Új privát üzeneted érkezett!

Marcsikám!
Kép
20150601134430
 
 


Viki!
Otthon június 17-én lenne (eleve tök közel a szülinapjához). És pl ha itt oviban, suliban köszöntik a névnapot, akkor ugyis jan 15-én fogják köszönteni. Igy mi is akkor. Pl nekem is az otthoni naptárban szeptemberben van a névnapom, a svédben novemberben.

marcsi!
Buksisimi!

d.dodó
 
 


Dodó!
Én most már akkor nem értem. Nekem nincs svéd naptáram h tudjam ott akkor tartják. Bocsi.

Utólag is Boldog Névnapot!
20150601134430
 
 

 
 

Elfelejtettem :oops:

Bencének boldog félévet! Gergőnek szép hófordulót!

Bogyókám alszik. :P (lackóval nagyon egy hullámhosszon vannak)

Bondi!
Sztem nem jön a foga. natinak drukk, hogy hamar áttörjön.

Marcsi!

Sajnálom az Apa gondokat. Az én apukám is 03.23-án született és az egyik húga is, és a slusszpoén (mint nálatok), hogy a nagymamám így mindkét gyereket a szülinapján szülte, mert ő is 03.23. :P

na, mégsem alszik, megyek
Vendég
 


viki!
Nem azért írtam, hogy tudnod kéne......valószínű én is elfelejtettem írni, hogy a svéd szerint tartjuk!

d.dodó
 
 


Dodó!
Utólag is boldog névnapot Lizynek, tényleg nem tudhattuk, bocsi :oops:

Jól érzi magát a lányom, kurjongat ezerrel. na én meg eldugulok :roll:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Édes a Kis Kócos!
20150601134430
 
 


nem akar visszaaludni :x

Marcsi!
Emma tüneményes és aházatok is nagyon fáin :D
Vendég
 


Köszönöm Kóci-Móci nevében...

ő most alszik.. :shock:
Vendég
 


marcsi!
Nagyon ügyes Emma!
És szép hogy havas minden! Itt is olyan jó lenne ha esne a hó! Ehelyett csak szürke idő van. :(

kike!
Nálatok mekkora hó van?

d.dodó
 
 


Orsi!
Emma ne kurjongassa fel Lacust! :lol:

Mennyit aludt?
20150601134430
 
 


Tényleg, akik ma mennek fordászhoz, kozmetikushoz, jó szépülést nekik! Frizurákról kérünk majd fotót.

zsuzsa!
Rég jártál te is erre.

mav!
Hogy vagytok?

d.dodó
 
 


Emmát valaki felverte............ :shock:
Vendég
 


Én lépek, mert apusomnak nem lesz ebéd... :?
Vendég
 


Képek
az egyiken egy kis baráttal :P

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Zsömivel?

Látod későn szóltam, Dundu is felkelt vigyorogva.
20150601134430
 
 


Mi holnap megyünk mérésre, meg orvosi vizsgálat is lesz neki! Fél éves státusz. Közben meg 9 nap múlva 7 hós lesz....úristen hogy repül az idő!

Ja, ugy néz ki Lizynek rendbe fog jönni a füle. Már szárad rajta az a seb, már nem gennyes. De ma még bekenegetem neki (fertőtlenítő, amit még a köldökcsonk ápolásra kaptunk + sudokrem).

d.dodó
 
 


Nagyon jók a képek!
Igazság szerint én 5-kor keltem,általában ilyenkor kelek.
Mindjárt hozok képet a kinti időről.

Sül a kenyér,na persze közben háromszor elment az áram,mosógép lejárt,mosogatógép is,ebéd is kész:tökfőzelék pörkölttel.
De akarok még csinálni kakaóscsigát is,csak a kenyeret várom hogy készen legyen,mert kell hozzá a gép.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Nem akarsz örökbefogadni? Olyan ügyes anyuka vagy!

Képek
Kép a kedvenc állatom :)

Kép Apának röhögtem így
20150601134430
 
 


Igen, Zsimivel. :P

Én meg visszaaltattam. Megyek zuhanyozni, este még jövök, szép napot nektek.
Vendég
 


Ő Rénó
Olykor szabadon,de általában a kecsi helyén van-hatalmas kutya
Kép

És kinti idő-esik még a hó,fúj a szél-tegnapi félig kész hóemberek
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki!
Nekünk jó vigyori lurkók jutottak:)

A bűzös borz a kedvenc? :P

Kike!
Ügyi vagy!

Dodó!
Örülök, hogy gyógyul a pici fülecske.

Na, most már tényleg megyek fürödni (mielőtt olyan lesezk, mint Lackó kedvenc állata :oops: )
Vendég
 


Viki:köszike :oops: :D
Dehogynem-gyere :wink: ill.gyertek :wink: kicsi Tündér Lalával!
Nagyon édes!! :D :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi!
Mindig itt nyitja ki azt a könyvet. :lol: :lol: :lol:

Bár a tegnapi husis főzelék után elég büdi volt ő is. :roll:
20150601134430
 
 


Kike!
Anyuéknak is van egy hasonló kutyájuk, Dönci. Kicsit habókos, mert állandóan ugrál, meg szaladgál.
20150601134430
 
 


Emma baba édes!
Viki baba is! És az az elégedett mosoly a tündérpofiján, miután felállt :D :D

Adél: Isten éltessen!
Gergő nagyfiú, boldog hófordulót!
Ügyes Bence, boldog felediket!
Lizyt akkor visszamenőleg is Isten éltesse!

Akata: mi a helyzet nálatok?
Julcsinak üzenem: biztosan át fogja élni a csodát, ehhez drukkolunk neki!

Titikém, hogy vagy? Pihentél egy kicsit?

Dodó, hál'Istennek szépen megúsztad a balesetet!

Wera: nagyon sajnálom az anyagi gondokat!
Sokszor hallom, h a pénz nem boldogít, és ez igaz is, de amikor nincs, az ember joggal érzi elveszettnek magát ebben a kifordult világban.
Hidd el, ennél majd sokkal jobb lesz!
(én struccpolitikát folytatok, megpróbálom nem nézni, mennyiből élünk... bár az is igaz, hogy ha egyedül megyek vásárolni, tudok ügyes és lényeglátó lenni.)

Marcsi, nektek is a legjobbakat!
És azt, hogy tudjatok beszélgetni. Én olykor két gyerek mellett is megőrülök, hogy mire egymásra tudnánk figyelni, valamikor este 10-11 körül, akkor vagy alszik már egyikőnk (Oti mellett), vagy olyan fáradtak vagyunk, hogy nincs erőnk világot megváltani.
Gondolom, három gyereknél ez hatványozott!
De valahogy meg kell próbálni időt szakítani erre is.

Tamaraildi, Kírának valószínűleg már nem elég az a tej, amit megeszik. A sinlachoz nem értek, nekünk a védőnő javasolta - most, hogy Nati csak 150 g-ot hízott egy hónap alatt -, hogy kezdjük el a főzelékezést. És persze nem akarom, hogy a tej nagyon lecsökkenjen, ezért 1-2 napig igény(em) szerint jó gyakran megszoptattam. Így két frontról támadok a pocaknövelés érdekében :) Hátha nektek is működni fog!

Kép
Kép
bondi
 
 


Emma, Zsömi nagyon cukik!

Viki, Lacusodat jókedvében küldte hozzátok a Jóisten :D :D

Dodó, örülök, hogy Lizy füle javul! Én is first-öt teszek Natikám orra alá, nekünk eddig minden bőrproblémát helyrehozott.

Tami, küldesz e-mail címet priviben? Találtam egy mailt, amiben sok álláshirdetésben lehet fantázia. hátha. persze ha sok vagyok és tolakodó, szólj rám nyugodtan!

Kike, egy kis kakaóscsigának én is örülnék... küldesz Vikiékkel? :wink:
A kutyátok nagyon jó fej! Nekünk egy hasonló külsejű, de Vikiékéhez hasonló habitusú Zénónk van :) Apu kutyája, nagyon bírom :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Emma és Lackó is nagyon édesek!

Mary!
Hogy van Alekó?

d.dodó
 
 


[quote="bondi"]
írta:
bondiViki, Lacusodat jókedvében küldte hozzátok a Jóisten :D :D


Az tuti! Kép
20150601134430
 
 


Rénó kutyu is még bolondok,még kölyök kutya,nincs egy éves:2008 májusi születésű,csak remélem hogy ennél nagyobb nem lesz :lol: :roll:

Küldök én mindenkinek kakaós csigát,aki kér :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szep napot mindenkinek!


Vagyok en is csak nagytakaritasba kezdtem. MEg csak a fel szoba van kesz, de Anna alomba sirta magat.

A helyzet valtozatlan csak sir es sir, neha lefoglalja magat, akkor nem sir, de aztan kezdodik ujra.
Laza nincs, taknyos es neha kohog, almaban s kohogot 3-4szer.
Adom neki az ambroxolt, szivom az orrat, de nem akarom dokihoz levinni a franya inflenza miatt.


ADEL DRAGA: boldog nevnapot! Remelem jobban vagy apukaddal egyetemben anyukad pedig nem lett beteg!


Orsi: aranyos vagy hogy hivsz, de inkabb nem hatha ez a nyavalya fertoz ami Annanak van, bar nem hiszem szerintem megfazott vagy a foga miatt van. Meg hat ez a boges is iszonyat.
Pont olyan mint ami uj ev elott volt. Remelem most is eg yhet utan vege lesz, mert egesz oszinten olykor elfogy a turelmem es szaladnek kifele a lakasbol.

Marcsi: de jo ott ho van,itt a csunya eso, latyak, szurkeseg.


Lacika annyira mosolyorszag szulottje! Anna is az, papaja monda is mindig ezt szreti benne a legjobban!


Emma igen ugyi vagy!

Mindjart en is kicsinyitek fotokat, a heten meg nem tettem fel:)
Vendég
 


A múltkori sütikémet is megszerettem volna mutatni nektek,de nem raktam fel mégsem,mivel fogyisok is vannak itt :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Elköszönök, mert itt van Anyukám, h Natira vigyázzon, amíg teszek-veszek.

Kép
Kép
bondi
 
 


Pankának jobbulást!

Kike!

Tegyél fel képet nyugodtan, csak írd oda h Vigyázat, a fogyisok lelkivilágát megzavaró képek jönnek :lol:
20150601134430
 
 


Anyjuk:sajnálom hogy beteg Anna,próbálj neki homeós bogyókat adni,nekem is most ajánlotta az egyik ovis Anyukája-összefutottam vele a boltban.
Ha érdekel,leírom a nevüket,amiket ők is használnak,sikerrel.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

NAGYON KÖSZÖNJÜK LÁNYOK!

Hááát ezt az éjszakát is túléltük, habár olyan vagyok, mint akin átment egy úthenger, de mindegy ( mondjuk kis családom is olyan). Zoli nem hányt többet, csak fosott éjjel, felváltva keltek Adéllal. Kis névnaposomnak kétszer ázott át totálisan az összes réteg ruhája éjjel, kétszer cicizett. Reggel is volt már egy. Mostmár tényleg javulhatna!
Közben egy kis affér, Zoli jegygyűrűje valahogy a mosogépdob mellett landolt ( csak hallottuk hogy valami zörög), na azt is kibányásztuk reggel. ( Na ettől a " fizikai munkától" ismét két órája az ágyban van a kedves és sóhajtozik.) Mert a mosógép meg folyamatosan jár, hogy ne ezt az oltári bűzt szagolhassuk állandóan.

Szóval Zoli gyenge, keveset iszik, de talán javulóban.
Adél kedvetlen, nem sokat eszik és még mindig fosik.
Én jól vagyok.

Még egyszer köszi lányok a köszöntéseket, lehetne kicsit szebb az én Drágám első névnapja, dehát ez jutott.

Dodó! Sajnálom a balesetet, még jó , hogy végülis nem lett nagyobb baj...Persze gondolom ez is elég volt.

Gergőnek boldog 8! hónapot, Bencének fél évet!!!

Orsi, kitartás, nem lehetsz valami fitt!

Patrim, Neked is kitartást, örülök, hogy Zsolti jobban!

Bondi, Natikának jobbulást!

Ildi, azt ajánlom, Sinlacot ne keverj anyatejbe, mert az úgy nagyon sűrű és kiszáradhat tőle! Vízbe, gyümölcsbe, egyebekbe inkább.
Hány kg most az a leány? Nem csak ilyen vékony alkatú lesz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.01.29 11:29-kor.

Kép
andkata
 
 


oke Kike ird le, erdekel, foleg igy hogy az apja beteg.az oscillococinumra gondolsz?
tenyleg azt nem lenn ehulyeeg elkezdenunk, az megelozesre is jo es tunet kezelesre is.
Tenyleg valaki nem tudja egyszerre tobb homeopatis keszitmenyt lehet szedni?
Mert kapja a vibrucolt, de elkezdtem a chamomollat is a fogara.

Aleko nincs tul jol de bement, nehogy meg hamarabb ne legyen allasa.
Vendég
 


Szép napot :P

Dodó!
Lizynek előre és utólag is boldog névnapot! :D
A balesetedről rossz volt olvasni. Sajnálom! De jó, hogy nem lett nagyobb bajod.

Marcsika!
Gratulálok Emma ücsörgéséhez!
Mi nem ülünk, mászunk! Kinek a pap, kinek a papné... :lol:
Mit főzöl Apusodnak?

Adél Szerelmünknek boldog névnapot!
Gergőnek boldog hófordulót!
Bencének boldog felediket!

Nici!
Múltkor kérdezted, hogy Apus magába tartós-e? Igen, nehezen beszél a bajairól... Nálatok is így van?

Andikám!
Figyeld a postást! :wink:

Titikém!
Remélem, a kapszulát még ma, de legkésőbb holnap megkapod!
Amíg beteg vagy 3X1 mehet belőle, sok-sok C-vitaminnal. Megelőzésként pedig nap 1 kapszula!

(Most volt itt egy ismerős. Náluk is mindenki beteg. Csodálkozott, hogy itt meg senki, sőt jó rég óta nem is volt... :D Neki is kell pár doboz Olajfalevél kapszula :lol: :lol: :lol: )

Márti!
Lilu horkolásával még nem voltunk orovsnál... :roll: Igazából arra gyanakszom, hogy apja öröksége. Ő is horkol elég régóta... Mert Lilu nem náthás, nincs semmi az orrában, tehát nem szörcsög. Ez igazi horkolás, főleg háton.

Katák!
Nektek mi erről a véleményetek?
(Tiszta szita az agyam, úgy emlékszem, már kérdeztem, és lehet, hogy válaszoltatok is... Vagy az csak a gondolataimban megírt hsz.ban volt? :roll: :oops: )

Evelin!
Jó, hogy előkerültél, Anya!

Wera!
Hű, nem semmi, amit tegnap írtál... :shock:
Most már csak jó jöhet!

Betegeknek jobbulást!!! Írjátok, ki, hogy van!

Lányok!
Azzal most nem is traktállak benneteket, hogy 6X ébredt Csabi az éjjel... A lényeg: beszéltem a Vadaskert alapítvánnyal! Egy tündér vette fel!!! Annyira kedves volt! Mondta, hogy írjon a tanító néni pár sort majd nekik Liluról. És elég vinni a TAJ kártyát, nem kell fizetnünk! Ez pláne meglepi volt nekem! :D :D :D És amiket olvastam róluk, teljesen úgy érzem, jó helyen vagyunk. Nem akarom Kati nénit bántani, biztosan jó szakember, de nem ez a szakterülete. Itt pedig kifejezetten szakterületekre vannak bontva az orvosok, pszichológusok, termek. Márc.5. reggel 8-ra kell mennünk! Már alig várom!!! :D :D :D
Vendég
 


ok,akkor,figyelem:
A fogyisok lelkiviágát megzavarható kép következik,szemeket,becsukni,és átpörgetni,aki fogyizizk!
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Szép kutyus! És az is szép, hogy minden havas! Gyerekek szánkóval mentek oviba?

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Adélnak boldog névnapot kívánok!

Hófordulósoknak boldog hófordulót!

Tami! Remélem talál Aleko valami munkát. Ez a válság sajnos nagyon sok mindenkinek betett. Köztük nekünk is! :(

Nagyon tündér babaképeket láttam!

Marcsi! Ügyi Emma a csücsüléssel.

Orsi? A titok csak nem a kistesóval kapcsolatos?

Megint sz@rul aludtunk. Jázmin egy után óránként fent volt. Azt az ágyat tuti el kell tenni valahova, ott nincs jó helyen! Csak még apának be kell adnom, mert nem hisz az ilyesmiben. Én sem annyira, de ezt már nem bírom sokáig, pláne, ha esetleg tehetek ellene.

Jázmin nappal is nyűgös, most is nyűglődik! Én nem tudom mi lett vele.

Na megyek is mert üvölt!

Kép
szly27
 
 


Marcsi Neked még azt akartam írni, hogy így biztosan jobb lesz, hogy kisírtad magad! Buksisimi ( by Viki!)

Véda, a Vadaskert hírnek örülök!
A horkolásról majd még jövök, de most mennem kell betegeimhez!

Kép
andkata
 
 


Anyjuk:írom:
Immunerősítő,ez mindent magába foglal
OSCILLOCOCCYGENUM

Ha már megvan a baj:köhögésre:
STODAL syrup

Náthára:
CORYZALIA

Torokgyulladásra:
HOMEOGENE 9

szerintem lehet többet is egyszerre,mint a köhögésre valót,és a náthára valót egyszerre,vagy csak aznap de kis különbséggel.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
A lelkivilágomat jól megzavartad, mert erre nem lehet nem ránézni... :lol:
Megyek, bekapok egy túró rudit! :wink:

Katus!
Akkor még korántsem rózsás a helyzet... :(
Hülye calici!
Vendég
 


azt hiszem Anna kezd jobban lenni, fel ora alatt kialudta magat :evil:
epp a felhuzosaval jatszik- fel tudja mar huzni:)
Vendég
 


Nem mentek szánkóval oviba,szerintem le is fújta volna őket a szél róla :roll: És mindenhol lázasan takarítják a járdákat.

Szly:sajnálom a ramaty éjszakát,tényleg próbáljátok ki hogy máshova rakjátok az ágyat,egy próbát megér!

Mennem kell,Domcsi felébredt!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


KAta: tovabbi kitartas! Adelka szerencsere nem a szulinapjan van ilyen rosszul, tudom eliras ami olyan faradtan mint te vagy nem csoda!


Kike: koszonom!
Vendég
 


Veda: de jo hogy elindult a dolog es mehettek hogy egy szakember lathassa Lilut!
Vendég
 


Mire bepótoltam a tegnapi lemaradásomat, megint lett egy csomó új... De végre utolértelek titeket. :)
Jegyzeteltem is rendesen. :) Magunkról már nincs energiám írni, majd talán később, csak most muszáj egy kicsit a gyerekkel is játszanom. (Meg a csütörtök amúgy is a húzós napom... Kettőtől nyolcig vannak óráim :(
Na húzok, még gyorsan bemásolom amiket jegyzeteltem. (ja és közben az volt az eszemben, hogy lehet, hogy jobb is, hogy nem jöttem, mindenki olyan depis volt... Remélem mára mindenki jobban van!
tehát
Véda, hát nem csodálom hogy kifeküdtél attól, amit Lilu mondott... :) És Avonlea... Nekem is nagy kedvenc. :) Mindig megpróbáltam elképzelni, hogy milyen lett volna, ha akkor élek és ott. :)

Orsóanya "virtuális fonó" kész vagyok a szövegedtől! :)

Számok... Nálunk a családban nagyon sok az érdekes szám, de az én születési dátumom a legjobb 80.08.08 :) De a legviccesebb, hogy már többször előfordult, hogy mondtam, hogy nyolcvan,nyolcadik hó nyolc. És beírták, hogy 88. Mostmár hízelgő lenne, hogy 21-nek néznek, de amikor 18 voltam, és ha 88-ban születtem volna, akkor 10 lettem volna, és nem tűnt fel az ügyintézőnek, hogy nem 10 éves vagyok... :) Persze hamar rájött, mert így meg hónapot nem tudott írni... :) házassági meg 04.08.28 (csupa páros szám) És én nagyon szerettem volna, ha Eliot is 07.07, mert nagypapám 09.09, anyukám 03.03, én 08.08 és még van egy csomó ilyen a családban, de ő úgy döntött, hogy ejt az egészre magasról. :) Ja és apa valentin napi :)

Könyvek... mostanában elég sokszor tartom úgy az órát, hogy ELiot az ölemben van, és remeg a könyveimért. Hogy lapozgathassa, meg megehesse. :) De én is le tudom kötni hogy képeskönyvet mutogatok neki. Bár ő nem kacag hangosan ha elváltoztatom a hangom... :)

Az én ars poeticám, hogy mindig legyen előtted egy cél, amit el akarsz érni, mert különben beleragadsz az élet apró keserűségeibe. A mód pedig, ahogy eljutsz a célodig, legyen tiszta, és őszinte, törekedj másokat nem megbántani, segíteni ahol tudsz, és mindig a szeretteidet tudd az első helyen, minden más várhat. :)

Tita, örülök, hogy Tamás szabaddá tette a délutánját értetek! :) Egy mezei pirospont neki a sok fekete mellé. :) Még javíthat az arányokon. :)

Szly, Jázmin nagyon ügyes!!! :) (Irigykedve nézek minden ilyen videót...)

Az én gyerekem is nagyon sajátságos technikával mozog. Ő a hátán kúszik. Felfeszíti magát hídba és úgy taszít magán egyet vagy nem is tudom hogy mondjam... Végülis minden pontohoz el lehet jutni többféleképpen is... :)

Marcsi, kutyás sztori nem semmi... :)

Kata, azt hogy nem szervezel találkozót azért írtad, mert az anyukáddal való veszekedésnek volt hozzá köze, vagy azért, mert akkor lett beteg Adél manó?

Andi, Mütyi nagyon ügyes!!! És még te vagy kétségbe esve, hogy soha nem fog mászni. Lehet, hogy azt ki is hagyja... :)

Julcsi! Bogyesz az nagyon jó! Mi is szoktuk Eliotot úgy hívni. :) Meg Bubesz Bogyesznak is. Meg még millióféleképp. :) Megy nektek a drukk innen is! :)

Wera, nagyon sajnálom, hogy most rátok is így rátok jár a rúd... De ezek után már tényleg csak jó jöhet.

Viki, azért ilyen könnyen nem szabadultok. :)

Boni, tudom, de tudod milyenek az emberek... Már volt aki beszólt. Így is 90%-ban megy a dolog, és ahogy kezdi az első szavait mondani (majd úgy három év múlva), akkor le fogom sz@rni hogy ki mit gondol... :)

Bondi, és amikor Eliotot küldte vajon kire haragudott??? (plátói)

Ufff.

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?