Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Andi!!! Én megnéztem, bocsi írni is akartam milyen ügyes Mütyi!!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:35-kor.
Vendég
 


Az szép! De mondtad, hogy kit keresel? A teljes nevemet? Nagyon vicces lehetett! :lol: :lol:

Na jó, Dodó, elhiszem! Köszi, ügyes, csak éppen nem kúszik!

sz.andi
 
 

 
 

Andi, megnéztem! :D Nagyon cuki!
Zsolti is így áll fel!

Kép
Kép
patr
 
 


Andi!
Ami késik, nem múlik.....lehet a kúszást ki fogja hagyni, de lehet hogy mászni viszont hamarosan fog!

d.dodó
 
 


Nem, először írtam sms-t aztán válaszolt, h ogy bocs, de nem az övé a telefon, erre írtam neki, hogy nem tudja-e a számodat. Erre felhívott. Még szerencse, hogy egyszer elküldted prviben a számodat, én meg emlékeztem, hogy azon már felhívtalak és rájöttem, hogy valami nem stimmel.

Kép
Kép
patr
 
 


Andi!
Olvastad, hogy egész jól sikerült az első külön alvás?

d.dodó
 
 


Jaj, szerintem elsiklottam felette! Ne haragudj!!
Komolyan? Én úgy örülök, remélem később sem lesz gond. De nem azt mondtad, hogy ma lesz a nagy nap?

Patr! most már mindegy, de ezt mentsd el! :lol:

sz.andi
 
 


Andi!
De először ugy volt hogy csak ma....de párom azt mondta, még ugysem tud felállni, csak nem épp éjjel tanulja meg :? (persze ma lejjebb raktuk már). Kelt 1-kor, akkor átmentem megeteni, vissza is aludt, és kelt 5-kor, de akkor apa áthozta a nagyágyba, mondván ugyis elférünk, és mert hiányzott! :oops: 8) De 5-kor evett, és ott köztünk a nagyágyban visszaaludt egy szó nélkül reggel 8-ig.

d.dodó
 
 


Jaj, de jó! Akkor lehet szép lassan egyre többet ott hagyni! És egyből meghallottad, hogy ébren van?
Te hogy viselted? Az én szívem meg fog szakadni, hogy Ő egyedül a szobában...

sz.andi
 
 


Wera: ez tobb mint sok!
De ezen tenyleg csak rohogni lehet...
Nem bantottal meg, holnap priviben valaszolok.
Anna nem azert sirt, 3 napja ilyen.
Alekonak valam ivirusos nyavalyaja van, de mennie kell dolgozni, mert az amugy is kirugjak szitu akkor eleg hamar bekovetkezne ha nem menne.

Igen sajna sok a beteg, inflenza jarvany van:(

Mindenkinek nyugodalmas jo ejjszakat!

Annam el is aludt...mondom valami nem stimmel vele, aludt napkozben masfel plussz 2 orat es most is szo nelkul elaludt.
Megkertem ra ne legyen beteg. Remelem sikerul teljesitenie!

Koszonom a mai sok vigaszt.
Aleko megallapitotta depresszios vagyok, es bekattantam attol minden napom egyforma- hat van benne valami:(
Vendég
 


Evelynnek irtam smst nem valaszolt. Es a blogban is tegnap irt utoljara. Hol lehet?
Vendég
 


Hú csajok!
Írt ide ma valaki egyáltalán valami jót???????????
Sajnálom,hogy mindenkinek ilyen rossz napja van,volt!
Nekem Áron elaludt a hammon,most meg itt gépel velem,úgyhogy ma még lesz pár bóbita! :lol: :twisted:

wera! Ez tényleg több mint sok!

Andi! megnéztem! Viki nagyon ügyes!

PÉNTEK 13! Mi akkor jöttünk össze Apával! :wink:

Na nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok, egyelőre még nem tudtam visszaolvasni, most jutottam géphez, és tegnap éjszakáztam,
Csak egy gyors kérdés, aki használ sinlacot és esetleg még szoptat: lehet az anyatejet is sűríteni? Kíra elég lassan gyarapodik, azaz ugye most fogyott is, és jó lenne kicsit visszahozni a súlyát, arra gondoltam a sinlac talán segít.
Köszi szépen!

Miikor lesz már tavasz és napsütés??? :(

Kép
tamaraildi
 
 


Itt sirdogálok a gép előtt, mert én nem is tudtam, hogy a Tesó ennyire várja az én "Pici" :lol: :lol: :lol: Fiamat !!! És Ti is nagyon aranyosak vagytok mind, főleg Csillának köszönöm a gyönyörű gondolatait! Szóval remélem, ha végül császár lesz, az is gyönyörű lesz, és tényleg össze fog érni ég és föld... :D :cry:
Huhh,azt hiszem, meg vagyok indulva kicsit... Hiszen ez most egy sorsforduló, minden megváltozik, mikor hazajövünk, már lesz egy pici, édes Bogyeszunk is. :)
Köszönöm még egyszer!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi!
Továbbra is mennek a drukkok! Hidd el, életed legszebb napja lesz!

sz.andi!
Önzően fog hangzani, de örülök, hogy reggel kipihenten ébredtem! :oops: Viszont nehezen aludtam el, mikor lefeküdtünk, és hajnal 5-kor olyan jó volt, mikor odagömbölyödött hozzám, és ugy aludt!

Számok:
Mi 04.02.14-én (Valentin-napon) jöttünk össze - pedig előtte utáltam a Valentin-napot :lol:
04.12.26-án volt az eljegyzés (elvileg 24-én lett volna a fa alatt, akkor meg is kérte a szülőktől a kezemet, de én nem voltam otthon :cry: Akkor dolgoztam Ausztriában a kastélyszálloban, és karácsonykor esély se lett volna hazamenni...viszont 26-án meglepett, és kijött hozzám.
06.07.22-én volt az esküvő
Amugy 07.27-én van apa szülinapja
Lizy 07.07-én született
Én 10.21-én
Igazából sok hasonlóság nincs...max a 3db 07. hós ünnep, és az, hogy "ünnepnapon" van az apával való összejövetelünk napja....(ja, amugy megismerkedés 03.12.31 - tehát ez is ünnep), az eljegyzés is, és ha mondhatok olyat, az "ujjászületésem" is, mert 12.06-án (Mikulás napkor) volt a balesetem.

Na, bocs, hogy hosszú lett!

d.dodó
 
 


Csajok, ezt a tempót nem lehet lekövetni!!! Még négy oldallal mindig le vagyok maradva, de mostmár muszáj egy kicsit a családommal is foglalkozni, szóval elküldöm az eddigi jegyzeteimet. Ja, tegnap is írtam, csak apája véletlen kikapcsolta a gépet mielőtt elküldtem volna...

Wera, Eliot nem csak az óráimon hallja az angolt, mert én csak úgy beszélek vele (kivéve, ha mások között vagyunk, mert vannak rosszindulatú emberek, akik nagyzolásnak vennék...) Hogy nála ez mit fog okozni... Mert más gyerek szimplán kétnyelvű lesz tőle, Eliotnál meg csak remélem, hogy nem okozok vele nagy gubancot. De ha meg bejön, akkor legalább ennyi előnye legyen, ha már annyi hátránnyal indult... :)

Timi, mézes-csupros kép abszolut cuki!!!!!!!!!!!! És Bence baromi ügyes!!!

Tamaraildi, nagyon jó hogy jöttél, és rendkívül jólesett, hogy kiemelted az én drága, különleges fiamat. :) És Kíráról a kép. :) Nagyon cuki feje van!!!

Mancsi!!!! Szia!!! Mindig úgy örülök, ha jössz! :) Apával mi a helyzet? Muflont már lemeccseztétek? :)

Fmarti, neked is nagyon köszi amit írtál! :)

Tamara, Kike, nagyon sajnálom, hogy nem biztos a talaj a lábatok alatt!!! Remélem, hogy ez csak átmeneti időszak, és mire valóság lenne belőle, mégsem történik meg! Mi nagyon szorítunk nektek!

Véda, nem irigyellek ahogy minden összejön most... De fel a fejjel. Te nem lehetsz negatív. :) :) :)

nevelésről az én vélemémyem szintén a következetesség. És egy dolog, amit nagyon fontosnak tartok, hogy az ember mindig gondolja át mielőtt nemet mond, ne csak a kényelme miatt tegye. Meg hogy vissza tudja taratni a saját dühét, és tényleg számoljon el tízig mielőtt bármit tesz. Továbbá nálunk teljesen elfogadott volt az elfenekelés, és én sem ítélem el. Volt előttem egy nagyon jó példa. Egyik nagybátyám ha rosszat csináltak a gyerekei, elvonultak egy olyan helyre, ahol senki nem látta őket, (és rögtön akkor, amikor megtörtént a dolog, hogy ne az legyen, hogy össze sem tudja kötni, mert a legnagyobb hülyeség, hogy a nap végén az összeset megkapja - volt ilyen példa is...) és miután elfenekelte őket, megvárta amíg kisírják magukat, megbeszélte velük a dolgot, és addig nem jöttek elő, amíg a gyerek meg nem értette hogy az apukája ettől nagyon szereti, csak az a dolog, amit csinált nem volt helyénvaló... Persze nem azt mondom, hogy én is tuti 'verni' fogom a gyereket, de szerintem néha igenis szükség van rá. És még egy fontos dolog: gyereknek a fejét soha ne üsd, pofont se adj!!! Ott a feneke, vagy a keze, vagy a lába, de a fejét soha.

Most megyek családozok egy kicsit, aztán még blogot is kell írnom, meg egy pár emailt megválaszolni és még rendet is kéne tenni meg kiteregetni bla bla bla...

KépKép
muffin
 
 


Viki- Mütyi nagyon ügyes! :)

Dodó, milyen baleset?

Tami, nem könnyű, de hidd el ez is múlandó, jön a tavsz, jobb lesz!
Alekonak jobbulást!

Tesóka helló! Jó éjt!:)

Ennek a rémséges napnak is vége lassan, Adél még fosott az este is és nem volt nagy étvágya, nyüglődött ezerrel de azért evett, végül kb egy órája el is aludt.
Zoli talán jobban, nem hány- ez a lényeg és valamennyi folyadékot ivott.

Remélem éjszaka nyugalom lesz.

Mindenkinek nyugodtat és jobbulást!

Kép
andkata
 
 


Evelin mi nem megyünk úszni pénteken...Sajnálom.

Kép
andkata
 
 


Ja ha nem olvastad a korábbiakat röviden: Adél még mindig fosik és mostmár Zoli is hasonlóan szarul van. Én még állom a sarat- :)
Szóval ezért nem megyünk úszni :(:(:(

Kép
andkata
 
 


Julcsi drága: sírj nyugodtan a hormonok teszik és még sokáig megbőgetnek. Ez természetes!
Milyen gyorsan el fog telni ez az egy hét...

Írtam és elszállt...

Most rövid leszek...

Andikám: Mütyi nagyon kis ügyes. Levi meg még ülni nem tud, hanem elöbb feláll. Csak az a baj, hogy renszerint el is dő mint egy zsák és jól beveri a fejét.
Már csak ezért is örülök az alvásvizsgálagnak, mert a "fejébe is belenéznek".

Bocsi, de elfogyott az erőm, megyek aludni. Bár csak éjfélig, mert akkor kell bevennem az mai utolsó antibigyót.

Szép álmokat.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


akata!
Baleset: Minden nap Atival együtt mentem be Szfvárra, és a busz végállomáson szálltunk le....aznap nem jött, mert délutános volt. Ugy döntöttem, hogy egy megálloval előbb leszállok, mert közelebb volt nekem a sulihoz, és ZH-t is írtunk aznap. Többedmagammal mentünk át a zebrán (átengedtek). Mikor már majdnem átértünk...egy, a kereszteződésben kikanyarodó autó nem adta meg az elsőbbséget, és "ránktolta" az ott várakozó Group 4 Security autót (már majdnem átértünk a zebrán). 2-őnket ütött el. A másik csajszi a kocsi alá került, neki kettős szeméremcsont törése volt, én "könnyebben" megúsztam. Én "CSAK" a golyóálló szélvédőjét vittem ki a fejemmel.... Természetesen eszméletvesztés. Mire magamhoz tértem, már jött a mentő. 3 napig tartottak benn megfigyelésen agyrázkódással (másnap ki akartak rakni, de 39 fokos lázam lett, így még benn tartottak), de semmi vizsgálat! :? Még jó hogy rámnéztek, azt is azért, mert hallottam, mikor a főorvos telefonált a nővéreknek (nővérpult mellett volt a szoba), hogy azonnal küldjék fel hozzám a neurológust (mindezt protekcióval, mert párom tesója a kórházban dolgozik).

d.dodó
 
 


Dodó
:shock: Ez dúúúrva! :? Még jó h végül megúsztad...

Andi
Cupppi Mütyi ügyes kis buksijára! Szupik a videók!!!! :D

Julcsi
Én is császáros vagyok és hidd el, jó ha előtte nem kell végigcsinálnod egy huszonakárhány órás vajúdást! Ha az orvosok úgy döntenek, hát fogadd úgy, hogy nektek az a természetes és örülj hogy tudod, bemész a műtőbe és 5 perc múlva láthatod Marcidat, és ami még jobb, hallhatod a hangját! Az lesz a világ legcsodálatosabb hangja, majd meglátod! :wink:
Drukkolunk nektek, minden rendben lesz! :D :wink: ++++++

Titi
Nem írtad h hogy vagytok!?!? Remélem már jobban!

Evelyn
Már kezdtünk izgulni h mi lehet veletek! De örülök h minden ok! Én is a "kevesebb babanetezés - több családozás" terápián vagyok!
:lol: :lol:
Vendég
 


Andi!
Kérlek ne hari a tel.szám miatt! Bizti én b....tam el!!! Bocsi!!! És mindenki mástól is. Tök ciki! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


wera!

[quote] írta:s ami még jobb, hallhatod a hangját! Az lesz a világ legcsodálatosabb hangja, majd meglátod! Wink


A szülésből mindenre emlékszem, egyedül arra nem, hogy fel sírt-e Lizy vagy sem. Párom mindig mondja, hogy szinte épphogy kicsusszant, már üvöltött, én meg csodálkozva mondtam Igen???!!

:lol:

d.dodó
 
 


Na, elteszem magam holnapra! Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Kép

Andi:Mütyike nagyon ügyes!

Az én videós oldalam,ahova felrakom a videókat a gyerekekről elérhető a vonalzóm alatti WWW-ről!

Lefőtt a kávém megyek behozom,és még jövök ám!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Reggel mindig ti vagytok az elsők!-ha még alszanak a gyerekek-ha már nem,akkor kapnak kakaót,én kávét,mesét néznek,és akkor jöttök ti :D

Hene:Gergőnek nagyon boldog hófordulót!

Timi:Bencének is nagyon boldog hófordulót!


Domi csak kétszer kelt éjszaka,olyan jó volt aludni :D
Kelt éjfél körül,meg most 5-kor,és még alszik.
Éjszaka többször megint elment az áram,de csak az órán vettem észre,mert ki voltam ütve.
Még esik a hó...fúj a szél.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Betegecskék hogy vannak?Remélem jobban!!

Jaj,Tamaraildi:ne haragudj,még nem is köszöntöttelek itt! :oops: Szóval szia,örülök hogy csatlakoztál,nagyon édes Kíra!

Muffin:örülök hogy jöttél!

Na,igen nem vagyok az írás nagymestere,mert csak pötyögök,így nem írok regényeket,így is kész csoda hogy legalább négy ujjamat használom a pötyögéshez,két év alatt,mióta van gépünk.

Megyek,Vercsi kibutította a kakaóját :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:36-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!

Mütyikém
nagyon ügyes! Imádom a fejét!

Werus!
Buksisimi!

Evelyn!
Már azt hittem eltűnedeztél.

Adél Cicának Boldog névnapot!

Kép

Bencének Boldog Félévet!

Gergőnek Boldog hófordulót!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:37-kor.
Vendég
 


Mi már alakulunk,köszönjük :D Már nem kell szívni az orrát,bár kicsit még hörög,meg néha köhög,én még taknyosan,kicsit köhögve,de javulgatunk! :D

Adélnak nagyon boldog névnapot!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mindenki szunyál még? Kép
20150601134430
 
 


Hahó!

Köszönjük az érdeklődést, egész jól van Zsolti. Egész éjjel láztalan volt!

Adélnak nagyon boldog első névnapot!!!!
Bencének boldog felediket, Gergőnek boldog hófordulót!

Kép
Kép
patr
 
 


Vik, fél hétkor keltünk! :?

Kép
Kép
patr
 
 


Mikor meg Zsuzska suliba?
20150601134430
 
 


A változatosság kedvéért elszállt a hsz-em :twisted:

Sziasztok!

ADÉLNAK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kata!
Jobban vn férjurad és a kicsi Adél?
Julcsi befeküdt ma?

Kike!
Te aztán korán keltél! :P

Evelyn!
Jó, hogy előkerültetek. Eliotnak nagy puszi.

Patti!
Örülök, hogy csillagszemű kicsi fiad jobban van!

Andi!
Köszi, hogy feltetted a képet!

Dodó!
Jó durva baleset lehetett. Örülök, hogy épp bőrrel megúsztad.

Mi: Apa elment Szegedre vizsgáztatni. Emma éjjel óránként cicizni akaart, pedig jó sok sinlacot kapott. szerintem nem éhes, csak cicizni akar, le kell vhogy szoktatnom.
Ötletek?
mert kezdek fáradni.

Tami!
Jobban vagy már?
Gyertek át, ha Anna nem beteg.

na, megyek, mert nyíg :P
Vendég
 


Vik fél nyolckor viszi Szabolcs, mert általában még megállnak a péknél kajáért!

Kép
Kép
patr
 
 


Orsi!
Szió!

Ha nem adsz neki cicit, akkor sír? Cumi?
20150601134430
 
 


Orsi, én csak kitartást tudok neked kívánni!
Zsu másfél éves koráig cicizett éjjel, kipróbáltuk vele a fent többször leírt módszert, addig ordított, amíg összehányta magát, nekünk nem jött be.
Zsoltinál is kipróbáltuk, nála sem jött be, egyszerűen nem lehet megnyugtatni az ágyában, addig ordít, amíg ki nem veszem. Nem elég hogy ott álok, ülök, fekszem mellette, neki az kell, hogy az ölemben legyen. Ez van. Még bírom, bár ma reggel nagyon megszédültem a kialvatlanságtól.

Kép
Kép
patr
 
 


Viki

igen, akkor sokáig sír, nagyon. cumizni meg nem tud :shock:
tudom, hogy ez hülyen hangzik, de nem tudja hogy kell, mindig kiejti, egy ideig próbálkoztam
(cumisüvegből is max. félálomban tud inni)

az esti bekajáltatás sem segít. régen joban aludt.
na mindegy, nem tragédia, csak fáradt vagyok.
pedig most, hogy vége a vizsgaidőszakomnak, nagy terveket forgatok a fejemben. (de ez még titok)

Lacus mit csinál?
Én mindjárt viszem Emmát aludni, most egy fejhallgatóval játszik.
Vendég
 


Hú, Patti, ez nem ahngzik jól :)

de amúgy elég kiegyensúlyozott gyerek (idgen helyen, orvosnál is jól viselkedik, egész nap vigyorog, ás úgy érzem nagyon bízik bennem, mindig meg tudom nyugtatni, ha felveszem), szóval ha ez az ára, akkor bírom még.
majd a következő hátha az én alvókámat örökli (bár én első naptól tápszeres voltam, így mindig átaludtam az éjszakát, anyu így meséli)
ettem, aludtam.
(most iis ezt tenném :P )

jaj, egyre többet gondolok egy kis hugicára :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Viki, figyelted az órát Kike első hsz-a mellett?
Döbbenet :shock:

Kike, te aztán fitt mami vagy!
További jobbulást, örülök a jó híreknek!

Akata, remélem, nálatok is csak jobb lesz, és te megúszod!

Vkatám, köszi kérdésed! Kisanya nagyon nyügi volt, 3-ig másfél óránként kelt, de sztem a torka és a foga együtt. Tegnap este láttunk egy duzzanatot a jobb felső egyesnél, mára eltűnt, ha jól láttam, de nem hagyja megnézni. Mindenesetre ha kijön, édes kis mámi lesz: fent egy fog, lent egy fog :)

Orsi, nem lehet, hogy a drága Emmának is fáj a fogzás, amiatt ébred sokat?

Patti, örülök, h Zsolti is jobban van...

Evelyn, sztem jól csinálod! De úgy hallottam, h akkor mindig angolul kell a gyerekkel beszélni, mert akkor az az "anyanyelve", és azt hozzád fogja kötni, magyarból meg épp eleget hall mástól.
Van egy ismerősünk, ahol apuka angoltanár, és a fiúcskának így apanyelve lett az angol. A kissrácnak soha nem okozott gondot, ha egyszer angolul, egyszer magyarul szóltunk hozzá. Apuka pedig csak és kizárólag angolul beszél vele. Eleinte irtó nehéz lehetett!

Mennem kell nyügi babámhoz, majd még benézek.

legyen szép napotok!

Kép
Kép
bondi
 
 


Orsi!
Most aludt el Lacus is.

Patti!
Ez tényleg elég rosszul hangzik.

Bondi!
Puszi Nattancsnak!
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Nekünk most 3-szori kelés volt éjjel!

Adélnak Boldog Névnapot!

Hófordulósoknak Boldog Hófordulót!

Viki!
Azt vettem észre, hogy te egyáltalán hozzám sem szólsz már amióta volt az a veszekedés?!


Amugy Lizynek is volt már a névnapja. :oops: Jó, az itteni naptár szerint tartjuk, és így máskor van mint az otthoniban. Jan 15-én volt neki.

d.dodó
 
 


bondi!
Gyógypuszi Natinak!

d.dodó
 
 


Dodó!
Sztem szóltam, de mindegy.

Jan. 15én itt Mo-n Lóránt, Lóránd napja van a naptáramban.
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Andi!

Hogy Viki milyen ügyes?!?!?!!!! :lol: :lol: :lol: A telefonos sztori vicces. :wink:

Wera!
Sajnálom. Ez tényleg sok(kk).
A helyzet nálunk sem rózsás... :? Megint f@sz@ kocsitörlesztés jött! De mindegy, amíg így áll a forint, nem fizetjük ki, kitartunk... (amíg tudunk)
Én most a könyvelőm hívásától rettegek inkább, még a tavalyi évre van egy csöpp nyereségadóm, pár százezer... azon cidrizek, azt hogy fogom kifizetni... :roll:

Anyjuk!
hogy van Anna? Ugye nem lett beteg?

Julcsi!
Nagyon drukkolok!
Én is császáros voltam, így harmadszorra megtapasztalhattam ezt is.
Hidd el, semmihez sem fogható érzés, amikor meghallod a hangját!!! Nekem még most is könnyek szöknek a szemembe! Minden jót nektek!!!

Számok?
Én 03. 23-án születtem. 06. 23-án jöttünk össze. A Lilla 03. 23-án született, a szülinapomon. Apa 12. 07én született, Laura 02. 26-án, Emma pedig 07. 10-én.
A hasonlóság kevés.

Dodó!
A baleset ijesztő! Jó, hogy végül minden rendben lett!!!

Titi!
Hogy vagytok?

Kike!
Te aztán jó korán kelsz!!!!!! :shock:
Havazás?
Most nálunk is esik. Mindjárt mellékelek fotót is!



Adélnak boldog névnapot!
Bencének boldog felediket!
Gergőnek boldog hófordulót!


Betegeskedőknek pedig jobbulást!

Én ma reggel már kibőgtem magam. Apa itthon volt, mondott valamit, nálam pedig elszakadt a cérna. Szégyenlem magam miatta, de ez van.
Vendég
 


És Emma csücsül.
Erről is dobok mindjárt fotót! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?