Új privát üzeneted érkezett!

Tita, sajnálom, hogy nem javulsz... Szerintem az antibigyó segíteni fog és nem kell a melkasrtg. Csak most kezdted el, kell neki egy kis idő.
Nekem ez jobba tetszik, amit ez a gastros mondott. Akkor most semit nem adsz,a mi tejterméket tartalmaz, ugye? Hátha ez segíteni fog.

Dodó
, az egy pattanásnak látszik. Ki fog fakadni sztem magától. Betadine-d van? Avval is kenegetheted!

Véda
, drága! Neked is csak anynit mondhatok, hogy KITARTÁS!
Erős vagy, menni fog! A sok szeretet mindenen átsegít!

Orsi, örülök, hogy apával sínre kerültek a dolgok! :) Ez a legjobb hír ma!

Patri, Neked is KITARTÁS!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:42-kor.
Vendég
 


Viki: :D :D

Akata: Nati klasszisokkal jobban van, persze olykor nagyokat köhög, de nagyon jókat alszik, mint pici korában (tegnap negyed 10 körül evett este, ma negyed 4-kor, aztán 8 körül, közben meg szunyókált). Ez nekem nagyon jót tesz, bár Apa mondja, osszam be pár évre előre :wink:

(Nati célba vette Oti autós polcát :) )

Amúgy az a tapasztalatom, hogy ha valakinek érzelmi kitörése van - nagyot sír vagy röhög az élethelyzetén -, az azért jó, mert utána nem marcangolja már belülről az érzés, nem bénítja le, és új energiákra kap. Legalábbis nálam működik (vasárnap voltam mélyponton, egy kis sírva röhögés jól kipucolt) :)

Kép
Kép
bondi
 
 

 
 

Látom, már csak röhögünk a saját bajainkon... :lol: És, hogy még a mi Lacusunk, meg Dórika is nyűgi, akik amúgy sosem... :roll:

Tamara!
Wera jól mondja ám!
(Nekem Lilu édesen adja elő, hogy "Anya, ne haragudj, ha megbántalak, de nagyon ronda vagy... Olyan, mint egy vasorrú bába. Persze én így is nagyon szeretlek, de tényleg ronda vagy..." :lol: :lol: :lol: Majdnem bepisiltem a röhögéstől, amikor ezt előadta. És tényleg komolyan gondolja! Amióta saját testét, arcát csúnyának látja, azóta engem is. Ezt egy pszichológus biztosan jól megmagyarázná. Szerencsére nincsen bajom magammal különösebb. Elvagyok így ahogy vagyok, amellett, hogy fogyózom, de őt sajnálom - ezért is - mert tutira nagy fájdalmak lehetnek a kis lelkében.)
Arra nem gondoltál még, hogy veszel valami speckó bájitalt? Valami masszázsolajat v. hasonlót, amitől könnyebben lázba jönnél? Ha a kisbetűs rész nem stimmel, semmi sem stimmel. Ezt az uram mondta egyszer, persze más szavakkal :wink: :lol: És van benne igazság!

Katák!
Lányocskáknak jobbulást! Férjecskék meg javulgassanak meg!

Ki lett még beteg ma? Zsolesz, ugye? Neki is jobbulást, Pat!!!

Titi!
Szegénykém...
Most nagyon kijutott neked... Csak segítsen ez az új doki Levinek! Jövő héten meg alvás ambulancia!!! Hátha ott is segítenek! Bízzunk benne!
Olajfa kapszulát kellene szedned! Kismamáknak is lehet! Mégsem antibiotikum, és iszonyú erős immunerősítő, baktérium és vírusellenes szer.
(Tegnap a szülőin mindenki mesélte, hogy hány családtagja beteg, én meg csak pislogtam, hogy nálunk senki sem :roll: )
Egy szavadba kerül, és küldöm azonnal postán!
(Meg mindenki másnak is, aki kéri persze.)

A Vadaskertet 3-4 között kell hívnom, a FIMOTA meg nem veszi fel. Már tűkön ülök!

Apus temetésen. Anyósom testvére halt meg pár napja, hasnyálmirigyrák.

Bedöglött 1 nap alatt a mosógépünk, a boyler Anyuéknál - az majdnem dfel is robbant -, és Apus telefonja.

De én már mindenen csak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:43-kor.
Vendég
 


Visszaszámlálás: MARCUS 6 nap múlva érkezik meg! ( vagy 5?)

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:43-kor.
Vendég
 


Lányok!
Én rajtatok felbuzdulva bejelentkeztem holnap délután fodrászhoz.
20150601134430
 
 


Dórikám!
Még nagyobb buksi simesz!

Kép
20150601134430
 
 


Védám, ezután már csak jobb jöhet!!!
(azért kíváncsi lennék apusod szavaira :) )

Vkata, ha megtalálom, köv. talira viszem :)

és ami mindenre orvosság - persze az első helyen még mindig az alvás áll, de harmadiknak becsúszik (a másodikat sejtitek :wink: ): CSOKIIIIIII!

Kép
Kép
bondi
 
 


Véda: további okok a röhögésre! Hajrá! :)

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:44-kor.
Vendég
 


Bondi!
Én is imádom az ilyen könyveket! A századeleje a kedvenc időszakom!

A Váratlan utazást és az Anne zöldoromban c. filmet/könyveket kívülről fújom, de olyan jó... Főleg Avonlea, mint kisváros tetszik nagyon. Az a közeg, a nőegylet, meg minden. Apa mondta is, hogy olyan vénkisasszonyos vagyok :lol: :lol: :lol:

Julcsinak drukk!!! Marcinak is!!!
Vendég
 


Ezt a röhögős dolgot majd én is kipróbálom alkalomadtán.

De sajnálom a gondokat,bajokat,betegeket,meg mindent!

Ma még neki sem tudtam állni pl.porszívózni,mert már annyiszor ment el az áram,hogy megszámolni sem tudom :twisted:

Még pakolásznom kéne a gyerekszobában,mert akkora kupit csináltak,hogy csak na. :roll:
Olyan jó lenne csak egyszer úgy mindennel végezni,rend és tisztaság uralkodna mindenhol,és persze nem csak egy napig :roll:
Talán majd vén Mamó koromban sikerül. :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:45-kor.
Vendég
 


Kata!
Ezek vajon a számmisztikában mit jelentenek?
20150601134430
 
 


Bondi aranyhármasa: alvás, szeretkezés, csoki :lol: :lol: :lol:
(Ez kicsit hippisen hangzik! Tényleg lesz itt kommuna... :lol: )
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:45-kor.
Vendég
 


váo, Kata, ezt eddig még nem is mondtad!
Csajok ez már lassan olyan,mintha chatelnénk! :)

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:46-kor.
Vendég
 


Viki:hajrá fodrászat! :D
Nekem is kéne,de......

Nem tudom már ki kérdezte hogy Domi sokat szopizik-e még?Igen,sokat-szerencsére :D Bár már nem kétóránként-óránként :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Eszembe jutott, mit felejtettem el:

Julcsinak (és a többieknek, akik a császáron keseregnek)
a legfontosabb a baba és a mama egészsége, a többi nem számít!
Tudjátok, hogy én végig akartam esélyt a természetes szülésre, de végül nem adatott meg, és amikor Natit kiemelték, még sírtam is, hogy aminek olyan természetesnek és bensőségesnek kellene lennie, az vakító lámpák alatt, bebugyolálva, rengeteg orvossal körülvéve zajlik, húznak-vonnak-rángatnak... de amikor beláttuk, hogy ez a megoldás a legjobb Natinak és nekem is, akkor boldog voltam, hogy van ez a lehetőség. A rettentő kényelmetlen műtőasztalon sírva is végig éreztem a harmóniát és a békét, mert a műtét közben is összeért a föld és az ég, és részese lehettem a nagy csodának.

Kép
Kép
bondi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:46-kor.
Vendég
 


helló lányok!

Újra itt, a virtuális fonóban! :P

Sajnálom az összes beteget, sajnos szinte fel sem tudom sorolni, de mindenkinek jobbulást.

Most értünk haza az Árkádból, Emma egyenesen imádta. Apja hasán a kenguruban, végigrötyögte.
Én a HandM-ben vettem egy csontszínű kosztümöt. Hát, a méret nagyobb mint szülés előtt (40 alsó, 42 felső), de mindegy.
Apának tetszik.

Kisbetűs dolog: nálunk is gondok vannak, nekem a gátsebem megint begyulladt...most már nem tudom hanyadszor, talán most már el kellene menni dokihoz....

Tami!
Sajnálom, hogy lekésted a buszt...Sírás után jobban vagy?

AKata!
Várjuk Marcit a világban!!!

VKata!
Az olvasás a legjobb dolog a Földön!
(mostanában már a kisbetűsnél is :P :oops: )

Lányok!
Én szoktam Emmának olvasni. hanyatt fekszünk, a fejem fölé emelem a könyvet (így nem akarja elvenni), ő nézi a képet én olvasom és totál leköti. Mindig a Piroskát, mert az a legszínesebb és legnagyobb. Néha elváltoztatom a hangom (farkas, nagymama) és irtóra rötyög olya nkor. (még Apa is, ha hallja :P )
Próbáljátok ki.

Na megyek, nem meresztem itt a hátsóm.

Sok sok puszit reptetek az ország minden szegletébe, Nyíregyházától Zalaegerszegig!!
Vendég
 


Szószátyár népség! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Férjem ars poeticája: gyakori szeretkezés, sok/jó munka, elég pénz, ja és a gyerekekkel is legyen rendben minden :wink: :lol: :lol: :lol:

Én ars poeticám: nyugalom, egészség, szeretet. A többi le van kakálva! Na jó a szeretetben sok minden ott van, család, szerelem... Na, jó, lehet kisbetűsnek is értelmezni :wink: :lol: :lol: :lol:

Mi a ti ars poeticátok?
Vendég
 


Kata, úgy olvastam, hogy MÁRCIUS 6 nap múlva....
Hiába, várom a tavaszt!

Kép
Kép
patr
 
 


Jó is lenne ha 6 nap múlva tavasz lenne :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike: mamó korodban meg az unokák körül ugrálsz majd, ahogy ismerlek... :)
áram monnyon le!!!

Véda: persze csak a szám nagy, az első kettőben nem vagyok nagymester... :roll:

Vkata, ez tényleg szép harmónia!
Számmisztikához nem értek, de nagyon kereken néz ki :)

Nálunk első randi: 02. 08. 08., esküvő 03. 09. 06. A többi nem ilyen, csak az az érdekes, hogy én és Oti 17-én születtünk, Apa és Nati 20-án, és mindkettőnk szülinapja előtt pontosan 5 hónappal születtek azonos napon a gyerekeink...

Kép
Kép
bondi
 
 


Patti!
A tavaszt én is várom már!

Zsoltikám mit csinál?
20150601134430
 
 


Számok: 14-én születtem, 14-én váltam el, 14-én mentem férjhez.

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:47-kor.
Vendég
 


Viki, szenved! Szegénykém most tényleg szarul van.

Kép
Kép
patr
 
 


Orsi!
Nálunk az elváltoztatott hang mese nélkül is megy :lol: :lol: :lol: Amikor beszélgetünk.
20150601134430
 
 


Bondi:remélem fitt Mamó leszek és tudok ugrálni az unokák körül,és velük együtt is,és sok édes,aranyos unokám lesz :D :P

Én így számos dolgokba még nem gondoltam bele,de mindjárt összenézem a dolgokat :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:48-kor.
Vendég
 


egészség, boldogság, remény..

és most megyek, natka fáradt.

Kép
Kép
bondi
 
 


hali lányok!

látom megint sokat irtatok. de most olvastam is :D és folyamatosan. csak nem irtam.

mindenki padlón... áramoljon a csíííí!!!! kitartást.

én megyek holnap fodrászhoz :) kicsit megszépítem magam, meg a lelkem. remélem még kozmetikushoz is beférek :D
habár kellene pedikűr is, mert már menni is alig birok, de most azt nem akartam. az már sok kiadás lett volna.
egyébként megint vágunk.. meg festés meg melir... már nem marad hajam. én aki nem akartam rövidet... hát most jó rövid lesz :)
nekem lesz a legrövidebb hajam a topikból :D

törpém alszik... letettem 11 kröül. aludt negyed 2-ig. fél2 kor evett. 2-kor már megint aludt :D
jó gyerek.. persze tegnap nyígott ezerrel.

én is igyekszem pihizni. ugyse tudok semmit se nagyon csinálni, mert majdnem minden zajjal jár. kivéve a pihi meg alvás :D


wera! jól megaszonta. amig magunkkal nem vagyunk egyensűlyban, és megelégedve, addig mástól se várjuk hogy elfogad minket és 'szeret".


tita! jobbulást, és gyógyulj meg mihamarabb!
többi betegnek is jobbulást.

marcsi!
jó hogy már te is ismersz vkit a csapatból! :D az ikreket meg tudtad különböztetni????

kike!
remélem lesz fűtésetek és nem megy el megint az áram. habár van fa :D remélem jó sok!!!
domi videoja nagyon szuper. és a képek is!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Édes Zsolti Cica! Sok gyógypuszi neki!
20150601134430
 
 


Kata, köszönöm a telefonos tanácsadást!
Még egy kérdés, reggel Zsolti olyan Nurofent kapott, ami négy hónapja lejárt! Már kidobtam, de nem lesz baja tőle?

Kép
Kép
patr
 
 


Wera: igezad van, es mindenkienk aki Weraval egyete ert. En ezt nagyon jol tudom, hogy az eslo szamu feladat magammal megbekelni, elfogadni hogy mot ilyen vagyok es elhinni hogy a ferjemnek igy is teteszhetek.
Veda: masszazsolaj bevetve, nem hoz eredmenyt, odaig ok, hogy megmasziroza a hatam, a tobbi nekem mar nem jon.
AKata: igen tudom hogy neha muszaly meg ha nem is akarja az ember, csak azzal meg ugy vagyok, hogy meg a semmi is jobb mint egy rosszul sikerult.
Frizura-nem engedi hogy levagassam-, smink- nem szereti-, ruha - hiaba lenne rajtam barmilyen ruha is mikor haza jon, hisz akkor Anna ebren van, agyba meg ugyis pizsibe megyek-nem mukodo dolog nalunk.

Nagyon sokszor probalom rabeszelos modszerrel magamba vesni, hogy de igen menni fog, kell, jo lesz.....es megis mikor ott a helyzet, megfagyok es kb mint egy fadarab.....


Bondi: a konyv engem is erdekel! A varatlan utazast es hasonlo dolgokat en is nagyon kedvelem!
Es en szoktam egyedul elmenni igaz csak szombat delelott boltba vag yturiba( uszira mar en is gondoltam) de 3-4 orara siman Alekora tudom hagyni Annat. Inkabb olyan nincs hogy kettesben csinalunk valamit, de bennem akkora az ellenallas hogy anyosra hagyjam Annat hogy meg jo ideig nem is lesz....


mindjart folytatom, csak Anna bekakilt.
Vendég
 


Csajok, amit írtok, az nem számmisztika, hanem karmikus jelek fentről :wink:
Vendég
 


hát,én nem igazán találok semmi érdekeset,csak hogy Domi:07.07-én született,Kristi,és Apa 23-án.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:48-kor.
Vendég
 


Kata, dehogynem, tőled is!!
Köszönöm, szerencsére levitte a lázat! Azóta már átválogattam az egész gyógyszeres dobozt!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok ismét!

Apa április 1-én született! :P :P :P
nálunk ez a számmisztika.

(meg az első randink júl.1-én volt és 2 évre rá júl 2-re volt kiírva Emma (igaz, csak 9-én született meg)

Ja. Nekem meg jövő héten lesz a szülinapom. :P
Vendég
 


Jajj,de megijedtem-eldőlt a felmosó,neki az ajtónak,Domi meg alszik,szerencsére nem ébredt fel. :roll:

Amikor alszik itt lógok,mikor ébren van vagy vele vagyok,vagy csinálom a dolgom ha hagy,így nem leszek kész semmivel. :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsóanya:hány éves leszel,ha nem titok?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!

29
Vendég
 


Szép kor :D
Előre is boldog szülinapot,de gyere majd ám aznap hogy köszönthessünk :wink:

Lesz buli?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?