Új privát üzeneted érkezett!

Marcsi!
Már 2 hete bent van neki ez az arany...de lehet lassan 3 hete. És eleve csak a balnál van gond, és csak ma vettem észre..tegnap még csak piros sem volt a füle.

d.dodó
 
 


Nekem már a gondolattól is jobb a kedvem, hogy esetleg megismerhetek VÉGRE valakit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (mármint személyesen....)
Vendég
 


Akkor nem az a gond, Dodó!
Vendég
 

 
 

Marcsi!
Főleg, hogy maga a cimba nincs bepirosodva, és bedagadva....hanem egy ilyen pötty van a fülbi fölött hátulról!

d.dodó
 
 


Marcsi, hat kb 3-4 napot maradunk. Ok akkor ti vagytok a mobilabbak, akkor gyertek majd at morra!
Jo lenne!
Vendég
 


Jó, megbeszéljük!

Mond, hogy nektek mikor jó, és uzsgyi, megyünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi!
Csináltam róla egy képet hátulról!
Kép

d.dodó
 
 


Ez tényleg pattanásnak néz ki... :roll:
Vendég
 


oke MArcsi , amint tudom melyik nap megyunk, irommikor gyertek! Dejooooooooooo!
Vendég
 


De szegénynek ilyen hülye helyen.... :roll: És ez egy kicsit nagyobb volt....már egy kicsit kinyomtam...akkor sírt szegény. Fújon first-tel, és mozgatom a fülbit nehogy mégis az legyen hogy a gennytől beragad neki, és figyelem.

d.dodó
 
 


Hű, csak egy oldalt olvastam vissza, mégis regényeket lehetne rá reagálni...

Marcsi, neked nagy-nagy simi és ölelés! Látom, Tami jövő hétre átcsúszott utazása máris kilendített szomorúságodból :)
Ne aggódj, minden a helyére kerül majd :)

Viki, drága vagy, köszi!
Ilyen időben nem is csodálom, hogy Maceszkád nincs elemében... nagy pocakcsiki neki! (én a zuramat szoktam így becézni :) )

Tami, sajnálom a mélypontot, ha jól olvastam, Alekónak mennie kell? Ha kapok vmi normális állásajánlatot (fel vagyok iratkozva 2 helyre), küldöm is át, rendben?
Kiborulni, sírni szabad, utána jobb lesz! Ölelés neked!
Ha bármiben tudok segíteni, gyere, hívj, írj!

Védám, nagy ölelés neked is!
Annyira jó látni, hogy ilyen erős vagy!
Akkora szeretettel vagy a családod iránt... még jó, hogy ez kifogyhatatlan... neked is energiaforrás :)
A ji-king is szépet írt, asszem, mindnyájunknak is szól.

Titi drága, jobbulást! És pihenj, hívj segítséget!!!
Babának nem lesz semmi baja, meglátod!

Tamildi, üdv!

Hene- Gergőnek
Patti - Zsoltikámnak
és minden betegnek, akiről nem volt időm olvasni, jobbulást!!!

Még akartam írni, de mennem kell, drágám felébredt.

Kép
Kép
bondi
 
 


Dodó!

Sajna többet nem tehetsz... remélem, hogy nem a fülbevaló okozza!

Kíváncsi vagyok Katák mit mondanak rá! :roll:


Anyjuk!
oké, de részletes útbaigazítást is kérek priviben az időponthoz, mert totál nem vagyok ismerős Móron...
(konkrétan én még csak a főutcán jártam... :oops: )
Vendég
 


marcsi!
A buszpályaudvarral szemben abban a nagy sárga hosszu házban lakunk (ha arra jártál) :)

d.dodó
 
 


Buszpályudvar???? Hm...nemtom...mindjárt előkotrok valami térképet...
Vendég
 


Marcsi!
Feltéve ha ott találkoztok, és nem valami cukiba vagy valahol.....Plus élelmiszer diszkontnál első kihajtó jobbra a körforgalomban, két kereszteződésen túlmenni, és a "faház" (volán ház) után az a nagy sárga ház...és a barna ablakos rész a mienk (fehér ablakos a szomszéd).

d.dodó
 
 


Ja, és nagy barna kapu!

d.dodó
 
 


Tami, Alekó milyen nyelvet (nyelveket) beszél?

Kép
Kép
bondi
 
 


Mrcsi: oszinten en sem vagyok ismeros Moron:)
A lenyeg hogy nemtudom honnan jossz, de lesz egy korforgalom az aruhaznal es ott nem a tmplom fele, nem a tombhazak fele, nem a lejton lefele, hanem agesztenyesoron a kastely fele, es ott egyenesen vegig es lesz egy zebre, majd megegy es a megy az mar a buszpalya, na ott kell felkanyarodni a soderes uton es a ngy barna kapu a mienk, visoznt van kutya szoval hivj elotte.
Az utca neve Bajcsy
Vendég
 


Köszi Dodó!

Most már sejtem, merre van...Buszpályaudvart sosem figyelek, mert mindig autóval közlekedem..

kb 15 éve nem ültem buszon...
Vendég
 


Már megint megy fel a lázam most vettem be egy panadolt és épp szellőztetek. Itt ülök kabátban és csak ezért írogatok, mert így nem fekszem le. Levi még alszik. Gondoltam addig is kiszellőztetek, legalább ennyit teszek azért, hogy ő ne kapja el...

Sajna nincs segítségem, Olivér anyósnál (anyós épp a nyagyira vigyáz, akit nemrég műtöttek mellrákkal 88 éves februárban LESZ 89.) Így nincs kit megkérnem, hogy Levizzen.
Meg Levi pár hete nagyon anyás lett. Ha nem lát akkor sír és keres...

Na lassan becsukom az ablakot és ha Levi bírja még az alvást visszafekszem....

Köszi amiket írtatok!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok!

Minden kis betegnek mielőbbi gyógyulást!

Titi ne izgulj, nem lesz a picinek semmi baja!

Kike nagyon ügyes Domi. Látszik hogy igazi kis huncut fickó! :D És mekkora hó esett nálatok! :shock: Nálunk csak az eső esik, de az tegnap óta megállás nélkül! :?

Jaj én annyira unatkozok, semmi dolgom, már összetakarítottam, mostam, mindent csináltam már azt is amit nem is kellett volna, és nem telik az idő! És ebbe a gusztustalan időbe még ki se tudunk menni. Vivien is alszik, barátnőm sincs otthon, szóval ez szörnyű! :evil:

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!


Látom, ez a mai nap nem lesz a topik legboldogabb napja, de azért remélem, mindenkinek hamarosan egyenesbe jön az élete.

Bondikám: Nem is írtam tegnap, hogy örülök Oti egészséges veséinek! :D Nattancsnak mielőbbi gyógyulást!

Véda: Csabi bogyót pusziltatom, és arra kérem, próbáljon meg kicsit többet aludni egyhuzamban, hogy az anyukája is tudjon végre kicsit pihenni. Lilu horkolásával voltatok már dokinál?
Apusod szerintem már most kezd lélekben felkészülni az anyukája elvesztésére, ami persze nem teszi könnyűvé a gyászt, de talán "egyszerűbb" lesz elfogadnia, ha bekövetkezik ami megjósolható. (Apukám élettársáról 2007 decemberében derült ki, hogy rákos, és 2008 június 16-én el is ment szegény. Akkor apukám nagyon maga alatt volt pár hnapig, de mostmr sokkal jobbkedvű, szóval remélem, apusod is hamar talpraáll majd.)

Marcsi: Jó, hogy anyukád szedi a gyógyszereit, remélem ez segít neki és nektek is.
Pároddal leültetek már megbeszélni, hogy mi lehet a bibi? Szerintem próbáld meg rávenni, hogy fedje fel az érzéseit. Nem akarok beleszólni, nincs is jogom hozzá, csak tanácsként írom. A pasik általában nehezebben mondják el, mi bántja őket, de ha érzik, hogy nagyon kíváncsiak vagyunk rá, és időt is adunk nekik, hogy rávegyék magukat a kitárulkozásra, akkor általában sikerrel járunk. :) (Na ezt most a zugolvasó pasik ha látják, vajon mit gondolnak magukban. :roll: ) És persze te is mondd el neki, mi bánt, mi esik rosszul, és hogy mit szeretnél... remélem, sikerül majd viszarázódnotok a régi kerékvágásba.
Dokihoz menést meg ne hanyagold el! Tessék elmenni, előszedni egy barátnőt, vagy rokont, aki elkísér és csak addig kell rábízni Emmust, amíg bent vagy a dokinál. Ez esetleg nem lenne járható út?

kike: Remélem, megmarad párod melója! Domi nagyon ügyes!

Tami: Szerintem mindenki kerül időnként hullámvölgybe, és első gyerekes anyukaként meg még gyakrabban, mint az átlag. Már az is jó, ha kiírod magadból, ami bánt, ez is egyfajta "önterápia". Próbálj meg erős lenni - tudom hogy az vagy, csak néha elfeledkezel róla - és keresd a megoldást a probblémákra. Engem és pármat is sokszor csak az éltet, hogy vannak terveink, álmaink, amiknek a megvalósításán közösen dolgozunk. Tudjuk, akármennyi akadályt is gördítsen elénk az élet, együtt meg fogjuk oldani!

Pati: Jobbulást Zsolesznak!

Timi: Tetszettek a mézesbödödnös kéépek Bencéről! :D Zsuzsával mi van?

Titi: Jobbulást nektek, remélem, hamarosan jobban leszel, lesztek. Szerintem ehetsz Calciumot is nagyobb mennyiségben, az is segíthet mihamarabb kilábalni a betegségből.

Orsi: Az a lényeg, hogy tisztáztátok a dolgot apával. Szerintem olyan párkapcsolat nincs, ahol ne legyenek összezörrenések (vagy ahol nincsenek, ott más valamivel van bibi szerintem...)

Hene: Üdv újra itt! :) Gergőnél nem próbálod meg az Aludj jól gyermekem módszert?

dodo: Lizynek gyógypuszi a fülecskéjére!!!

linda: Gyere hozzánk pakolni, nekem már úgysincs hozzá semmi kedvem. :lol:

Nálunk is szakad az eső hajnal óta, plussz itt nem aszfaltos az utca, és már napok óta nem tudtam elmenni Leval sétálni, mert akkora sár van! :twisted: Ő most a teraszon durmol 2 órája, csak én kezdek már teljesen zombi lenni a bezártságtól. Ahelyett, hogy pakolásznék, itt gépezek... :oops: De ha egyszerűen nincs kedvem pakolni??? :lol:
fmarti
 
 


Titi:jobbulást,nem lesz semmi baja Édibédinek-erős gyerek ő. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszi a Domi dícséreteket :D
Hene:ha nincs kedved pakolni,ne pakolj :wink: :)

Nekem is kéne,de én is inkább a gép előtt lógok,na meg mindjárt megyek,és még lejjebb rakom Domi ágyát,mert félek hogy feláll benne és kibukik :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Linda!
Fórumozz! Mi nem vagyunk unalmasak! :lol:
20150601134430
 
 


Viki tudom ti sose vagytok unalmasak, egész nap olvasgatom amit írtok, igaz nem midnig reagálok, de mint egy megszálott egész nap ugrálok a gép és a házimunka között! :D :D

Márti szívesen megyek segíteni takarítani meg amit kell. Más jelentkező esetleg? :lol:

Bár lenne már jó idő, egész nap kint kertészkednék, meg sétálnánk. Szegény udvar ilyenkor olyan ronda, nyáron meg olyan gyönyörű mikor az ember gondozza. De már csak 1-2 hónap!

Kép
linda24
 
 


Gondoltam rakok egy pár képet, addig is telik az idő! :D

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
linda24
 
 


Linda: tudnál kicsot vigyázni Levire? Csakhogy ne unatkozz!!! Kép Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Linda!
Nagyon édes Vivi!

d.dodó
 
 


Levi felébred és éppen kisoroszlánt játszik négykézláb állva a szék alatt. Az elöbb kapaszkodás nélkül térdelt...
Magamra erőltettem egy maszkot (hát ez nagyon szar. Szegény orvosok....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Linda!
Hozzánk is jöhettél volna vasalni, de nem győztem rád várni és megcsináltam.
20150601134430
 
 


Tita persze szívesen, legalább lesz aki kicsit szórakoztat. Az én lányom alvás terén egy bajnok, szóval egy-két pici még jöhet hozzánk! 8)

Viki látod milyen vagy? Előbb is szólhattál volna, bizti jobban siettem volna hozzád! :D

Zene füleimnek, ébredezik a kisasszony és ilyenkor csörög az összes játéka a kiságyba! Megyek rálesek!

Kép
linda24
 
 


Linda!
Vonattal csak 5 óra! :wink:
20150601134430
 
 


Mav!
Hogy vannak a Fiúk?

Wera, Szly, Evelyn, VKatus!
Merre jártok?
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna nagyon be vagyok havazva, így csak 1-2 dologra reagálnék.

Titi
Nyugodj meg drága, nem lesz semmi baja a babádnak, csak azzal ártasz neki ha idegeskedsz!!!! Beszeded az antibogyót és bizti rengbejössz!! Próbálj pihenni! Puszi nektek!


Tamara
Abból amit leírtál én azt látom hogy előszöris magaddal kellene kibékülnöd és elfogadnod magad olyannak amilyen vagy! Aki ennyire utálja a testét és szorong, az általában képtelen normálisnak mondható szexuális életet élni. Ezen lehet segíteni, nem szabad így hagyni, nehogy rámenjen a házasságotok!!!!
Első lépésként sokat segíthet egy új frizura, egy jó smink vagy csinos ruha. (Nem kell itt nagy beruházásokra gondolni, érdemes feltúrni a szekrényt, előszedni régi holmikat, átalakítani ezt-azt...). És kevesebbet negatívkodni!! Nagyon fontos!! - Ne érts félre, nem engem zavar, hanem ahányszor "szidod magad" annyival rosszabbul fogod érezni magad a bőrödben.
Vendég
 


Viki
Látod, csak emlegetni kellett minket és rögtön elő is bújtunk! :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok
De jó neked Linda! Ha gondolod, Izát is átküldöm.
Gyönyörű babákat láttam!

Kép
dittke
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:50-kor.
Vendég
 


AHA!
Csak emlegetni kell Titeket!

Kép

VKatus!
Lacus is tiszta nyügi. De ilyen időben nem is csodálkozom rajta!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:53-kor.
Vendég
 


Jövök feldobni hangulatot. :)

Itthon vagyok bezárva a gyennyes, nyákos januárban két nyüglödő, nehezen kezelhető beteggel:( Adélnak ma megint hígabb a kakija, 3x volt eddig. Lényegében csak szopik, csak reménykedni tudok, hogy van elég ( mondjuk Szoptaníttal mellécsentem ma egy kis tápot, az lement). Zoli kb 10x volt WC-n ( nem akar enni és inni :evil:). Most alszanak szerencsére.
Szóval ezt a helyzetet már csak komikusan lehet felfogni, így most megpróbálok röhögni rajta.

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:54-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:54-kor.
Vendég
 


Kata!
Igen, ezen csak nevetni lehet!

Kép
20150601134430
 
 


akata!
Nagyon sajnálom a helyzete! Még jó, hogy te tudod tartani a frontot, és téged még nem döntött le a lábadról.

d.dodó
 
 


Tudjátok kivel futottam össze?
Az ikrekkel, és persze Anitával. Azok a fiúk, milyen szépek.
Anita nagyon vékony vagy. :shock: Ne haragudj, hogy leszólítottalak. :oops: Meg hogy annyira siettem. :oops: Szívesen beszélgettem volna veled. De Iza nem aludt egész éjszaka, és hulla fáradt vagyok. Szólj ha jössz Szegedre, összefuthatnánk.
Linda, te is!

Kép
dittke
 
 


Kép

Kép
20150601134430
 
 


Tamara, sajnálom a dolgokat. Alekot, a munkát, meg mindent.
De sajnos Werának sokmindenben igaza van.
( Erről egyébként azt gondolom- bocs hogy leírom-hogy nekem sincs szinte semmi kedvem néha a kisbetűshöz, de muszáj.
A férjeink miatt. Nem tehetjük velük. Nem elég hogy felfordult ez életük- igaz kaptak egy nagy ajándékot- de még ezt se, nem várhatjuk tőlük, hogy elviseljék hosszutávon. Szóval szerintem erőt kell vennünk magunkon...)


Bondi
, javulást Nattancsnak! Azért már jobban? Hogy aludt?

Marcsi, sajnálom, hogy nem könnyű apával. De egy ilyen hosszú és erős házasságban, tuti nem az első eset és van rá megoldás. Nagyon remélem és drukkolok, hogy rendbejöjjenek a dolgok!

Hene
: én hiányoltalak is! Szerintem is meg kellene próbálnod Gergőnél ami Leánál bejött. csak próbaképpen!

( Egyébként megint kisbetűvel, zárójelben, lehet hogy véletlen egybeesés,de nem csak Ti ketten, még két olyan gyereket ismerek, akinél az elején tejcsi gondok voltak és a Szoptatási tanácsadó azt ajánlotta, hogy aludjunk együtt a gyerekkel, legyen állandóan mellen, az majd mindent megold. Nem tudom, nem azért alakult-e így ki, hogy egy-két gyerek KÉPTELEN az anyja nélkül aludni. Na jó Patri pl. ellenpélda...)

Kép
andkata
 
 


Linda: mi is várunk szeretettel! :)
Ma néztem körbe a lakásban, mi mindent kellene kiszanálni, suvickolni, és csak sóhajtoztam... sose lesz már rend itt...

Akata: betegeidnek jobbulást!!!! Neked meg kitartást, és tömd a vitaminokat magadba, hogy bírjad!

Linda: Vivike nagyon édes! És mekkora haja van!

Márti: Leád cukibogár!

Tamiildi: Kíráddal szépek vagytok!

(Nati kb. 10 perce játszik egy ikeás gyerekkanállal :) )

Kike, most láttam, nálatok is bizonytalan a munkahelyzet... drukkolok Apának!!!

Tami: Wera tök jó tanácsot adott!
És az is eszembe jutott, hogy szinte nincs is programod Annád nélkül. Egy mozi, egy jó gyümisali egy cukrászdában (mondjuk Árkádban, velem, valamikor?), uszoda vagy bármi képes lenne kicsit feltölteni.

Én már annyira vágyom egy kis családmentességre - furdal is a lelkiismeret, hiszen imádom őket, de a szabadságvágy most nagyon erős bennem.
Szóval elhatároztam, hogy ha Nati már csak pl. reggel meg este cicizik, minden hónapban csapok majd egy anya-napot, amikor azt csinálok, amit akarok :)
Barátnőkkel vagy egyedül, múzeum, sport vagy csak egy kis séta...

(most a földön heverő nacim övcsatjával bűvészkedik :) )

Kezdem azt érezni, hogy olyanok vagyunk, mint a varrókör az egyik kedvenc regényemben :)
Louisa May Alcott: Egy régimódi lány - igazából limonádé, de annyira édes, hogy rongyosra olvastam, minden egyes vizsgaidőszakom végén az volt a jutalom (volt vagy 10-12...) :D
a század eleji Amerikában játszódik, egy kedves, csupaszív, szegény családból származó lány megy a városba egy gazdag családhoz nyaralni, később ott kezd dolgozni, és olykor a barátnőivel összegyűlnek kézimunkázni, közben - kicsiben, tégláról téglára (ahogy Véda is írta :) ) váltják meg a világot, és tesznek sok szépet maguk körül :)

Kép
Kép
bondi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?