Új privát üzeneted érkezett!

Levit a babakocsiban tologatom és félálomban nyöszörög. Reggel mértem a lázát 38 fok volt, így adtam neki germicid c kúpot.

Többi betegnek jobbulást!

Ami: naggyon jól esett amit írtál!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titikém! Jobbulást Nektek és vigyázz Nagyon Édibédire!
Vendég
 


Titi!
Jobbulást nektek! Ngyon vigyázz magatokra! Kérj segítséget! N legyél egyedül a 2 gyerekre!
20150601134430
 
 

 
 

Jó reggelt!


Titi! Sajnálom! Vigyázz a családra!
Kis babónak nem lesz semmi baja! :wink:

Vidokata! Örülök,hogy jobban van Dóri és nem lett kórház a vége!
Köszi még egyszer az "utasításokat"!
Be kellett tartanom! :cry:
Alig látok ki a fejemből!
Áront aztán sikerült elaltatni 37,5-el,2-kor volt 39,3 akkor kapott kúpot!
4-re lement 37,5-ig,de 5-re megint 38,2 lett!
Akkor Nurophent kapott,bóbita és azóta alszik!
Azóta nem hányt és nem volt hasmenése sem,de olyanokat pukizik mint egy emésztőgödör,olyan szaga van!

Bocsi,de húzok is tovább,majd benézek!

Adél drága hogy van?

Titi majd jelentkezz mi volt a dr-nél?

Kép


Kép
ibm
 
 


Jó reggelt!

Kata!
Örülök, hogy Dóri picit már jobban van. Remélem Adélnál is Áronnál is javult a helyzet.

Tita!
Neked is kitartást!

Babu!
Szabi nagyon cuki a kis vöri hajával és milyen ügyesen négykézlábazik!

Majd ha Emma alszik teszek fel képeket!

Lányok, rendelt már vki az Otto-tól? mert szeretnék egy nadrágkosztümöt az esküvőre, és elég olcsó. megbízható minőség?
vagy tudtok boltot, fiatalos, nem titkárnénis kosztümökkel?

Szép napot!
Kevés betegséget!
Vendég
 


Na, most látom, hogy Áronról is vannak hírek.
Nagyon ügyi voltál Ami. Gondolom egész éjjel talpon.
Vendég
 


Ároncinak gyógypuszi!

Orsi!
Hogy aludtatok?

Én még nem rendeltem tőlük, de nekem nem sok bizodalmam van felnőtt ruhákat a neten rendelni. A csajok biztos tudnak majd segíteni ;)

Megyek kiglancolom Öcsit.
20150601134430
 
 


Viki!

Köszi, a szokásos. Kelt f11-kor, 2-kor,4-kor és 6-kor, mind a négyszer szopizott.
Aztán fél 8 óta itt motoszkál.
Nekünk minden éjjelünk ilyen, de nem panaszkodom.

Öcsit meg nem kell glancolni, ahogy Isten megteremtette úgy a a legszebb :P
Vendég
 


Sziasztok!

Előbújok én is, visszakapcsolok hétköznapi üzemmódba...

Nagyon sajnálom a betegeskedő gyerkőcöket, gyógyuljatok meg hamar! Anyukáiknak pedig sok-sok erőt kívánok!

Nekünk ismét gyorsan eltelt a hétvége... :? Nem történt semmi különös, azon kívül, hogy Emma ismét fogzik.
A harmadik foga, ami kijött, az a felső kis metsző...ilyet sem láttam még...! viszont fent az ínye rettentően be van dagadva. :? Gondolom most nem aprózzuk el...

Most már szépen megy a hátról hasra fordulás, visszafelé csak próbálkozik, de még nem sikerült.
Majdcsak jön ez is, nem vagyok türelmetlen.


Evelin!
Eliot csuda ügyes!!!!

Nagyon szép ilyen volt, ilyen lett fotókat láttam, fogok csinálni én is!


OTTO-tól én kb tizenéve rendeltem, akkor nem volt bajom velük... :roll:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:24-kor.
Vendég
 


Marcsi!
Lassan leveheted a Lusta Emma jelzőt a vonalzódról!

Gratula a fogacskához!

Orsi!
4 kelés, 4 szopi? Nem vagy zombi?
20150601134430
 
 


hoztam néhány képet a hétvégéről.

Kép a kicsi és a nagy... :lol: :lol: :lol: :lol: Kép megyünk pancsizni :wink: (miközben anya hajában kapaszkodom...
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót az illetékeseknek (utólag is)!


Titi! Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!

Annyira édes itt minden baba! Jó volt nosztalgiázni!

És hogy ügyesedik mindenki! Eliot, Domi, Nóri! Hogy ácsorognak! És amúgy az összes kis törpe!

És a betegeskedőknek mielőbbi gyógyulást!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Hétvégén a lakást csináltuk gőzerővel. Már egy lámpát is átvittünk, az ottanit idehoztuk, nagyon gyenge, annyira idegesítő! Itt volt anyós, azt hitte, hogy itthagyom neki a lámpát! :shock: Na kösz, örüljön, hogy amit itt hagyok, azt itt hagyom!
Végülis a lakás lényegében kész van, már csak a takarítás-fertőtlenítés van hátra. Az most hétvége, aztán ha megkaptuk a fizut, költözünk! :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Katák! Áronnak annyira büdös hasmenése van,hogy valami iszonyat!
És nagyon nyákos!
Szerintetek?
Most evett 120 tápot és jó kedve van,jelenleg nem lázas de már melegszik a feje! :twisted:

Adél baba?

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Dokinak nem akarod megmutatni? Biztonság kedvvéért.

Kriszti!
Másik lakásban lesz net? Levi hogy van?

Pattikám!
Merre csavargyározol?
20150601134430
 
 


JAjj de rossz olvasni, hogy ennyien megbetegedtek!
Gyors gyogyulast babaknak es mamaknak!
Ami: hivd ki a dokit inkabb! Ha csak annyit is mond mint KAta mondott, hogy itasd, es vidd le a lazat...de akkor is, jobb ha megvizsgalja.
Adel mano?
Dorika:jo hogy lekuzdotted ezt a franya virust! Probalj meg ugyesen enni ma valamit, neked igazan nem kell fogynod!
A mamad meg most kicsit gyorsitottan fogy :? Bocs Kata, tudom eleg gaz lehet, de inkabb lenn jojjon ki mint fonn, es tenyleg legalabb csomo minuszod lesz :wink:

NA de azert mindenki probaljon meg nem megbetegedni!

Tita: kerj segitseget a gyerekekhez, es probalj sokat ini es azert enni is. A lazat mpedig csillapitsd mindenkepp!
De latod ha az van Nektek is mint a tobbieknek akkor gyors gyogyulast remelhetsz.


Elvileg en sem vagyok egy beteges tipus, de mivel miota Anna megszuletett tobbszor fajt a torkom es sosem lett kikezelve, igyszerintem nincs a topon az immunrendszerem. eszem a c vitamint, neha a maradek gravidat is ha eszembe jut, es bizom benne nem kap el minket semmi.
Anna ugyan nathas elegge tegnap ota, remelem ez nem eloszele valami masnak. Laza nincs, es eszik is.

Lea kisasszony boldog hofordulot!

Aron olyan gyonyoru kisgyerek!

Es igen Bugri Nori kiskoratol igen hasonloan nezett ki, es annyira gyonyoru! Ugy csipem ot!


ANDI: benne volal az almomban. Kaptam 7.10kor egy smst es valahogy utana meg elszenderettem, es abban a fel oraban almodtam valami zagyvasagot amiben te is ott voltal Vikiddel, egy buszon taliztunk egy rakat kismamaval mentel PATYRA:)
es en is a buszon voltam de rajottem en nem oda akarok menni. Aztan a kovetkezo jeleneten mar ti sem busszal mentetek, hanem bicoval, es viki egyedul tekert fel egy nagy dombon, es hosszu fekete copfja volt:)
NA hogy ebbol mit hozna ki egy alomfejto:)
Jo volt Teged latni, meg ha igy almoban is!:)
Vendég
 


Ami!

Én is orvost javaslok, mint Viki!
Sajnálom...


Emma felébredt, és az esti nyüglődés eredményeként egy foggal többel büszkélkedünk. immár van 4!!!

csakhogy fenn nem a két első bújt ki, hanem mindegyik oldalon a 2. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ilyet sem láttam még............ :roll:
Vendég
 


te jo eg kicsit hosszu lett!
Vendég
 


ha valakinek van kis ideje drukkoljon hogy ne azt mondjak ma a cegnel a ferjuramnak, hogy nincs tovabb!
Nem kirugnak, csak megszunik a team, es nagy valoszinuseggel nem tudnak allast biztositani ennyi embernek cegen belul....Ok kap vegkielegitest, de hat attol meg frankon nem lesz munkaja.... :evil: :twisted:
Vendég
 


AKAta: ugye Julcsi nem kapta el! Jajj az nagyon nem lenne jo!


Gondolom ma Katain knem igen lesznek, igy barki mas is: Meg mindig gaz ha Anna laban a hurkak nem szimmetrikusak? Mert olvastam hogy az csemcsemo korban a csipoficam jele. De regen szimmetrikus volt neki, viszont tegnap lattam hogy most mar nem az. Ez baj???????????????
Vendég
 


Te jo eg de fogas ez az Emma lany!
Tok jo hogy igy kibujnak! Annanak meg sehol semmi.
Vendég
 


Annam egyfolytaban all, erre tegnap kellett rajonnom. De nem felall, hanem ulesbol felnyomja magat valamin megtamaszkodva, es persze allandoan eldol :?
Vendég
 


Anyjuk!
Én nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++
Vendég
 


Köszi csajok!ű

Dokihoz0, m10in01denképp viszem délután,csak kivi voltam mi lehet,hogy ennyire büdös!

Tami! drukk Alekonak!

hát csajok nemtudom mi ez,de szerintem hamarosan engem is utolér! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Jó reggelt!

Nekem nem írod, Vikim, hogy mutassam orvosnak? :)
Látszika humoromon hogy sokat aludtam.

Hát Adél nem HÁNYT és ez a lényeg. 23,30kor ébredt, sírt, 38,4 C nagy fosás. Kúp (merész vagyok, de nem kaphatott Nurofent, nem volt még 3 órája), szopi, alvás. 3,45-kor nagyon melegnek éreztem, de csak 37,5 c volt, viszont nagy fosi. Glancolás, szopi, 100 ml tea! ( ez nálunk nagy szó!). Innentől kb fél óránként fent volt. Sír, nyűgös. 7 körül ébredt, glancolás szopi, 37,5 C. 20 perce alszik ismét. Szerensére minden folyadékot elfogad.
Voltam a patikában vettem Protexint, meg répalevet. Ha orvoshoz nem is viszed Ami, szerintem nem sokat tudna mondani, ezeket Neked is ajánlom! A Protexin bélflóra regeneráló, drága de jó. a Répalé meg fogja a hasat és össze vannak benne ionok, amelyeket elveszít a hasmenéssel.
Tuti ugyanaz a abjuk a gyerekeknek, Adélnak is borzasztó szagu kakija van...

Tita, kitartás! Nem tehetesz semmiről, ha Levi hozta is. Sok ember egy helyen...Ezekután ez lesz a fosos találkozó...Pedig szerintem jól sikerült :)

Dórika, Áron jobbulást!

Orsi, saját esküvő? :) Én akkor nem rendelnék az tuti, nagyon kockázatos....

Kép
andkata
 
 


Emma nagyon belehúzott a fogakba!
20150601134430
 
 


AKatus!
Neked és VKatának nem mernék orvost javasolni ;)

Pusziljuk a szépszeműt!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Leának Boldog Hófordulót!

Titinek Boldog Névnapot!

Betegeskedő babák, és anyukák gyógyuljatok meg gyorsan!

Ami!
Tényleg inkább hívd fel a dokit!

marcsi!
Nagyon jók a képek! És gratula a 4 foghoz!

kriszta!
Drukk a költözéshez!

Mary!
Drukk Alekonak, hogy legyen munkája!

Nekünk az éjszaka eleje volt csak zűrös. 11-kor felkelt, cicizett, de nem aludt vissza. Pedig dörzsölte a szemét, álmos volt kínlódott, de mindemellé dumált csak, nem aludt! Negyed 1-kor aludt vissza. Majd kelt fél 4-kor, fél 7-kor, fél 9-kor.

d.dodó
 
 


Emmának gratula!

Tami én is drukkolok és vagyok ma, nem megyünk sehová...
A múltkor kérdezte valaki és írtam, hogy Adélnak se szimmetrikusan a redői. Drágacsillag :), nem állna így ha csipőficama lenne. Keeeeep coool.
( A héten viszont nem megyünk Hozzátok, az tuti. Sajnálom.)

Lénának boldog hófordulót!

Úgy drukkolok, hogy más ne kapja meg!
Oti, Nati, Zsimi???

Kép
andkata
 
 


Drukk Alekónak! ++++++++++

Emma drágám! Gratula a fogacskákhoz!

Viki! Lesz net, bár lehet pár nap kimarad. 6-án jár le a szerződésem, és vagy másik szolgáltatót választok, vagy új szerződést kötök ugyanitt, ha ajánlanak olcsóbbat.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kösz Kata! Jobbulást nektek is!

Kép


Kép
ibm
 
 


http://www.teszvesz.hu/item528274768_cs ... acska.html

1 perc van hátra. lányos anyukák
kisruha

Kép

Kép
timi1982
 
 


KAta: koszi. Ok ertheo hogy nem jottok. Szerintem itthon sem leszunk.
HA Anna nem lesz betegebb hazamgyunk anyaekhoz.
Jobbulast!
Tenyleg az a repale az jo cucc! Ana mar ita es nagyon hatasos volt!
Gyogyuljatok meg hamar!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:27-kor.
Vendég
 


nah visszaolvastam.

jaj lányok! ugy sajnálom, hogy ennyien betegek lettetek! minden anyukának és babának jobbulást kívánok!



anyjuk! remélem alekonak megmarad a munkája. a végkielégítésből nem lehet megélni... én tudom ;) hirtelen nagyon jó, de hát ha kicsit előre nézünk... hát már nem annyira jó.

marcsi! emmának gratulálok a fogacskához!


kriszta! remélem hétvégén tényleg be tudtok költözni. biztos szupi lesz az uj lakásban. élvezzétek ki minden percét! sok szerencsét hozzá és boldog életet!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Marcsi! Belehúzott a lányod! És egyre szebb!

Viki!
Nem vagyok zombi, nálunk 3 éjjeli szopi az átlag. De amjd csak kinövi.

Vkata!
Köszi a tippet. és gyógyulást Dórinak.

AKata!
Igen, saját, az egyházi része, de itt sem lesz nagy hacacáré. Én sem bízom íz ilyen netesben, csak Emma mellől még 3 órára sem lehet elmozdulni és egyelőre azt sem tudom, merre keressek.
Adélnak is jobbulást.

Szerintem Zsimi nem kapta meg. ma megyünk látogatóba, Mancsi még nem mondta le.

Tami!
Nagyon-nagyon drukkolok Alekónak.

Anyagiak: ma nálunk is nagy depizés van, semmi pénzünk, az én diákhitelem, stb. na mindegy.
lesz még egy tanítványom, így már 3, az is valami.

teszek fel képeket:
pociban 2 héttel a születése előtt
Kép

1 naposan:
Kép

1 hónaposan:

Kép

2 hónaposan:

Kép

3 hónaposan:
Kép

4 hónaposan:
Kép

5 hónaposan:
Kép

6 hónaposan:
Kép

sziasztok
Vendég
 


Emma nagyon édes! Főleg az utsó képen! Gondolkodik a világ nagy dolgairól! ;)
20150601134430
 
 


Orsikám és ha magadra kötöd és elruccantok az oktogonhoz? Ott tényleg hamar tudsz venni szerintem illetve a Westendben is van pár bolt. 2 óra alatt megvan sztem.
Nagyon jók a képek!

Kép
andkata
 
 


Szép napot :P

Minden kis és nagy betegnek jobbulást! Nagyon sajnállak benneteket!

Hófordulósoknak boldogat!

Titikém, ha ma tartod, boldog névnapot!

Én is zombivá lettem ma éjjel. Csabicim f10-től h2-ig aludt!!! Ez óriási eredmény nálunk! Ilyet kb.2 hónapja csinált utoljára... De a lökött anyja f1 óta azt várta mikor ébred... Cicik befeszültek, álom a szememből kiment, és néztem őt felkönyökölve a párnámra, és boldog voltam, hogy alszik, és vátam, hogy ébredjen már, mert addig nem akarok visszaaludni... :roll: Ki érti a nők agyát? Mármint az én agyamat, ha még van egyáltaln agyam :roll: :lol: No, tehát virrasztottam míg felébredt, megszoptattam, majd f5-ig nem tudtam visszaaludni :shock: Én barom :evil: De legalább ezidő alatt mindenkinek írtam hszt gondolatban :lol: Sokra ugyan nem mentek vele...Fél óra alvásom után Csabi ébredt 5-kor, cici, visszaalvás, majd mire én is újra álomba szenderültem volna, Lilu kezdett horkolni úgy, hogy nem lehetett tőle elaludni :evil: 6 körül elaludhattam, de 7-kor kelni kellett, hogy Lilu suliba indítsam :evil: Ennyit az éjszakáról.

Ja, hétvégén 2X is összevesztem Apussal. Oltárian idióta módra viselkedtünk egymással. Fúj, de utáltam magam közben, de őt is! Aztán Lilu édes volt, mondta, hogy "Állj! Ti szeretietek egymást, igaz? Akkor ne beszéljetek így egymással!" Este lefekvésnél, még az esti imájába is belefűzte, hogy "anya és apa szépen beszéljenek egymással". Meg is könnyeztem, és onnantól már nem is haragudtam Apusra.
(Amúgy anyós miatt nagy a feszültség köztünk. Reggel a hívására ébredtünk, este f9-kor, amikor a síró-álmos Csabit fürizni vittük volna, újra telefonált... Megjegyzést tett, hogy hadd beszéljen már 2 percet a fiával, amikor szóltam Apusnalk, hogy késő van... Tudom, hogy beteg, tudom, hogy kh-ban van, tudom... De azt is tudom, hogy ő az érzelmi zsarolás nagy mestere. Suicid kísérlete is egészen véletlenül akkor volt, amikor a mi szerelmünk Apussal kezdett elmélyülni...)

Na, befejezem a szövegelést magamról!

Inkább csinálom a horoszkópokat! :wink:
Vendég
 


:VKata: latta ortopedus ketszer is. uh nem volt, tornaztatnunk kellett kotott csipo miatt.
A kontrollon azt mindta akkor menjunk legkozelebb ha jar .
Vendég
 


Mary!
Hogyhogy mentek haza? Nem csak jövő héten anyu szülinapjára?

d.dodó
 
 


Köszi a dicséreteket lányok!

Viki!
Apja, anyja filozófiatörténész :P (bár anyja még nem teljesen), még szép, hogy a világ dolgain gondolkodik. :P )


Kata!
Igazad van, majd nekivágunk. Csak olyan egy izgága gyerek ez :P

Adél, alszik? Gyógypuszi neki.

Kriszti!
Jó költözködést és sok örömet az új lakáshoz!!!
Vendég
 


Tényleg!
Az én naptáram is írja.

Bolodg névnapot Tita!!!
Vendég
 


sziasztok!

Védám, hogy nektek milyen édes és remek lányotok van :)
Anyós-ügyet sajnálom, bár azért gondolom, neki sem lehet könnyű mostanság.

Nagyon elmaradtam a köszöntésekkel, így hát egyben kívánok mindenkinek boldog hófordulót-névnapot-szülinapot stb.

A babák is csodaszépek!

Betegek gyógyuljanak meg hamar! Mamáknak kitartást! Örülök a jobbulásoknak!

Nálunk hál'Istennek semmi a fenti tünetekből, Oti kicsit jobban köhög, mint eddig.
Nati is picit szottyos, és nem akar aludni - szombat éjjel óránként kelt, hajnalban 2 és fél órát volt fenn (lehetett az új környezettől is, Anyuéknál aludtunk, mert Apa penésztelenített itthon). Tegnap meg éjfél körül tudtam csak letenni, de akkor már kapott Panadolt, mert nyugtalanul szenvedett (mi is...).
Én tegnap kiborultam sok apró kis dologtól, hogy mindenkinek a dolgait szem előtt tartom, de a saját rangsoromban is csak a legvégén jöhetek, hát még másokéban, úgyhogy tegnap délelőtt Natival hazajöttünk Anyuéktól (minden vasárnap náluk szoktunk ebédelni). Porszívóztam egy kicsit, felkészültem az órámra, tanítottam egyet, és Natival még aludtunk is egy kicsit (már amennyit hagyott, ugyanis horkolt a drágám :) ), úgyhogy kicsit simultam :)
Ma éjjel is aludtam kb. 4-5 órát egyhuzamban, és ez azért sok mindenre gyógyír.

Bocsi, de most csak egyet emelek ki az olvasottakból:
Eliot nagyon cukker és ügyes!

Most elköszönök, mert párszaszájú kislányom berreg a kiságyában :) nem várom meg, míg üvöltés lesz belőle.

Szép napot nektek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Titim!
Kép

Dóri!

Lilu fantasztikus! 7 éves ilyen logikával lenni! Imádom!

Bondikám!
Legyél önző! Szakíts magadra is időt!
20150601134430
 
 


natival visszanéztünk.

tami: drukkolok alekónak!
micsoda álom!

orsi: asia center emeletén van egy kínaiak által üzemeltetett magyar öltöny-kosztüm bolt, én ott vettem olcsón szép kosztümöt tesóm esküvőjére.

zombi mamik: kívánom, h legyen alkalmatok ma pihenni.

áááá, sokkal több mindenre szeretnék válaszolni, mint ami összejön, ne haragudjatok...
most is mennem kell, kislányom elemében van :D (tami, az jutott eszembe róla: rompiscatole :) )

Kép
Kép
bondi
 
 


vikikém: köszi :) próbálok...

Kép
Kép
bondi
 
 


Patti!
Merre vagy? Tessék jelentkezni!
20150601134430
 
 


Felhivom nemsoká Patrit...Remélem Zsolti nem...

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?