Új privát üzeneted érkezett!

Mi van mi van?

Ki fog velem beszélgetni?
20150601134430
 
 


Én itt vagyok Viki!

Bár hallom, hogy Jázmin már dumál odabent, a kaja meg fő, de benézegetek.

Kép
szly27
 
 


Roli kiidegel a Miértjeivel. Állandóan, bármit mondok, rögtön kérdez: Miért?

Amúgy sincs most jó kedvem!

Kép
szly27
 
 

 
 

Mi finomat főzöl?
20150601134430
 
 


Brassóit csinálok, meg Jázminnak főzök pulyka husit és krumplit.

Laló alszik?

Kép
szly27
 
 


Teszek fel képet

Kép A szent tévé állvány meghódítása

Kép Hová tűnt Lackó Hill?

Kép Hello Csajok! Nyomunk egy kis bulit?
20150601134430
 
 


én is itt vagyok

köszi Viki a feliratot :lol: Lackód nagyon édi :lol: nálatok sem lessz már biztonságban semmi.Nem sírt mikor bebújt a pléd alá?

Kép
csugi
 
 


A pulyka husit együtt főzöd a krumplival? V külön?

Még fent van, a teknősét nyúzza.
20150601134430
 
 


Külön főzöm. Nagyon édi Laló! Nekünk is sláger a TV állvány! :lol:

Kép
szly27
 
 


Szívesen ;)

Nem sírt, csak tepert, mert még nem jött rá hogyan kell kijönni.

Máté szunyál?
20150601134430
 
 


Itt vagyok én is.

Tomókám megebédelt, most meg húzza a lóbőrt. Brokkolit főztem neki krumplival + csirke mellel. MAjdnem az egész tányérral beverte! :shock: Csak 1 kiskanállal hagyott apának kóstolni.

Magunknak meg babfőzeléket csináltam füstölt csülökkel. Timi + Bence lent voltak, most mentek fel.
Mosogatni kéne, de semmi kedvem!

Kép
zsuzska72
 
 


jóllakott és most alszik

ja és még nekünk sincs fogunk és nem is mászunk.az én gyerekem egy kissé lusta

Kép
csugi
 
 


zsuzska a lányod nagyon szépen tud festeni

én krumplilángost igértem mára de nemnagyon van kedvem hozzá :wink:

Kép
csugi
 
 


Lackó is beverte a szunyát közben. Lefárasztja magát a nagy huncutkodásban.

Timi jól van?
20150601134430
 
 


CSugi! Máté nagyon édi a legutóbbi képeken! Van hogy én is elhatározok valamit, hogy mit főzök és lusta vagyok megcsinálni. Szerencsére Roli nem válogat. Megkérdezem mit főzzek, azt mondja ebédet! :lol:

Kép
szly27
 
 


Jól van, kicsit fáradtnak tűnik nekem mostanság. Bence mászik, mindenbe benne van. :D

Megyek, lefotózom a többi képet, és felteszem.

Kép
zsuzska72
 
 


Én is vagyok.
Domi annyira nem akar ma enni:egyszer cicizett normálisan,és egy kis gyümit evett,ennyi :?
Kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Roli egy rendes gyerek :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Legalább 5-öt csináltam,mire lett egy normális kép :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!


Akatáéknál már jó nagy lehet a nyüzsi, már alig várom a képeket!

Muffin: Nagyon jót nevettem a cikken, Lea nem tudta elképzelni, mi bajom, de aztán ő is elkezdett nevetni. :lol: Eliot nagyon ügyes és édes!

wera: Jók a képek! Priviben küldöm a linket, ímit kértél.

Brúnó-Zsuzsa: Nagyon csinos kismami voltál! Ha már kint leszünk, és netközelbe kerülök, akkor megmondom, hova utaztunk. :wink:
Esik még nálatok a hó?

Tita: Neked is elküldtem priviben a könyv elérhetőségét.

linda: Várom a sapis képet Viviről! :)

kike: Nálunk egyszer volt megfázva Lea, akkor 2 hétig szívtam az orrát, mire meggyógyult. Igaz, mi nem gyógyszereztünk, nem volt láza, csak hőemelkedése, de kellett 2 hét a gyógyuláshoz. Kitartás!

Ági: Sajnálom, hogy ennyire rosszul alakult a bőrgyógyászati vizsgálat. Szegény Nándi, és szegény te. :( Erre csak azt tudom mondani, hogy aki orvosnak megy, igenis legyen tisztában azzal, hogy emberek, gyerekek egészségéért felel (a lelki egészségéért is, nem csak a testi egészségért!!!), és ha rossz napja van, azt akkor sem lehet a betegekre zúdítania. Minden orvos ember is, én ezt megértem, de aki orvosként nem képes elkülöníteni a magánéleti vagy egyéb problémáit a munkájától, az nem való erre a pályára. Inkább tartson fél óra szünetet, fújja ki magát, igyon meg egy teát, kávét, vagy egyen valamit, higgadjon le, és utána menjen vissza a betegeihez, és tisztességesen lássa el őket!

babuli: Apája nagyon szép virágot vitt neked! Szabi hihetetlenül vigyori!

Viki: Lackó nagyon ügyes és drágaságos! Nagyon jó a Lackós feliratod is! Te is bírod a SP-ot?

Marcsi: Teljesen megértelek az érzéseid miatt. Néha nevetségesek az emberek, hogy mennyire nem gondolkoznak, mielőtt beszélnének. (Bár némelyiküknél kétlem, hogy képesek lennének ilyen tevékenységre...) A családi pótlék arra sem lenne elég, hogy éhen ne haljon a gyerek, és akkor még nem ruháztattad, nem taníttattad, nem vettél neki egyetlen játékot sem stb. A mai magyar emberek többsége beteg, lelkileg roncs, irígy vagy rosszindulatú, megkeseredett. Azt hiszem, sajnos ez csak egyre rosszabb lesz. :( Pedig mennyivel szebb lenne az élet, ha másképpen viszonyulnánk egymáshoz?
Lányod jól jár, mert most tuti nagyon finomakat ehet majd vacsira! :D
Jaj és kérdezted; sikerült albit találnunk végre. Lehetne jobb is, de örülünk, hogy egyáltalán van. (Na meg már az agyunkra ment a keresgélés.)

zsuzsa: A pizza merénylet volt, ez tény. Bár én szoktam itthon készíteni magunknak, az is mindig nagyon fini, és hajszálvékony a tésztája, hogy még a fogyis szekció is ehessen belőle. :lol:

Tami: Én már most azon agyalok, hogy hol kellene átöltözni a farsangos bulira? Mert azért én nem szeretném átszelni a várost fényes nappal jelmezben egy gyerekkel, még a végén hívnák a rohammentőket meg a gyámhivatalt. :lol: :lol: :lol:

szly: Jázmin ügyesen alszik, így tovább!

Orsi: Nagyon kedves a versike!

véda: Drukkolok Liludnak, bár én tudom, hogy nagyon ügyes. :) Csabid elképzeltem a babával, kész voltam teljesen! :lol: A talira szívesen elmennék, hátha lenne valaki, akivel összeverődhetünk majd, mert én képes vagyok eltvedni. :oops: :roll: De előbb utóbb odajutnék az tuti. :lol:

csugi, zsuzska: Írjátok itt a fini kajákat, én meg csak csorgatom a nyálam.

Valamit ennem kellene, amíg Lea cickány fel nem ébred... De mit??? :roll:
fmarti
 
 


Rolkó szívem rendes csávó!

Domi nagyon kis huncut a képen! Apa ma már dolgozik?
20150601134430
 
 


Hát ha éhes Rolkó, sokszor csak kenyeret kér. Nincsenek nagy igényei. Ha kenyér van, akkor minden ok.

Kike! biztos azért nem eszik, mert még beteg szegénykém.

Bence akkor nagoyn ügyes! Ő is a fiatalabbak közé tartozik pedig!

Kép
szly27
 
 


Igen,sajnos már el is ment-délutános,hétvégén is. :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dominak még biztosan fáj a torka.:wink:
a képen nem is látni rajta ,hogy beteg ,
nagyon édes :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Márti!
Kellett 1 perc mire rájöttem mi a SP! De meg van! Igen, szeretjük, most meg elég emberi időben is adják a tévében.
20150601134430
 
 


Szly:ok,hogy azért nem eszik,de ez így nem lesz jó!
Inni nem iszik mást,mint tejet ciciből,de így azt sem nagyon. :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szóval az ígért képek:

Kép Ez egy szénrajz (az előszobába van feltéve)

Kép Ez volt az első festménye tavaly kaptam a névnapomra

Kép Ezt meg karácsonyra festette nekünk

Kép
zsuzska72
 
 


És bizony nincs is annyi pisis pelus,mint szokott lenni :?

Szegényem inkább csak mosolyogni tud,nevetni,meg sikoltozni nem,mert nem jön ki hang a torkán :(

Szly:Vercsi is ilyen volt-és még most is ha itthon van,hogy szinte csak kenyeret evett kenyérrel,elég bosszantó sokszor,mert nem eszik meleg ételt. :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nagyon szép színekkel dolgozik!
20150601134430
 
 


Zsuzska:ámulok,és bámulok,fantasztikusan ügyes a Lányod!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike ! Roli eszik egyébként mindent.
Hát innia azért kéne! :? Mármint Dominak!

Zsuzska! Nagyon szépek a képek! Csak tavaly kezdett el festeni? Nagyon ügyi!

Kép
szly27
 
 


Festeni kb. 1 éve kezdett el, spontán jövő ötletből. Egyszer csak kérte, hogy vegyek neki vásznat, meg akryl festéket, és ez lett a vége! :D Rajzolni mindíg is szeretett, meg tudott is, de semmi különös, csak mindenféle papírokra mindíg rajzolt. Már az oviban is. :D De most nagyon beleszeretett ebbe a festészet dologba. Meg a szénrajzolásba. Azért is vettünk neki szénrajzoló készletet a névnapjára.
De persze örök elégedetlen! :)

Kép
zsuzska72
 
 


Sziasztok!

Kike nagyon édes a kép, tényleg nem látni Domin hogy beteg!

Zsuzska tényleg nagyon ügyes a lányod, ne hagyja a tehetségét kárba veszni.Ezeket csak hobbi szinten csinálja?

Márt most ha nem mondod a sapis képet el is felejtem.:) De ami késik nem múlik!

Voltunk dokinál, megkapta az oltást amit kértünk, következőt egy hónap múlva kapja. Nálatok is egy hónap elteltével kapja a másodikat? Nagyon megvolt elégedve a dokinő hogy milyen ügyes. 7620 gramm, és 72cm. Már csak azon imádkozok, hogy ne lázasodjon be.

Talisoknak tök jó lehet most. Nagyon kivi leszek a képekre!

Kép
linda24
 
 


JA, és tegnap azt mondta, hogy következő festmény annak a képnek a folytatása, ami középen van. A terhes tündér (ez én lennék állítólag :oops: ) Most meg akarja festeni ugyanezt a tündért, csak babával a kezében.

Tavaly amikor megtudta, hogy kistesója lesz akkor festette.
Anyuéknak meg se mertem mutatni, amíg el nem mondtuk nekik a hírt! :D

Kép
zsuzska72
 
 


Teát sem iszik a Drága?
20150601134430
 
 


Ez történt a karácsony fánkkal:

Kép

Ez meg csak úgy:

Kép

Kép
szly27
 
 


És köszönöm a sok dicséretet. Mutattam neki tegnap, nagyon boldog volt, hogy tetszettek a képek.

Régen versenytáncolt (6 évig), de pár hiányában abbahagyta. Most ez a hobbija.

Kép
zsuzska72
 
 


Viki:nem iszik teát sem,csumisüvegből egyáltalán nem,csak rágja,csak a cici kell-eddig kellett neki.
Éjszaka háromszor szopizik általában,ma meg eddig csak kétszer,de keveset.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Rolkó leamortizálta a fát? :shock:

Jázmin kincsem olyan harapnivaló!
20150601134430
 
 


Szly: gyönyörűek a gyerekeid! Látom Roli nagyon sajnálja a karifát! Jázmin meg milyen kis mosolygós... :D

Kép
zsuzska72
 
 


Szly:jók a képek! :D
De édesen csücsül Jázmin!
Jól megnyírbáltátok a fát! :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszönjük!

A fa megy a kályhába! :lol:

Kép
szly27
 
 


Szly szegény fát jól elintéztétek! :D :D

Kép
linda24
 
 


Dóri!
Mennek a Lilu drukkok!
20150601134430
 
 


Egy kis vicces aranyigazságok


Az öregedés jele, hogy a reggeli merevedést a derekamban érzem...

Az embernek három korszaka van: ifjúság, felnőttkor és a "remekül nézel ki".

A borban bölcsesség, a sörben szabadság, a vízben pedig baktériumok vannak...

Nem szabad vizet inni, mert az nagyon erős ital. Fenntartja azokat a nagy hajókat...

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Rómában a papi nőtlenség apáról fiúra szállt...

Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szerek valódi citromot...

Régebben csak úgy futottak utánam a nők, de ma már nem lopok retikült...

A második házasság az optimizmus győzelme a tapasztalat felett!

A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye!

Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz.
Zseniális, ha tudod, melyik felét.

Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nagy igazságok! :D
20150601134430
 
 


kike: Ezek nagyon jók! :D

szly: Jók a képek!

Kezdek teljesen elszomorodni, hogy az én gyerekem soha nem fog elkezdeni mászni. :cry: És persze mostmár sokkal hamarabb elunja magát háton fekve, de ha hasra fordítom, 2 perc után elkezd nyűglődni. :?

Valaki meg tudja adni nekem annak a weboldalnak a címét, ahol van pár gyakorlat az Anya, taníts engem alapján? Köszi előre is!
fmarti
 
 


Kike nagyon jók :lol: :lol: :lol:

Szly szépek a gyerekeid :lol: :lol:

Márti Máté sem mászik még ,ő sem nagyon szeret hason lenni ,egy pár perc után ő is sír.

Kép
csugi
 
 


Márti:én sajna nem tudok segíteni. :?

Domi sem mászik,csak kúszik,vagy Lea azt sem csinálja?

Egyébként nem biztos hogy fog mászni,mármint lehet hogy kihagyja...az sem biztos hogy Domi mászni fog,lehet hogy marad a kúszás,és utána jön a többi,mászás nélkül.
Vercsi sem mászott.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szerintem nem kell aggódni:minden gyerek a saját ütemében fejlődik. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?