Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én a Bp. Bartók Béla úti Praxis nevü magáncéghez jelentkeztem be. Ök úgy hirdetik 4D-s UH. Volt már ott valaki?

Egyébként nem kell sokat várni 1-2 napra tudnak idöpontot adni. Ha valakit még esetleg érdekel 30 996-2164 a tel.szám. Az ár bizony itt is 8e és lehet még pluszban printet kérni 800 forint/db.

Adri
Adri
 


Sziasztok,

mi mult heten voltunk a Kutvolgyiben, 21 hetesen es fantasztikus volt. Mindene jol latszott az arcocskajatol a kukacaig, raadasul a doki csinalt 4D-s felveteleket is, tehat fel van veve a baba sajat mozgasa terhatasban. Pontosan olyan mintha valaki belemmaszott volna es ott filmezne mit csinal a babokank. A video 15 perces lett, es kaptunk meg 6 kepet is. A doki mindent elmagyarazott es teljesen odavolt, hogy milyen jol latszik minden.
Szerintem aki teheti mindenkeppen menjen el, mert erdemes.

Pusszancs mindben pocakosnak.

Kisbibe
kisbibe (kisbibe)
 


Kisbibe a 4D-s Uh a doki automatikusan csinálta vagy ti kértétek, ésmennyivel növeli azárat?
Egyáltalában milyen árak vannak, és miről szolnak?
A 15 perces kazi 3D-s volt, vagy vegyes?
És a képek? Darabja?
bocsika a sok kérdésért, de én is szeretnék menni a jövőhéten!Egy tel számot tudnál irni?


Elöre is köszi!

Anna
Annababa
 

 
 

Sziasztok!

Esetleg tudja valaki, hogy Debrecenben hol és mennyiért csinálnak 3D-s UH-t?

Ha igen, lécci irjatok!

Köszi!
helga
 


Szijasztok!

Megvolt a Kútvölgyis 3D-s UH. Mi a 29. héten voltunk. Hát ha javasolhatom nektek eddig ne várjatok, mert bár elég sok minden láccott, de ha kisebb még a baba könnyebb kivenni a részleteket. Szerintem a 22-23. hét körül érdemes elmenni.

Na. Teljen úgy müködik ez a 3D-s UH, mint a rendes mexokott ultrahang. Le kell feküdni és a hason keresztül egy vizsgálófejet húzogatnak. A vizsgálat 2D-ban történik és a kijelölt részekböl egy számitógép(vagyis maga a 3D UH készülék) 3D-s képet csinál. Gondolom egy részletet, mondjuk az arcát több irányból "lefotózza" és a képekből másodpercek alatt készit 1 3D-s képet, ami ugye térhatású kép. A babák általában mivel kis helyük van, a kezüket az arcuk elé szokták helyezni, mert szegényke hova is tudná máshová tenni. Szóval ne várjátok azt, hogy totál láccódni fog az arca jobbról, balról, elölröl, hanem mi is úgy láttuk, hogy a kezecskéje belelógott a látványba. Szerencsénkre mozgatta a kezét, igy azért külön külön láttuk a száját, az orrát, a szemét, homlokát, csak egybe az egész arcot nem. Pl. az egyik képen eltakarta az egyik szemét, a következön az orra elött volt a keze. Persze nem azt mondom, hogy 100%, hogy igy lesz, biztos van olyan szerencsés is, akinek a picurja nem ennyire szégyenlös, de a nagy átlagban erre lehet számitani.
Szóval elöször megnéztük az arcocskáját. Teljesen olyan volt, mint egy csecsemö arca, szerintem nagyon szép :-))))) Megnéztük, hogy nincs ajakhasadéka, nyúlszája. Ezután megnéztük a nemét. Ezt azért majdnem tutira meg tudják ott mondani, mert hiába van összezárva a lába, a 3d-s UH segitségével a combon, combcsonton keresztül be tud lesni az ultrahanggal az orvos a nemi szervig. Igy derült ki, hogy kislányunk lesz, és hiába takargatta magát, össze volt zárva a lába, de a combon keresztül megláttuk :-)))
Ezután az ujjacskákat és a lábujjakat számoltuk meg, hogy megvan-e mindenhol az 5-5.
Ezután végignéztük a gerincet, hogy ép-e, a nyakcsigolyákat. Rendes ivben haladnak-e, párhuzamosan futnak-e,stb.
Majd a belsö szervek feltérképezése következett. Megnéztük a vesét, májat, beleket, és a szivet. Láttuk ahogy dobogott, megvizsgálat az orvos a szivkamrákat, hogy épek, mindegyik megvan-e.
Eztuán az agyat néztük.
Végül megnézte az orvos, hogy milyen súlyú lehet. (1280g:-)))
...remélem nem hagytam ki semmit...
Végül újra visszamentünk az arcocskájáig, és gyönyörködtünk benne még egy kicsit.
Ennyi.
Ez volt kb. 15-20 perc, ezt mind videóra vettük, és kaptunk 6 db 3D-s képet. 4- en az arcocskája van, más-más irányból, 1-en a nemi szerve, és az hatodikat nemtom kivenni hogy mi :-)))
Ja és a vizsgálat alatt az apukája is végig benn volt! Ott állt az orvos mellett, és kettönknek magyarázta a látnivalókat.

Amiért érdemes volt:
1.Megtudtuk, hogy teljesen egészséges, a saját szemünkkel végignéztük a babánkat. Ennyire részeltes belsö vizsgálat szerintem még a születése után sem lesz.
2. Láttuk az arcocskáját, ez fantasztikus élmény, aztóta is a képek alapján találgatja a család, hogy kire is hasonlit:-))
3. Tudjuk a nemét. (bár ez nem mindenkinek fontos)
4. Igy hogy már láttuk a babát - bár még meg sem született - valahogy sokkal személyesebb kapcsolat alakult ki. Ez igy most furán hangzik, de egész más, ha valakit elképzelsz csak, vagy ha a saját szemeddel látod. Azóta ahányszor csak mozog a hasamban, mindig beugrik a kép, ahogy az UH alatt is mocorgott, szinte magam elött látom öt, ha ránézek a pocimra.

Szóval én javaslom mindenkinek, drágának drága, de szerintem megéri, föleg az amit utána érez az ember, és az a tudat, hogy egészséges.

Szijasztok, Lara

Ja és itt a 8000 Ft-ban benne van az, hogy adnak képeket is. A kazettát nekünk kellett vinni.
lara (lara)
 


Szia Lara!

Ki csinálta az UH? Melyik orvos?

Zsu
Zsu
 


szia Helga!

En ugy tudom, hogy csak Pecsen es Budapesten van 3D UH.

Tiduj
Tiduj
 


Sziasztok!
Én most vagyok 14.hetes terhes.Olyan jó volt olvasni a 3D-s uh.-ról írtakat, hogy nagyon szívesen elmennék.Szerintetek most meg tudják mondani a nemét?Az egyik ismerősömnek 12.héten megmondták,hogy lánya lesz,és utána is végig ezt mondták.És tényleg az lett.Mindez hagyományos uh.-gal.Én nagyon szeretném tudni,hogy fiú,vagy lány lesz,persze az egészsége a legfontosabb.Szerintetek érdemes elmenni?
Timike
 


Szija Timike!

Az én véleményem szerint, ha várnál még egy hónapot (tudom könnyü ezt irni) akkor mégjobban láccanának a részletek. Azt nem tudom, hogy 14 hetesen meg tudják -e mondani a nemét, szerintem igen, de én a helyedben még várnék 4 hetet, 18 hetesen már a baba részletei is jobban láccódnak, mert nagyobb.
De esetleg megkérdezteted az orvosod is, hogy ajánlja-e már 14 hetesen a 3D-s UH-t.

Szija, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Aki 3D-s UH-t szeretne csináltatni, segítség képpen megadom a friss infókat.
Kútvölgyi Kórház IV. em.
Bencze Zsuzsa 06-30-323-7149
Ára: 8.000,- Ft, ami tartalmazza a videofelvétel (kazettát vinni kell), a képek és a vizsgálat árát. Bárki jelen lehet az UH-n.
Szükség van a TAJ számra, adókártyára és a kiskönyvre.

Sziasztok: Móni
Móni
 


Sziasztok!

Lehet, hogy már csak ezen a mobilszámon lehet jelentkezni a Kútvölgyibe? Mert próbáltam ma hívni a két vonalas számot, és senki nem veszi fel ...

üdv.
Rebi
Rebi
 


Szia Rebi!

Igen, mert meg akarják szüntetni a másik két telcsiszámot (lehet, hogy már nem is él). Viszont nem a IV., hanem a II. emelet.
Én a vizsgálatig el sem jutottam, mert hiába mentem, a B. ZS. következő napra írt be és nem volt senki, aki meg tudta volna csinálni. Nekem pedig a másnap nem volt jó. Most épp azt sem tudom, mit tegyek.

Móni
Móni
 


Szia Móni!

Szeretném megkérdezni, hogy mikor voltál, amikor nem tudták megcsinálni az UH-t? És mit mondtak, hogy miért nem? Mert nekem sem csinálták meg pénteken, hiába mentünk. Nekem úgy tűnt, hogy igen megbízhatatlanok. Ha már bejutottál, akkor jól megcsinálják, csak nehéz eljutni odáig...
Sica
 


Szia Sica!

Először 08.04-én 11:00-ra kaptam időpontot. Aztán 03-án hívtak, hogy bocs, de csak én lennék és a dokinő a város másik végéről jön, ha lehet tegyük át következő hét kedd (08.07.) 15:30-ra, vagy szerda (08.08.) 15:00-ra, amikor nekem jobb. Üzenetet hagytam, hogy oké a kedd 15:30. Oda is mentünk és akkor derült ki, a dokinő szabin van, nincs aki meg tudná csinálni az UH-t (egyébként megint 1 valaki jelentkezett csak be arra a napra akit telcsin lemondtak), de szerdán 15:00-ra be vagyok írva. Nem voltam valami boldog. Nekem meg a szerda nem volt jó, ráadásul úgy éreztem, bizonytalan, mi van ha nekem jó és délelőtt rámcsörögnek, hogy bocs, de nekik megint nem?
Hát ennyi a "rémtörténet".
Egyébként annyit mondtak még telcsin, ha elég víz van a baba előtt, akkor nagyon jól látszik.
Te kinél jelentkeztél be?

Móni
Móni
 


Sziasztok!

A Praxis rendelőben a Bartók Béla úton nincsenek ilyen nehézségek és elég egy héttel előtte bejelentkezni, most nincs nagy tömeg.
30/9962-164 ha valakit érdekel. 8000Ft, de kép nincs benne sajnos.
Tikk
Tikk
 


Szia Móni!

Úgy látom, elég lezserek... Egy férfinél jelentkeztem be, de nem dolgoztak pénteken és nem is értesítettek. Így szerdán megyek újra. Ha túlleszek rajta, majd beszámolok, jó?
Sica
 


Sziasztok!

Mi a Praxis rendelőben voltunk. Nekem egy kicsit csalódás volt, valahogy többet vártam az egésztől, de lehet hogy túl korán mentünk (20. hét). Végül is én a doki miatt választottam ezt a helyet, mert amikor a lányomat vártam, ő még a Tétényiben dolgozott, és mindig Ő nézte ott Lilit.

Szilvi
Szilvi
 


Szilvi!

Mennyi időre kaptál időpontot?
Sokat kellett várni?
Mesélj!
Én 22 hetes vagyok, akkor szerinted még ráérünk menni?

Köszi:Tünde
Névtelen
 


Tünde: Elég eltéroek a vélemények mikor érdemes 3D-s UH-ra menni. Mi 21. heten voltunk és mindent láttunk, fantasztikus élmény volt Kép), és nem utolso szempont, hogy belefért a baba egy képbe. Van aki azt mondja késobb érdemes, mert akkor minden jobban látszik. Az orvos szerint aki minket nézett, akkor már tul nagy a baba, csak részletekben láthato.
Az élmény ráadásul attol is fugg, mennyire szégyenlos a babatok. Ha eltakarja az arcát vagy a lába kozébol semmi nem latszik, és nem hajlando mozogni, akkor szinte mindegy mikor mentek, mert valoszinuleg csalodás lesz az egész (néhány korábbi hozzászolás alapján).
Én mindenesetre azt javaslom menjetek el minnél elobb, nálunk nagyon bevált.

kisbibe
kisbibe (kisbibe)
 


Szia Sica!

Előre is köszi, hogy beszámolsz.

Móni
Móni
 


Szia Szilvi!


Ha nem tévedek, sokat mond Neked az a szó, hogy Bajuszfű... Ha így van, szívesen felvenném Veled a kapcsolatot, elérsz az spmoni@freemail.hu címen.
Videokazettára vették a "filmet"? Légyszi írd meg a pontos címet és telefonszámot.

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Na szóval, mint azt ígértem leírom a történetemet a 3D-s UH-val kapcsolatban úgy, ahogy történt. Beleveszek minden jót és rosszat is. Tehát: mi úgy kezdtük, hogy voltunk kb. huszonegyhetesen is, akkor kb. két órát vártunk, mert saját elmondásuk szerint véletlenül minden időpontra két embert írtak be. De azrét megcsinálták, és kétségtelen, hogy mikor bejutottunk, akkor nagyon kedvesek voltak, mindent megmutogattak, bár képet nem kaptunk, igaz, hogy külön nem is kértünk. Azt gondoltuk, hogy ha benne van az árban akkor adnak. Tévedtünk, de ez nem számít. Nem tudták megmondani a nemét sem igazán, csak talánra, mert a baba úgy feküdt, hason, hogy nem látszott. Erről természetesen nem ők tehettek. Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy visszamegyünk a 30. hét körül, mert akkor majd már jobban látszik minden és nem is tud úgy elbújni, mint korábban, mikor még nagyobb a hely a pocakban (ezt az orvos mondta akkor). Így bejelentkeztünk péntekre, de sajnos nem volt ott senki. A telefonszámot bár elkérik mindenkitől, nem értesítettek, hogy ne menjek. Ott ültünk már egy órája, mikor felhívtam az alapítvány egyik alapítóját (mint ez utóbb kiderült), hogy mondja meg, hgyo miért nincs itt senki. Azt ígérte, hogy 5-6 percen belül visszahív, de nem lett belőle semmi. Végül jó fél óra múlva sikerült elérnem őt, amikor is igaz, hogy bocsánatot kért tőlem, nem is egyszer, de azt állította, hogy rossz a gép és hogy ők próbáltak engem elérni. Na ez több lábon sántított, mert egyrészt szerintem a gép nem volt rossz (de ez persze nem biztos, csak az én véleményem), másrészt mivel mobilszám volt megadva, olyan nincs, hogy nem tudnak értesíteni, mert ha nincs bekapcsolva, akkor ott az üzenetrögzítő, ha meg bevan, akkor... És mivel igen kibuktam, hogy egy 15 hónapos gyerekkel, a nagy hőségben 30 hetes terhesen átutazom a várost, a férjem szabit vett ki ezért, így a kellemetlenségeimért cserébe azt mondta, hogy ingyen megcsinálják és végül a szerda (ma) 15.30-ban maradtunk. És bár akkor nem nyugodtam ettől meg, de utólag azt mondom, hogy ez egy nagyon normális gesztus volt részükről. Ma azért reggel, biztos, ami biztos felhívtam őket, hogy dolgoznak-e, és egy nővel beszéltem (gondolom azzal, akinek a neve a mobilszám után meg van itt adva kicsit korábbi hozzászólásnál, mert be nem mutatkozott), és a szavaiból számomra az derült ki, hogy nem látja a nevem az időpontnál, és mikor elmeséltem a pénteki sztorit, az első nem épp kedves megnyilvánulása az volt, hogy: Ugyan miért lenne már ingyen??? Na elmondtam neki, akkor már igen feszülten, és végül abban maradtunk, hogy akkor menjek, ő meg beszél azzal a férfivel (a nevét direkt nem írom le),hogy miért ígért ilyet... Na kedves... Így mentünk ma fél 4-re, ahol igen sokan voltunk már és másfél órás várakozás után sikerült bejutnunk (egy pár már haza is ment, megunta a várakozást). És persze minden azon a szegény doktornőn csapódott le, aki ott dolgozott. Mindenki neki mondta a magáét, pedig neki semmi köze az időpontbeírásokhoz, azokat az alapítvány emberei csinálják (szerintem többen párhuzamosan, de egymással nem egyeztetve), hanyagul, és mindenki a doktornőnek mondja a sérlmeit. Pedig el kell mondjam, hogy egy nagyon kedves, nagyon aranyos doktornő volt, mindent elmagyarázott, adott egy csomó képet is, mindent megnézett a babán, megmondta a nemét is, hogy minden rendben van-e vele stb... Szóval a gond az alapítvánnyal van, és nem az ott dolgozó orvosokkal. Ez volt a Kútvölgyiben tett látogatásaim története. Összefoglalva ha már bejut az ember lánya, akkor nagyon kedvesek, nagy szaktudásúak, csak odáig el kell jutni...
Sica
 


Annyit azért még leírnék a lényegi részét tekintve, hogy láttuk, hogy fiú lesz, hogy nincs ajakhasadéka (nyúlszáj), hogy a szíve, agya, veséje, gyomra és még sok szerve rendben van, egészséges, és igazán nagyon csodálatos dolog, amit ez a gép tud. Érdemes megcsináltatni, csak ugye ez a várakozás... Bár lehet, hogy másnak nagyobb szerencséje van, és csak én fogtam ki ilyen napokat...

És a doktornőnek mégegyszer nagy nagy köszönet, igazán kedves és türelmes volt velünk, pedig akkor már elég idegesek voltunk. Szakmailag is a helyzet magaslatán állt.

Lara,
nagyon eltűntél! Ugye nincs semmi gond?
Sica
 


Ajjjajjjj... én úgy számoltam, hogy ha kapunk egy időpontot, akkor be is mehetünk ... ha fél óránál többet kellene várakozni, akkor sajna le kell lépnünk, mert oda kell érni a dokimhoz :-((
... na majd kedden kiderül ....
Rebi
 


Sziasztok!
Én a 29.héten voltam a Praxisban. Hétfőn telefonáltam időpontért, és úgy is kaptam még azon a héten csütörtökre időpontot, hogy külön kívánságműsort adtam elő a megfelelő időt tekintve. Kértem, hogy az elsők között legyünk, mert utálok várakozni (reménykedtem, hogy reggel még nincs csúszás). 1/2 9-re mentünk, egyátalán nem kellett várni, legalább 10 perces video anyagunk van a nagy eseményről, s kaptunk (igaz ki is fizettük érte a 800 Ft-ot) képet is, ami itt van fent a számítógépen háttérként beszkennelve. Így akár percenként is nézegethetem. Olyan meghatóan tökéletes!!! Tényleg fantasztikus élmény volt! Ajánlom mindenkinek.
Manka
Ui: A nagyszülők azóta már azon vannak, hogy kire hasonlít jobban. Szétveti őket a büszkeség.
Névtelen
 


Sziasztok!!!

Megvolt tegnap az ultrahang a Kútvölgyiben. Nem is csúsztak sokat, összesen talán negyed órát Kép Aztán a többi már nem rajtuk múlt. A Picur szépen keresztben feküdt, és a hason fekve adludt!!! Jó esetben a profilját lehetett látni, de olyankor is odapakolta egy vagy több végtagját Kép)) a kis rafinált ... Amúgy az volt a legédesebb, hogy teljesen olyan pózban aludt, mint ahogy az Apja szokott KépKépKépKép Így tökéletes portré ugyan nincs róla, de fél órás videó az igen (ahol az látszik, milyen makacsul nem hajlandó kifordulniKép )

Aki megteheti, tényleg próbálja ki Kép talán érdemes olyan időpontot kérni, amikor a Babó inkább ébren van, és nem mondjuk a délutáni szunyálását megzavarni, mert akkor úgy járhat, mint mi Kép)
Rebi
 


SZia Mindenki!

Tudjátok, hogy a Praxis rendelő megint költözik? Szeptember közepétől kimennek a Megatoysba.

Tikk
Tikk
 


Sziasztok!

Örömmel olvasom a sok hozzászólást a 3D ultrahang témához, ugyanis mi is tervezzük a vizsgálatot, így sok kérdésre megatláltam a választ. Egy kérdés azokhoz, akik már voltak - kaptatok "hivatalos" leletet is, amit a kezeöorvos is megnézhet, vagy csupán a felvételeket?
Tikk, nem tudod, hogy melyik Megatoys-ba költözik a Praxis?
Bocs a "névtelen" küldeményért, de nem enged regisztrálni a rendszer.

Köszi!
Móni
Névtelen
 


Szia Móni!

Természetesen hivatalos leletet is kapsz. Úgy kezdődik a vizsgálat, hogy a szokásos 2d-s uh-val megvizsgál és ahogy ott mondják, azután jöhet a mozizásKép
a Soroksári úti megatoysba fognak költözni szeptember közepe után. Mi szerdán megyünk vizsgálatra a KOsztolányira megkérdezhetem ha gondolod, de az új kismamában már benne van az új cím.

Tikk
Tikk
 


Szia Móni!

A Kútvölgyiben is adtak lelet félét. Nem tudom, hogy mennyire teljeset, mert a mostanában esedékes genetikai UH-ot azért meg fogja csinálni a dokim, de a 3D-sen is lemérték a fő paramétereket, meg a becsült korát, meg hogy végtagok, gyomor- és hólyagműködés rendben.

üdv.
Rebi
Rebi
 


Sziasztok!

Szerintetek hányadik hét környékén érdemes elmenni a 3D-s UH-ra? Mi most éppen félidősek vagyunk, és hallottam olyan véleményt, ami szerint a 25. körül a legjobb, mert akkor még egyben ráfér a képernyőre, mások szerint viszont inkább még később, mert akkor már jobban látszik az arca. Szerintetek!

Zsuzs
Zsuzs
 


bocs, a szerintetek után ?-jel akart lenni. Kép
Zsuzs
 


Zsuzs!

Ma megyek, mar nagyon varom!24. hetet toltom ma!Majd meselek!Kép

Tiduj
Tiduj
 


Sziasztok!

Tul vagyunk az uh-on, nagyon klassz volt!Eppen idoben fel is ebredt, nagyon izgultam, hogyha alszik, akkor nem latjuk majd az arcocskajat!Az elso kepen vagyis 4D-s mozin cumizza az ujjat es a labacskai pedig egnek allnak az arca elott.Megnezte a doki a belso szerveit is, vagyis a szivet, meg meg valamit amit nem ertettem.Lemerte a labacskajat lehet,hogy nagy baba lesz, mert az alapjan mar majdnem 25 hetesnek irta ki a gep.Nagyon sok felvetelt csinalt a fejerol, vannak koztuk eleg szornyuek is, ahol a fel fejecskeje nem latszik, de az arca mindenhol kiveheto.A vegen pedig megmutatta nekunk a popsikajat, de felemelte a labat, es mivel meg mindig nincs kozte semmi ami fiura utalna, ezert kislany lesz!!!Remelem mostmar nem is valtozik meg!
Az idopontrol:Valaki eppen akkor telefonalt es kerdezte,hogy 38 hetesen erdemes-e meg elmenni, de a doki azt mondta, hogy akkor mar csak reszletek latszodnak,es nagyon takarja magat.Szoval tenyleg a 2x. hetek a legjobbak.
Szerintem megerte az arat, 16 perces lett a video es kaptunk 4 kepet.

Ha valkai ugy dont hogy elmegy, akkor jo mozizast!Kép

Tiduj
Tiduj
 


Kedves Tiduj,gratulálok a kislányotokhoz és a kedves élményhez is!
Hány hetes kor körül érdemes elmenni?
Téged ki vizsgált meg, tudod-e a nevét és hogy történt a bejelentkezés, kellett-e várnotok előtte, mondtak-e a telefonba valamit, vagy innen a babanetről voltál tájékozott?
A sok kérdésem oka az, hogy ma tudtuk meg, hogy ikreink lesznek Képés jövö héten szeretnénk elmenni mi is.
Megköszönném, ha kicsit írnál a részletekröl!
Minden jót:Kinga
kinga
 


Szia Kinga!

Gartulalok az ikrekhez!
Mar sokan irtak, es szerintem is igy van, hogy kb a 20 het utan erdemes elmenni,de ha odatelefonaltok, akkor meg is tudjak mondani, mivel lehet hogy ikreknel mas a helyzet.
En egyebkent is a Kutvolgyibe jarok, azert mentunk oda,de van egy Praxis nevu maganrendelo is, az ar kb ugyanannyi, ott fizetni kell a kepekert.Kb 1 hettel elotte erdemes bejelentkezni, nalunk fel oras volt a csuszas, de volt mar valakinek rosszabb tapasztalata is. a dokit Csokasi(vagy valami hasonlo)Zsoltnak hivtak.Nagyon rendes volt mindent mutogatott.
Azt hiszem mar irta valaki hogy az egesz ugy zajlik,hogy van a sima 2D uh es akkor ennek a kijelolt reszebol lehet 3D/s kepet csinalni, illetve van 4D-is,ahol 3Ds kep lathato mozgasban.
Azt nem irtad, hogy hanyadik hetben vagy, amig kicsik addig nem sokat latni beloluk.
sok szerencset!
Tiduj
ha elmesz varjuk az elmenybeszamolot!
Tiduj
 


Kutvolgyi telszama fentebbrol:
Bencze Zsuzsa 06-30-323-7149
Tiduj
 


Kedves Tiduj,köszi az infokat, már be is jelentkeztünk.
27-én volt d.e.-i idöpont, ami nekem kedvezöbb.
Már nagyon kíváncsiak vagyunk, eggyerekes terhességem volt már 3, ilyen még soha!!
Majd írok az élményröl.
Üdv.
Kinga
kinga
 


Kinga szia!

Jézuskám, most tévedtem csak ide, és innen kell megtudjam, hogy ikreitek lesznekKépKépKép Hát ez észbontóKépKépKép Kérlek, néha jelentkezz a "friss kismamáknál" is! Jó lenne Rólad sûrûbben hallani.
Nem is tudom, hirtelen mit írjak, tán valami olyasmit, hogy nagyon örülök, hogy ilyen szépen "kárpótolva" lesztekKép Gondolom, tudod, mire értem.
Még egyszer gratula, cupppppppppp
Beja
Beja
 


Beja kedves, köszi, a lelkesedést is,
igyekszem majd írni Neked itt vagy ott.
Kinga+KépKép
kinga
 


Sziasztok,lányok!

Október 1-jére vagyunk bejelentkezve 3D UH-ra.A Kútvölgyi Kórház hirdetésénél megadott telefonszámon,egy bizonyos Bencze Zsuzsanna rádiótelefonszámán.Azt mondta,hogy a Soroksári úti Megatoys-ba kell menni.
Azt szeretném kérdezni,hogy akkor a Kútvölgyiben lévo 3D költözött a Soroksári útra,vagy hogy van ez?
Volt már valaki közületek a Soroksári úti UH-n?Ez külön van,vagy bent az áruházban?

Köszi elore is.

Mariann
Mariann
 


SZia Mariann!

Én a Praxis rendelőben voltam és ők is odaköltöztek. ÁLlítólag ahogy bemégy az áruházba a papa pihenő mellett jobbra van egy ajtó ott vannak. Azt én sem tudtam, hogy a Kútvölgyis is odament volna. Lehet egyesültek.

Tikk
Tikk
 


Köszi,Tikk,majd kiderül hétfon.Te meg voltál elégedve a vizsgálattal?Rákerestem,de nem írtál errol semmit.Köszönöm!

Mariann
Mariann
 


Szia Mariann!

Én kétszer is vltam. Előszür a 23. héten, amikor a mozgását akartuk megnézni, meg hoyg minden rendben van-e. Ez azóta a kedvenc videofilmünk.Kép Utána az arcára voltunk kiváncsiak a 30. héten, de sajnos nem mutatta meg mert farfekvéses volt és felhúzott lábbal lehajtott fejjel aludt.Kép De aranyos volt. Midnenképpen érdemes megcsináltatni.

Tikk
Tikk
 


Szia,Tikk!

Köszi a tapasztalatokat,majd hétfon elmesélem én az enyéimet.

Szia,Mariann
Mariann
 


Sziasztok!
Most beszéltem a Kútvölgyis doktor nõvel az Uh-ról. (dr. Bencze Zsuzsanna: 06-30-323-7149)
Azt mondta, hogy a hely nem változott, Kútvökgyi, SZTK rész IV. emelet.
Remélem ez is segítség.
Mi kedden megyünk!Kép Nagyon kíváncsi vagyok!!!!!!
Pusszzz. Chris
Chris
 


Chris,most már tisztára kivagyok.A férjem ugyanezzel a novel beszélt,ugyanezen a telefonszámon,nekünk viszont a Soroksári u.160-ba kell mennünk.Remek.Lehet,hogy felhívom még egyszer.

Mariann
Mariann
 


Mariann!
Mi szerda d.u.fél 6-ra megyünk a Kútvölgyibe, mem említette nekem sem a költözést!

Chris!
Mikorra hívtak kedden?
Várom az élménybeszámolót, hátha elolvasom mielött elindulok itthonról!
Szép hétvégét!
Kinga
Kinga
 


Szia Kinga!

Kedden 15.30-ra kell menni. Azt beszéltem meg a hölggyel, hogy azért még kedden reggel telcsizek, hogy minden oké-e.
(Elõzõekben írták, hogy volt olyan, hogy potyára mentek az UH-ra, mert nem volt aki megcsinálja a vizsgálatot.)
Pusszz. Chris
Chris
 


Kedves Mariann, Chris, Kinga!
Csak annyit akarok nektek írni: gondolkodjatok azon, hogy miket fogtok kérdezni, van-e valami amire kíváncsiak vagytok. Nekem is késöbb jutott eszembe még egy-két dolog, amit jó lett volna megtudni. Persze, ha vmi gond lett volna, biztos felhívták volna a figyelmünket rá. Különben nagyon jó élmény. Ja, beszéljétek meg a babátokkal, hogy legyen ébren és, hogy jól viselekedjen. Márminthogy minden látszódjék. Az enyém édes volt, csak mire bekerültünk nagyon elfáradt, és nemsokára el is aludt. De a "megbeszélt" idöpontban (kinn a folyosón) nagyon virgonc volt.
Szerintem minden rendben lesz nálatok is, addig is jó babavárást, sziasztok: Ágci.
Ágci
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?