Új privát üzeneted érkezett!

Panny,
A Praxisba sikerült, rendesek voltak - azt mondák, ha egy nappal korábban eszembe jut, még beférek a hétre, de nem baj, jó nekem a hétfő is. Addigra már tuti látszik valami konkrét is! :)

Szia, bárányfelhő, sorstársam :)

Most meg totálisan ki vagyok simulva, nyugodt vagyok és szép az élet - ezek a hangulatingadozások kicsit kiszámíthatatlanok :)

A hányósaknak részvét, egyelőre nem jelentkezik nálam, csak émelygek néha a buszon, de ott olyan büdös van, hogy mindenki más is:)
Jut eszembe - nálam frankón tünet a felerősödött szaglás - nem csak a kellemetlen szagoknál, hanem szerencsére a finomaknál is. Amúgy nem vmi jó az orrom az allergia, vagy nemtom mi miatt, de most - mint egy vadászkutyának :)

Na, mivel ma egy könnyű és kellemes nap volt, most jól elmegyek edzeni, és egy kicsit megmozgatom magamat a pinduri körül :)
boruska
 
 


Judit!

Nekem a doki mindig azt mondta, hogy ha rosszul vagyok, AZ JÓ!!!
Mivel addig a kis "maszastka" is küzd...szóval, szerintem ha nem görcsölsz és vérzel erősen, akkor csak jó, ha rosszul vagy :shock:

Én is tűröm...hősiesen, pedig néha zokogni tudnék... :oops: de ez ezzel jár, és addigis biztos vagyok benne, hogy ott van és kínoz...

Szorítok érted/tek, a nap minden percében eszembe jutsz! :roll:

Danyuci :D
danyuci
 
 


Danyuci, zavarba hozol a kedvességeddel.Nagyon köszönöm!Én is ebben reménykedem.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 

 
 

Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Judit!

Nekem is eszembe jutsz...annyira bele tudom élni magam a helyzetbe.Én meg imádkozom értetek :wink: De valahogy úgy érzem hogy a dokid csak óvatoskodott...és minden OK lesz!!

Amúgy természetesen megértem azokat is akik beadják a babucit a csecsemősöknek...csak én túl lelkis vok:)

Boruska!

A Praxis szuper hely!Györfi dokihoz mész?Nagyon rendes pasas :wink:

Krisy!

Én is már tűlkön ülök hogy mi lesz holnap a dokinál :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Judit! Nekem is sokszor eszembe jutsz. Nagyon szorítok értetek! Én nem tudom elképzelni, hogy tényleg gond legyen! Szerdáig még sok idő van. Nehéz lehet addig kibírni. Én nem bírnék magammal és bejelentkeznék a Praxisba. Sürgős esetben van, hogy rögtön tudják fogadni az embert.

Szerintem is az újszülöttnek az anyja mellett van a helye. Nem is értem, hogy egyes kórházakban ezt hogyhogy nem lehet? A Kútvölgyiben az nagyon jó volt, hogy minden percben a kicsivel lehettünk, még fürdetéskor, gyermekorvosi vizitkor is.
Azért aznap éjjel hogy szültem, meg nagyon rosszul voltam, egy pár órára én is leadtam Lucát :oops: Kértem, hogy hozzák hajnalban, ha ébred, ennie kell. Szóval éjféltől kb. 4-5-ig lehetett a csecsemősöknél. De ha leadtuk a csecsemősökhöz, akkor is oda bármikor bemehetett az ember megnézni, hogy mit csinál? Alszik-e vagy ébren van? És ha kell rögtön ki is hozhatjuk.

Az is jó, hogy csak 3 ágyas szoba volt, bár én 2. nap átmentem egy 2 ágyasba (ahol egyedül voltam) és a férjem is volt, hogy éjjel velünk aludt. Nekem az nagyon tetszett. Volt minden pelenkázó felszerelés és mosdó is a szobában. Most is így szeretném.

Márti! A toxoplasma vizsgálatokat majd kikövetelem megint! :wink:

biribon
 
 


Biribon!

Van 4 ágyas szoba is és ahhoz sajna nincs saját zuhanyzó! barátnőm épp most fekszik egy ilyenben, tegnap született meg a kisfia 57cm-rel és 4570g-mal!
Te mikor mész dokihoz? Megpróbálod kifaggatni a privatizációval kapcsolatban? Hátha lehet már tudni valamit...engem most úgy idegesít ez! :?
persze kedden én is próbálok informálódni, de az én dokim még csak pár hónapja van ott, a tiéd meg már jó rég, biztos többet tud erről!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti! Én úgy értettem, hogy csak 3 ágyas volt, hogy én csak 3 ágyasban voltam. Lehet, félreérthető volt. A Kútvölgyiben persze van más is.
Én majd csak hónap végén mennék dokihoz, de persze, majd megkérdezem, hogy mit tud?

biribon
 
 


Judit, csak miattad írok. Márti és Honey topiktársa vagyok a 2008. szeptemberiektől. (csak miattuk szoktalak titeket néha olvasni) Én is túl korán mentem először dokihoz. Még nem voltam teljesen 6 hetes ha jól emlékszem, és azt mondta a doki, hogy vagy nem élő terhességről van szó, vagy nem úgy fejlődik, ahogy kéne. Én meg teljesen be voltam parázva gondolhatod. Bújtam a netet, írtam egy másik topikba, ahol segítettek, hogy pont megfelelő méretű volt a petezsák, stb. dokit váltottam, mert kiderült, ő már pont nem fog többé levezetni szüléseket, 2 hét múlva a másik dokinál már minden ok volt. Most meg itt rosszalkodik mellettem egy 9 hónapos csöppség. Szóval, szerintem még érdemes várni, nem lesz ott baj, pláne úgy, hogy az egész sejtcsomó lüktet. Ez mégis azt jelenti, hogy van ott valaki, aki élni szeretne odabennt.
Ja, és most jutott eszembe, hogy a petezsák 12 mm volt, és üres. Na ezért paráztatott be teljesen. Ráadásul ha már jártál így korábban, akkor elképzelhető, hogy most is ez a helyzet. Mármint hogy most is kisebb a vártnál a terhesség.
Ja, és 1 héttel túl is hordtam a drágámat, így is tovább maradt volna bent, de megindítottak sajnálatomra.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Juditnak szeretnék pár reménykeltő sort írni...
Én egy hónappal előttetek járok, uez volt velem 3 hete. Kicsi volt a petezsák, épp hogy látott bene a doki valamit, a barnázás kétszer reggel már vérzés volt, szinte biztosnak tűnt a missed ab. Úgy mentem (én is egy szerdai uh-ra) egy hét várakozás és nagyon nehéz napok után, hogy alig reménykedtem, nagyon féltem. Nekem is a doki elmondta előtte, hogy ha komolyabb vérzés indul melyik kórházba menjek azonnal...
Behívtam magammal a vizsgálatra a páromat is, azóta kabalaként mindig jönnie kell.... :)
Az UH-on a doki egyszer csak felkiálltott, a korábbi 28mm-es petezsák megnőtt , és benne a13 mm-es babának szépen dobogott a kis szive. Kaptam Utrogestánt, elmúlt a barnázás és már majd 3 cm a baba! A doki azt mondta nagyon szépen fejlődik.
Valamiért később ágyazódhatott be, da azóta úgy tűnik minden ok.
Azóta a rosszullétek is csökkentek, persze vannak terhességi tünetek, de egyre energikusabb vagyok.

Tudom min mész át, de látod a babák rácáfolnak a vészjósló dolgokra. Nagyon drukkolok Neked! S peresze mindenkinek gratulálok!
Z
zita32
 
 


Sziasztok!

16 mm petezsák, benne 4 mm embrió!!!!!
Minden rendben, jó helyen van!!Augusztus 4.-én megyek újra;)

Húúúúúúúúú, nagyon boldog vagyok!!!!

málna2162
 
 


Málna! Gratula! :D

Judit! Látod mennyi bíztató eset van? Egyiknél sem tűnik rosszabbnak a ti esetetek sem.
Málnánál is kb. ugyanazok a méretek vannak most. Tényleg nem értem, hogy mi lenne nálad a gond... Minden rendben kell legyen!

biribon
 
 


Hú, csak kapkodom a fejem! :)
Nagyon köszönöm Mindannyiotoknak a bátorítást, elmondhatatlanul jólesik!!

Ági, én pont attól ijedtem meg, hogy a doki eleinte mindent rendben talált. Múlt héten még nem mondta az üres petezsák láttán, hogy bármi probléma lenne...
Egyébként sosem mentem még a 7. hét előtt, de most nagyon megijedtem a barnázás (néha piros) miatt. Nekem ilyen előtte még sosem volt.
Igen, Blanka is 1 héttel fiatalabb volt mindig, de nála sosem mondták h ebből miss ab lesz :(
Köszönöm, hogy átjöttél bíztatni!

Zita, Neked is!!Bárcsak nálam is így lenne!Gratulálok a 3 centis babádhoz!

Panny, tényleg óvatos a dokim, de most nagyot csalódtam benne. Nem akarnám, hogy áltasson ha olyan a helyzet, de most semmivel nem bíztatott annak ellenére, hogy láttuk Őt. Még azt is kérte, hogy a héten menjek el vérvételre, h a műtétre már ez is meglegyen. :shock: Kérdezgetni is elfelejtettem szinte, annyira letaglózott ezzel.
Ezért is erős bennem a kétely, mert alapból nagyon bízom benne...

Biribon, sajnos nem futja most Praxisra, így aztán marad az órák számolása...ráadásul már nem is mernék előbb menni mint szerda, hadd nőjön bent ez a Pici addig!
A doki szerint az a gond, h a május 20-i mens. képest (ma lenne 7+1), nagyon kezdetleges az embrió. (17 mm-es petezsák+4 mm-es embrió-pont mint Málnánál)

Málna, gratulálok!!Hány hetes vagy most?

Mindegy, azért ha lassan is, de telnek a napok. Viszont nem szeretném ha ez a topic már szinte csak az én hezitálásommal lenne tele, úgyhogy légyszíves Többiek, írjatok magatokról minél többet!
Mi lenne, ha raknánk képet-persze aki szeretne-, gyerekekről, vagy esküvőn szereplő felolvasólányokról :) , magatokról, családról!?

Én teszek egy képet a gyerekeimről, nekem Ők adják az erőt mindenhez.

Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért!

Én még nem tudok hozzátok csatlakozni, de szeretnék - 1 héten belül kiderül. :wink: .

Amikor elbizonytalanodok, hogy tényleg jó-e a nagyobb család, mindig elolvasok pár hsz-t Tőled Judit, Mártitól, Pannytól - és a 4 gyereket szeretnék topicot 8) - hogy rádöbbenjek, hogy a nagyobb család csak több erőt és éleslátást ad, mint egy kisebb.
Úgyhogy, most csak azért jöttem, hogy köszönetet mondjak.

Judit, Te is tudod, hogy gyönyörűek és okosak a gyerekeid és egy ölelés tőlük a legnagyobb adomány. És nem mellékesen minden rendben lesz, mert jönni akar hozzátok valaki!!!

Mmanya


Kép


Kép
mmanya
 
 


Judit, milyen helyesek a gyerekek így egy kupacban :)

Panny, nem is tudom, melyik doki, talán mondták, de elfelejtettem - kb örültem, hogy bárhova bejutok :)

Ma reggel egy kicsit éreztem, hogy jönne vissza a reggeli, de aztán meggondolta magát :)
Viszont kezdenek pattanások kijönni rajtam, és nem is az arcomon, hanem a dekoltázsomon - úgy nézek ki, mint egy premenstruációs kamaszlány :)

Tegnap vettem egy vagon gyümölcsöt, amikor dolgozom, akkor alig eszem ilyesmi, de szerencsére ma itthon tudok maradni, úgyogy hawaii - persze dolgozni kell közben, de itthonról, és az nagy különbség.

Bejönnek ezek a fészekrakós ösztönök is - tegnap este, amikor hazaértem, elkezdtem takarítani, pedig nem jellemző, hétvégén is nagy nagy erőfeszítéssel veszem rá magam. Most rend van és viszonylagos tisztaság:)

Na elég belőlem, felrakok egy képet én is - ez az egyik kedvencem az esküvői képeink közül. Kép
boruska
 
 


Málna!

Nagy-nagy gratula! Hol, kinél szülsz majd?

Mmanya!

Ne köszönd! Olyan jó lesz majd megtapasztalnod! :wink:

Boruska!

Szépek vagytok nagyon!

Biribon!

Hát, majd akkor kiderül, mi lesz a kórházzal. Csak annyit tdok, hogy jövő januártól lépnek életbe a változások. Szóval minket mindenképpen érint már...

Panny!!!

Gyere és mesélj!

Judit!

Csodaszépek a csemeték! Továbbra is a legjobbakat kívánom neked! Mindennek rendben kell lennie! Az orvos is csak ember! Tévedhet!

Márti
borossné becz márta
 
 


Boruska!

Elnézést, hogy én is többgyerekesként vetődtem ide. Egyrészt minden babavárás más, és a régi félelmek előjönnek mindenkinél, mert egy új helyzetet teremtenek.
Nem utolsó sorban pedig:
Nagyon szépek (és buta szó, de szeretetesek) vagytok a fényképen, teljesen megértem, hogy miért tetszik Neked :D

mmanya

Kép


Kép
mmanya
 
 


Sziasztok!

Próbálok vissza olvasni, de állandóan van valaki az irodában: evil:

Köszönöm mindenkinek a gartulációt: D

Judit

Ma vagyok 6 hetes.
Szerintem a Te adataid tökéletesek!!

Márta

Kerepesen fogok szülni, de nem a saját orvosomnál, mert Ő sajnos már nem vezet szülést. Csak gondozni fog a 9 hónapban :wink:

Nem tudom, már ki kérdezte, hogy mi az a közel Gödöllőhöz :wink: Mi Őrbottyánban lakunk

málna2162
 
 


mmanya: jól látod, azok is vagyunk:)
szegény apajelölt mostanában sajnos eléggé le van harcolva munkailag, de ezt a hülye vigyort azért tudjuk még csinálni :)
remélem, csak vicceltél az elnézéssel :) jó ha vannak itt tapasztaltabbak

most egy kicsit rámjött az émelygés, amikor vásárolni voltam :(
nem olyan vészes, úgyhogy nekiállok sütni, amit terveztem mára, de aztán lehet, hogy lefekszem...

Nagyon várom már a hétfőt, hogy én is tudjak újságolni! :)
boruska
 
 


Sziasztok!

Judit: nagyon aranyosak a gyerekek. :lol: Majd én is hozok maszatkáról csak még találnom kell frisset mert mostanában nagyon nem fényképeztem :oops:

Málna: Ezek csupa jó hírek gratulálok. :lol: Őrbottyánban még létezik a tó, lehet benne fürödni? A mamámnak ott volt kiskoromban nyaraloja és rengeteg nyarat töltöttem ott. :lol:

Boruska: Nagyon aranyosak vagytok a pároddal és jó neked, hogy tudsz pihizni. :lol: Hétfőre mennek a drukkok. :lol:

Panny????????

Nekem még mindig semmi tünetem sincs néha már azt hiszem nem is vagyok terhes :shock: Bejelentkeztem a régi dokimhoz és július 20-án megyek babalesre addigra már remélem lesz szívhangja. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


krisy

Igen megvan a tó, de már mint horgásztó működik. Fürdeni nem lehet:(Régen mi is fürödtünk.

Nekem sincs sok tünetem. Csak sok pisi napközben, igaz hogy sokat is iszom;), meg fáj a cicim, néha feszül meg szurkál a hasam,de semmi más.
Tegnap kérdeztem a dokimat, hogy van e annak valami jelentősége, hogy semmi komolyabb tünetem nincs. Azt mondta (szó szerint, de gondolom csak a 10 éves ismeretség miatt fogalmazott ennyire szabadszájuan :wink: ), nem törvényszerű, hogy a kismama széthányja a fejét :D
Igaza van
Mátéval SEMMI tünetem nem volt :wink:

málna2162
 
 


Málna, Krisy, nekem is azt mondta a doki, hogy örüljek, hogy nincs semmi bajom. Nekem a korábbi hasszurkák is elmúltak - sztem akkor ágyazódhatott be, már csak nagyon aprókat érzek. A cicimnek csak a hegye, az is csak akkor, ha piszkálja apa :)
a pisilés és az álomkór viszont megvan

elkészült a süti, nem egy nagy szám, inkább csak ehető :)
boruska
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond csatlakoznék hozzátok. Pont ma vagyok 4 hetes. Szóval még eléggé az elején vagyok. De már tegnap erős pozítiv tesztem volt. Pedig későn volt peteérésem.
Nekem még nincs semmi különös tünetem. Kicsit érzékeny a mellem, meg ha sokat mozgok mintha fájna a hasam-méhem. Normális?
És ti hogy vagytok?

Vadszi

Kép[/url

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
vadszi
 
 


szasztok anyukak! remelem emlekstek meg ram! az ejjel indulunk a tengerre, 1100 km csinalunk 3 nap alatt, bejarjuk az egesz orszagot! 28-29 ediken jovok haza!
baba: tokmagocska petezsakja 10 mm! epp ma vagyunk 5 hetesek! latszik az ici pici embriocska is benne! tokeletesen van! szepen be van agyazodva a vastag vererekbe a mehben!mint egy kis tojaska, aminek 2 oldalan latszik valami feher potty! az egyik oldalon, azt mondta a doktor bacsi h az az embrio! a masik oldalon nem tom, lehet a mehlepeny? a lenyeg az h tokeletes terhesseg!
puszi mindenkinek, vigyazzatok magadra!

Kép
szparanghen
 
 


Hali!

Voltam dokinál ,minden OK,15 mm-es petezsák.Mivel az SZTK-ban voltam így sajna más nem látszott a szar gépen..de legközelebb amikor júl.28-án megyek már szívhagn is lesz remélem.Én csak a 12.hét után megyek a választott dokimhoz,ő Budán rendel a II-kerületben.Addig SZTK-zom :wink: Amúgy a méret tökéletes azt mondta a doki,5+6-nak felel meg és meg ma vok5+5.

Rohanok mert apa vinnyog a gépért :wink:

Gratula az új eredményekért,Juditnak nyugalom és mindenkinek pusza :wink:
Majd hozok én is képet a lurkókról.Judit,nagyon szépek a gyerekeid!! :wink:

Nagycsalád:SZUPER!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Nagy gratula! Jó ezt olvasni!
Olyan sokan írjátok az SZTK-t! Fú, ebben én olyan konzervatív vagyok! :oops: Én nem engedem, hogy más piszkáljon hozzám a saját dokimon kívűl! Az is olyan vacak, ha szülésnél én érek e hamarabb és nem a dokim, mert olyankor csak meg kell engednem, hogy az ügyeletes doki megvizsgáljon...lehet azért van így, mert a 2. szülésemnél nagyon rossz tapasztalataim voltak az ügyeletes dokival, pedig csak egyszer vizsgált meg (mondjuk többször nem is engedtem volna)!
Pedig nekem is 1-1.5 órámba kerül, mire bejutok innen a VI. ker.-i magánrendelésre, de nem érdekel!

Szparanghem!

Gratulálok Neked is! És nagyon jó utat! Nem semmi vállalkozás, vigyázz magadra!

Hú, kezdődik a délutáni émelygés...szerencsére még elég lightos a dolog, sokszor be is parázok, hogy bizti minden ok.-e én ilyenkor már nem szoktam ilyen jól lenni! :?
Hú, már számolom, hányat kell aludni keddig!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Több oka is van hogy a 12.hétig az SZTK-ba járok..először is ez a doki is tünemény,ha lehetne nála is szülnék simán..csak ő már nem vezet szüléseket..régen a Kerepesi kórháuban volt sokáig csak elvi okokból összeveszett az ottani vezetőséggel mert ő baba-barátabb volt mint a többi..na szóval rendes doki nagyon és ezért is jó érzéssel megyek ilyenkor hozzá.A másik, hogy nem akarok magamnra a család elől elvenni ennyi lóvét hogy hetente 8000ft csak a vizygálat és +a benzin ktg.....szal drága lenne.

Nálam is beindultak az émelygések :(

Rakok képet a srácaimról :wink:

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!


Judit!
Remélem egy picit meg tudtak nyugtatni a hozzászólások.
Nem működünk egyformán! Kinek elöbb kinek később van a pé-se. És ilyenkor még yolyan sokat számít 2-4 nap!!


Üdv az újaknak!!!

márti,
én is megcsináltam még 1 tesztet, mert annyira nincs tünetem! :D Egyedül az ólmos álmosság van, semmi más.
De pozitív lett. :D

Málna, sparanghen,
GRATULA A JÓ HÍREKHEZ!!! :D

Szerintem én is bekönyörgöm magam ide a savoyába egy UH-ra, mert nem bírok még 1 hetet várni. :D

Én is teszek fel képet Flóráról.
Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok én is, csak néha olvasó-üzemmódban :wink:

Nagyok aranyosak a gyerekek, mindegyik családban! Gratula mindegyőtöknek!
Viszont erről az jutott eszembe, hogy nálunk valószínűleg csak 1 gyerek lesz, mert barátom ragaszkodik az egyhez... :( Azt mondja, hogy ebben a helyzetben csak maximum 1 gyereknek lehet megadni az anyagi támogatást és elindítani az életben. Viszont én kettőt szeretnék! Valahogy csak lesz! Mint már írtam, mind a ketten egykék vagyunk és ha mi nem leszünk már neki, teljesen egyedül marad! Én meg sajnos rossz tapasztalatok miatt mindig erre gondolok. :( Nagyon remélem, hogy az első érkezése után meggondolja magát!

Tüneteim nekem sincsenek: mellfeszülés és naggyonnagy étvágy! :D

Eddig azt hittem, hogy milyen nehéz kivárni azt az időt, amíg végre meglátom a pozitív tesztet! De azóta rájöttem, hogy az utána következő idő is szörnyű, mert már én is úgy elmennék dokihoz, hogy megnézze, minden rendben-e. Persze tudom, hogy rossz előjelek nélkül nem kellene aggódni... de ez a várakozás mégis olyan rossz! Vagyis jó... illetve mindkettő! :wink:

Remélem nem haragszotok meg, ha én nem csatolnék képet... :( Ne gondoljatok semmi rosszra, csak épp a munkahelyi bejelentésig szeretnék inkognitóban maradni. Nem hiányzik, hogy vki rámismerjen és előbb megtudják a munkatársaim, meg a főnökeim, mint kellene... De utána megígérem, én is csatlakozok!
bárányfelhõ
 
 


sziasztok!

megint én vagyok.

Elöször is: honeymoon Tündéri a lányod.
Meg a többiek képét is jó volt nézni.

Nekem ő lesz az első gyerekem. Már volt egy terhességem, akkor sajnos 7-8. hét tájékán elhalt úgyhogy műtét volt.
Ezért azt hiszem picit parásabb vagyok. Vagy nagyon. Nem is merem teljesen elhinni. Asszem hétfőn megint csinálok tesztet. (eddig kettő van, csütörtökről és péntekről)

Ki mikor megy dokihoz?

Kép
Kép
vadszi
 
 


Sziasztok!!!!!!
csatlakozhatok hozzátok??????
igaz én nagyon elől járok de szeretnék bátorítást adni nektek!!!!!

mögöttem rengeteg fájdalmas emlék van de most mégis boldog vagyok!!!!!!!!
ha kérdésetek van szivesen segítek bármiben!!!!!!!!

Mátékámmal március 2-re voltam anno kiírva!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt csajok :wink:

Hát engem is megtalált róka-koma tegnap többször is...gondoltam hogy nem úszom meg ,mert eddig mindháromszor gyötört :?
De valahogy más mint eddig volt,mert ha eszem most akkor sokkal jobb...míg a srácoknál nem tudtam enni se és semmitől nem lett jobb.

Vadszi!

Csak pozitívan és nyugi!! :wink:
Én pénteken voltam dokinál és legközelebb júl.28.-án megyek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny felkelés előtt mindíg rágcsálj el pár szem háztartási kekszet!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem baj, ha én is csatlakozom? Elvileg én is márciusban fogok szülni, de pár napja barnázgatok, sőt, 2 napja már kicsit vérezgetek is. Nem sokat, pár cseppet minden nap, de nagyon aggódom. Tavaly a lányommal 6 hetes terhes voltam, amikor mondta az akkori orvosom, hogy elhalt az embrió, 2 nap múlva műtét. A műtét előtti kontroll UH-n viszont kiderült, hogy ver a szíve, és teljesen normálisan fejlődik. És októberben meg is született. Azóta orvost váltottam, és holnap megyek hozzá, bár a nagyon korai terhesség miatt még nem biztos, hogy látni is fog valamit. Nagyon félek a vérzés miatt, akármennyire is kevés.

Volt valamelyikőtöknek ilyen?

Köszi a válaszokat!

Detty

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Mmanya, várunk közénk! :wink:

Boruska, nagyon szépek vagytok!!Csak nem a Szt. László templom előtt álltok?
Hányra mész holnap uhura??Nagyon szorítok!!Siess a hírekkel!
Ki megy még holnap dokihoz??

Vadszi, üdv itt nálunk!

Panny, örülök a jó híreknek!Nagyon drágák a fiaid, úgy látom, eléggé hasonlítanak egymásra. :)

Honey, Flóra milyen kis huncut! :)

Detty,nekem is van az 5.héttől kevés barna, s azóta mégis egyenletesen fejlődött az embrió. Szóval szerintem ne izgulj.
Szopik még Alexa?

Márti, hogy vagy??Már csak 2 nap!!

Én nem tudom mire vélni, de nekem akkora hasam van, mint ha legalábbis az 5.hónapban lennék. S ez nem (csak)felfújódás, mert reggel is ilyen! :shock: A folyamatos és 1 perc nyugtot nem hagyó hányingertől már teljesen bediliztem. :( nagyon nehéz így ellátnom a gyerekeket, hiába próbálok mindent, nem enyhül.Már 2 hete tart és még ki tudja meddig... A konyhában csak addig tudok megmaradni, amíg jégkockával tömöm be a számat. Ma már a mécses is eltört...s mindehhez ez a bizonytalanság+másfél hét múlva költözni kell...jajjj de várom már a szerdát!!!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit!

Nem, már nem szopik (az igazsághoz hozzátartozik, hogy 3 hetes kora óta nem szopott, de hogy anyatejet kaphasson, fejtem, és üvegből adtam neki 7 és fél hónapos koráig).

Te használsz valamilyen gyógyszert? Én elkezdtem az Utrogesztánt, mert Alexánál is kellett (volt előtte egy vetélésem), és a doki még a júniusi rákszűrésen mondta, hogy most is kell majd, hogy ne legyen baj. Mivel ő holnapig szabin van, és volt itthon még maradék (a szavatossága még jó), elkezdtem használni, hátha még segít. Igyekszem nem aggódni, de nem könnyű.

Nagyon sajnálom a hányást! Nekem a fáradtságon és az éhségen kívül még nincs semmilyen tünetem, de Alexával sem hánytam. Talán bíztat, hogy azt mondják, aki hány, ott a baba jól van.

Kép
Kép
detty74
 
 


látom nem láttok szivesen..... :( inkább ne jöjjek?!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Detty, a szopit a barnázás miatt kérdeztem, hátha nálad is lehet attól... :roll:
Nekem itt figyel a Duphaston a szekrényben, de még nem merem elkezdeni szedni, majd csak ha a szerdai uh után az orvos javasolja.
Szorítok holnapra!!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Detti!Judit!

Nekem mindhárom srácomnál volt barnázás,sőt most is egy pár napot...én mindháromszor Utrogestant használtam,sőt most is 2x1-Az Utro jobb mint a Duphaston és abból is a hüvelykapszula jobb mint a szájon át szedhető.
Nem lesz semmi gond,nyugi!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Detti,

nekem is volt ilyen Flóránál. Anno én is Utrot kaptam.
Szerintem ezzel nem lőhetsz mellé. A dokid valszef ígyis-úgyis azt mondta volna, hogy szedjed!

7,5 hónap fejés??!! Nem vagy semmi!!!! :) Elismerésem a kitartásodért!
Ti direkt szerettetek volna ilyen kis korkülömséget?

jud,
huuu szegénykém, költözés is lesz?! Zajlik az élet rendesen nálatok!!!
Barnázás van még?
Nálam is megjött a hányinger tegnap.
A legrosszabb, hogy a babakajától van a legjobban hányingerem. Ma apának kellett etetni Flórát, mert szabályosan öklendeztem etetés közben.
Nem is tudom mit csinálnék, ha 4 gyerkőcöm lenne!! :shock:

Húúú már csak 1 hetet kell várnom és megyek uh-ra! :D (babonából mégsem mentem el a Savoyba extra uh-ra )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Igenis, kérem! :wink: Azon vagyok!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Bocsi, de ezt muszáj feltennem:

Kép amikor apa hülyét csinál belőlem! :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szerintetek az jó jel, hogy nem görcsöl a hasam? Amikor Alexa előtt elvetéltem, majdnem szülés erősségű görcseim voltak, de most majdnem semmi (az a kicsi is inkább húzódás, nem görcs). Remélem, ez azért jót jelent.

Lenne egy hülye kérdésem is: hogy boldogultok terhesen a gyerekekkel? Nekem gondot okoz, hogy nagyon feszült vagyok, ingadozik a hangulatom, és így nagyon nehéz elviselni Alexa hisztijeit. Ráadásul csak mostanában kezdte, és még nem jöttem rá, hogy tudnám ezeket kezelni, szóval duplán rosszul érzem magam miatta. Sokkal hamarabb felkapom a vizet, ha pl. evésnél szórakozik (hónapok óta küzdünk vele, kórházba járunk és most antibiotikummal kezelik egy nagyon csúnya bakteriális fertőzés miatt - de ez most nem itteni téma), és utána persze lelkiismeret-furdalásom van. Ha tudtok tanácsot adni, nagyon hálás lennék, mert félek, hogy egy életre megalapozom a rossz kapcsolatunkat.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
detty74
 
 


Honey, példát mutatsz nekünk türelemből! :) :wink:
Igen, még mindig barnázok, néha piroslik is, de amíg nem lesz menzesz-szerű, addig nem megyek vele dokihoz...már egész megszoktam. A hányinger eltereli a figyelmem...
Hú, szegény Flóra (meg Te), pont a bébikajától??Ha egyedül leszel vele, kérd meg, hogy mostantól egyen egyedül. :)
Én a kakimosással vagyok bajban...Blankáé még hagyján(bár az sem az a fiinom anyatejes már :) ), de a Balázsé :shock: ...húúúú...most már s.o.s muszáj lesz wc-re küldenem őt!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


A fő, hogy Flóra vevő a hülyeségre! :) Nagyon édes.

Detty, szerintem jó jel! Nekem is fájogat, mens.-szerű érzés, mintha meg akarna jönni. De ez spec nekem mindegyikkel volt.
A vetélésedkor előtt voltak terhességi tüneteid?S ha igen, meddig tartottak?

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Ezt jól megkérdeztem:szóval a vetélésed előtt...

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Nekem még mindig a fogkrém a sláger amitől tuti hányingerem van...és sajna naponta minimum 2x talákozom vele :shock:

Honey!

Huncutul édes a kiscsaj :wink:
És tényleg le a kalappal hogy kibírtad és nem mentél UH-ra :wink:

Detty!

Nem nagyon van olyan receprt sztem ami tutira beválik....próbálj meg higgad maradni...próbálj meg türelmes lenni akár tudatosan is ha ösztönösen nem megy a terhesség miatt..amőúgy meg tudlak érteni mert nálam is néha feszül a cérna :shock: bár nagyon még nem volt gáz a szitu.

Én inkább attól parázom hogy Olikát emelgetnem kell egy csomószor és az nehogy ártson a babának..tudom hogy igazából ki kell bírni ezt a pocaklakónak,más is megtette már..de ilyen kis korkülönbség még nálunk nem volt...eddig megúsztam sok emelgetés nélkül..épp akkor már nagyok voltak a srácok..de Olika még olyan kicsi és olyan anyás és bújós hogy vele nem lehet megtenni hogy nem veszem fel,főleg ha apa sincs még itthon.Ti ezzel hogy álltok?Ja és Olika már majdnem 15 kg :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


A hiszti-kezelést illetően, ez tényleg nagyon nehéz...nekem is sűrűn van lelkiismeretfurdalásom miattuk. Szerencsére Apa sokat segít, ha érzem, hogy lassan kiborul a bili, szólok neki, hogy vegye át ő a terepet. Én pedig kicsit elvonulok.
Egyébiránt nem kell izgulnod!Egyik gyerekkel való kapcsolatomon sem látszik meg, hogy van még 3 testvére.
Te nagyon lelkiismeretes Édesanya vagy, Alexa nem fog hiányt szenvedni a szeretetedben! :)

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Panny, Balázs nem sokkal volt idősebb mikor Blanka fogant, mint most Olika, s én úgy emlékszem, hamar megtanulta, hogy nem tudom sűrűn emelgetni. Ha sírt vagy babusgatásra vágyott, lehajoltam hozzá és úgy ölelgettem, illetve leültem vele a földre (lakásban persze)és úgy ringattam az ölemben.

A fogmosást én sem bírom!!Már a gondolatára is rosszul vagyok ha ez következik.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit!

Igen én is így próbálom de vannak szituk amikor muszáj felvennem :? remélem nem lesz gond ebből.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: