Új privát üzeneted érkezett!

Sina: csók, és ne aggódj, a legjobb helyen leszel, és semmi gáz nem lesz, és pikk-pakk küldöd majd a jó hírt és az első sztárfotókat Mesiről :D :D :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sina! Szép nagy pocid van! Kiváncsi vagyok a gyerkőc méretére! És megértem, hogy már alig várod, hogy Mesi kint legyen! Mielőbbi gyors és könnyű szülést kívánok neked!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zöldi, köszi a válaszokat.

Már kezdem azt hinni, hogy valamit nagyon nem jol csinálok...
Doki szerint keltsem 3 oránként, dehát van amikor 2 ora mig megkajál. Egy ora maradna a következő etetésig, viszont van hogy el sem alszik ebben az egy orában.
Hogy van Neked időd főzni is? Én 12 ora alatt másfál orát aludtam :( Éjszaka fennt voltunk, megint 2 orán át evett, mire megemésztett, kezdtem előről. Reggl 7kor feküdtem le fél 9üig tudtam is aludni :)
Q fáradt vagyok...

Igen, kivi vagyok a napirendre. Illetve tanács welcome bárkitől.

Lányok 2 in 1, kitartás.

Kép
Kép
zsiraf8
 
 

 
 

sina: ha megnyugtat az a tény már Mesivel jössz haza:D
erre gondolj, addig már nem engednek ki csak vele együtt :D

mági: hogy alakulhatott ki ez a topik és miért?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Helló!

Mindenkinek, aki most kezdett el "szenvedni" kitartást!!

Sina, meglásd nem lesz gond, szurkolok! Ja és szép poci!

Mush, remélem jobban leszel a gyógyszerektől!

A babócák nagyon édesek!
Gabi, Kristóf biztos jól van tartva, különben nem somolyogna így.. ;)

Mi holnap megyünk NST-re. Ma délután megint folymatosan voltak görcseim :( beszéltem az orvossal is, ő szerinte örüljek mert érik a méhszáj. Hát kösz. :( Ráadásul ma folyamatosan folyik vmi, mindig aggódok nem-e a magzatvíz... Remélem csak folyás és úgyis felismerem, ha a magzatvíz csordogál. Igaz? Nehogy baja legyen Noel babának.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


zsiraf:
Szerintem is teljesen felesleges ébresztgetni 3 óránként. Ha nem kis súllyal született, akkor pedig pláne!!! Hagy, hogy akkor ébredjen, amikor ő akar. Ha így folytatjátok, csökkeni fog a tejcsi is, mert fáradt vagy...

orsi:
hát nem tudom, de csak pislogtam, hogy tudnak emberek ilyen alpáriak lenni, pláne egy olyan helyen, ahol elvileg családról, babákról stb. esik szó...

Aida:
Nekem is bővebb afolyásom mostanában, de biztosan nem a magzatvíz nálad sem. Noelnek nem lesz semmi baja, már sűrűn kell járnod vizsgálatra,észre veszik, ha bármi gond lenne... :wink:

A lányom palacsintát akart.. Kisütöttem egy adagot... Lassan befejezem az ilyen akciókat.. :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[quote="mágnes"]
írta:
mágnesAida:
Nekem is bővebb afolyásom mostanában, de biztosan nem a magzatvíz nálad sem. Noelnek nem lesz semmi baja, már sűrűn kell járnod vizsgálatra,észre veszik, ha bármi gond lenne... :wink:


Igen én is ebben bízom, hogy észre veszik. :D

Én ma sajtos pogit sütöttem!! Nyami-nyami.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Enikő: hát két ismerőssel is beszéltem erről. Az egyiknél egy sima vizsgálat után indult meg a szülés, a másiknál meg magzatvíz minta vétel után. Neki mondta is a dokija, hogy ettől elindulhat!

Bkati: igen, nekünk holnap lenne a hivatalos nagy nap!!! Aztán ki tudja! :lol:

Sina: szép a pocid. Ne legyél elkeseredve. Hidd el ha nagyon-nagy gond lenne, haza sem engedtek volna. Próbálj megnyugodni egy kicsit, ez nem tesz jót Mesikének. Hát akkor lehet egyszerre szülünk!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Aida: nekem is erősebb a folyásom!!! Azt olvastam, hogy ha távozik a nyákdugó akkor azután lehet erősebb a folyás. Na nekem azóta ilyen. Neked nem ment még el???!!!
Vendég
 


orsi:megvárlak.szerintem én ugy is kb.fél 9 fele végzek, az uh-d meg 5 perc, ugyhogyott ülök majd a fotelen kis hajpántal a fejemen...ha nem lenne elég hogy rajtad kivűl nekem lesz ott a legnagyobb hasam :oops: :wink:
ugyis ott a büfé a földszinten-nem kell messzire mennünk.meghivlak egy bábakoktélra :wink: :D :wink:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


[quote="bocika1"]A írta:bocika1ida: nekem is erősebb a folyásom!!! Azt olvastam, hogy ha távozik a nyákdugó akkor azután lehet erősebb a folyás. Na nekem azóta ilyen. Neked nem ment még el???!!!


Én nem igazán tudom... de az orvos szerint már rég elhagytam. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hát én is csak lesem a nyákdugót, de Annámnál sem vettem észre, hogy megváltam volna tőle...

bocika:
Magzatvíz mintavétel??? :shock: Nem magzatvíz vizsgálat?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na sziasztok megint!

Bocsi, hogy eltűntem, de etettem, fürödtünk, ettem, és most megint itt vagyok.

Fogalmam sincs, ki van egyben és ki van kettőben, de aki túlvan rajta gratula nekik, aki meg nem kitartást, tudom milyen a türelmetlenség.

Na túlvagyunk az első fürdetésen, állati "élvezte". De ez van sajna, muszáj lesz, mert olyanokat fog továbbra is rotyogni, mint eddig, hát nem lesz az a törlőkendőmennyiség, ami nekünk elég lesz!

Szóval az elmúlt 10 nap eseményei:

Ugye szombaton bekerültem a kórházba. Borzasztó rossz volt, senkit nem ismer az ember, ráadásul rögtön éjszakára... fú nagyon kivoltam.

Semmit nem aludtam, hajnali 3-kor végre sikerült elszunyálni, mikor is arra riadtam fel, hogy jó reggelt hoztam a hőmérőt... uff, 5 óra múlt pár perccel... és ez így ment minden áldott nap... erről ennyit beküldenek, hogy pihenjek, meg nyugot körülmények között legyek, erre...

A hét unalmas volt, de sikerült összebarátkozni a csajokkal, így már nem volt olyan rossz.

Aztán 5-én reggel felküldtek ott-re... hát azt sem tudtam mi az... Szóval rákötöttek a gépre, aztán beadták az infúziót, és vártunk... A gép a 70-es fájást mutatta én meg néztem, hogy mi van, semmit nem érzek... (egyébként is tök hülyén éreztem magam, mert mindenki mondogatta, hogy itt meg ott fáj ennyi és ennyi percenként, én meg komolyan mondom, semmit nem éreztem soha, egy összehúzodást vagy ilyesmit sem olyan igazán ütőset, nem).
Megviszgáltak, és közölték, hogy a hétvégén én nem szülök, majd hétfőn jön a következő indítás...

Nehezen de beletörödve feküdtem le, hogy még egy hétvégét itt kell tölteni...

Szombat reggel 4-kor kimentem pisilni, de azt hittem meghalok mire kiérek..., olyan görcseim voltak, hogy csillagokat láttam. De folyamatos erős görcsök, nem szakasos... szinte biztos voltam benne, hogy ezek nem szülési fájdalmak voltak.

Fél nyolckor már nem bírtam tovább és szóltam, hogy nagyon fájok. Felküldek megint gépre, ahol mutatott fájásokat, de a 10-et nem érte el... Dani meg olyan zaklatott volt, hogy azt hittem a köldökömöm mászik ki...

Innentől felgyorsultak az események.... a baba szívverése folyamatosan 180 és 190 között volt, én meg belázasodtam. A főorvos (akit hadd említsek meg itt, mert szó szerint megmentett minket, Dr. Baráth Károly, örök hála neki) leküldött uh-ra, ahol kiderült, hogy a baba ráfeküdt a jobb vesémre, amit teljesen elzárt. Annyira tele volt, hogy a műtét utáni 6 órában majdnem 2 liter pisi jött le... :shock:

Aztán vissza a szülőszobára, ahol eldöntötték, hogy irány az urológia..., kettő katétert kaptam (!), nem kívánom senkinek, mert nem túl kellemes élmény... (hozzáteszem az egyik még mindig bennem van és valszínűleg, pár hétig még viselhetem...)

A főorvos még az urológián eldöntötte, hogy azonnal kiveszi a babát, mert komoly lehet a baj. Ez volt fél 1-kor. A páromnak csak annyit tudtam telefonálni, hogy indulj, mert mindjárt műtenek.
A következő fél órában előkészítettek a műtéthez, aztán 13:34-kor kiemelték a babát, akiből egy kis lila talpacskát láttam... elvitték, megnézték, és mosdták, hogy semmi baja..., na itt elsírtam magam, a mütős csaj törölgette a könnyeimet... Aztán bejött egy másik hölgy és mondta, hogy tisztára olyan haja van, mint az apukájának (én nem tudtam, hogy mikorra ért oda a párom, de azt mondta, hogy odaért, beöltöztették, és pont akkor vitték ki a babát) szóval a lényeg, hogy ott volt és láthatta...

Összevartak, áttoltak a gyerekágy részlegre, ahová már bejöhetett egy kicsit a párom is. Könnyek csillogtak a szemében és csak annyit tudott mondani, hogy olyan gyönyörű... és valóban az volt, szép sima bőr, és azt is mondták, hogy előbb is megszülethette volna nyugodtan... (csak hát valaki nem nagyon akart)

A többi nap már szinte elrepült ahhoz az egy héthez képest!
Szerencsére semmi baja nem lett Daninak, kapott antibiotikumot de csak megelőzés végett. Nekem még szednem kell, de nem baj, a lényeg, hogy vele minden rendben.

Azért sajnálom, hogy nem sikerült természetes úton megszülni, de a kis csoda kárpótol mindenért.

The End

Kép

Kép
dcili81
 
 


Hű, micsoda történet, örülök, hogy a vége egy csodálatos kisbaba lett! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Itt van két tábli:

2in1 kismamik:
Kép Még pocakos decemberi kismamik

Már megszületett topikbabák:
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mági: húú de az! Nézd el nekem, nem vagyok valami rutinos!!! :oops: :oops:

Aida: na akkor attól is lehet. Jók a táblik!!! :lol: :lol:

Cili: nem semmi történet, de örülök hogy egészségesen megúsztátok! Jó babázást!
Vendég
 


Sziasztok!!!! Hazaengedtek!!!! :D :D :D

Vicces volt a dolog.

Bementünk, a szülésznőm felrakott a CTG-re, az teljesen rendben, szóltam, amikor éreztem, hogy fáj, látszott is a görbén. Végül a szülésznő azt mondta, hogy szerinte ez jósló, és még várunk, megnézeti az ügyeletes dokival, hogy mi szivárog, és ha semmi akkor hazaenged.

Na erre mondtam, hogy okké, de mi lenne, ha ő nézné meg???? :D

Azt mondta jó, de ha szivárgást észlel, a doki is megvizsgál. Megkötöttük a kompromisszumot. :D

Erre elkezd vizsgálni és innen vesz érdekes fordulatot a történet. :D Tapimapi közben kikerekedik a szeme és nagyon mosolyog. Kiderült, hogy a fej beilleszkedve, méhszáj teljesen eltűnt, 3 !!! ujjnyira nyitva vagyok. :D :D :D

Azt mondta, hogy örüljek, mint majom a farkának! Hát örülök!!!!

Konzultált a dokimmal és hazaengedtek, holnap du. megyek újra. Rendes volt, azt mondta, miért feküdjek a vajúdóba, amikor 10 perc alatt bent vagyunk ha történne valami. :D :D :D

Sina: Nagyon drukkolok!!!

Mush: Remélem jobb éjszakád lesz. Amúgy nekem a görcsön a kád segít, de lehet, hogy a tiéd teljesen más jellegű.

Cili: A lényeg, hogy kint van, és jól vagytok, és otthon!!!!!!!!!!!!!!!

manna
mannababoca
 
 


Manna, ez már tényleg nagyon izgi, lehet már csak órák kérdése, hogy kibújjon Domi! Tök jó, hogy kiengedtek 3 ujjnyi nyitott méhszájjal...

Kép
trombibébi
 
 


szijjasztok.
én is megjelentem újfennt. Izával khban voltam 5 napot mert az első nap lila lett szegénykém és kivizsgálták most. Minden rendben van vele hála

alvásvizsgálat alatt
Kép

Kép
Kép

azttaa mennyi fiúú van megszületve. huzzatok bele lányos kismamik :lol: :lol:
és mivel reménytelen vagy 50 oldalt visszaolvasnom így megköszönném ha valaki dobna egy összefoglalót.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Zsiráf!
Mintha magamat olvasnám! :lol: :cry: Kivagyok rendesen, éjjel mindig müsorozik a kis drágám, vagy a pocija fáj, vagy csak úgy, alig alszok pár órát. Várom, hogy hátha átáll egyszer csak az éjjeli alvásra. Nappal sokkal nyugisabb.
Nekem is azt mondták keltsem 3-4 óránként (bár mostanában azért az éhség miatt magától megteszi), ha nem ébredne fel,mert akkor éjszakára marad fennt. :roll:

Fözni nekem sincs idöm!!! :shock:

Nálunk is sokszor másfél óra a szopi, büfivel, szünettel együtt és tényleg csak 1-2 óra marad a következöig....
Kitartás!!!
susy75
 
 


cili. nem semmi a tortenetetek! a lenyeg, hogy Dani is es te is jol vagy!!! meglatod, hogy a rossz reszt nagyon gyorsan el fogod felejteni! a gyonyoru babad meg mindenert karpotol.

manna. tenyleg te leszel a kovetkezo! :lol: :lol: micsoda mazlista vagy!
a furdo sajna rajtam nem segit.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Cili! Ez elég russzul hangzik! Szerencsére jó kezekben voltatok és hamar tudtak lépni! Kívánok neked mielőbbi gyógyulást!

Manna! Ezek szerint bármelyik pillanatban babázhatsz? Ez nem semmi! Akkor hajrá-hajrá!

Vera! Mit mondtak, mitől lehetett a probléma? Megvannak már az eredmények? Izabel nagyon édes!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!

Mi még mindig 2in1 -ben!
Pedig az utobbi napokban átpakoltuk apával a lakást. Rendesen tornáztattam magam és semmi.
Iszonyatosan fáradt vagyok.
:roll: Nem nagyon volt időm gép közelébe kerülni.

Ma mondta a doki, hogy ha péntekig nem bújik ki Manó akkor befektet. Brrr! Ezt nem szeretném. Főleg mert életemben nem voltam még kórházban.

Mindenkinek Jó éjt!!
Igérem holnap visszaolvasok. :roll:
Vendég
 


Susy, köszi az együttérzést, keltegetem is, dehát ha nem magátol kel, akkor nem is ugy eszik..
Ha cicire teszem, akkor elalszik egy 2o perc mulva, és max 25 grammot szopizik :(

Mági, tényleg nagyon fáradt vagyok, napi sztem 4-5 ora amit alszom, azt is félig ében :?

Ráadásul, kellene a mégtöbb tejci, mert most ki kell egészitenem az étrendjét.

Napi 5-6szor eszünk 7o-9o-es mennyiséget, remélem megindul a gyarapodás.
Védőnő szerint 2 hét alatt vissza kell nyernie a születési sulyt, ez nálunk mindjárt itt van, de még csak épphogy elkezdett nőni a suly :(

Zöldi, Te 4 hetet irtál..ez jobban hangzik :)

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Sziasztok!

A fájások nem múlnak, talán egy kicsit erősebbek is mint azelőtt. Nem tom... :?

Én meg azt hittem lefekszem, aztat alszom egy jót! :shock:

Ha ez így marad, indulhatok vissza a kórházba... :D

manna
mannababoca
 
 


Zsiráf: ez nálunk is így van, főleg este, van úgy, hogy ráteszem cicire és 30 perc alatt 10-et is alig szopizik :( Ma este pl. már nekünk is ki kellett egészíteni... Nappal meg általában sikerül 3 óránként megébreszteni, de nem mindig. Most meg nem tudom, mi szállta meg, de úgy 6 óra óta max. 1/2 órát aludt egyhuzamban...
Na, mindegy, fáradtka vagyok, megyek kicsit pihenni.

Manna: közben drukkolok :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


[quote]Z írta:öldi: Nálatok hány hét után lehet babát levegőztetni és kezdetben mennyi időre? -Itt Nálunk 6 hét mire kilehet vinni, időjárástól függetlenül, mivel Lilla lányom 5 éve 30 fokban született és akkor is 6 hét volt. 39+4

Csurimuri!
Tesóm szerint 2 hetes korától - fa nem farkasordít a hideg - simán mehet, kb negyed-fél órára. Ilyen időben én fél órával kezdtem vasárnap, ma meg már egy órát voltunk kint. nagyon élvezte Kismacska, hatalmasat aludt megint. Utána duplát kajált - még jó, hogy 2 mellem van! ;)

[quote]t írta:uti lehet szedni a no-spat terhesen?

Musi! Tuti! Én is azzal vészeltem át a vesegörcsölgetéseket. ...de látom, letiltottak róla.
Csak Neked:
Kép
Hanna nagyon örült a szép rucinak! ;) Nem bírtunk Karácsonyig várni, Mikikor ráadtuk. Puszmusz érte!
Sokat gondolok rád, hogy múljon el ez a fránya izé!

Sina! Jajj, istenem, átérzem, hogy aggódsz. De ne félj, nagyon sokaknak előjön ez a fránya toxémia gyanu, de ellenőrzés mellett semmi baj nem lehet! Gondolok rád!

Zsiráf! Napirend holnap, nyüszög a manóm! Éhezik! :)

...fényképek is holnap. cső!

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok! Nem múlik, sőt a kádban 3 percesekre változott.

Megyünk vissza a kórházba, drukkoljatok!!!!

manna
mannababoca
 
 


Manna, megy a DRUKK +++++ bújjon ki a kicsi Manó! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na végre működik a gépünk. :lol: Bocsika, hogy nem olvasok vissza, csak futtában, de nagyon

GRATULÁLOK MINDEN ÚJABB KISMAMINAK!!!

Amit sikerült megjegyeznem :oops: :oops: :oops: :

Mushi:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen fájdalmakat kell átélj. :cry: Szoritok, hogy az antibigyó hasson!!!

Manna:
drukkolok, hoy minden simán menjen! Azta milyen szerencsés vagy...Én már 4 hete folyamatosan érzem a kontrakciókat és még mindig teljesen zárt vagyok :shock:

Tegnap voltam dokinál, elröhögtük, hogy ilyen fájásokkal amiket produkálok naponta már egy párszor megszültem volna :lol: :shock: .Megvizsgált, mondta, hogy TELJESEN zárt a méhszáj, méhnyak kicsit sincs megrüvidülve, a baba feje nincs leereszkedve, de azért fejjel lefele van... :roll: majdnem.... :? Dopplerezett, mondta, hogy nagyon jól érzi magát a kisasszony odabent , beinditaná a szülést, de ilyen méhszájjal meg méhnyakkal + nincs a fej beilleszkedve, nagyon elkinozna..Igyhát maradunk annál, hogy ha 16.-áig nem indul magátol, reggel 9 re irány a korház...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


A nyuszim mindjárt lelép a vonalzómról :lol: :lol: Már ő is türelmetlen :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt!

Márti, nekem is nagyon hasonló a szitu. Keményedések vannak, de a méhszáj az zárt. Nekem hétfőn kell befeküdni, ha addig semmi.
És hát Szorsolya is nagyon hasonló cipőben jár, úgy látom.
Mostmár szedjék össze magukat ezek a kis huncut csajok!

Manna szerintem már babázik azóta.

Zöldi - Hanna nagyon cuki a kis rénszarvasosban!

Kép
trombibébi
 
 


Sziaszotk!

Komolyan mondom ilyen jót rég aludtam. Dani csak 3x volt fent, evett, és minden egyesa alkalommal rögötn vissza is aludt.... csak tartsa meg ezt a szokását!!!!

Vera: nem tudom mi törtnt, de remélem jól vagytok! Hatalmas szemek az biztos! Gyönyörű!

Zöldi Hanna gyönyörű! Gondolom apa olvadozik.... :D

Sina kórházba megy/ van? Ja igen én amikor bementem volt 140 a vérnyomásom, meg dagadt volt a lábam, aztán az alatt az egy hét alatt aztán ilyen 110-115-ös értékeket mértek, és mivel nem mozogtam a bokám még dagadtabb lett.... mondtam is ha hazaengednének, kitakarítanék, meg kimosnék, és kivasalnék, meg megfőznék, szerintem nemcsak vékny bokával jönnék vissza, hanem szülési fájásokkal is.

Mush remélem jobban vagy. Nekem pár hete a gyomorgörcsökre írtak fel no-spát, szóval lehet szedni.

Remélem Manna azóta előrébb van, és lassan babázhat is.... mindenesetre szorítok!

Mék valaki hív....

Kép

Kép
dcili81
 
 


Na hello csajok

Dokitól jövök, szivhang tökéletes, a gép egy fájást is mutatott, én egy kis keményedést éreztem, semmi egyebet...A méhszáj teljesen zárt. Úgyhogy még én sem szülök. Keményedni sokat szoktam mostanában, nem tudtam, h ez kell legyen a fájás :roll: Hétfőig ha nincs baba, akkor be kell feküdnöm. Kicsit meg kéne sürgessem a drágámat

Babasztárfotók nagyon édik :wink:

A szenvedőknek kitartás, a nemalvó babásoknak: lesz ez még jobb is!

Most csak ennyire tellett, dőlök hátra, fáj a derekam, még jelentkezem

Kép
galzsuzsa
 
 


Trombi:
pedig azt mondják a lányok sietnek... :shock: Hát nem erősen :wink: Ugy látom mindenki megszül mire én sorra kerülö... :roll: :lol:

Sina:
Sokat gondolok rád és drukkolok!

Zöldi:
nagyon édi a kis Hannád a rénszarvasos cuccban! :wink: :lol:

Vera:
a te kisasszonyod is gyönyörű baba! Bátyusok mit szólnak a hugihoz????

Zsuzsa:
te miért kell befeküdj, ha hétfőig nem szülsz??? Engem nem fektet be a doki csak kedden, ha addig nem lesz semmi. Akkor már a 42.hét :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok csajok! Azt kell hogy mondjam, megint brilliroztam, mint informatika zseni! Veletlenul a hasammal kinyomtam egy gombot este a gepemen, es itt rinyaltam tegnap ota, hogy nem megy a net... na errol ennyit...

Cili! Sírva fakadtam a történteken! ÉS olyan jó, hogy minden rendben!

Manna! Húha! :) Drukkolok nagyon!

Mushi! Jobban vagy?

Szorsi! Azért pihenj is néha, mert ha fáradtan kell vajúdni, az nem olyan jó... Odett kisasszony tényleg nem hamarkodja el a dolgot!

Márti! Trombi! Látom nálatok sem siet a baba! Nekem is hétfőn kell menni, ha addig semmi... szitu ugyanaz, mint nálatok, csak nálam kisfiú van. Vannak keményedéseim, de semmi extra. Néha fájdogál, de nem erős. Nem rendszeres, pedig voltam zuhizni is...

Gálzsuzsa! Üdv a klubban... hétfőn befekvőknél... :) reméljük addig azért kibújkálnak...

Harivera! Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek! Iza édes pofa! Hogy viselte a vizsgálatokat?

Aida! Mivolt NST-n?

Zöldi! Apa hány seprűt tart a környéken, hogy elzavarja a pasikat?

A kisfiamnak megmutattam a babákat... azt hiszem Izát és Hannát látta. Azt mondta: "pücü baba" "szep" "Erik ad puszi". Szóval erről ennyit....

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Halihó!
Én is egyben még. Pedig reménykedtem, hogy a kisfiúnk olyan pontos mint én szoktam lenni. Szerintem ma sem lesz belőlünk semmi, így holnap reggel befekszem. Tehát előre kérek igazolást tőletek ha nem jövök egy ideig. 8) 8)

Babucik nagyon aranyosak!

Sina: szorítok ezerrel, bár tudom ezt most nem olvasod!!!

Manna: nem semmi! Szerintem neked már ott van a kezedben a babócád!!! :lol: :lol:

Szorsi: azt hittem már te is babázol. Tényleg ne vidd túlzásba a pakolászást, pihenj egy kicsit!!!

Bkati: Erik aranyos lehetett. Elég korán csajozik már!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


NST csak ezután lesz még, kb egy óra múlva indulunk, majd jövök hírekkel. :) Gondolom a szokásos lesz, Noel ki akarja rúgni a ház oldalát (főleg hogy most is azt csinálja) aztán fájások ezerrel meg az orvos megint jósolgatja majd 1 héten belülre. :D Erre Noel úgy berendezkedett oda, hogy ki sem jön. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Manna vajon már babázik? Kit értesít?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Apa melóhelyéről, nagy karácsonyi bevásárlást tartunk, plusz megvesszük tökinek a kengurut is, eldöntöttem, hogy jobban járok, ha neki lesz ilyen :)

bocika:
Magzatvízvizsgálat nekem is volt 4 alkalommal, ha profi orvos csinálja, meg sem érzi az ember. Nekem először egy fakezű nézte, véreztem is utána, de aztán nem engedtem az osztályon lévő orvosoknak, hogy megvizsgáljanak, mindig mondtam, hogy majd az én orvosom megvizsgál, és nála tényleg semmi gond nem volt..

Vera:
Örülök, hogy minden ok Izával, szegénykémet hogy összetappancsozták....

Aludni nem tudom már, ráadául a vádlim folyamatos görcsben van..... Lehet, hogy mégis vennem kéne magnéziumot?? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bocika! Igazolás megadva... :)

Aida! Noli baba eljátszik a Dokibával! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Mági: köszi! Szerintem is szedjék magnéziumot, valami enyhébbet!

Aida: még utóbb te is kihúzod a 40 teljes hetet!!! :lol:
Vendég
 


Mági.
jó bevásárlást! :lol:
4 alkalommal néztek magzatvizet???Miért?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kati:
és inditják a szülést, vagy csak befektetnek?

Bocika:
neked holnap szülést is inditanak, vagy csak megfigyelés alatt leszel?

Itt nem fektetnek be csak nagyon kivételes esetben. De a oki szerint nem vagyok még 40 hetes, csak 39+2.. Csak mensi szerint léptem tul... :roll: :roll: Hmmm...mikor fogant ez a kiscsaj??? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: hát én is ezt szeretném tudni. Még 37 hetes terhesen azt mondta a doki, hogy ha esetleg kihúzom 41. hétig - bár ő ezt kétli - akkor kell befeküdnöm és az után indítanak. Tegnap meg egyből rávágta, ha csütörtök reggelig nincs semmi menjek. Meg nem vizsgált, az NST-re azt mondta hogy ok. Igaz azon voltak rendes fájások, de én nem sokat érzek. Már jópár napja keményedek, vannak fájásaim, de mindez rendszertelenül és nem tart sokáig. Lehet hogy a protekcióm miatt akar vizsgálgatni, vagy indítani??? Néha jó hogy van ismerős, de nem mindig!!! Most például azon gondolkodom hogy hogyan pakoljak??? Vigyek több napra "játszós ruhát" vagy elég az ami a szülés miatt van összepakolva??
Hát látom a te lányod sem akar kibújni!!!
Vendég
 


Márti:
gőzöm nincs miért, bent feküdtem, és gondolom ez alap vizsgálat, ha nyitva vagy, és bent fekszel....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági nekem vádligörcsre azt mondta 37. héten a szülésznő, hogy 1-1 MagneB6 amikor épp görcsöl azt lehet. Attól még meg fog születni az a picur. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Végre alszom egy jót, de mire ideérek annyit írtok, hogy szinte képtelenség megjegyezni.:P

mush: remélem jobban vagy, gondolom olvastad cili történtét a vesepangásról, lehet, hogy nálad is ez a gond?

sina: még mindig megy a drukk.

niki: Balázs már nem enged kocsit vezetni, azt mondja más már 7-8 hónapos terhesen abbahagyja, akkor én ne vezessek a kiírt időpont előtt 3 nappal. pedig sztem nincs benne semmi rossz, ő aggódik én meg mondtam, hogy rendben.
szóval a lényeg, hogy reggel bevisz,már ott leszek kb. 1/2-3/4 8-kor.

hétfő óta amikor kiderült, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok, és utána jött az az alvadt vér, szóval azóta is folyik, nem akkor mennyiségbe, de jön.


és egy jó hír......lement a hasam, a leányzó lejjebb költözött,nem ég a gyomrom,tudok teát inni anélkül, hogy a gyomorsavam a nyakamat marná :D :D
és egész éjjel olyan jellegű fájdalmaim voltak, mintha hirtelen megcsináltam volna 100 felülést. úgy ukk- mukk- fukk

ma bekeverem a karácsonyi sütit, elsétálok a postára amíg megkel és utána veszek egy jó kis fürdőt.
meg vasalni is kéne.
majd meglátjuk mire lesz energiám.

néztem a táblit, hát csajok akinek mára van időpontja meg aki túl is lépte annak csak annyit, hogy
hallo hallo, kéretik a lányokat és a fiúkat a kijárathoz fáradni,várják már őket nagyon a világba. :)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Márti! hétfőn ctg, aztán ha az ok, akkor legkésőbb szerdán kizavarják őfelségét....

Bocika! nekem is ugyanez a szitu... tok rendszertelen, élt csak keményedés néha fáj is. most épp három perc, de az előbb 25 volt... és nem olyan erős....

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


orsi:akkor valszeg egyidőben érkezünk mert én is ott leszek akkor.lányomat ma viszi el anyum ugyhogy reggel nem kell még az ovi fele is elkolbászolnom.
csak megismersz........fiatal vagyok,szép,és sexi :D :D ihhhhhh..adtam az önbizalmamnak......és poncso lesz rajtam.:D

állitolag bedagadt az also ajkam...olyan vagyok mint angelina jolie. :lol:

Kép

Kép
nikianya21
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?