Új privát üzeneted érkezett!

Na mindenki egyben :)
Szeles írt, hogy valamiért alig van magzatvíze, de a baba jól van. Szól, ha lesz valami, puszil mindenkit!

na megyek, abrakot teszek már kint lévő és még bent lévő magzataim elé! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Még mindig egyben!! :cry: :cry: :cry: Semmi jele, hogy az Úr ki szeretne jönni.

Orsi: én is ezeket próbálom "indítónak", de apát nálunk sem lehet rábeszélni. De a sok séta, lépcsőzés és a tonik megy ezerrel!!! :lol: :lol:

Aida: szerintem egyél nyugodtan libamájat. Olyan nagy mennyiséget úgysem adnak amitől bajod lehetne, hiszen marha drága!!!!
Vendég
 


Boci! Úgy tűnik, hiába próbálkozunk, gyerkőceink tartják magukat az eredeti dátumhoz! Fegyelmezettek! Én már kezdek barátkozni ezzel! Pláne, hogy eszembe jutott, hogy a dokibá annakidején mondta, hogy minden leletem olyan, mintha tankönyvből másolták volna! Tehát bele fogok esni abba az 5 %-ba, aki a kiírt napon szül! Legalább van perspektíva!

Ha jól számolom, akkor Zsiráf és Zsebi a mai napon mehetnek haza Lajával és Szabival! Lányok, ha van energiátok, csak egy "minden oké" és egy kép erejéig jelentkezzetek! :wink: :D
sinaszi
 
 

 
 

Mági! Köszi a Szeles-híreket! Mi is pusziljuk, ha beszélsz vele és kitartás! (Mondom ezt én! :oops: )
sinaszi
 
 


Galzsuzsa! Én végig fekve szoptattam. A császár miatt így kényelmesebb volt, de egyébként is, hacsak nincs valakinek extre kényelmes ülőhelye. Sokszor én is belealudtam! :D

Sina! Még nincs, de nemsokára ott lesz! :D Meglátod pont akkor jön, amikor jönnie kell neki!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sina: hát igen, már most nagyon jó gyerekek! :lol: :lol: Szerintem mi unatkozni fogunk mellettük, mert olyan kis tündérek lesznek! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Cili is írt:
Még egyben, de lehet, hogy holnap próbálkoznak egy indítással. Puszil ő is mindenkit!

Azt hiszem én vagyok talán az egyetlen, aki nem akarja még, hogy jöjjön a baba :) Én még minimum dec. 20-ig egyben akarok maradni :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

már haza is értem a pulmonológiáról, reggel fél8-kor már ott voltunk, szuper lett a légzésfunkcióm, megvan a vélemény szülhetek normálisan nem kell császár:)

sina, meg még vki(bocsánat nem jegyeztem meg a nevét visszaolvasáskor) aki írta,hogy nagyon dagad a lába, tegnap megkértem Balázst, hogy fáslizzuk be térdig,annyira jólesett, olyan jó érzés volt végre, hogy nem akar szétrepedni a lábam,meg a csontjaim
csak egy fél órát hagytam rajta, a oedema nem ment le, tiszta ránc volt, de legalább nem fájt annyira.
Egész éjjel keménykedett a hasam, a szeméremcsontom, meg a gátizmaim szerintem lassan szétrepednek, és még csak nem is szülök.

próbáltátok keresztbe tenni a lábatokat?
nekem nem megy mert nagyon fáj.

Bár kismama tornán van egy gyakorlat ami segíthet,hanyatt fekvésbe(ami ugye most már félig ülő, mert én már nem tudok háton feküdni) felhúzod a térdeidet és összeszorítod őket pár másodpercig, aztán elengedni ezt megcsinálni párszor, eleinte fáj de utána jobb érzés. jó gátizom erősítő:)

megyek visszafekszem egy kicsit, mert nagyon álmos vagyok, pedig ma el kéne mennem megvenni Balázs karácsonyi ajándékát is...
megjött a számlámra a táppénz tegnap juhé:DD
vagyonos kismama vagyok:DD

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Én kényelmesen elhelyezkedve a fotelban ülve szeretek szoptatni,fekve csak akkor szoptatok,ha a manó valamiért nem hajlandó elaludni,és csak a cicin lógva sikerül viszaaltatni,olyankor sokáig igy alszunk mindketten.ilyenkor nem is szopik csak cumizik rajtam.Mivel rendes cumink nincs nagyobbaknál se volt,és Írisznél se szeretném.

De az tuti hogy a kávé betesz neki...ezért mától át kell térnem a koffeinmentes kvra.

Bnőm reggel meglepett egy tányér fincsi sütivel.

Reggel méreckedtem,ugyanannyi vagyok mint amennyivel terhes lettem.77 kg.

Ma kettesben vagyunk,nagyok oviban,apa vizsgázni ment a melóhelyére,meg állmenyezetet vesz utána.Reméljük hétvégére kész lesz a nagyok szobája.
Most a kisszobában alszok én,a baba meg Jázmin,kinnt a nappaliban apa meg Mózes.

Elég szar igy mert jó lenne már apával aludni,de csak igy tudjuk megoldani hogy éjjel a babát én halljam meg elsőnek,és ne keltse fel a család többi tagját.
puszi.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Párom édes volt tegnap nézzük a tévét és próbálok megfordulni, és magamra küzdeni a takarót ,spontán felteszi nekem a kérdést teljesen ártatlanul?

nem akarsz szülni a héten?

az arcomra kiült egy szerinted kérdéssel egybekötött, menj a francba mintha én dönteném el kifejezés...
aztán orrba gyűrtem és mivel picit koordinálatlan higany és egy keljfeljancsi jellegű a mozgásom picit erősebbre sikerült az orrba gyűrés:DD

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


szep jo reggelt mindekinek!!!! :lol: :lol: :lol:
a tegnapi depis delutan utan ma kicsattano energival ebedtem a 11 ( :shock: ) pisiszunet ellenere.
tegnap este apa latta, hogy nagyon nyugi vagyok, igy elmentunk enni egy kozeli pubba. degeszre zabaltam magam. utana meg elment o bevasarolni. nekem nem kellett mennem.
este hajnali 1-ig beszelgettunk. reggel meg hofedte tajra ebredtunk. sajna ez mar olvad is, es most esik helyette az eso, de itt olyan ritkan esik a ho. csinaltam fotot. majd felteszem.
Rengeteg dolgot terveztem be mara. A maradek karacsonyi ajandekok becsomagolasa, vasalas, porszivozas, feltenni dolgokat ebayre, csekkeket befizetni (itt ez azt jelenti, hogy mi kaptunk penzt es azt kell a bankban befizetni), postara menni. majd meglatjuk meddig jutok el. :lol: :wink:

en is pont ma reggel gondoltam zsirafra meg zsebire. remelem mindannyian jol vannak.

magi. koszi a hireket laurarol es cilirol. remeljuk ok is hamarosan babaznak. :)

csaki. koszi a valaszt. akkor be kell szereznem valami vekonyabb takarot, mert a paplanunk nagyon vastag. azzal nem bernem betakarni a hasamon. meg akkor majd hosszu ujju felsoben fogok aludni, mert kulonben megfagyok. ejjel nagyon lehul a szobank. :roll:

sina, boci. sajnalom, hogy ma sem szultok!
en most ugy szamolok, hogy maximum 24 nap! annal tobb nem lesz. furi latni a veget! :lol:

apa megkerdezte, hogy mit szeretnek Karacsonyra. mondtam, hogy a gyereket leginkabb. meg vagyom egy laptopra, de tudom, hogy arra most vegkepp nincs penzunk. szoval megbeszeltuk, hogy ne vegyen semmit. nincs szuksegem egy szazadik nyaklancra, vagy hasonlora. lehet, hogy ruhat majd vennek valamennyit, de nem tudom mekkora leszek a szules utan. ha nem ferek bele abba,ami van, akkor majd a learazason veszek januarban.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


orsi. ne verekedj! nem szep dolog! :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


zsuzsa: arra gondoltam,ha kipróbálod a receptet, lehet, hogy érdemes belereszelni a tésztájába egy kis almát, úgy biztos még finomabb lesz.

mágnes: nem akarlak elbizonytalanítani, de a bnőm 3 buszmegállóra lakik a kórháztól, simán legyalogolt eddig, na de azért 5 perces fájásokkal és szivárgó magzat vízzel talán már nem kéne, szóval kihívták a mentőt, amikor elkezdett szivárogni a víz, egy órát vártak, aztán visszahívták a mentőt, azt mondták, hogy úton vannak akkor de még egy óra múlva sem volt ott senki, visszahívták a diszpécsert és köszönik szépen de nem kérik,beültek egy taxiba aki 650 forintét vitte be(ennyire messze lakik) 3 óra múlva meg is szült.
a mentőszolgálat pedig tudta, hogy elfolyt a magzatvize, meg, hogy beindultak a fájások.
pedig tudják, hogy a szülés a mai napig nem egy veszélytelen dolog.

lehet érdemes lenne egy pót-pót megoldást kitalálni, meg mivel te vagy az utolsó időpont közülünk(bárki tudja lehet beelőzöl mindenkit) nehogy szilveszterre csússzál és akkor még taxit se lehet hívni. nincs szomszéd aki eseteleg bevinne?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Jaj képzeljétek mikor még bennt voltam a kórházban mondom apának nehogy vegyen virágot mert Mózes mikor született már akor se hozhatta be a csokrot a kórházba.Erre tegnap meglepett vett nekem fülbevalót mert azt rég szerettem volna a meglévő mellé.Azt mondta virág helyett... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


mush: ez a még max 24 nap kicsit kiábrándító számomra főleg, hogy egy nap van köztünk én addig biztos nem húzom, inkább feljövök 2x a 9.emeletre és vissza attól csak elindul, vagy ha nem max megfulladok :D
én hála égnek csak egyszer kelek fel pisilni az éjjel de azt pontosan hajnali 4 kor.
Balázs szerint a mi lányunk, annyira jó baba lesz, hogy éjfélkor elalszik és hajnali 4-kor fog csak felkelni:D
mondom persze, mert az újszülöttek, pont így működnek, hogy gondolnak ránk, hogy legalább 4 órát egybefüggően aludni tudjunk:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


sarmon. ez nagyon kedves apatol! :lol:
en is mondtam apanak, hogy ne vegyen viragot, mert csak elhervad es en massal leszek elfoglava, mint hogy gyonyorkodjek benne.

most jut eszembe, hogy valamit elfelejtettem megvenni....amit apanak szeretnek adni, amikor megszuletik a bebi.
Kép
Kép
ezek kozul az egyiket. tobb ilyen willow tree figurank van mar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mush589 2008.12.04 10:48-kor.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


erről jut eszembe: mármint sarmon fülbevalójáról,
kislányos anyukák, ti tesztek fülbevalót a fülébe,még az újszülött osztályon?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


orsi. az elejen biztosan nem, de lehet, hogy Reka majd hamar beall arra a rendre. sosem lehet tudni! :wink:
nekem remenyt ad a max 24 nap! :) de persze erosen imadkozom, hogy ne kelljen majd inditani es azert annal hamarabb jon.
jobban felek az inditastol, mint a szulestol. :roll:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sarmon :
akartam már tőled kérdezni, hogy kb mi is ilyen kor külömbséget tervezünk a gyerekek között, mint ahogy nálatok van, meg mi is 3-at szeretnénk
nincs féltékenység köztük, meg a picire?
meg nem esnek vissza egy "szintet" a gyerekek, ha jön egy fiatalabb?
meg ti hogy készítettétek fel őket Íriszre?
lehet, hogy volt már téma,csak én nem olvastam.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


orsi. itt nincs erre lehetoseg.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönjük a jobbulós kívánságokat! Akartam jönni tegnap este még hozzátok, de a kisfiam a lázcsillapító és a priznic ellenére 40 fokos lázat produkált. Éppen el akartunk indulni vele az ügyeletre, amikor egyik pillanatról a másikra magához tért, elkezdett játszani, és leesett a láza... úgyhogy hátra arc. Persze apát 12-ig szórakoztatta, aztán jött a nagyi éjjel, és én meg óránként csekkoltam, nehogy megont felugorjon a láza. Reggelre már jobban lett, de 38 alá még most sem megy. Doki meg mondta, hogy virus, nem tdu mit tenni, legyünk türelemmel holnapig, ha nem javul, beküldi a kórházba... köszi. De azért szerencsére ha lassan is jobb a helyzet.

Aztán közben elkezdtem azon gondolkodni, hogy mi a trutyit csinálok, ha pont most indul be a kistesó?

Egyébként olyan érdekes. Egy csomó dolgot kellene csinálnom (takaritas), de olyan semmihez sincs kedvem van. Nincs kedvem emberekkel talizni, és beszélgetni (pedig ez nálam nagy szó... elég nagydumas vagyok).

Orsimorsi! Szegény apa jól megkapta! :wink: És hurrá, hogy nem kell csaszi!

Mushi! szuper, hogy ma ilyen jó kedved van! És küldd a téli tájat... én is szeretnék egy kis havat látni! Télleg, a konyhátok hogy áll?

Sina, Boci! Én is iszonyú türelmetlen vagyok... csak szerintem az enyém még késni is fog...

Mági, köszi a híreket a lányokról!

Laurának pedig nagyon szorítunk!

kövi CTG: dec. 8

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


orsi:
Hát kicsit elkeseredtem a mentők hozzáállásán... :cry: Az egyik szomszédunk taxis.. :lol: Csak z a gáz, hogy ő éjszakás, így nappal alszik...A többi szomszéd, akikkel jóban vagyunk, és kocsijuk is van, szintén 1-2 éves babával van itthon. barátnőm (aki a szomszédunk)ugyan felajánlotta, hogy dec. 24-ig itthon vannak bevisz, de úgy tud, hogy mindkét Annát is és az ő fiát is (2 hét van a gyerekek kközött) be kell vinnünk magunkkal.. Ez lesz a B tercv asszem....

fülbevaló:
Annával nem rakatttam be a klinikán, mert nem tudtam, hogy van rá lehetőség. Ha most is lányunk lett volna, akkor berakattam volna... :)
Anna 6 hónaposan kapott fülit, akkor már lőtték neki. Ez sem viselte meg, nem gyulladt be, stb., csak megijedt a lövéstől, így jobb lett volna a kórházban elintézni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sármi! Ez nagyon kedves volt apától!

Mush! Ezek nagyon szép figurák!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


kati.
jobbulast kisfiadnak! remelem nem kell majd bevinn a korhazba!

meg sehogy. :oops: kb 2 het mulva lesz kesz...
de mar megrendeltuk! :lol: az is haladas. tegnap a sutot, mikrot(ez is be lesz epitve), tuzhelyet, mosogatogepet, szag es paraelszivot is sikerult megrendelni.a markaja mindennek Baumatic lesz. ilyenunk volt a regi hazban is, bevalltak.
a mosogep meg hatra van, de az nem lesz beepitve, szoval az nem olyan surgos.
holnap meg hetfon vakolnak es kedden vagy szerdan festenek. en most ki vagyok tiltva onnan. hogy majd meglepi legyen nekem, amikor minden kesz van.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


orsi, magnes. itt nem jon ki a taxi, ha azt mondod, hogy a kohazba mesz. a korhazat jessop wingnek hivjak es mindenki tudja, hogy oda szulni megy az ember! :shock:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi! Megnéztem ezeket a Willow tree figurákat! Nekem nagyon tetszenek. Mennyiért adnak egy ilyen figurát? És ezt milyen módon lehet beszerezni? nekünk egy pár hummel van, de azokat a mamaek veszik mindig. es szerintem ezek sokkal szebbek... :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


mush: akartam én is kérdezni, hogy hol lehet ezeket a figurákat megrendelni, vagy megvenni, rákeresni a neten?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


kati. en is nagyon szeretem oket!
egy figura 10-25 font kozott van. attol fugg, hogy melyik.
en ebayen vagy itt:
http://www.theukgiftcompany.co.uk/willo ... 54_0c.html
szoktam venni, de van, amit naszajandekba kaptunk.

talatam meg egyet apanak:
Kép
lassan el kell dontenem, hogy melyik es megvenni.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mági: szerintem, a taxis szomszéd, ha napközbe jön rád a szülés csak nem fogja azt mondani neked, hogy bocs de éjszkás voltam leszek old meg ahogy tudod.
Én is voltam állandó éjszakás, egy két órát még(ha reggel) fent tud maradni, napközben meg max. korábban kel fel egy kicsit.
éjjel meg ha taxizik, akkor meg érted tud menni. vagy ez annál bonyolultabb?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Mushi! Szerintem a harmadik nagyon jó, ha párosat akarsz! nekem az is nagyon tetszik...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


orsi. itt nagyon sok helyen lehet megvenni oket.
de ha beiros a googleba, hogy willow tree, akkor kiad egy csomo talalatot.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


http://www.johnlewis.com/230408989/Product.aspx
nezzetek it talaltam. tok jo lenne valakitol ilyet kapni, amikor megszuletik a bebi. :)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush :ha lehet szavazni nekem az első képen lévő figura tetszik

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


koszike. szerintem is az egyik a ketto csalados kozul....

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi! Köszi a linket! Már meg is kuksiztam... irtam is nekik, hogy vajon postáznak-e külföldre...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Volt a védőnéni! Hozta a recepteket! Aranyos volt! Annyi infot elmondott, hogy mondtam, hogy nekem ehhez most jegyzetelnem kell. Erre mondta, hogy ne írjak semmit, ezeket még elmondja ezerszer! :oops: :lol:

Sarmi! Milyen aranyos a férjed!

Orsi! De kemény....! :twisted:

Mushi! Nem csodálom, hogy Te ilyen türelemmel vagy szülést illetően. Ahogy írod, még annyi dolgod van, hogy Neked tényleg jó, ha a csajos ad még egy kis időt! (Bár pont ezekben az esetekben szokott hamarabb vagy időre születni a baba a megfigyeléseim szerint...

Kati! Gyógyuljatok meg hamar! Nemsemmi a higgadtságod lázügyileg! És rendesen elhúzódik a betegeskedés Nálatok! Csodállak, hogy terhesen is ilyen jól bírod! Persze mit is tehetnél mást! :roll:

Mushi! A múltkor azt hiszem, hogy éppen Mági mondta, hogy nem biztos, hogy a taxis szívesen bevisz egy szülő nőt a kórházba... Nálunk ez simán kimeríti a segítségnyújtás elmulasztását, szerintem! Szóval bűncselekmény! (Persze a taxis szempontjait is megértem valahol, na de azért ez durva, hogy ennyire nem empatikusak!)
sinaszi
 
 


Mushi! Nekem is a harmadik tetszik! :P
sinaszi
 
 


Szép jó napot mindenkinek!

Jelentem még mindig 2in1 -ben!

Hajnalban volt vmi félórás jósolgató fájás egyéb semmi!
Sina, boci: ma 4 - ike van, de nem hiszem hogy ma lesz belőle vmi.
(De végül is messze van még a nap vége) :roll:

Mush: Nekem az első tetszik! :D

Sarmi: Igazi lovag a férjed! Gratula hozzá!
Vendég
 


mushi: megnézegettem őket, kár, hogy ezeket a figurákat itthon nem lehet megkapni. a külföldi netes vásárláshoz meg hülye vagyok.

majd kap egy Rékát mózeskosárba:D
betolom a fa alá két szoptatás között..

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


leküldtem egy egész tál pattogatott kukit :) jobb lenne a tv előtt este, de apa szerint egérszaga van és nem bírja... :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


most viszont lefekszem, mert nagyon elkezdett fájni a hasam....megint jósolgatok

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi! Szerintem "egy Réka" -masnival átkötve :lol: - a leggyönyörűbb ajándék lesz! :wink: :D

Szorsi! Neked már csak 1 nap a kiírt időpontig! És nem vagy besózva???????????
sinaszi
 
 


andy. ne haragudj, hogy meg nem irtam. Regi nagyon edes!!!! :lol: :lol:

lanyok! ibernuska nem jelentkezett tegnap kora delutan ota. esetleg rakuldenen valaki egy sms-t? lehet, hogy mar Zsofizik? :lol:

orsi. en szivesen megvennem es elkuldnem, de sokba kerulne az neked a postaval egyutt! :cry:

kati. :twisted: :evil: en is akarok pattogatott kukit!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


orsimorsi! :)

Sina! nem mindig viselem ilyen jól a dolgokat, de majd meglátod, ha Mesi megszületik, nem szabad pánikolni, mert átragad a gyerekre! Nekem ezt nagyon nehéz volt megtanulni, de sikerült! :) A lábdagadásod még mindig nagyon kritikus?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Egyebkent nem ertem a vonalzomat... a rendes születes idejet irtam be, es egy nappal korabbra adja... nekem elvileg 6 nap mulva kellene szulnom...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Kati! Köszi az érdeklődést a patákról... Kezdem megszokni, hogy a 35-ös lábamon Apa 42-es papucsa komoly bemélyedést hagy! :oops: :lol: Most már az arcom és szám is kezd pufókosodni, úgyhogy tükörbe nézni is imádok! :shock: :lol:
sinaszi
 
 


Szorsi! tényleg! Egy nap!

Most milyen régen nem volt baba... :roll: kíváncsi leszek ki a következő? Cili, Laura? vagy más?

Mushi! Én azt a mikroban pattogósat nyomtam... nem az igazi, de pattogatott kuki! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Lekopogom, most mi is jót aludtunk.
Éééés tegnap végre leesett a köldökcsonk, és tök jól ki lehet takarítani a szutykot alkoholos fülkucival...

Viszont most a fél karomat adnám egy Koboldkakiért. Tegnap reggel volt az utsó. Védőnéni szerint a minden másnapi még belefér, de akkor is :(. Pisi viszont van dögivel, ma lepedőmosással kezdtük a napot. A hasa nem fáj, zabál, gyarapszik, csak nem nagyon kakil. Lehet, hogy olyan lesz, mint én voltam/vagyok :roll:

Ja, és még egy megdöbbentő dolgot figyeltem meg. Olvastam valahol, hogy ugye a kisbaba születése után nagyjából tartja azt a bioritmust, ami a terhesség vége felé jellemző. Hát, nálunk volt az este 10-11 közti pörgés, és az most is megvan, de olyan szinten, hogy őrült óbégatás, és 11-kor mintha elvágták volna. :) Ha nem látom ,el se hiszem. Úgyhogy egy esti szopit oda próbálunk beiktatni :)

Andy: eszembe is jutottál a varrásnál, és hát, nem irigyellek, nagyon bátor voltál...

Zsuzsa: nekem nem megy a fekve szopi, pedig már mindenhogy próbáltam, csak ülve ölben, de így sem olyan gáz...

Cilinek megy a drukk!!!

Orsimorsi: Kristófnak tuti nem lesz fülbevalója :wink: :lol: :lol: :lol:

Egyébként csak kapkodom a fejem, hogy tudjátok észben tartani, hogy ki mikor, hogy... Vagy puskáztok a kismamis oldalról? :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2008.12.04 11:53-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Orsi! Írtad a fáslis dolgot! Azért nem merem kipróbálni, mert a múlt héten egy csizmába sikerült belebújnom. Tök kényelmesnek tűnt, elindultunk Nst-re Apával és a lépcsőn már alig tudtam lemenni, mert a vizet felnyomta a combomig a csizma és a térdem és a combom belső fele annyira fájt, hogy azt hittem kidurran...
sinaszi
 
 


Sina! És vérnyomit mértek mostanában? Sómentes diéta nem használ? Vigyazstaljon a dolog, hogy nekem az elsp kölkömnél ugyanez volt... iszonyúan néztem ki. Most viszont nem vizesedek... tény hogy a legelejétől odafigyelek a sómentes cuccra, meg sok vízhajtós dolgot eszek, de akkor sem olyan kritikus. Na meg már tényleg közel a cél...

Ma úgy döntöttem züllök... pattogatott kukorica, most meg iszok egy kólát! Hátha felébred a kisherceg odabenn!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?