Új privát üzeneted érkezett!

Mush! Nekem is szokott fájni a csipőm, főleg a bal. Napközben van, hogy belenyillal, de annyira, hogy ahogy lépek kimegy a lábam alólam. Éjszaka meg tbbnyire akkor, ha nem azon az oldalon fekszem!

Sarmon! Nagyon szép baba Irisz! Te hogy vagy? Milyen volt a császárod(remélem nem egy állat dokit fogtál ki megint)
Kívánok nektek sok tejcit és mielőbbi felépülést!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


csuri:
a szomszédunk védőnő, csak ő isgyeden van, és nem itt dolgozott, hanem gödöllőn :) De így jó, mert tudok kérdezni tőle bármikor :)

Sina:A Colombo kutya a nokedlikutya, vagy nudlikutya :) Meg van aszuszikutya, az a ráncos horkolós :) Asszem Sarpei...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Az is nagyon jó fej! Az meg az arckrém reklámban van, ugye!? Kevés olyan kutyi van, akibe ne tudnék beleszeretni! Ha csak rajtunk múlna apával, akkor már egy teljes falka lenne az egyszobás lakásban... :lol:
sinaszi
 
 

 
 

Oké. :D Te jó ég, hogy felkavart itt sokakat, amit írtam. :D És még én sértődtem meg? :)

Amúgy biztosan úgy van. Én nem tudok egyetlen lányról sem a topikban, aki rajtam kívül több, mint 15 hetes fekvésre volt ítélve. ;) De lehet tényleg nem olvastam eléggé, akkor bocsánat az adott kismamitól!!

Az meg hogy Noel mikor jön meg mikor nem. :D B*sszus már, ezt sem én találtam ki, hogy minden héten elmondtam magamnak hogy koraszülés lehet.. orvosom mondta és sztem igenis illik hinni az orvosnak. Dehát ki így, ki nem így. Aztán amit az orvos mond kivel beszéljem meg ha nem itt a fórumon? Azt hittem azért van. De mind1 én már nem szólok többet semmit. :) Csak már néha 5-ször gondolom végig mit írok le ebben a topikban és mégis felkavarom vmelyik kismami idegeit.

Bocsánat mindenkitől akit megharagítottam, legfőképp Sina! Én nem sértődtem meg, se nem haragudtam meg, megértelek Titeket! A lényeg azon van, hogy Te ne haragudj meg mert nem az volt a szándékom!!

A babafotók pedig csodálatosak!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida! Nem bántottál meg! Illetve nem jól mondom: az nem esett jól, hogy azt írtad, nem értettem meg, amit leírtál. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy én csak segíteni akartam, de nem igazán jól sült el. Ezért írtam, hogy erről a továbbiakban nem fogok írni és inkább kerülöm, hogy okoskodjak, ill. a Veled kapcsolatos témákhoz hozzászóljak, mert rosszul sül el. Nem véletlen mondják: " Nem mindegy, hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik!"
sinaszi
 
 


Dehát nem igaz, elnézést még1szer hogy azzal megbántottalak és köszönöm a segíteni akarást! Komolyan. Azt meg hogy tartsam bent Noel babát, azon vagyok már oly régóta és látod hogy eredményes. :D Szóval tényleg ne haragudj és nyugodtan szólj hozzá, most már lassan úgyis ahhoz kell csak hozzászólj, hogy Noel baba milyen aranyos. :) Mert már normális esetben sincs messze a szülés!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Basset hound :lol:
bébic
 
 


jövök majd, csak vasaltam (de még nem végezteeeeem, grrrrr :evil: :evil: ), most meg etetem a kis lurkót....
bébic
 
 


A kismami.net oldalt elvileg átköltöztettem már tegnap délelőtt egy másik tárhely szolgáltatóhoz, hogy ne legyen mindig rossz az oldal, de nekem nem jön be azóta. :( Pedig már csinálnám meg, tenném fel a babákat, csinálnám a 2in1 táblát.. Megnéznétek, hogy Nektek normálisan az oldal jön be vagy egy üres fehér oldal??

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Másik kérdés: Emlékszem valaki volt itt rajtam kívül, aki még hatalmas adagban szedte a magnéziumot. Tőle kérdezném, hogy hogyan hagyta el? Fokozatosan? Köszi! Most hétvégén tervezem az utolsó bevételét. Hisz töltöm a 36. hetet.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bébic! Te tegnap óta vasalsz??? :shock: :lol:
sinaszi
 
 


na látom zajlik az élet itt is :shock:

aida:megint érzékeny vagy :cry: sokszor mondtuk hogy nyugodtan leirhatod ha van valami csak hiába mondod érződik az irásodon hogy magadra veszel valamit.,
és ez most igy volt az utolso irásnál is.

ahogy sokan irták nem mindenki hangoztatja hogy veszélyeztetett terhes.én is az vagyok mert januárban elvesztettem az iker babáimat...és szerintem ezt sem hallottad..nekem is feküdnöm kellett volna,és pihennem és stb...stb...stb....
de nem vagyok egy begubozos,depis fajta,probáltam pozitivan átélni a terhességet és sikerült..nem sokszor panaszkodtam...volt hogy görcsöltem,véreztem,de nem irtam mert tudom hogy mikor van gáz és mikor kell lépnem...

sarmi:irisz csodaszép.nagyon gratulálok neked.,.

most megint rámjött a kivánom az édeset korszak..szerencse hogy 10kg-nál járok.ugyhogy szerintem egy kis bűnözés még belefér...

voltam ctg-n állitolag produkáltam pár olyan fájást ami jelzi hogy közeleg az idő...de nem tudom...ahogy kiolvastam a legerősebb fájásom 60as volt...az gyenge nem?mert én ezt sajna nem értem...és folyton 30-60 között mozgott.de az előző hetihez képest ami20-30 volt ez már más.

Bb-vel sajna nem tudtam talizni mert hamikáztatta csepp baboját..ugyhogy elmaradt a személyes gratuláciom.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Zsebi!
Köszi a drukkot!

Csuri!
Fogytál terhesség alatt??? Nem semmi!

Szeles!
Követem tanácsaidat. Sok folyadék, semmi stressz és pihi. Ez a toxémia alattomos dolog… jó hogy téged ennyire figyelnek. Én legközelebb jövő hét szerdán megyek CTG-re, akkor néznek vizeletet, meg vérnyomit is. Persze a nyomit itthon is nézem, de ebben a nyomimérőben már nem bízok meg…

Sina!
Nálunk a recepteket védőnéni íratja meg a gyerekorvossal. De nálunk egy kupacon van a kettő. A gázabb az, hogy előre nem írják meg, így Apa majd még a receptekért is futkoshat, meg válthatja ki őket, míg mi kórházban leszünk…

Remélem Zöldinek nem kell bent töltenie a hétvégét is a kórházban.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Aida! Én rá tudtam menni a kismami.net-re, minden bejött rendesen. Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


A recepteket nálunk a dokinő kiírja, és ad a védőnéniknek, hogyők oda tudják adni.

Nem csak az veszélyeztetett, aki fekszik. Van akinek muszáj sajnos, van akinek kéne, de nem teheti meg :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szerintetek kismami.net-re Vera kicsi lánykájáról feltehetek egy fotót? A babák táblázatba. Valaki kommunikál vele, esetleg megkérdezhetné!? Bár Vera mindig első volt az ilyen képes dolgokban, valószínű nem fogja bánni :) de jobban örülnék, ha ő mondaná biztosra.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ibernuska: Vigyázz magadra, nem lesz semmi gond, már annyira a végét tapossuk. Legrosszabb esetben kikapják a babát, de már olyan nagy, hogy semmi baja nem eshet.

Nekem a 34. héten volt egy vérképem és most lett volna a betöltött 37. hetes. A dokim azt mondta, hogy elfogadja a 34. hetit, mert ilyenkor már nincs jelentősége pl. cukor ügyileg. Nekem ez egy kicsit bűzlik, szerintetek?


38+0
csurimuri
 
 


Csuri! Ebben a kérdésben lehet, hogy Bébic tud mondani vmit, mert neki most ismételték a mgas cukor miatt a vizsgálatot... Nekem néztek múlt héten cukrot... Pedig még ettem, ittam is előtte! :oops:

Berni! Úgy tudom, hogy Vera is fogyott a terhesség alatt! Bár azt nem tudom, hogy Csuri milyen súllyal vágott bele! :wink:
sinaszi
 
 


Csuri! Viszont nekem a 34. héten nem volt vérvétel! Úgy látom félreértettelek! VAlami gond van velem! :oops:
sinaszi
 
 


Aida:szerintem simán fel lehet rakni Vera kislányáról a képet, de biztos, ami biztos, várd meg vele, nehogy mégis gond legyen..

csuri:
A vérképnek akkor van jelentősége a végén is, ha pl. a cukrod határeset volt. Mert a cukor az éppen aterhesség előrehaladtával emelkedik, nem hiába emelik hétről hétre az diabéteszes mamik inzulin adagját.. De szerintem más érték islehet rossz a végén, ilyan, ami eddig tökéletes volt.. Nem tudom... én nem hagynám annyiban... :roll: Nekem azt mondta a dokim ,hogy 2 hét múlva még egy nagylabort szeretne.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[quote="sinaszi"]
írta:
sinasziMushi! Tegnap kozmetikus, ma fodrász! Te aztán tudsz élni!


Igyekszem! :lol: :wink:
Utolso simitasok meg szules elott, utana ugysem tudok majd menni sokaig. befestettek a hajam az eredeti szinere, igy nem lesz csunya lenovesem, amig legkozelebb menni tudok. majd teszek fel kepet az uj musi frizurarol kesobb.
A fodrasztol nem messze van egy kavezo, betevedtem. Hejaban sult krumplit vettem, sajttal. es volt egy glutenmentes sutijuk is. :lol: Sajnos... most azon nyamnyogok.

Sarmon! Gyonyoru ez a Pottom Irisz. Meg kell zabalni!
Pihenj amennyit csak tudsz! Mit szolt Mozes es Jazi?

Berni. remelem sikerul kordaban tartani a vernyomid! Megy a drukk!++++

Cili. Mit csinalsz az utso napodon otthon?

Bebic. Hajra!!! Vesszenek a vasalatlan ruhak!! :twisted: :twisted: en is megyek es folytatom mindjart. :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sina, Mági!

A terheléses cukrom 6,1 volt a 28. héten, a 34. héten az éhgyomri: 5, 4.
Ja a súlyom az iszonyú volt: 92,93 kg kezdetkor. Az elmúlt héten ruhástól a terhesgondozóban 90,5 kg.

Sina! Nem értettél félre semmit a 34. héten azért volt vérképem, mert a Haemaglobinom 100g/l volt.
csurimuri
 
 


Mush köszönöm érdeklődésedet, épp most fejeztem be a porszívózást..., most még megy a mosás, aztán nekem is kell vasalnom. Persze szigorúan ülve! Tévézgetek, meg fekszem, és babanetezem veletek....

Meg ami útközben eszembe jut belerakom a pakkomba!

Ja igen Sina most esett le (nem hiába szőke vagyok....), amit tegnap írtál. Arról, hogy ne takarítsak pihenjek, mert beindulhatnak a fájások..., most kérdem én naiv elsőszűlős anyuka, ilyenkor az már nem baj? Illetve nem az a cél??? 8) :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Boci! Hason alvással sajnos még jó sokáig várnod kell! Én legalábbis amíg szoptattam nem tudtam, olyan érzékenyek voltak a melleim, ráadásul úgy folyt a tej is.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Niki! Én is elég édes-kívánós korszakban vagyok, pedig 13 kg-nál járok, már nem hiányzik több!

Mush! Én is tegnapelőtt voltam fodrásznál, a jövő héten pedig, ha még egyben leszek, műkörmöshöz is szeretnék eljutni, ki tudja mikor tudok legközelebb!

Aida! Nekem jó az oldal!

zsebi_baba
 
 


eniko. hala az egnek nekem nem faj napkozben. csak es kizarolag ejszaka.

zsiraf???

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Zöldiék vajon ma mennek haza?

zsebi_baba
 
 


Ja ma anyósom megkérdezte, hogy tényleg muszáj befeküdnöm???
Mintha baromi sok lehetőségem lenne... :shock: :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


cili. nem is te lennel, ha nyugton ulnel a popodon. :lol: :lol: azert pihizz. nezd meg a kedvenc filmjeid stb, mert olyasmit sokaig nem fogsz tudni csinalni. :wink:

zsebi. jeloltelek iwiwen.

csuri. itt a 28. heten vesznek vert utoljara.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot.
Én ma voltam fodrásznál, nem tudom nálatok, hogy alakult, de nekm a hormonoktól olyan szép és dús hajam lett, hogy fodrászom is irigyli.
Szépen el is búcsuztam tőle, mert szoptatás alatt ki fog hullani, sajna:(
olyan jó lenne ha én lennék a kivétel:D
Most utoljára még befestette. Szombaton még megyek kézműves foglakozásra adventi koszorút készíteni.
hétfőn megyek körmöshöz,leszedetem a műkörmeimet, szülés után ugyse lesz időm se reszelgetni se eljutni hozzá.
Pedikűrösnél már jártam.
Amúgy egyre jobban vizesedem, a lábfejem a bokám és a térdem gyakorlatilag egyforma vasragra dagadtak..kisebb fajta elefántnak érzem magam.
Anyum elhozta a régi téli bundámat, amolyan körfazonos, na most úgy nézek ki benne, nem is hógolyó inkább egy lavinához hasonlítok...
Tegnap éjszakámat nagyon rosszul töltöttem már hajnalba fent voltam és nem is tudtam aludni

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


fizetest kaptam! JEEE! A sok tul orakert kaptam extra 80 ezer forintot, de jol jon ez most! :lol: :lol:

cili. anyosod mondjon mar le! :evil: :evil:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Na, vagyok, olvasok, reagálok.... :)

Mágnes: Zabbantanivaló az a kutty! :lol:

Berni: Nekem férjecském nevenapja van vasárnap, kérdeztem is a fiamat, hogy meglepjük-e Apát.....eddig még nem válaszolt (hacsak az egyre sűrűsödő keményedéseim nem azok.... :D )

Gabrielldaniell: Örülök, hogy rendben vagytok! Türelem, türelem! :lol: :lol:

Solya: A bölcsős ágynemű szerintem is lányos, de nem hiszem, hogy ez a szunyókálásnál gondot jelentene majd a csöppségnek! :lol:
Ja, és a klubban a Kovácsné B. Tímea az kicsoda? :shock:

Susy: Sajna az új cukoreredményemet nem tudom még, majd hétfőn, amikor megyek NST-re. (Mellesleg fogalmam sincs, hogy akkor már min fog változtatni az az eredmény, de hát a doki tudja.... :roll: )

Niki: Én sem bánnám, ha Ákos baba jönne a fronttal, de komolyan, van egy olyan megérzésem, hogy ha nem lenne ez a fránya császár, tutira vagy napra pontosan jönne, vagy még túl is hordanám....nem tudom, ezt honnan veszem, de annyira ezt érzem....

Mush: Én csak most vasalom a babarucikat, de nem fogom zacskózni már, mennek a helyükre. Viszont mivel nálatok megy a "banzáj", lehet, hogy nem ártana....

Berni: Nekem is 3000, de mint itt megtudtam, ez akár napról napra vagy óráról órára is változhat, úgyhogy van még remény! :lol: :lol:

Szeles: Köszi a hírt Eszterkéről!
És bár minden doki ilyen lenne, mint a belgyógyid!

Zsiraf:

[quote]B írta:ébic, egy nappal ugy tunik beelőzünk

Azért csak óvatosan a sebességgel! :lol: :lol: Csak legyen minden rendben! :lol: És így legalább a csajoknak itt mindkét napra jut majd hír! :lol:

Csuri: Mit üvegfestettél, mutiiiiiiiiiiiii!

Mush: Aham, sajna nekem is fáj, de csak a jobb forgóm, ez valszeg a szülésig már így marad. Van egy olyan sejtésem, hogy a gerincferdülésem lehet a ludas, oda nagyobb súly nehezedik. Sajnos éjjel-nappal fáj, menni már csak sántikálva tudok (néznek is nagyokat az utcán....)

Sarmi: Szeretettel üdvözöljük kicsi lánykádat körünkben, csodaszééééép! :lol: Neked pedig mielőbbi felépülést!

Sina: Én mikor utoljára voltam a védőnőnél, átkísért a gyerekorvoshoz, bemutatott minket egymásnak és akkor ott fel is írta a doki a recepteket, név és dátum, meg TAJ szám nélkül, azokat majd nekünk kell ráírni és Apának ki kell váltania, de csak arra, mire jövünk haza, előbb felesleges emiatt rohangálni. (bár mondjuk a Péterfynél ugye ott van szemben a gyógyitár)

Ja, és neeem, tegnap vasalás-sztrájkot hirdettem, ma vasalgattam, de még koránt sincs vége.... :x

Aida: Nekem is bejött az oldal.
És szerintem Vera nem fog megharagudni a kép miatt, de ha úgy nyugodtabb vagy, egyelőre ne tegyél fel, szerintem hamarosan úgyis benéz majd és akkor.

Csurimuri:
[quote]N írta:ekem a 34. héten volt egy vérképem és most lett volna a betöltött 37. hetes. A dokim azt mondta, hogy elfogadja a 34. hetit, mert ilyenkor már nincs jelentősége pl. cukor ügyileg. Nekem ez egy kicsit bűzlik, szerintetek?


Sina jól írta, én múlt szerdán voltam a második terheléses cukron, az lett 9,1. Meg voltam róla győződve, hogy ilyenkor már nem számít, ha magas, de a dokim nem így gondolta, így csináltunk most kedden egy egyórás terheléses vérvételt megint. De annak csak hétfőn tudom meg az eredményét.
bébic
 
 


Sziasztok!

Mindjárt visszaolvasok,csak gyorsan szeretném mondani, hogy Zsiráfnak éjszaka elfolyt a magzatvíz, úgyhogy bent van, de császár lesz, nem tudni mikor kerül sorra. Én 11-kor voltam a klinikán, akkor beszéltem vele meg a párjával is, akkor még nem volt semmi.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Zoldi. koszi a kendot. nagyon tuti! most ert ide. :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


zsiraf. mennek a drukkok!!!++++ ugyesek legyetek Lajaval!

Erika. koszi a hirt!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush: Vesszenek, de nem tudnának mondjuk csak úúúgy, maguktól veszni? :lol: :wink:
Éljen a lóóóvééé! Én is ma kaptam táppénzt! :lol: :lol:

Cili: Ez olyan izgalmas, úgy izgulok értetek! :)
És nehogymá anyóssal foglalkozz, nagy ívben.....rá kell ejteni a vasalót! :lol:
bébic
 
 


Hú, Erika, köszi a hírt, akkor most még Zsiráfért is izgulok!
Drukkolok nekik!
bébic
 
 


Azt hiszem meghalok, annyira fáj a derekam...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Nekem még most ezen a héten volt megint vérvételem, újra vércsport és ellenanyagszűrés, valamint újabb vérkép, meg az EDA-hoz alvadási paraméterek.
Amúgy most érzem azt, hogy mennyit változtam lelkileg, mert én mint tudjátok gyerekintezíven dolgozom ápolónőként.
Amíg vártam a soromat a vérvételnél, a belső tv hálózaton épp egy riport ment a szülés közbeni komplikációkról, meg a újszülött újraélesztésről, meg azt követető kezelésről.
annyira megvislet, pedig nap mint nap ezt csináltam az elmúlt 5 évbe, most értettem meg, hogy milyen az ha van gyereked....nem tudom, olyan fura érzés.
Mondjuk én nem dolgoztam amióta kiderült, hogy babát várunk nálunk nem is lehet, a fertőzés veszély miatt, meg rtg sugár,stb stb.
Táppénzem vagyok azóta, de az az igazság, jobb is volt ez így lehet lelkileg nem tudtam volna végigcsinálni ezt a terhességet, ha közbe dolgoztam volna.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


suzy. te milyen neven vagy iwiwen? azt hittem az ismeroseim kozott vagy,de nem talallak. :cry:

na megyek vasalni.

aki zolditol rendelt kendot, gyakoroltatok mar a pluss macival?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Ezt ma kaptam:

"A kórházban, a halálos beteg körül összejön a család és várják az orvost.
Végül odajön hozzájuk a kezelöorvos, és fáradtan szól: "Attól tartok, hogy
rossz hírt kell Önökkel közölnöm.. Az Önök szeretjének egyedüli
reménye a túlélésre az agy-átültetés. Ez nagyon kockázatos és
költséges mütét, mivel az új agyért fizetni kell."
Az elsö döbbenet után az egyik rokon megszólal:
"Na és mennyibe kerül egy agy?" 500 000 EUR a férfi agy és 20 000 EUR a nöi agy."
Hirtelen csend támad és eléggé zavart helyzet lép fel.
A férfiak a helységben igyekeznek elfolytani a vigyorokat és kerülik a nöi pillantásokat. Végül az egyik férfi nem tudja legyürni kíváncsiságát és megkérdi: "És miért, hogy a férfi agy 25x drágább?"
Az orvos megértöen mosolyog a naiv kérdésen. "Ezek megszokott piaci árak. A nöi agy ára alacsonyabb, mivel a férfiakéval ellentétben használva volt."


Kép .
bébic
 
 


cili. lehet Dani meg se varja a holnap estet! :wink:

orsi. hat igen egy terhesseggel nagyon megvaltozik az ember latoszoge az biztos. de vegig csinaltad, szoval ne izgulj.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


bebic.
:lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Bébic, de megmosolyogtattál!! :D Ilyet még!

Kismami.net-re a kismamáknál ki lett emelve aki már megszült. Ha a rendezési elvnél kiválasztjátok a másodikat (már megszült kismamik előre) akkor pedig tisztán látszik a szülés várható időpontja szerint szépen sorban ki az aki még 2in1. Most vettem észre hogy az excel tálbát már letöröltem de ha gondoljátok onnan idevághatok egy képet a még 2in1 kismamikról. :) De ott is nyugodtan nézhetitek.

http://www.kismami.net/index.php/kismami/rolunk

Esetleg ha úgy kényelmesebb lehet alapból úgy a rendezés, hogy a már megszült kismamik elől vagy esetleg hátul legyenek. Vélemény?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Zsiráf!!!
Drukkolok!+++++++++ Csak ügyesen! :P :P

Mush!
Pedig ott vagyok az ismeröseid között. :wink: Ìrok privit! :lol:
susy75
 
 


vegulis hallgattam a tobbiekre es egyenest a szekrenybe pakolom a rucikat.
az "action" mar nem ezen az emeleten van, es a peneszt egyenlore ugy nez ki, hogy legyoztuk. az ajtot meg mindig becsukom, szoval asszem mar nem lesz gond ebbol.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


DRUKKKKK- Zsiráféknak!

Musi!
Elirigyeltem tőled a fodrászt, du hozzám is átjön (merthogy házhozjár).

Bébic:!

Vérvétel, kicsit most bepánikoltam, köv. héten benevezek egy utcsóra, abból baj nem lehet.
Üvegfestés: a lányom szobájába angyalkát, karácsonyfával. Este mutatok képeket pl. cserépfigurák, mert imádok kreatívkodni-szakmai ártalom.
csurimuri
 
 


aida: vmiért nem enged regisztrálni az oldal engem a kismamin
vajon mi lehet a gond?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi mit ír ki miért nem enged?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mush, néztem a vonalzódat közel vagyunk egymáshoz időpont ügyileg:))

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?