Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nálam semmi különös, jövő hétn kiderül hogy jelentkezik e a nemvárt v van vki a pociban....

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Nekem majd vasárnap kéne,illetve nem kéne megjönnie,még van 6 napom..Tegnap viszont délutántól borzasztóan viszketni kezdtek a melleim,és nálam mindkét terhességemnél ez volt az első jel..:) Így reggel csináltam egyy tesztet,bár még tényleg nagyon korán van..de halványan megjelent a 2.csík!! :D Nem is hittem a szememnek,belemártottam egy másik fajta tesztet is (be vagyok tárazva tesztekkel ;)) És az is halvány pozitív lett :) Azért még próbálom nem beleélni magam teljesen,de nagyon boldog vagyok :)

KépKépKép
frankzsu
 
 
 
 


frankzsu: halk gratula, majd hozhatnál fotót :)

Többieknek is nagyon drukkolok!
Nekem tegnap este megérkezett a mikulás, életemben nem produkáltam még ilyen rövid ciklust (22 nap).




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 

 
 

Frankzsu!!
DE jó!!! Szorítok hogy erősödjön! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Frankzsu!!! Tőlem is mennek a drukkok!!! Örülök!!! :)
Köszönjük Bettinyo!! Én is szorítok a következő hónapra Neked!!!

Én a jövő hétre nem várom, ahogyan Nyuszifül!!! :)

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Dejóóó, Frankzsu! Csendben örülök!!! :) Nagyon szurkolok, hogy az a halovány csík erősödjön. :)

Mindenkinek szorítok!
Nálam gyalázatos napok köszöntöttek be, de közeledik a hosszú hétvége, ami azért jelentősen feldobja a hangulatot. Így még ez is elviselhetőbb. :)

ritusz
 
 


Sajnálom Ritusz. :( Kívánok sikeres novembert!!! :)

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Köszi Enci, de most sajnos fel sem merült a lehetősége, hogy nem lesznek egy darabig gyalázatos napjaim, mert pont céges rendezvényen voltam az ovulációkor... Talán majd a november gyümölcsöző hónap lesz!
Addig is, izgatottan várom a következő két csíkos bejelentést! :)
Sipiedy, nálad mizujs? :)

ritusz
 
 


jól rajtatok maradt a gyalázat kifejezés!

Én mostanában sokat járok pisilni meg jól ki pattogott az arcom.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!
Megint nem jártunk sikerrel, marad a következő hónap.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!
Mostanában kicsit eltűntem, de azért olvassak titeket, s szurkolok mindenkinek.
Holnapra nem várom, remélem nem is lesz. Nálunk ez már lassan a 9. sikertelen hónap. Jó lenne most már egy jó hír. 
Frankzsu veled mi újság? Szurkolok, hogy minden rendben legyen! :)
kicsilany0317
 
 


enci: mennek a drukkok :) Majd írj, hogy mi lett a teszt eredménye :)

kicsilany: detto, Nektek is drukkok :)

Nekem megvolt a hormonvérvétel, az eredmények rendben vannak. Hó közepén megyek cukorterhelésre és csekkoltatom a pajzsmirigy hormonokat is. Addig pedig próbálokzunk szorgalmasan :) (és lövöm az LH teszteket)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


ritusz: kitartás, remélem jó volt a hosszú hétvége :)

nyuszifül: sajnálom :( Új hónap, új remény :)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Sziasztok Csajok!! :)

Köszönöm a drukkokat, édesek vagytok!! Kellenek is! ;)
Döntöttem, ha ma nem jön meg csak akkor csinálok tesztet holnap reggel, úgyhogy szorítsatok nagyon!!!!!

Bettinyo szorítok nagyon, hogy sikeres hónap legyen!!! ÁrtatlanCsók

Kicsilány akkor Neked is drukkolok!!! Király Írj, ha teszteltél!!!

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Sziasztok!

Én meg új vagyok itt es kérdezni szeretnek tőletek, akik mar tapasztaltak vagytok! Október 9.-én voltam beteg. 18.-an egy nagyon nagy szeretkezesnel olyan orgazmusom volt, hogy csak. Majd a heten olyan mindjárt megjön érzésem volt pár napig. Lehet hogy a beagyazodasi tünet? Vagy akkor meg 28 napos ciklusnal nem lehetett peteeres? Nagyon boldog lennék ha összejönne, hisz mar fel éve próbálkozunk a férjemmel es semmi:((. Talán most? ;-)) nagyon remelem! Bocs hogy ilyen nyíltan írtam. Előre is köszönöm a válaszokat! Es drukkolok mindenkinek, hogy a vagyatok minnel előbb valóság legyen! Melinda
nagymelinda979
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!
Nagyon drukkolok,enci,kicsilány,várjuk a tesztek eredményét!! :)
Én 1 hete minden nap tesztelek,egyre erősödik a csík,tegnap már olyan erős volt,mint a kontrolcsík :D Ma vagyok elvileg 2 nap késénél. És sajna megkezdődtek a rosszullétek..pár napja,mégcsak néha néha,de ma már reggel óta folyamatosan,nagyon rosszul vagyok,kajára gondolni se tudok..:P
De közben örülök,mert tudom hogy ez jó jel :)

KépKépKép
frankzsu
 
 
 
 


Szia Frankzsu!

Örülök, hogy rosszul vagy, ez jó hír!! Én is már lennék rosszul...
De holnap kiderül majd!! Köszönöm a drukkot, jól esik nagyon!!!

Vigyázz Magatokra!!! VigyorÁrtatlan

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Köszönöm a drukkokat, egyenlőre semmi, úgyhogy holnap tesztelek. 
Remélem sikeres lesz! Majd megírom az eredményt.
mindenki vigyázzon magára! 
Frankzsu nagy Gratula! 
:)
kicsilany0317
 
 


Itt sincs semmi :) szóval várom a reggelt nagyon mostmár!!! :roll:

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Jajj, Frankzsú, ez nagyon jó hír!!! Óriási gratula tőlem is! :)
Enci, Kicsilány, várjuk a holnapi helyzetjelentést. De jó, egyre népesebb a tábor! :)
Melinda, az egyik barátnőm a ciklusa végén esett teherbe, igazi szerelemgyerek a most már 14 hónapos tündéri rosszaság kislánya. Bármi megtörténhet. ;) Tesztelj, akkor már többet tudsz majd.
Nyuszifül, nekem azt mondták, hogy az év utolsó hónapjai a legmegfelelőbbek a várandósság első hónapjainak. :D (Tapasztalt apukák mondták, akiknek a lányai augusztus-szeptemberben születtek. Úgy legyen!)
Nekünk jót tett a hosszú hétvége, veszekedéssel indítottunk, mert az úgy dukál, viszont utána annál nagyobb volt a harmónia közöttünk. Nektek hogy telt a pihenés? :)

ritusz
 
 


ritusz: augusztusi lányom van, de egyet értek :) Jó volt az év utolsó hónapjaiban kezdő várandósnak lenni ;)
A nyár derekán voltak kellemetlen és nehéz napok, de a kis törpilány mindenért kárpótolt :)

Na holnap reggel bekukkantok. A jó hírekről szívesen néznék fotót is :)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Sziasztok!
Teszt negatív...piri sehol...nem tudom mi van most...
De amíg nem jön meg addig van remény!!! :)

Kicsilány Nálad mizujs?? Szorítok!!! :)

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Jajj, Enci, azért ne keseredj, lesz neked is kétcsíkosod, hamarosan! :) Szorítunk. Addig pedig marad a helyzetjelentés, illetve a szurkolás.
Kicsilány? :)

ritusz
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt..., de egy ideje olvasgatlak Benneteket.
Szeretnék csatlakozni...Így bekapcsolódnék én is egy kisebb regény indításával... :-)
35 éves leszek áprilisban, Férjem is. Van egy gyönyörű, lassan 7 éves Kislányunk.
Tavaly döntöttük el, hogy itt az ideje egy második Csöppség érkezésének. Októberben teherbe is estem, de sajnos a 12 hetes UH-n kiderült, hogy kb. 8 hetesen elhalt az embrió. :-( Borzasztó volt… Aki átélte, tudja…. Műszeresen befejezték… A doki 3 hónap várakozást javasolt, amiből mi 6 hónapot csináltunk, biztos, ami biztos. Addig is méregtelenítettem, vitaminokat szedtünk, minden… Szeptemberben neki rugaszkodtunk újra. Ekkor a nem várt előtt 5-6 nappal elkezdem barnázni. Azt hittem, beágyazódás… De pár nap múlva őrült kínok között, és olyan mennyiségben jött meg, mint még soha. Lehet egy korai vetélés volt…? Lehet. De azóta is furán vagyok. Olyan mintha enyhén érzékeny lenne a jobb mellbimbóm, lehet a melltartó…, nemtom. Valamint az állkapcsom vonalán duzzadt pattanások jönnek ki. Lehet hormonális probléma…. Ebben a hónapban a görbém jól néz ki. Okt. 10. PÉ napja, előtte-utánna volt akció, hőm még 37… Viszont tegnap elkezdtem görcsölgetni, este majd leszakadt a derekam, annyira fájt…, ma reggelre pedig a wc papíron barnaság…. Félek megint csak az lesz, mint múlt hónapban…. Szerintetek? Én progihiányra gondolok…. Ebben a hónapban (megvárva a menzit, vagy nem…) megyek dokihoz, mert az éves rákszűrés is aktuális, meg hát ezeket is meg akarom vele beszélni… Hisz ilyenem nem volt régebben.
Na, most az is lehet, hogy augusztusban, az ügyben, hogy ne a tengerparti nyaraláson legyen meg, előbbre hoztam a menzimet 4 nappal (rozmaring teával)…. ez is bekavarhatott, de utána még volt egy normális… Múlt hónapban meg ittam a ciklus 2. felében a palástfű teát, ami szintén bekavarhatott…?
Most 20 napja eszem a méhpempőt, amivel tavaly sikeresen teherbe is estem….
Kíváncsi vagyok a véleményetekre…. 
Nagyon köszönök előre is minden segítséget, hozzászólást!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Frankzsú nagyon gratutálok és csak így tovább!!!

Kicsilány!!!! Megy a drukk!!! Mi újság? Teszt?

Enci? Szintén hatalmas drukk!!!!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


mefurpan: sok minden okozhatja, szerintem beszélj egy jó dokival




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Köszönöm bettinyo, hogy elolvastál!!!
Igen, sajna sok minden okozhatja.
Mióta elkezdtem 17-18 éves koromban nődokihoz járni, hozzá járok.
Nem az a 'tutujgatós' túl átbeszélgetős doki, de jónak érzem. Bár a családomból más is járt hozzá, aki viszont otthagyta, mert szerinte nem kezelte megfelelően az endometriózisát...
Kislányommal amikor terhes voltam inkább alaposabb volt, 2* is befektetett.... Szerencsére nem volt semmi gond. Én bízok benne, bár ő is csak öregszik... :-) Mindenképp elmondom a problémámat, meglátjuk mit mond. Ha nem úgy kezeli, ahogy én elvárnám és a problémám sem oldódik meg, akkor váltok. Ezen nem múlik.

Bettinyo! Ti mióta próbálkoztok? Lehet írtad, csak összemosódnak bennem az itteni infók... Bocsi!
A hormonokat mikor nézték? Pajzsmirigy hogy lesz, az is vérből?
Kitartást!!!!!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok!
ugyanaz mint Encinél.
teszt negatív, de semmi egyéb...
A remény hal meg utoljára :)
ha péntekig semmi akkor újra tesztelek. Abban bízom, hogy lehet később volt a fogantatás mint ahogy kellett volna, s a teszt azért nem mutat még semmit. :) 
köszi a drukkot csajok nagyon jól esik.

kicsilany0317
 
 


Sziasztok!

Kicsilány én is így döntöttem, hgoy ha nem jön meg péntekig akkor teszt! Azóta sincs semmi...
Pedig eddig mindig pontos volt, vagy épp 1-2 nappal hamarabb is jött. Na, majd kiderül!

Köszike a drukkot, még szorítsatok ezerrel kérlek, hisz bármi lehet!!! :)

Mefurpan! Üdv itt. Én sajnos tudom mit éltél át, mert én dettó ugyanezt...ha olvastál vissza akkor lehet tudod is... A palástfű teát én is iszom a múlt hónapban is és most is a ciklus második felétől...Nem tudom, hgoy jó-e, de azt mondták ártani nem árt.. Remélem is. Most akkor még Te is várakozol mint  a Kicsilány és én??? Ha igen szurkolok nagyon!!! :)

Én nem gondolom, hogy a teák ennyire bevarnának, de ki tudja! A doki biztosan okosabb, majd ő megmondja. Bár kívánom, hogy ne kerüljön rá sor és Babás legyél!!!

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Mefurpan!
Szia!
Én is iszom a teákat, de én úgy tudom h a pé.ig a cickafarkot kell inni, utána a palástfüvet, az segíti a beágyazódást.
Nekem ilyen problémám még nem volt, én is azt javaslom menj el dokihoz. 
Ha meg régóta ismered annál jobb.

Sok sikert mindenkinek!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


 


Sziasztok!
Mizu a várakozókkal???
Mennek a drukkok!

enci
Hát igen, sajnos valamiért ezt át kellett élnünk... De fel a fejjel és tovább!
Dorcikámmal 7 éve, amikor terhes voltam akkor is bebarnáztam a 6. héten. Akkor kaptam Utrogestant, és semmi gáz nem volt. Ezért gondolom, hogy most is lehet vm ilyesmi probléma... Csak ilyen soha nem volt, hogy előtte 1 héttel elkezdek barnázni... De a múlt + mostani hónap ilyen... Persze, mi meg most álltunk rá a babatémára... 
Nagyon szurkolok, hogy Nektek is összejöjjön!!!!+++++++++++
Én ma már a hőmet sem mértem, sztem ugyanaz lesz, mint múl hónapban. Néha görcsölgetek+ a derekam sajog..

nyuszifül
Igen, én is gondoltam arra, hogy nem volt elég hogy csak a palástfüvet ittam a ciklus 2.felétől... Lehet kellett volna előtte a cickafark... Nemtom. Viszont olyan emlékeim vannak, hogy Kislányom érkezése előtt ittam ezeket, és mintha ott is bekavart volna egy kicsit... Nem reagáluk egyformán ezekre a gyógynövényekre... Ezért maradtam a pempőnél, az egyszer már bevállt, igaz, hogy nem maradt meg a babó, de biztos nem ezen múlt... Ha Neked nem kavar be, akkor biztos pozitív hatása is lesz!!!! Hajrá!
De a doki alap, persze. Ha kiderül, hogy progi hiány, akkor nem feltétlenül tömném magam szintetikus hormonokkal.... Nemtom mennyire lehet vm természetes dologhoz fordulni, és mennyire van emelett a doki. Ahogy eddig észrevettem nem a természet patikáját részesíti előnyben.... 

kicsilány
 úgy bizony!!!! továbbra is drukkkkkkkkk

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Kösziiiiiiiiiiiiiii Mefurpan!!!! :)
Én ittam a ciklus első felében a cickafarkot, lehet nekem az bekavart most...Passz...

Kicsilány holnap v szombaton tesztelsz???

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


enci!
Méred a hődet? Azon látszik valami????

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Nem, nem mérem...
Ja és iszom a palástfüvet.., de azt ittam a múlt hónapban is, akkor rendesen meg is jött...

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Hát akkor biztos nem a palástfű miatt nem jött még meg!!!!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Bárcsak igazad lenne....

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Úgy legyen, úgy legyen.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amúgy semmit nem érzel? Menzi előtt hogy szokott lenni? Görcs, egyéb???

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Az elmúlt 2 alkalommal úgy volt, hogy előtte fájt a mellbimbóm 1 és fél napig, majd ez után 1-2 nappal meg is jött. Meg mensi előtt 1 héttel volt hányingerem. Más nem szokott lenni. Hasam már csak akkor fáj, amikor megvan.
Most meg fáj a mellbimbóm, de már több napja, meg sokat pisilek, a pulzusom ment feljebb. Hányingerem van hébe-hóba (péntek óta), néha szurkál a hasam, néha olyan mindjárt megjön érzés van... Talán ennyi..De ezek bármitől lehetnek, meg ugye pszihés is lehet...
Gondolom azért a jövő héten már biztosan kiderül, hogy mi is van :D

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Huhhh, ez nagyon izgi..
Igen, ilyenkor még az is kemény dió, hogy oké hogy érzed/érzékeled ezeket, de mi van ha csak az agyad játszik.... mert ezt akarod érezni.... De tök jól teszed, hogy ezt is számításba veszed...
Hát jövő héten már tuti!!! Addig is kitartást!!! .... a várakozáshoz, az izgalomhoz...

Párod, hogy viseli? Vagyis mennyire követi ezeket az eseményeket?

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Senki sincs rajtam kívül megfázva? :(

ritusz
 
 


Sziasztok!

Enci!
Még mindig semmi??

Ritusz!
Én még bírom a gyűrődést, nekem ilyenkor az inhalálás segít meg a jó forró tea utána.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Igen, Nyuszifül, én is azt alkalmaztam tegnap este - csak aztán jött a ma hajnal és a munkahely... :) Most is inhalálnom kellene inkább, mintsem, hogy hülgye ügyeket intézzek. :D
Akkor mostmár tarts is ki! Nehogy megfázz. :)

ritusz
 
 


Szóval, azt akartam írni, hogy: hülye ügyeket intézzek... :D

ritusz
 
 


ritusz,
Kitartást! Este pedig kényeztesd magad mindenféle jóval!!! Vagy inkább kényeztessen a Párod..! Úgy azért mégiscsak jobb érzés... Inhalálás, tea, lámpázás és sok pihenés! Holnap már péntek...

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Mefurpan! Párom izgul már nagyon, s Ő azt mondta, hogy szerinte olyan az arcom, mint márciusban, amikor babát vártam.... Meg volt győződve róla, hogy pozitív lesz a teszt tegnap... Na majd kiderül! :D

Ritusz! Akkor este otthon pihi ezerrel!!! Én szerencsére jól vagyok!!

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Na, Lányok
Teljen el ez a nap is! Jól jön a 'Várakozóknak', kis Betegeknek, Minenkinek!!!!!
Én mára búcsúzom.
Holnap 'jelentsetek'!!!!!!!!!
Addig is Mindenkinek megy a sok ++++++++++++ energia, drukk!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok,

hűha enci, drukkolok, majd írj :)

mefurpan: a mostani ciklusom lesz az első igazi próbálkozós, már ha lesz PÉ. A legutóbbi ciklus 22 napos volt, szerintem lehet, hogy a barátcserje okozta, el is süllyesztettem a szekrény aljába :)
Ma 12 cn. van, LH teszt negatív, lövögetem naponta, bár nagyjából tisztában vagyok azzal, hogy 18-20 nap körül szokott PÉ lenni (már ha van a PCOS miatt). Azért biztos ami biztos :)
Szép mosolygós estét mindenkinek!




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Tesztelni meg nem merek, nem szeretnek csalódni! Remelem, hogy most sikerült, nagyon bízom benne. Nem tudom, lehet hogy csak az agyam produkálja a tüneteket, de kicsit olyan gyengének érzem magam. Olyan jó volna, ha igaz volna!!! :wink:

Nagyon szurkolok a teszt előtt állóknak! Remelem minden teszt pozitív lesz! Jó pihenés mindenkinek!
nagymelinda979
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok,
Hát sajnos nekem ma délelőtt megjött.
Ugyhogy ez a hónap sem sikerült. Most nagyon elvagyok keseredve, férjem vigasztalt, hogy semmi probléma biztos a sok stressz, mert abból kijutott erre a hétre sajnos bőven a munkahelyen. így most a hónapban elmegyünk majd kicsit pihenni valamerre, hogy kicsit mindketten kikapcsoljunk.
köszönöm a drukkokat mindenkinek!
Enci remélem jó hírekkel jössz majd holnap. :)

kicsilany0317
 
 


kicsilany: fel a fejjel. Mióta próbálkoztok pontosan?
mefurpan: kérdezted a hormonvérvételt, megtörtént 3. cn. és jók az eredmények. Az FSH és LH kicsit emelkedett, de még épp a normál tartományban van. A tööbi rendeben van. TSH-t is néztek, de azt kb. 1,5 hónapja, az is teljesen jó lett.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: