Új privát üzeneted érkezett!

Kép
kitty22
 
 


Sziasztok!

Pirike késik 2 napja már! De nem lesz bejbi nem volt rá alkalma meg hát gumizunk! Szal egy kis szurkit kérek szépen, hogy jöjjön mihamarabb, mert el kéne már kezdeni a gyógyis kezelést!

Zsani! Jó, hogy te szereted ezt az időt! Én viszont nyáron útálllommmmmmmmmm!! Bár kismamiként én is szerettem volna, ha ilyen az idő, de szerintem mikor manca a pociban volt az volt életem legesleg melegebb nyara!!!

Kitty! Hát nem lehetett megállni fbon, hogy ne lájkoljuk!!! Mert tényleg nagyon csinike lettél! Gondolom apát is megörjítetted!
Vadaspark bizti nagyon szupi volt! Most mondjuk ez az idő ilyen kirándulásokra a legmegfelelöbb!! Nekünk is kéne menni valamerre kirándulni!

Képzeljétek apa beleszaladt egy trafiba! Azt hittem megörülök mikor jött a 30 ezeres csekk! Szal még jó, hogy nem fízettünk be nyaralást, mert most fízettük be ma azt a költöpénzt a rendőrségenk! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na ma végre meg jött piri anyóca! Kicsit meg visel a dolog! Pláne lassan indulnunk kell fel Pestre szemészetre mancival! Szép lesz a babakocsit így emelgetni! De majd csak ki fogom birni!

Most itt olyan jó idő kezd lenni! Sütkérezik a napocska végre, de nincs az a tikkasztó hőség!

Ki mit főz ma? Nálunk tegnap megcsináltam a milánóit és csináltam töltött paprikát így ma nem kell főzni! Asszem ezt mindig így kéne, hogy 2 napra előre meg főzők!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Nóci
látom, azóta már megjött. Nekem most júl. 17én jött meg, csodálkoztam is, hogy a szokásos két hónap helyett, már másfél hónapra megjött - de nem baj, eddig arra állt be, hátha most már egyre rövidebb időszakokra fog :)
Köszi még egyszer a dicséretet, tetszett a páromnak is :)
Kirándulásra tényleg jó idő volt, szerencsére mire odaértünk, elállt az eső is.

Szemészeten mit mondtak? Ez csak a szokásos ellenőrzés?

Főzés: tegnap lecsó, ma nem tudom a nevét :oops: (alul karikára vágott főtt krumpli, rá paprika, paradicsom, hagyma és virsli, egész összesütve).
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! Nos szemészeten semmi különös nem volt! Kaptunk új szemcsit szerencsére javult fél dioptriát a kis szemecskéje!! :D
Ma ki probáltam a recepteteket, de kicsit meg spékeltem! Megfőztem a krumplit és utána tepsibe raktam és jól megsütöttem! Szeltem rá paradicsomot karikáztam rá új hagymát és virslit ja és raktam rá pritamin paprikát is majd megszórtam füstölt ízű sült krumpli fűszerkeverékkel majd megszórtam reszelt sajtal és jól megsütöttem!
Ja és nevet is adtam neki mégpedig a nyaflatyot kapta! Nekem tetszik és az íze is tőkéletes volt! Köszi a tippet! Máskor is jőhetnek a hasonló tippek!!

Képzeljétek ma rááltam csak úgy úgy semmi minden nélkül a mérlegre pedig már egy ideje megint nem tettem semmit súly csökkentésem eléréséért és még is lement 5 kg! Olyan boldog lettem tőle!!

És ma vagyunk apával 12 éve 1 pár!

Na mennem kell manci megébredt!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szijasztok :)

Nóci, nagyon sajnálom a trafit :( az idő most már engem is kikészít, napot akaroooooooooooooooooooooook!!!!!! :evil: de elvileg már nemsokára sütni fog... elvileg... :? akkor megkezdted a gyógyikúrát? Fogad hogy van? Tudom, hogy lekezelték, azt is írtad, hogy nagyon fájt, csak hogy jobb-e már? Boldog évfordulót nektek!!!! :D

Kitty, a ratatuille állítólag így készül ;) szerintem ez is az lehetett :D

Én ma natúr párolt húst csináltam, magamnak petrezselymes krumplival, apának hozott az anyukája tökfőzit, ő azzal ette (nem szereti a petrezselymes krumplit).

Nálunk az van, hogy nem lett jó a cukrom, az éhgyomri csodás 4,2, a terhelt viszont 9,4 lett, így most diéta van, aztán majd látjuk, hogy mi lesz, de szerintem semmi :) biztosan minden ok lesz :) diétázok és bizakodom :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Hát ez a cukor tényleg nem a legjobb! Nagyon figyelj a diétára! Mert minnél nagyobb a terhességi hét annál nagyobb a cukor magassága! Na ezt most jó érthetetlennek sikerült, de remélem érted amire célozni akarok!
Hát a fogam! Fájdogál! Félek húzás lesz belőle! De majd holnap kiderül, mert holnap délután megyek vissza!
Fogyikura??!!! Hát igazán nem diétázom csak oda figyelek picit magamra és neki állok Rubint Réka tornázni!!

Nos most megyek, mert megint írok nektek és mancika megint felébredt!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika írta:Fogyikura??!!! Hát igazán nem diétázom csak oda figyelek picit magamra és neki állok Rubint Réka tornázni!!



Nem fogyi, gyógyi :lol: írtad, hogy kezdheted a gyógyszeres kúrát, ha megjön ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
de jó, hogy javult Mancika szeme! Amúgy hány dioptriás? Én is voltam kicsi koromban szemüveges, de szerencsére már nem kell.
Örülök, hogy ízlett a kaja ;) Egész jól hangzik a te verziódban.

Zsani
én úgy tudom, az igazi francia ratatouille-ben van padlizsán, cukkini és nincs hús. De ezt ezernyi variációban meg lehet csinálni ;)
Cukorhoz drukk, minden rendben lesz!

Én kb olyan vagyok, mint akit fejbevágtak. Hajnalban felkeltem, nekiálltam olvasni, mert nem tudtam aludni, most meg legszívesebben aludnék :roll: Tiszta őszies az időjárás, mondjuk a kánikula az nem hiányzik.
kitty22
 
 


Sziasztok!

Zsani! :lol: :lol: :lol: :lol: Most is vagy 3x-i olvasás kellett ahoz, hogy értsem!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ez van! nem lehet elég korán kezdeni a meg hülyülést!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Na miért nem bírtál aludni?? Bizti apácska hiánya okozza ezt a kárt! Hát, ha most vagy álmos akkor aludj most! Utána tuti jobb lesz!
Igen én is azt mondom, hogy olyan októberi időjárkálás van! UTÁLOMMMMMM!!! Nekem hiányzik a kánikula! Most akarom a meleget és nem karikor a +25 fokot! Valahogy nagyon nem stimmel az időjárás!
Mancika szeme 6dioptriás volt elég gáz, de ha javul akkor az csak jó!!! Én szeműveges vagyok és nagyon utálom, de nem is tudom mi lenne velem, ha megműtettném és nem kéne! Írtóra hiányozna próbáltam szemcsi nélkül, de nagyon megszoktam! nem az a baj, hogy nem úgy látok, hanem mint maga a kiegészítő mint ruhadarab!!
Kajcsit probáld ki mondom én nyaflatynak neveztem el!

Mi most jöttünk haza Pestről! Barinőmékkel csaviztunk vettem mancinak egy gatyot. Ezért már megérte elmenni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, hát akkor passzolom... :)

Én ma palacsintát ettem, nem lett olyan rossz :lol: és az áfonyalekvár is egész ehető volt... :)

Nóci, hát mindent időben kell kezdeni ;)

Én most nagyon dolgozok, a férjemnek lassan kész a sála, Samunak az első kis plédje, csak azt még ki akarom "hímezni", meg megvettem az alapanyagokat a szopipárnához meg a zsebes tárolóhoz :) majd hozok képeket, ahogy haladgatok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Te ilyen kis ügyi vagy?? milyen kis szorgos vagy!!!!!! Ez tök jó! A képeket meg nagyon várjuk!!! És jó, hogy ezek nem fizikai munka dolgok csak olyan egyszerű kézi munka no és persze agy!!!! :lol: Örülök, hogy ilyen kis szorgalmas vagy!
Én is neki álltam mancinak egy takarónak vettem két féle színű polár anyagot ki is vágtam kockára csak meg kéne varrni, de valahogy olyan lusti vagyok! Meg hát az az igazság, hogy napközben vannak a teendők meg mancika és így este meg örülök, ha kicsit ide ülök vagy magammal foglalkozom vagy esetleg tévézem! Pedig nagyon jóó lenne ha megcsinálnám!!!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
én kb minden másnap alszok csak, és igen, azért mert rengeteget vagyok egyedül. De majd csak véget ér egyszer ez is...
Én utáltam a szemüveget, és örülök, hogy Anyuék megműtették a szemem - de nekem amúgy is muszáj volt, különben megvakultam volna arra szememre. De most is ezt tenném, ha kéne...
Takaróról majd kérünk képet :)

Zsani
tök ügyi vagy, nekem a varrás nem megy, meg most alapból nincs kedvem kézimunkázni. Mostanában olvasok v. sorozatot nézek.

Zsu
láttalak bejelentkezve, tessék írni!!! Főleg, hogy nemsokára jön a kistesó!
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! Ezt hogy csinálod, hogy csak minden másnap alszol??
Téed mikor mütöttek meg?? Csak 18 éves kor felett mütenek azt mondta a doki! Pedig én is rákérdeztem!
Ohh takaró! Addig el kell jutnom!
Képet meg feletenni most egy darabig nem fog menni, mert apának olyan éritő képernyös telója van és betojt rajta a kijelző tehát jelenleg használhatatlan! Szóval még a teszveszre sem tudok felrakni semmit eladni! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ma meg kaptam a magányugdíj pénztári pénzemet csak 15 ezerrel kevesebbet! Szerintetek ezzel tudok valahol reklamálni??? Mert a neten is meg levélben is 88 ezret hoztak ki, de csak 72 kaptam! Ez vajon hogy lehet?? Ja és a hozamom 714ezer Ft volt! Nem értem!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jahh!
És Meli! Itt is boldog születésnapot kívánok neked!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Sehun senki????

Mi szombaton baba zsúron voltunk ma meg vacsizni a barátainkal jó volt nagyon!

Kivel mi van??? Zsani? Hogy vagy??
Kitty? Apa volt itthon a 7végén??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Látom ma sem volt erre nagy tere-fere party!!!
Fog még erre jönni valaki??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám :)

Nóci, az bosszantó (pénz), postás adott kevesebbet, vagy utalták? Mert ha a postás adott kevesebbet, akkor posta, ha utalták, akkor OTP! Apa még mindig nem kapta meg a pénzt, már tökre kivagyok :( pedig a Krios kasszába jól jött volna... :( milyen babazsúron voltatok?

Kitty, itthon nem igazán van most olyan könyv, amit annyira húúúú, de olvasnék, majd az Emma másik két részét szeretném megvenni, de mivel nagyon sokat varrok meg kötök, így egyelőre nem dobom ki rá a pénzt, úgyse lenne időm olvasni... :roll:

És amiket varrtam eddig:

http://kepfeltoltes.hu/110811/Samumacis ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110811/szopiparn ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110811/szopiparn ... es.hu_.jpg

:)

Mi am jól vagyunk, a cukrom szépen beállt, jó, egy hétig szívtam vele, mire kikísérleteztem, hogy lesz jó, de jó lett, így fest *koppkoppkopp* :) a görcseim is abbamaradtak, mióta újra szedem a magnéziumot, keményedni szoktam még néha, de az ellen sajna nem tudok tenni, a fekvés sem sokat segít rajta... olyannkor vagy iszok pár pohár vizet vagy pipilek és elmúlik... már fele annyit sem ugrálok, mint eddig, csak akkor megyek bárhová is, ha nagyon muszáj, akkor igyekszem mindent egy füst alatt elintézni :) előhívattam az esküvői képeinket is, már csak egy szép albumot kell majd hozzá szerezni, és akkor nagyon jó lesz :) papír alapon nem fognak elveszni, bárhová el lehet vinni, és bármikor elő tudom venni nézegetni :) ma megyünk a kriohoz, remélem, leszerződni is sikerül, bár nagyon agyaltam rajta, hogy majd neten online elintézem, az végül is -10%... de a fene tudja, majd erre is rá kell kérdezni... hétfőn szülésfelkészítő, remélem nem marad el megint, aztán szerdán UH :) yupiii :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
párom csak jövő héten jön haza, szokásos két nap :?
Alvás: csak el kellett kiabálni, most meg alig bírok felkelni, tök korán lefekszek, és alszok mint egy mormota :roll:
Engem 5 éves koromban műtöttek, mondjuk nekem szemtengely-ferdülésem volt, úgy emlékszem, Reginek az nincs. Amúgy anno voltunk Pesten egy szemvizsgálaton, mindjárt megkeresem a linkjét, érdemes beruházni sztem egy vizsgálatra, már akkor is az egyik legjobb szemsebészeti klinikának számított!

http://www.focusmed.hu/

Te Zsuról tudsz vmit? Lassan szül, nem?

Zsani
nagyon ügyes vagy! Nagyon tetszenek! Látom, minden maci mintás a kismackónak :)
Örülök, hogy cukrod rendbejött, most már maradjon is így!
Olvasás: nekem rengeteg el nem olvasott könyvem van, mindig betárazok belőlük végszükség esetére :lol:

Velem amúgy nem történik semmi, ezért nem nagyon írok.

Kellemes hétvégét!
kitty22
 
 


Kitty, én ilyen macimániás vagyok, ezért a gyereknek is macis mindene :D

Örülök, hogy tudsz aludni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
grat a 30. héthez :D nagyon haladsz :P
Alvást ne is mondd, tegnap f11-kor keltem fel, de este meg 9 kor már aludtam :oops: Asszem én nyári álmot is alszok, nem csak télit :lol:

Többiek?

Nóci, hogy vagytok?

Meli??????????

Bri, láttam, hogy vhova írtál, ide is tessék!!!!!!!!!!

Hétvégén jön párom, de csak két napra, aztán egy hónap kint, és négy hónapra hazajön... jó lesz már, nem jó ez az egyedüllét :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok!!

Bocs hogy csak ugy berontok.

Meli

Koszi szepen!!
Es orulok hogy rendbe jottel a P4bol, nekem is mehnyakrakom volt 3 eve, mintat vettek es elso stadiumban voltam, azonnal 3 mutet, es szigoru ellenorzes.
Szerencsere P1 volt az eredmenyem, a mutetek utan,aztan 2 mutetem volt, meg talaltak egy-ket dolgot, es aztan belevagtunk az IVFbe, es sikerult!!
Most van egy 4 honapoos kislanyom.
Ugyhogy hajra, es akinek rossz a rakszuresi eredmenye, kivanom mielobb mutete, es gyogyulast!!
Minden rendbe fog jonni!!!
Remelem segitettem ezzel!!
Bocsi a zavarasert!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocsi az eltünésért, de majd mesélek, most csak hírt hozok!! És azrt is meg késve!

Tegnap elött hallottam a hírt, de teganp kaptam róla sms-t, hogy drága Zsunknak 10-28-kor megszületett kicsi Levente babája!!! 3070g és 48cm-el! Itt is tiszta szívből gratulálok neki!!!!! Sok erőt egészséget és tejcsit kívánok nekik! Puszika érte!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gratula neki :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsu
szívből gratulálok a 2. kisfiadhoz :D Ha van időd, és nem felejtettél el minket, kérünk képeket a két fiúról, és persze a négytagú családról ;)

Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a meleget? Még hogy nem lesz már az idén nyár... ennyit erről.

Hétvégén itthon volt párom, de gyakorlatilag a három napot végigittam :oops: Péntek este bnőmmel borozás, szombat este náluk kerti party, sörözés, gyerekmedence birtokba vétele :lol:, vasárnap apukám főzött birkapörit, szintén sörözés, plusz vodka...
Amúgy bátyám szülinapját ünnepeltük, ma 29 éves :D
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! Én marha carul bírom a meleget, bár a medencében nem panaszkodom! :lol: :lol: :lol: Meg hát holnap sem fogok, mert megyünk vagy a Pesti vagy a Mógyórodi aqva parkba!
Istenke éltesse a tesód! És nem semmi 7vége volt!! Nem baj ilyen is kell néha!

Képzeljétek jött rám úgy 3 hete egy akkora furunkukusz, hogy bazinagy! Nagyobb mint a hüvelyk ujjamon lévő körmöm! És marhára fájt, persze dokihoz nem mentem, mert nem akartam, hogy fel vágják! Voltam vérvételen ahol is kimutatták, hogy a hasnyálmirigyem több inzulint termel mint kéne és lehet ez okozhatja! Marha jó terhesség alatt pont az ellenkezője volt!
Aztán jelentkeztem a szerencsekerék című műsorba, mert újra fog indulni és a 10000 jelentkezőből be jutottam az első 120-ba! 4.-én megyek a studióba a következő személyes válógatásra! Ha ott is tovább jutok akkor bekerülök az élő játékba! Tők happy lenne!!

Zsani! Te hogy bírod ezt a marha meleget?? Gondolok ám rád sokat!!

Kati! Olvasol még minket néha??? Hogy vagytok?? Remélem apa már meg gyógyult! Rátok is sokat gondolok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szijasztok :)

Nóci, az nagyon szuper lenne!!! Játékhoz drukkolok!!!! :) Inzulint sajnálom :( nem lehetne valahogy beállítani?

Kitty, bátyádnak kicsit megkésve ugyan, de nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!! :)

Én nagyon carul viselem a hőséget, Samu még rosszabbul, csak reggel és este mozog, napközben teljes csend van...

Voltam hétfőn kontrollon a cukrom miatt, minden leletem negatív lett, csak néha 7 fölé megy a cukrom, erről beszélgettünk, de végül nem lettünk okosabbak, teljesen logikátlanul száll el... :( annyi már biztos, hogy sok tojás + tészta nem jó, tehát ebédre tojásos tésztát max. 6 deka tészta + 2 tojás, úgy nincs baj, de a többire még nem tudtunk rájönni... tízóraira is rozskenyeret ettem sonkával, sajttal meg egy őszibarackkal, minden pontosan kimérve, kezet is mostam, mégis 8,3at mértem, vénából 7,8 lett. Másnap csak azért is ugyanezt ettem végig, 5,8 lett a cukrom utána.. ki érti??? na mindegy, de nincs baj, az a lényeg.

Voltam ma védőnéninél, fogytam fél kilót, így +5,5 kilónál tartok, és hízásra nem is nagyon látok esélyt, de nem baj, valamennyi úgyis feljön még, mert Samu is csak most kezd hízni.

Voltunk ugye múlt szerdán UH-n, minden a legnagyobb rendben van, kismanó 100%-ban a korának megfelelő méretileg, 1710g volt akkor, azóta már szerintem lassan súroljuk a 2 kilót :D

Hoztam pár képet, mert ugye megígértem :)

Utazóágy/járóka:

Kép

Van benne ilyen mazsolatartó is, meg adták hozzá a matracot is, így volt 16.000, persze akciósan :)

Kép

Aztán egy babasarok, egyelőre ilyen, de persze majd még megy dekor a falra:

Kép

Ez meg a szekrény, bár még sok minden nem itt lesz:

Kép

Meg a bölcső:

Kép

Ezt a takarót bnőm kislányának csináltam (a hímzést is én csináltam!):

Kép

és pár kép a királyfiról :D

Kép

Kép
[img]

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
tudom, hogy elég tudatlan vagyok, de mi az a furunkulusz? :oops:
Műsorhoz drukkolok, jó lenne, ha bekerülnél :wink:

Zsani
cukor ingadozást sztem sok minden okozhatja, pl stressz is. De amíg nincs baj, ne aggódj!
Nem is sokat híztál, ez tök jó!
Samu nagyon édi, nekem az utolsó kép tetszik legjobban :)
Szoba is jó lett, nagoyn ügyes vagy a varrással!
Már mindennel készen vagytok amúgy? Vagy még vásárolgattok Samunak?
kitty22
 
 


Már igazából minden megvan, már csak pakolászunk, dekorálunk, én még varrogatok, ennyi :)

Veled minden ok? Mikor is utazol? (tudom, hogy már 1000-jére kérdezem :oops: )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Zsani!

Akkor már csak Samut kell várni :) Amúgy jól vagy? Hogy bírtad a nagy melegeket? Dolgozol még? suli?

Nem utazok, mert két hét múlva már itthon lesz párom, és marad is már idén. Majd csak jövőre vmikor megy vissza. Meg dolgom is van, hétfőn derül ki, hogy indul-e a suli, amibe jelentkezem, folyamatosan önéletrajzokat küldök, stb...
kitty22
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem megint bocsesz!
Csak marhára ki akarom használni az időt, hogy még jó idő van és nem igen vagyunk itthon! Meg ha itthon is vagyunk nem sokat járok erre! :oops: :oops: :oops:

Kitty! Nah az tők jó, hogy apa már csak jővőre megy majd vissza! És ha indul a suli akkor bele kezdetek a baba projiba??? Vagy csak lesz ami lesz alapon fogtok mükszeni???
Furunkulusz? Hát nem vagy tudatlan, de bár csak én is kérdezném mi az!: Nos: Ez olyan mint egy patti, de sokkal nagyobb csúnyább és nagyon fájos! Ez totál vérből van! És marhára be tud liluni gyulladni mint most nekem! Mikor kifakad akkor egy pici genny is távozik, de inkább csak vér! És ha olyan helyen jön ki ahol ruha is éri akkor az nagyon irritálja és marhára tud fájni! Nekem már múlóban van, de a lilasága nem akar távozni! Tizsta szép látvány leszek holnap gondolhatod!! Majd lehet megpróbálkozom alapozoval, pedig nem vagyok egy smink mester!
Én is nagyon szeretnék bekerülni, de félek picit, hogy nem fogok! Asszem így 1 nappal elötte bizonytalanodtam el!!! :oops:
De azért nagyon köszi, ha drukkolsz!

Zsani! Te egy kész főnyeremény vagy!! Nagyon kis ügyi vagy! Bár csak nekem lenne ilyen kézügyességem és lennek fele ilyen kreatív! De nem vagyok!
És csak ennyit híztál??? Ez nagyszerű!!!! Igaz majd most fog ez inkább beindulni, de ha ügyesen táplálkozol akkor nem lesz semmi baj! Cukrot én sem értem! De remélem késöbb sem lesz semmi baj! Bár miért is lenne?? :D :D :D :D
Nekem is a kedvenc képem az uccsó! És milyen kis formás kis buksija van! Nagyon kis helyes!!!!! Pocikép????

Ja és voltam szerdán mamográffián és mindet rendben a didmmel, de majd fél év múlva egy uccso kontroll és, ha ott is minden ok akkor gyogyult leszek! Hipp hipp hurrá!!!

Ki mit csinál a 7 végén???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty, az nagyon jó, ha párod hazajön :) kicsit többet lehettek együtt :) és akkor gondolom, ha övőre visszamegy, akkor sem mégy vele a suli miatt... milyen képzésre jelentkeztél am?

Nóci, negatív mammohoz gratula!!! Alapozó meg csodákra képes :D

Mi jól vagyunk, sokat jósolgtok, főleg éjjel, de oda se neki, magnéziumra múlik. A napokban voltam dokinál, nem rövidültem egy hónap alatt egy milimétert sem, innen gondolom, hogy nem lesz itt koraszülés, amivel mindenki riogatott...

Most itt nálunk nagyon jó idő van, kellemes 26-28 fok, jobbat el sem tudok képzelni :)

Cukrom is rendben van, szóval... :D

Na, húzok, mert sok ma a dolgom :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Na, tudtam én, hogy ősszel beindul újra az élet :)

Nóci
babaprojekttel ugyanaz van, mint régen. Ha összejön mindenféle orvosi segítség nélkül lesz, ha nem nem. Dokihoz csak akkor megyünk, ha végleg hazajön (tehát egy év múlva).

Zsani
még nem tudom, beindul-e a suli, azért jó, hogy még ők sem :evil: De remélem, igen. Ha úgy alakul, azért ki tudok majd menni, mert ez esti suli, nem ellenőrzik, hogy ott vagyok-e. Csak az évi két vizsga legyen meg. Amúgy pénzügyi-számviteli-TB ügyintéző.
Jóslók már természetesek ilyenkor, nem? De jó, hogy elmúlnak.
Utólag boldog első házassági évfordulót! Hogy ünnepeltetek?

Végre ideért egy kis lehűlés, nekem ez sokkal jobban tetszik, mint a kánikula :)
kitty22
 
 


Helló!
NÉha olvasok, de időm semmire nincs. Lilla két napja ovis, ordít reggel. Levente négy napja iskolás. Hétfőn volt szülői, még mindig csinálom az előírt dolgokat. (minden apróság van, és már nem ártana gyakorolgatni, de inkább kiviszem őket a szép időbe, hogy legyenek levegőn még délután) Hétvégén majd gyakorolgatunk.
Tetszik neki egyenlőre. Holt fáradt vagyok estére.

Zoli egy hónap múlva megy kontroll ct-re. Nincs jól, mivel a dereka fáj, meg a lába, és zsibbad a lábfeje. Két MR után és mindenféle egyéb vizsgálat után sem tudják mi baja. Nincs sérve, mégis olyan tünetei vannak, a dokik szerint pedig a kemo mellékhatásaként az idegfájdalomnak múlnia kéne. Márpedig nagyon szarul van. Fájdalomcsillapítókon él...

Mivel már az sem segített, ezért ma kapott egy bazi erőset. Három naponta kell cserélni a tapaszt, és még utána is vissza kell vinni a használtat a gyógyszertárba. CSak személyi igazolványra adták ki.
Szóval elég durva lehet a cucc. Viszont azt mondja kezd hatni, mert nem fáj annyira, remélem ez azt jelenti, hogy hetek óta először éjjel kipiheni magát.

Na és ma volt utoljára táppénzen. El tudjátok képzelni, hogy egy hónap múlva dolgozzon? Letelik a szabija, ami összegyűlt, aztán mehet dolgozni. A rokkantnyugdíjas vizsgálat nevetséges volt. Megfogta a felkarját kézzel, és közölte vele, hogy 120/80, és megkérdezte azon kívül hogy fáj a dereka van e valami baja, és van e elég levegője. Ennyi. Szerintetek????? Még nem kaptunk semmit.
Tehát mehet vissza dolgozni. Vagy megélünk az én közszolga fizetésemből és a 10-20 e ft rokkantnyugdíjból. Választhatunk. (csak az iskolakezdés meghaladta a 100e Ft-ot)

Kollégám lelépett máshova, egyedül vagyok, nincs helyettesem, és nem akarnak senki felvenni. Jövő héttől közigazgatási szakvizsgára felkészítőn kell részvennem, aztán tanulás, vizsga, majd újra mégegyszer felkészítő, tanulás, vizsga. Kétfordulós a dolog. Na tippeljetek.... Kibírom idegileg vagy sem? Mivel már most kezdek kikészülni.... Túl sok ez nekem.

Na mindenkinek üdv!
Nóci! Köszi hogy kerestél! Aztán nyerj sok lóvét a szerencsekerékben!
Jeanner! Nemsokára itt a nagy nap! Kitartás! Jó készülődést!
Kitty! Láttalak facebookon, szép lett a hajad!
Ki van még mostanában?????

Többieknek is üdv!
Kati


Na röviden ennyi. Most még olvasok néhány hozzászólást hogy képben legyek.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati
nagyon örülök, hogy a rengeteg munkád, dolgod mellett írtál nekünk! Nekem is sokszor eszembe vagytok, mi lehet veletek!

Dicsit köszi :)

Sajnálom, hogy ennyi a teher rajtatok, segítséged nincs? Főleg, ha tanulnod is kell majd, jó lenne, ha a gyerekeket le tudnád hétvégére passzolni.

Rokkantnyugdíj sajnos ilyen, most már elég szigorúan veszik, mert régen sokan megvették, pedig semmi bajuk nem volt, csak nem akartak dolgozni. Így most a valódi betegek szívják meg :?

Zoli szegény jól megszenved, de remélem, a tapasz segíteni fog rajta. Esetleg vmi félállás nincs a környéken? Sok helyen olvasom, hogy inkább csökkent munkaképességűt vesznek fel, mint egészséges. Az + a rokkantnyugdíj azért már kicsit jobban hangzik.

Gyerekek nagyon nagyok! Teljesen elámultam, hogy már Lilla is ovis... Hogy tetszik neki?
Iskola baromi drága, ebből is - mint minden gyerekkel kapcsolatos dologból - üzletet csinálnak sajnos :( De amúgy mi került ilyen sokba??? Már ha nem vagyok tolakodó...

Sajnos csak mi hárman vagyunk - Nóci, Zsani meg én. A többiek eltűntek, Brivel fb-n szoktam néha beszélni, Csucsu a vetélése óta eltűnt, amit egyrészt akkor megértettem, de azért már újra visszajöhetne...
A többieket elnyelte a föld...
kitty22
 
 


Sziasztok!

Nos hívtak a játékból, hogy ez most nem jött össze, de elteszik a jelentkezésem egy kövi válogatásra, de szerintem ez olyan mese habbal hablaty volt! De ez van! nagyon nem kesergek, de azért jó lett volna! Hát ez van!

kati! Hát persze, hogy hiányollak, hisz nagyon sokat gondolok rátok! És nagyon szomorúan olvasom, hogy Zoli még nincs a helyzet magaslatán, de látom az új gyógyszer valamit dob a lanton! Nagyon sajnálom, hogy ennyire kimerült vagy! És hogy ez a rohadt egy iskola kezdés milyen anyagi kész csőddel párosul össze! Sajnálom! Anyósék vagy a Te szüleid nem tudnak picit segíteni?? ha nem is anyagilag akkor picit a gyerekekkel foglalkozzanak, hogy egymásra is legyen időtök??
Szurkolok, hogy minden most már egyenes kerékvágásba kerüljön!!!
Bármi van mi itt téged mindig szívesen látunk és szívesen hallunk felöletek!! Ha csak két szó erejéig jössz is mi annak nagyon örülünk! Gyere várunk!!!

Zsani! Hogy bírod ezt a hideg frontot???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
sajnálom, hogy nem jött össze. De még később is jelentkezhetsz rá ;)

Kivel mi újság?

Velem nem sok. Párom holnap jön haza, és már marad is :) Majd csak jövőre kell visszamennie.
Munka még nincs, pedig már azt se tudom, hány helyre meg hova jelentkeztem.
Suliról sincs semmi visszajelzés, egy hete hívtam őket, de elég idegesen beszólt a csaj, hogy majd ő szól, ha van vmi. Hát ezt várom... :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! Én is sajnálom, hogy nem jött össze, de ez van! Szerintem többször nem jelentkezem! Valamiért ennek így kelett lennie ez van!!

De jó!! Api végre itthon lesz! Akkor vissza is költözöl vagy maradsz papádéknál??
A nő meg kapja be! Gondolom azért űl ott, hogy a kérdésekre válaszoljon!

Velünk semmi extra! Szerdán voltunk a Ramada Aqva word-ben! qva jó volt!!
Múlt hét szerdán voltam ismét nődokinál ahol is meg jött az egyik eredményem, hogy magas kockázatú lett a HPV-m ezért gyorsan meg is rendeltem az oltó anyagot rá ami tegnap meg jött! Most csak 16000Ft volt! Így jön jövő héten a szülésznő barinőm és Ő fogja beadni! Már most fáj! :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy már egy picit jobb az idő! Komolyan most olyan felüdülés! Tegnap mindent kimostam! Ágyat húztam az összes pokorocot ki mostam! Már csak vasalni kéne! Meg készülök sütni egy kis néger kockát a paradicsom leveshez! Hmm már nagyon rákattantam! :lol: :lol:
Kiloim szépen alakulnak! Legalábbis volt olyan aki nem látott egy idej nem tudta, hogy fogyizom és mondta, hogy fogytam! Fogyozol?? Mondom igen aszonyga látszik!! Nahhh ezért már érdemes!!!!

Zsani!! Veled mi zu??? Képet ide is hozhatnál ám!! Samú, hogy birja bent?? Dokinál mikor voltál vagy mikor mész megint? Lassan jön az nst korszak! Olyan izgi! Kórházi pakk, hogy áll???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én novemberben megyek inszemre...

HCG és LH tesztek, babásodást segítő gyógynövények: babatszeretnek@indamail.hu
baby-ke
 
 


Szia Baby-ke!
Üdv köztünk! Mesélj picit magadról!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
szurit megkaptad már? Jó, hogy sikerült azért olcsóbban hozzájutni!
Micsoda programok, most irigykedek ám :lol: Egyszer én is elmennék ilyen aquawordbe, de a közelben nincs :(

Maradok egyelőre itt, mivel holnap kezdek egy munkahelyen, ami helyben van. Csak a város túloldalán, így most bátyám kocsijával járok be...

Nő még mindig nem szólt, kezdek durcis lenni. Ma hívtam, nem vette fel, vissza se hívott...

Zsani
mizu? Már finishben vagy 8)

Babyke
írhatnál még magadról ;)
kitty22
 
 


Sziasztok
Emlékeztek még rám Látom nagyon kevesen maradtatok Nekem mst több lesz a szabadom mert agyerekek oviba meg iskolába és a kicsivel vagyok itthon Apárom kiment németbe kamionozni ugyhogy tök egyedül maradtam a 3 gyerekkel De nem panaszkodom igy azt tudom mondani én neveltem a gyerekeimet nem a mamék

Zsani
Gratulálok a babádhoz Örülök neki hogy hamarosan te is megtudod milyen az anyaság

Nócdika
Veletek mi van Jártok még fejleszö tornéra vagy olyan oviba
kriszti0406
 
 


Szia Kriszti!

De jó, hogy írtál! De sűrűbben is jöhetsz ám :wink:

Fiúk hogy vannak? Hogy bírod a párod nélkül? Mennyit van kint egyhuzamban?
Van segítséged?
Fiúkról dobhatsz ám képet is!

Többiek?
kitty22
 
 


Sziasztok!
Nagyon nehéz a párom nélkül mert itt egyedül vagyok A dávid most 11 honapos lesz és már megy egyedül a dani most 5 éves ovis a vanda pedig 8 éves most másodikas Sokszor a megörülés határán vagyok de ez van volt olya hogy 10hétig nem volt itthon Sajnos képeket nem tudok felrakni mert nem tudom kcsinyiteni

Kitty
Nektek mikor indul ujra a baba projekt Örülök hogy a párod hazaköltözik
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltünésért!!!

Kriszti hát persze, hogy emlékszünk rád!!!!!
Nem irigyellek egyedül 3 gyerköccel!!!

Kitty! Uj meló?? Szupi!
Nő kapja be!!!

Zsani!! Mi zujs???

Nos rólam annyit ma hívtak a kórházból! Sajnos ez az utolsó rákszürésem sem lett jó így meg fogják csinálni a mütétet! Marhára be vagyok tojva!!!!! nagyon félek! Már ki sírtam a világot! Jővő kedden megyek be a kórházba laborba ahol is csinálnak egy vércsoportot és utána megyek a doki nénihez időpontot egyeztetni, de mikor ma beszéltem vele akkor azt mondta, hogy Ő örülne, ha már a jövő héten túl lennék rajta! Mondtam ez kizárt! Úgyan is nagyon félek! Meg hát 1 éjszakát külön mancitól! Ez aztán totál kész!!! Aztán félek, hogy nem alszom el rendesen a mütét alatt aztán eszembe jutott mi lesz, ha nem kelek fel???? Áhhh ki vagyok!
Ja a HPV-s oltást is elkezdtük! 1 hete túl vagyok az elsőn, de ezt is gyorsban kell kapjam így az idén ezen is túl leszek!!!
Ne haragudjatok meg rám, ha nem jövök mindig, de most eddig azon szurkoltam ne kellejn ez a rohadt mütét, de most azon szurkolok, hogy fel kelljek az asztalról!! Totál szét vagyok szórva ezer bocsánat!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kriszti
elhiszem, hogy nagy a teher rajtad. Fiúk hogy bírják apa nélkül? 10 hét az baromi sok :shock:
Babaprojekt elnapolva, most hogy van rendes bejelentett állásom, szeretném megvárni a min két évet a GYED miatt. Meg a sok távollét nem tett jót a kapcsolatunknak, így inkább most csak egymásra figyelünk.

Nóci
érthető, hogy ideges vagy, izgulsz, de hidd el, jobb minél előbb túl lenni rajta! Sajnálom, hogy erre kerül sor, de jobb lesz, ha eltávolítják, mint pl kemo, vagy sugár :roll:

Zsani???

Szerdán szóltak a suliból, elindult a képzés, de csak a pénzügy-számvitel, TB nem. Tegnap már voltam is órán, meg holnap is megyek. Kicsit húzós így meló mellett, főleg hogy még ott is mindent tanulni kell, de szeretem a kihívásokat ;)
kitty22
 
 


Kitty! Édes vagy! És köszi!!!!
Na és mi a lmeló???? És a suli hogy tetszik??? Akkor már apa itthon van jövőig??? Na ez most totál érdemes egy mondat lett!!!!hihihihi :lol: :lol: :lol: De gondolom érted!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szijasztok!

Fúúúúúúúúú, csak nagyvonalatkban tudtam visszaolvasni, mindjárt ebédelnem kell (ugye a cukor miatt időre eszek)

Nóci, talán vigasztal, hogy barátnőm is hasonló cipőben járt, mint te, lecsípték a daganatot, de visszanőtt, megműtötték, azóta SEMMI!!!!!! baja. Se kemó, se sugár nem kellett neki, és teljesen jól van. Tiszta szívemből azt kívánom neked is, hogy hasonlóképp sikeres legyen a beavatkozás! :) drukkolok ++++++++++++++++

Nagyon sokat gondolok rátok lányok, csak nem nagyon tudok jönni, pakolászunk, meg ugye most már mosok, meg vasalok állandóan, kipucoltam a babakocsit is, a babaülést is, megvolt az CTG, nem nagyon volt fájásom, szerintem a holnapi produkció sem lesz sokkal sikeresebb. Semmit nem érzek, csak a szeméremcsontom fáj, de az már kb. a 34. hét óta, szóval szerintem ez sem jelent semmit. Jövőhéten UH, akkor megtudom, hogy jó irányban áll-e a töki, mert 33. héten még fejjel felfelé volt, de szerintem azóta befordult.

Ma randiztam a gyerekorvossal, szimpatikus, jó kedélyű emberke, tényleg olyannak tűnik, aki szereti a babákat :) gasztroenterológus a budaiban, tudom, hogy ez semmit nem jelent, de én bízom benne, hogy azért érti a dolgát :D

Kórházi pakkot még nem pakoltam be, mindig van valami, ma terveztem elkezdeni, úgyis egész napos pisilős nap van, tehát nem nagyon megyek sehová, szerintem ebéd után nekilátok. legalább meg tudom nézni, hiányzik-e még valami :)

Fájás 0, annyira jól érzem magam, hogy néha már el is felejtem, hogy várandós vagyok, bár Samu még mocorog, eléggé sokat, szóval olyankor azért eszembe jut, hogy ketten vagyok :D szép ez az idő, igazi indián nyár, ki is használjuk, hatalmasokat sétálunk, meg ilyenek :)

Voltunk szombaton fotózáson, ilyen kismama fotózás, tudjátok, szerintem nagyon jók lesznek a képek, majd ha megkapjuk őket, felteszem picasara és belinkelem nektek is :)

Most viszont mennem kell enni, bocsi... :oops:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
meló elég sokrétű és változatos. Raktárvezető, logisztikus és termelésirányító leszek, ha vége a betanulásnak. Tetszik, jók a kollégák, eddig a légkör is, nem unalmas.
Suli jó, csak kicsit fárasztó így munka mellett, meg ugye vissza kell rázódni a tanulásba. De úgy érzem, nem hiába tanulok, ennek talán még lehet hasznát venni...
És ti hogy vagytok?

Zsani
hogy vagytok? Vagy már meg is van Samu???

Jó lenne fent tartani a topikot, még ha csak hárman is maradtunk. Szóval írjatok!!!
kitty22
 
 


Sziasztok!

Én holnap fekszem be! Ha minden jól alakul akkor pénteken jövök is haza! Félek pityergek, de meg vagyok!!!

Kitty! hajrá akkor új munka hely! örülök, hogy végre sikerült kifogni egy jó munkát ahol végre jól is érzed magad! Ez egyáltalán nem utolsó szempont!! Tanulásba meg majd belejössz!!!!!
Mi jól vagyunk köszi leszámitva ezt az egész örületet ami most körülöttem forog!!!

Zsani! samú úgy látszik nagyon anya szokányja alá bújos lesz! nagyon ragaszkodik a benti léthez! Még nem tudja, hogy itt kintt milyen szupi dolgok várnak rá!!! De ahol be ment ott ki is jön! Senki nem maradt még bent!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: