Új privát üzeneted érkezett!

zsuzsa na ez már jelent valamit. Igen ott is meg dm-ben is lehet kapni. Nincs ráírva de szerintem 25-ös

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


ZSUZSKA
Én aztán tudom mit érzel, közel 6 éve nem jön össze a baba! :cry:

Én néha úgy vagyok vele, hogy feladom, a babanetet is abbahagyom, mert ezt tényleg nagyon nehéz lelkileg elviselni, hogy körülöttem mindenki sorra babás lesz.

Jelenleg az a tervem, hogy ha most a 4. inszem sem sikerül egy lombikot végigcsinálok, és kész..... nagyon elegem van, hogy nem tudom élvezni az életet, lassan a házasságunk is rámegy erre az egészre, és akkor maradhatok egyedül ezzel a problémámmal.

A huszonéves időszakomat rápazaroltam egy olyan emberre aki még arra sem érdemes, h. ránézzek, mert hittem benne és feladtam mindent miatta. Most azért áldozok fel mindent hgoy kisbabám lehessen. Ha nem lesz soha sajnálni fogom, hogy nem élveztem ki a fiatalságomat. Minden döntésnek vannak következményei, ezért nehéz választani, mert kérdés, hgoy később nem bánom-e meg!

Encike
Remélem már meggyógyultál!

dita75
 
 


Köszi az infokat.... olyan jól néz ki, hogy majd jövő hónapban én is kipróbálom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Hát Dita, nagyon szurkolok, hogy a 4. inszem sikeres legyen :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tudom miről beszélsz.... baráti körben is van egy pár, ahol 5 év kellett, hogy végre sikerüljön az első bébi.... most már három éve nem védekezünk mi sem és egy éve szedek mindenféle bogyókat..... már lassan kész vagyok én is.... és decemberben meg néznemkell az újszülött kis rokonokat :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita,Zsu!

Bár nekem nem kellettek évek,csak hónapok de közben elveszítettem egy babót.Szóval az se könnyű.Én is úgy voltam vele h mindent megteszek azért h babásodjak,és mindent ehhez igazítottam.De rájöttem h nem szabad!És szerencsére jött is a baba rögtön!
Szóval én azt javaslom h élvezzétek az életet ,mert csak 1 van belőle!És ha belül már túl sok feszültség gyúlt össze,azt bizti megérzi a babó is!és akkor szedhetsz akármit,csakazért se jön!!!De nagyon nehéz eljutni addig h nem gondolsz rá és nem érdekel a dolog....de muszáj!

Amúgy Dittának a 4.inszem lesz sikeres!!!Zsu meg ugye a karácsonyfa alá teszi a + tesztet!!!!!Addig meg lehet gyakorolni más gyerekén,és levonni a tanulságot hogy nem fogod nevelni a sajátodat :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nem sorolok fel mindenkit név szerint, de mindenkinek köszönöm szépen a szorítást meg a gratulát...

Én is tudom, milyen nehéz hónapról-hónapra pofára esni... Szerintem Annus jól írja, le kell kicsit nyugodni. Én úgy voltam, hogy már annak is örültem, hogy volt peteérés, jó volt a hőm, szexeltünk... Szóval élveztem a testem, és hogy működik. Remélem tudtam egy kis erőt adni nektek! És mindenki legalább a karifa alatt nézegeti a terhes tesztjeit...

Annus, te mikor is voltál először dokinál?

Dita, kérlek ne add fel te sem! Bár az igaz, hogy kicsit le kell szállni a dolgoról, de ez nehéz, mikor az ember régóta szeretne babát.. Talán próbálj kis vörös bort inni, mielőtt ráténétek a babgyártásra. felszabadultabb leszel..

Kép
szilvia80
 
 


Huncutka!

Megkaptam a teszteket!

Köszönöm!
Vendég
 


Szilvi!
Én már 4+4en voltam doknál,akkor már látta az 5mm petezsákot!Holnap megyek uhra és kideül h valójában mekkora a baba,mert lehet h elöbb fogant!

Télleg a vörösbor az jó!Igyatok helyettemis!De ne vmi kannásat,csak is vmi jófélét :lol: A mi kedvencünk a Varga pincészet egyik bora...isteni és nem is drága!Aztán várom a beszámolót az esti borozásról!

Huncutka!
Te hogy vagy?Pihizel sokat?Hogy viseled az első napokat??

annus11
 
 


Hát csajok én nem vagyok valami nagy piás..... :roll: ha iszom is valamit azt is üdítővel. pl. a bort csak kólával. :oops: Még a sangriát is! :shock: :roll:

Hál istennek erről nem kellett lemondanom, mert világ életemben meg voltam nélküle! :lol: :lol: :lol:

Apa a nagy boros, és neki kéne ellazulnia is, mert engem bárhol - bármilyen körülmények között rá lehet venni az entyem-pentyemre! :oops: :lol:
Csak az a baj, hogy apa ha néha neki áll inni akkor nem tudja hol a határ és rendszerint totál KO! :twisted: :twisted:

Nem akarok magyarázkodni egyébként, de tudjátok azért ennyi év sikertelenség után néha elég nehéz tartani magam. Pedig én egy nagyon vidám és optimista ember vagyok, de néha nagyon el tudok keseredni főleg az újabb és újabb - tesztek láttán......

Pedig most ebben a hónapban nem is igazán koncentráltam erre a dologra. Az elején még pár napig igen, csináltam az agykontrollt, leírtam, hogy nov. 1-én erős + tesztem lesz, hogy mikor születik meg a baba, és hogy kislány lesz és hogy fogják hívni, stb...... kb. egy hétig csináltam, aztán történt valami ami totál lekötötte a figyelmemet, és már nem is gondoltam/gondolok annyit a babatémára! A babanetről egyébként akkor sem tudnék leszokni ha már végleg feladnám a témát, mert vannak jópáran akiket a szívembe zártam és egyszerűen nem tudok már nem foglalkozni velük/veletek! Hát ez van! :D

dita75
 
 


Dita!

Igazság szerint e se tudom képzelni h mit érezhetsz,mert nekem 1 nehéz évem volt ha minden összeadok,ebbe benne van az is amikor nem is próbálkozhattunk.Minden tiszteletem a tiéd!Azért ehhez hatalmas lelki erő kell!Legyél büszke magadra,mert kevés ilyen kitartó ember van a világon!!!
Amúgy a babanetről leállni...szóval nem emiatt nem lesz babás az ember!A nyár végén én is ritkábban tudtam jönni mert nem volt internet,de sokszor eszembe jutott h vajon mi lehet a többiekkel,mire visszajövök hányan lesznek babásak stb.

Amúgy én se vagyok nagy piás :lol: Nagyon ritkán iszom és akkor is csak keveset!De az nagyon jó olyankor.Egy jó kis vörösbor egy fincsi vacsora után....Amúgy kólával is ihatod a bort :lol: Otthonra meg ne vagyél csak 1 üveggel és akkor apcid se tud többet inni :wink:

annus11
 
 


ANNUS
Szerencsére most már egyre ritkábban jön rá, leginkább akkor ha a külföldön dolgozó barátunk hazajön látogatóba, vagy ha a szomszédék átjönnek. (bár szerencsére a múltkor megsértődhettek, mert én nem mentem ki hozzájuk, így nem jöttek azóta! ) :wink:

Én nem bánom ha egy - két pohárral megiszik, de általában nem áll meg ennyinél és tök erőszakos, meg idióta olyankor, másnap meg kóvályog mint gólyafos a levegőben!

Épp tegnap írtam egy lánynak, hogy engem már elég sok megpróbáltatás ért az életben így volt alkalmam megedződni.
Persze nem mondom, hogy érzéketlen lettem, de sokkal könnyebben veszem az akadályokat.

Persze, hogy nem a babanettől leszünk babásak, vagy nem babásak, csak ahogy ez a másik lány is írta, kicsit belefáradt a sorozatos gratulációkba, és neki is kb. ennyi ideje nem jön a baba mint nekem, és rossz látni neki, hogy körülötte mindenki babás lesz, neki meg alig maradt valami reménye!
Én csak együttérezni tudok vele, hiszen hasonló cipőben járok, ráadásul nekem még egy sincs, sőt az eddigi vizsgálatok alapján teljesen egészséges vagyok! Nem tudom, hogy mi lehet a baj, de ha a kijelölt úton nem haladok végig akkor nem is fogom megtudni soha! Tehát nincs más hátra, mint előre! Talán ezt a sok szenvedést, elveszített időt duplán kárpótolják nekem odafentről.
Reménykedem! :roll:

dita75
 
 


dita mikor fogod megtudni hogy sikerült e az inszem?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


GABI
Hónap végefelé!

dita75
 
 


Amúgy ma teszteltem egy + mert még sosem láttam + tesztet, és annyira jó látni a másik csíkot, még ha tudom, hogy nem is a babától van, de legalább most már el tudom mondani, hogy nekem is van egy két csíkosom! :roll: :oops: :lol:

dita75
 
 


dita:) az is mindjárt itt van, choragont kaptál? Nekem az 10 nap alatt ürült ki

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


GABI
Igen Choragont! Ja azt mondják több mint egy hét mire kiürül ezért is pipiltem ma tesztre, mert kivi voltam milyen egy + teszt, és gondoltam jó lesz majd ösztönzőnek! :lol:

Remélem ilyen marad később is, vagy erősebb! :wink: :lol:

dita75
 
 


Annus, köszi. Holnap én is felhívom a dokimat.
Ja, és küldheted ám erősen hozzám a rókákat!! Már úgy szeretnék émelyegni meg hányni!! Legalább tudnám hogy okés minden...

Várom nagyon a híreket, hogy mi volt a dokinál. Meg remélem képet is hozol nekünk!!

Dita, remélem hamarosan nem csak a choragontól lesz pozitív a teszted!!!!!!+++++++ Szugeráld mindennap a mostani tesztet. Hajrá agykontroll!

Gabi, te hogy vagy?? Nem azt írtad hogy szept. 24-én volt a mensid első napja? mert nekem is, és a voncsim azt írja hogy csak 3++ napos vagyok...

Zsuzsanna? Nem érzel valami babára utalót???

Kép
szilvia80
 
 


Na itten!!

Azt hiszem állítani kell a vonalzómon!12 hetes 2 napos a baba.Izgett-mozgott.Törökülésben ücsörgött,kezeit folyton a feje elé tette.Mindig elbújt...Tuti dierkt csinálta a kis huncut!így a nemét nem tudtuk meg.Alig tudtam követni olyanokat csinált :lol: Többször is próbáltuk kikergetni a méhlepény mögül de nagyon jól érezte ott magát :lol: 5.81 cm és az NT 0.14cm.Vérvételnek csak jövőhéten lesz eredménye...gondolom az ünnepek miatt!Megnéztük 4Dvel is és kaptunk róla dvdt meg egy képet,többet nem kértünk mert annyira izgett mozgott,majd a dvdrő megpróbálok lementeni még.Meg öcsém lerövidíti és feltezsem vhova.
Amúgy a végén 16 ezret fizettünk nem 9et.Valószínű az uh költségeit felszámolta akkor...de mondjuk ezt mondhatták volna,na mindegy.Lehet h csak nekünk nem egyértelmű.De a lényeg h mégse 29 ezer...


Amúgy szörnyen fáj a fejem...bizti jön a hideg :roll:
Kép

annus11
 
 


ANNUS
Maszatka gyönyörű, nekem pöcsösnek tűnik, de mostanában nem jönnek be a jóslataim, szóval inkább nem mondok semmit!

De jó! Youtube-ra nem tudjátok feltenni a kisfilmet???
Jajj de izgi!

SZILVI
Nekem a múltkor a dokim azt mondta, hogy akkor van a legnagyobb rendben minden hogy ha nincs is igazán tünet. Nem érti miért lesik folyton a kismamák a tüneteket, és hogy legtöbbször bebeszélik maguknak és ezért is jönnek elő!
Lehet benne vmi, mert én a terhességem alatt semmit nem éreztem, hisz azt sem tudtam, hogy lapul odabent valaki. Bezzeg az elmúlt időszakban beképzeltem a cicifájástól kezdve a szagokig mindent........... ez is amolyan agykontroll...... :roll:
A lényeg, hgoy ott a baba. egészséges lesz, te meg élvezd ezt az állapotot! pusz

dita75
 
 


Dita, ari vagy, köszi a biztatást.
Ezt már szeretem.. Úgy érzem jobb a hangulatod.. Majd rólunk ragad rátok is a várandósságból!!!

Annus, itt is gratula a picihez... Tök vicces, de a másik fórumban én is azt írtam h fiúkának tűnik... És most Dita is ezt írta... Milyen a kismama könyved???

Kép
szilvia80
 
 


SZILVIKÉM
Nem volt rossz kedvem, ha az lenne azt észrevennéd nyugi! :wink:

Hát végülis Maszatka inkább fiús név mint lányos, vagy tévedek??? :wink: :lol:

dita75
 
 


Még nincs kismamakönyvem,jövőhéten szerzem be :lol:
Hát amúgy nekem is fiúnak tűnik...olyan a feje mint öcsémnek :lol:
Na majd meglátjuk!
Holnap megpróbálom feltenni mindenképp!!!!Vagyis öcsém,én hülye vagyok ehhez :roll:

annus11
 
 


Oké Annus!!

Dita, ez a beszéd! Fuss rossz kedv, gyere pozi teszt!!!!

Na megyek, mert éhesek vagyunk (párom, a kisbébi meg én). Csak még nem tudom mit eszünk..

Pussz..

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok

Szilvi de akkor volt, illetve én már azt a napot is annak számolom annak ellenére hogy akkor még csak tisztasági betét kellett. De most már neked is 4 hetet ír. Nem tudom az enyém miért írta ezt, lehet azért mert másfajta.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hali
A nagyonbabás vonalzók csak kétnaponta számolnak! :roll:

dita75
 
 


Dita!

Maszatka csak onnan jött h először csak maszatot láttunk az uhn. :lol: Nekem számol a vonalzóm...tegnap 12+2 volt ma meg 12+3.Bár annyira nem szoktam figyelni...

annus11
 
 


Dituli!
Minden tiszteletem a tied, hogy ilyen erős vagy!!!!! MEglátod, hamarosan itt lesz a gyümölcse :wink: :lol:

Szilvi!
Semmilyen tünet nincs.... meg is lepődnék, ha lenne.... ebben a hónapban egyetlen egyszer voltunk együtt, az is pé előtt volt..... szóval már nagyon várom piri nénjét..... nálunk most lesz teljesen ideális minden.... kiöltük végre a bacikat is, apának szépen elmagyaráztam, hogy ha most sem teszi oda magát, én biza több hormont feleslegesen nem vagyok hajlandó beszedni.... szóval karácsonyra biza én babás leszek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Olyan édes MAszatkáról ez a kép.... olyan szépen látszik a pici buksija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEgnézitek, miket vettünk Annussal?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!


Na!Tán kimostad őket!!!Majd én is lefotózom h miket vettem eddig,nem sokat ugye,mert megvárnám h fiú vagy lány :lol: De a halas és vonatos dolgokat nem hagyom ott sehol!Főleg ha csak kb 100 Ft 1 db!

annus11
 
 


Annus!

Naná, még másnap kimostam őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És azóta is minden nap megcsodálom őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem vagytok semmik! :lol: :lol: :lol:

Annus
Ha már a vonalzónál tartunk azon is kukis van! :wink: :D

Zsuzska
Hát ebből az egyből nehezen lesz bébi. Tényleg odarakhatnátok magatokat. Az én párom is folyton fáradt......... de most nem hagytam magam, és bevetettem minden vonzerőmet.
Remélem nem volt minden hiába! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dituli!
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Küldöm a bébiragacsokat neked!!!!!!

Szegény apa késő estig dolgozott sokat most, és mire ő ágyba került, én már aludtam. Most meg ráadásul meg is fázott... a hétvégén is szarul volt. Egész szombaton aludt.

Szóval a köv. ciklusomat már nem hagyom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nállunk semmi újdonság.
Megvagyunk, múlt 7en Kehidán voltunk, nagyon jó volt.
Belekezdek egy komoly fogyokúrába, hátha az is gond...
Hétfönként tornázok, kedd csütörtök úszás, komoly diéta, nincs vacsora, és max 1000kalória.

Babaprogram, most kicsit felfügetsztve, januárig.
Így ezek a hírek. :) :)

Mindenkinek jó pocakosodást :)
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


huncutka35 írta:LH teszt, HCG10 mIU/ml, HCG25 mIU/ml rendelhető, gyertek!
Osszátok meg a tapasztalataitokat itt.



Szia!

Szeretnék rendelni tőled egy szuper érzékeny tesztet, ami még mensi előtt kimutatná a terhességet!
Köszi: Reni
brreni
 
 


Zsuzsa!
Akkor neked hajrá kövi hónap! Karácsonyra akkor is lehet szép pozitív teszted!!!
Nagyon édik a ruhák amiket vettél... Már én is szeretnék készülődni...

Huncutka eléggé eltünt a napokban... Tud valaki róla hírt??

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok

dita mi újság? Hogy vagy? Nem teszteltél még? vagy még a choragon miatt nem tesztelsz?

Huncutkával mi lehet? Remélem nincs semmi gond, régen volt már itt.

Én holnap megyek végre dokihoz, igaz csak este, úgy hogy baromi hosszú lesz a nap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az érdeklődést, jól vagyunk :lol:
Nem voltam gépközelben mostanában, tatarozunk :cry:
Dokihoz holnap megyek.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hunci!
Drukk holnapra!!!! Aztán sztárfotóval tessék visszajönni majd!!!!!
Hát a tatarozáshoz meg kitartást nektek!!!! Megne erőltesd magadat!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hunci, örülök hogy jól vagy. Én is kíváncsi vagyok mi lesz a dokinál. Gyere ám!
Jó munkát, de te ne dolgozz ám semmit!!!

Dita, mikor lesz aktuális a tesztelés?? Csak hogy mikor szorítsak neked!!!!

Kép
szilvia80
 
 


Szerintetek lehet terhesen avokádót enni??? Mert van egy itthon és nem tudom szabad-e.. Ötlet???

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi!
Hát sajna ezt nem tudom.... próbálj a neten utána olvasni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Haliho4

Annus!
Maszatka tényleg fius formáju

Látom mindenki jol van, ennek örülök.
Anno én is itt akartam hagyni a babanetet, de csak pár napig birtam, mert azért jo veletek dumcsizni. Meg tényleg érdekelt, hogy kivel mi van.
Mostanába is vagyok, de olvasoüzemmodban.

szerdán afp, alig várom.
Most egy ültőhelyembe bezabáltam egy tábla milkát, normális vagyok,????
encike 2
 
 


Zsuzsanna! Köszi, utánna nézek. csak nem nagyon tudom hol.. Majd lesz időm, keresek, addig meg nem eszem meg...

Milka csoki nagyon fincsi!!!! Persze hogy normális vagy! Most legalább nem lesz lelkiismi furdalásod, hogy meghízol...

Kép
szilvia80
 
 


Vagyok én is!

Ma voltam védőnőnél,megkaptam a kiskönyvet!Jövőhéten doki!!!Remélem lesz uh is!

Dita drága merre vagy?????!!

Huncutka!Dokinál mi volt?

annus11
 
 


Sziasztok

dita mi van veled, jó régen jelentkeztél, kiváncsi vagyok hogy mi újság

Annus gratula a kiskönyvhöz.

Huncutka mi volt a dokinál?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
De aranyosak vagytok, hogy hiányoltok.
Sajnos nálunk most magánéleti problémák vannak, már a válás gondolata is felmerült bennem. A hétvégén nagyon összebalhéztunk a párom kisfia miatt, mert besokalltam!
Bocsika hogy ide nem írtam meg a részleteket, de ha kiváncsiak vagytok úgyis el tudjátok olvasni az 1. inszemre készülünkben, mert az az állandó lakcímem, ha valami bajom van, ők mindig tudnak rólam.
Szóval ma még van egy beszélgetésünk a férjemmel, és ezen múlik, hogy lesz-e közös jövőnk vagy sem! Tegnap már fáradtak és idegesek voltunk, így áttoltuk mára még ami kimaradt!

Puszilok mindenkit!
Vigyázzatok a pocaklakókra!

dita75
 
 


Dita!

Én elolvastam h mizu veled,mert érdekel hogy s mint mennek a dolgaid!
Azt mrá korábban is mesélted h a férjed fia kiborító...
Nagyon jól teszed h ezt nem hagyod tovább!A férjednek is be kell látnia h ez nem gyereknevelés!És ha belegondol hova jut így a gyerek,mi lesz belőle,hogy fog megállni a saját lábán?Amúgy ha az anyjánál van elhelyezve,akkor mért nem ott van ?Hiszen a párod fizeti a gyerektartást,és oké h minden 2.hétvégén elviszi meg hébe hóba elmennek ide -oda,de az télleg kiborító h minden ünnepet ott tölt,nektek meg oda a szabadság!
És ha már ott van feszt nálatok,akkor meg nem kéne annyi gyerektartást fizetnie,nem?Most vagy az anyja neveli vagy az apja!Ha meg felesben,akkor minden másban is felezzenek!Bár ahogy kinéz a dolog úgy nézem h senki nem neveli...
Én tuti nem engedném oda úgy hogy rám nem hallgat!Azzal a kikötéssel jöhetne csak h szótfogad!Ez a minimum!Örülhetne h van aki gondoskodik róla, ha már az anyja ennyire leszarja!
Az meg végképp szomorú h ő ezt nem látja be...gondolom felnőtt,művelt férfi!És hagyja átverni magát....Remélem h az esti beszélgetésnek az lesz a vége h kibékültök és próbál változtatni a dolgokon!Mert h neki kell,nem neked!Már az is nagy szó h eddig elviselted!
Amúgy a gyerektől nem várnék túl sokat.....nem hiszem h ő meg fog változni....teljesen igazad van abban h ez talán örökre így marad,és lehet h a baba is ezért nem jön.

Próbáljatok kompromisszumot kötni,lefektetni a szabályokat!De ez kétoldalú legyen,ne csak te alkalmazkodj!

Sok sikert a ma estéhez!!!!Remélem jössz még erre és elmeséled mire jutottatok!Drukkolok nagyon h rendeződjön ez a dolog!

annus11
 
 


Itt egy kisvideó Maszatkámról.12.heti uhról egy kis ízelítő!
http://amilapunk.extra.hu/uh081021.wmv

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: