Új privát üzeneted érkezett!

Datolya!

Fú...nekünk vagy 5 ilyen lézerkardunk is van :shock: Asszem egyiket az Auchanban vettem,meg asszem a Gulliver játékboltban..de sztem bármelyik nagyobb jáűtékboltban lehet kapni.

Remélem minél hamarabb beköltözik a pociba a baba!!

Nálunk Krizsike szakács lesz a farsangon :wink: Márk meg vitéz vagy királyfi.Tavaly meg azelőtt ő is Superman meg Batman meg Pókember volt..most kértem h valami szelídebb legyen :wink: ..és mivel fakardunk is vagy 20 db van így esett a választás erre.

Ditta!

Nagyon cuki Ágoston,és milyen nagy már!!!!Örülök h van tejcsi!!Szuper!!

Gira!

Mi van veletek?Mesélj!!

Ági!

Boldog Névnapot!!

Rikkel váltottam iwiw-en pár privit..remélem nem gond h megírom nektek,h még nincs baba de egy újabb homeos szert szed a hormonokra amit én is dícsértem a bartánőim jó tapasztalatai miatt.

Krisztivel mi lehet???
Gona,Enikő,Britta...stb...????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Jól vagyunk, minden rendben, Réka jól beszokott az oviba, szerencsére nem is beteges.
Enéh kb. karácsony óta nagyon nyűgös, de 3 napja az eddigieken is túltesz. Abban nem hiszek, hogy a foga jönne... Nem lehet letenni egy percre sem, mert sír. Kezdek begolyózni :roll: Végül is számítottam ilyenre, mert a két nagynál is hullámokban jöttek ezek az időszakok, csak hát nehezen viselem :oops: Na de majd ez a topic ráébreszt, hogy örüljek, hogy van :)
Vendég
 


Gira!

Miért nem hiszel a fogzásban??

Bár ismerős a szitu...mert az ember hajlamos mindent a fogzásra fogni :lol:

Ja most látom h Petra meg Krizsi egy napon születtek..vagy ezt már felfedeztük??akkor bocs :oops:

Krizsi is imádja az ovit,igazi mintaovis lett.

És Hajna??Nem féltékeny?Nálunk tutira bejött h a középső gyerek viseli a legnehezebben a kistesót ,meg az egész új szitut.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Igen, nálunk is Hajna a legkeményebb dió :) Elvileg már szobatiszta, de ha nem foglalkozok vele eleget, vagy túl sokszor mondom, hogy "várjál", akkor vigyorogva összepisili magát - ja és erre előre felhívja a figyelmemet :roll:
Igen, már felfedeztük, hogy egy napon születtek :wink:

Jaj, nálunk ez a fogzás már anekdota. Réka 2 hós volt, amikor a doki azt mondta, azért sír, mert fogzik :shock: Kenegettem Dentinoxxal. Nagyon élvezte, de a foga csak 8 hósan jött ki :lol: Hajnának is 8 hósan bújt elő, és egyiknél sem vettem észre, mert semmi galibát nem okozott 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak elég kevés időm van a netre megint. Alig érem utol magam, és mindig jön valami váratlan dolog, ami kizökkent.

Bencust nagyon megviseli a fogzás. Pillanatnyilag úgy tűnik, a felső 4 egyszerre fog jönni neki. Nagyon szenved. Sokat nyűglődik, nem akar pépesnél másabb állagút enni. Chamomilla 9 ch-t adok neki, ha már nem bírja, attól megnyugszik.

Éjjel már jobb a helyzet. Karácsony másnapja óta egyedül alszik. Hol jobban, hol rosszabbul. Néha nem kell felmenni hozzá, máskor egy éjjel többször is. Nappal kialakult a rend, bár ha valamelyik tesó, vagy apa itthon van, akkor tarthatatlan a dolog.

Most épp lábadozunk. Mindenki beteg a családban. Légúti megbetegedés többnyire. Bence jól viseli, nem is kap Sinupret-en kívül mást.

Ezeken felül minden rendben velünk. Az idő nagyon kikészít. Jobb lenne, ha reggeltől estig kint lehetnénk. Tudnék mit tenni.

Ez az év kicsit más lesz, mint a tavalyi. Gergő ősszel iskolába megy. Már időben el kell kezdeni mindent megvenni, mert augusztusban nem lesz rá lehetőség, hogy egyszerre beruházzunk rá.
Persze ez nem panasz, inkább öröm, hogy már itt tartunk.


Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!

Tök megértelek...nálunk is Márk ősszel kezdi a sulit és nagyon izgatottak vagyunk... :wink:

Már most készítem őt h fel kell kelni időben és stb...nem olyan lazaság lesz mint az oviban :lol:

Mi már íróasztalt vettünk neki de a többi még jó nagy beruházás lesz...de mit lehet szted előre megvenni h tényleg ne legyen majd akkor nagyon nagy kiadás???Van ötleted??

Iagzából nekünk a tankönyvek ingyen lesznek mert az Önkormányzat fizeti a nagycsaládosknak...füzeteket,cerkákat,táskát..stb..ilyeneket kell vennünk...hát mondjuk elég lesz így is :shock: :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Gergőnek is van már íróasztal, sőt Dani is kapott. Mi úgy terveztük, hogy amit csak lehet: táska, füzet, ceruza,papír és az apróságok, azt már a beíratás után megvesszük, mert sokba fog kerülni.
A könyveknél mi a helyzet? Mi nem a helyi suliba íratjuk Gergőt, mert ez nem lenne megfelelő, hanem egy 10 km-rel arrébb levőbe. Mire számítsunk szerinted?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hát elég húzósak...a barinőm a fiának kb.10 körül fizetett asszem...de az szinte már csak hab a tortán :?

A táska meg az egyebek is elég kiadás lesz..sztem lehet mi is elkezdjük...szted lesz már választék hamarabb is mint ahogy a sulik kezdődnek??
Mikor van a beíratás ott?

Mi is sokat válogattunk a sulik között...mondjuk nálunk a városban van 6 általános suli is+magán is....végül nagy nehezen döntöttünk...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nálunk április végén van a beíratás.

Én már körülnéztem táska ügyben. Mivel nem a külső számít, valószínűleg rendelni fogom netről. Mindenhol azonos árban találtam. És az apróságok is szintén onnan lesznek. Legalábbis eddig úgy néz ki.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!! :P

Üdv.: Bea
vbea81
 
 


Sziasztok!

De nagyon eltűnt mindenki. Remélem, nem vagytok betegek. Nálunk mindenki oda-vissza fertőz:(

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta, jobbulást Nektek. Sajnos én is itthon vagyok Szabival együtt köhögünk, taknyolunk és egyenlőre nem látjuk a végét.
Nem tudom Gergő, milyen testméretekkel rendelkezik, de a táskár érdemes felpróbáltatni a gyerekekkel (legalábbis én így tapasztaltam, mert a vállpántok gyakran túl szélesen helyezkednek el). A neten egyébként tényleg olcsóbban hozzá lehet jutni a dolgokhoz.

Panni, kösz a lézerkardos tippet! Azóta már a kicsi úgy döntött, hogy ő nem is megy az ovis farsangra, a nagyobbik pedig már orvos és rendőr is szeretett volna lenni azóta (ami még mindig egyszerűbb, mint a csikóhal jelmez, ami a legjobb barátja szeretne lenni :wink: ). Még van másfél hét a farsangig, kíváncsi vagyok, melyik jelmezig jutunk addig :roll: ?!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Mi egyenlőre megúsztuk...Krizsi csoportjában a 28-ból 5-en vannak :shock: ide is elért az infulenza :x .

Datolya!

Csikóhal? :lol:
Én megúsztam szakács és királyfi jelmezzel :wink:

Betegeknek gyógyulást!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajok!!

Ébresztő!!!Hol vagytok????

Tegnap volt az óvodai Farsang!!


Kép

Kép

Kép

Kép

Olika a ruháskosárban :lol:

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Édesek a fiúk, jók lettek a jelmezek is. Nálunk kedden lesz, Dani varázslónak, Gergő királynak öltözik be.

Már jól vannak a fiaim, Beni is kilábalt a köhögésből, így a héte elmegyünk tanácsadásra is...kopp, kopp, kopp :D

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

Gergő is király lesz?!De jó!!!Úgy látszik ez most a menő az ő korukban...aminek én nagyon örülök...utáltam amikor Pók ember meg Bat men meg ilyeneknek öltöznek be...

Örülök h jól vagytok!

Nálunk most Olika bronchitise megint a csúcson sajna :( ..egyik éjjel már majdnem a kórházban kötöttünk ki mert nagyon fulladva köhögött.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Olika hogy van? Jobbulást neki! Próbáld ki neki a LUUF balzsamot, ha eddig még nem tetted. Nekünk használt. Hátha nektek is fog.:)

Jelmezeket te varrtad? Nagyon jók lettek.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

Olika egy fokkal jobban..már éjjel1x sem kelt fel köhögni..hajnalban 1x köhögött de vissaz is aludt..sztem hatott a szteriodos kúp :?

Mi ez a LUUFbalzsam?Be kell kenni vele a mellkasát?Ki fogom próbálni ha szabad nekünk..mert sajna ez a bronchitis allergia következménye és a bőrén is vannak olyankor ekcémaszerű,atópiás tünetek...de megkérdem a dokinkat.

Nem én varrtam a jelmezeket..sajna arra nem volt időm..a Gulliverbe vettem a Márkét,a Krizsiét meg a Fakopáncsból rendeltem.És te?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

LUUF balzsam: hátára kell kenni 1-2 alkalommal naponta.

Örüllök, hogy Olika jobban van:)

Jelmez: anyukám varta nekik a palástot, én készítettem a koronát, apa a varázspálcát, varázslókalapot pedig valamikor januárban vette apa nekik a Plusban, és még nem tették tönkre:) Csak a műhajat kellett leszednem róla, mert csúnya is volt, meg nagyon hullott.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Akkor csatlakozok én is farsangos képekkel:

Veronika boszorkány volt, elég rémisztő, nem? :lol:
Kép

De felléptek a néptánc-csoporttal is, itt azért sokkal szebb....
Kép

Atika meg méhecske volt:
Kép

És dobok egyet a "kicsiről" is..... :lol: :lol:
Kép

Ő már 7400 gramm, 64 cm, és 3 és fél hónaposan kijött alul 2 foga!!! hasról hátára fordul, nagyon jó kedélyű, és NAGY cicis baba, még éjjel is kelünk 1-2-szer szopizni. Szóval vele minden okés, eddig még minden betegség elkerülte, le is kopogom......

Ma viszont Ati itthon maradt, mert viszket, könnyezik a szeme, és a fény is zavarja, valszeg kötőhártya gyulladás.....csak az a baj, hogy a szemcseppet nem akarja engedni...szinte le kell fognom... :roll:

Panny!
Nagyon jók a képek!! :)
Bronchitis.....sajnálom! :cry: :cry:
Veronikánek egyszer volt krupos rohama, hát az is elég volt.....
Nekünk is van tartalékba szteroidos kúp, szerencsére még azóta nem volt rá szükség!

Többiek??

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!

Klasszak a képek!

Örülök h rendben van a pici és szuper h ilyen nagy cicis :wink:

Márk is fellépett a néptánc csoporttal...én is dícskszem egy képpel :wink:




Kép

Panni Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!!!

Ez az igazi MAGYAR huszár szerkó nagyon bejön......... :wink: :wink:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Engem Krisztinek, hívnak és szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet.
Nálunk még tervben van a harmadik gyerkőc. Szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni. Mert igazából anyagi szempontból nem tudjuk eldönteni, hogy merjük e vállalni a harmadikat.
Hallottam, hogy több kedvezményt lehet rájuk igénybe venni.
Ti már tapasztaltak vagytok, légyszíves segítsetek.
Köszönöm.
cica76
 
 


Üdv. Kriszti! :)

Hajrá, vágjatok bele! :)
Konkrétan mire vagy kíváncsi a kedvezményekkel kapcsolatban??

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Üdv. Kriszti! :)

Hajrá, vágjatok bele! :)
Konkrétan mire vagy kíváncsi a kedvezményekkel kapcsolatban??

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Ditta!

Köszi a gyors választ és a biztatást. Igazából arra lennék kiváncs, hogy ha van normál kereset a családban akkor mi az ami jár és mi az ami nem. Mert van aki ezt mondja van aki azt. Pl mi önkormányzati oviba járunk és, hogy most tényleg ingyenes ha három gyerek van vagy ez is fizetés függő. Illetve mennyi a családi, tényleg jár-e az adókedvezmény? De leginkább az érdekel, hogy tényleg sokkal több költséggel jár-e mint a két gyerek.
Nagyon szépek a gyerekeid.
Köszi
Kriszti
cica76
 
 


Szia Kriszti!

Sztem anyagilag amíg kicsik a gyerekek tényleg mindegy hogy 2 vagy 3.Inkább talán ez a kérdés majd később lehet problémásabb(suli,táborok,különórák..stb)..de most tutira nem.De azért csak az anyagiak ne tegyék sztem függővé h legyen-e 3. babátok vagy nem...én úgy gondolom h akiben megvan az akarat a baba iránt akkor az el is tudja tartani :wink: ..sztem biztosan ti is így vagytok!Ne hezitálj,menni fog..ha már van két gyereketek és felelősségteljesen tudjátok nevelni őket(márpedig ez látszik az írásaidon :wink: )akkor legyetek bátrak és tutira nem lesz gond!!

Az ovi nekünk is ingyen van...nem tudom h minden nagycsaládosnak így van-e..nekünk azért mert a férjem minimál bérrel van bejelentve egy maszekvál sajna..és így az egy főre eső jövedelem kevés a családban és az Önkormányzat fizeti a kaját az oviban és így lesz ez a suliban is a kajával meg a tankönyvekkel is.De ez sztem Önkormányzat függő is..asszem van olyan hely ahol alapból ingyen van a kaja meg a tankönnyv ahol 3 vagy annál több gyerek van.Meg így nekünk ingyen van az úszás is,azt is az önkormányzat fizeti.Évente 2x kapunk gyermekvédelmi támogatást,kapunk fűtéstámogatást,meg üdülési támogatást..ezeketmind az Ömkormányzattól.Ezért mondom h mindenhol másképp van...ezt a helyi pol.mesteri hivatalban kéne megérdeklődnöd h miket lehet igénybe venni a 3 vagy több gyereknél.Ami mindenkinek jár az a családi adókedvezmény 3 gyereknél egy évebn őssz 144.000ft (asszem gyerekeknként 4.000 havonta).és ezt vissza lehet igényelni ha van annyi levont adója q családban valamelyik félnek..mi ezt sajna nemis tudjuk visszaigényelni mert ahogy írtam a férjem zsebbe kapja a nagyobb pénzt és nem bejelentve...
A gáztámogatásnál is van kedvezmény a nagycsládodoknak.

A NUSZ-nál is lehet pályázni nagycsaládosoknak üdülési csekkre...nagyjából most ennyi jutott eszembe.

Ja családi pótlék gyerekenként 16.000ft,de sajna az új Gyurcsány féle tervek alapján aki jól be van jelentve az nem fog ezzel jól járni mert hozzácsapják az évi bérjövedelméhez és lehet h ezzel magasabb adósávba kerül...legalább mi ezzel nem járunk rosszul..

Sajna ez a kö..ög gyurcsány nem segíti egyátalán a családokat...-érdekes válság ide vagy oda-külföldön a családokat támogatják és nem elvesznek tőlük..de itt nem érdekük h szaporodjon a Magyar sajna...

Ja még annyi jutott eszembe, hogy ha van lakás vagy házhiteletek és új építésűre vettétek fel,akkor visszamenneőleg a szocpolt a 3.gyerekre is igénybe lehet venni és a hitelből levonnak 1.400.000ftot és ezáltal értelemszerűen csökken a részlet.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Nagyon köszönöm a biztató szavakat. Én is így gondolom, hogy csak egyszerűen bele kellene vágni, mert ha gondolkozik rajta az ember csak roszabb. Mondjuk úgy treveztük, hogy idén télen kezdenénk bele a baba projectbe. Bár most ez a Gyurcsány dolog minket is elkeserített. Egyszerűen hihetelen mennyire nem támogatják a családokat, de még azokat sem akik próbálnának dolgozni. Nekem is a nagyobbik 6 éves, a kicsi 3 éves úgy, hogy korban is ott vannak, hogy jöhet a következő baba.
Most mennem kell dolgozni, majd este még jövök, de csak 10 után tudok.
Köszönök mindent .
Kriszti :D
cica76
 
 


Szia Kriszti!

Nem csinálsz vonalzót a gyerekeidről?És nem is írtad h milyen neműek,nevük...vagy direkt nem akarod?
Ahogy nézem hasonló korúak az én nagy srácaimmal :wink:

Hát sajna ha az meber a megfelelő időt várja a gyerekvállalásra...azt kell h mondjam h anyagilag szinte manapság nincs is ilyen...nem is lehetne akkor szülni egyátalán..ezért kell ebben a rossz anyagi világban vállalkozni mégis h becsülettel felneveljük a lurkókat :wink:

Ditta!

Gondoltam h nheked nagyon bejön majd a huszár sisakos kép :lol:
Márc.15.-én már Olika is így fog jönni az Ünnepségre a nagyokkal együtt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Én is köszöntelek itt, és mindent bele a 3. babánál. Pannival egyetértek mindenben, amit leírt:)

Panni, Ditta! Jók a képek:)

Nálunk minden ok. A nagyok mamáznak és papáznak holnap du-ig. Így csak 3an vagyunk itthon. Jövő hétvégén is így lesz, csak a másik mamánál.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Panni!

Nem akarok titkolózni csak még nem volt időm megcsinálni a vonalzót. A nagyobbik kislányomat Krisztikének, a kicsit Enikőnek hívják.
Abban egyetértek, hogy anyagilag tényleg nem lehet felkészülni a gyerekre. Mi most azért gondoltuk, hogy 2009. végétől próbálkoznánk, mert nem régóta dolgozom és nehogy ez legyen már az amibe bele tudnának kapaszkodni, mármint a kormány.
Mert ugye köztudott, hogy a családokat a legkönyebb szorongatni.

Britta!

Köszönöm neked is a szívélyes fogadtatást nagyon jól esik. Azaz igazság, ha már csak megemlítettem a környezetemben, hogy gondolkozunk a harmadik gyereken egyből az volt a válasz, hogy hülye vagyok a mai világban bevállalni.
Jó, hogy találtam már tapasztalt embereket is akik nem úgy gondolják, hogy a gyerek csak teher az ember életében. Sok lemondással jár, de ennyi szeretetet nem kaphatsz senkitől csak a gyerekeidtől. Minket nagyon sokszor ez segít át a nehéz helyzeteken.
Mjd még jövök.
Sziasztok Kriszti

cica76
 
 


Panny, Britta, nagyon klasszak a jelmezek! Tetszenek! Végül a fiam rendőrtiszt lett. Csikóhal barátjából pedig pingvin lett mire a farsangi bálba értek, bár néhány hal volt nála.

Szia Kriszta! Sok sikert a harmadik gyermekhez! Aki hülyének néz, nézzen nyugodtan, az a lényeg, hogy Ti szeretettel fogadjátok! Én nem számítok előre a különböző támogatásokra, mert ebben a gazdasági helyzetben nem tudom, hogy milyen juttatásokat fognak megvonni mire megszületik a harmadik, de úgy gondolom, fel fogjuk tudni nevelni.

Lányok, nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki októberben megszületik harmadik gyermekünk! Drukkoljatok, hogy ezúttal minden rendben legyen!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Csajok!

Én csak sajnálom azt, aki minket 3 gyerekeseket hülyének néz. Szerintem nekünk sokkal több örömünk van az életben, mint akinek kevesebb, vagy egy sem. Ha már kettő van, mindegy onnantól, mennyi lesz még.

Datolya! Nem kiabálok, csak halkan mondom, vigyázz magadra:)

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Datolya!
Gratulálok!!!!!! Én nagyon szorítok, hogy minden renden menjen.

Brigi!

Teljesen igazatok van, nem is fog mások véleménye érdekelni, nem mintha eddig befolyásolták olna a döntésemben.

Sziasztok Kriszti

cica76
 
 


Kriszti!

Úgylátom sikerült kellő képpen megadnunk a kellő lökést ahhoz a 3.babához :wink:

És így van ahogy Britta is írja..kettő után már mindegy még hány gyerek van... :wink:

Én is találkozom a lesajnáló tekintetekkel a 3 gyerek miatt...sőt,ha tudnák h még akarunk egy 4.-et is egy év múlva :wink:
Engem nem érdekel ki kit gondol vagy mond..én aztért ki szoktam állni az álláspontom mellett és nem hagyom h ismeretlenek vagy ismerősök oktassanak és lesajnáljanak.A mi gyerekeink és kész :wink:

Nem látszanak a vonlazók..sztem valamit elrontottál és nem jó címet másoltál be...

Datolya!

Annyira örülök!!!szuper...halk gratula!!De ha mehet majd hangosan is akkor tudasd velünk lécci!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól esett a gratuláció és a bíztatás (rám fért). Hangosan majd akkor, ha szépen egészségesen megszületett.

Kriszta, ez a jó hozzáállás, így tovább!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hali!


MI VAN?????KIHAL A TOPICUNK????

NE MÁÁÁÁÁÁÁR!!!!

Kivel mi van??Tessék leadni a jelentést!! :wink:

Nálunk:OLika már rohan,szalad ezerrel..alig győzünk utána menni :wink: 1-2 szót mond(bár lehet hogy ő nem annak szánja csak mi halljuk bele amit akarunk :wink: :lol: )megmutatni sokmindent tud és nagyon sokmindent megért.
Krizsi kezdi nem személyes sértésnek venni hogy kistesója született és egyre okosabb,türelmesebb,megértőbb és tünemény!!Újra kezdi a kiscsoportot ősszel mert csak 7 évesen akarom hogy suliba menjen.Manapság már egy 6 éves gyereket "felszeletelnek"az isiben :shock: Márk ősszel meg más sulis.Mi jobban izgulunk mint ő :wink:

És a nagy hír hogy probálkozunk a kistesóval :oops: :wink: nagyon a lányra gyúrunk..minden lehető ,csakis TREMÉSZETES módszert bevetünk..de ha megint fiúcska lesz az se baj!! :wink:


Panni Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Néha én is idenéztem, de láttam, senki nem írt...örülök, hogy jöttél! Azért szoktam én kukucskálni itt-ott, tudok a tervetekről... :wink: :wink: Hajrá csajszi!! Már dolgoztok az ügyön?? :lol: Milyen nagy már Olika!! Cicizik még?
Dobok én is a legkisebbről:
Kép
Kép

Többiekkel vajon mi van?? Rik hogy áll??? És Kriszta?
Nyáriorgona, Ágica???

datolya!
Már te is lassan félidős vagy!! Hogy érzed magad??

Kép

Kép
ditta76
 
 


Jó reggelt!

Én is vagyok. Jól vagyunk, Beni volt beteg, de mára már jól van ő is. Olikához hasonlóan Beni is szalad egész nap. Meg sem áll. Még enni sem tudjuk hosszú időre leültetni:)
Gergő mához egy hétre ballag az oviból. Ősztől már iskolás lesz a drágám. Kicsit izgulok, de ő még nem érzi. Nem foglalkozik vele.
Danival akadnak problémák. Sajnos ragad rá a buta viselkedés, mint légy a légypapírra:( Napról napra újabb dolog jön elő nála.
Apa dolgozik. A héten két nap én is vele voltam, mert segítettem neki. Hát nem mondom, jól elfáradtam, mert elég sokat gyalogoltunk. De legalább együtt voltunk gyerekek nélkül. Még lesz két ilyen nap. Gyerekek mamáztak addig, és meglepő módon Beni is elmaradt nélkülem egész nap.
Jómagam még mindig úgy vagyok, mint eddig. Baromi fárasztóak a napjaim, főleg mióta Benikém megy. Sokszor alig érem magam utol. Este pedig örülök, ha ágyat érek.

Na, nem panaszkodom.

Ja! Panni: én is olvastam a másik topicban a tervekről, sok sikert hozzá. Részemről befejeztem a gyermekvállalást. Őszintén becsüllek a türelmedért, és hogy még szeretnél babát. Kívánom, hogy kislány legyen:) Ditta, Ágoston is gyönyörű baba:)

A képek, amiket feltettetek, szuperek. Panni, a fiúk sokat változtak, és hihetetlenül egyformák.


Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Ditta!

Nagyon édes Ágoston!!!!Ahogy kuncog a képen...cukorfalat!! :wink:
És ő cicizik még?
Olika már rég nem...fél éves volt amikor megjött a mensim és egyik napról a másikra az Istennek sem kellett neki a tej...de még a fagyasztott sem..volt vagy 7-8 liter lefagyasztva..sajna ki kellett öntenem mert szednem kellett többször is antibiotikumot mellgyuszi miatt és így nem kaphatta meg más baba.

Brigi!

Rólad már hallaottam MSN-en is hál'Istennek
:wink:
Igen,érzek még erőt-energiát még egy babára..és a férjem is...igazából nem nagyon látom másnak értelmeét csak a gyerekenek ebben a felszínes,róhanó világban!!

De ne tudjátók meg mennyi negatív fogadtatást kapok...tiszta kész vok már ezektől...mindenki azzal jön hogy:"Fel is kell nevelni."..mintha legalábbis azt kérném hogy más nevelje helyettünk....felelősségteljes szülők vagyunk és épp ezért rosszul esik amiket mondanak.....vagy:"Errre a világra minek.."...hát pont azért hogy ezt a hülye világot az új nemzedék megváltoztassa....amúgy a csajokkal a másik topicban rájöttünk h azért mondják ezeket mert igazából ők is szülnének még csak vagy a férjük nem akar,vagy rossz a háézasság vagy ilyenek...mert akinél semmi gond az érdekes hogy tud pozitívan reagálni.Na mindegy nem húzom fel magam ezen :wink: ..a lényeg hogy a család támogat ebben(is) :wink:

Sajna nem tudom mi lehet Rikkel,Krisztivel,Gonával...Ágica írt nekem privit nem rég..velük minden OK.Gira meg törölte magát a babanetről..nem tom miért :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Én örülök a terveiteknek, és egyáltalán nem ítéllek el emiatt. Másokkal nem kell foglalkozni. Mindenki maga dönti el, mennyit akar és tud vállalni. Mármint babát. Mégegyszer sok sikert hozzá:)
Ja, és ha itt vagy msn-en éa van kedved beszélni, csak szólj.

Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

Tudom-tudom,nem is rád gondoltam :wink: Azokra akik pl.egy gyerekkel,vagy épp gyerek nélkül kritizálnak hogy mit gondolunk mi hogy minek akarunk 4.babát is :shock: :x :shock: :x

Ok,ha épp fennt vagy jelzek MSN-en.

További jó hétvégét!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!


Én is gyakran bekukkantottam ide, de mivel senki sem írt, így én sem!


Panny!
Őszintén örülök, és becsüllek benneteket érte, hogy vállaltok még egy kisbabát!
Kívánok hozzá minden szépet és jót!

Csodaszép az összes baba, akinek a képeit itt látom!

Nálunk is zajlik az élet. Lilla szeptemberben középiskolás lett, a győri Révai Miklós gimnáziumba jár, kollégista is. Szegénykém nehezen szokott bele, hiányzott neki a család és a kistesó.

Laura még "csak" 5-es, vele is minden oké.

Emma pedig még mindig egy igazi angyalka!
Panny!
Ilyen kislányt kívánok Nektek, és mindenki másnak!
Piciként is csak evett-aludt. Most is egy angyalka.

Most kezte felfedezni, hogy nemcsak mászni lehet, hanem a lábacskáin totyogni. Nagyon aranyos, még csak próbálkozik....

9880g volt hétfőn.

Kép hajvágás után....

Kép és előtte........ :lol:

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Sziasztok!

Még élünk :)

Megvolt az oviban a ballagás, most itthon vannak a nagyok is. Így aztán nagyon kevés időm van arra, hogy pihizzek.

Két hete voltam a háziorvosnál, meg ekg-n, mert az utóbbi időben sokat fáj a mellkasom bal oldalon :( Akkor kaptam gyógyit, de nem lett jobb. Egy hete elmentem laborba is, sok lett a csillagos eredmény, és ezek a minimum alatt vannak. Magne b6-ot kell szednem + a múltkori gyógyi, és két hét múlva megyek kardiora. Remélem, nem találnak semmit, csak ki vagyok merülve.

Képzeljétek, ez volt az első hétvégénk Apával, hogy mindhárom fiú a mamánál aludt. Szerencsére Beni sem okozott gondot, szépen elaludt a mamával. Sőt, nem is akartak hazajönni, oly jól érezték magukat. Anyum mondta, máskor is lehetnek náluk, mert nem volt semmi probléma hármukkal :)
Én meg nagyon boldog vagyok, hogy Benikém is ilyen nagyfiú már :)

Marika! Emma csodaszép. Irigyellek a lányokért :)

Jó éjt!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Halihó Csajok!

Még élünk:)

Jól vagyunk. Bár ez Gergőre most épp nem mondható. Megint kijött rajta valami gyomorhurut féle, amitől szenved. De azért pici javulás már mutatkozik nála.
Dani elvan. Sok a hiszti még mindig, és nehéz boldogulni vele sokszor. De azért próba szerencse.
Beni eleven. Mindig szalad, mintha nem is tudna lassabban menni:) Szuper étvágya van. Egész nap képes enni. A kezében mindig van valami, mert úgy érzi jól magát. Még egy szót sem mond, csak mutogat meg ökk, okk, i...ilyenek. Persze megérteti magát mindenkivel. Gond egy szál se.
Apa dolgozik. Jól van.
Voltam kardiológián, ahol hála Istennek nem találtak semmit. Kaptam 24 órás ekg gépet, eredménye 8-án lesz. Voltam laborban, vérszegény vagyok és vashiányos. Voltam nyaki gerinc röntgenen, valami rés be van szűkülve, lehet az lesz a probléma oka. Azért írattam fel addig is fájdalomcsillapítót, ami úgy tűnik, jó. Mellé izomlazítót kaptam, aminek szintén van hatása, mert jobb lett a közérzetem.

Hű, jó sok lett.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok, Lányok!

Gyönyörűek a gyerkőcök!

Maria, Emma csodaszép és ahogy olvasom jó nagy baba is. Örülök, hogy még most is angyal, maradjon is így!

Britta, remélem a MagneB6 meg a gyógyi, plusz a pihenés (már ha tudsz rendbe tesznek!

Panni, bevalloom kicsit belestem a 4 gyerekes topikba. Sok szeretettel gratulálok és kellemes várandósságot kívánok, könnyű szüléssel és egy csodaszép, egészséges babócával a végén!

Ditta, szépek a gyerekeitek! Látom Ágoston a jókedélyű felfedező típusba tartozik :D . Neked is köszönöm az érdeklődést!

Már túl vagyok a félidőn, jól érzem magam. Harmadik gyermekem is kisfiú lesz, valamikor októberben születik meg, majd írok. A testvérei nagyon lelkesek, simizik, puszilgatják így pocakon keresztül. Neve még nincs (Anyikám mondta is, hogy szegény kis hátrányos helyzetű, még neve sincs :lol: ), nem sikerült még megegyeznünk. A fiúk nagyon Gergőt szeretnének, majd meglátjuk....

További szép nyarat kívánok!

Datolya

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Pannikám! GRATULÁLOK! Ügyesek vagytok:) Remélem, könnyű terhességed, és a végén kislányod lesz. Ha mégis fiú lenne, én akkor is örülni fogok nektek:)

Datolya! Jó hallani rólad. Már nem sok van vissza, hisz a felén túl vagy. Jól viseled? Bízom benne, hogy igen.


Puszi nektek és a csemetéknek:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hali!

Biztoa azóta olvastátok a rossz hírt..ha nem akkor megírom h sajn a 8.héten üres volt a petezsák és műszeres befejezés kellett :( :( :(
Nem gondoltam hogy 3 egészséges és problémamentes terhesség után is lehet ilyen...de mostmár tudom h sajna igen..azóta sokat olvatsm a témában és sajna elég gyakori ez a fajta vetélés.....nekem szuerencsém volt h eddig még nem volt....

De ami nem öl meg az megerősít!Tudom h a Jó isten valamiért akadályok elé állít h erősebb leygek,de állom a sarat és lesz 4.babám!!!! :wink:
Pont 3 hete törént a dolog,alig várom a mensit és ismét hajrá baba project!!Bízom benen h hamar sikerülni fog,eddig minden baba első vagy második próbálkozásra jött....most is így lesz :wink:

Majd hírül adom nektek :wink:

Datolya!

Üdv a 3 fiús családok körében :wink:

Re is jelentkezz h hogy vagy,mi van veled...nemsoká szülsz.

Ditta?Brigi?Rik?Kriszti?és a többiek!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Nem olvastam vissza, de nagyon sajnálom :cry:
Veled együtt remélem, hamarosan összejön a babóca:)

Most nem írok többet, fáradt vagyok. Nemsokára jelentkezem bővebben:)

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Panny!!

Igen-igen, a 2010.márciusiaknál olvastalak, nagyon sajnálom!! :cry:

Na, de nem olyan fából faragtak téged, hogy csak úgy feladd?? Igaz? :wink:
Szóval fogunk mi még gratulálni hamarosan!! :D

Puszi!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: