Új privát üzeneted érkezett!

Hát a kövérség az csak a terhességgel kezdődött, úgyhogy nem hinném, meg az illik még rám, hogy nem estem még teherbe másodjára. Vagyis már tuti voltam terhes egyszer, mert volt + tesztem, de aztán megjött :cry: . Pedig nagyon örültem akkor! Ez már jó pár hónapja volt mondjuk!
Vendég
 


Hát... a PCO-hoz egyáltalán nem kell kövérnek lenni... én 153/46 vagyok... szerintem nem kövér...

A lényeg inkább a rendszertelen ciklus / pattanások / ciszták a petefészekben / peteérés hiánya - vagy-vagy alapon... de nálam az összes megvolt... na meg az inzulinrezisztancia... (magas koleszterinszint esetleg, magas trigliceridszint)
Vendég
 


Sajnálom, hogy neked van, de azért sikerült a baba. Szerintem nekem hála Istennek nincs, de a 2. babus is összejön majd, remélem. Kérdés, mikor.
Vendég
 

 
 

athiz: persze, hogy összejön... és úgyis akkor jön majd amikor akar :)
Vendég
 


Kép

Na sziasztok, erről a csíkokról beszéltem, ez az a terhességi teszt. Nem tudom, mennyire látszik, de ami a terhességet mutatná, az bizony átlátszó. Szerintem gyári hibásak ezek a tesztek, de azért szóljatok hozzá Ti is légyszi, mit láttok!

köszi
Vendég
 


Athiz,
még a férjem is idehívtam hogy hány csíkot lát, ilyet én is produkáltam már számosszor, nálam ez mindig negatív lett a végére. Persze ez nem jelenti azt hogy nálad is! Szerintem is elég érdekesek ezek a tesztek! Ismételd meg pár nap múlva, ez éppúgy lehet halvány 2 csík mint (tényleg ahogy mondod) átlátszó második, ami nem értékelhető.
Vendég
 


Nekem ez halvány 2 csíknak tűnik... én legalábbis ujjonganék ha ilyet látnék... mondjuk a másnapi teszt sokat segíthet ennek az értelmezésében (ja... és a hőmérő....).... ha magas a hő és ilyen a teszt akkor inkább halvány... ha leesett a hő és ilyen a teszt akkor meg valszeg elindult valami csak nem lett belőle baba (gondolom nem tudott beágyazódni)....

Szerintem...

(én soha nem produkáltam ilyet... csak totál negatív teszteket)
Vendég
 


Oké, köszi csajok és férj! Meglátjuk. Egyébként a hő alapján szinte kizárt a terhesség, de méhen kívülire gyanakodtam. Másikat nem is csináltam, mert úgy gondoltam, biztos hülye vagyok, nincs is ott semmi. Olyan dilis vagyok! Mindegy!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk az apázásból,nagyon jó volt :)!
Voltunk a Tropikáriumban,majd teszek fel pár képet!A rájasimogató volt al egtutibb :),azt mindkét gyerkőc élvezte :D!

Tontica

Na végre,de azért gyere csak sűrűbben :D!
Hát szt is jobb,ha elkezded szoktatni a csemetét,hogy hamarosan bizony nem lehet ott mindenhol,vagy legalább is fel kell találnia magát...szt ennyi idősen már illik lefoglalniuk magukat valamennyire... :roll: Más kérdés,hogy esetleg attól tart,hogy eltűnsz és mindenhova követ,mert az normális... :roll:
De hogy egész nap nyúz... :(...hát én már kiakadtam volna...

Zsóka

Én is örülök,hogy idetaláltál,bár nem vagy valami bőbeszédű... :roll:
Mizujs?Ha olyan,jöhet priviben... :wink:

Athiz

Érdekes a teszt... :roll: Nem akarok ünneprontó lenni,de ez inkább amolyan átszívárgós dolognak néz ki...egyébként hasonló tesztet csináltam én is Villővel (legalább is kinézetre ilyen volt :oops: ) és tökéletesen működött...szt csinálj egy másikat...vagy ez nem most készült? :roll:

Lányok!


Bocsi,hogy ilyet kérek,de ne legyen már itt is minden tele a PCO-val... :roll:
Tudom,hogy szar dolog,meg hogy én ezt nem értehetem,de ezt a topikot igazából azért szerettük volna létrehozni,hogy végre minden másról beszélgessünk,hogy többet megtudjunk egymásról... :roll:
No most biztos nem leszek népszerű,de én ezt így érzem... :oops:
Megbántani nem akarok senkit,de tényleg... :roll:

Puszi

anyapoc
 
 


Athiz

Szt ha méhen kívüli lenne,akkor is maradna a hőd.Mert a méhen kívüli magzat is termel HCG-t és az készteti a sárgatestet progitermelésre,ami magasan tartja a hőt... :roll:...ez az én logikám... :oops:
A teszt valszeg tényleg rossz,de szt nem az összes,talán ez :)...na meg az összes negatív... :wink:

anyapoc
 
 


Anyapoc,
bocsi a PCOs hozzászólásomért, csak egy kérdésre válaszoltam.
A tropikáriumban én már jó rég voltam de szívesen elmennék újra. Én is félholtra tapiztam szerencsétlen rájákat :D Rosszabb voltam mint egy gyerek, nem lehetett onnan elrángatni :D Várom a képeket, biztos jól éreztétek magatokat. :)
Vendég
 


Köszi Anyapoc a véleményt, valszeg rossz volt a teszt! Na majd legközelebb! Mi most hétvégén voltunk a Tropicáriumban, már jópárszor láttuk, de mindig visszatérünk, annyira tuti. Mi is simiztünk ráját, de sajna Szili babám nem érte el, pedig már félig a vízben áztunk :shock: . A kismajmok viszont teljesen közel voltak, sőt egy helyre gyülekeztek, egész lent, és megsimizhettem a farkincájukat is.

Na jó éjt, remélem, azért holnap többen leszünk itt is és a másik hőmérősön is!

Pusz

Tudom, nem ide tartozik, de mi lehet Melcsivel? Kép
Vendég
 


Áfonya

Jaj,nehogy bocsánatot kérj már :wink: !
A lényeg,hogy nem sértődtél meg a kérésemen :wink: !
Neked akkor nagy szerencséd volt a rájákkal! :D Szegény fiammal ott gubbasztottunk vagy fél órát,de emindig kikerültek bennünket :(...feljöttek,aztán mire odanyúltunk,tök ügyesen elillantak... :? Azért nagy nehezen rá bírtam venni Bulcsút,hogy hagyjuk már ott őket,mert már csurom vizes volt a pólója... :?
A legnagyobb öröm az volt,hogy most nem volt olyan sok ember,mint tavaly... :lol:

No,megnézem a képeket :wink:!

anyapoc
 
 


No,akkor pár kép :):

A rájasimi :)
Kép

Talán ez érdekesebb volt :lol:
Kép

Villő nagyon élvezte a pancsit :)
Kép

Meg az egészet :)
Kép

És a lényeg se maradjon le :)
Kép

anyapoc
 
 


Athiz

:)
No hallod,Bulcsú sem érte el őket... :( Komolyan az volt a végén az érzésem,hogy minket utálnak a ráják,mert mindenki máshoz odamentek,csak hozzánk nem... :? Valamit biztos rosszul csináltunk :lol:


Na,én is elköszönök holnapig :wink:!

Puszi,jó éjt mindenkinek :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy nem értem ide a képpel,de most tudtam leülni a gép elé,ugyhogy majd legközelebb.Csüt-péntek meg elutazunk,ugyhogy majd utána.De addig még hátha nő egy kicsit.

Tontica!
Biztos nem könnyű így.Tényleg fel kell majd találnia magát előbb-utóbb,főleg ha megérkezik a kistesó.Tud már róla?
Sajna még nincs más képem babóról,csak a 12 hetes UH felvétel.De 31.-én megyek 18 hetes UH-ra majd abből teszek fel :D

Anyapoc!
Gondolom,hogy a gyerekek mennyire élvezték.Nagyon jók a képek :D

Csakegy!
Örülök,hogy ilyen jók lettek az eredményeid.

KépKép
takido
 
 


Remélem, még nem ment aludni mindenki!
Én még csak most értem ide....
Nagyon el vagyunk keveredve az építkezéssel.

Aranyos vagy Anyapoc, hogy kérdezel! Köszi!
Ez a ciklusom most elég érdekes. A hőmet ugyan mérem, de a fertility szerint nem sok jót ígér.
Kb. másfél hete szédülök, kétnapja volt egy brutál orrvérzésem, ma meg egy kis pecsételés, amit korainak tartok a 23. napon ...
Lehet, hogy kimerült a szervezetem? Nem nagyon bizakodom...

Nagyon klasszak a fotók. :D
Nem is tudtam, hogy a rájákat lehet símogatni..
zsazsóka73
 
 


Anyapoc
Csuda klassz képek! :D
Bulcsúnak azért így is nagy élmény lehetett,hogy azok a csúnya-csúnya élőlények kikerültek titeket!Villő is jót pancsizhatott :lol:
Apa kérdezteti hol van ez a hely? :?: Ő is akar ráját simizni :D Rosszabb,mint egy gyerek :oops:
Jó lehetett az apás nap!Most egyébként itthon van,vagy csak erre az egy napra jött haza?

Athiz
Ilyenkor a tesztet nem lehet visszaküldeni a gyártónak?Csak mert ha hibás,arról ők tehetnek!
Csinálj egy másikat!Nagyon drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsóka
Láttam a görbédet.Írok oda róla véleményt! :D

Pár kép a csajomról:
Ilyen csokis a pofija általában.Egész nap azt eszik,puding és fagyi formájában :oops:
Kép

Ez a kedvenc játéka!Leugrálni a sarokülő tetjéről:
Kép

Ez az állatkertben készült:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok! :)

Hűűű,egész sokáig aludtunk,majdnem negyed 9-ig,pedig aztán Villlő a fogzás miatt elég sokszor kel.Illetve fel-felsirdogál,most is,de visszaaludt... :)

Takido

Már bocsi,de aén a 12 hetes Uh képről is lemaradtam... :roll: Volnál szíves majd ide is feldobni? :wink:
Hogy bírod egyébként?

Zsóka

De jó :)...mire ideértél,már alukáltam... :(
Nem láttam a görbédet,de majd megtekintem...
Hát lehet kierülés,de az orrvérzés is tipikusan terhestünet...persze belédbeszélni nem akarok semmit... :roll: Azért én drukkolok :)!
A 23. napon pecsételés lehet beágyazódás is...
Igazán csinálhatnál Te is egy vonalzót,hogy tudjuk,hol tartasz... :wink:
Bizony,lehet őket simizni és ki is van írva,meg azért az is,hogy saját felelősségre,mert ugye a farkuk csíp :roll:...


Kriszti

Hát ez a csaj csúcsszuper!!!! :)nagyon szép Ada a képeken!Az ugrálós dolog ismerős,enyimgyerek is ezt élvezte egy időben.... :D Nyugi-nyugi,abba fogja hagyni :)..
Csoki :)...nálunk is volt egy időszak,amikor folyamatosna azt akart,akkor letiltottam az édességről,mert sok volt a jóból...és bár nem vagyunk érintettek,én féltem a cukorbetegségtől... :roll:
Most be van osztva :)!
Milyen fülbije van Adának?Villőnek is szeretnénk a szülinapjára,de még nem találtam megfelelőt... :roll:...
Apa hajója minden héten 2 napot van Pesten.Passauból indul,lejön Pestre és megy vissza.Kedd délután érnek ide és szerda este mennek el.Így belefér egy nap apázás :)!Én viszem a lurkókat és bulizunk :)!Persze most már csak inkább kéthetente,mert elég húzós két gyerekkel jönni-menni,pláne nagy melegben...De program az van bőven... :)
Apátoknak igaza van,hadd szórakozzon ő is...még én is alig tudtam elszakadni :). Ez egyébként a Tropikárium a Camponában,itt megnézhetitek: http://tropicarium.hu/
4 éves kor alatt nem kell fizetni,felnőttnek 1700 Ft a jegy.Vannak hüllők,madarak,sokféle édesvízi hala,hazai és "külföldi" is... :) Gyönyörű!!!!

Na most megyek a könyvelőhöz,majd jövök :)!

Pusza!

anyapoc
 
 


Athiz

Csináltál másik tesztet?????

anyapoc
 
 


Anyapoc nem, nem csináltam, mert nem szeretnék csalódni! Különben is a hőgrafikonom alapján elvileg volt peteérés, a hőm is fennmaradt most, a másik topicon feltettem, ha gondolod kukkancs be oda, és így nem akartam magam külön stresszelni! Valószínűleg ez a fajta teszt ilyen hülye. Majd beszélek a csajjal a patikában, hogy ilyet ne adjon el!
Jesszus, hogy bírod ki, hogy ilyen ritkán látod apát! Én belehalnék!

Okr, a kiscsaj szuperédi, nagyon helyes! Nem hozzuk össze a fiammal :lol: ?

Csók
Vendég
 


Sziasztok!

Cs1!
Meg total POZITIVAT!!!!!! :D


Kép
Kép
ancsa81
 
 


Athiz

Megkukkoltam a görbédet,de nem értem,azt hittem,már jóval PÉ után vagy... :? Vagy akkor most hogy is volt ez a tesztelés? :roll:

Ancsa

Szia :)
Nem értem az üzidet... :roll:
Vagy nem baj? :oops:

anyapoc
 
 


Anyapoc
Köszi a linket! :D Lehet a jövő hét vége ottér bennünket :D Apa a cápára is nagyon kíváncsi!A fülbevaló mama ajándéka.Elöl kis kövek vannak benne,éshátul kapcsos.Ez már a 2.,mert egy kis karikája volt ,amivel hazahoztuk a kórházból,de azt kis is nőtte a füle 3 hónap alatt. :wink:

Már máskor is írtam,de nem győzöm csodálni a kitartásod,apa miatt.Nagyon nehéz lehet nélküle .Egy héten 2 nap ,az szinte arra sem elég,hogy jól kibeszéljétek magatokat!(gondolom én)
A gyerekeknek is gondolom mennyire hiányzik! :?

Athiz
Görbe szuper,de a tesztet én sem értem.
Gyerekeket majd összehozzuk :D

AncsaNem értem én sem! :oops: Gondolom siettél,azért sikeredett így! :oops:

Takido
Sztem még én sem láttam a 12 hetest.Vagy nem emlékszem rá.mindenesetre tedd már fel ide,ha tudod! :P

S.O.S
A csokifagyit mivel lehet kiszedni a ruhából???????? :?: Wanisch szappannal megdörzsöltem,így állt egész éjszaka,majd egész hosszú mosás,de a folt maradt.Igaz halványabb,de megvan! :twisted: Érdekes módon előbb említett módszerrel még a fűfölt is kijön,de ez az egy nem! :oops: Hypo kilőve,mert színes az anyag!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti

Írtam privit :)!
Cápák szuperek :)!Majd csináljatok képet,Ada is biztosan élvezni fogja!!! :)
Hát nincs egészen két nap a "láthatás" :D,mert most is csak szerda du mentünk fel,mert én de dolgoztam...Nem könnyű,de már megszoktuk...és ha előrébb akarunk lépni,akkor muszáj vállalni és még most,amíg fiatalok vagyunk,hogy élvezni is tudjuk,amiért küzdünk :D.Bulcsú emlegeti Apát,de azért nem vészes...remélem nem is lesz az,hogy nő :roll:...
Egyébknt sokat beszélünk telefonon,mert ha osztrák területen vannak,akkor ő hív,ha magyaron még,akkor én,így tk kb 2 nap esik ki,amikor nemkommunikálunk,mert az emilezésről már leszoktunk :D!
És ha minden igaz,lesz Skype-ja,így meg pláne szuper lesz :)!
Csokifolt:vanish oxy -val próbáld.Ráteszel a foltra egy kis port és meleg vizet csöpögtetzs rá,hogy átnedvesedjen,de a por ne jöjjön le.Hagyd így pár órát és szépen ki fog jönni! :) ha nem,akkor ecetes olló... :(
Elvileg színes ruhákra is jó,én többször ruhábamosott foltokat is szedtem már ki így... :)
Fülbevaló:nekünk még a belőtt orvosi cucc van benne és szülinapra szeretnénk vmi karikát.Én is néztem hasonlót,de Adáé mintha nagyobb lenne... :roll: Nem tudsz közeli képet mutatni róla...? :oops:

anyapoc
 
 


Ancsa Csakegy utolsó hozzászólására reagált, mikor Csakegy mondta hogy ő nem produkált ilyen félig átlátszót, csak csont negatívat. Erre mondta Ancsa: meg totál pozitívat. (Csakegy terhességére utalva)
Vendég
 


Áfonya


Köszi...hát ki nem bogoztam volna... :oops:
Ti Paks mellett hol lakot?
Nem szokott zűrös lenni az atomerőmű? :roll:

anyapoc
 
 


:) :) :) Áfonya köszi :) bevallom én sem értettem :) :) :)
Vendég
 


Hívjatok csak kódfejtőnek :lol:
Paks mellett van egy kis falu, Dunaszentgyörgy a neve, ott lakom. Az atomerőmű semmit nem csinál, csak azt sajnálom nagyon hogy a médiabotrányokból ismerik kizárólag ezt a környéket az emberek. Pedig ez kizárólag szenzációhajhászás, semmi más. A férjem az atomerőműben villamosmérnök, pontosan tudom mi megy ott, és bátran kijelenthetem hogy semmilyen veszélyt nem jelent semmire, sőt! Egy pasztilla (ami kb 8mm magas és kb 10-15 gramm súlyú) annyi energiát szolgáltat mint több teherautónyi szén, vagy többszáz köbméter gáz. A környezetre a terhelése pedig töredéke. A paksi atomerőmű adja az ország villamosenergia termelésének 40%-át! Óriási számok ezek.
Bocsi a kiselőadásért de szerintem nagyon érdekes.
Vendég
 


Na írtam, hogy gyogyi vagyok, és csak csináltam egy tesztet, mert bíztam a Jónás-naptár féle módszerben, de úgy tűnik, hiába! Eszerint már terhesnek kéne lennem, ha sikerült volna, mert akkor voltunk együtt, amikor a naptár írta a lehetséges fogamzási időszakot. Nem tudom, mennyire voltam érthető. Csak arra gondoltam, lehet, hogy a hőmérséklet nem mutatja a terhességet, főleg, ha méhen kívüli. Mindegy, aztán úgy döntöttem, nem érdekel, majd úgyis meglátom a ciklus végén, lett-e valami vagy sem! Viszont csodálkoztam ezen a teszten, mert nem tudom, mi ez a második átlátszó csík. Voltam a csajnál, aki eladta a tesztet, azt mondta, még senki nem panaszkodott rá. Lehet, hogy én vagyok a kivétel, miért is ne :roll: .

Remélem, a hőmérsékletem tovább emelkedik, és nem is esik le majd, habár most még elég egyhangú, a peteéréses emelkedéstől eltekintve! Vagy az pont jó?

Remélem, mindenki jól van.

Anyapoc, csodállak, hogy 2 gyerkőccel otthon, apa pedig távol a családtól, és így gondolkodsz róla! Ezek szerint nem vagy féltékeny típus! Szerencsés vagy, én megvesznék! Bár még az is lehet, hogy nálunk is lesznek olyan hónapok, hogy apa nem lesz itthon, vidékre megy dolizni, és csak hétvégente jön majd haza. De ez még nem tuti! Majd csak túléljük! Vagy elválunk!
Vendég
 


Áfonya

Köszi a kiselőadást :)
Nekem külön jó,mert szoktam településvédelmet tanítani,amiben szó van az energiáról,sőt újabban a biológia tételek is tartalmaznak hasonló dolgokat,így ezt majd hasznosítom :).
Persze én tudom,hogy nem vészes,csak azért érdeklődtem,hogy mennyi csapódik le nálatok ebből. :roll:
Áááá,a hírtv-k meg sem élnének,ha nem tudnának valamit felfújni.... :(

anyapoc
 
 


Athiz

Nekem bejött a Jónás mindkétszer,igaz csak utólag :D.Akkor fogantak,amikor írta és nemük szt is azok lettek...vagy ez a kínai? :oops: Én keverem ezt... :oops:
Apa:mi megbízunk egymásban,bár nem mondom,hogy néha nem fordul meg a fejemben ez vagy az,de tudom,hogy nincs okom féltékenynek lenni.Tudom,sokan állították ezt már,aztán hoppá,de ennyi erővel ő is lehetne féltékeny,nem? :lol:
No mindegy,a mi kapcsolatunk egyenlőre bírja ezt,szétnézve a hajó személyzete között,nem igan akad rivális(legalább is szt),a vendégek átlagéletkora pedig min 70 év :D:D!
Mi jót dolgozik Apa nálatok?

anyapoc
 
 


Hát megnéztem... nekem nem jött be a Jónás... legutóbb pont akkor voltunk együtt (a Pé is egybeesett vele) aztán semmi... Most meg ... minimum 2 hét fáziskésés van :)
Vendég
 


Szia Mindenkinek! :)

Látom megyeget az új topic! :)

Bevallom hősiesen nem tudok rendesen visszaolvasni, de ha jól láttam új babásunk sajnos nincs...

Kriszta,
Ada nagyon édes!!! :) :)

Foltra végső esetben én is csak az ecetes ollót tudom, de látom, Anyapoc is már megvillantotta! :D

Anyapoc,
tündériek a gyerkőceid :) , de asszem már írtam, de talán nem bánod, ha még egyszer lovasod! :D

Cápa!!! :shock:

Athiz,
a hő mutatja a méhen kívülit is, és jelez a teszt is, sőt állítólag nagyon erősen!

Bocs, akinek nem írtam, lófuttában vagyok... :roll:
angel37
 
 


Anyapoc, a mi apusunk villanyász, de azért nem csak villanykörtéket csavar be, ugyebár. Egyéni vállalkozása van, hát nem könnyű, annyi tuti. Tök jó, hogy így megbíztok egymásban, a férjem is bennem, én is benne, de valahogy a zöldszemű szörny mindig előjön bennem. :evil:
A te párod mi is pontosan, tengerész?

Hát ebből is látszik csajok, hogy a Jónás nem tuti, vagy legalábbis nem mindenkinél jön be. Sokat olvastam róla, valaki esküszik rá, valaki meg továbblép másféle módszerre. Egyenlőre nem adom fel, habár a köv. ciklusra fiút írt, de meglátjuk.

Köszi Angel az infót, remélem, akkor nincs méhecskén kívüli baba, csak méhecske, aki beporozza a virágot:
Kép
Vendég
 


Athiz,
az aviva torna tanárnő hisz a Jónásban, mármint a holdállásos részében. Én nem igazán, de attól még akár működhet is. :wink:

A méhen kívüli nagyon fájna! Bár ahogy elnézem még csak hét nap múlva (nem) kéne megjönnie, ilyen korán még nem nagyon derül ki semmi...
angel37
 
 


Igaz Angel, hogy fájna, de nem olyan biztos. Hallottam már olyanról is, nem is egyről, akinek csak a 6. hónapban jöttek rá a drága doktorok, hogy méhen kívüli terhessége van, mert akkor lett rosszul. Nem tudom, hogy nem lehet azt észrevenni. Szerencsétlen persze belehalt. Mellesleg sokat görcsölget a pocakom, de nem szeretném túlzottan magamba beszélni a dolgot, úgyhogy inkább elképzelhető, hogy álterhes vagyok :shock: ! A Jónásdologról még nem vagyok meggyőzve! Kiderül. Azért köszi
Vendég
 


Athiz
Sztem majd ha 14 DPO-d lesz,tesztelj egyet.Ha pozitív jöhet az UH.Na meg a nyugalom!
Jónás nekem egyszer már bejött,de azóta sem.Pedig sokszor volt p.é jónás napon.Szóval a személyes statisztikám kb. 15% .

Anyapoc
El is felejtettem mondani,milyen kis vékonyka vagy! :lol: Kicsit irigykedem ám,met nekem lenne mit leadni! :oops:
A fülcsiről próbálok majd közeli képet lőni! :D Ez a fazon amúgy asszem most elég divatos.sok felnőttnek is látom,persze nagyobban.
De láttam már olyan elölkapcsos "hagyományos" gyerekfülcsit is amin maci van,vagy elefánt.Azok is édesek! :D

Áfonya
Köszi a kódfejtést,és erőmű ismereteket!Tényleg érdekes dolog! :)

Angyal
Vérezgetsz még,vagy már teljesen megszűnt?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti! :wink:
Nagyon édes a kislányod! És már milyen nagy!!!

Anyapoc! :)
Minden tiszteletem a tiétek, hogy ilyen jól bírjátok a távolságot!
Bár azt mondják, ez az igaz szerelem próbája!

Ebben a ciklusomban, azt hiszem, már nem nagyon bízom, hisz elkezdtem barnázni.
S ma kiderült, hogy igen magas a vérnyomásom. Lehet, hogy ettől volt az orrvérzés is.....
Egyébként a magas vérnyomás hatással lehet a babásodásra? ( bocs, ha hülyeséget kérdezek )
zsazsóka73
 
 


Elnézést,meg sem köszöntem a foltisztító ötleteket.
:oops:
A wanisch oxyt kipróbálom,mert már megszáradta ruha,de a folt jól láthatóan virít rajta! :evil:

Zsóka
Orrvérézés lehet magas vérnyomástól is :( ,mégis mennyi az a sok?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Na vegre! Nem mukodott ez a hule billetyuzet (ki kellett cserelni az elemet :lol: ) de nem volt hozza lelkierom.

Anyapoc: Szupik a kepek!!! Nagyon szepek a gyerekek, nemsokara mar mi is ilyen "nagy" csalad leszunk. :lol: Ez a hely tenyleg nagyon jo lehet, gondoltam ra hogy elmegyunk de nem tudom befer-e majd a programba.
Egyutt alszol Villovel? Ugy konnyebb hozza folkelni. :lol: Hanyadik foga jon?
Kepzeld Rate kapott 5 db. kis mecsboxot (vagy hogy irjak) es azzal jatszik egesz nap a szobajaban, vegre valahara!!! :lol:

Takido:
Elmondtam Ratenak hogy a mami hasaban van egy kisbaba de szerintem meg kicsi hozza hogy folfogja, egyenlore csak annyit mond hogy a baba bebujt a mama koldokebe. :lol:

Zsazsoka: Ez lehet tenyleg a testi-lelki kimerulestol, pihenned kene, nalam is volt egy ilyen par het, borzalmasan szedultem, remegtem, nem tudtam enni, aludni, aztan depivel korhazba kerultem, a baratnom ket honapig volt a korhazban kimerules miatt meg manias depresszioval, vigyazz Magadra, semmi sem eri meg hogy beteg legy!!!

OKriszti:
Olyan jokat mosolyogtam a kepeken mert annyira edes Ada! A kis coppfjaival, meg kell zabbantani!!! :D
Csokifagyi engem is erdekelne meg a meggyfolt. :evil: En mar meg sem probalom kivenni az ilyen kemeny foltokat, nincs is eros sikalgatni. :cry:

Afonya: Hat ezt en sem tudtam az eromurol de jo tudni hogy nincs veszely! Bar en messze vagyok hi-hi. :lol:

Athiz:
Nekem is bejott a Jonas modszer utolag nezve, mar csak a nemkerdesben varom hogy igazat mond-e, kislanyt josol. Szerintem csinalj nyugodtan megegy tesztet ha az megnyugtat, artani nem art. :D
Mi egy evig jartunk ugy hogy kulon voltunk, O spanyolba en otthon es csak 3-4 havonta talalkoztunk es megsem csaltam meg, sot eszembe se jutott es szerintem O se engem bar ferfiaknal sosem lehet tudni. Teljesen folosleges feltekenykedni, ha szeret nem csal meg ha pedig nem szeret akkor nincsen ertelme folytatni, szerintem ez ilyen egyszeru. :wink:

Voltam vedononel de SEMMIT nem csinalt, majdnem bogtem amikor kijottem tole mert mar annyira beleeltem magam hogy hallhatom az en picimet. :cry: Azt mondta a 13. hetig nem lehet hallani, ha-ha-ha!!!
Legkozelebb 2 het mulva ultrahang, addig tukon ulok! :cry:
Kepzeljetek fogytam en meg azt hittem hiztam mert nagyobb a pocim, de joval nagyobb, mintha 4 honapos lennek mar. :wink: Durva, nem? Szoval ez a terhesseg hamar latszik, pocakfotot csinalok majd ha lesz egy kis idom es eppen senki nincs a kozelben aki hulyenek nezne hogy a hasamat fenykepezgetem. :lol:

Gondoltam egy mereszet!
Aug. 7-en erunk haza es 18-an jovunk vissza, egy nap folmegyunk Pestre korulnezni de jonnek a parom rokonai, osszesen 3 hazaspar es ket kisgyerek a fiammal egyutt. Szeretnenk keresni valami parkfelet majd ahol hust lehet sutni es ott ebedelnenk, van valami otlet? Margit szigeten lehet piknikelni? Valami csendes helyet ami nincs nagyon kint a varosbol. Szoval ha van kedvetek hozzank csatlakozni babaval, egyedul, pocakkal, ferjjel stb. annak nagyon orulnek, nincs sok idonk sajna de egy 2 orat talan eldumcsizhatnank. Nem tudom megmondani melyik nap de tuti hetkozben valamikor. Probalok alkalmazkodni Hozzatok ha szeretnetek jonni, irjatok le a velemenyeteket es hogy kinek melyik napok lennenek jok. (Mar ha jonne valaki :lol: ) Ja es milyen oraban mert gondolom aludniunk is kell a gyerkocoknek.
NE LEGYETEK SZEGYENLOSEK, GYERTEK EL!!!

Meg egy kerdes: a 12. het a veszelyes vagy a 11.? Most honnan kene tudnom ha baj van? Tudom megint hule pesszimista vagyok, csak felek!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica. ha hússütős nyugis parkot kerestek, ott a hajógyári sziget... csak ne akkor menjetek amikor a fesztivál van :)

Tök gázul görcsöl a hasam... teljesen mintha meg akarna jönni... nem is... mint amikro a 3. napon vagyok és úgy érzem, hogy valami nagydarab alvadt vér kúszik lefelé... az görcsöl így (bocsi... de nem tudom máshoz hasonlítani... nem tudom más tapasztalt-e már ilyet de nálam néha van....)... mondjuk egész nap OK volt, nem tudom mi ütött most belé... WC.re mentem (volna) és azóta fáj... lehet, hogy kicsit befeszítettem? Hmmm....főzök egy teát .....

(egyébként a hátam fáj igazából... mintha onnan sugározna midnenfelé...)
Vendég
 


Na... elmúlt... fuhhh....

Viszont felkapcsoltam a mókusokat és most veszettül rohangálnak :)

(ld. a mókus nappali állat... és délutánra sötét lesz a ketrecükben... kivéve, ha felkapcsolom a lámpájukat... ilyenkor azt hiszik, hogy kelni kell.. és kelnek :)
Vendég
 


Csakegy:
Ez nem jatek, a gorcsoles nem jot jelent, nagyon vigyazz Magadra, pihenjel le!!! Ha barnazol vagy verzel azonnyomban doki de gondolom ezt Te is tudod.
Hol van ez a sziget? Ezek szerint Te nem nevezel be?

Dobok egy-ket egyedul jatszos kepet: :lol:
Kép Kép

Itt pedig a kedvenc kutyusaval csak nagyon rossz lett a kep azert barnaztam be.
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Most hogy van egy kis idom es itt vagyok senki nincs???

KépKép
KépKép
tontica
 
 


tontica: vagyok... csak épp gyöngynyakláncmintákat töltögetek lefelé :)

Már nem görcsöl szerencsére... nem tudom mi volt ez....

Mi nyaralni megyünk 7-én és csak 23-án jövünk vissza... ezért sajna nem....
Vendég
 


Tontica,
én nagyon szívesen csatlakoznék de vidéki vagyok :( 120 km-re lakom Budapesttől. És nem a 12. hét veszélyes hanem a 12. hétig veszélyes. Szerintem ezt félreértetted. Ott szokták meghúzni a határt hogy "már biztosan megmarad". Persze nem lesz semmi baj, ne izgulássz :)
Csakegy,
te meg tényleg vigyázz magadra!
Vendég
 


Sziasztok!

Athiz

Asszem már írtam,de nekem is bejött a Jónás mindkétszer,persze csak utólag néztem :)!
Szt ez leginkáűbb normális ciklusnál működik,én legalább is ezt gondolnám.Tehát extra hosszú ciklusokkal,vagy éppen egyéb hormonális gondoknál nem hiszem,hogy működik... :? Persze ez csak az én véleményem :wink:...
Méhen kívüli:sok rémtörténetet hall az ember,de az elenyésző...Akkor elárulom neked azt is,hogy (ha jól tudom),az orvostudomány történetében eddig egyetlen olyan méhen kívüli terhesség van leírva,ami sikerrel fejeződött be,vagyis a mama kihordta a magzatot és mindketten túlélték :).
Szt igen kicsi a valószínűsége,hogy ne vegyék észre,még ha sok rosszat is hallottál.Ráadásul tényleg nagyon fájdalmas,így azért észreveszi az ember... :roll:
Viszont a teszteléses dologra nem válaszoltál :)...volnál szíves visszakukkantani ? :D
Zöld szemű szörny :)..hát az meg egészséges szt...ha nem vagy féltékeny egy kicsit,akkor nem is érdekel már a másik... :roll:
Viillanyász...ez jól hangzik :)...
Apánk nem tengerész,mert folyami hajón van :D,egyébként meg hoteligazgató a luxushajón...asszem magyarul így lehetne fordítani :?


Kriszti

No,nehogy azt hidd,hogy mindig olyan jó vékonynak lenni.Voltam ennél véknyabb is a fiam után,az már durva volt,pedig esküszöm,hogy nem fogyózok!!!! :) És eszek is!!!! És csont és bőr voltam és minden ruha hülyén állt rajtam...és hallgathattam az irigyek(bocs,nem Rád értendő) kedves megjegyzéseit... :(
Fülbik:az elől kapcsos nem tetszik,bár láttam én is aranyosakat :?...akkor asszem tudom,hogy milyen Adáé,nekem is hasonló van... :lol:
Folt-tippeket szivi,remélem,bejön és nem kell az ecetes olló :D!

Zsóka

Köszi :).
Hát az biztos,hogy jól bírjuk,mert egy pár éve már csináljuk,de muszáj...ha jutni akarunk valamire még időben :roll:...
Azért még ne add fel,bár a magas vérnyomás nem túl jó... :( Remélem,azóta normlaizálódott.... :) Hogy a teherbeesést gátolja-e... :?...szt valószínűleg igen,de csak akkor,ha állandó...ha éppen akkor felment,ez nem jelent semmit,ezzel van így az ember akár napjában többször is :D:D!

Tontica

Már épp keresni akartalak,nem történt-e valami,úgy eltűntél :)!
Akkor ezek szt megtaláltátok Rate-hoz a kulcsot :D!Most lehet majd gyűjtögetni a kocsikat,nekünk is van már egy rakattal :D4De ha azzal elvan... :)
Nem Villővel alszok egy szobában,hanem ideiglenesen Bulcsúval,ha Villő felsír éjjel,akkor ő legalább ne ébredjen meg rá.Vagy inkább hajnalban,mert éjjel alszik,mint a tök :)...
Védőnő... :( Ne aggódj,egyébként tényleg valószínű,hogy ilyenkor még nem lehet hallani,hiszen még a mozgását sem érzed,nagyon korai még,kicsi is... :) De majd eljön a Te időd,aztán majd milyen jó lesz,amikor a húgyhólyagodon táncol,vagy a bordáidon egyenesítgeti a lábát :D:D!
Egyébként nekem is hamar látszott Villő,amikor 3 hónapos voltam,azt mondták az ismerősök,hogy az lehetetlen,ez legalább 5 hónapos :D!Aztán megállt az az ütemű növekedés,aminek örültem,mert a végére bálna lettem volna... :)
És azért látszik meg hamar,mert a hasfalad az első terhesség óta már nem úgy tart,mint előtte...már kitágította Rate :D!
Miért lenne a 11. vagy a 12. hét rizikósabb? :roll: a 12. hétig bmikor történhet baj,ezt a természet így találta ki...de hogy valamelyik problémásabb lenne... :?
Mi sajna nem tudunk menni a talira,mert egyrészt nem leszünk itthon egy ideig,meg utána már munkábaállok... :roll:
De a meghívást köszönjük... :)
Kicsi fiad nagyon édi a képeken,gondolom,teljességgel hihtetlen,hogy elvan nélküled is :).
Kedvenc maci :)!

Na,elég hosszú lettem,most olvasgassatok :D!

Pusz

anyapoc
 
 


Okr, 14. DPO??? Juj, az nagyon messze van! Addig úgyis megjön. :cry:

Tontica, az az igazság, hogy sok pasitól hallottam már, hogy szereti a párját, mégis megcsalja. Egyszer meg is kérdeztem egyiküket, hogy ugyan mi a baj a feleségével? Csúnya? Kövér? Rossz vele? Nem szereti? És a válasz mindig az, hogy nem, egyik sem, és jó vele, és szereti nagyon. Akkor meg miért???? Ők se tudják, biztos hajtja a vérük Őket! A piszkokat! De én tényleg szeretem a férjem, és nem csalnám meg, és állítólag Ő sem engem, mert csak velem jó, még az ágyban is. Azt állítja, hogy mással úgysem lenne jó a szex, csak akit szeret! Hát remélem, így van!

Sajnálom, hogy nem hallhattad a babád szivecskéjét! Nem tudsz máshová menni?
Nagyon helyes a képen a kisfiad!
Én a Budakeszi vadaspark mellett láttam sok csapatot, akik úgymond táboroztak ott, irigyeltem is őket egy kicsit. Persze tudom, nem Budapest, de nagyon jó kis hely. Tudom ajánlani. Azt sajna nem hinném, hogy tudunk menni.

Csakegy, vigyázz magatokra! Ugyan nekem is voltak ilyen jellegű görcseim, főleg eleinte, de én Utrogestan kúpot kaptam rá, és egész jó volt. Habár ezt már írtam neked, azt hiszem.

Na csóka
Vendég
 


Anyapoc, pedig válaszoltam. Nézd csak meg! Ha valamit nem értesz, akkor bocsi, és akkor kérdezz rá konkrétan, válaszolok. Csak most nem tiszta, mit írtál te, és mit válaszoltam én a tesztes dologra.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: