Új privát üzeneted érkezett!

Moni

Ígértem,hogy majd ide válaszolok,remélem jössz :)!
Megnéztem a görbédet, a kozmetikázott szuper, ad e a nemkozemtikázott is :).Igazából nem értem azt a hőugrást...ugyanabban az időben mérted?Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen :)!

Angel

Jaj,persze,hogy jó olvasni, :D:D:D!
Azért ha már nem szakadsz meg a melóban,gyere már :D!

Athiz

Igen,igazad van,összeraktam a dolgot :).Tehát a Jónás miatt és a méhen kívüli miatt teszteltél...Hól látom? :roll:
Vagy megint elbeszélünk egymás mellett :D!
Pasik és a megcsalás:én ezt megint biológiával tudom magyarázni...már ha érdemel magyarázatot :roll:..
A hím egyedekbe bele van kódolva,hogy minél több utódot hozzanak létre.Ha csak a legközelebbi rokonainkat, a csimpánzokat nézzük, egy hímre(az alfára) sok nőstény jut és ugye amint a kicsik felnőttek, a nőstény megint ivarzik.Tehát nincs mongámia.Nálunk ugyan ez kialakult,mert valószínűleg a csapatok felbomlása,kisebbé válása és a kölykök(embergyerek) lassabb fejlődése így tette csak lehetővé.hogy valóban fenn maradjon a faj.
De a valódi fajfenntartásra való öszöntzés,miszerint minél több utódot létrehozni,bennük maradt...hát ezért... :oops:
Más kérdés,hogy azért olyan nagyon nem akarják azt az utódot :D,de a "hajtja a vére" szt ezt jelenti... :)

No,okoskodásból mára ennyi elég,megyek alukálni :)!

Joccakát :)!

anyapoc
 
 


Egy icipicit javítanék, a monogámia kialakulásáért nálunk embereknél kizárólag a magántulajdon megjelenése és annak öröklődése a felelős. (Ha nem tudod melyik a te gyereked mert mindenki mindenkivel, akkor ki örökli a házadat, kovácsműhelyedet, szamaradat, földedet stb.) De a biológia az bezony hajtja őket, sok százezer évet néhány ezerrel átkódolni nem lehet.
Vendég
 


Tontica
Itt ámulok-bámulok,hogy milyen ügyes Rate!Istenem,én is veszek egy tucat kisautót a gyereknek! :idea:
A heteket az utazás miatt kérded?Mert sztem már nem fog ártani,csak álljtok meg időnként egy kis sétára.Rate miatt gondolom egyébként is megállnátok! :)
A folt ,amint kijön,megosztom a tapasztalatom.A meggy nekem egyszer egy "színes ruhákhoz való hypo" nevű készítménnyel jött ki,de ez már 15 éve volt,Azóta nem gyártják ,vagy legalábbis én nem látok ilyen szert az üzletekben. :?

Anyapoc
Lefotoztam a fülcsit.Majd apát megkérem varázsolja rá a számítógépre. :D
A vékonyság-tudom én-nem mindig jó,de most vágyok rá egy kicsit. :oops: Én is voltam a 168 cm-hez,48 kg.A legnagyobb gyerekméret is jó volt rám! :x Szal,azért egy bizinyos határon túl,már az sem jó!

Féltékenység témában:Néha olyan iszonyú módon tör rám :oops: ,mióta itthon vagyok.Addig egyszer sem fordult meg a fejemben ilyesmi.az önértékelésemen kellene már javítani.Itt a bibi sztem.
A leírt ösztön,és fajfenntartásban sztem sok igazság van! :lol: A nőknél vajon ez hogy működik?

Csakegy
Sztem nő a méhed!Írod,hogy a hátat fáj.konkrétan a derekadat érzed?Mert az ott bizony növekvő babád bizonyítéka :D

Athiz
Ha jól értettem most lányt szeretnétek?

Angyal
Gyere gyakrabban!

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

BOCSI,BOCSI!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Nem is gondoltam hogy nem ertheto! :oops:
Afonyaaa!Koszi hogy kibogoztad! :)


Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szívesen, máskor is! :wink:
Vendég
 


Tontica! :)
Biztosan klassz lesz a találkozó, de én nem bp.-i vagyok, így bármennyire szeretnék, nem tudok ott lenni.
Jól megijesztettél a történettel.
Azt hiszem el is megyek a dokimhoz.

A vérnyomásom 160/92 volt ma.
Azt hiszem ez nem egyszeri alkalom, hanem mostanság magas.
Orvos lesz ebből.....
zsazsóka73
 
 


Okr: igen, a derekam akart tegnap szétmenni és szerintem az sugárzott át a méhemhez... de annyira, hogy görcsölt. Aztán 10 körül kidőltem aludni és ma reggelre jobb lett - bár a derekam továbbra is érzem.

Azért tegnap bepánikoltam ám rendesen :( Azt hittem, hogy elmúlt aztán megint fájt... még fogat se mostam úgy zuhantam be az ágyba aludni... a hasamra feküdtem és a hátamra tettem a tönkölypelyvapárnámat... az az egy ami ilyenkor segít :) most is segített...

Ilyenkor ér valamit a MagneB6? Vagy az másra van? Vannak még esetleg erre praktikák?

Köszi:)
Vendég
 


Hú, Csakegy, itt is írok ám neked gyorsan, bizony szedned kéne legalább a Magne B6-ot, ha már Elevitet nem szedsz, pedig az is nagyon kéne ám a babának is, meg neked is. Pl. a folsav miatt is! A hasonfekvés jó, ha meg már nagy lesz a baba, úgyis megfordulsz, mert úgy érzed, egy marha nagy lufi van a hasadban!

Okr, igen lányt szeretnék én, a férjem inkább még egy rosszcsont fiút, de úgyis az lesz, amit én akarok! Ezt a sors majd így intézi, remélem! Én is pont ilyen méretekkel bírtam régen, 168/48, habár 42 is voltam! Én is a gyerekboltban vásároltam, mert még így is nagyok voltak a ruhák a derekamra!! De szép idők voltak! Most meg ilyen vagyok: Kép


Kedves Anyapoc, jól vetted az adást a teszttel kapcs.

A pasikról szóló kiselőadásokat köszönöm, én is úgy vélem, hogy a legtöbb még a majmócák színvonalán tartózkodik, és csak a párzás jár a buksijukban (vagy máshol). Nos remélem, az én párom már túllépett annyira ezen a részen, hogy csak velem óhajt párzani! :shock:

Pusz
Vendég
 


athiz: folsavat azt szedek már hónapok óta, napi 6mg-ot... tehát az Elevitben lévő folsav sokszorosát.... (abban talán 0,8mg van összesen!)

Ma veszek akkor MagneB6-ot... (csak az a gáz, hogy a magnézium ha jól tudom gátolja a vas felszívódását... én meg eleve keményen vashiányos vagyok... úgyhogy maradok a hajnali vaspótlásnál.... mert asszem a vas a metforminnal is gerjed :) )
Vendég
 


athiz: folsavat azt szedek már hónapok óta, napi 6mg-ot... tehát az Elevitben lévő folsav sokszorosát.... (abban talán 0,8mg van összesen!)

Ma veszek akkor MagneB6-ot... (csak az a gáz, hogy a magnézium ha jól tudom gátolja a vas felszívódását... én meg eleve keményen vashiányos vagyok... úgyhogy maradok a hajnali vaspótlásnál.... mert asszem a vas a metforminnal is gerjed :) )
Vendég
 



Sziasztok!
Anyapoc!
Köszi
Ma 36.6-t mértem. :( is vagyok, pedig még csak a 10. dpo.

Krisz!
Foltra nekem a DM-ben kapható foltölő vált be de nagyon! Dr Beckham a neve. Többféle foltra való van. Nekem Viki a friss aszfalton esett el a rózsszín kabátjában
tiszta kátrány lett. Mindent próbáltam. Vanish kímélő Clorox, Avon foltisztító ...stb. Semmi
Már ősz óta a szekrény mélyén állt. És nemrég vettem a Dm-ben ezt, mert eddig nem tudtam hogy van kátrányra való. És nem azt mondom, hogy 100%-osan kivette, de már hordható
Próbáld meg!

Tontica!
Szívesen taliznék veletek, de mi is messze lkunk 250 km...

Amúgy megvan a program, mert vannak ötleteim, mit érdemes megnézni. Írjak?
moni
 
 


Tontica
Mi aug 7-től úgy egy hétig anyóséknál leszünk! :( Mi lesz így a talival?????Jajj,de sajnálom! :( :cry:

Édi lehet Rate,ahogy a tesót emlegeti.Én nem is tudom,ada el tudná -e képzeni,hogy lakik vki a pocakban :oops:

Zsóka
Hát ez a vérnyomás vlóban magas!Mindenképp menj el egy belgyógyászhoz!
Ha be lesz állítva sztem bármikor jöhet a baba! :D

Moni
Lehet ez a beágyazódási esésed!Nincs az kőe vésve,hogy annak a 7. napon kell megtörténnie! :)

Csakegy
Sztem inkább térj vissza az Elevitre,vagy Maternára.(én legközelebb az utóbbit fogom szedni,mert abban van jód is)
Szedhetsz még plussz folsavat mellé,de ezekben van vas,és magnézium is.

Anyapoc
Gyerkőcök hogy alszank ebben a melegben?


Képzeljétek Ada mosogat!De rendesn ám,vízzel,és szivaccsal! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csakegy, próbáld megérdeklődni a patikában ezeket, hogy mit mivel lehet és érdemes szedni, mert babát vársz. Biztos segítenek, ha tudnak. Esetleg még a dokidat hívd fel ezügyben! Puszi és simogasd meg a pocódat a nevemben légyszi!

Moni, azt hiszem írtam neked a másik topicba, de már elég kusza vagyok, mert ide is firkantok valamit, meg oda is. Ajjaj.
Vendég
 


Moni
Azt el is felejtettem,hogy mára én is alacsonyabb hőt mértem. :D Szal nem elkeseredni!!!O.K?

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok.)
adok mar egy eletjelet magamrol:)

latom atkoltozott a topik,latjatok babasok nem tudunk meglenni nelkuletek:)

moni sajnalom hogy leesett a hod,remelem reggelre visszakuszik.

velem semmi ujsag,max annyi hogy ez a menzi vacak volt,biztos nem volt sok mehnyalkahartyam.
egy napig rozsszineztem,eddig ilyen soha nem volt.reggelremegjott megvolt rendesen ket napig aztan ma mar szinte semmi.ez semmi a 4-5 napos eros menzimhez kepest.

csakegy.te most hogy mondod a dokidnak hogy mikor volt a menzid?mert menzi szerint mar eleg idos a terheseged viszont tudjuk hogy mikor volt pe-d.

a tikerem nem jo,nem tudok valtoztatni a profilomon,nem engedi.

Kép
monyoka
 
 


Hmmm... de az elevit olyan szorulást csinál nekem a vas miatt, hogy csak lesek... a vasat viszont másból is be tudom vinni, ami nem csinál szorulást... de akkor milyen multivitamint szedjek???? Kell egyáltalán multivitamin? Nem tudnám egyenként összeszedni a fontos vitaminokat? nem akarok ilyen multivitamint szedni :( a szorulás az immunrendszeremet is hazavágja arra pedig szükségem van :(
Vendég
 


monyoka: hát levonok a PÉ-ből 2 hetet... az június 19 :)
Vendég
 


babasok es nem babasok.

szerintetek 2 napi rendes menzi mellet lehetek terhes?vagy ne remenykedjek?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!


Áfonya

Én most csak biológiáról beszéltem :roll:, a társadalomtörténet már más kérdés... :roll: Pontosítok, a biológiai értelemben vett monogámiáról...ha létezik ilyen :D!

Athiz

Hát ne engedd mással párzani :D!
Annyit töprengetm ezen egyébként régen,hogy talán pont a féltékenység az,ami más karjába hajtja a pasikat....tehát mindent csak ésszel :)...ha menne :roll:...
No,megnyugodtam,hogy megkaptam a kérdésre a választ... :D
Fiú-lány kérdés:remélem,tényleg úgy intézi a sors :9 Praktika hozzá:PÉ előtt 1-2 nappal kell együtt lenni és akkor nagy valószínűséggel sikerülhet lányka...mi így készítettük Villőt :D és anyum szt én is így készültem :D:D!

Kriszti

Köszi a fotót,akkor várom :)!
Ada és a mosogatás! :) Csak vigyázz,mert aztán le sem tudod majd vakarni :).Bár a pszichológusok szt igenis fontos korszak a segíteni akarás korszaka és nem szabad mindig korlátozni,ez egy fontos fejlődési stádium...még akkor is,ha éppen szt nem tudja megcsinálni,valahogy meg kell oldani :)!
Vékonyság:akkor tényleg Te is voltál darázsderekú :).Én a 43 kg-ot már utáltam...tényleg midnenki cseszegetett :(...De gondolom,most fogyózni nem nagyon akarsz,nem? :roll:
Bulcsú ma nem aludt itthon,anyuéknál hűvösebb van,bár őt nem zavarja a meleg,ő ilyxenkor is betakarózik :shock: ...
Villőt egyenlőre egy vékony hálózsákban altatom,hajnalban néha felsírogat,de az lehet a fogától is...Úgy nézem,ők jól viselik... :) Én kevésbé... :(
Nálatok mi a helyzet,Ada nem bírja? :roll:

Moni

Szt 10. DPO-n egy kis esés még belefér...ez még nem tragikus.Majd ha a 14. napon esik így le,akkor kezdj el szomorkodni!!!Ez lehet,hogy pont a beágyazódási leesés,tehát szt ne vonj még le elhamarkodottan következtetést :)!



Lányok

Láttátok már,hogy a Gábrielnek is van egy új LH tesztje? Persze csak akit érint... :roll:
És tényleg van egy új magzatvédő,szt a Materna helyett csinálták, a Gravida...Most láttam a prosiját...

anyapoc
 
 


Monyoka

Lehetsz...ha csak nem extraerős a mensi,akkor lehet bmi...

anyapoc
 
 


Sziasztok itt is :)

Csakegy próbáld meg a Ferro-folgammát. Van benne vas, folsav, B12 és C vitamin. Lágyzselatin kapszula, repceolajba vannak ágyazva a hatóanyagok így nem csinál szorulást.
kokusz
 
 


Anyapoc,
ezen nem veszünk össze :)
Monyóka,
nekem anno nődoki mondta mikor vérezgettem a lányommal (aligterhes koromban) hogy egy teljes menstruációnál nagyobb mennyiségű vér is kiürülhet úgy, hogy a magzatnak nem lesz baja, ő látott már ilyet. Szerintem ha bizonytalan vagy tesztelj!
Majd késöbb még írok, most baromi rossz kedvem van, összebalhéztam egy végtelenül ostoba asszisztenssel aki a szurijaimat adja (adta eddig). :evil:
Vendég
 


afonya sajnalom hogy meggyult az aszisztensel a bajod,nem eleg hogy szurkalnak meg cseszegetnek is.


anyapoc.ket napig majdnem rendes menzim volt.
ami gyanakvasra ad okot az az hogy menzikor leesett a hom 36,8 ra most meg visszament 37 re.nalam menzitol pe ig 36,5 korul szokott mozogni a hom.

megvarom a jovo hetet.

Kép
monyoka
 
 


kokusz: köszi, korábban már szedtem olyat... szorulást csinált :(

Maradok ennél: http://www.invitro.hu/hun/termek_vashia ... forte.html

csak hát nem tudom milyen más létfontosságú vitamin van...

hmmmm.... a nőgyógyász csak annyit mondott, hogy szedjek folsavat...
Vendég
 


monyoka: hűha... ez nagyon fura..... nem is tudom mit mondjak...

Áfonya: hááát... úgy tűnik ez keményebb menet lesz, mint gondoltad... de csak megoldod valahogy... nem? :)
Vendég
 


csakegy.vannak mar tipikus terhestuneteid?
suru pisi,hanyinger stb??

Kép
monyoka
 
 


monyoka: a hasfájáson kívül semmi :) (még csak extra éhes sem vagyok... az meg, hogy álmos vagyok nálam normális :) )

tényleg... ma még nem is ettem...
Vendég
 


nana csakegy.tessek enni,a babocadnak szuksege van egy jol taplalt anyucira.
amugy mennyi ido alatt fogtad fel hogy jovore mar kezedben lesz a kisbabad?
mit szeretnel kisfiut vagy kislanyt?
ne haragudj hogy kerdezoskodom de olyan jo lenne mar en is itt tartanek:)

Kép
monyoka
 
 


Csakegy,
én mindent megoldok valahogy :lol:
Vendég
 


monyoka: még nem fogtam fel :) Valahogy olyan mintha nem is lenne... UH még nem volt, nincs is rá bizonyíték... csak egy vérvétel... gondolom majd ha az UH is kimondja, hogy ott van akkor jobban felfogom... addig csak a tudat, hogy nincs több jeges KV, capuccino, nem ehetek rántott camamber-t, a kedvenc teáim fele kuka stb. (jeges KV-t akarok... de nem szabad KV-t inni ... hüpp hüppp)
Vendég
 


ja... és tényleg nem tudom mit szeretnék... a férjem szerintem fiút mert fiúnevet már talált... lánynév nincs... (én fiúnevet se találtam volna... de a férjem már vagy fél éve eldöntötte, hogy ha fia lesz akkor Sebestyén lesz :) ) de szerintem neki is tök mindegy... (legutóbb megkérdezte, hogy és a lány lesz mi lesz a neve.... de könyörgöm... nem tök mindegy:) jussunk el addig és majd akkor kitaláljuk.... :) )
Vendég
 


csakegy:)
elfogtok jutni odaig ne aggodj.
elhiszem hogy nem fogtad meg fel,hisz mar te is jo regota vagysz ra,most meg itt van:)
nalunk a nevek nem gond.elobb talaltuk ki a gyerekeink nevet minthogy meglattuk volna egymast(sms szerelem)
szep nev a sebestyen:)

Kép
monyoka
 
 


Üdv Mindenkinek!

Sajnos ismét nem tudok tisztességesen visszaolvasni :roll: De annak örülök, hogy megy a topic! :)

Tontica,
jössz? De jó! :D Én benne vagyok a találkozóban, ha éppen nem akkor macerálnak! :mrgreen: De csak olyan helyre tudok eljutni, amit nem csak autóval lehet megközelíteni! :wink:

Kriszta :)
most épp nem pecsétlek!

A cicijeim is le vannak eresztve - na nem lottyadt dohányzacskót képzelni! - csak nincs az a jó kis progis feszülés! :D Úgyhogy talán mégis hat a gyogyi! :wink:

Ada mosogat! :lol:

Monyó,
ez elég rövid mensinek hangzik... Hátha...? :wink:

Anyapoc :)
Látod, jövök, ha tudok! :D

Puszi!
angel37
 
 


Sziasztok!

Monyoka, nem lehet, hogy nem véletlenül nem enged neked új tickert készíteni? Hát nem fura véletlen??? Szerintem is tesztelj már!!!!

Csakegy! Én nem értem, miért kéne lemondani a kávéról? Igaz, hogy még nem tudtam, hogy babát várok, de pont a terhességem miatt fergeteges mennyiségű kávét ittam meg! És amúgy is legalább egy cappuccinot megittam egy nap, az nem árthat. Teát is lehet, meg szerintem majdnem mindent, csakhát mértékkel. Szili is egészséges, nem lett ezektől semmi baja, pedig még méregerős kínai levest is ettem vele (amikor még pocómban csücsült), mert épp azt kívántam.
A vitaminokkal kapcs. szerintem kérdezz meg egy gyógyszerészt a patikában, tuti ad neked tanácsot. És ha 2 naponta szednéd a Maternát? Vagy szedj hozzá Protexint, és tuti nem lesz szorulásod! Erre találták ki az Activiát is, de én nem nagyon szeretem!
A névválasztásban segít az Origo Babázójának külön programja. Én megcsináltam, és tök jó.

Áfonya, hülyék ezek az egészségügyisek, legalábbis a legtöbbje (tisztelet a kivételeknek!).

Anyapoc köszi a tippet, biztos beválik, csak sajna nálam nem lehet tudni, hogy mikor lesz p.é.
A férjemet meg igyekszem visszatartani a mással való párzástól :twisted: !
A Gabrielnek tudom, hogy van LH tesztje, mert múltkor a patikában azt akartam venni, csak közölték, hogy 4000 Ft körüli az ára, és csak ez is 5 db-os, és akkor úgy döntöttem, maradok a BabyMarktnál.

Kokusz, halika, örülök, hogy te is itt vagy.

Nem kéne megszűntetni a másik topicot, ha már mindenki idetalált és ide is írogat? Szerintem nyugodtan írhatunk a babáinkról, gyerekeinről is, meg más témákról is (betegségek, terhesség, hőmérőzés, stb.). Vagy nem fér meg ennyi téma egy helyen? Engem például mindenféle téma érdekel.
Vendég
 


Okr, Ada cuki lehet. Nekem is segített anno Szilárd mosogatni, de manapság már hanyagolja a témát, úgyhogy lehet, hogy nálatok is csak átmeneti ez a segítőkész állapot. Azért egy fotót megérne! :wink:
Vendég
 


Anyapoc
A foto egyenlőre nem sikerült rávarázsolni még a gépre.Este újra megpróbálom.A technikához elég kezdő vagyok! :oops:

Mosogatás:Elmosta tiszta cumikat is :(

Ada alszik vmit.Nappal egy fél óra max,este pedig 11-ig nem tudom ágyba dugni! :evil: Hátha már csökken ez a nagy hő!

Athiz
Hülye eü-sök! :evil: Köszike!

Monyoka
egy tesztet valóban megérne a dolog!

Áfonya
Neked írtam a családinetre!

Angyal
Működik az bizony!Dohányzacskót jót vidultam! :D :D


Bocsánat,ha vki kimaradt,de rohanok főzni.A babanet olyan lassú,hogy ezer év,mire elküldi a hszt.Közben öttször kiírja ,hogy error! :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


lanyok korai volt remenykednem:(
fozes kozben ujra beindult a menzim,nincs itt baba csak a szervezetem szivat.
na de sebaj,majd talan ebben a honapban vagy ha nem akkor a doki segit nekem:)

Kép
monyoka
 
 


:idea: Na mi van csajok??? Itt van az összes Régi hőmérős asszonyság?
Én meg hiába nézem a másikban merre jártok.

Monyó!
Oda se neki menstruálunk együtt. :?

Én most a következőkkel próbálkozom.
Magamnak vettem méhpempőt, és Zsazsó javaslatára most abban bízom. Férjemnek meg Macát. Le van most értékelve a DM-ben. És annyira édes volt, szó nélkül mondta hogy beveszi mindet.

És valószínű elmegyek termgyogyóhoz. A kolleganőm ma teszteli őt, és megkérdezi, hogy az én "bajommal" felkereshetem-e.

Egyszerűen nem tudok beletörődni, hogy természetesen nem megy :!:

És fogok olyan tököm LH tesztet is venni és rendesen hőmérőzök, mert ami sok az sok!!!

Elnézést, nem nagyon olvastam miről írtatok, csak örültem, hogy megtaláltalak titeket és nem baj hogy ide is írok???
Vendég
 


Junko: hajrá :) Én a férjemmel is etettem a méhpempőt :) (és etess vele C vitamint is...)

monyoka: sajnálom :(
Vendég
 


Éljen a méhpempős társadalom. Lassan kinő a szárnyunk, és zümmögni fogunk :lol: :lol: :!:

Én örülök, hogy lassan mindenki idetalál, de még mindig az a javaslatom ezáltal, hogy vonjuk össze a 2 topicot, mert szerintem fölösleges. Bocs, ha Tontica és Anyapoc nem így élitek meg!
Vendég
 


Hááát.. bevallom én nem bánom, hogy van 2 topik... a másikban nem szívesen írok arról, hogy mi történik, ha lesz UH azt nem szívesen rakom be... mert lehet, hogy lesz akit ez bánt.... sokkal jobb ha máshová tudom berakni... és inkább 2 topikba írogatok...

szóval nem szeretném, ha bárkit is megbántanék az ujjongásommal stb.... csak mert feltételezem, hogy aki ide is jön az tutira nem bántódik meg ezen... de tudom, hogy van amikor én is sokkal érzékenyebb voltam... mert sokkal kilátástalanabbnak tűntek a dologk... és olyankor nem biztos, hogy más ujjongását szerettem volna látni... (vagy ha valaki most vesztette el az alig megfogant babát stb.)

szerintem szép lassan kialakul majd a két topik... persze jó nagy átjárással :)
Vendég
 


Húha, lehet, hogy igazad van, én is roppant érzékeny személyiség vagyok, sajnos, mert igen jól meg lehet bántani, de szerintem ha valaki elvesztette mondjuk a babusát, lehet, hogy nem is nagyon írogat. Nekem ez a tapasztalatom, bocsi. Mindegy, próbálom követni a 2 topicot kisebb-nagyobb sikerrel, és mindenkinek örülök, akár nevet, akár sír. Ha nevet, vele nevetek, ha sír vele sírok, és nagyjából uezt várom tőletek is, kedves topiclakók. Remélem, nem bántó, amit írtam!
Vendég
 


Csakegy,
a másik topicban sem bántódott meg soha senki a másik örömén...
angel37
 
 


persze... de én tudom, hogy visszafogottabb lennék... én emiatt örülök ennek...
Vendég
 


jóóó... valszeg én vagyok hülye :)

(ja... és álmos... nagyon...)
Vendég
 


Csak1!

Én se bántódtam meg sose.
Csak egy esetben, ha egy tök új topikos/ok beírt/ak valami ilyesmit, mindenféle előzetes bemutatkozás nélkül:

"Sziasztok.
Egy hete hányingerem van, és feszülnek a melleim. Ez az első hónap hogy próbálkozunk és ma reggel teszteltem egy két csíkosat. Szerintetek terhes vagyok?"
És utána eltűnt.

Na az ilyesmi nem mindig esett jól, leginkább a tapintatlanság miatt. De szerencsére ez nem gyakori.
Vendég
 


remelem en is hamarosan csatlakozom hozzatok:)
bar engem egyaltalan nem zavar az hogyha valaki babas lesz vagy oromkodik de megertem azt hogy szeretnenek egy sajat ilyen forumot.

semmikep ne vonjuk ossze a ket topikot.akkor mindenki maradhatot volna az elozo topikban.jo lesz ez igy.
aki akarja nyomon kovetheti babasink eletet es hozza is szolhat a kuszkodok pedig arrol trecselhetnek a masikon hogy eppen mikor volt pe:)

Kép
monyoka
 
 


Junko,
na ja :roll:

"Szisztok, nekem elsőre összejött, de kitartás nektek is, csak ne görcsöljetek, és ne gondoljatok a témára, az a fontos!" :evil:

Szóval, Csajok, lehet örömködni itt is ott is! :D
angel37
 
 


Fúúú... na emiatt már én is kiakadtam:)))))))))))

Valszeg ez lebeg mindig a szemem előtt...

Nekem ez olyan gááááz...

Ja... meg egy másik fórumon volt, hogy egy srác ott szurkolt, hogy mikor lesz babás az asszony... talán 3. ciklusra össze is jött a dolog... közben pánik és sírás ezerrel... aztán összejött... és egy-két hónap múlva jött vissza reklamálva... hogy senki se mondta, hogy ez ilyen xar lesz, meg hogy ez borzasztó, az asszony rosszul van ... na képzelhetitek a felháborodást :)

Nem mondom, hogy nem nyavalyog az ember néha... na de reklamálni, hogy ezt senki nem mondta korábban... aztán majd a gyereket is visszaviszik ? :) :) :)
Vendég
 


Lanyok, tudjatok hogy elek es itt ulok a gep elott mar fel oraja, irtam mindenkinek aztan elszallt! :evil: :evil: :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: