Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
Nagyjából visszalapoztam, gyönyörű kismamikat, pocakokat, babákat és menyasszonyt (Dike :lol: ) láttam :lol:

Haga, örülök, hogy jól vagytok!!!!

Pompom, már a kórházas tatyinál tartasz? :shock: :lol: Én emlékszem olyan 36. hétig húztam a dolgot...nekünk végül 3 táska lett: 1 a babának, 1 nekem szülésre meg 1 a kórházba :lol: :lol: :lol:
Dvd biztos jó lesz, majd számolj be! Mi a "Világra jönni"-t néztük meg, az is nagyon jó szerintem!

Krisz, a télikabinak örülj tényleg, nekem nem jött rám a régi tavaly és vennem kellett. Ne tudd meg, milyen ocsmányak és brutál drágák a kismama télikabátok :evil:

Mekkora babaeső lesz itt november-decemberben!!!!!!!! :lol:

Tündi, boldog évfordulót Nektek!!!

Mi jól vagyunk, képzeljétek Levim már egyedül jár, végigmegy az egész lakáson oda-vissza, egyfolytában loholok utána...Délután kimenőt kaptam, nagypapi vigyáz majd rá én meg elmegyek turizni, juhéééj :lol:

Na ennyi voltam, felébredt :lol:

Kép
vickybabe
 
 


htg
nagyon vékony vagy!!! hizzál! komolyan
Albert nagyon édes kis moslygos pasi
rosszalkodás nálunk detto ugyanez
hiába beszélek d-nak,rá se hederit
és van,amikor a testi épségét kéne ovni,nem csak a rendetlenség miatt szolok rá

pompom
képet majd! a szüléses dvd-hez: én utáltam, amikor ilyet néztem,mindig tök beparáztam töle
apa fogja birni? :roll: bemegy veled szülni?

krsiz
nektek dobták az angyalok azt a szivecske-követ!!!

viki
Levi már jár??? :shock: mint gröni Dorája, ö is ilyenkor kezdte,ha jol emlékszem. nem semmi fürgék itt a bébik, amilyen sokára jöttek, olyan hamar mennek/járnak

Kép

dávidnak szombat ota megy a hasa,láza már nincs,de alig eszik
ági eddig egész nap alszik,remélemnem lesz beteg
Vendég
 


Vicky, nyugodtabb vagyok, ha kész a kórházi csomagom, még akkor is, ha két hónapig kell nézegetnem a szoba sarkában. :) A Világra jönni nagyon szép, imádom, sokszor eszembe jutnak jelenetek belőle.. és mikor a kórházundor erősen tombol, azzal hülyítem apát, hogy lelépek és keresek néhány delfint, akik között szülhetek. :)
Jó turizást! :)

Krisz, tök jó, hogy rádmegy a kabát, az enyémnek esélye sincs, de mindegy, nem fogok kismamakabit venni, tényleg elég otrombák na és persze nem olcsók bírnak lenni, úgyhogy pulcsik+poncho. Olyan leszek, mint Barba mama. :lol:
Vendég
 

 
 

Megjártam a védőnőt.Minden ok...csak híztam vagy 2,5 kilót 3 hét alatt szerinte.Mondjuk nem mondta, hogy gáz.Ok, több volt rajtam a ruha...de nem gondoltam volna.Igaz a pocim hatalmasra nőtt, majd csinálok fotót este. Vérnyomi, vizelet, szívhang rendben, ödéma nem nagyon van. Holnap de. jön látogatóba, amúgy 2 hét múlva kell mennem, akkor megyek nst-re is.

Ha így haladok,nemsokáig jön rám már a kabát. :lol:

Pompom
Majdnem mindig alszok nappal, de ma direkt nem fogok...hátha majd a fáradtságtól jobban alszom. :roll: Mi holnapra tervezzük a 4d-t, remélem lesz...majd ma még megkérdem a dokit.

Kata
Micsoda konyhatündéér kisfiad van. :D Jobbulást Dávidnak!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok csajszik!

Csak gyorsban olvastam, mindjárt mennünk kell tejcsiért.

Vicky :D Basszus megdöbbentő, hogy Levi már egyedül jár!! :shock: :shock: Nagyon ügyes pasi! Akkor nálad a szaladgálás hamarabb kezdődik! :wink:

Krisz :D Én anno egy nagyobb vastag zippzáros pulcsiszerűt hordtam, új kabit én sem vettem arra az 1-2 hónapra. Főleg, hogy az időm nagyrészét az ágyban töltöttem. :lol:

Pompom :D Ügyi vagy hogy már minden készen (én is ilyen vok), most már csak pihikézzél és élvezd hogy van sok időd! :D :P Nálunk pl a tévé kb 4 hete be sem volt kapcsolva.... :shock: :oops: :roll:

Tündi :D Boldog 6-ikat Nektek! Meg 2-ikat Balázsnak! :wink: Hogy fogyózol? :wink:

Húúú itt iszonyatosan fúj a szél, pedig ki kell mozdulnunk. Posta, pékség, tejcsi és most pont nincs kire hagynom a kicsit. Pedig nem akartam ilyen szélben utcára vinni.... :? Na majd egy ideig kocsival megyünk, aztán arra a 100 m-re bedobom a babakocsiba. :?

Princzi :D Mingyáááá csütörtök! Izgulsz már? :wink:

Haga :D Te is nagyon vékony csajszi vagy! :wink:

Kata :D Tök ügyi Dávid a konyhában!

Én még sosem sütöttem tortát, de elhatároztam, hogy Márk 1 éves szülinapi tortáját én fogom sütni, úgyhogy jó lesz valami jó receptet majd beszereznem és lassan gyakorolnom, hogy akkor már szupi torta kerüljön az asztalra. :lol: 8)

Sleepin :D Ja, egy nappal később mondta párom, hogy kerestél. :lol: :lol: Bocsi. Délután csörgök.

Dike :D Oltári csini a ruhád!!!! Párod bizti el fog ájulni!!! :wink: A menyecske ruci is nagyon tetszik! Köszönjük h megosztottad velünk! :D

Pussz, most futok. Ja, irodám megszűnt.... kiccsávóm magáévá tette az egész szobát és kitúrt a helyemről. Most már fenn ülök a kanapén, lábam fenn, laptop ölben. Azért kényelmesebb mint a kissámlin. :lol: :lol: :lol: Ő meg uralja az egész szőnyeget, jön-megy, nagyon édes. :wink:
fenci
 
 


Na én is előkerülök...

Haga, Édes Örgögfiókád van! :) Szép pocak ez, na! :D

Tündi, boldog házassági évfordulót Nektek! Ünneplés??? Kettesben??? :) Hármaska??? :lol:

Krisz, én is sz*rul aludtam. Én nem tudom, hogy beékelődött-e Kistesó feje vagy mi, de éjszaka 3szor minimum pisilek, pedig eddig ez nem gyötört ennyire. Ráadásul most este fordulni nem bírtam, mert a csontom lent megint mintha szét akarnak szakadni + a derekam is sz*rakszik. Múltkor Bende után kellett futnom (majdnem kiszaladt az úttestre) és alig bírtam futni is... :roll: :?
Szerintem a front miatt van amúgy...
De legalább vannak jó híreid! :) Fél siker. Télikabát... hát rám tuti nem jön rám, de én imádok rétegesen öltözködni, így inkább 3 pulcsi, mint 1 kabát híve vagyok... :roll:

Princzike, csak Neked:
Kép

Pompom, gyere majd képekkel!!!!!!!! Hűha, szülésfelksézítő dvd?? Aztaaa... nyugi élőben tök más lesz (persze Neked egyértelműen :lol: ) De millió olyat hallok, hogy el fogok ájulni és soha nem ájulnak el... :) Kórházi pakk... ejha, nekem sem ártana már ilyeneket pakolnom, bűr 36. hét előtt amúgy se jöjjön, de azért biztos jobb ha össze van dobva... Nem is emlékszem miket pakoltam be. Csak arra, mit hagytam itthon. :) És hogy kekszre (nem sex, mielőtt valaki félreértené! :lol: ) voltam éhes szülés után. :D

Vicky, ügyes nagyon Levente! Remélem az alvás is javulni fog! :)

Kata, igen, nálunk is így megy, hogy nem szólok Rá egyfolytában, csak ha tényleg olyan van (mint pl kanapé karfáján ül, székre áll stb.) de viccnek fogja fel és röhög is... :twisted: Remélem nem lesz beteg Ági! Bende ilyen időben nyűgös volt reggeltől estig... :?

Fencike, ok, majd hívj! :) Legközelebb pedig (bár mi sem vagyunk 1 köpésre) de nyugodtan eldobhatod hozzánk Márkot, úgyis szoknom kell! :) Ráérni pedig ráérek... :D

Én Bendussal próbáltattam tavalyi téliruhákat, hogy tudjam, mit kell venni, és képzeljétek, csak 1 kabát kell és vastag sapka (+ kesztyű), az overál tökéletes, a bélelt, vízálló, kantáros gatya tökéletes! Örültem! :) A kabát sem vészesen sürgős, mert jó rá a tavalyi, csak épphogy... apropó Fencike, szólj ha jó Nektek a vásárlás!

Kép
Kép
sleepin
 
 


dike
grat a szüléshez,láttam iwiw-en, mesélj!!!! jol áll a kezedben ez a bébike, remélem, nektek is lesz mihamarabb
és petinek hivják? milyen szép név :lol: na, tessék gyakorolnia keresztfiadon, neked már tökéletesn fog menni a sajáton
Vendég
 


Fenci
Hát izgulok :) Már várom :)

Sleepin
Köszi! (erre tippeltem, de .......)

Kata
Gyógyuljatok!

Krisz
Tök jó, hogy rádmegy a régi télikabát!
Én is tán megúszom a télikabát vásárlást :) Legalább is ezen vagyok.

Kép

Kép
princzike
 
 


Én is akartam írni, hogy DIKE! Gratulálok a sógornődnek (remélem jól emlékszem :oops: ) és hogy valóban jól áll a baba, úgyhogy ... tessen akciózni is ám a 2 ruhapróba között. :D :lol:

Elfelejtettem beleírni azt is, hogy takony nálunk még van (nálam nem, csak Bendusnál és Nála is ritkább már), remélem mostmár vége lesz...

Ma vettem eldobható bugyit a kórházi pakkba, kb ez az első dolog, amit megvettem... :roll: Mostmár illene... Meg Bendusnak Thomasos térdzoknit. :)

És nem tudom, mit akartam még... Jóccakát...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Kidobott az ágy,de nem is csoda mert 10-kor már aludtunk. :D

Tegnap este már nem szórólapoztunk mert olyan hüle idő volt. :? Remélem ma jobb lesz. :D Tegnap nálunk bekapcsolták a fűtést. Ma jól aludtam, nem görcsölt a lábam és a pisilést is 5.10.ig húztam. :D

Sleepin
Én olyat nem vettem, bár nézegettem...de ugyananyiba van mint kínai pamut bugyik, szóval lehet én azoknál maradok. :D Én majd haslekötőt vagy mit szeretnék beszerezni szülés utánra...hátha segít majd...

Tegnap sütöttem kakaós cookie-t. :D Első próbálkozás...saját recept.Fele liszt, fele búzacsíra és zabkorpa,volt benne kis cukor meg édesítő is, dejó, kakaó, ilyenek...egész jó lett...de még lehet alakítani a recepten (több kakaó, kevesebb cukor vagy édesítő).

Dike
Én is gratula az új jövevényhez a családban!!! :D

Kellemes napot mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Dike
Gratulálok nektek! Akkor most már, ha nem is anyuka, de keresztanyuka vagy! :lol:
Azért tessék nektek is belehúzni :)

Sleepin
Eldobható bugyi? Erről még nem is hallottam, de bizti praktikus. :)

Krisz
Mi is bekapcsoltuk tegnap otthon a fűtést. Igaz nem volt még vészesen hideg, de én utálom, ha 20 fok körül van a lakásban. :roll: Jobban szeretem a tartós 22 fokot! :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok,

Kata, milyen házias a kispasid :lol: :wink: Igen, Dóri baba nyomdokaiba léptünk :wink: nem maradhatunk le a kis menyasszony mögött :lol: Davinak jobbulást!!!!!!!!!!!!!!

Fenci, hihi, megszűnt az irodád :lol: Márk már kúszik-mászik? :lol: Ebben a szélben mi sem nagyon megyünk ki, mondjk ma reggel lementünk zenebölcsibe, de nem voltam elájulva tőle...viszont úgy elfáradt, azóta alszik :lol:
Dolgozni tudsz még a kis örökmozgótól?
Torta: én is szeretnék a szülinapjára tortát sütni. A kismama magazinban szoktak lenni jó kis tortareceptek, de lassan nekem is el kellen kezdeni gyakorolni... :roll:

Dike, mindjárt meglesem iwiwen én is a képeket! Mesélj a szülésről!!!!

Sleepin, nem semmi lobogó haja van a picúrnak! Néztem ám a 4d képeket is, gyönyörű szép!!!! Éjszaka: ma már jobb volt, csak 2x kelt. Kibújt végre a 4. fogacska, szerintem ez volt a fő ludas...
Eldobható bugyi nekem a hálós jött be, az a papír anyagú semmit nem tartott. A hálós mellé én is a kínaiban vettem olcsón pamutbugyikat, inkább az, mint a papír :lol:

Krisz, Ti mikor mentek 4D-re? Haslekötő jó dolog, én már bánom, hogy nem szereztem be előre, csak kb 1 héttel a szülés után. Mindkét fajta volt (bugyis meg derék körüli tépőzáras), Ez a fajta jött be nekem: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =3&whid=43

Princzi, mi is fűtünk, már vagy egy hete. és itt még mindig brutál szél fúj :evil: Anyósoméknál meg már hó esett :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Jesszus.... a melóhelyemen most nem rég pár percig havas eső esett :shock: :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok! huu de sokat irtatok,már megint a memóriám :evil:

kata! de kis házias,nagyon ügyes :) Dávidnak jobbulást!

krisz! tuti a front :twisted: , én meg a hidegtől nem alszom szét fagyok a panelba. :twisted:

tündi! boldog évfordulót! :D

szülinaposokat isten étesse!!!!

princzi! nagyon izgulok érted!

vicky! nagyon ügyes a kisfiad!grat!

haga! örülök h jelentkeztél,nagyon csinos alakod van. :) Albert is nagyon helyes! :)

sleepin! huha nekem sem sikerül kivennem semmit, de még igy se h bejelölted. :oops:

pompom! nagyon kíváncsi vagyok a képekre! 8)


igen képzeljétek hétfőn megszületett a kis Petike 3910g és 56cm-rel. 11re mentem be a kórházba,4kor engedtek csak be a krisztihez,mert addig vmi közösbe vajúdott, ahol sokan voltak,ezért nem mehettem be.burkot repesztettek neki, ami azt mondta h a legfájdalmasabb volt az egészben.zöld volt a magzatvíz, nem is tágult,ezért császár lett.kb 4-től 6ig közösen ott voltam vele akkor már a szülőszobába,fogtam szorítottam a kezét,nyugtattam, kameráztam és fotóztam.aztán vitték a műtőbe,már mint átsétált...aztán a paraván mögött beszéltem hozzá simogattam, és felmutatták a csöpséget!utána mindenhova mentem, ahova vitték a babát,köldökzsinór elvágása,fürdetés mérés,légutak tisztítása,öltözés, és én fogtam meg először és vihettem ki az apukához.csodálatos élmény volt....még így is h császár lett.tegnap már jött ment a kriszti,szoptat,mindenki jól van és pénteken jöhetnek haza. :D

KépKép
dike
 
 


Haliho banyák!

Kiccsávóm most aludt el.

Nekem szülés után hálós bugyim volt, olyan papírszart én is kaptam, ami barátnőmnek megmaradt, de az egy nagy kalap.... Ez a hálós marha praktikus, és nekem a sebemnek is jó volt, szellőzhetett. Meg hát jól tartotta azt az óriásbetétet. :roll: :oops: :lol:

Itt is változatlanul irtózatosan fúj a szél. Tegnap hálistennek épp indulás előtt ért haza a párom, így nem kellett a kismukim elcipelnem magammal. Hamar megjártam, de én is majd lefagytam. :shock:

Vicky :D Akkor küldj nekem légyszi tortareceptet, majd én is túrok hátha találok valamit. Már azon is gondolkodtam, hogy mi legyen rajta. Márciusban még nem tombol a gyümiszezon, Nektek meg december még úgysem... :lol: :lol: Valami egészségeset kéne, nem nagyon akarnék neki akkor még édeset adni... :roll: Talán túrótorta, akkor már majd ehet túrót. Feltéve ha attól nem jön ki az ekcéma. :oops: :roll: Ja-ja, Márk nekiállt tempósan kúszni, meg felnyomja magát a mászópózba és hintáztatja magát, de még nem mászik. Olyan édes ahogy kinéz magának valamit a szobában és szépen el is kúszik érte. :lol: :wink: Dolgozni lehet tőle abszolút, egy angyal. :P :D Grat a 4. fogacskához! Miket csináltok Levivel napközben?

Dike :D Várjuk ám a beszámolót a szülésről! Vagy még mindig hatása alatt vagy? :wink:

Krisz :D Jól hangzik az a sütike! Kééépet! :P

Ja, nem is írtam, hogy Márk is taknyos meg köhög 1 hete. Múlt héten volt a doktornéni, megnézte, de azt mondta tiszta a tüdeje, úgyhogy vitamint kap meg köptetőt. Most hétfőn kellett volna megkapja a gennyes agyhártyagyulladás ellei oltást, de így toljuk. :roll: Láza nincs hálistennek.
Ja, ekcéma.... Kopp-kopp-kopp, kb 5-6 hete semmi nincs a gyerkőc arcán. Mondjuk azóta nem iszok tehéntejet, meg no túró, no sajt. Mondjuk amit hozunk anyatejcsit, ott anyuka bizti iszik. Nem vok benne biztos hogy ettől javult, fene tudja.... a lényeg hogy olyan mint újkorában. :lol: :lol: :lol:

Na megyek dóóógozni. Pussz
fenci
 
 


Dike, elhiszem, h nagy élmény votl még így is a szülés! Sajnálom, h csaszi lett, de a lényeg, hogy jól vannak!!! Érdekes, hogy velem is szült egyszerre egy császáros anyuka, és hamarabb föl bírt kelni, én a "sima" szülés után 2 nap múlva tudtam csak egyedül menni... :roll:

Fenci, okés, majd teszek receptet, ha találok, vagyis hát mire neked kell, kénytelen leszek találni :lol: Miket csinálunk? Hát most a fő sláger a jövés-menés. Játékok nem nagyon érdeklik, csak a nemszabad-dolgok (telefon, távirányító, kulcs stb). A labda egyedül, ami érdekli, azt kergeti. Meg bújócska, fogócska, ilyesmi. A könyvek, versek még nem kötik le. Amíg jó idő volt, egész nap kint jöttünk-mentünk a kertben. Nem tudom, hogy mi lesz, ha így marad az idő és nem tudunk kimenni... :roll:

Csajok egy ötlet, mi a másik 2 topiccal, ahová írok, átmentünk zártba az anyatanyára. Mivel ide már ezer éve nem csatlakozott senki új, mit szólnátok, ha mi is lelépnénk oda? Akkor mindenki bátrabban írna privát dolgokról, meg tennénk sokkal több videót, képeket stb! Rengeteg a zug-olvasó, vagyis nem is jó név a zugolvasó, hiszen ez egy publikus fórum, tehát ők semmi bűnt nem követnek el azzal, hogy olvasnak minket, csak hát így ez egy kicsit "big brother show" nekem, mostanában eléggé parázok, hogy mit írok ide.
Mit szóltok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.10.14 14:51-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Ja azt elfelejtettem, hogy Márknak jobbulást! Szegény :( A meningo oltást én csak 1 éves kora után adatom be, mert akkor csak 1 szuri, most meg még 3.

Kép
vickybabe
 
 


Hali!

Mai nap jó híre:Megvan az eszperantó alapfokú szóbelim!!! :D
61%-al :lol: .
Aki még emlékszik, írtam anno, hogy a magnóhallgatás necces, kellene 11 pont a 20 ból és hát kaptam 12-őt. :D
Az írásbeli eredménye még nincs a neten, de azzal eleve úgy voltam, hogy tuti jó lett...csak nem csalódom.

Kép
vizkriszisback
 
 


UNDORÍTÓÓÓÓÓÓÓ AZ IDŐ!!!!!!!! :evil: Oké, hogy ősz, meg lehűlés, de ez már sok... :evil: Alig bírtam Bendét is elaltatni... Ki sem tudjuk szinte dugni az orrunkat.

Nah...

Először is POMPOM!!!!!!! KÉPEK!!!!!!!!!!!!!!! HAHÓ!!!!!!!!!!!!!!

Krisz, annyiból jobb az eldobható, hogy nagyobb és nem gumis/szorítós, hanem laza, ahogy Fenci is írta, belefér a Tena. Vazze azt is kell vennem... :shock: Még jó hogy eszembejut... Nos, szerintem ennyiből praktikusabb. De valóban hálós, nem papír!!!!

Mi hétfő óta fűtünk. Muszáj, házban 10 fok sem lenne... Gyerek mellett lehetetlen. Így is takonyos volt...

Ja haslekötőm is volt, de nem hazsnáltam olyan hihetetlen sokat... Idén szerintem Apa derékmerevítőjét fogom felvenni, ha nagyon akarok feszesíteni majd. Nem igazán ezen forgott akkor az agyam...

Dike, KIS PETIKE??? 3910 gr? Nem olyan picike... :D Gratulálok és sok sok egészséget!!!

Erről jut eszembe a szomszéd megszült 4300 gr a gyerek. Császár is lett a vége... Ő is fiú.

Fenci, Vicky, nálunk az 1. szülinapi torta babakekszből, tejpépből meg banánból állt. De szerintem ilyenkor nyugodtan megengedhető egy kis "nyalánkság" úgyhogy ne ragaszkodjatok annyira a mindenáron egészségeshez, ettől nem fogjátok elrontani. :) A túró mindenképp jó ötlet, de (szőlő)cukrot adjatok hozzá, mert nem fogja elfogadni. :) Amúgy nálunk úgy volt, hogy meg lesz engedve hogy túrja meg mittomén, persze épphogy lökdöste... :D

Fenci, még mindig taknyos szegénykém? Akkor jobb is, hogy nem vitted ki... De tényleg szólj nyugodtan legközelebb! Ja, tegnap elmentünk sorira, hát jól meg is bántam... sz*r se volt és az is drága... egy ideig nem megyek...

Vicky, örülök, hogy javulnak az éjszakák. Tuti hogy a fog is rájátszott!!!! Most kicsit nyugi lesz.. :)

Érdekes, hogy pont most veted fel a topik/fórum váltás témát, mert pont írnék valamit, amit nem merek leírni, de nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre!!!! Sőt! Na többiek???

Ma voltam szülásznőmnél, tök tipikus, hogy bementünk az UHra, na ki van bent doki??? Hát eprsze, hogy az enyém. :) De rohant szerencsére, mert műteni ment. :) Minden rendben lurkóval, valóban fejvégű, 2100 gr. Kissé nagyobb lesz, mint Bátyja. Megint szóba jött a doki-dolog, hát eléggé meglepődött, amikor mondtam, hogy valószínűleg a dokim nézte el a gyerek fekvését (26. héten faros volt, utána éreztem egy fordulást -egyértelműen-, 30. héten mégis farosnak mondta a doki, azaóta nem éreztem fordulást és most viszont fejvégű (meg ugye előző héten is az volt) ergo szerintem a doki nézte el. No a lényeg, hogy megint beszéltünk erről, de mondtam Neki, hogy már nem akarok nagyon ugrálni... Amúgy a szülésznőmnek mondta, hogy majd együtt szülnek és hogy én leszek az... jééé emlékszik... És lenne mégegy téma ezzel kapcsolatban, de azt nem merem itt nyíltan...

Na befejezem a kisregényt, tessék jelentkezni eltűntek!
Gröni
Vicus
Lami (remélem összeforrtak a csontok, begyógyultak a sebek...)
LMami
Zsu, Nálatok mizu?
Mofly, detto Nálatok mizu?
Ditke??? Néha ide is dobj pár sort!

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin
irjad pü-ben a gondodat, hátha tudok okoskodni :)

KRISZ
GRAT A VIZSGÁHOZ!!!!!!
te vagy a kivétel a szabály alol, h mégse minden kismami hülyül el :) én a szabályban vagyok..... :?

dike
nagyon aranyos voltál sogornöddel, h igy nyugtattad, tényleg sokat számit az ott akkor. a burokrepesztés nekm nem fájt, csak azért irom le, nehogy vki emiatt parázzon.
ottan nálatok felétek nem esik a hó???

viki
azért a te szülésed nem volt olyan sima, nevezzük inkább természetes uton-nak
Vendég
 


Halihó!

Sajnos képeket nem tudtam hozni, mert a kispasim úgy döntött, hogy nem engedi mozizni kigúvadt szemű szüleit. :) Befordult a lepénybe, arca elé tette a kezecskéit, lábait összekulcsolta, majd hátat is fordított, biztos ami sicher alapon. Annyira lenn van már, hogy az arcocskája maradék részét, már amit látni engedett volna, csak akkor nézhettük volna meg oldalról, ha nincs csípőcsontom.. csak onnan lehetett volna belátni, de így lehetetlen volt. Talpacskáit is eldugta, maga elé húzta a zsinórt, és szunya. :) Uhusok rendesek voltak, jó 50 percig próbálkoztak, aztán felajánlottak egy új időpontot, de azt már ingyen... szóval így jártunk. :)

Kata, bejön apa szülni, ez nem is volt kérdés, nagyon szeretne ott lenni. Én győzködöm, hogy csak a fejemnél "szurkoljon", de mostanában mintha azt fontolgatná, hogy kitolásnál azért megnézné, hogy mi a helyzet odalenn. :) Rábízom és nem féltem az élménytől, örülök hogy ott lesz velem.

Dike, én is megsasoltam az iwiwes babaképeket, nagyon szép kisfiú. :)

Krisz, grat a nyelvvizsgához!

Majd még jövök, most dolog van... :?
Vendég
 


Pompom, ha megfogadsz egy tanácsot, ne nézze, mi van odalent. De tényleg. Szurkoljon a fejednél, Neked is jobb lesz... Én spec. kitolásnál kiküldtem. 1. láttam h fehéredik, 2. már én is úgy éreztem, hogy ezt nem kéne látnia... Aztán amikor jött ki Bendus, visszajött.

Krisz! Gratulálok!!!!!!!! Nekem angolból kéne középfokúznom a 2 gyerek mellett. Haha.... vicces lesz.

Kata, elküldöm. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haliho!

Vicky :D Szerintem jó az ötlet! Nekem is tök sokszor van h írnék, de nem írom.... :oops: :roll: Én támogatom!

Sleepin :D Lehet majd hétvégén átdobom Márkot anyuékhoz és elmegyek én is a sorira, mert nekem is kell 1-2 cumó. Már megint összeraktam Neked 1-2 cuccot amit majd visszaadok. :wink: Köszi a felajánlást, fejben tartom! :wink:

Pompom :D Sajnálom h nem mutatta magát a kis lurkó! :wink: Mi a 29.-en is már alig láttunk belőle valamit.

Dike :D Gratulálok Petihez és ügyes voltál hogy segítettél! :wink: Mikor lesz a keresztelő? :P

Na húúúzok aludni.

Pusznyák
fenci
 
 


Sziasztok!

Végre van netünk.Hétfő óta nem volt de nem tudtuk elérni a "szuperszervíz" szolgáltatást.Egész nap hívogattuk felválltva apával,mire végre most sikerült.Úgyhogy ilyen hajnali időpontba kell telózni nekik.

Kismamik!

Csinik vagytok!

Dike!

Gratulálok a keresztfiúhoz.


Velünk semmi különös.Esszük a búzacsírát.Reméljük hamarosan eredménye is lesz.
Vendég
 


Pompom
Kár, hogy nem mutatta meg magát a kis lurkó. De majd a következő alkalommal. Mikor mentek?

Fenci
Márknak jobbulást.

Lili
Szuper, akkor most már gyakrabban jöhetsz :)

Viszont én most dobbantok.... van egy csomó dolgok, amit el kell intéznem, aztán melóból megyek UH-ra :lol:

Majd jelentkezem.

Kép

Kép
princzike
 
 


Kép Kép Kép Kép
Íme az elmaradt képek. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Princzi!!!!!!!!!!!!!! Gyere majd hírekkel!!!!!!!!!!!!

Krisz, na látom Ti is loboncosok vagytok. :) Szép a poci! :) Ma én is készítek egyet, ha nem felejtem el...

Fenci, tényleg nem sok minden van sorin... Mondjuk pici méretben talán több minden...

Apropó, nagyobb babás lányok! Nagy bodyt hol vesztek??? (104-es pl) Alig lehet kapni a tavalyiak meg épphogy leérnek pelus ála... :roll: :?

Nagyon hideg van kint. :( Gyerekre harisnya, sál, sapka, pulcsi, kabát, bélelt nadrág... :? Hazafelé már pecsenyevörös volt a keze, úgyhogy kesztyű is kell! :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz
Jó nagy poci :lol:
Az igen, nem semmi kis sütiket sütögetsz te otthon. Már leírva is jól hangzott, de így látva is nyálcsorgatós! :lol:

Sleepin
Akkor jól felöltöztetek ti is :lol:

Szóval voltam... most képet nem tudok felrakni, csak majd ha haza értem :lol: , de volt pulzálás is :)
Pzsákocska 16,6 -os és 2mm-s a bentlakó :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

Most keltem fel ma másodszor. :D
De olyan hideg van, a lakásban is.brrr

Princzi
Gratula a 2mm-eshez!!! :D :D :D

Lányok öltözzetek fel jól és a kicsiket is jól felöltöztetni!!! :)

Kép
vizkriszisback
 
 


na csak villámban

Princzi!!! ÉLJEEEEEEEEEEEEEEN!!! :lol: :lol:

én nem bánom ha megyünk zárt fórumra, egyrészt akkor a topik visszakaphatja eredeti funkcióját, mrt szerintem újak már nem is mernek jönni annyi itt a baba, meg az összeszokott népek, másrészt akkor tehetek fel nagyszülős képeket is :wink:

addig is bpzoo

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Vicky, akkor nyiss egy topikot ott és aki jön jön, aki nem, innen sem tűnünk el azért... :) Vélemények???

PRINCZIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

LMami, Dani tiszta Apja! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

szeeintem is :)
a gyerekkroi képein apa egyaz egyben Danikám


szóval jó ötlet de valóban ne tünjünk el innen se és ezúton megkérek minden olvasót aki még babavágyó üzemmódban van de nem mer írni, de má megint megjött :evil: , hogy ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRRRJJJOOOONNNN, csatlakozzon.... :lol: :wink:
Vendég
 


Gyorsan: a csapat létrehozva, RMPPB-MMM néven! Gyertek! :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky, jelentem jelentkeztem. :)

Kata, mindkét privire válaszoltam, remélem meg is kaptad őket...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Köszi Lányok :lol: Tündériek vagytok :)
Este próbálok képet feltenni, ha géphez jutok.

Lmami
De szuper képek. Dani tényleg tiszta apja :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi, gratulaaaaaaa! Gyere Te is a tanyára!!!!!!!! :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Hali!

Vicky
Hogy lehet oda jutni?

Kérdés:
Megvannak vkinek a PArentis oktató filmek:Szülés, Szoptatás, Újszülöttkor? Engem érdekelnének, de az eredeti bolti áron nem áll módomban megvenni.Vagy bármi egyéb hasznos dvd? :D

Kép
vizkriszisback
 
 


www.anyatanya.hu, ott regisztrálsz és megkeresed a klubbot ahová majd jól beengedünk :wink:

sos kérdés

megszűnt a munkahelyem, igy elbocsátanak előbb utóbb ahogy véget ér a felszámolás...nekem hat évig van gyes, tudjátok hogy munkaviszony nélkül biztosított jogviszonynak minősül e?
Vendég
 


Lmami! Igen, nekem is megszűnt a munkahelyem (még terhesség alatt -táppénzen voltam-), jár! Kicsit macerás lesz mindent intézni, sőt, qva macerás.

Kép
Kép
sleepin
 
 


mami
biztositott vagy, mert a gyes alanyi jogon jár annak is,aki nem dolgoztt sose...
a gyedet is kapod 2 évies korukig, passziv jogon
Vendég
 


sleepin
megkaptam a pü-ket

princzike
gratulálok pici-princzihez, csak növesztgessed szépen :lol:

mami
wazz, ekkora egy zsiráf? :shock:
Vendég
 


Kata, beengedtelek!

Krisz, nekem sajna nincsenek meg ezek a dvd-k. remélem valaki tud segíteni!

Kép
vickybabe
 
 


Melyik csapat is a mienk lányok?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hoztam az ígért képeket :lol:

Kép

Ez meg kinyagyítva:
Kép

Hát ennyi, amit kaptam. :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike: csodaszép, pont ennyinek kell látszania :)

engem is engedjetek beeeeeeeeeeeeeeeee!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Krisz: én a neten találtam 4e Ft-ért szülésfelkészítő dvd-t, ugyanennyiért van nekik babastart is :)

www.kismamablog.hu az oldal, ha jól emlékszem.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


hali,

az anyatanyán hol találom a fórumot? mert tök vaksi vagyok :( :( :( :( :( :( :(

köszi

......sikerült :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sleepin
Én a C&A-ban szoktam body-t venni, de nézd meg a Tesco-ban is. Bár túl sokat nem érdemes venned, mert ha bilizni kezd, csak macerás lesz. Vegyél inkább trikót a póló alá, az is melegít.

Princzi
Gratula a két millishez! Hasonlít Dórimhoz, mikor uennyi idős volt. :D
gtünde
 
 


Princzi, gratuláloooook! :)
Mi legközelebb jövő hét kedden megyünk kukkolni, de ez már tényleg az uccsó lesz.

Sleepin, minden tanács jól jön. :) Apával még beszélgetünk erről.. hogy mennyit lenne jó látnia, és mit nem kéne. Olyan jó az ilyesmit (is) tervezgetni...

Krisz, nekem megvannak ezek a filmek, de már elígértem őket, és mire visszakapom, addigra mindketten megszülünk... :roll: Vaterán, teszveszen nézted már?

Na, megsasolom én is ezt az anyatanyát.. :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: