Új privát üzeneted érkezett!

Röviden, aztán mindjárt hosszabban képekkel, válaszokkal:

FEJVÉGŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ohjeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haliho,! Olvastam, de most rohanunk sétálni.

nagy pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Sleepin, hurrrrááááááá! :)
Vendég
 

 
 

Sleepin!
éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!most már meg se moccanj szülésig :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sleepin
Hurrá!!!!! :lol:

Pompom
akkor te is szerencsés voltál, hogy nem kellett hosszú napokon keresztül, csak pár napig hányingerkednek. :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

sziasztok! nem volt időm egyesével emailbe elküldeni! felvéve élőben úgy is még szebb...nem baj ha esetleg ismerős igy látja! :wink:
hajamat nem nézni!!! :lol:

KépKép
dike
 
 


Sleepin!

De jó, most már maradjon is így! Végleges nevetek van már? Szerencsére iszik rendesen, a tejterméket imádja, én nem bőgök! :oops: Komolyan, nekem horror volt ez a szoptatás, meg a következményei is! Mikor kisebesedett a mellem kanállal kapta a tejet két napig, 16 órás maratoni szopi, két pisivel megszakítva, meg ilyen apróságok! Így a végefelé már jó volt, mert nem sokat vacakolt vele, de az esti elalváshoz nyúzta azért 1-2 órát! Képeket hozol, ugye? Súlya stb? Cipőt mindenképp meggondolom, köszi! :wink:

Gyugyi!

Szijja! Mijaz amit a zapának vettél? :D

Gaby!

Na remélem nem a szokásos nemalvásos időszakotok jön nektek is! Dóránk olyan szépen aludt 5-6 hós koráig, elvoltam kényeztetve, aztán felállt és nem volt alvás! :?

Mami!

Olyan jól esnek a soraid, nagyon aranyos vagy! :wink: Flóra annyira csajos, igazi szépség! Danika pedig nagyon pasi!!!!! :lol: Nálatok sem nő valami gyorsan Flóra haja, viszont Danikáé milyen nagy! :shock: Na nem baj, majd túl a 5.x-en a pasiknak lesz hajproblémájuk! :lol: Vigyázz a laptetűvel, kinyílhat az a vezeték! :P

Vicuska!

Most mi lesz, visszamész dolgozni? Szerintem inkább menjetek a kistesóért! :P Vagy nem maradt? Már nem emlékszem! :roll:

Kata!

Köszi előre is a segítséget! Mjad írok pü-t, ha bizots lesz a meló, jó? Addig nem akarlak feleslegesen ugráltatni!

Babcsi!

Boldog szülinapot Gergely babának! Ha olvasol, legalább képet dobjál!

Pompom!

Dórát is úgy kellett kicsalogatni, eszében nem volt jönni tök nyitott méhszájjal sem! :lol:


És csajok!!!!! Tücsi zebrás! :D

Kép

Kép
gröni
 
 


Dike!
gyönyörű a ruhád!a menyecske meg igazi dögös :lol: apa el fog ájulni :wink:
ja, és pocakkal is jól nézne ki :D

Gröni!
dehogy megyek!!!!!!!! :lol: :twisted: eszem ágában sincs 8) 8,5 évet lenyomtam keményen, hétvégék, éjszakák...elég volt egy időre :evil: :lol:
tesó????nem tudom, akarunk-e.Lillával is egyedül vagyok mindíg...ha meg az apja hazajön, 5 percig totojássza, oszt kész :? meg ha ráér, elviszi sétálni. :roll:
ja, és nekem nincs fagyibabám.. :( ha lenne, biztos elmennék értük :roll: de így... :roll:
Vendég
 


Princi
Szépek a tesztek!!!

Mami
Édesek a kölkök! Tényleg annyira látszik, melyikük a lány.

Gröni
Hol olvastad Tücsi zebráját???? Gratulálok neki! Tök jóóóó!!! :D

Sleepin
Szuper!! Képek???

Most ennyire futotta. Na, meg egy friss kép Rékáról. Megnyírtam a frufruját. :)
Kép

Ja, a házban van egy 5 éves kisfiú. Ő most a barátja. :) Réka mondja így, "a barátom". :) Már első alkalommal átölelte. Mármint Réka a kisfiút. Azóta is ölelgeti, meg kézenfogja. :) Dóri meg 6 fogú lett, és pár napja már lépett is kettőt. Azóta nem. Egyelőre az egyedül állást gyakorolja.
gtünde
 
 


Bocsi, hogy csak most, csak Bende takonyos és nem igazán aludt jól délután (sem). :( Pici hőemelkedés lett estére, de nem adtam gyógyszert, csak természetesen próbálkozunk egyenlőre.

Mami, remélem így már nem lesz császár... :) 3. napon elmúlik??? Ez azért elég gyors, nem??
Tényleg Flóra áll kapaszkodás nélkül, Dani nem? Pedig mindent Ő kezdett előbb, ha jól rémlik, ugye? Amúgypedig hihetetlenül ráérnek még az állás/járásra!!! :) Bende is rettenet sokáig 4kézlábazott.

Gaby, Hát akkor így nagyon megéri Nektek a Pediped! :) Mi ma megvettük a Pediflexet a boltban. Amúgy nagyon jó a bolt!!! Kedves, segítőkész eladó, van választék bőven... Szóval megéri elnézni. Felpróbáltam a rugalmas kendőt is, már tudom, hogy S-es kell majd. :) De hogy csizmát mit vezsek Bendének, arról fingom sincs, mert az nincsen.
Lehet, valami baja van Máténak. Készülődnek a fogacskák, front van stb... El fog múlni, ne aggódj!

Princzike, nekem egyik gyereknél sem volt semmi tünetem soha! Még hányingerem sem. Max. kívánósság, de ki tudja az amúgy nem lett volna... :) Örülj neki!

Gyugyi! Mit vettél??????????? Kifúrja az oldalamat (na jó, a gyerek fúrja épp....)

Dike! WOW!!!!!! Az a menyecske ruha nagyon vadító! :D Nagyon szép a ruha!!! Még képen is!!! :) Hajadat nem néztem. :wink:

Gröni, megértem, hogy így már nem sírtad vissza a szopit. Nálunk azért ilyenek nem voltak. Maratoni szopi igen, de hála a jó Égnek, sosem sebesedett ki. Szerintem nem lesz itt gond, ne agyalj rajta!

No, azt hiszem mindenre sikerült válaszolnom. :)

Ma tehát megjártuk a 4D-t meg a cipőboltot. 1,5 órát UHzott a csaj, mert Drága Kistesó nem akarta mutatni magát. Már tornáztam, ettem, ittam épp csak háztömböt nem mentem futni... A végén sikerült 1-2 jobb képet csinálni (azt is csak profilból). Súlya 2 kg (1900valamennyi), mindene 32 hetesnek megfelelő. Minden a helyén van és megvan, hosszú haja van és már most zsíros a Drágám. :D
Bende persze irtó sz*rul aludt (taknyos, nem kapott levegőt), ehhez képest úton minden oké volt, ott kicsit szenvedett, Apa mászkált Vele. Itthon persze megintcsak alig bírt elaludni, aztán hamar kelt is... Remélem, hamar kijön a takonyból. Ma is Vele alszom szerintem. ((az előző 4Dn szintúgy beteg volt, úgyhogy többször tuti nem megyek...))
A cipőbolt szuper, kedvesek, aranyosak, vettünk is pipőt, nagyon szép és igényes és kényelmes (gondolom).
No és képek:
Kép Kép Kép
Kép Bende pipő: Kép

Na azt hiszem jól elárasztom az oldalt... :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin
kötheted a nacikádat felfelé, Kistesó arcra nagyon bende, hát akkor természetben is az lesz... a tappancsát megpussssszantom

dike
hüha, aztamindenit, de gyönyörü valaki! álomszép ez a ruha, és benne te is!!!

gröni
itassad gyakra, illetve kináljad, aztán ha kell,elfogadja. nekünk a sportkupakos flaska vált be,de ha cumisüveget is elfogadja,akkor oké.

pompom
gratulálok Donátkához!!!
Vendég
 


Dike
Azta :shock: :shock: Nagggyon szép leszel! Api teljesen el fog ájulni, mikor meglát! :lol:

Sleepin
Olyan szép képek! :lol:
Bendének jobbulást.

Tünde
Réka nagyon szép kislány :) Jó lett a fufruja. Barát? Ez igen :lol:
Kis hatfogú barátnénkról nem hozol képet? :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Tüncsi!

A beültisben van! Komolyan, annyira örülök, mintha az én zebrám lenne! :D Hu de nagyon csajos Réka! :wink:

Sleepin!

Aztaaa, mekkora lábacska! :P Kukija megvan még? 8) Nagyon édes durcis képet vág! :lol:

Dike!

Nagyon szép vagy! :wink:

Princzike!

Nem csinálsz vonalzót? Tünet, asszem nekem sem volt úgy az 5-6. hétig! Nyugika, nem attól vagy babás! :wink:

Köszi Kata! Ági, fiúk meggyógyultak?

Vicuska!

Majd ha angyobb lesz, totojássza tovább is! :wink: Sajnálom, hogy nem maradt tesó! :(

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
Ok, nyugiba állítom magam :)
Vonalzót gondoltam, hogy a 15-i UH után csinálok :lol: De már viszket a kezem, mert csinálnám :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Üdv Pestről! :D

GRöni
Azért is nem lesz 2 neve Alexandrának mert aztán majd hívathatja magát később így is ahogy csak akarja:Alexa, Szandra, Szandi, LExi és egyebek. :D

MAmi
Örülök, hogy meggyógyultatok. :D Nagyon édesek a csöppek. :D

Dike
Irtó dögös mindkét ruha! :D

Sleepin

Látom bujdosott a babó tényleg.De az a talp nagyon ott van. :lol: Remélem jövő hét szerdán mi is eljutunk egy 4Dre.Ja és örülök, hogy befordult. :D
Beszerezni való cuccokról annyit, hogy most kaptam a sógornőmtől kölcsönbe 2 szoptatós melltartót, 5 előlgombolós hálóinget és egy Berevi gyerekhordozó kengurut. :D Megint spóroltunk ezzel egy kis pénzt.

Pkata
Na mostmár jó rám a nacid. :D Igaz a comb tetejénél kicsit bővebb de a csípőnél, hasban pont jó. :D Köszi mégegyszer!!!

Tünde
Jól sikerült Réka fufruja, na meg a kép is róla. :D

Gaby
Kívánom, hogy Máté ne sokáig szenvesszen éjszakánként! :D

Zapáné
Boldog szülinapot apának!Bár ha rajtad múlik tuti boldog lesz! :lol:

Pusszancs

Kép
vizkriszisback
 
 


Na jó... rábeszéltetek a vonazlózra :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Dike, nagyon csini vagy, és látszik rajtad, hogy mennyire boldog. :)

Tücsinek én is gratulálok!

Tündi, Réka haja olyan kis angyalkás lett, nagyon szép. :)

Sleepin, jobbulást Bendének! Tesóka talpija tényleg zabálnivaló.

Mi még jövő hét elején megyünk egy 4D-re, páromra most jött rá hirtelen, hogy ő még egyszer látni akarja a porontyát odabenn. :) Nem szoktak túl jó képeket ígérni már ilyen későn, de megpróbáljuk.

Ma meg háziorvos... megyek ismerkedni hozzá, na meg egy ekg-ra, mert ahhoz ragaszkodik az új védőnőm, én meg eddig elblicceltem...
Vendég
 


Hahó!

Tünde!
nagyon aranyos Réka!jó a frizuja :lol: Dóra is lassan szaladni fog :shock: :D

Sleepin!
nagyon durván élesek a képek! :shock: :D nekem egy ilyen élsesem sincs :( a talp nagyon ott van 8)
Bendének gyógypuszi :)

Princi!
klassz a vonalzód :wink:

Képzeljétek, Lilla tegnap este megfordult a kiságyában hátról hasra egyedül!ott könyökölt :lol: :shock:
ma is ezt játszotta alvás helyett :D meg letettem a szőnyegre, és ott is.meg sose ott van, ahol hagyom..gurul ideoda. 8) :shock:
a járókában ezt nem tudta... :? ha otthagyom, lehet 8 hósan jövök rá, h megy a lányom :oops: :lol:

ettünk (volna) ma krumpli-alma-meggyet.de nagyon nem teccett neki(bár sztem is sz@r lett) :oops: ez nagyon gáz párosítás?triplásítás? :roll:
aztán kóstoltunk alma-sárgbarack-sütőtök üvegeset.az teccett.bár mindenből csak 4-5 kiskanállal eszik meg.sose fog megenni egész adagot? :roll:

és főztem neki sárgarépát.azt önmagában adjam majd?vagy hogyan? :roll:

na, láccik nem vagyok egy konyhatündér...de h még az 5 hós gyerekem is kiszúrja :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska
Köszi:)
Lillának meg boldog 5-ik hónapot! :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Köszi a haj dícséreteket, de szerintem túl rövidre sikerült. :oops:

Íme 6fogú (akinek a fogai épp nem látszanak):
Kép

Meg egy közös (Rékán bodyban van, de nincs bekapcsolva (mert már ugye bilizik :)), azért néz ki furán):
Kép

Meg a táblák:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Hát igen, azért vág ilyen durcimurci képet, mert folyton nyaggattuk, hogy mocorogjon odébb. :)

Vicus, ezért utazom át a fél világot inkább, mert itt tudom, hogy ilyen minőségű képet kapok. Meg azért az is hozzájátszik, hogy hátsó falon van a lepény...
kaja: hát Bende sosem fogadta el a meggyet. Sütőtök viszont csúszott. :) Répához tehetsz krumplit, sütőtököt, karalábét... én nem kevertem a zöldséget a gyümölccsel, de sokan keverik. :)

Én ma egy jó nagy adag gyógyító húslevest főztem sok sok friss zöldséggel (piacot megjártuk reggel), nyakalta is Bende. :) Meg én is. :)

Tüncsi, szerintem nem lett rövid Réka frufruja. Pont jó. :) Nagyon édesek a csajok. :D Már könnyebben megy az alvás/altatás? Köszi a táblát!!! :)

Krisz, tök jó, hogy ennyi cuccot kaptok, valóban nem kis spórolás! :) Bár a bolti kenguruk nem a legjobbak, nekem van 1 Chicco, de ha 5ször volt rajtunk sokat mondtam...

Pompom, nekem sincs még EKG-m, rágja is a fülem a védőnő. :) Majd egyszer eljutok... Vagy nem... :) Ja, hát tényleg egyre kisebb az esély a jó képre... Siessetek!

Princzike, jó a vonalzó. :D

Bende szó szó jobban van, aludtunk is este (együtt). Folyik még a nózi, de jókedvű, eszik, iszik, láztalan. :)

Tegnap beszéltem a szülésznőmmel, jövőhéten megyek Hozzá, UH-t csinál, méhszájat néz, beszélgetünk egyet... Köv. héten doki UH. :) Tele vagyok UH-kkal. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali!

GTünde
Köszi a táblát! Egy nap ugyan nem oszt vagy szoroz, de csak 33+1 vagyok...ilyenkor mindig benéz vmit a gép...holnap is azt fogja írni, hogy 33+2. :roll:.

Princzi
Éljen a vonalzó! :D

Pompom
Hát igen a 32. hetet ajánlják az utolsó 4d-s uh-nak, de mi is csak a 34.en jutunk már oda...majd külön külön lesznek rajta csak a testrészek, ennyi a hátránya. 8)

Sikerült most aludnom ebéd után 2 órát. :D Egész jól sikerült és legalább telik az idő, nem vagyok én hozzászokva a semmittevéshez. :wink: :lol: Most sőgornőm elment az unokahúgomért (3 éves) oviba és én fogok babysittelni 4-től mert szülői lesz az oviban.

Kép
vizkriszisback
 
 


Tünde
Jó kis táblázat :lol:
Szerintem nem lett rövid Réka fufruja. :) Dóri de cuki a képen :) Kár, hogy nem mutizza meg a fogacskáit :lol:

Köszönöm a vonalzó dicseket :lol:

Krisz
Jó szittelést :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Sleepin!

Igen kutatgatunk apával a neten.Már be is szereztük és esszük.Herbária boltba vettem szárítottat,mert az ugyan olyan jó.Meg olajat is.Most meg megpróbáljuk csíráztatni.

Pompom!

Ezek szerint használt az összenövés ellen az ismerősömnél.Mást nem nagyon tudok elképzelni ha megmondták nekik hogy csak orvosi segítséggel lehet babájuk,és mégis összejött.

Dike!

Álomszép a ruhád.
Vendég
 


Vicus.. hát nemtom, én megenném azt a krumpli-meggy-alma dolgot, bár ez nem jelent semmit. Én mostanában mindent megennék. :)

Tündi, köszi a táblát, jó így látni magunkat kis mocorgómmal.

Ekg-m egyébként szabályos lett, agyonhallgatott a házidoki, minden ok volt, és remélem a váróban semmi sem szedtem össze. Jó lenne most már egészségesen kihúzni ezt az évet.
Holnap jobb programom lesz: fodrászhoz megyek. :)
Vendég
 


Pompom
Szuper :) és szerintem egészségesen, tüsszügés nélkül kihúzzátok ezt az évet :lol:
Milyen frizurát csináltatsz? Szokásos, vagy valami újat?

Kép

Kép
princzike
 
 


Csak a szokásos, de annak már nagyon ideje van. Olyan szívesen növesztenék rajta, de sajna nincs akkora mennyisége hogy szépen is álljon, így marad a cselesen vágott félhosszú, ami nem csak haj, hanem frizu is. :)

Reggelente hogy vagy? Gyomrod?
Vendég
 


Reggelt! :D

Pompom!
képet a frizkóról :lol:

Gyugyi!
tényleg, mi az ajándék a zapának? :lol:

Lili!
drukk h segítsen :D

Tünde!
de aranyosak! :D

Sleepin!
Bende hogy van?
:roll:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Én olyan álmos vagyok, pedig szét vagyok pihenve 8) , vagy ez már a 3. harmad végére jellemző fáradtság? :shock: Vagy az idő nyom el?Elég borús.

Princzi
Elég jól telt a sittelés, bár a végére már nagyon várta anyát. :)

Pompom
Én ezzel a EKG-val úgy jártam a háziorvosnál, hogy x. héten mondom neki, hogy csinálni kellene, erre megnézi a kiskönyvem és mondja:"Már megvolt."És tényleg a múltkor már bepecsételte úgy hogy nem is csinált semmit.Elég ciki volt.Szóval nekem nem nézték a szívem azóta se. :?
Fodrászhoz nekem is mennem kellene, csak levágatni a végét aztán mégegyszer beszínezzük otthon a szülés előtt.Csak a szokásos saját barna színére...

Lili
Remélem segít a búzacsíra!:)

Kép
vizkriszisback
 
 


Megvagyunk... Bendének nem folyik a nózija, de nagyon sokára aludt el este, nem tudom miért??? Lehet nem kéne csipkebogyó TEÁT adni Neki? De ez csak csipkebogyó hús, nem is leveles tea... :? :roll: Ötletek? Utánanézek neten is... Amúgy nagyon gyorsan (kop kop kop) kijött belőle hála a jó Égnek. Nekem ma fáj a fejem meg a torkom. Mézet, C vitamint nyomatok, aztán meglátjuk...

Most utánanéztem, nem tartalmaz semmi ilyet a csipkebogyó, úgyhogy nem tudom mi volt az oka, hogy még 11kor is magyarázott. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin! de jó képek, és tényleg tiszta Bende! :D és örülök h fejvégű!

princzi! a megérdemelt klassz vonalzó :wink:

vicus! jaj de ügyes Lilla baba! :D

zapának boldog születésnapot!

tüncsi! gratulálok!!!!! :D

pompom! nagyon tetszik a Donát név grat! :lol:

gtünde! nagyon aranyosak! :D klassz a tábla köszi!

köszi mindenkinek a ruha dicséretet!
sógórnőm még mindig nem szül, rendben van vele minden ma a doki azt mondta h lehet még rendesen is szülhet.kedden mondják meg az időpontot h mikor fog...tiszta lázba égek!ja és én leszek a keresztanyuka :) ő lesz a 2. keresztgyerekem, de az első az apa tesójának a kislánya.szal most lesz egy kisfiú is. :)

holnap szüret anyóséknál.. :evil: semmi kedvem!

KépKép
dike
 
 


Sleepin:

hol voltatok 4D-n? Bp-n? apa kitaláléta, hogy mégis menjünk, de olyan helyre szeretnék, ahol ilyen tuti képet csinálnak :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi, www.4dgenesis.hu
Nem hiszem, hogy máshol 1,5 órát UHztak volna ugyanolyan árért (sőt kevesebbért, mert 2odszorra voltunk és így akciós) csak azért mert nem jól fekszik a baba és nem látszik az arca... Rettenetesen kedvesek!!!!

Dike, velem most nem járnának jól szüreten, szőlőmániában égek, de brutálisan. :D Sógornődnek drukk a könnyű szüléshez! :) És gratulálok a keresztszülőséghez, nagyon szép, megtisztelő gesztus. :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja és Gizi, ha Neked v párodnak van egészségpénztára, kérdezz rá telefonban, hogy szerződésben állnak-e vele, mert sokkal vannak, nekünk is így ment (ergo ingyé')... Nekünk Generali van.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin: köszi szépen, be is jelentkeztem :) egészségpénztárunk nincs, de még igy is olcsóbb ez kicsivel , ha jól láttam, mint a többi :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Valahogy úgy van, hogy 10500.- a 2-3-4D egyben dvd-re rögzítve (tokban) és kérheted a képeket, amiket közben készít (darabtól függetlenül) 1500.- cd-n. Nekem most spec. 72 képem van...

A legjobb időben mész, Bendéről ekkor készültek (ott) a legjobb fotok! :) Szerintem jó ár, főleg a minőségéhez képest. Ja és Bendével is ugyanennyi volt még, ergo nem is drágulnak. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pompom
Egész jól mennek a reggelek. Semmi tünet eddig, csak ami eddig is megvolt. Nem is tudom, most valamelyik reggel arra ébredtem, hoy iszonyatosan feszítenek a melleim. Nagyon érzékenyek még mindig. Azon gondolkodom, hogy sprotmelltartóban fogok aludni, hátha jobb lesz egy kicsit. :roll: :oops:
A frizuráról kérnénk fényképet :lol:

Sleepin
Szuper, hogy már jobban vagytok.
Viszont ha jól tudom, akkor itt a kerületben is van egy 4D-s UH-os. Talán a Lakatos úton..., ha jól emlékszem. Az nem jó?

Dike
Milyen a szüret?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hát, hogy jobban vagyunk az erős kifejezés... nózi folyik, kedv, étvágy jó. :) Én nózim is elkezdett folyni, meg fájt a torkom, de már jobb. Csipkebogyóteázunk, c vitamin, Béres csepp, tegnap 2 mandarint bevágott Bende tente előtt. :) Végre kisütött a napocska is, így maradhatna délutánig és akkor kimegyünk kicsit a levegőre.

Princzi, igen van közelebb is 4D, de a minőségük messze nem ilyen (árban bezzeg igen), így én inkább utazok, de tudom, hogy jó szakemberek és jó gép fogad. :wink: Mellesleg innen sem irtó vészes, 2 metro + villamos... max. 1,5 óra de akkor már mindent belevettem.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Princzi, ez a mellfájdalom el fog ám múlni, pár hét és könnyebb lesz hason feküdni, meg úgy egyáltalán létezni. Nekem is nagyon fájt, nyüszítettem öltözködés közben, páromat meg át tudtam volna döfni a tekintetemmel, ha párcentis közelségbe került a cickókkal, vagy csak a szándékot láttam rajta. :) Aztán úgy 11-12 hetesen elmúlt, sok hét pihi, és most megint fájdogál, de most inkább csak a bimbók, eléggé érzékenyek.
Ma megmértem magamat, hogy na mégis, mekkora szoptatós melltartó fog kelleni majd... hááááát... 80 C-ről indultam, most vagyok 85 D, fazontól függ, és ha plusz egy kosár a szoptatós mell, akkor simán E lesz belőle. :shock: Ja és ha már mérőszalag, akkor a hasamat is megmértem, köldöknél 110 centi. :D
Erről majd hozok képet, lényegesebben büszkébb vagyok rá, mint a frizura. :)

Krisz, akkor ezek szerint dokija válogatja, hogy mennyire veszik komolyan a vizsgálatokat szülés előtt. A pesti védőnőm a fogorvosi pecsét miatt üldözött, a győrit nem érdekli, neki az ekg kell, aztán az itteni nőgyógyász mindenképpen szemfenéktükrözést javasol, a pesti szerint önszorgalomból mehetek, ha akarok...
Fogdokihoz beugrottam még a héten, mert kirágóztam egy darabot a látszólag egészséges fogamból, hihetetlen, hogy mennyire megviseli ez az édesterhes állapot a fogaimat, ínyemet.
Na de holnapután 4D megint, nagyon várom. :)

Szép délután mindenkinek!
Vendég
 


Sleepin
Akkor gyógyulgassatok. Nálunk apa is lebetegedett :( Talán a hét közepére kiheveri. Igazából doki sem tudta megmondani, hogy mi ez... állítása szerint bármi lehet :shock:
A torka fájt és csak úgy izzadt. .....

Pompom
Az igen... :lol: Szépen növekszetek mind a ketten :lol:
És kérjük a képet is.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk tegnap este. :D Még Miskolcon be kellett ugranunk a metroba a boltnak vásárolni, már elég fáradtak voltunk...mivel du-án kirándultunk a repülőgép emlékparba a Ferihegy mellett.A férfiak nagyon élvezték....én meg a kavicsokat fotóztam. :oops:

Kép Kép Kép

Ma este meg már azt hittem hétfő van mert dolgos nap volt.Páromnak is boltozni kellett, azt akrták, hogy ő legyen egész nap és mindezt tegnap este közölte vele az anyja amikor hazajöttünk.Hogy ő nem dolgozna mert házassági évf, ez érthető, tesója meg egész héten dolgozott.Miért Viktor nem???
Na de páromnak is elege lett, de. beszélt velük, hogy ő max 4ig hajlandó dolgozni, aztán vagy jön a tesója vagy bezár...és hát jött dúlva-fúlva. :?
Én is tanítottam ma 8-13ig egyfolytában, aztán anyuéknál ettem, hoztam páromnak kajcsit és aludtam is.

Pompom
Én köldöknél 108, 75-76 kiló...de szerencsére ma tudtam wc-zni boldogan 3x is. :D Kedden védőnő.Fogorvosnál nem is voltam...de szerencsére engem az ínybajok eddig elkerültek.koppkoppkopp :)

Princzike, Sleepin
Jobbulást mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!


Hát most bátorságot vettem magamon, és jelentkezek :oops:

Olykor olvasgattam, ki hol tart, de írni nem volt se időm, se kedvem :oops:

Most is csak rövid leszek :oops:

Jól vagyunk, Áron rengeteget ficánkol, doki 1 héttel nagyobbnak mérte, eddig pont akkora volt, mint a kora. Úgyhogy belehúzott a fejlődésbe :) . Pocakom akkora, hogy nem nagy :) Most mértem ebéd után, köldöknél kerek 100 cm. Plusz 10 kilónál tartok, de úgy, hogy már 1 kilót fogytam is... Már írkálni kell a magzatmozgás számlálást egy kis papírra. Jövő hét védőnő, utána pedig megkezdjük az NST-t.
Albert egy ördögfi, de emellett nagyon sok szeretet lapul benne, sokszor puszilgat, és bújik. Sajna iszonyat akaratos, és persze olyan téren, amit ugye nem szabad... Az új mániája, hogy a műhelyből elcsórja a gumikalapácsot, és azzal rohangál, kalapál. Mindenhol :twisted: A szobánkat is át kellett rendezni, mert rájött, hogy ha felmászik az ágyunkra, tudja kapcsolgatni a villanyt, és hát a konnektor sem maradt ki :twisted:
Röviden ennyi.

További minden jót Nektek, bocsi, hogy név szerint nem írok, de már rohanok is tovább :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.12 21:33-kor.
Vendég
 


Haga, örülök, hogy írtál végre!!! :) Neked számolni kell a magzatokat??? :D Hehe... Ismerős a csakazértse... Nagyon is... :evil:

Kifelejtettem egy képet múltkor, nem tudom ez a gyerek copffal fog születni, de más most ilyen sérónk van:
Kép

Majd még jövök, de most mennem kell! Puszi!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)

Aztaaaa micsoda hajzuhatag :wink:
Bendének jobbulást. Meg Neked is!



Én is elfelejtettem a képeket mellékelni :oops:

Múlt heti babatanya...

Kép Kép


Ördögfim reggel ébredéskor így fogad :roll: :lol:

Kép


Tortázás

Kép
Vendég
 


sziasztok!

ezer bocsika az eltünésért de nagyon el vagyok havazva!
rengeteg a munka a suliban és itthon is na meg a két roszcsont is lefoglal!
és még közben a nyelvizsgámra is készülök!!!! ja és belekezdtem egy intenzív edsésprogramba meg a diétába is szeretnék végre újra nő lenni!!!!!!!!!!!
szóval elvegyok!

princzike!
nagyon örülök nektek és gratulálok nektek!

krisz!
nagyon helyesek vagytok és már milyen nagy a pocid!

sleepin!
nagyon édes kis hajasbabád van!!!
szupi hogy minden rendben!!!!

haga!
örülök én is hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok!!!!
szurkolok nektek!
nagyon édes a manócskád főleg az ébredős képen!

dike!
nagyon csini vagy és gyönyörűek a ruhák!!!!

gtündi!
utólag nagyon sok boldog szülinapot a kicsi lánykádnak!!!!

és nagyon sok boldog szülinapot meg névnapot a most ünneplőknek is!!!! mi is ünnepeltünk a hétvégén mert 6néves házasok lettünk ja és nemsokára Balázsom is 2 éves lesz, az ő szülinapján az egész ország ünnepel mert 23-a lesz!!!!
nagyon készülünk rá remélem jól sikerül majd!!!

na most ennyi majd igyekszem sűrűbben jönni de estére már nagyon fáradt vagyok!!!!

szép estét!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Szörnyű éjszakám volt:alig tudtam laudni, sokat forgolódtam ébren, voltam kint wc-n is, utána se tudtam aludni, kimentem olvasni a nappaliba hátha elálmosodom, ettem egy joghurtot is, kicsit aludtam utána, amikor átfordultam a másik oldalamra, begörcsölt a térdem hátsó felel meg a combom, azzal szenvedtem egy ideig, majd visszafeküdtem apához és aludtam még 7ig. :?
De a mai nap jó híre eddig, hogy nincs streptococcusom!!! :D

KEllemes napot!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz
Jók a képek. Jó lehetett a kirándulás :lol:
Repülni nem lehetett? Na nem a kiállított gépekkel. :lol:

Sleepin
:lol: Hát.. én nem vagyok valami nagy UH kép szakértő, de még nézegetnem kell, hogy a hajat lássam :roll: :oops: :oops:
De hiszek :)

HTG
Szia! Jók a képek :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Tündi
Köszi a gratulát! :lol:
Ha addig nem jönnél, akkor boldog szülinapot Balázsnak!
Nektek meg boldog 6-ikat :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi
Hát repülni csak arréb lehetett volna a repülőtéren...azért is volt nagy szám megnézni ezeket a repcsiket mert még egyikünk sem repült soha. :D

A nap 2. jó híre, hogy megjött az utiköltségesem...még csak most adtam fel, pedig márc-ban utaztunk utoljára, de mindig azt hittem visszamegyünk még Debibe...de csak nem mentünk.Kellett is ez a pénz mert apának már megint be kellett fizetni a tanfolyamdíjának a 2. felét...mert még nem volt eladása. :( Van ideje még hó végéig és akkor visszakpja, úgyhogy nagyon rajta van az ügyön. :)

A nap 3. jó híre, hogy még jó rám a tavalyi télikabátom. :D Eddig csak az őszit vettem fel, de azt már nem lehetett összecipzározni, az amúgy is nagyon szűkített volt.Ez is tökjó kabát, de nem gondoltam volna, hogy még jó rám...azt hittem már vmi béna melegítőfelsőt kell felvennem mert hát ki kell merészkednem ebben a hidegben ...megyek védőnénihez.Igaz apa visz, de gyalog jövök haza.

Kép
vizkriszisback
 
 


Htg, szép a pici meg a poci! :)

Sleepin, micsoda lobonc. :) Mi csemeténknek is van már haja, apája szerint már jóval több, mint amennyivel ő büszkélkedhet. :)

Krisz, be tudod pótolni az alvásórákat nappal? Nekem is akad néha ilyen kényelmetlen éjszakám, bár szerencsére ez a ritkább, viszont a lábgörcsök mostanában engem is kísértenek, hiába az ipari mennyiségű magnézium. :?

Princzi, pár hónapon belül uhu szakértő leszel, ne aggódj. :)

Nekem mára édes semmittevés van kiírva, este egy 4d-vel megfűszerezve. Aztán rendezem a kórházi tatyit (előrángatom a nagyobb bőröndöt, a kicsibe egyszerűen nem férek bele..), főzöcskézek vmit, és este végre ráveszem magamat (meg apát), hogy megnézzünk egy szülésről készült dvd-t. Amolyan oktató izé... Parentis Szülőképző Sorozat.. :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: