Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gyors bekukk, most értem haza a dokitól.
Levette a cytológiát, 1 hét múlva eredmény. Vizsgálat során talál " A12"-ben egy halvány leukoplakiát. (foltot). Szóval akkor kezdhetek nagyon, de nagyon aggódni ha a cytológia nem lesz negatív. Ezen felül, mivel pihizünk írt fel Belara tablettát, hogy kicsit rendezze a ciklusomat.ezt akkor kezdem el ha megjött a mansim.
Bocs, de elfárdtam majd holnap vissza olvasok!
Jó éjt mindnkinek!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak nem mindig tudok mit írni. Olvasgatom azért a leveleiteket. Jó sok minden történt veletek! Csak irigykedem a nagy pocikra. Jó lenne már ha 21-e lenne. Semmit sem érzek és szerintem ez nem sok jót jelent. Pedig én sem bánnám, ha minden nap látnám Vuk-ot, vagy valami.
Katata, te hogy vagy?

Kép
macuska
 
 


matyika79! Hol vagy? Mizu veled?

Kép
macuska
 
 

 
 

Boris,
Nagyon szép a pocikád de nem látom olyan hatalmasnak mint te :wink: lehet csak mi látjuk óriás pocinak a sajátjainkat :D

Reniről tud valaki valamit?????

Sapé,
Drukkolok hogy az eredménnyel minden rendben legyen de gondolom ilyen foltok bármitől lehetnek az uh során :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Panda!
A foltot egyenlőre nem lehet tudni mitől lehet. Nem ultrahangon látta, műszeres vizsgálat volt. Ezért fontos a jó cytológia eredmény.
Reninek írtam emailt is, de nem válaszolt rá. Remélem én is hogy jól vannak. Úgy eltűnt! :cry:

ILona!
Na csak nem megkaptátok? De jó! Örülök neki! És most mi a következő lépés? A mensid ugye még nem jött meg?

Boris!
Csíni kismami vagy! Látszik, hogy Boriskát jól" tartod"! :lol: :lol:

Kata!
Hogy vagy?

Macuska!
Nyugi! Eljön hamar meglátod! És szerintem a teszig ne is aggódj!

Domo!
Akkor január-február környékén már kezdhetnétek a lombikot? Hát ha segít neked is az picuri szünet!

Kép
sapé
 
 


sapé, pansi, kata és mindenki:o) köszönjük a dícséreteket, jól is etek, bizony ám!!

pandi, tuti mi látjuk nagyobbnak, mert az egyik barátnőm két hete nem látott és azt mondta nem sokat nőtt :wink: sajnálom ha reni nem jön többet...

sapé megnéztem a leukoplakiát interneten, szóval ne idegeskedj, majd a cyto meg fog nyugtatni!!! nem lesz semmi, max kapsz rá valamit és kész!!

macuska hát küldö neked némi vukkot :lol: :lol: :lol: kitartást :wink: szorítok!

ilonkám most már komolyan izgulok érted :P

domo neked is köszi a bókot :lol: és ne is add fel, ha idén nem akkor majd januárban eldöntitek mi legyen, a spontánnak is lehet azért némi esélye :wink:

zelem mikor jössz már haza??

Kép
kicsiboris
 
 


jucmuc, neked is néha a bordád alá 'kerül a kis prücsök lába?
néha felugrom mint aki parázsra ült hihihi :lol: nekem meg néha olyan mintha kaparászná belólről a hasamat, olyan csikis...neked is van néha ilyen?
megértem, hogy a költözés az rendesen kiveszi az energiádat! de nagyon örülök amikor jössz :lol: és a fotókat is várom már :lol: :lol:

mágnes, ez jó :o)) hát néha kidőlök szó ami szó...úgy alapjáratban nincs bajom, csak a lágyékomnál érzek sokszor (ha kicsit sokat állok) nyomáet/fájdalmat, neked is volt ilyen? megkérdezzem a dokimat? mert azért elég kellemetlen tud lenni..
ti hogy vagytok??képek??

tamar? jól vagytok? gyöngyike? odry?

Kép
kicsiboris
 
 


boriska:
Nekem is volt ilyen, valószínűleg úgy helyezkedik el Borka, hogy nyom valami ideget, vagy éppen a csontot.

Húha! Mennem kell, hallom, hogy trappol a csaj a konyha felé!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na kihoztam a járókába

Jól vagyunk, bár Anna még csak kúszik, mint G.I.Jane, de nagyon rafkós kiscsaj. :) Integet, tapsol, mondja, hogy dádá, baba, nem, de, papa, mama .
Nappal semmi gondom nincs vele, sosem sír, vagy nyafizik. Éjszaka már brutálisabb, 2 óránként kelek hozzá. Dehát ilyenkor mindig arra gondolok, hogy de legalább itt van velem :)
Na keresek fényképet. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1195134973.8026.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1195135024.1348.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1195135099.1236.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, akkor azért megkérdezem a dokimat, mert olyat is hallottam, hogy sérv is kialakulhat.. és szerinted mikor fordul át fejjel lefelé?

nagoyn szép ez a jány!!!!!!! ezek a bogárszemek, döbbenet :D
és mágnes gondoltad, hogy ilyen anyukának lenni mint amilyen?
hogy érzed? szuper ez az egész? nem nagyon-nagyon fárasztó? tudom hülyéket kérdezek de olyan nehéz elképzenem magam anyukának, vagyis néha vannak megérzéseim.

Kép
kicsiboris
 
 


Agi,

Anna gyönyörü kislany! :D

Kata,

Persze, pihenek is. Föleg este... :D :wink: Hogy erzed magad?

Ilonkam,

Köszönöm, hogy ilyen megertö vagy! :P :wink:

Domo,

Lesznek kepek is. :wink:

Boriska,

Nagy huncut mar most a kicsi Boriska! :D :wink: Nagyon szep kis hazikoja van! :D Csini kismami vagy!

Talaltam egy 22. heti pocakfotot, azt felteszem. Es a hetföi uh kepeket is Davideröl.

A költözes valoban nagyon sok energiamat elveszi.
Pontosabban nem is a költözes mert azon mar reg tul vagyunk, hanem, hogy mar elötte honapokkal elkezdtem pakolni dobozokba, most pedig pakolhatok ki mindent.
Nincs me'g gardrobunk, az ingeket össze-vissza akasztgatom, van egyt csomo ruha amit nem is tudok hova pakolni csak ugy allnak a dobozban...ablakokat me'g csak a nappaliban pucoltam stb. Függöny is csak a fontosabb helyeken van. Közben pedig a napi teendöket is el kell vegeznem. Eröm pedig egyre kevesebb.
Viszont szeretnek mindennel vegezni max. karacsonyig.

A babaszoba me'g nincs berendezve, de ki van mar festve, azt is megmutatom.

Ime a kepek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

ez pedig a felig kesz konyhank.
Kép

nappali egy resze

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boriska:

Nekem Anna a 20. héten befordult, de van, akinek csak az utolsó héten.. neked hogy fekszik most Borka?

Hát az az igazság, hogy nekem volt egy jó adag szülés utáni depresszióm, így hát az anyaság érzése nem jött azonnal. Mostanra már persze más a helyzet, sokkal összeszedettebb lettem, jobban megtervezek dolgokat, régebben nagyon szétszórt voltam. Most viszont, ha a gyerekről van szó, soha nem felejtek el semmit. ( Pedig Apa az elején félt, mert minden virág kipusztult nálam, és mi lesz a gyerekkel majd.. :D )
De még most is furcsa, ha valaki Anyának szólít,nagyon nehéz megszokni ám! :)
És igen, fárasztó. Néha a türelem is elfogy, olyankor bőgök egyet. Azért írom ezt le, mert mindenhol csak a rózsaszín képet mutatják a babázásról, és nekem pl. a depim is ennek köszönhető volt, hogy megijedtem, hogy biztosan én érzek csak ilyeneket, mert mindenki ömleng az első babás napokról. Szóval nem mindig fenékig tejfel, de ilyenkor jön az, hogy eszembe jut, hogy hogy vártuk, meg a szülés ami élmény volt, és rájövök, hogy minden fáradtságot megér :)
Na és az a legcsodálatosabb élmény, aikor átölel és megpuszil, meg ahogy örül, amikor belépek a szobába ébredéskor :)

jucmuc:
Nagyon szép babád van!! Milyen formás a kis fejecskéje!!
na és az a konyha........ :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszönöm szepen Agi! :D Jo, hogy irtal ezekröl a dolgokrol, pont mult szombaton beszelgettem egy baratnömröl ilyenekröl, es kezdem felkesziteni magamat lelkiekben, hogy nem lesz könnyü.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Raktam fel én is Annáról 2 képet.
Kicsiboris! Jól vagyunk köszike a hiányolást. Olvaslak benneteket, de irni már nincs igazán időm.
Nagyon szép pocakod van!
Pandácska! Nagyon szép a kislányod és tök jók a képek. Pocakod is szép!
Jucmuc! Szép nagy pocakod van neked is! Jó kis konyhád van!
Ági! Micsoda huncut kiscsajod van neked is! Nagyon sok szót tud már mondani a lánykád.
Kicsiboris! Anyaságról Ági nagyon jól leirt mindent. Én is keresztül mentem mindenen. Első időben én is mindenen sirtam pl. nem tudtam fejni, begyulladt a mellem, nem tudom miért sir a gyerek....
De nagyon jó amikor rádmosolyog és valami újat produkál.
Mi nemsokára betöltjük a 1 évet. Anna már mindenhol feláll, elindul egyedül (már néha nem is érdekli, hogy ott vagyunk-e mellette), mondani csak néha mondja hogy mamamamama, te-te-te. 4 fogunk van és néha hisztis mert nem tetszik neki hogy ott hagyom és végezném a dolgomat.
Röviden ennyi.
Sziasztok
bgyöngyi
 
 


Ilona, egész nap nem jöttél :cry:
ugye ünnepeltek ?:lol:

Mágnes, csodaszép Anna, és látni, hogy milyen kis huncut lehet.
Jó, hogy leírtad őszintén, nem mindenki tenné meg.

Jucmus, végre fotók :lol:
A poci tökéletes, Davidet jól látni a fotókon, és hát a konyha... :lol:

Gyöngyi, olyan édes :lol: hogy vagytok?

Sapé, nem értek hozzá, ez a folt mit jelent? vagy csk egy hét múlva fogod megtudni?

Macuska, az nem jelent semmit, ha nem érzel semmit.

Kata, minden OK?

Kép
domo
 
 


Györgyi, látom közben írtál. Azért gyere kicsit gyakrabban

Kép
domo
 
 


gyöngyi:
hát ahogy elnézem lánykád szemeit, kópéságért neki sem kell a szomszédba mennie :)
Nagyon ügyes, hogy már ennyi mindent tud. Látod, mi többet beszélünk, ti a mozgásban vagytok előrébb :)
Na és terveztek tesót? Vagy vártok még vele kicsit?

valahol egyébként leírtam mit éreztem a depi alatt ,persze akkor az ember nem jön rá, hogy EZ AZ, de így utólag már tudom. Megkeresem mindjárt, és berakom nektek, csak, hogy senki se essen kétségbe, ha hasonló érzések törnének rá. Persze közel sem biztos , hogy részetek lesz ilyenben, sőt! Biztos, hogy nem :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Depi:
Hát nálam volt rendesen, persze erre így utólag jöttem rá. Teljesen magam alatt voltam, fel voltam háborodva, ha valaki közelíteni akart az én gyerekemhez, nem tudtam tolerálni, hogy mindenki látni akarja,nem is engedtem, kitaláltam mindent. Nem értettem miért olyan boldog mindenki, mikor én csak sirattam a már nem létező terhességem, azt, hogy nem csak az enyém Panna, és hiányzott a pocakom. Elmúlt az a földöntúli érzés, ami a terhesség alatt végig bennem volt, a várakozás,helyette jött a fáradtság, a monotonitás, az üresség. Folyton a szülést éltem át újra és újra. Minden nap az órát lestem, mikor lesz 13 óra 23, és akkor bőgtem egy sort.Az anyaság érzése sem jött azonnal, én meg kétségbe estem, hogy annyira vártuk ezt a kicsi lányt, miért nem vagyok boldog?? Mert persze a könyvek, filmek ilyenről nem tesznek említést, csak arról, milyen nagyszerű ,amikor megszületik a gyerek. Aztán a barátnőmmel beszélgettem telefonon, akinek már 2 éves a kislánya, és ő ugyanezeket élte át, mint én, mint kiderült. Na akkor kicsit megnyugodtam, hogy nem én vagyok a szar.
Szóval volt részem rendesen depiben, ami azért volt furcsa, mert én alapvetően nagyon optimista, és vidám vagyok. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen engem is elérhet,

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!

Sapé,
jaj, nagyon bízom benne, hogy semmi komoly gond nincs!! Szorítok nagyon és alig várom a citológia eredményét. Fájdalmaid nincsennek ugye? Szerintem akkor nem lesz semmi baj!

Macuska,
de rég jártál felénk!! Ejnye-ejnye!!
Ha nem érzel semmit az is jó, szóval csak nyugi és tessék bízni!!! :D

Én jól vagyok, nálam sincs semmi különös. Nagy cicik,pocifájdogálás, szurkálás, de ez mindig van, szóval ez azt jelenti,hogy jól működöm. Remélem a babáim is! :lol: Egyre jobban izgulok. :roll:
Itt nagyon sok hó van, kinyitnak a sípályák hétvégén, de nem merek elmenni síelni,mert jó lenne. Párom is elnémult,mikor mondtam, hogy nem akarok menni síelni a babáim miatt. :? De nem kockáztathatok!!! Ugye?

Reni,
Merre vagy???????????

Boriska,
pihenj többet!!!! Ne álldogálj sokat!!!

Mágnes,
Úgy van!! Nagy kincs Anna baba,szóvalkelj csak 2 óránként, ha neki ez kell!! :lol: Én is kelnék, hajajj,még ha hulla is lennék a fáradtságtól. Kit érdekel??? :lol: :lol:
Nagyon édes Anna a kis fogacskáival!!! :lol: Látszik, hogy nagyon huncut! :lol:
Én is egyre többet hallok erről a szülés utáni depresszióról. Valószínűeddig is volt, és ninc smost sem több,csak eddig nem bezséltek róla, sőtt, az is lehet, hogy sokan nem is tudták, hogy az volt nekik.

Jucmuc,
nagyon szép a házatok!!! :D :D Csuda jól néz ki a konyha!! :lol: És te is csini vagy,meg a pocid is!!! 8)
katata
 
 


ILONKAAAAAAA!!!!!!!

Annyira szorítok, hogy belekékülök!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
katata
 
 


Drága Zel,
én is nagyon hiányollak már!!!!!! 8) 8)
katata
 
 


mágnes, örülök, hogy leírtad, elteszem a tarsolyomba, még segíthet. A lányod továbbra is elbűvölő, nincs mit ragozni, jó anyagból gyúrták.

sapé, domo, katata és mindenki, nem adtam senkinek a vizeletemből, mert tegnap és ma reggel is volt egy kis maszat, ugyan más nem, de várok a jövő hétig, aztán ha nem változik irány a doki.

jucmuc, a te pocakod is már szép méreteket ölt, nem csoda, hogy ezt a gyönyörű, de nagynak látszó házat nem győzöd. Őszintén szólva uh olvasásból szerintem megbuknék, de elhiszem a többieknek, hogy a kis jövevény szép, mert nem lehet máshogy, ehhez kép sem kell.

sapé, a citológiai eredményhez nagyon szurkolok. :wink:

gyöngyi, a te kislányod is nagyon szép, és olyan aranyos kis pofija van. Meg kell őket zabálni.
(Ha nekem lesz biztosan állandóan ölelgetni, meg szagolgatni fogom). Jó hogy jöttél.

kicsiboris, reméljük az a sérv dolog csak ijesztgetés marad, és egyszerűen csak "rossz" helyen fekszik az a lyány!

katata, hogy vagy?

domo, akkor januárban új lendülettel? Na persze ha addig meg nem fogansz külső segítség nélkül :wink:

reni, kamilla, zel, odry, tiza, andi, kabóca, tamaranna, nyunyi, gigus minket érdekel mi van veletek!
És macuska gyere sűrűbben!
bbilona
 
 


Ó Ilonkám,
azért még ne add fel!!!!!!!
katata
 
 


Ilonka, Kata,

Köszönöm szepen, nagyaon aranyosak vagytok! :D

Boriska,

A rugdosassal kapcsolatban: en föleg a bal oldalon erzem a babat es fent a gyomromnal is szokott rugkapalni. Azt hiszem a bordaim között meg nem ereztem. De lehet, hogy volt mar ott is csak nem tünt nagyon fel.. :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Megyek ma este dokihoz ítélethirdetésre. :shock:
Drukkoljatok lécci, hogy ne legyen méhenkívüli! :cry:
dóri797
 
 


Dóri,
Miért lenne az? Drukkolok csak pozitívan :wink:
Vendég
 


Ilona, a maszat semmi. az én reménykedésem még mindig kitart :lol: (tudom, a tied is...)
Igen, most úgy döntöttünk, hogy januárig nem megyek dokihoz, elsősorban a jó kis állásomat nem akarom kockáztatni. De azért bevetek valami újat: kedden megyek akupunktúrára, ahol állítólag már egy csomó babát összehoztak :lol:

Kata, a babáid is jól működnek, aludd csak ki magad, már csak 8 hónapig van rá időd :lol:

Dóri, biztos minden rendben lesz! Jól vagy? tünetek vannak már?

Kép
domo
 
 


domo, ez a beszéd. Sokaknak összejön egyéb alternatív módszerekkel, bár én még mindig nem értem miért csak a nőt kezelik, de azt hiszem erre sosem kapom meg a választ.
Én már kevésbé bízom, ami engem illet, most már inkább kíváncsi vagyok, hogy mit varázsol nekem ez a híres refléexológus.

katata, aranyos vagy, de a bekékült kismama szerintem megijeszti az ikreket:-)

dóri+++++++
bbilona
 
 


Megjöttem!

"Gravid uterusban 13 mm-es petezsákban szikhólyag látható. Grav. 5-6."

:lol: :lol: :lol:
dóri797
 
 


Köszi a drukkot mindenkinek! Embriót még nem láttunk, de azt mondta a doki, hogy nagyon szépen fejlődik!

2 hét múlva megyek megint, addigra produkálnunk kell majd szívhangot is.

Domo, tünetem annyi, hogy tompán fájdolgál a hasam, néha mensiszerűen, de nem görcsösen., a melleim még a melltartótól is fájnak, nem lehet hozzájuk érni és délutáni/esti :?: hányingerem van (ez lehet, hogy csak a stresszelés miatt... )

Ilona, én már láttam pár tucat "maszatos" babát. :wink:

Pandácska, igazad volt, nem lett méhenkívüli. De jó lenne már ott tartani, ahol te vagy!

Kata, mikor mész vérvételre?

Nagyon aranyosak a picúrok! :D
dóri797
 
 


Dóri,
juhééééééjjjjjjjjjjjjj!! Nagyon örülök!!!! :lol: :lol: Gratula
katata
 
 


Dóri, nagyon gratulálok :lol: Kicsit most már megnyugodhatsz :lol:

Kép
domo
 
 


Dóri,
Gratulálok neked boldog 9 hónapot kívánok :D én is pont ezt gondoltam 5-6 hetesen hogy de jó volna ott tartani ahol egy 30 hetes :wink: :D de hidd el nagyon hamar elmegy az idő ki kell élvezni mert nekem pl nagyon fog hiányozni ez az állapot persze azért jó lenne mér babázni :D

Kata,
Tapik++++++++++++++

Domo,
Én is ismerek olyat akinek az akupunktúra segített :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap nem tudtam jönni, a páromnak volt a szülinapja, és készülnöm kellett rá. :lol: :lol: De ma bepótoltam amíg a család pihizik, van egy kis időm vissza olvasni, és írni!

Dóri!
Gratulálok! Vigyázz magatokra! Kép


Kata!
Hogy vagy? Vérvételre mikor is kéne menned? Pihizzél sokat!
Nem érzek semmit, de ez nem jelent még semmit, sajnos. Az eredmény lesz a lényeg, mert attól függ minden. Gondolom én, ha az eredmény rossz, és ehhez jön a folt az már nem jelenhet jót. De én reménykedem a jó eredményben. Köszi, hogy gondolsz rám! :lol:

Ilona!
Én azért reménykedem még, hogy neked hátha összejött! Annyira megérdemelnétek már, ennyi várakozás után! Neked is köszönöm, hogy szorítasz értem az eredménnyel kapcsolatban! :lol:

Domo!
Ha jó lesz a cytológia eredményem, akkor nem kell paráznom. Csak 6 hónap múlva ismét mennem kell vizsgálatra, hogy ellenőrizzék.
Csak az a pár nap, olyan nehezen akar eltelni.

Gyöngyi!
Gratulálok Annához! Egyre huncutabb ez a lányka! És milyen gyorsan elment ez az 1 év! Azért amikor tudsz gyere, várunk a képekkel, hírekkel! :lol:

Jucmuc!
Csíni nagy pocid lehet már, mert a 22.hetes képen sem kicsi. És milyen gyönyörű a konyhád, gartulálok hozzá! Használjátok egészséggel, és főzzél sok-sok finomságot!

Mágnes!
Csuda szépek vagyok! Nagyon édi!Gyönyörűek a szemei!

Boris!
Hát, igen a cytológiának kéne jónak lenni, ahhoz, hogy ne parázzak. Csak a bibi az, hogy 6 hónappal ezelőtti sem volt jó, és még ehhez jött most a folt is. De biztosat csak a cytológia után tudok, majd én is!
A baba még az utolsó héten is befordulhat a szülőcsatornába, ugy hogy csak nyugi van még időd.

Zel! Reni! és a többiek??????????????????????????

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulákat.
Dóri! Gratulálok! Ne akard siettetni a heteket úgyis hamar eltelik. Élvezd ki minden pillanatát!
Kata neked elfelejtettem irni, hogy nagyon drukkolok!
Ági! Igen tervezünk tesót, de majd talán nyár végén kezdünk bele. Remélem hamar összejön, mire vissza kéne menni dolgozni. És nem kell megint inszem.
Majd szülinapi képpel jövök (jövő hétvégén tartjuk).
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, akkor várjuk a nagylányról készült újabb sztárfotókat.

dóri, aranyos vagy. Én sem bánnám azt a babát, ha "maszatos" is, így a 47. napon.
Örülök a jó híreknek, akkor most kezdődik a nagy felkészülés az anyaságra :wink:

sapé, +++++++++ Nem tudok semmi okosat írni, csak hogy tudd veled vagyunk.

mágnes, költözés?
bbilona
 
 


sapé:
Pontosan mi is volt gond a citológiával?

bgyöngyi:
Ez szuper, hogy inszem nélkül is sikerül majd a baba! Ezt honnan tudja az orvos? Én is reménykedem, hogy elég lesz a closty. persze miért ne lenne elég!! Ráadásul sok clostys ikres mami is van! :wink:

ilonám:
Dokihoz nem akarsz elmenni? Mikor????
Költözés.. ma voltunk, lerakták a fürdőben a járólapot, és a kádat beállították. Így az állás: 3-ból másfél szoba, és fél fürdő... Kedden jön a bútor, de így összeszerelni sem tudjuk, pedig már úgy beleéltem magam... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gyöngyi,
szerintem ne nagyon védekezzetek, mert aztán mikor ott vagytok, hogy na most, akkor nezebb lesz a várakozás. 8) Szerintem, ha most jönne is nagyon jó lenne!!! Nem?
Köszi,hogy drukkolsz!!!

Sapé,
pihizek ezerrel,síelni semmentem el. 22-én kell vérvételre mennem.
Majdcsak eltelik már ez a pár nap és megkapod az erdmény. Csak jó lehet!!!! Bízni kell benne!!! :wink:
katata
 
 


Ilonka,
menj el kérlek dokihoz, mert ha babás vagy (amit nagyon remélek!!!!) és barnázol, akkor feltétlen kell valami gyogyi!!!!!
katata
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok rám.... Bedöglött a gépünk, ma hozta Drágám haza. Csak a dvd író maradt a régi....

Kata! Nagyon örülök. Jó látni, hogy nálad is van már a két poronty. Vigyázz rájuk. Ők veled kell maradjanak!!!!! +++++++++++++++++++++++ babaragi!!!!!!

Kicsibé! Olllyan szépek vagytok! Hol a hosszú hajad?????

Pandus! Tündérszép a kicsilány, és te is nagyon csini vagy!

Dóri! Gratula! Juhéjjjjjj!!!!!!

Bbilonkám! Ha ott lettem volna Harasztin, biztosan rágtam volna a küszöbödet, hogy EEEEEEEngeeeeeeedj be!!!!! Nagyon örülök, hogy végre odaért a határozat. Bár most annak drukkolok inkább, hogy a vérvétel röhögje ki a pisitesztjeidet és az öribabának már kistesója is legyen!!!

Sapé! Remélem, minden rendben lesz.

Mágnes! Ez csaj.... egyre szebb.
( én meg olyan büszke vagyok, hogy még puszikáltam is!)

Rólam: holnaptól bököm a szurikat! Befértünk a novemberi keretbe! jaaaaj, félek ám. Már bőgtem egy kört. Vártam, hogy folytathassuk végre, de tudom, mi vár rám, és betojtam.... És most holnaptól már kétféle szurit kell beböknöm.... ááááááááááááááááá

Hiányoztatok. De végre itt vagyok!

Puszika:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel,
de jó,de jó,de jóóóóóóóóóóóó! Ne félj kérlek, most már tudod mi vár rád, minden nyugodtabb lesz és sikeres is!!!!
Hány napig kell kb. injekció?Mikor lesz kb. a leszívás?
Naggggggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyon szorítok!!!!
Nyugi, nyugi, no para!!!! :lol:
katata
 
 


Szia Kata!

Szerintem kb szerdához egy hétre lesz a leszívás. Ha minden jól megy. Most másik szurit kaptam. Gonal-F-et és Menopur-t. A Gonalt ismerem, arra az inszeminációkkor jól reagáltam. Remélem, most sem lesz másképp! (amúgy biztosan azért félek, mert tudom, mi vár rám...) de összeszedem magam és jó leszek! Ma már böktem a két szurit. Tiszta rutin. Bár ne lenne az.

Hű, totál megrázó az alsó vonalzód. Már csak 36 nap van karácsonyig????? Úúúúúúúhhhh....

Felétek is gyönyörűen esik a hó? Nálunk minden fehér, nagyon szép. A cinkék a teraszon kajálnak a madáretetőnél. Olyan kis meghitt.

Pusza!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, de jó hogy ti is kezdhettek :lol: nagyon szurkolok :lol:
nálunk csak az eső esik...

Ilona, 47 nap??? és még nem voltál orvosnál? cicifájás, hányinger megvan még?
(jaj, de jó lenne...)

Kata, márcsak 4 nap :lol:

Kép
domo
 
 


Panda, mi az akupunktúrás történet?

Kép
domo
 
 


Jo reggel!

Hulla almos vagyok, alig aludtam. Igen, Domo, mar csak par nap, de nagyon izgulok mar. Annyira félek.... :? :roll: Aludni sem tudtam...

Zel,
akkor neked a rovidebb "eljaras" van, nekem tobb, mint 20-25 napig kellet dofkodnom, mire leszivtak. Mondjuk lett is boven leszivni valo, de tuparna volt a combom... Kitartas, mennek a drukkok!!

Csajok,
hogy alltok a karacsonyi ajandekokkal????
En sehogy.... Ideje lenne mar osszeszedni legalabb a gondolataimat....


ILONKA,
??? Na mesélj!!! Mi a helyzet nalad???? Ugy izgulok!!!
katata
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
A 6 hónappal ezelőtti cytológiában rossz sejteket is találtak. Ezért parázok ettől a folttól, és a dokim sem mert addig sem rosszat, sem jót mondani! Az eredmény lesz a döntő!

Kata!
Én próbálok bízni benne! Hú, mindjárt itt van a 22.-e! Nagy zebrát szeretnék látni már! Azért próbálj pihenni is, mert a kis katáknak jót tesz!!! :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++
Karácsony ajándék? Nekünk először a Mikulás jön, amire bevallom nem tudom mit is kéne ennek a maszatnak venni. Nagy lelkesen várja már, majd mostanában rajzol neki levelet, hogy mit is szeretne. Kíváncsian várja már a mikulás a nagy kívánságot. Dugiban vettem már neki egy vasaló deszkát, kiegészítőkkel( csak a kérdés ki hozza neki ? Mikor kapja meg), mert állandóan ott olálkodik, amikor vasalok. Így ő is fog tudni vasalni egyedül! :lol:
Karácsonyi ajándékokkal én is hadilábon állok, de rendesen! :roll:


Zel!
Köszi, szépen! Hiányoltunk ám! Vártuk a híreket! El sem hiszem, hogy ilyen jó hírt hoztál! Na most már akkor mindent bele, ne félj, és sikeresek legyetek! Szorítok neked!

Ilona!
Drága! Voltál már dokinál? Én nem bírnám ki az tuti! Valami oka csak van, hogy nem jött még meg! Én sejtem ám.................. csak igaz legyen! :lol: :lol:

Kép
sapé
 
 


Kata!
Ezt neked küldöm! Remélem elég gyors lesz, nagyobbat kerestem, de nem találtam! Remélem a zebrákat kedveled!:lol: :lol:

Kép

Kép
sapé
 
 


Sapé,
köszike zebrácskát!! :D :D Nagyon tetszik!!!
katata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?