Új privát üzeneted érkezett!

Nektarin
nagyon drukkolok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


jó reggelt !

hol vagytok ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt Lányok!

Sehol senki??!!!

Nektarin
Teszteltél??????

Kép
Kép
mókuska
 
 

 
 

Jó Reggelt!Sehol senki??? :roll:
Hoppá!Apa még nem hallgatta a baba szivverését! :?
Puszilgatni,meg simizni szokta a pocimat,meg Ádihoz beszélni szokott!Megyek regelizni!Addigra hátha lesz itt végre valaki!

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt!

Gabi, palacsintát még nem jutott eszembe készíteni rajta, miért jobb, ha ezen csinálod, mintha a sima palacsintasütőben a tűzhelyen? Gyorsabb? :shock:

Anna, sütőben talán nem, mert kiszáradhatnak a cukkiniszeletek, de serpenyőben bizonyosan. Nagyon gyorsan átsülnek, hiphop készen vannak. :D

Vvviki, :wink:

A szombat kellemes lustálkodással telt, kivéve egy momentumot - nyúlgyerek elrontotta a gyomrát - szerintem túl sok szilvát falt be, és egy kicsit meghajtotta szegényemet. :(
Állt velem szemben a miniállatka, meredt rám, és közben akkora koncert volt a pocijában - mint mikor nekünk morog a gyomrunk.
Annyira édes volt.
Gyorsan diétára fogtam. :roll:

A vasárnapi ebéd nagyon finom volt. Mostanában azt vettem észre, hogy nemcsak a szagokat/illatokat, hanem az ízeket is jobban érzem, és ami bejön, azt nagyon tudom élvezni. :D
Kinéztem az étlapról a pirított libacombot párolt káposztával és hagymás tört krumplival. Aztán a pincér rámhozta a frászt, mert hogy fél órája még azt mondták neki, erre nem vehet fel rendelést, mert még csak most párolják a káposztát. :cry:
Hát hogy lehet ilyet egy terhes csajjal csinálni? :( De nem csak én estem kétségbe, hanem apa és a barátnőm is (talán mert ismernek...?! 8) ) :lol:
Aztán szerencsére jött a srác és megnyugtatott, hogy már lehet káposztázni :D :D :D

(De persze 2 óra múlva már újra éhes voltam...)

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru!Szia! :lol:
Az természetes,hogy nem csak a szagokat érzed jobban,hanem az izeket is jobban érzed!SŐT!!!Van olyan is aki eggyes ételeknek érez valamiféle FÉMES izét! :? Bár nálam ilyen még nem volt!Csak az egyik barátnőmnél aki a terhessége 5 hónapját VÉGIGHÁNYTA!! :x
Nekem mostanában HÁNYINGEREM van!
Meg a pisiléssel mindig ÁTVER Ádika!Ha éppen "arra jár",akkor rátelepedik egy kicsit a hugyhólyagomra (de csak pár percre),és jön is a pisilési inger!(Szenyázik a baba!)Én meg leülök a wc-re,de fel kell kelnem,mert nem jön semmi! :? Vicces ez az Én babám!! :wink: Na várjon csak......................!Adok én neki itt kinnt! :wink: 2-3 hét,és megérzed a mozdulását a kisbabádnak!! :lol: Ez nagyon izgi! :wink:

Kép
bea27
 
 


Még eszembe jutott,hogy a 4D-és UH-on aztmondta a Dokinéni,hogy szerdán vagy csütörtökön töltöm a hetet be!Ami azt jelenti,hogy visszanéztem a naptárban,és akkor március 23.-án jöhetett össze Ádi! :lol: És vajon milyen pózban aludtam el az ACTION után?Mit javasolt a barátnőmnek a Dokija??Igen!Talált!!Hasonfekvősben maradtam!Has alá kispárna,és benntmaradtak!De Ádi volt a TUTI "befutó"!!Szóval ezt a pózt mindenkinek ajánlom!! :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 


Bea, fémeset én is érzek - pl a narancslében :shock:
Remélem ez nem azt jelenti, hogy 5 hónapig fogok émelyegni :?
Nagyon várom már a 12. hetet - remélem megváltás lesz

Azt hiszem az sem fog zavarni, ha a vesémmel focizik, csak émelyegnem ne kelljen.

Gyomorégést tapasztal valaki? Én igen, de elvileg ez még korai, hiszen még nem rendezte át a krampusz a környékbeli szerveimet... :shock: vagy igen?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziszatok,

Aranyosak vagytok, hát negatív a teszt, úgyhogy sztem annyi, bár a hőm meg 36,9
na én ezt már egyáltalán nem értem, várok még pár napot, tesztelek egy újat, de azért holnap bejelentkezem a dokihoz is, most már mondja meg, hogy mi van, egyáltalán van-e peteérésem és állítsuk be ezt a mensi dolgot, mert ez így nem jó.
Szóval sztem nincs baba, csak nem tudom mi van.
Megyek, mert mától szabin vagyok, tornázom aztán rendet rakok, majd még benézek, köszi a törődést.
Puszi mindnekinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Muszkuru
Nekem van sütőm és nem Gabinak :wink:
Nálam a kényszer hozta, h azon sütöm a palacsintát. A régi sütőm tönkrement a zepteresbe meg nem sikerül, állandóan leég-már azt mondtam, h kidobom :twisted: Ekkor jött a raclette sütő ötlet és azóta ez maradt. Sajnálom a pénzt egy jó palacsintasütőre :oops: Amugy meg nekem villanytüzhelyem van ami sztem sokkal lassabb mint a gáz ugyhogy...
Gyomrom nekem is égett Danival kb. középidőtől ha vmi olyant ettem. (pl. egy üveg eperlekvár :oops: )

Viszont képzeljétek, kb. 1 hete enyhén ég a gyomrom. :roll: Valószinüleg a teától. Tegnap nem ittam és nem volt semmi gond. Mi lesz igy velem, mi vedeljük a teát!

Nektarin
Sajnálom :( viszont nem lehet, h ciklus vége felé volt peteérésed és akkor még lehet belőle pozitiv teszt! :wink:

Eggyébként hol vannak a többiek??? Elmult 11 és még alig voltunk :shock:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mokuska, de még minden lehet, de már legyen, ez avagy az, én ezt unom

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin!Sajnálom!De ne add fel!!Amig ne jön meg,van remény!! :wink: Muszkuru!Nekem 15.hétig állandóan égett a gyomrom! :x
Nem is birtam semmit enni!!Még egy pohár viutől is égett!Akkor szóltak a csajok IT,hogy próbáljam meg a hideg tejet!És bejött!Pedig UTÁLTAM a tejet!És azóta iszom!!Meg a mindenféle jeges italok is nyugtatták a gyomromat!És a 15.héttől mintha elvágták volna az egészet!Abbamaradt minden panaszom!!Nyugi!!Minden véget ér!! :wink: Ezt vállaltuk!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Annyira utálom magamat a betű kihagyások miatt!!De annyira kapkodok a válasszal mindig nektek!! :oops:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok! Van itt valaki még?


Kép
vikike_
 
 


Szia társam!
Itt vagyok most egy pár percig. Képzeljétek már 7 kiló plusznál tartok. Anyám rám hozta a szívbajt,mert vízesedek reggelre, az azt jelenti, hogy kerek a fejem mint a görögdinnye + az ujjaim is be vannak dagadva, de napközben már semmi bajom. Teljesen aggódik, hogy a vesém nem dolgozik rendesen, s a szívemet is megerőlteti stb.

Holnap megyek cukortehelésre akkor megnézem a védőnőt is.

vikikie!
Hogy állsz a súlyokkal.

Nektarin!
Ez az állapot a legrosszabb de amíg fennt van ahőd reménykedj.

Bea!
Akkor kitartartást. a hányingerhez.
Jól vagytok. Mikor mész terhestornára.? Én majd szerdán.

Musz!
Jobbulást a nyúlgyereknek neked kitartást a háztartási kekszet nem próbáltad még?

Mőkuska!
eperlekvár jaj de fincsi. :)

Málna!
Amióta hazajött a párod nem is jelentkeztél?

Többiek hol vagytok?

Puszi

Kép
nika04
 
 


Mőkuska bocsi Mókuska

Kép
nika04
 
 


Holnap hivom a csajt!Bár ma kellett volna,de mindig húzom-halsztom!! :oops:
Nálam is az arckerekedéssel kezdődtek a kilók! :?
Aztán szépen jön mindenhova!
De ilyenkor ez a normális,ne borulj ki!És ne hallgass anyukádra!Csak a Dokira!Én 27 hetes vagyok és 6-7 kiló plusszom van!
Remélem,hogy nem megyek 12 fölé!
Málna nem nyaral már?
Én is hiányolom!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Nektarin!
Sajnálom,de amíg nem jön meg,addig tényleg ne add fel.Jó pihit a szabira :)

Nika!
Ne aggódj a kilók miatt,lehet,hogy majd ezután nem jönnek annyira a kilók.A vizesedésre meg kérdezz rá a védőnőnél.Vérnyomásod?
Kitartást a holnapi terheléses vércukorhoz.

Muszkuru!
Ha sok a savam,nekem is a hideg tej szokott segíteni :)

Mókuska!
Mi is nagy teázók vagyunk.Biztos a citrom miatt ég a gyomrod.Anélkül nem bírod meginni?

Vvviki!
Te nem csináltál végül is tesztet?

KépKép
takido
 
 


Mókuska, bocsánat :roll:
De végülis családban marad :lol:

Bea, Dóri, elmehetnétek tejreklámnak :D
De én utálom a tejet :(
Jeges italokat szoktam inni, annyira szuperhidegen, hogy a múltkor apa ki akarta szedni a kezemből...de nem hagytam :twisted:

Edina, én már 3 kg plussznál tartok, pedig hivatalosan még nem is kommunikálhatom, hogy terhes vagyok :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


helló !!!

hogy vagytok ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na, végre hazaértem !
visszajött a német főnököm szabiról és pörgött egész nap

Nektarin
ne add fel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!itt mindenki babás lesz hamarosan !!!!

Bea
Ádi már most rafinált kis kölyök :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


mióta itt vagyok a topikon, sokkal könnyebben viselem a reménykedést és csalódást a baba projekttel kapcsolatban
ja, és a páromnak is kevesebbet beszélek róla

szóval, ez egy mágikus topik !
és ha a célt is elérjük.... :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is!
Délelőtt nem voltunk itthon, mert szekrényt voltunk venni :wink:
Kinőttük a már meglévőket :oops:
Ha igaz a héten már lesz ablak-csere is. Már elhozták a gyártótól az ablakot, csak van tőlünk fontosabb is :evil: :evil: :evil:
Na, mindegy, csak a jó idő kitartson addig amíg végzünk mindennel :wink:

Nektarin
nagyon szorítok, hogy legyen ott valaki.

Amúgy ma tényleg elég csendesek vagytok, de nem baj :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!Bocs,hogy sokáig nem jöttem,de mostanában sok a meló,ha ráérnék,akkor meg nincs net :twisted: :twisted: reggel már kidühöngtem magam miatta!!!!!

Dolgoztam egész hétvégén,minden nap,de tegnap délután apa elvitt Gyöngyösre szüreti felvonulást nézni....jó volt,sokat sétáltunk,ettünk fini kenyérlángost+egy nagyon fini fagyikelyhet ettem,akkora volt,hogy alig értem fel a kelyhet!!!!!Ma pedig anyuval elmentem a virágpiacra,segítettem bevásárolni!!!Szóval hulla vagyok!!!!Holnap ha tudok jövök,szerdán pedig itthon dolgozunk,csináljuk a kertet apával, akkor tuti jövök többször!!!!

Lányok,vasárnap lesz az első házassági évfordulónk!!!Úgy elszállt ez az év,hogy nem is hiszem el!!!Megyünk szombat-vasárnap a Balcsira,már úgy várom....sétálunk a jó levegőn.....csónakázunk....ráadásul mostanában lesz pé-m....azt hiszem nem kell ezt elmagyaráznom :lol: :lol:

Eszti drága,szerintem te tuti terhes vagy,nincs valami tüneted,a hőn kívül???Émelygés,cicifeszülés,akármi???Annyira szeretném,ha összejönne neked!!!!!Vegyél egy nagyon érzékeny tesztet!!!!Qupidót!!!!!Puszillak

Bea szívem!!!!Jól vagytok!!!!Sokat gondolok rátok Ádikára és Rád!!!!!!Nemsokára megszületik a topikunk első babája!!!!!!!!!!!
Dóri,Tüncikéd is hamarosan kibújik és még azt sem tudjuk,hogy kislány-e valóban(szerintem igen)

Málna??????
Sziszi,te jól vagy???NBagyon régen nem jöttél!!!!!Minden rendben odabenn????

Mindenkinek sok puszi,ne haragudjatok,hogy nem írtam mindenkinek,de kevés az időm!!!!!!Sok puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Meli!! :lol:
Igen!Nekem is egyre többet jut eszembe,hogy nemsokára megszületik Ádika!! :lol: IZGI dolog!
De még ne siettetem!!Jól van Ő még ott ahol van (Anya pocijában!) :wink: ű
Veled mi újság?7 nap múlva ovuláció!!!!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Igen és már készülök rá :lol: :lol: Pont a házassági évfordulónkon....jó lenne,mi?????De ebben a hónapban nem fogok görcsölni...most egyébként is annyira elfopglal a házkörüli munkálatok szervezése és a sok munka,hogy nincs is időm ezen agyalni!!!!!Lehet,hogy ez a jó??????Egy hét múlva meglesz a hormonvizsgálat eredménye!!!Aztán gondolom lesz még1 vérvétel a prolaktin miatt és minden kiderül....vagyis remélem nincs velem semmi gáz...puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Nektarin, még mindig drukkolok!! Nagyon éerzékeny teszttel teszteltél? (milyen szépen hangzott :wink: )

Bea, Takido, nem fáj (még) a hátatok? Nem "húzza" még le a pocitok? :wink:

Meséljetek valami érdekeset, vagy inkább örömtelit, annyira nincs jó hangulatom :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meli, mikor lesz a házassági évfordulótok?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meli!Olyanra ne is gondolj,hogy bármi gond is lenne veled!Fiatal vagy,nem is próbálkoztok régóta,úgyhogy.....................SEMMI GÁZ!! :wink: :wink:
Hoppá!Mit meséljünk??Nem fáj a hátam még a pocitól!Pedig ha látnád,hogy már MEKKORA!!!Hihetetlen,hogy mennyit nő!!Napról-napra!!Ha belegondolok,hogy még MENNYIT fog!! :shock:
Fog még a hátunk is fájni!Az tuti!!!!!!!
Néze ezt a BUZI Gyurcsányt!! :twisted:

Kép
bea27
 
 


Szia Kata!!!!Mi a baj??Remélem jobb lesz a kedved!!!Velem nem történt most semmi vicces,vagy érdekes,hacsak az nem,hogy a helyi kontyoshíradó szerint terhes vagyok....milyen jó,hogy én tudom meg utoljára a Pesten lakó(!!)unokatesómtól,hogy örül,hogy gratulálhat....hehehe jó poén....hallották a fodrásznál...érdekes,mi????De ez csak egy idegesítő kis momentum,de én csak legyintek....szóval sajnos lehet,hogy nem tudlak most jobb kedvre deríteni....de van egy javaslatom!!!Főzz magadnak egy nagyon finom meleg teát,tegyél be egy lemezt a kedvenc dalaiddal,amitől jó kedved szokott lenni,tegyél egy picit a kezedre a kedvenc illatodból és lazíts egy kicsit....lehet,hogy ettől jobb lesz!!!!!!Puszillak

Kép Kép
meli1118
 
 


Vasárnap leszünk egy éves házasok!!!!Komoly,mi?????De december 2.-án leszünk együtt 8 éve...az már kicsit több :lol: :lol: pont a névnapomon 8) 8)

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!!Nekem is javasolnál valami ilyesmit?Tök jó volt ezt végigolvasni!! :lol: Aranyoska vagy te!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Bea,ezt a neved még csak ki se ejtsd.....két napja ezen füstölgök...és ha ezt is elnézik neki,akkor tényleg annyira birka ez a nép,mint ahogy hittem....de politikából ennyi éppen elég is...

Kép Kép
meli1118
 
 


Eggyet értek!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Neked is!!!!!Te melegíts egy kevés tejet(azt írtad úgyis,hogy rászoktál)és tegyél bele egy kis mézet,nagyon jó idegnyugtató....aztán tedd bele a lábad egy kis meleg vizbe,amibe illatos és nyugtató illóolajat csepegtettél......hallgass egy kis halk zenét....és pihenj......

Kép Kép
meli1118
 
 


Értettem BOSS!!!! :wink: Bár már fürödtem!A znével meg annyi a baj (csuán csak),hogy Apa itt tévézik! :wink:
Ja!És honnan vegyek illóolajat??

Kép
bea27
 
 


Mégegyszer!Mert borzastzó ahogy irok!znével=zenével! :oops: És még ott van a CSUPÁN CSAK!Bocsika!Ez a hülye kapkodásom! :oops:

Kép
bea27
 
 


Miért néz ki Ádi ilyen hülyén?? :shock: Látjátok milyen görbe? :x Szegényke!Biztos már gyorsan növexik,és igy húzza össze magát a helyhiány miatt!!

Kép
bea27
 
 


Akkor nagyobb pocit kell növesztened szivikém,hogy Ádika elférjen :lol: megkívántam a meleg tejet és csináltam magamnak...fini mézzel....na tessék,így legyen az ember segítőkész.....nincs otthon szárított virágod,ami illatos?Vagy friss fűszernövényed?????Az is jó!!!!!!Na puszilok mindenkit,átadom a helyemet a drágámnak.....én meg veszek egy illatos fürdőt :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Maradok a legújjabb fajta Lipton teánál!Citrusos!! :lol:
Én is lépek!Mindenkinek szép jó éjszakát! :oops:
Puszi!Holnap!Bea

Kép
bea27
 
 


LÁTJÁTOK???2000.-ik hozzászólásom!!Kérem az ajándékomat!!A Hawaii út már megvolt! 8)
Valaki találjon ki nekem valamit!!
Puszi!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok csajok!

Melikém, én már gyertyákat gyújtottam és teázok, csak az a baj, hogy nagyon éhes vagyok:)
Más tűnetem? Hááát, kicsit fáj a cicim, de nem mindig, inkább feszít néha. Émelygés, hát reggelente, de csak gyümölcsöt eszem egy hete, így hát attól is lehet, szóval inkább azt mondom nincs.
A hőm most reggelente magasabb mint eddig volt, de tudod én nem mérem, mértem rendszeresen.
Holnap hívom a dokit bejelentkezm, hozzá, hogy nézzük meg a ciklusomat, meg csináljunk meg vizsgálatokat ha kell.
Na azért pár nap múlva csinálok még egy tesztet, azért csak idegesít, hogy nem jön meg.
Olyan jó itthon lenni:)
Puszi nektek.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok! 8)
Visszatértem, reméltem valaki megint babás lett távollétem alatt.
Nektarin, ne add fel, még minden lehetséges. Én két negatív teszt után lettem csak pozitív.
Ma voltam dokinál, de csak pénteken lesz uh. Remélem minden rendben lesz. Most 6 hetesnek számolt, de valójában csak 4 vagyok. Szóval nagyon visszafogottan örülünk apával, mert "nem akarjuk elkiabálni "a dolgot. Sajnos egyszer már megtörtént a baj.
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat, nagyon jól esett.
Meli, előre is boldog házassági évfordulót és mindent bele :wink:
Hoppá, hogy vagy???
Plútó és a többi kismama, ne nézzetek híradót, mert megárthat! :twisted: Bár akárhova kapcsolok ugyanaz megy.
Candi, mi volt az orvosnál? Ugye most voltál?
Málna, apa mit szólt Mátéhoz? Gondolom örült nagyon. Pénteken pontos adataim lesznek a táblázatba (remélem).
Bea, Örömmel értesítjük, hogy ön megnyerte a konvergenciaprogramot :lol: (bocs, nem hagyhattam ki, tudom a megélhetés nem tréfa)
A babád majd csinál magának nagyobb helyet, biztos kényelmes lesz neki.
Jó éjt mindenkinek! Üdv mamen
mamen
 
 


Jó reggelt!!Nem mondjátok,hogy én vagyok ma az első????? :shock:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok csajok,

éreztem én, hogy baj van....

Üres petezsák. Holnap kikaparnak. :cry:

Málna,
légyszíves tegyél a táblában a legvégére.
Egy darabig most pihentetni kell a dolgot nálunk is.
Vendég
 


Sziasztok! Én is felkeltem már, éppen a spektrumot nézem:Miből lesz a cserebogár című babás filmet. Előtte meg az:Ikrek, öröm és küzdelem. Nagyon jó, minden kedden szokott lenni.

Bea már nagyon közel állsz, hogy lásd a kis Ádikát, annyira gyorsan megy az idő nekem is. Még emlékszem mikor írtam nektek én is, hogy pozitív a teszt. Nem akartam hinni a szememnek és még csináltam hármat, de csak akkor nyugodtam meg mikor a doki megerősítette, hogy bizony lakik valaki a pocakban :D . Mostanában megint sz...rul alszom éjszaka. Lehet, hogy a baba készít az éjszakázásra :roll: ?

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!

Esik az eső egyfolytában, így kénytelenek vagyunk bent maradni:(
Nézem a híradót: iszonyat..., remélem minél hamarabb eltűnik a Feri a színről. De úgy tűnik, nagyon ragaszkodik a hatalmához....

Meli, boldog házassági évfordulót! Drukkolunka hétvégén nektek!

Bea, nagyon aranyos a pocaklakód, ne aggódj miatta, szépen elfér odabent:)

Nektarin, szorítunk, hogy a következő teszt pozitív legyen! Mikor mégy dokihoz?

Mamen, gratula neked, vigyázzatok magatokra, pénteken már láthatod a pocaklakót:)

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Anyusziszi, nagyon sajnálom :cry: .Légy erős és kitartás, veled vagyunk!
Mamen
mamen
 
 


Sziasztok!

Sziszi
:cry: :cry: :cry: annyira sajnálom!!!!

Most megyek Daninak cipőt venni. Tegnap eltetettem egyet cirka 6000ft :twisted: Ráadásul nem is akartam őszre venni mert volt neki egy, de a csibész állandóan lerugdossa (tépőzáras igy könnyen lejön, egyébként lehet, h kényelmetlen neki ezért teszi :roll: ) Na mindegy. Mondjuk az eladón kiakadtam.... Ugye az oviból rohantunk a boltba, h még nyitva legyen...próba után még 8 p lett volna a zárásig. Mondom a csajnak, h nincs nálam pénz, elszaladnék az automatához ami a bolttól oda-vissza 3p. Erre közli, h inkább elteszi, de ő már zár :twisted:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Anna!
Nagyon aranyos Marci. Te melyik kórházban szültél?(Ha nem titok)
Köszi a gratulát, de majd akkor leszek nyugodt, ha megszületett.
Én is néztem a tv-t , egyetértek!!!
Mamen
mamen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?