Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!!!!Ma nagyon keveset leszek,lehet,hogy semmit,mert egész nap csokrot kötök!!!!!!!!De van egy nagyon félelmetes dolog,ami regglre jött ki nálam:nem tudom mozgatni a job karom,annyira fáj a vállam!!!Az előbb belebújtam a köntösömbe és majd bepisiltem....anyukám odalesz,ha nem tudok csokrot kötni....azt hiszem reggel kisétálok a dokihoz....ja és az egész vállam,kulccsontom tüzel,olyan forró.....lehet,hogy csak öregszem és érzékeny az időjárás-változásra????Na mind1,csak rendbejövök...

Nem nyafogok itt tovább,legyetek nagyon jók ma!!!!!!!Sok puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


jobb :roll: :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt,

tegnap elkezdtem barnázni (enyhe piros árnyalattal), úgyhogy rohanni kellett a dokihoz. Megvizsgált és most progeszteron hormont kell szedni, hogy ne vetéljek el. "Segítünk a babának megerősödni" - ő így mondta.

Hát csajok, félek.

Mindenkinek puszi, most nincs kedvem nagyon dumcsizni.
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!
Sziszi: biztosan segít a progeszteron és vigyáz a Babára, sajnálom, hogy nem lehet felhőtlen a kezdet, vigyázz magatokra és ne terheld tú lmost magadat.
Meli: sajnálom, hogy ilyen vállal kell ezt a mai Mária napot végigcsinálnod. Biztosan meghúztad a nagy kertészkedés, festés és pakolásközepette, csak észre sem vetted a nagy munkában.
Remélem a dokibácsi segít valamivel.
Musz: neked is sajnálom az égész napi roszulléteidet, imádott kanapéd mindig jó gyógyszer erre.
Hoppá: milyen volt a tápláló vacsi? Nem mondom én is megkívánom néha és befalok belőle, aztán meg nem tudom mitől rossz a gyomrom.
Vvviki: íg már jobb a hozzáállás, jó, hogy követőre talált Meli az optimizmus projektben.
Málna: mi újság? Hog bírjátok Apa nélkül? Hő?
Mókuska: nagyon édes lehet Dani, ahogy totyizik, akkor mostmár fel kell kötni lassan a gatyát, ha eindul futhatsz utána.
Gabit pusziljuk és ha a technika engedi várjuk vissza.
Többieknek is puszi, majd jövök, remélem nem leszek megint egyedül

Andi
candi
 
 


Sziszi, nagyon szorítok Értetek !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Mókuska!
Gratulálok Danihoz, akkor már bármit elérek amit akarok :)
Gabinak üdv!
Sziszi!
Nyugalom, időben mentél nem lesz semmi baj. próbálj megnyugodni s pihenni.

Musz!
Nemsokára végen van a rosszulétes időszaknak gondolj arra.
sokan cserélnének veled.

Meli!
Jobbulást Neked!

Meg votl a szülinapi pari készítettem a pocaklakót finom tortára, de nem volt,helyette rétest csinált anyósom, az is nagyon finom volt, úgyérzem ma be kell pótolnom a tortát ebédszünetben :)

Itt pocsék idő van. Fúj a szél néha esik.

Kép
nika04
 
 


Helló csajok!Felétek is ilyen SZÉP idő van??
Tiszta ősz!
Bár nekem EBBEN az ÁLLAPOTBAN jó mert pörgősebb vagyok!
Mi van veled Meli??
Málna!Mikor mentek nyaralni?
Mókuska!Üdv.újra itt! :lol:

Kép
bea27
 
 


itt az ősz !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Anyusziszi!!Ne haragudj,de most olvastam csak!
KIMÉLD MAGAD!!!Beszélj a babának!Hogy ő is segitsen!És viselkedjen jól!! :lol:
Nyugi!Nem lesz semmi baj!!!De ne stresszelj,mert megérzi a kicsi! :)
Millió puszi,Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Szisz!

Vigyázz magadra, biztos rendben lesz minden!

Meli!
Kitartás!

Málna!
Hogy áll a hőd? Kiváncsi vagyok:) Én is lennék Londonba:)

Hát nekem még mindig semmi, a hőm 36,4 volt ma

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Anyusziszi

Nyugi!
Az orvos tudja mit csinál!Te pedig pihenj és kíméld magad!!!

Meli

A párod lettem... :( :wink:
Gyógyulgass!Látod ,mert olyan hevesen szexeltek.... :wink:

Nektarin

Én most egyáltalán nem örülök,hogy Apa Londonban van...És ő sem.Nem egy betoji alak...De most nem ment nyugodt szívvel.Három nap múlva szeptember 11...Évforduló...
Ráadásul holnap egy olyan szállódában lesz az anyacég szimpóziuma,ami a N.Y-i toronyhoz hasonló...A nagy dugók miatt pedig,metróval fognak közlekedni...Igazi kelepce
Szóval eddig sem szerettem amikor elutazott,de most nagyon szívesen lennék egy héttel öregebb.


Itt aludt nálunk a salgótarjáni főorvos, meg Máténak a keresztapukája (aki egyébként a kollégám volt) és hajnali 1 -ig beszélgettünk.Fél 5-kor meg már kelni kellett...Nincs fejem...

Candi

Megfogadtam a tanácsodat...Bár nemtudok napközben aludni...De most sikerült!!


Nika

Nagyon finom lett a husis vacsi!!!

Takidó

Kicsit megingott a hitem a hőmérőzésben,vagyis inkább a táblázatban amit kreál.3 fázis...?!Én is láttam a 3 fázist,mégsem.Szerintem vannak standard képletek amik alapján elkészül a görbe és rálehet húzni,hogy na ez most oylan...De,hogy a testem mit gondol


LÁNYOK!!NE HALJON KI A TOPIC!!!HOVA TÜNT MINDENKI??TESSÉK VISSZAJÖNNI AZ MSN-RŐL!!!IRGUM-BURGUM :twisted:

málna2162
 
 


Én itt vagyok, csak nem szeretek magamban beszélni, még azt mondják bolond vagyok 8)
Málna: örülök, hogy megfogadtad, ebben az időben én is aludtam volna a legszívesebben egy keveset. No majd este.
Nektarin: általában s ilyen kihűlős szokott neked is lenni a hőd ? Mostmár benned van minden reményünk.
Lányok húzzunk már bele, szeptemberben is kell valami pozitív "dolognak" történnie.
VVViki: bizony itt az ősz, bár ha az ilyen és eltart vagy decemberig én kiegyeznék vele. Itt már megint süt a napocska.
Bea: most hol pörögsz éppen, tessék itt is mesélgetni mi van veled.
Dóri: merre vagy?
Musz: jobban vagy ma?
Nekem annyira sz@r lapos mostanában a hangulatom, éjjel sem tudok aludni rendesen, csak agyalok mindenen. Történhetne már valami jó is idén velem / azon kívül, hogy itt ez a fórum /.
Bocsi csak kijött. Megyek eszek egy kis csokikát, ha ez sem csinál jobb hangulatot mérges leszek.
Akikkel nem találkoznék, jó hétvégézést, pihenjetek sokat. Remélem lesz egy kis napsütésünk is.

Andi
candi
 
 


Candi!
Küldök neked majd jó kis erjedt mustot ha addig nem lesz jó kedved attól talán :)
Holnap reggel korán kelünk megyünk szüretelni nagyon várom szeretek a friss levegőn dolgozni.

A szőlővel remélem nem rontom el a pocit majd mondom magamnak kosárba is kerüljön ne csak a számba vagy fütyülök végig. :)

Én is szarul aludtam tegnap.

Hajrá Nektrain. Mikor tesztelsz?

Hazamegyek lassan májkrémes kenyeret eszek Muszkuru mit szólsz ragályos? Ez a lightos vacsoránk.

Puszi Mindenkinek!

Kép
nika04
 
 


Sziasztokj!!Sziszi,biztosan nem lesz semmi baj,vigyázz magatokra!!!
Én nem dolgoztam,reggel elmentem a masszőr barátnőmhöz,aki kimasszírozta a karom és a vállam.....komolyan mondom sírtam....anyu nem is engedte,hogy dolgozzak,itthon fekszek 11 óra óta és nézem a tv-t..legalább kipihenem magam....komolyan mondom csajok,apa meglátott és be akart cipelni a kórházba,mert itthon nincs doki,akihez el tudnék menni....annyira fáj,hogy azt nem hiszitek el...én egy borzasztó erős nő vagyok és 10 percenként zokogok a fájdalomtól....és nincs rá semmi magyarázat,kívülről olyan a vállam,mintha semmi sem lenne.....gyógyszwert viszont nem akarok bevenni,egyrészt nem tudom mi lenne ilyenkor hasznos,másrészt nem akarom gyógszerrel mérgezni magam......azt hiszem csinálok egy borogatást rá,csak várom haza a drágámat,mert egyedül nem tudom levenni a pólóm.....ezt az üzit is balkézzel pötyögöm,szóval biztos tök hibás ltt......puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Málna!
Csak nem lesz semmi baj, hát igen a szept.11 meg a sok rossz, elhiszem, hogy aggódsz, de azért London széééép!

Hát nekem mindig ilyen kis alacsony, legalábbis amikor mértem, 36,5 volt a legmagasabb, de hát nem mérem én rendesen, úgyhogy nem mérvadó, tudom kéne, de nem vesz rá az isten sem, hogy hétvégén stb.

Egynlőre még várok, megvárom a 40. napot, ha akkor sem, talán csinálok egy tesztet, addig nem, sztem nem lesz semmi, ahogy két hónapja mindig ez van, hogy csak késik.
Na nem sírok, hanem megnézetem, hogy miért van ez a 40 napos ciklus.
Puszi nektek, jó hétvégét, lassan megyek haza az örültek házából, ritka szar napom volt, sőt még kártyát is húztúnk, bár interneten, és a munkahelyen, ami nem a legjobb szféra, és veszteség jött ki, bár bízom benne, hogy főleg a munkára utalt és nem a babára.
Holnap jönnek hozzánk, csajok, jaj de jó lesz, sütünk pizzát, csinálok tiramisut:)
Ez éltet.
Puszi Mindenkinek majd jövök.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin: akkor rádfér ma este a pihenés, holnap meg egy kis bulizás. Jó mulatást
Nika: jó is az a must.., de te most ne nagyon igyál, ismered ezt nem: Pista iszol mustot...Nem iszok, mert be..... Szóval inkább fütyülj, attól legalább a többieknek gyorsabban megy a munka.
Meli: drágaság pihenjél akkor sokat a hétvégén, de ha nem javul engedd meg Apának, hogy elvigyen egy dokihoz. Nekem régebben ajánlott Málna egy tapaszt ilyen izületi fájdalmakra és bevált Salonpas a neve, egy próbát megérne ez nem gyógyszer, vagy valami krémet hozass hza a gysztárból. Puszika.

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Van itt még valaki? Képzeljétek voltunk ma 4dim.uh-on, olyan szuper volt látni a kis drágámat, ja és most hallottuk először a szívhangját is. Leírhatatlan érzés volt! És van még egy hírem: KISFIAM lesz :D :D !!! Egyébként mindegy, hogy mi csak tök jó tudni. Levente lesz a neve :) .

Málna ne izgulj, tudom könnyű mondani, az én párom is mikor volt Londonban izgultam, bár én a repülő miatt. Aztán megnyugodtam mikor hívott.

Nika és Dóri ti még nem tudjátok, hogy milyen nemű a babóca? Lehet, hogy fiús topic lesz?

Nektarin, pizza nyammnyamm én a Don Pepéből a bugaci pizzát szeretem a legjobban, csirkemáj meg erős paprika.

Sziszi, vigyázz magatokra nem lesz semmi baj, pihenj sokat és beszélj hozzá, hogy tessék szépen erősödni meg simogasd.

Puszilok mindenkit!

Kép
vikike_
 
 


Málna jobbulást kívánok!

Kép
vikike_
 
 


Kép

málna2162
 
 


Köszi Málna látom beírtad a kis Levi babát :)

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Vikike!
Hol voltál 4D-s UH-on?Fehérváron? Genetikailag is megnézték Levi babát?

Meli!
Nekem is féjt éjjel a vállam,de sehol sincs a tiedhez képest.Tényleg jó lenne ha megmutatnád egy orvosnak.

Málna!
Elhiszem,hogy aggódsz Apa miatt.
Sajnálom a mensit,és azt is,hogy megrendült a bizalmad a hőmérőzésben.Az enyém anno nem volt egy tankönyvi görbe,mégis itt lapul a pocimba ez a rugóláb seriff. :)

Majd folyt köv.csak megyünk vásárolni.

KépKép
takido
 
 


Igen Fehérváron voltam 4dim.uh-on, 9000ft volt, adott a doki szakorvosi leletet és mindent rendben talált, magzatvíz mennyisége is jó, méhszájam is zárt a placenta is jó helyen tapadt meg.
Más: úgy néz ki, hogy már december elején beköltözhetünk a kis fészkünkbe. Már bent vannak az ablakok is, a tetőn is fent vannak a cserepek :D !

Kép
vikike_
 
 


Minden émelygős kismamának vagy leendő kismamának!

Reggeli émelygés
Eltérő módon és formában jelentkezik. Nagyon kevés az a kismama, aki ezt megússza...
Van, aki ebből az egyetlen jelből következtet a terhességére, de olyan is akad, akinél csak az ötödik-hatodik hét után jelentkezik. Előfordulhat, hogy egész napra állandósul, s kísérője lesz minden étkezésnek. Ezt a tünetet okozhatja a B-vitamin hiánya, ezért ha csak enyhe panaszai vannak a leendő anyukának, akkor elég az étrendjén változtatni. Sok gyümölcsöt egyen, lehetőleg önálló ételként. A máj, a paradicsom, a paraj és a sóska is gazdag ebben a vitaminban. Főleg a B9-vitamin, azaz a folsav játszik nagyon fontos szerepet a várandósság korai szakaszában. Kedvező hatású lehet a nálunk még szokatlan articsóka fogyasztása is, ugyanis kiváló méregtelenítő.

Remélem valamennyire hasznos lesz amit írtam.

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!
Jön a recept!
Ostoros rétes (miért nem tudom :()
3 tojássárgáját 4dl tejben megfutatott 1 db (5 dkg) élesztővel 60 dkg liszttel, 6 deka cukorral 2 evőkanál étolajjal összegyúrjuk. A élesztős tejet fokozatosan adagoljuk hozzá, nem biztos, a tészta felveszi az összes tejet. Jó sokáig kell gyúrni, majdnem olyan lágyra, mint a kelttésztát. 6 cipót formálunk belőle, s félórát kelni hagyjuk.
Krém: 25 dkg margarin 3 csomag vaniliás cukor 20 dkg porcukor, 2 evőkanál kakaópor ezt simára kikeverjük.
A cipókat kisodorjuk, majd megkenjük a krémmel az összetekerjük s 3-at, 3-at összefonunk mint a hajunkat jó apróra,hogy a krém ki ne folyon (nekem eléggé kifolyt) a végeit hajtsuk ezért is vissza. olyan két kalács formát kell kapnunk. Majd kizsírozott tepsiben félórát pihentetjük, tojássárgájával vékonyan megkenve közepes lángon sütjük. Kb. 40 percet
Én amit elszúrtam: nem fontam elég apróra s kifolyt a krém a meleg hatására ha így jártok öntsétek le róla, mert odaég.
A tetejét vastagon kentem meg tojássárgájával s kemény lett, de korrigáltam margarinnal amiután kivettem s az vissza puhította.

Málna!
Sajnálom a pirit! Apa miatt ne aggódj nem lesz semmi baj.

Meli!
Jobbulást neked.

Candi!
Oké fütyülök!

Vikike!
irigyellek nekem még kell várnom 5 hetet megtudja mi lesz.
Szép név nálunk is ez volt a harmadik név, csak uncsitesómék tavaly szeptemberben megelőztek minket. Örülök, hogy minden oké.

Nektarin!
szorítunk legyél te a szeptemberi befutó a többiek pedig kövessék!
Pusz
Mindenkinek

Kép
nika04
 
 


Na elköszönök, mert megyünk barátnőmet felköszönteni ma van a szülinapja. Jó hétvégét mindenkinek, lehet, hogy jövök majd.

Puszi, Viki

Kép
vikike_
 
 


Hello,

Sziszi, nem lez semmi probléma. Nyugodj meg. A kolléganőmnek is volt vérezgetése, kapott rá gyógyszert, és most már 7 hónapos terhes. Nem lett semmi baja. Ja, és, hogy NE emlékeztessen semmi rám, nekem nem volt vérzésem!!

Meli, pihi-doki, ezt tedd. Nézesd meg magad azért egy dokivl, miért fáj!

Málna, sajna, hogy piri itt van :? De jön a következő hónap, majd akkor.

Nika, irigyellek a szüretelés miatt. Na csak egy részéért: ííííímáddom a mustot. Főleg a pirosat. De amikor már "murci", azt már annyira nem.Ja, a rétest ki fogom próbálni. Mi van, ha nem rakok kakaót a krémbe??

Candi, ha szar napod volt, itt a hétvége, pihend ki magad! Séta édes kettesben apával, szerelmesen :wink:

Vikike, gratulálokLevihez! Kinél voltál? Bácskai vagy Deák?

Dóri, gondolom már te is kíváncsi vagy Tüncikére.Bár én úgyis tudom, hogy puncis lesz :wink: Majd meglátod

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt a hétvégi műszakosoknak!
Szépen süt a nap, ki az ágyból!
Vikike: gratulálok a fütyishez, nagyon szép nevet választottatok! Örülök, hogy végre jelentkeztél és ilen jó hírekkel!
Hoppá: holnap betartom, lesz séta, de ma még dolgozunk meg családi szülinap lesz délután.
Nálatok mi a program?
Nika: köszönjük areceptet, mondjuk én sem értem a nevet, de nem is ez a lényeg biztos nagyon finom. Én a kelt tésztákhoz abszolút analfabéta vagyok, de elmentem a receptet egyszer csak összeszedem magamat és sikerülni fog.
Dóri: vártuk a folyt kövöt, de ezek szerint elhúzódott a vásárlás?
Babakocsi,bútor, ruha ki van már nézve?
Tényleg, többi kismami vásárolgattok már a Babáknak, vagy babona alapon még nem?
Kiváncsi vagyok a többi Bébike nemére, eddig nagyon férfiuralom van.
Na szép napot nektek!

Andi
candi
 
 


Hello, Mamen, tesztet ígértél max ma reggel!!!???!!!???

Candi, szülinap - sok kaja. Ismerem az érzést. :lol: Utána alig tudok megmozdulni.

Nálunk ma anyáékkal közös ebéd lesz: anya csinál gulyáslevest én meg rizskochot. A férjem ki is van akadva, miért nem lehetünk külön anyáéktól hétvégén? Erről mi a véleményetek? Ti szoktatok hétégén a "mamánál" ebédelni? Nekem ez teljesen természtes, mivel a volt vőlegényemmel na folytatom....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá: rizskoch nyami...ezer éve nem ettem.
Hát nálunk nem kajálós ez a buli, nővérem szervezi és Ő minden csak nem konyhatündér, maj rágcsákkal tömjük a fejünket. Torta az tuti lesz.
Vélemény: mi ritkán szoktunk Anyuéknál kajálni, de ez azért van mert messze vannak tőlünk, azért íg is igyekszünk sok időt együtt tölteni, most nyaralni is együtt voltunk és meg kell mondjam én már besokaltam tőlük egy kicsit / 3 hét/, de a Párocskám jól bírta.
Biztos ez azért is van mert Ő a szüleivel csak évente egyszer találkozik , így az én Szüleim az Ő szülei is.
Szóval nekem természetes,ha hétvégén mentek...de persze a fiúk véleményét kéne erről megkérdezni.
Tényleg Mamen teszt?
Icusról sem tudunk semmit.
Málna: Zsizsiknél van valami változás, nem tudod? A táblában lévő dátum alapján....????????
Nagyon szép a tábla , köszönjük!

Andi
candi
 
 


Sziasztok,csak bekukk!!!A karom,vállam még fáj,de már egyedül öltöztem fel reggel és most két kézzel gépelek,szóval sokat segített a pihenés......de még fáj,úgyhogy ma sem dolgozok,majd csak délután főzök otthon aztán pihi újra!!!!Holnap megyünk a Tiszához csónakázni!!!!REmélem jó idő lesz!!

Málna,sajnálom,hogy megjött!!!!Nem lettünk ÚGY párok,csak így.....ez szomorú,de nem gond,majd legközelebb....

Icussal mi van????Ezer éve nem volt már!!!

Viki gratula a kis kukishoz!!!Mi is Levente mellett döntöttünk volna,csak nálunk a Gulyás mellé furi...Gulyás Levi....kicsit a gulyáslevesre asszociál...

MINDENKI!!!Nagyon jó napot kívánok!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Meli

Örülök,hogy már jobban vagy!!Rájöttél,hogy mitől fáj ennyire a karod?!
A SALONPAS tényleg jó.

Bea

Ádinak boldog névnapot!!! :wink:

málna2162
 
 


helló Mindenkinek !

végre süt a nap, bár ez már nem a kánikula.
ma a párom főz, csikóstokányban mesterkedik, de nem zárta be a konyhaajtót, ezért most mindennek sült szalonna szaga van !
bizton állíthatom, hogy a piri a leggonoszabb dolog a világon, csütörtökön elrontotta a napomat, de csak azért, hogy péntek délutánra nyomtalanul eltűnjön
Viki, gratulálok a kisfiadhoz !!!!!!
az ostoros rétest ki fogom próbálni ! imádom az édességet !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Na, itt vagyok, csak közben jött apa értem, elugrottunk vásárolni.

Na,szóval a volt hapsimmal minden hétvégén a szülőknél ettünk, szombaton náluk, vasárnap anyáéknál. És ez nekem így (volt) természetes. Mivel az anyósom egy évben kb 3x hív meg minket ebédre, így ez a férjemnek furcsa, hogy minek megyünk anyáékhoz ebédelni, miért nem én főzök??? És néha ezen megy a vita :?

Bea, Ádika diszkózik a pocidban, vagy inkább neked pörög az élet?? Vagy Ádikával együtt táncolgattok??? :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
Végre ismét van gépünk.
Majd olvasok és jövök, velünk minden oké.
A táblát azt láttam, látom nincs új kismami.
Én aszerint 1 héttel le vagyok maradva :cry: Most vagyok 14+3 napos :wink:

Puszi mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: üdv ismét elveszett Lány. Örülök, hogy jól vagytok!
Én elköszöntem, hétfőn jövök. Legyetek szépek és okosak.
Pusza

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Candi!
De jó szemed van :) A vásásrlás valóban elhúzódott,meg már nem volt kedvem bekapcsolni a gépet :oops:
Szóval szülinapi buli,rágcsikkal meg tortával. :D Legalább így marad hely a tortának :D
A babahomikkal kapcsolatban,szept 30.-án lesz Bécsben a bababörze,arra tartogatjuk a pénzünket,persze folyamatosan nézelődök. :D De nem gondoltam,hogy ez a vásárlás ilyen bonyolult lesz :cry:

Vikike!
DVD,VHS,vagy CD felvételt nem kaptatok? Rendes volt a doki?Mennyi ideig vizsgált? Az UH alapján meg tudta mondani,hogy zárt a méhszáj,vagy volt tapintásos vizsgálat is? Bocs a sok kérdésért,de nem tudom,eldönteni,hogy Pestre menjünk 4D-re vagy ide Fehérvárra.
Gratulálok a lakáshoz,akkor Levi(nálunk is szóba jött ez a név,csak túl gyakorinak találtuk)baba már oda születik :D

Hoppá!
Mi vasárnaponként szoktunk szülőknél ebédelni,felváltva hol egyiknél,hol másiknál,hogy ne legyen sértődés :)
Remélem mostmár hamarosan megtudjuk,hogy puncis,vagy fütyis,ha eltaláltad,akkor küldök én is egy olyan ajándékot,amilyet te szoktál :D :D

Vvviki!
Szerintem nem ártana csinálnod egy tesztet.Nem te lennél az első kismamai,akinek egy napos mensi után lett pozitív :)

Meli!
Örülök,hogy már jobb a vállad,és amennyira csak tudod,pihentesd(ne nokedlit főzz ebédre ha lehet) :D Az idő pedig biztos szép lesz a holnapi csónakázáshoz :P

Málna!
Apa telefonált már?Minden rendben vele? Mit csináltok Mátéval kettesben a hétvégén?

Kis_Plutó!
Jó,hogy jelentkeztél,amíg Mókuska nem mondta,hogy miért nem jössz,aggódtunk,hogy mi lehet.

Anyusziszi,Mamen,Zsiszik,Icus!
Tessék jelentkezni :!:

KépKép
takido
 
 


hétfőn veszek Clear Blue tesztet, hátha.....

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


20-án lesz a szülinapunk, a párom és én ezen a napon születtünk, csak ő 7 évvel korábban
17 és 22 között lesznek a termékeny napjaim, hátha..
Anyusziszi, hol vagy ?? Hogy vagy ??????????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Málna!Köszi a névnapi üdvözlést!Jövőre ugyanekkor élni is fogunk vele! :wink:
Hoppá!Én vagyok mostanában pörgős!Ádi meg velem együtt pörög! :wink: Mostanában nem is táncolunk! :shock:
Mi van velem? :shock: Na mindegy!Majd valamelyik nap bepótoljuk!
Mindenkinek szép hétvégét!
Puszi!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Na visszaolvastam, de most inkábbmagunkról. Bocsi önző leszek :oops:
Szóval a lényeg, hogy jól vagyunk, azért a pocaklakó még most is tud ám rossz napokat okozni, tele rosszulléttel :cry:
Csütörtökön voltam vérvételen.
Mi a héten roller-mizériában égünk. Adrika azt kért névnapjára, meg is vettük csütörtökön, fél óra múlva hozza, hogy valami nem jó, mert egy része folyamatosan leesik :( Hát el volt törve...
Na ráfiztettem és vettem egy erősebbnek látszót. Azzal eddig minden oké ()kop, kop, kop) viszont Krisztiánnal állandóan összevesztek rajta, így ma ahogy a városban voltam telefonál anyósom, hogy vegyek másik rollert, fizeti a felét :D de ezt nem lehet bírni. Szóval kicsi fiam is kapott rollert, neki sikerült 4 kerekűt vennem, amivel nagyon ügyesen közlekedik, igaz gyönyörű barbie-rózsaszín színe van

Na, megyek vasalni, ha tudok este még visszanézek, mindenkinek jó hétvégét!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Mit tanultunk a szüleinktől:

1. Megbecsülni mások munkáját ("Ha mindenáron meg akarjátok ölni
egymást az öcséddel, kint csináljátok! Most takarítottam fel")
2. Vallást ("Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedből!")
3. Az időutazás alapjait ("Úgy megcsaplak, hogy a jövő héten térsz
magadhoz!")
4. Logikát ("Azért, mert én azt mondtam")
5. Tornamutatványokat ("Most nézd meg hogy néz ki itt hátul a
nyakad!")
6. Bőrön át táplálkozást ("Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!")
7. Türelmet és kitartást ("Addig ülsz ott, amíg a spenót el nem fogy")
8. Meteorológiát ("Úgy néz ki a szobád, mintha tornádó söpört volna át
rajta")

Mit tesz a születési sorrend...

A mama ruhái
1. gyerek: Azonnal kismamaruhákat kezdesz hordani, amint megállapítják a terhességet. 2. gyerek: Ameddig csak lehet, a rendes ruháidat hordod. 3. gyerek: A kismamaruháid a rendes ruháid.

Felkészülés a szülésre
1. gyerek: Vallásos áhítattal gyakorlod a légzéstechnikát.
2. gyerek: Nem gyakorolsz, mert emlékszel, hogy múltkor sem segített.
3.gyerek: A 8. hónapban előjegyzed magad epidurálra.

Babakelengye
1. gyerek: Előre kimosod, színek szerint rendezed, és precízen összehajtogatod a babaruhákat. 2. gyerek: Ellenőrzöd, hogy még tiszták-e, és csak a legsötétebb foltokat tartalmazóktól válsz meg. 3. gyerek: Már miért ne viselhetnének a fiúk is rózsaszínűt?!

Aggódás
1. gyerek: Az első nyugtalan nyösszenésnél vagy fintornál felkapod. 2. gyerek: Akkor veszed föl, ha üvöltése felzavarná az elsőszülöttet. 3. gyerek: Megtanítod a hároméves elsőszülöttet, hogyan kell újraindítani a mechanikus hintát.

Cumi
1. gyerek: Ha a cumi leesik a földre, elteszed, amíg otthon elmoshatod és kifőzheted. 2. gyerek: Ha a cumi leesik a földre, a cumisüvegből vett folyadékkal leöblíted. 3. gyerek: Megtörlöd a pólódban és visszadugod a szájába.

Pelenkázás
1. gyerek: Óránként bugyrot cserélsz, akár kell, akár nem.
2. gyerek: 2-3 óránként pucolod a dedet, ahogy szükség van rá. 3.
gyerek: Igyekszel még az előtt kicserélni a bugyrot, hogy a többiek a szag miatt panaszkodni kezdenének, vagy a térdét kezdené verdesni.

Babaprogramok
1. gyerek: Eljártok babatornára, babaúszásra, babazenére és babameseklubba. 2. gyerek: Eljártok babatornára. 3. gyerek: Eljártok a közértbe és a ruhatisztítóba.

Kimozdulás
1. gyerek: Első alkalommal óránként rácsörögsz a bébiszitterre. 2. gyerek: Mielőtt elmennél otthonról, még meghagyod a számodat, ahol elérhetnek. 3. gyerek: Meghagyod a bébiszitternek, hogy csak akkor hívjon, ha vér folyik.

Otthonlét
1. gyerek: Hosszú órákat töltesz el naponta csupán a gyermekben való gyönyörködéssel. 2. gyerek: Naponta többször rájuk nézel, nehogy az idősebbik összenyomja, böködje vagy megüsse a kicsit. 3. gyerek: Minden nap igyekszel némi időt eltölteni a gyerekek látókörén kívül.

Lenyelt pénzérmék
1. gyerek: Ha elsőszülötted lenyel egy pénzérmét, rohantok az ügyeletre és vered az asztalt röntgenért. 2. gyerek: Ha másodszülötted lenyel egy pénzérmét, gondosan figyeled a pelus tartamát, hogy távozott-e. 3. gyerek: Ha harmadszülötted lenyel egy pénzérmét, levonod a zsebpénzéből.

málna2162
 
 


Kötelező irodai eszköz (KIE)

Az irodai munka forradalmasításat!

• Agyonnyom a munka?
• Túl nagy a nyomás?
• Elöntenek a kezdeményezések?

Itt az új alacsony költségű módszer, hogy mindezzel megbirkózhasson!


Vegyen 2 gemkapcsot és gumikarikát.


1. ábra
Kép

Rakja össze őket a képen látható módon.

Kép


Helyezze fel az eszközt a 3. ábrán látható módon.

Kép


Érezze jól magát!
A kötelező irodai eszköz segíteni fog abban, hogy mosolya kitartson a nap végéig!

Ha munkatársai meglátják az Ő mosolyuk is garantált lesz a nap végéig.

málna2162
 
 


http://mariemarie0000.free.fr/fichiers/images/pop.swf

gyerekkorunk szórakozásának internetre fejlesztett változata. a Manic mode különösen szívet melengető:))

málna2162
 
 


Tanulságos leckék...

1. lecke

Egy fickó zuhanyozni megy, melegváltásban a feleségével, aki épp kilép a zuhany alól. Ekkor megszólal a bejárati ajtó csengője. Gyorsan megbeszélik, hogy a feleség nyisson ajtót. A nő magára teker egy fürdőlepedőt és lemegy ajtót nyitni.
Szembetalálja magát Bobbal, a szomszéd lakás tulajdonosával, aki, még mielőtt a nő megszólalna, azt mondja:
- Most helyben kapsz 800 dollárt, ha leengeded a fürdőlepedőt. A feleség kicsit csodálkozik, de rövid habozás után leereszti a fürdőlepedőt és ott áll meztelenül Bob előtt, aki, miután jól meggusztálta, átad neki 8 db százdollárost. A nő visszamegy a lakásba, örülve a kis vagyonnak, amit kevesebb, mint 2 perc alatt szerzett, és bemegy a fürdőszobába, lerakni a lepedőt. A férj megkérdezi:
- Ki volt az?
- Bob, a folyosószomszédunk.
- És megadta a 800 dollárt, amit tegnap kölcsönkért tőlem?

Tanulság: ha időben megosztja partnereivel a! hitel-, és kockázatvállalási tényezőkre vonatkozó információkat, elkerülheti a cég imidzsének romlását.

2. lecke

Papbácsi kocsival megy a templomába, mikor meglát egy gyalogoló apácát. Megáll, és felajánlja, hogy elviszi a kolostorba. Az apáca beül, keresztbe rakja a lábát és kivillantja a combját. A pap nem állja meg, hogy ne fixírozza, néhány pillanatra el is veszti az uralmát a kocsi fölött. Miután visszatereli a kocsit a saját sávjába, hirtelen megfogja az apáca combját, aki a szemébe néz és azt kérdezi:
- Atyám, emlékszik a 129. zsoltárra?
A pap szégyenkezve elnézést kér az apácától. Kis idő múlva, engedve a kísértésnek, kihasználja a sebességváltás adta lehetőséget és újrakezdi, mire az apáca:
- Atyám, emlékezzen a 129. zsoltárra!
Újabb füligpirulás, újabb elnézéskérés, újabb dadogás:
- Bocsánatát kérem, nővér, legyőzött a test gyarlósága.
Odaérnek a kolostorhoz, az apáca egy szó nélkül kiszáll és egy utolsó, jelentőségteljes pillantást vet a papra. A pap gyorsan előveszi a Bibliát, megkeresi a 129. zsoltárt és ezt olvassa:
"Ne állj meg utadon, törekedj minél feljebb jutni, és tied lesz a mennyeknek országa."

Tanulság: Munkája során mindig szerezzen be minden elérhető információt, mert különben soha vissza nem térő lehetőségeket szalaszthat el.

3. lecke:

A cég egyik ügynöke, egyik hivatalnoka és a személyzeti igazgató együtt veszik ki az ebédszünetet. Útban a vendéglő felé egy ütött-kopott rézlámpást találnak a szemeteskuka mellett. Megdörzsölik, kijön a szellem, aki látja, hogy hárman vannak:
- Csak három kívánságot teljesítek, tehát mindegyikőtökre csak egy jut.
A hivatalnok félrelöki a másik kettőt és gyorsan elmondja:
- Én a Bahamákon akarok lenni egy fehér homokparton, egy soha véget nem érő szabadságon, mentesen minden gondtól, ami elronthatná az élvezetet!
Alighogy elmondja, már el is tűnik.
Az ügynök is előretolakodik:
- Én egy finom koktélt akarok szürcsölni Tahiti egyik strandján, oldalamon álmaim asszonyával! Ő is hipp-hopp, eltűnik.
- Most te következel. - Mondja a szellem a személyzeti igazgatónak. - Te mit kívánsz?
- Azt, hogy ezek ketten az ebédszünet végén ott legyenek az irodájukban!

Tanulság: Ha jót akar, csak azután nyissa ki a száját, hogy a főnök a sajátját már becsukta

málna2162
 
 


Jó reggelt!
Akkor most egy kicsit bővebb leszek :twisted:
Először is nagyon jól esik, hogy hiányoltatok, és kerestetek.

Muszkuru
én is elég érdekesnek találom az orvosod hozzállását a dolgokhoz. Én 5. terhességemmel úgy gondolom, hogy ami jól esik az edd meg, mindegy mi az, és ha mozogni szeretnél tedd azt. Én hiszem azt, hogy a mozgásigényt ki tudja elégíteni az is, ha hosszabb sétákat teszel valamilyen kellemesebb helyen, ne a városközpont bűzös közepén. Ha eddig nem mozogtál intenzíven, szerintem sem most kellene elkezdened. :wink:
saját rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban,nekem az 1. terhesség elején semmi problémám nem volt, éjszakai rosszullétetk, ennyi. 10 hetesen ki lettem írva táppénzre, mert megfáztam, ja akkor kenyérbolti-eladóként dolgoztam. Jobbnak látta a háziorvos, ha nem is megyek vissza.
14 hetesen bementem tollas-edzésre, bár akkor már én is hosszabb ideje nem mozogtam intenzíven :oops: ott nem sokat játszottam, csak bemelegítettem az egyik sráccal. Akkor éjszaka véreztem be :cry: elég erősen. Akkor derült ki, hogy előlfekvő méhlepényem van, ami teljesen rajta fekszik a méhszájon :cry: sajnos a mozgás valószínűleg nem tett jót. Szóval ez egy olyan tényező ami sajnos még 12 hetesen nem látszódott. Sajnos most sem tudom, hogy hol tapadt meg, csak reménykedem, hogy a mellső falon, mert az a legjobb :wink:
Egy szónak is 100 a vége, szerintem csak ami Neked jól esik. Elmúlik nemsokára a rosszullétes időszakod és akkor sokkal több életkedved lesz mindenhez :D . Még esetleg tornához is.
Itt többen is dicsérték RR terhestornáját, hátha majd ahhoz kedved lesz :wink:

Málna
sajnálom, hogy barátban ekkorát csalódtatok. Ja, és a hónapot is sajnálom :cry:

Vikike
gratula a kis-fütyishez :wink: A neve is nagyon tetszik. Mi Adrit ha fiú lett volna úgy nevezzük el. :wink:

Meli
pihenj sokat, remélem azóta már jobban érzed magadat.
Úgy szorítottam Neked is, hogy sikerüljön ez a hónap :(

Anyusziszi
pihenj sokat, vigyázz magatokra, minden rendben lesz. :wink:

Hoppá
örülök, hogy jobban vagy :wink:

Bocsánat azoktól akik kimaradnak, de nem vagyok valami top formában, elég sz@r volt az éjszakánk. A kicsi beteg lesz. Már este is kb. fél óránként felsírt, ott is aludt közöttünk. Akkor még azt hittem a hasa, mert elég sokat vacsorázott. Viszont már később az orrán nem kapott levegőt, cumival meg nem tudott a száján venni :( ezért sírt.Valamikor 3 óra körül bekentük bedörzsölőbalzsammal, azóta nyugodtabb, és büdösebb :oops: :oops: Előpróbát tart arra az időre milyen is lesz, ha újra baba lesz a házban :D

Puszi mindenkinek:Gabi 14+4

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az érdeklődést.Apával minden rendben!Azt mondta sehol egy arab! :wink:

Küldött képet:

Kép

:x Azért ezt én is szívesen megnéztem volna...

Megyünk Anyumékhoz,majd onnan benézek,ha Máté elaludt!

Pusza mindenkinek!!

málna2162
 
 


Sziasztok, remélem Sziszivel minden rendeben van. Jelentkezz, várunk!

Pluto, nem lehet könnyű, hogy beteg lesz Krisztike, kitartás.

Málna, biztos minden rendben lesz apával. Mikor jön haza??

Nektarin, Mamen? Mi van pirivel? Ugye nincs sehol?

Ma kotyvasztottam :wink: ebédre. Ha jó lesz, leírom. A lényeg, hogy nem tökölős. Tepsibe minden, aztán hadd szóljon...

Na, majd jövök még.

Húúúú, tényleg, nem tud valaki Miskolcon szállást ajánlani? 2 hét múlva szombaton ott lesznek jégkorong meccsek, és ott akarnánk aludni. Előre is köszi.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Majd kukkoljatok légyszi a dátum-idő jelzésre, h milyen dinka vagyok, ahelyett, h aludnék elolvastam 10-12 oldalt és most itt pötyögök :roll: :lol:

Szóval előszöris Sziszinek gratulálok!!! :lol: Vikikének is a kisfiuhoz :lol:
Üdv. a topic uj tagjainak :lol:

Mi jól vagyunk, a hétvégén azért nem tudtam jönni mert apa a gépet buherálta :roll: Vett bele egy tv tuner kártyás és azzal kinlódott aminek persze az lett az eredménye, h holnap beviszi az egész gépet az üzletbe, h állitsák be mert neki nem sikerült :roll: Hiába na, nem egy ezermester :wink: :lol:

Multhéten megtartottuk Dani szülinapját anyuékkal, ma pedig anyósomékkal-sógornőmékkel. Nem volt a szokásos buli, de volt torta. Anyuéknál cukrászdában készült kisautó mára pedig én sütöttem Milka csokitortát-akit érdekel a recept szivesen leirom, nagggyon fincsi volt, pillanatok alatt eltünk a tányérról :lol: Természetesen készültek képek is amiket az előbbiekben emlitett okok miatt még nem tudtam feltölteni, de pótolom és amint lesz időm összeállitok egy mini albumot Dani eddigi 1 évéről.

Mi az ovival elkezdtük a taknyolást, már nekem is fáj a torkom és szrepi vagyok :twisted: :twisted: :twisted: Szerencsére a gyerekeket egyáltalán nem viseli meg. Dani igy is egy kisördög, a Málna által leirt hiszti, dühroham és egyebek nálunk is mindennapi gondok. Ha rászólok, h nem szabad rámnéz, hablatyol vmit aztán felém legyint és folytatja. A kis bitang :lol:

Bocsi, h csak magunkról irtam, de már vonz az ágy, apa már rég bealudt. Holnap meg kelni kell az ovi miatt, 1/2 7-kor csörög a vekker :shock:
Mindenki vigyázzon magára, szép napot!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jó reggelt!Hol van mindenki??? :roll:

Kép
bea27
 
 


jó reggelt !

itt vagyok !

melózom !

holnap veszek tesztet ! hátha...

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?