Új privát üzeneted érkezett!

Zsizsik: azért az már igen csak valami, ha volt pé, de ne legyél türelmetlen, ha most nem is sikerül, szépen alakul a szervezeted, tuti lesz eredmény. 36.5 alacsony hő ugyan, de az a lényeg, hogy előtte mennyi volt, ha ennél pár tizeddel kevesebb, már jól vagy!
Azrt én szorítok neked is.
Málna:nekem is volt Trabcsim, meg Wartburg ezer évig, mindig okoztak is kis élményt, bezzeg a mostani szuper kocsik, legfeljebb az akku purcan ki, mint nekem tegnap :evil:
Meli: Pogácsa, körözöttel az fini! Nekem tegnap este sültkrumpli fagyival? Hogy tetszik?

Andi
candi
 
 


Szia Candi!!!!Fini lehetett!!!
Én nem is tudtam,hogy te is pco-s vagy!!!Ez korunk nőnépbetegsége.....csak gyógyszerrel próbálkozol???Az Aviva torna nem kipróbált még???Állítólag nagyon hatásos....

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli: jó volt,az előbbi sorokat ugye Zsizsiknek címezted?

Andi
candi
 
 

 
 

Képzeljétek,megmutattam a tesómnak a képeket (amiket Máténak csináltam),és szerzett nekem 10 db megrendelét :shock: Lehet,hogy ezt fogom inkább csinálni???

málna2162
 
 


Málna, ha jól megfizetik, miért ne?
És rögtön Jaguárra cseréled a Polót :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Málna: ez egy jó elfoglaltság lenne, nem?
Én 2 napja kajtatok mintákat a keresztszemeshez a neten,de nem találok olat amit keresek :cry:

Andi
candi
 
 


:lol:
Azt hiszem akkor jó pár képet kellene csinálnom...

málna2162
 
 


Musz: :lol:
Látom javul a kedved!

Andi
candi
 
 


Candi

Mit keresel?

málna2162
 
 


Málna, hát valamit valamiért... :wink:

Andi, ááá dehogy :?
Csak mindig a hülyeségen jár az eszem... :lol:
Bár most tényleg jobban vagyok, Sziszi ötletét megfogadva almát rágcsálok, így jobb egy kicsit

De azért továbbra is rosszul vagyok, jelen pillanatban a saját deo stiftemtől :?
Parfümöt már jó ideje nem használok, de valami kell, mert mostanában jobban izzadok... van szagmentes deo? (ami már önmagában is ellentmondás, kivéve, ha kismamákról van szó...)

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Candi :shock: nem te írtál a pco-ról???Vagy hülye voltam ismét....ha igen bocsi....

Musz,van illatmentes deo,az FLP-s Aloe vera deo...teljesen illatmentes és egy kicsit állítólag izzad az ember tőle,de nem büdi :lol: mert ki van vonva belőle az összea alumínium.származék,tehát még mellrákot sem okoz....1700ft,de hatalmas,a barátnőm használja(kismama)és már egy jó fél éve megvan neki és még mindig csak a fele fogyott el!!!Ha én otthon elhasználom,amit betáraztam,akkor én is venni fogok....pláne,ha ilyen érzékeny leszek én is a szagokra.....

Málna,ez jó kis üzlet!!!!!!Azt csinálhatod,amit szeretsz!!!!!És ráadásul otthon!!!!Keress a közelben lakáskultúra üzletet,hátha megveszi tőled őket!!!

Többiek hol vannak??????

Kép Kép
meli1118
 
 


Aha, Andi,visszaolvastam,tényleg szédült vagyok ma...ne haragudj....azt tudtam pedig,hogy Zsizsi az,de azt hittem te is na mindegy,ebből már nem verekedem ki magam.....

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, lehet, hogy megártott a körözöttes pogácsa? :shock: :lol:
Hú, azt hiszem estére valahonnan körözöttet kell szerválnom...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Hát igen, az már elég gáz, ha a saját szagomat sem bírom :oops: 8)

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


hajaj, elfogyott az alma :shock: :(

mellesleg gondoltam arra, hogy szabit veszek ki, de egyrészt nincs 6 hét szabim, másrészt pedig a főnökömmel (HR) arra jutottunk, hogy otthon úgysem csinálnék semmit, csak feküdnék, és jajgatnék, hogy jaj de szarul vagyok

akkor már inkább bejövök, a munka (néha) eltereli a figyelmemet
(ezt is ő mondta, és bár minden szentnek maga felé hajlik a keze, mert így ő is jobban jár :D , azért van igazság benne, amit mondott)

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


A fórumot lassan átnevezhetjük "Muszkuru monológjai"-ra :oops:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Hello csajok, ma is termeltetek.

Nagyon drukkolok mindenkinek, hogy trió-kvartett vagy akár ötös csapat legyen a befutó. Remélem amire hazajövök, mindenki örömhírrel fogad.

Meli, rettenetesen gyanús vagy. Ez több, mint jó jel. Mindegyőtöknek ezerrel drukkolok.

Holnap reggeltől nem leszek csütörtök estig. Elvileg este 6-kor hoz majd el apa a kórházból. Gondoljatok rám azért egy kicsit, jó? Már megint bőgni tudnék....de neeeem, én erős vagyok. Túl leszek rajta. Most hívtam a dokimat, fél 8-ra kell mennem holnap reggel, akkor kell befeküdnöm :? Hurrá :?


Plutó, nem semmi már mekkora pocid van... Szép nagy baba lesz :wink:

Málna, szép jó-gyerek jele lett Máténak. De milyen unalmas lenne, ha egész nap csak ülne, semmit sem csinálva, nem??? Ja, nem csodálom, hogy rendelnének tőled képeket, nagyon ügyes vagy :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá: ilyent nem mondj, Te tényleg erős kislány vagy, és sírj,ha azt kell! Gondolunk rádés várunk vissza, sok gyógyító puszi .
Musz: monológ? Ez még csak a prológ volt nem, majd ezután.... Holnap talicskával vidd ám az almát!
Meli: nem kell magyarázkodni, betudodm ezt is egy jabb gyanús jelnek nálad... :wink:
Málna: nem tudom a nőt hogy hívják, de macskákról és kutyákról készít karikatúrát és neki volt valamelyik oldalon pár mintája egyet le is mentettem,de jó lenne egy sorozat. Sokat mondtam mi? Na majd valamelyik nap megpróbálok a Camponában benézni a kézimunka boltba és ott meglesem a nő nevét.
Na Lányok akkor én mára ennyi voltam legyetek jók! Puszi
Hoppá: sokat fogok gondolni rád......

Andi
candi
 
 


Meli, kissé szétszórt lettél..... :lol: :wink:

Sajna nincs még ilyen görbe táblázatom, eddig nem nagyon lett volna értelme mérni, mert a pco mellett nincs vagy csak nagyon ritkán peteérés. :cry: De mivel most szedem ezt a bogyót, remélem, hogy minden hónapban - na jó, nem leszek telhetetlen - szóval minél gyakrabban lesz pé-m, úgyhogy ha most megjön pirike, utána mérni fogom minden nap a hőmet.

Hoppá, nagyon sokat gondolok rád, és büszke is vagyok rád, hogy pozitivan állsz a dolgokhoz. Tudod, már mindenki elmondta, de talán - és elnézést, ha bárki másképp gondolná - én vagyok az, aki leginkább elmondhatja, hogy jobb, ha ilyen hamar derül ki, hogy baj volt a babával. Most még talán nem élted annyira bele magad a terhességbe. Lesz majd másik babád, hamarabb, mint gondolnád. A küret után állítólag sokkal könnyebben fogannak meg a babák.
zsizsik
 
 


Kata, hát persze, hogy gondolunk rád!

Hüppögj csak, ha jól esik, ez most természetes.

Jó kezekben leszel, és a kábító koktél (tapasztalatból beszélek) pedig kifejezetten jóleső dolog :lol:

Várunk, hogy mielőbb visszatérj hozzánk!
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Kata, hát persze, hogy gondolunk rád!

Hüppögj csak, ha jól esik, ez most természetes.

Jó kezekben leszel, és a kábító koktél (tapasztalatból beszélek) pedig kifejezetten jóleső dolog :lol:

Várunk, hogy mielőbb visszatérj hozzánk!
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Ajaj, csak egyszer akartam :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Kata,nagyon erős vagy és természetesen gondolunk rád és szeretünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én abszolut szétszórt vagyok :lol: :lol: Nemsokára lejár a munkaidőm és tépek haza mert ruhákat kell elpakolnom a szekrényekbe és vasalnom :x :x :x :x inkább a halál,de most tényleg meg kell csinálni 8)
Holnap tudod mit főzök Ági szivem?????Rakott tököt jó tejfölösen....csak azért gonoszkodok,mert hátha ezt megkívánod és bírja is a babócád....tényleg erről még nem beszéltél???!!!!Hogyan nevezed a kicsid és mi lesz a neve,ha nagy lesz :lol: ???

Többiek gyertek már....legalább egy kicsit....
Puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, jöhet!!!!!!!!!!!!! Imádom a tököt, minden formában :D

A bentlakó mindent bír, még semmit nem küldött vissza, csak fenyeget :D , de azt folyamatosan...

Jelenleg KisKrampusznak hívjuk, apa nevezte el, mivel elég galibát okoz szegény anyjának :D

A neveken már javában vitázunk, nyertest még nem hirdettünk.
(Igazából már a gyártás kezdete óta vitázunk a neveket... :oops: )

Apa azt mondja, beszéljük meg vele is: pl. ha nem rúgja majd le a vesémet, azt jelenti, tetszik neki az általunk választott név :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Megyek haza
Körözöttet és rakott tököt vadászni :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia Ági!!!Jó legyél!!!Én este már nem jövök,de holnap tutti!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Halihó, van itt valaki?

Kép
vikike_
 
 


Voltam ultarahangon, (ugyebár a magas afp), de szerencsére a doki mindent rendben talált :D . Megszámolta a csigolyáit is, meg van mind :D . A magzatvíz mennyisége is normális.

Nika te mikor érzed leginkább a bébi mozgolódását, napközben vagy este? Én leginkább este szoktam mikor lefekszem, de szerintem elég lustika vagy majd beindul?

Hoppá nagyon nagyon elszomorított ami veled történt, de örülök, hogy pozitívan állsz a dolgokhoz, én biztos nagyon gyenge lennék hasonló helyzetben. Neked ki az orvosod? Én is gondolok rád holnap, addig is sok sok puszi és kitartás. Várunk vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!!Az igaszsg az,hogy rengeteg ismerőssel találkoztunk!És elment az idő!Mindegyikkel beszélgetni kellett,és mindegyik megcsodálta a pocimat!
De nem mintha nagyon hiányoztam volna bárkinek is!Megvagytok ti nélkülem is!Mindegy...................!
Hoppá!!Én is gondolok Rád holnap!Vigyázz magadra!
Vikie!ádika is este sokkal aktivabb,mint napközben!Márcsak azért is,mert addigra mi már kifáradunk!Egész nap ahogy járunk,ringatjuk őket,de ha "lenyugszunk" estére ŐK akkor kelnek fel,és virgonckodnak!
Hát igen!Ők márcsak ilyenek!!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


Ez igaz, ezt már más anyuka is mondta nekem, hogy napközben ringatózik és akkor pihizik :D . Én meg már kezdtem megijedni, hogyha majd megszületik akkor nappal alszik éjszaka meg majd huncutkodik. Egyébként apuci már hallotta ahogy lubickol :D .

Kép
vikike_
 
 


Az nagyon jó lehet!! :) Én régebben amikor még nem éreztem a rugdosását,akkor a porszivónk gégecsövével hallgatam a lubickolást!De Anyu mást hallott,meg Apa is!!Buborékol,lubickol,stb...............
Éreztél már olyat,hogy amikor leülsz buborákol ott lennt???
Vannak már olyan fájdalmaid a farokcsontodnál?
Görcseid (szurkálás)nincsen??
Van valami panaszod?

Kép
bea27
 
 


Jaj azt akartam még kérdezni, hogy szerintetek elég két naponta szednem az Elevitet, mert szednem kell még vasat is. Ti szedtek vasat? Nekem Tardyferon Fol drazsét írtak fel.

Kép
vikike_
 
 


Sajnos Én ebben nemtudok segiteni,mert még a vsat nem kezdtem el,at elevietet,meg nem is szedtem!
Szerintem nézd meg az elevitben,hogy van-e vas,mert ha van szerintem ne szedd!!!egyébként meg azt hallottam az elevitről,hogy csak a terhesség elején ajánlatos szedni!!!!!!!!!!!!

Kép
bea27
 
 


De vannak panaszaim sajnos, a farokcsontomnál nekem is szokott fájni bár mostanában nem igazán. Mindik éjszaka ébredtem fel rá mikor fordulni akartam, de akkor nagyon fájt. A hasam is szurkált egyik nap, gondolom ahogy a méhem nő nem?

Kép
vikike_
 
 


Én szedem az Elevitet már a terhességem kezdetétől, van benne vas, de úgy látszik nekem nem elég, mert elég gyér lett most a vérképem, a hemoglobinom 104. Az elevitről még annyit, hogy a dokim is mondta majd meglátjuk meddig szedjem, egyenlőre még a 28.hétig kell.

Kép
vikike_
 
 


Igen!!Tágul a méhünk!!Viszont a görcsökre-szurkálásokra meg a Magne-B6-ot ajánlják!Sajnos ezek a szurkálások,farcsont fájások TIPIKUSAN a terhesség velejárója!Ilyenkor egyik sem baj! :wink: Nyugi! :wink:

Kép
bea27
 
 


Látod!!Ahány Doki,annyi szokás!!Én meg azt hallottam,hogy nem kell az elevitet szedni csak a terhesség elején!Ne ETTŐL legyen a baba 4kg-os!

Kép
bea27
 
 


Hát igen erre nagy baba dologra rákérdeztem én is, de nekem azt mondta, hogy ez egy tévhit az elevitről, mert volt egy felmérés vagy mi és a lényeg, hogy nem az elevittől születnek nagy babák, na mindegy a fene tudja. Láttam a pocis képed múltkor, szép nagy már én nem viszem túlzásba eddig legalábbis, tényleg ilyenkor hétről hétre nő a poci?

Kép
vikike_
 
 


Igen!!!A 20.héttől NAPRÓL-NAPRA nő a POCI!! :lol: :lol:
Ez ilyen!!Kell a hely a "picinek"!!
Viszont vigyázz,mert a kilók is rohamosan jönnek fel!!
Tényleg!!Hol tartassz a kilókkal??

Kép
bea27
 
 


Még nem híztam semmit, izgultam is emiatt, de azt mondta védőnő, hogy nem gond, a lényeg, hogy rendben fejlődjön, meg lehet, hogy majd később hízok. Bár a főnöknőm azt mondta, hogy az első babájánál ő sem hízott semmit csak a baba súlya stb..., de a másodiknál már 26kg. Te hogy állsz?

Kép
vikike_
 
 


Elmentél aludni? Azt hiszem elteszem magam holnapra, vagyis minket mert ugye már nem egyedül vagyok :D . Na szép babás álmokat kívánok, rem. holnap is tudok jönni. Puszi meg a kis Ádikának is :D .

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok! 8)
Tegnap elkezdődött a suli, egész héten értekezlet :x
Kata! Gondolok rád és kívánom, hogy hamar legyél túl az egészen. De ne tartsd magadban az érzéseidet! Most kell sírni, utána a jövőre koncentrálni. :wink:
Meli, próbáltam vonalzót készíteni, de én analfabéta vagyok a géphez és az angolom is gyenge. Szóval 6-án kell megjönnie, de megtettünk mindent ellene :oops: Lehet, hogy nálatok is járt a gólya?
Vikike, Bea, jó nektek, hogy már ilyenekről tudtok beszélgetni. Bárcsak én is itt tartanék. Jártam Czeizel doktornál, ő mondta, hogy a legfontosabb a terhesség előtt 1-3 hónappal szedni az Elevitet.
Gabi, szépek vagytok!!!Már megint vasalsz???
üdv.: Mamen
mamen
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm a poci, és a gyerekek dicséretét.

Málna
a dudort én is láttam, de valami olyat írtál a képhez, hogy no comment, gondoltam nem akarsz beszélni róla :oops: így eldöntöttem biztos a cumi megnyomta neki :oops:

Hoppá
sok-sok erőt még erre a két napra.Sokat gondolok én is Rád.Ha már így alakult próbálj meg pihenni majd, bátorító puszi Neked Kép Ja, és ha esetleg még olvasod a soraimat, akkor egy jó tanács, mielőtt elalszol valami szépre gondolj, mert akkor jobb az ébredés :wink: Semmiképp ne a baba legyen az utolsó elalvás előtti kép, ez fontos.

Muszkuru
sokszor én sem tudom mit ennék. Főleg a vacsora gáz. Tegnap beálltam a hűtő elé, és semmi kedvemrevalót nem találtam. Végül kenyeret (pusztát) ettem tejjel. Én tegnap savanyú babot főztem füstölt hússal, de olyan sz@r volt tőle a gyomrom. nem ettem hozzá kenyeret, és így nem tett jót.
Én az öblítő illatával vagyok úgy, hogy van most is otthon 3 féle, de ki kell keresni melyik nem irritál.Na, a wc légfrissítő az meg a halálom. :evil: gyűlölöm.
Én az Avon golyósait használom, de ezek eléggé kis illatúak, de ott is van illatmentes is, de a Rossmannban is találsz. A Fa-nak is van. :wink:

Meli
milyen az a rakott tök? :oops: Én is szeretem a tökből készült ételeket, bár a múltkor a szomszédasszony töltött cukkinit csinált, az annyira nem jött be. Bár a fűszerezés volt nekem sok :roll:

Vikike
nem egyformán intenzívek ezek a gyerekek. Nappal ha rohan az ember nincs is ideje rá, hogy odafigyeljen arra, hogy mocorog e a kicsi, legalábbis nekem nem volt. Jeleket már ad nekem is, ha fekszem rendezgeti a "bútorokat" odabennt :D főleg a jobb oldalamat szereti. Még ez nem mocorgás, de annak az előfutára :D

Adjatok valami jó tippet mivel lepjem meg apát. Ma van a 9. házassági évfordulónk. Sütni kéne valami finomat, de mit, na majd szétnézek a füzetkémben.

Képek nekem is nagyon tetszenek, ezek a szalvétaképek, de nekünk annyi kép van mindenhol(szakmai ártalom a páromnál), hogy ilyeneket már nem is csinálok.

Más nem jut eszembe miről beszéltetek tegnap :oops:
Mindenkinek szép napot:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!

Vikike
Az elevitet a terhesség előtt kell szedni 2-3 hónapot és utána max a 13. hétig. Utána már csak arra jó, hogy iszonyúan meghízol a babaával együtt. Én a helyedben abbahagynám, a doki úgysem látja.
Ferrofolgammát én is szedtem a vashiány miatt, azt szedheted, meg pocak keményedésre a magnéziumot. A félidő után már semmi más nem kell, ha elég változatosan és egészségesen eszel.

Hoppá
Én is sokat gondolok rád. Legyél olyan bátor és erős mint eddig.
Puszi.
Vendég
 


Jó reggelt!!!!Tegnap a drága azzal lepett meg,hogy pizzát készített!!!!!Eljött a barátunk(a vőlegény)egy kicsit és jól belaktunk,dumáltunk....utána ledőltem,mint egy darab fa és égő gyomorral elaludtam.....mostmár mindig ennyit fogok aludni?????Félelmetes....nem akarom!!!Olyan lettem,mint egy téli álmot alvó medve :x

Gabi,a tököt legyalulom,a barna rizst megfőzöm,összekeverem a tökkel és darált husival,teszek bele hagymát,fokhagymát,friss zöldfűszereket,sót és tejfölt....be a sütőbe és fél óra múlva kész....nagyon fini könnyű kaja....
Apának mi a szakmája,amiért sok nálatok a kép??

Mamen!www.lilypie.com-trying to concieve-itt kiválasztod a tickert,beírod az adataidat,ut.mensi,ciklushossz....és click.Utána a középső kódto(bbc kod)bemásolod a profilodban az aláírásodhoz!
Ha elakadsz szólj,segítünk!!!

Bea drágám,én kerestelek Málnánál msn-n!!!!!!Hiányoztál ám....

Mindenkinek szép napot!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
apa egy képkeretgyártó kft.-nél dolgozik. Aztán ott képet is csinálnak, sőt most kasírozott képeket is.
Aztán időszakosan tud hazahozni, mert kimarad, vagy kér, vagy pl. karácsonyra is kaptak :wink:
de volt olyan is, hogy mentem takarítani és beleszerettem egybe :oops: na, azt szoktam kérni, hogy hozzon.
Amúgy szakmája szerint ács a párom, de nem dolgozott benne még. A családban, ill. barátainál segít tetőt csinálni, ill. újjítani, de egyébként nem dolgozik benne.

Én nem tudom most belebújt a fiamba a kisördög :evil: Tegnap kipróbálta alkotói tehetségét, Adri szobájuában. A falra rajzolt mintát filctollal :evil: na, meg napok óta egyeli a virágaimat. Már oltottam le muskátlikat, ő meg rendszerint kiborítja őket.
Most van valami front????
Málna, Sziszi a Ti fiaitok most jók?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi,értem...ez jó,én is nagyon szeretem a szép képeket!!!!Akkor gondolom otthon is szeret barkácsolni!!!!Az én szívem már évek óta készül ezt-azt csinálni,pl.nekem virágtartókat,hintát....de ő nem szakmabeli,nem tudja,hogy kezdjen hozzá,meg hát ideje sincs.....

Ma megyek az unokatesómékhoz játszani a kislányával....már nagyon várom...úgyhogy délután már nem leszek!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
bizony szeret barkácsolni. Sőt nem csak fával, hanem amúgy is szeret mindenfélét kipróbálni.
Ő belemegy a műszaki kütyükbe is :shock: ennek akkor kevésbé örülök, ha az még garanciális :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Vikike!
Örülök,hogy minden rendben. Az én párom is hallgatta, hogy lubickol de ha odarakja a kezét akkor nem mozog.
A mozgások reggel 10 óra körül, aztán délután kb. 15:00 este 20-22 között mozgunk már egyre többször jelentkezünk. Előfordul olyan is, hogy lefekszem a tévé elé munka után 18:00 körül s akkor is.
Ők tényleg érzik, hogy mikor van időd velük foglalkozni, ha elfoglalt vagy akkor nem zavarnak :)

Kilók én 4 kilónál tartok de állandó éhségérzetem van. önkontroll pedig csökken. Még jó,hogy ennyi a gyümölcs.

Bea tök jó öltlet ez a porszívó cső én is kiipróbálom.


Kis_plutó!
A kis ördög biztos érzi az időjárás változást.

Hoppá!
gondolunk rád. Erős vagy.

Tegnap olvasgatva titeket én aki nem szeretek főzni meghoztátok a kedvem s csináltam krumpli prószát + ma délre spagettit.
Olyan jó nektek, hogy így szeretek főzni.

Muszkuru!
Te kis mindenevő :) jó volt a monológod.

Málna!
Szerintem is a kreativitásodat ki kellen használnod. Lakberendezés stb.

Meli!
A szétszórtság is lehet a terhesség jele.
Gyanús vagy.

Jó lenne egy triumvirátus már.
A jövő hét izgalmas lesz.

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt!

Kata, gondolatban veled vagyunk! Kép

Gabi, köszönöm a tippet, körbenézek a rossmannban.
Én amit bármikor meg tudok enni, az a májkrémes kenyér.
Bár nem túl puccos kaja :roll:

Vikike, nem baj, hogy még nem híztál, a baba úgyis elveszi, amire szüksége van, és látványosan gyarapodni csak a 24. hét után fog.
Valahol azt olvastam, a kiindulási súly 15%-át ajánlják magunkra szedni, mindegy milyen elosztásban.
Az okosok szerint amit félidő előtt hízol, azt a legnehezebb leadni.
Szóval ügyes vagy, és én irigykedem, mert én már most harcolok a kilókkal...

És íme a tegnap beígért gumifelfüggesztéses nadrágos kép:
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?