Új privát üzeneted érkezett!

Egyébként MI is ÖRÜLÜNK,hogy egyidősek vagyunk,és megoszthatjuk a "tapasztalatainkat",és az aggodalmainkat!! :lol:
Jut eszembe:Mi lesz velünk ha már meglesznek a gyerkőcök???Hogy fogunk levelezni,társalogni?? :cry:

Kép
bea27
 
 


Mókuska!
Tényleg szerencsésnek mondhatjuk magunkat.Gondolom ti meg sokmindent megbeszéltetek a Gabival.Furcsa véletlen,de mindkettőnknek fiú tesó jutott,ami persze nem baj,max.nem pont ilyen dolgokról lehet csevegni :D

Bea!
Én is nagyon kíváncsi vagyok Candire.Reméljük ő lesz Muszkuru párja :D
Majd küldök képet :D
Antik fenyőbútorokat vettünk a Metróba,egész jó áron.Sajna nem nagyon férünk már el ruhaügyileg.+komódot,amiből majd a pelenkázó lesz :D
Egyébként személyesen neki rugikat vettem jobbára.Meg van egy két kölcsönkapott dolgunk :D
Kedden 16.50-re kaptam időpontot.

KépKép
takido
 
 


Ugyanígy,neten keresztül,na meg telefonon.Azért remélhetőleg néha hagyják,hogy egy kicsit magunkkal is foglalkozzunk :D

KépKép
takido
 
 

 
 

Ma találkoztam az egyik rég nemlátott szomszédunk lányával,akivel még a terhességem elején taliztam,és aztmondta,hogy jól nézek ki!!Van valami panaszom??Neki már van 3 lánya!Aztmondta,hogy jól kivan kerekedve az arcom!! :( :( BUFLÁK FEJŰ LETTEM!!! :cry:

Kép
bea27
 
 


Akkor valóban nem,én is már csak akkor hallottam róla,mikor utazás előtt voltam nála,és a lelkemre kötötte,hogy biztosítás legyen ám.Anélkül soha nem is mennék sehová.Persze így 1 napra az más.+közel van Sopron :) Persze nem akarom,hogy szükség legyen rá,de mégis.

KépKép
takido
 
 


Biztos nem úgy gondolta. :!:

KépKép
takido
 
 


A kölcsönkapott is ruha??
Na arra befizetek,hogy hagyják majd!!Kifognak sajátitani!!
Te várod már???
Kinek van fiú tesója??

Kép
bea27
 
 


Eddig is dagi volt a fejem!!Te Jó Isten!!Hogy fogok a végére kinézni?? :shock:

Kép
bea27
 
 


Már nagyon gyors a net??Mikor búcsúzunk mára??Férjed alszik már??

Kép
bea27
 
 


Hát neked meg nekem,vagy nem jól tudom?(fiútesó)
A kölcsönkapott nem ruha,hanem pl.cumisüvegtartó(tudod,ami hidegen,meg melegen is tart)+fürdetéshez,ami lebeg a vízen,és alátámasztja a babát(a nevét nem tudom),majd kapunk kiskádat is,meg elvileg légzésfigyelőt+hastartó,vagy mi a fene.Hirtelen ennyi jut eszembe.

KépKép
takido
 
 


Ha gondolod mehetünk aludni.A férjem már bealudt.nemrég ért haza fát vágott+pakolt a szüleinél.

KépKép
takido
 
 


És nektek milyen babacuccaitok vannak már?

KépKép
takido
 
 


Mik vannaK!!!Én a Tesómtól 2 zsák ruhát örököltem,meg egy egész dobozzal!Majd októberben még kapom a műszaki dolgokat,babakocsikat,stb...............Majd teszek róla fel képet!!
Nekem 2 lány tesóm van!!(Nővéreim!)

Kép
bea27
 
 


Akkor hülye vagyok,nem tudom,hogy miért emlékeztem arra,hogy fiútesód van,hiszen szoktad is mondani,hogy a sógorod :oops:
Az jó dolog,ha sokmindent megkaptok :D
Elvileg Bécsbe akkor akarunk menni,mikor lesz a bababörze.Unokatesóm ott lakik,és majd értesít :D

KépKép
takido
 
 


Ruhák vannak!!Rugdalózok,body-ik,bugyik,zoknik,pólók,farmerok,kord nadrágok,dzsekik (babakocsisak),Ezekből egy rakat!!Sapkák!Még jó,hogy a tesóméknak is mind a kettő gyerek téli volt!
És,hogy fiúk!Most vehetnék RÓZSASZINŰEKET!!

Kép
bea27
 
 


Hát igen,ez nagy mázli :D

KépKép
takido
 
 


Na,mi legyen?Folyt.köv.holnap?

KépKép
takido
 
 


Nekünk csak bababútort kell venni,meg babahordozót,meg egy-két cumisüveget!!Bár azt kaptam vagy 4-et,de azért had legyen neki sajátja!A kiságyat Ők mondták,de inkább veszünk egy szettet!Tudod:Szekrény akasztós-polcos,pelenkázó,kiságy!Ezt láttuk a múltkor a KIKÁban 85.000Ftért!Apa azt akarja megvenni!Majd még szétnézünk!
Még azt akartam kérdezni,hogy Te kaptál már TÁPPÉNZT??Mert itt az a divat,hogy 3 hónap után küldik,de akkor már a 3 havit!!

Kép
bea27
 
 


Még azért megvárom a válaszodat!!

Kép
bea27
 
 


Mikor jössz holnap??Én a szokásos 9 fele,akkor egy kicsit nyomulok,aztán Apa hazajön,és elmegyünk,és este talán újra jövök!Mindig azt irom,hogy talán,és mindig jövök!! :oops:

Kép
bea27
 
 


85000-ért jól hangzik :D
Én még nem kaptam táppénzt,mert még szabin vagyok.Majd szeptember közepétől leszek táppénzen.

KépKép
takido
 
 


A szabit,hogy fizetik?Na tessék!Folyik az előtejem!! :oops:

Kép
bea27
 
 


Ez a jobbik,minthogy tuti,aztán mégsem.
Felkelés után én is jelentkezem.Igaz a héten ez 10.30körül szokott sikerülni,de majd igyekszem :D

KépKép
takido
 
 


Megvárlak!!!!!!
Álmodjatok Tüncivel szépeket!!Jó éjt!!Puszi!!Bea

Kép
bea27
 
 


A szabi ugyanolyan,mintha dolgoznék.Augusztusba mindig szabin vagyunk,zajlanak a felújítási munkálatok :)
Nekem még nincs olyanom(előtej) :) Milyen érzés?

KépKép
takido
 
 


Ti is Ádival.Nektek is jó éjt :!:

KépKép
takido
 
 


Erre az előtejre azért holnap még visszatérünk :D

KépKép
takido
 
 


Furcsa!!Csak azt veszem észre a pólómon,most a pizsimen,hogy "nedves"!!De csak egy kicsike foltban!!Olyan max.10Ftos nagyságban szokott lenni!!

Kép
bea27
 
 


Ja,már itt is a válasz.
Ez tényleg furi lehet.Valőszínüleg nem lesz gondod a szoptatással :)

KépKép
takido
 
 


Tényleg elköszönök.Jó éjt :D :!:

KépKép
takido
 
 


Ki tudja???Majd meglátjuk!!!

Kép
bea27
 
 


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt!

Kép

Bea-Dóri

Hát ti aztán tudtok csacsogni! :shock:
Székrekedésre nagyon jó még a nagyi szilva lekvárja...Kicsit olcsóbb is...

Dóri

A légzésfigyelő jó ötlet!Nekünk is volt.Szerencsére soha nem riasztott csak akkor amikor elfelejtettem kikapcsolni,és kivettem Mátét az ágyból.
De nekem sokkal megnyugtatóbb volt,hogy van és éjszaka ias jobban tudtam pihenni.

Megyek lassan,mert lejárt a mosógépem és Máté is ébredezik.Aztán pakolnom kell mert ma megyünk mát Tiszafüredre!
De azért még benézek!
Pusszanacs!!

málna2162
 
 


Málna!
Jó nyaralást!
Mi Tiszafüreden voltunk lagziba júliusban. Olyan kedvesek az emberek. A strand közelében voltunk elszállásolva.

Légzésfigyelőt érdemes venni vagy bérelni? S milyet ágyra szerelhetőset vagy olyan hordozhatót?

Taido!
Nyugi ne izgulj.
Nekem a mellem gombja tegnap este úgy ki volt száradva meg ilyetem de reggelre elmúlt.
Ti kenitek valamivel? Én csak a környékét.

Tegnap voltam dokinál hallottuk a szívhangot.
Este a húgi ott aludt nálunk. Apuci kinnt van Németországban.
S képzeljétek érezte ahogy rúg. Apának el se merem mondani, mert ő még nem érezte, s meg lenne a féltékenység.

Anyusziszi!
Drukkolunk.

Mindenkinek jó hétvégét!
Pihenjetek helyettem is én úgyse tudok vendégek :)

Kép
nika04
 
 


Ilyetem=ijedtem

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt! Vagy inkább szép napot! :twisted:

Akik este aktívkodtak most milyen jóízűen alszanak.
Én nem tudok sokáig aludni, sőt igazán kinyújtózni sincs időm, mert olyan gyorsan támad rám a rosszullét, és muszály kelnem , hogy egyek valamit, ill. reggel keksszel indul a napom :oops:

A székrekedésre az aszalt gyümölcsök is jók. :wink:

Előtejről nekem azt mondták nem jelent semmit :oops: Sem azt, hogy sok tejem lesz, sem azt, hogy nem lesz.
Adrival volt, viszont Krisztikével nem. Mind kettővel volt tejem bőven, remélem most is így lesz :wink:

Ma megint kéne főznöm, de semmi ötletem :roll: hirtelen semmit sem kívánok, a francba.
Valakinek valami jó kajatippje? Bocsi Musz :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Én már felkeltem!!
Dóri majd csak egy óra múlva lesz!!Már tömöm mamgamba a regelit!!

Kép
bea27
 
 


reggelit

Kép
bea27
 
 


Szep Jo Napot Mindenkinek!

Mostanaban nem aktivizalodtam, de azert neha fel-fel kukkantok hozzatok hogy elolvasgassam hogy kivel mi tortenik.
Bea, Takido.............ti pezsegtetitek a topikot :P

Velem minden a regi, annyi kulonbseggel hogy igyekszem rabeszelni magam hogy ne akarjam annyira gorcsosen :roll:
Ezert nem is jovok minden nap, de amikor odaulok este a gephez annyira nagy a kesztetes hogy feljojjek kozetek.....csak legalabb olvasgatni
Ma nincs fonokom ugyhogy gondoltam irok is egy kicsit :wink:

Legjobb baratnom babas lett, egyszeribol sikerult nekik :D
Szeptemberre terveztek az elso aktiv honapot, de ugy gondoltak (latva a mi peldankat) hogy gyakorolnak elotte......es hat egybol osszejott! Annyira irigylem, de szegenykem olyan szarul erezte magat amikor kerdeztem hogy mi van, meg hogy mit erez......
Halvany csik vot a teszten es kesett a mensije 4 napot, amit soha nem szokott es azt mondta hogy olyan erzese van mintha fel lenne fazva......dehogy ez meg nem biztos hogy baba, bla,bla, bla.
En szivbol remelem hogy baba :D es titokban azt hogy hamarosan nekem is lesz es akkor majd egyutt tologathatjuk a babakocsit :wink:
Meg jo is hogy o elobb lett babas, mert majd a tapasztalatokat atadja.....nekem mar sokkal konnyebb lesz, mert minden cselt tudni fogok :wink:

Malna, Jo nyaralast nektek, vigyazatok magatokra es a kis rosszcsontra!

Most nem irok mindenkinek kulon-kulon, legyen Mindenkinek Olyan napja amilyet kivan :P

2,5 hetig nincs fonokom... :!:

Kép
icus
 
 


Jó reggelt,

lányok, (Bea és Dóri) ti kis éjjeli baglyok, ennyit csacsogni.... :wink:

Kis plútó: sajnálom hogy ennyire megviselnek ezek a hetek, gondolom, bőven van már gyakorlatod a rosszullétek elviselésében, de azért remélem, hamarosan odébbáll ez a róka koma.... borzasztóan rossz tud lenni az ember közérzete, még emlékszem rá.... :cry:

Málna, mi a manó, most akkor ti ma mentek le ?
Msn-ezzünk !
zsizsik
 
 


Sziasztok,

mégis belógtam hozzátok, mert el vagyok kenődve.
Hő tegnap este 37,1.
Ma reggel 36,9 (már három napja ennyi minden reggel, előtte 36,8 volt két napig).
Csináltam tesztet, mert apa nyaggatott, negatív lett. :cry:

Már annyira kivagyok, ez a sok csalódás...

Szerintem 25-32. nap között lehetett a tüszőrepedésem, talán van még esélyem :?: :?
Mit gondoltok?

Ha nem vagyok terhes, akkor meg miért jön meg ennyire össze-vissza. Utóbbi hónapok: 30,40,28, és most megint már 38
Vendég
 


Icus!!Ha akarod segitek neked!!Megadom neked a kétféle módszer adatait!!Akarod?
Csak a személyes adataidra lenne szükségem!!Priviben elküldheted! :wink:

Kép
bea27
 
 


Anyusziszi!Hányadik napnál tartassz most????

Kép
bea27
 
 


Sziszi,

Neked mindig ilyen ossze-vissza volt a mensid vagy csak mostanaba borult fel?

Kép
icus
 
 


Bea
38.
Vendég
 


Akkor még várd ki türelmesen azt a két napot!!!Nyugi!!Este meg nem kell mérni a hődet!!Csak reggel!Remélem még áynugalomban méred!Szerintem a 36.9 nem rossz!!Az is 37 körüli!!NYUGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Bea,
Milyen adatokra lenne szukseged?

Mar csinaltal nekem korongot....Aug 4-7 kozott kellett volna akciozni, de akkor pont megvolt :shock:

Mi a masik modszer?

Szuletesi adataim: 1979 Februar 9
mi kell meg hozza?
orat csak kb tudok :( reggel 7 es 8 kozott

Kép
icus
 
 


Megnézem a Jónást neked!
Pillanat!!

Kép
bea27
 
 


Icus
BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép
És egy szívből jövő ajándék :wink:
Kép Küldtem, majd figyeld :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Icus!!A JónásAug.4től-7-8ig mutatja!
Szeptemberben meg:2-6ig!Tudok még valamiben segiteni?? :)

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?