Új privát üzeneted érkezett!

VVViki, mesélj magadról, mióta próbálkoztok? Mit lehet még tudni rólad??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


[quote="hoppá"]V írta:hoppáVViki, mesélj magadról, mióta próbálkoztok? Mit lehet még tudni rólad??

április óta, de a gyógyszerszedés után a ciklusomnak két hónap kellett míg beállt.
most már pontos.
32 éves vagyok, már gyerekként is rettegtem a hányástól, most meg alig várom, hogy végighányjam a reggeleket...
vvviki
 
 


Sziasztok!

Vvviki üdv. a csapatban Kép , mielőbbi pocakosodást kívánok Neked :wink:

Hoppá ma olvasó üzemmódban lettem volna, de nem volt nagyon mit :D Ma nem tudom miért fájt a hasam és pihengettem, lehet, hogy a dobozok cipelése nem tett jót :roll: :?:
Te, hogy vagy?

Jó éjszakát:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

hát, kicsit irigyellek a pocakodért !
vvviki
 
 


mióta felfedeztem ezt a topikot, nem szomorkodom amiatt, hogy még nincs baba a láthatáron
csak az a nyavalyás pozitív teszt ne lett volna áprilisban..
úgy bőgtem az UH után - mikor kiderült hogy nem lesz babám - mint egy ovis !
vvviki
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
Felébredtem!!!!!!
Tegnap nagyon jót buliztunk a szigeten,de már éjjel egykor eluntuk a dolgot és hazaindultunk!!!Rájöttünk,hogy kicsit kiöregedtünk már ebből,mármint az éjszakázásból :oops: Ráadásul a Black out koncert alatt kiment apa bokája a k..rva deszka be volt szakadva a nagysátorban.....úgyhogy most fáj neki...én vezettem haza,zuhogó esőben a tesóm kisPeugeot-ját!Nagy élmény volt!A Stadionoknál parkoltunk és onnan 50 perc alatt hazatekertem....annyira nem volt forgalom az utakon!!!!

Eszti,lehet,hogy összefutottunk,csak nem vettük észre egymást.....melyik koncerteken voltatok ott????


Bea,szívem!TE MÁR ANYUKA VAGY!!!!!!!!Minden szón érzni,amit a kisfiadról írsz!!Meg ahogy az unokaöcséiddel viselkedsz!!!Te nagyon jó anya vagy már most és az is leszel!!!!Ádika pedig szófogadó,okos kisgyerek!!!!Jó kis program volt a két (és fél)kisfiúval....nekem már csak egy kicsi unokatesóm van,a többiek má nagyobbak,velük mi már ping-pongozunk,focizunk...nem lehet őket kielégíteni egy sétával a Ligetben :cry:

A piával kapcsolatban teljesen igazatok van,aki tud mértéket tartani,az nyugadtan ihat,ha megkívánja...más kérdés,hogy bírja-e majd a gyomrom....de hát simán megvan nélküle az ember...én pl.tegnap is úgy buliztam,hogy egy kortyot sem ittam....

Kata,nincsenek rosszulléteid???Hogy viselkedik a gyomrod Esztike miatt :?: :P :P :P

Szia Viki!!!!!Ha csatlakozol hozzánk,szerencsés leszel te is,ez egy mágikus topik!!!!!!!Itt mindenki babás lesz!!!!!

Mindenkinek jó pihenést mára,majd még benézek,csak visszabújunk kicsit apuval :oops: :oops: :oops:

Kép Kép
meli1118
 
 


jó reggelt Mindenkinek !

itt Egerben kicsit szomorkás az idő, de mától vannak az esélyes napjaim, tehát semmi szomorúság !
vvviki
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk,hogy szerencsésen hazaértünk.Remélem mindenki jól van,és csak pozitív dolgok történtek,míg nem voltam itthon :D
Nincs most időm visszaolvasni,lett új babásunk?
Azt látom,hogy új taggal bővültünk,szia vvviki :!: :D

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!
Takidó, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, utoljára kettesben :D
Mi történt, sokat nem kell ám visszaolvasnod, de ami a legfontosabb Muszkuru végre elővehette a plüssgólyát a szekrény mélyéről :wink: :D szóval Ő az új kismamink.
Málnáék Météval kórházban voltak, még azóta nem jöttek haza, bővebbet nem nagyon tudok róluk, az, hogy hételején kiengedték őket, az még biztos.

Vvviki szóval heves megyei vagy. Eredetileg én is onnan "származom" igaz én Gyöngyös mellől, de imádom azt a környéket :wink: Ja, és persze mindent bele :wink:

Meli ápolgasd apucit, úgysem érdemes kibújni az ágyból olyan pocsék az idő.

Engem reggel megint meglátogatott a róka koma, más ilyenkorra elfelejti, és mintha egyre rosszabbul lennék :roll: ,hogy is van ez :roll:
na, megyek ebédelni.
Puszi:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Helló Csajok!!Ma még nem jövök annyit,mint szoktam,de holnaptól............reszkessetek!!!Ma gyorsan összedobtam az ebédet (rakott krumpli),aztán ledőltem tvézni!!!Ádinak nagyon tetszett a Hawaii-ozás!!Egész nap nyomta a TAM-TAM-ot!!
Dóri!!üdv. újra itthon!! :lol: Milyen volt?Mesélj!!! :shock:
Málna is jön már holnap!! :lol:
Lassan már a Candi is hazajön!!Még 7 nap!!
Most mondják a tv-ben,hogy jön a meleg!!! 8) 8) NE MÁR!!!!!!!!
Na!!Holnap jövök!!Puszi mindenkinek!! :wink:

Kép
bea27
 
 


szia !

gyöngyösi vagyok, de a párom egri, így most itt vagyok
vvviki
 
 


itt Egerben nagyon szomorkás az idő, a baba projekteknek jót tesz !!
annyira jó, hogy itt mindannyian egy valamit szeretnénk, kisbabát és megértjük egymást
amikor a pozitív tesztem után az UH után megmondták, hogy nem lesz baba, összeomlottam, de most már optimista vagyok !
CSAKAZÉRTIS SIKERÜLNI FOG !
vvviki
 
 


[quote="vvviki"]i írta:vvvikitt Egerben nagyon szomorkás az idő, a baba projekteknek jót tesz !!
annyira jó, hogy itt mindannyian egy valamit szeretnénk, kisbabát és megértjük egymást
amikor a pozitív tesztem után az UH után megmondták, hogy nem lesz baba, összeomlottam, de most már optimista vagyok !
CSAKAZÉRTIS SIKERÜLNI FOG !

Vvviki bizony, bizony sikerülni fog.
Sajnos sokan járnak úgy mint Te, de nem szabad elkeseredni.
Itt töben, de olvasom máshol is, hogy sokan szednek terhességi vitamint ebben a stádiumban, mert segíti a megtapadást. Utána meg ha van pos. teszted, ha Egerben hüvelyi Uh.-gal állapítják meg a terhességet érdemes korábban menni.

Jó reggelt!

Tiszta álomkór vagyok, de muszály kekszet rágcsálnom, mert egyébként dekkolhatnék a fürdőbe, ahol mont igencsak erős festék-szag van :cry: tegnap lefestette a radiátort a párom, de nagyon erős a szaga még mindíg :cry:

Bea
az csak jó ha szokod a "taposómalmot", bár a picivel azért másabb lesz. És persze, hogy most már anya vagy, bár igazi anyáva majd a szüléskor születsz Te is. Onnantól kezdődik az állandó aggódások időszaka, de minden perce megéri.

Muszkuru
még pénteken kérdezted, hogy mikor jönnek a rosszullétek, na ez tényleg egyéneneként változik. Hoppánál elég korán kezdődött.
Nekem először nem volt, csak a kaja "undor", kicsi émelygéssel tetőzve. Most már ez nőtt. 8 hetesen hánytam először, de egyfolytában émelygek. Bízom benne, hogy legkésőbb mikor megmozudul Bütyike el fog múlni. Mikor már járunk a suliba elég ciki lenne ha útközben lennék rosszul :shock: mindíg is az ilyentől rettegtem, ezt eddig megúsztam.
Na az első terhességemnél 15 hetesen hánytam először addig csak émelyegtem, na de utána még egy jó párszor.
Krisztike ügyes volt, ő nem kínzott így egyáltalán. Viszont vele már terhesség előtt szedtem vitamint, lehet, hogy az jót tett?

Meli
tegnap is biztos jó volt az esti koncert a Szigeten. Rasmus, imádom a zenéjüket. Öregszünk, fene tudja. Igaz ami igaz, jó mulatós-zenés rendezvények mostanában jobban vonzanak :oops:

Többiek, gyertek és írjatok :wink:
Szép napot:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
vvviki!
üdv köztünk!
hajrá itt mindenkinek összefog jönni ebben az évben.

Mlei!
Már én se bírom úgy a bulizást mint régen. Mi is áttértünk a mulatós zenékre :)

Kis_plutó!
Jó takarítást!
Kitartást a rosszul létekhez.

Bea!
Jó, hogy újra aktívan itt leszel közöttünk. Olyan jó, hogy leírod mi történik Ádival.

Takido!
Várjuk az élmény beszámolót!

Mi jól vagyunk!
Apának nem mozog csak nekem többször érzem már egyre erősebben. A hétvégén kidolgoztuk mi is magunkat anyuéknál. A felújítás utáni takarítás. Elfáradtunk.Készítettem buktát + sóska főzeléket. Anya felügyelete mellett. Jól sikerült. Otthon anyuval szeretek főzni, de egyedül nem. Jókat dumálunk akkor stb.
Most hétvégét végre itthon töltjük édes kettesben ill. hármasban. Nagyon várom, bár a párom a héten megy ismét Németországba s csak szombaton jön meg. De vasárnap csak a miénk.
Olyan szeretetéhes lettem mióta terhes vagyok.

Kép
nika04
 
 


Sziasztok!

Muszkuru

GRATULÁLOK!!!!Sajnos a párod nem én lettem...

Visszaolvastam :shock:
Látom a kismamik jól vannak,a kisebb balesetektől és kellemetlenségektől eltekintve mindenki rendben van.

A táblát igyekszem friisíteni.És rakok fel képeket is.

Szóval a nyaralás nagyon jól sikerült...csak épp nem így képzeltük el.
Pénteken (júli.28.-án) mikor lementünk még semmi baj nem volt Mátéval,egészen szerdáig(még az idő is jó volt).
Kedden éjszaka már nem aludt jól, és szerdán is délben kelt fel. Aznap volt a szülinapja. Feldíszítettük a konyhát,volt a lufi,torta, kistűzijáték. De nem evett, és alig ivott. Szinte folyamatosan lázas volt. Ahogy kiment a lázcsillapító hatása rögtön felment 39-40 C közelébe. Akkor gondoltam,hogy ez már nem vicc amikor,se a túrórudit ,se a danoninót nem ette meg .És a pelusa is majdnem teljesen száraz volt. A szája szegénynek meg olyan volt ,mint egy ázott kutya.(mármint a szaga :shock: :? )
Irány Miskolc. Beértünk a GYEK-re,ahol kis híján idegrohamot kaptam, amikor "megkérdezte" a betegfelvételen dolgozó hölgy, hogy miért ide hozom a gyereket,miért nem mutattam meg orvosnak Tiszadorogmán (rövid idegenvezetéssel vázoltam neki,hogy ott 300-an laknak, nincs posta,iskola...nem hogy orvos) ,és egyébként sem itt lakunk . Na ott ledobta az agyam az ékszíjat. Leb.....m elé a gyerek TB kártyáját,és megkértem,hogy amennyiben nem látja akadályát annak,hogy hívjon egy orvost akkor legyen szíves. Nem kurvára mindegy,hogy hol kérek orvosi segítséget,ha van érvényes biztosításom???!!Ezek szerint ha Miskolcon elgázol egy autó, és mivel nem vagyok miskolci lakos ott elásnak???Nem nagyon tudott erre mit mondani...Szeretem amikor valaki nagyon fontos embernek gondolja magát.
Na mind1.Megjött a doktornő (akinek természetes volt,hogy megvizsgálja a gyereket,és nem értette,hogy miért akadékoskodtak a bet.felvételen).Tüszős mandulagyulladás. Persze,hogy nem evett és nem ivott hiszen nem tudott nyelni. A szájszag is a gennyes tüszőktől volt.
Egy éjszakát maradhattam vele.(A többi napon reggel 6-tól ,az esti elalvásig.)Kapott infúziót. Az acetonos lehelet miatt adtak neki,de szerencsére a teszt negatív lett. A branül bent maradt a kezében ,azon keresztül kapta az antibiotikumot.
Úgy volt,hogy szombaton már kiengedik ,de a vérsüllyedése magas volt.
(Tegyük hozzá,hogy a leleteket nem látuk.8 éve dolgozom az eü.-ben Apa 11.Alig volt gyerek az osztályon .A további kórházi tartózkodás hátterében, az ágykihasználtság és a HBCS finanszírozás áll. Máté szombaton már két napja teljesen láztalan volt a torkán már alig volt tüsző. Evett, ivott.)Úgyhogy hétfő lett belőle.
A szomszéd ágyon fekvő kisfiú ( Ő forró krumplit nyelt) szintén hazamehetett volna már szombaton ,de mégsem. Úgy volt,hogy Ő is hétfőn megy. Aztán vasárnap fájlalta a kezében a branüt ezért kivették. Az ab.-ot szájon át kapta. Egyet éjszaka,miközben aludt majd reggel. Amit kb.30 perc múlva ki is hányt. Rögtön bent tartották még 3 napra ,mert biztos valamilyen vírus. Se vért se vizeletet nem néztek neki,hogy tényleg vírus -e ,vagy esetleg a gyógyszer mellékhatása...
Mi is megkaptuk ugyanazt az ab.-ot. Hazaértünk,Máté elaludt. Amikor felébredt beadtam neki a gyógyszert,kb.30 perc múlva kihányta... :shock:
Úgy landolt a kukában a gyógyszeres üveg!!
5 napig kapta vénába naponta 3-szor,és még 5 napig kellett volna adnom neki :twisted:
Az étvágya is csak csütörtökre tért vissza.

Az biztos,hogy nem tudnék ilyen helyen dolgozni. Nincs bajom a kisebbséggel (amíg békén hagynak),de sajnos még ilyen helyen sem tudnak viselkedni.
Arról nem is beszélve ,hogy milyen elhanyagolt gyerekeket kezeltek ott. Volt olyan gyerek aki még nem volt 1 hónapos. Az anyja megitatta tehéntejjel,meg valami ismeretlen eredetű tápszerrel,és valamitől vérzett a végbele...Az orvosok ott küzdöttek érte (sikerrel),de az anyja csak egyszer volt bent nála :x
Lehet,hogy én néztem túl sok amerikai filmet,de ott ha a gyerek szemében látnak valami furcsát, már hívják a szociális gondozót.
Nálunk meg...Semmit nem tudnak tenni,csak széttárják a kezüket.
A nővérek között is volt nagyon rendes ,de sajnos a legtöbb…hagyjuk.

A lényeg, hogy Máté meggyógyult.
Közben nekem megjött,de igazából az agyam most nem is a fogantatáson járt. Minden nap 5 kor keltünk,hogy 6-ra a kórházban legyünk .Naponta 140 km autóztunk,és este 11-re értünk haza. Csak arra volt erőm, hogy lezuhanyozzak és irány az ágy.

Bocsi ha hosszú lett,bár lerövidítettem.
Mindenkinek köszönjük a névnapi és szülinapi üdvözleteket és,hogy gondoltatok ránk.
Megyek mert Máté ébredezik.
Pusszancs

málna2162
 
 


Sziasztok, Takido, üdv itthon. Mesélj, milyen volt.

Pluto, ha már a rosszullétekről esik szó... Nekem tegna a derekam fájt nagyon. (Anyáék költöznek vissza hozzájuk, így most takarítunk ezerrel). Van olyan nap, amikor szinte semmi bajom nincs, de pl. szombat este anyával átmentünk a Teccsóba, a zöldséges résznél (halas és hentesrész keveredett), olyan hányinger jött rám, hogy ott öklendeztem, majdnem kidobtam a taccsot, a szememből pedig folytak a könnyeim, olyan rossz volt. :?
Attól félek, hogy mi lesz velem a suliban, órán. Mert ugyebár tanítok. Ha rám jön, kirohanok, mondván: csináljátok a feladatot, amíg kirókázom magam????? :?

Vvviki, milyen gyógyszer állította be a mensidet? Ha

Meli, régebben 18-20 évesen, minden szombaton diszkóban voltam, de ma már hülyét kapnék az ordító zenétl, pedig csak (?) 30 éves vagyok.

Bea, én már úúúúúúúúúúúgy rettegek.... Máától újra itt leszel, jjjjaajjjjj :wink:

Nika, ezek szerint ti is anyudéknál takarítottatok, mi is. De mi még nem vagyunk kész. Bár nekem a könnyítés, hogy inkább az unokaöcsémre vigyázok (19 hónapos). Egész nap csak rágom, puszilgatom, eszegetem, puszilgatom, dögönyözöm.... Szóval imádom. Ha ne akar puszit adni, mondom neki, hogy szomorú leszek, azonnal jön és agyon csókol. Rettenetesen imádom. Na ennyit róla. Hamarosan a sajátunkkal fogok hasonlókat csinálni :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt

Nem vagyok túl vidám, elég hisztisre sikeredett a hétvégém, egész végig görcsölgetett a hasam :( , állandóan aludni akartam, így jóformán nem is csináltam semmit.
Az ágy és a nappali kanapéja között közlekedtem csak, kismama újságokat bújtam, vagy aludtam. Szóval biztosan szórakoztató társaság lehettem apának :?

Mókuska, nagyon klassz helyeken jártatok, az autó csak biztosan azért szórakozott egy kicsit, mert nem lehet MINDEN tökéletes :D

Meli, még nem tudom, nyúlgyereket hova száműzzük, hétvégén sokat törtem rajta a fejemet, de egyelőre nem jutott eszembe jó megoldás :(
Annyira vicces volt, pénteken találkoztam anyuéknál a nagyim testvérével, aki védőnő, és elújságoltam neki a nagy hírt, miszerint nyúlgyereknek testvére lesz.
Erre ő csak nézett rám nagy szemekkel: Hoztok a menhelyről még egy nyulat? :lol:

Bea, egyáltalán nem untatsz! Ádi baba nagyon aranyos, szófogadó :D

Szia vvviki, akkor egyidősek vagyunk. Én sem rajongok a hányásért, kivéve egy bizonyos időszakot :D

Gabi, köszönöm az infokat a rókáról. Engem egyelőre csak kerülget, főleg a reggeli fogmosáskor, nem tudom, mikor fog igazán rám támadni.
Viszont a görcsölgetés aggaszt. Kicsit olyan, mintha itt lenne piri, de nem annyira erős, bár szombat reggel felébredtem rá! Nem tudom, mi lehet, és a dokimhoz csak 3 hét múlva mehetek.
Arra is gondoltam, csinálok még egy tesztet, csak hogy biztos legyek benne, hogy van ott még valaki. :(
Elevitet eszegetek, meg magnéziumot a görcsökre

Málna, ezek szerint a magyar egészségügy ismételten „jól” vizsgázott, ha arra gondolok, hogy mi van, ha valaki nem áll a sarkára, gyógyíthatja egyedül a gyerekét? :evil:
És amikor az ember lánya amúgy is kivan, mert beteg a szeme fénye, akkor ez nem elég, még az eü. személyzettel is küzdenie kell? :evil:
Máténak sok puszit küldök, hogy mielőbb elfelejtse az egészet!

Kata, erről az jutott eszembe, egy kolléganőm állandóan tesco-s zacskókkal rohangált, amíg az ikreit várta, néha szükség is volt rájuk. Te pont a beszerzési forrás közelében tartózkodtál
Szerintem ne aggódj, hogy óra közben támad rád a róka. Napközben elvileg valamilyen inger váltja ki, ha a diákok nem hoznak tesco-s halat az iskolába, nincs veszély :wink:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!!Ittvagyok egy kicsit,de nem annyit,amennyit gondoltam!!Még van egy-két dolog,amit itthon el kell végeznem,meg el kell mennem vásárolni is!!Bár ezzel lehet,hogy megvárom Apát!!
Megmértem a pocim méretét (hétfőnként szoktam)és:91cm!
Sajna a kilóm kezd gyarapodni!! :( 53-54-el kezdtem,és 57-58-at nyomok!!Most nézek valami reggelit,mert Ádi már éhes lehet!!!!!
A héten tuti,hogy rakok fel képet a pocimról,meg ha a Tesóm elküldi emailben a Visegrádi Erices-Andrásos fotót (szerintem az lett a legjobb!!)Akkor egyből felteszem!
Most megyek,nézek egy kis reggelit!! :shock:

Kép
bea27
 
 


Na mi van,sehol senki???? :roll:
Én már azóta megregeliztem,és meg is ebédeltem!!
Most egy kicsit ledőlök,amig Ádi eszik :oops:
Aztán kiteregetek,hajatmosok,és jön Apa,megyünk vásárolni!!
Csajok!!Hol vagytok??
Málna??
Dóri??
Meli??
Hoppá??
Plutó?? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
bea27
 
 


Bea!
Ez miért sok gyarapodás? Nem értem a védőnő miért mondta. Kiváncsi vagyok nekem mit mond holnap. Én azt olvastam vhol, hogy az első 20.hétig amit hízol azt nehéz leadni utána a baba miatt gyarapodsz.
Mindenhol azt írják, hogy 10-14 kg hízhatunk. Akkor most még se.
Az én pocim 86 cm-es s 1 hónappal fiatalabb terhes vagyok. Én így is visszafogom magam s sportolok is sokkal többet bírnék enni. Állandóan éhes vagyok, s ez csak rosszabb lesz?
Várjuk a fotót!

Muszkuru!
Nekem is volt az első időben görcsölés, s Kis_plutó tanácsára segített a magnézium tabletta. A dokinak mikor mondtam, azt mondta améhem növekszik. S természetes. Úgy fájt nekem, hogy éjszakára arra ébredtem, már ott tartottam, hogy felébresztem a párom, hogy vigyen be az ügyletre. Akkor írtam nektek s a Magnézium csodát tett.
Napközben olyan rossz volt, hogy fel kellett húzni a lábamat.
A B6-ot is javasolta a dokim.

Kép
nika04
 
 


Sziasztok,itt vagyok,csak mire visszaolvastam eltűnt a netem és azóta is sz@rakodik!!!

Málna sajnálom,ami Mátéval történt,lényeg,hogy jobban van!!!Nem semmi,ami a kórházban történt veletek....mintha egy idegen országban a 3.világban lennénk....mondjuk Nigériában(bár lehet,hogy ott nagyobb a felkészültség)felháborító....
bea,pihizzetek kicsit,én is olyan álmos vagyok reggel óta....most 1-kor lesz egy diákom,aztán 2-től takarítok és végül én is ledőlök egy kicsit....leragad a szemem....

Mindenkinek puszi,majd még jövök!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Bea,bocsi a beáért!!!! :roll: :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Málna
jó, hogy végre hazajöttetek, otthon gyorsabban felerősödik majd a kisfiad. A kórházat szerintem mindenki utálja, pláne a gyerekek...

Ha lesz egy kis időd és tényleg jobban vagytok, akkor feltennéd a táblázatunkat, hogy mi a helyzet! Előre is köszi.

Muszkuru
Magnézium!!!
Az első 3-4 hónapban sok kisammaát gyötör az álomkór.
Én is eléggé sokat aludtam, de a sógornőm még beszélgetés köyben is képes volt elaludni :lol:

Takido
Szia! Mesélj milyen volt?
Vendég
 


Nem mondta a Védőnő,hogy ez sok!!!!!!!
Egyébként nem sok,csak én kezdem magamat összesz@rni!!Nagyon félek a hizástól,meg attól,hogy-hogy fogom majd leadni!!Apának nemtetszenek a dundi nők!És én elég alacsony is vagyok,gondolhatod a végére,hogy fogok kinézni???Mint egy labda!! :x
Nekem a kismama könyvem azt irja,hogy a 20.héttől 10 hét lesz,ami a hizékony korszak a kismamáknál!!Annyira fáradt lettem!!Muszály ledőlnöm!!Borzasztó,hogy egésznap üvöltenem kell a macskákra,már rohadtul unom!!Már utálják a kicsit,és mindegyik kiosztja szegényt!Bár a kicsi nekik is megy,rendesen!Pont az előbb adtam fel hirdetést!!VIGYÉK MINDET!!!Elegem lett!!!!! :evil: Hiányozni fognak,de nem kell soha többet állat!!!
Ja!!Hivtak a Banktól,hogy szerdán mehetünk aláirni a szerződést!!Megkaptuk a hitelt!! :) Igy nemsokára kezdődik a felújitás!!
És még valami!!Azthiszem a Drága anyósom az elmúlt napok valamelyikén volt beültetésen!!A Buta k.....!!!!
Nika!!Veled mi újság??Mikor mozdult meg a baba??Milyen érzés volt???Nekem tegnap nagyon sokat mozgott!!apának is készséggel mutogatja magát!!

Kép
bea27
 
 


Szerintem most vagy a kajától lettem ilyen,vagy az időjárás változást érzem!!
Nem is újságoltam,hogy csütörtökön,vagy pénteken???Nem is tudom!!!Voltam a Tesómékkal vásárolni,és rosszul lettem MEGINT!!! :twisted: Pedig mielőtt elindultunk,direkt ettem (tejbegrizt)!Úgylátszik nem volt elég tartalmas!!Azthiszem a vércukrom szarakodik megint!
Szombaton vettem plusssz tablettába kálciumot,meg magnéziumot,meg vasat akartam,de nem volt!!Addig nem megyek a gyógyszertárba vasért,amig a Dokival meg nem beszéljük,hogy milyen is kell!!Ő aztmondta a múltkor,hogy a következő talinkig ez még ráér!Majd megbeszéljük.......!Én meg itt önszorgalomból vettem a plussszokat! :? Mert azért görcsölget a lábam rendesen!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a kórházból,ma kellett ugyanis visszamenni a szíve miatt,mert azt a múltkor nem akarta megmutatni.Annyira most sem,jól meg kellett mozgatni a pocimat,de szerintem még ígysem volt az igazi.Szóval nem igazán lettem okosabb,max.idegesebb,mert 2 órát vártunk :evil:

Muszkuru!
Hatalmas gratula :!: Nagyon örülök nektek :D

Kis_Plutó!
Sajnálom,hogy kínoz róka-koma :cry:

Hoppá!
Akkor neked tényleg a jobbik része jut a munkának :D

Bea!
Várom a pocis képed."91cm",nem semmi,majd én is megmérem az enyémet :D kilókkal hasonlóképp állok én is.47-ről indultam,és 50-51körül vagyok most.

Nika!
Örülök,hogy mocorog a babócád,lassan biztos Apának is megmutatja magát :D

Málna!
Hát nem semmi,amin keresztül mentetek,de a lényeg,hogy Máté meggyógyult,és talán tényleg nem hagy benne mély nyomokat a dolog.

A nyaralásról:az út egy kicsit hosszú volt,főleg a határok,meg a fizető kapuk miatt(20 óra).Na meg a görög térképről nem is beszélve,olyan utakon jártunk,amik a térképen rajta sincsenek :) De azért odataláltunk,csak kicsit körülményesebben.
A szállásuk egész jó volt,egy teljes állatarzenállal(macskák,kutya,béka,és hasonló apróságok :D )Egy hajós programra szerettünk volna elmenni,be is akartuk fizetni első este,aztán közölték,hogy arra már nincsen hely :cry: Ugyhogy minden nap strandoltunk.Kerestünk jó kis elhagyott partszakaszokat,és ott búvárkodtunk,meg ismerkedtünk a víz alatti élettel.Találtunk sok olyan dolgot,amink eddig nem volt(tengeri csillag,többféle különleges kagyló)Esténként meg kártyáztunk,meg sétáltunk a városba.+megünnepeltük a 3.házassági évfordulónkat,és pont aznap olyan gyönyörűen jött fel a hold,mindenki azt fényképezte.Mintha a tengerből bukkant volna elő,hatalmas volt,és sárga,meg piros fényben pompázott :D
Tünci nagyon jól viselkedett.Annyi volt,hogy néha bekeményedett a hasam+mióta ettem ottkint egy falat paprikát nyersen,egyfolytában sok a savam :cry: Na,de majd kitalálok rá valamit,ill.eddig a tej segített :)
Szóval röviden ennyi :D

KépKép
takido
 
 


Szia Dóri!!Örülök,hogy ilyen jól sikerült a nyaralásotok!!Majd tegyél fel képeket!! :wink:
Jó barna lehetsz!! :x
Én meg itthon ülök,halál sápadtan!!bár nem is szivesen megyek a napra,mert a túlzásbavitt szolizás kicsit tönkretette a bőrömet!!Illetve elég sok lett rajta az anyajegy,vagy mi ez!!És nemakarom őket szaporitani!!!Mégcsak 5 percet dőltem le,de a gép be van kapcsolva,és LÁTLAK TITEKET!! :shock:
Na megyek,kiteregetek!!Amihez most semmi kedvem!!

Kép
bea27
 
 


Bea!
Tünci is nagyon elemében volt tegnap este.Mondtam is,ha így folytatja el sem tudok aludni.Lehet,hogy csak örült,hogy itthon vagyunk,és ennek örömére volt beindulva,mert mára már kicsit lecsillapodott.
Örülök,hogy megkaptátok a hitelt :D

KépKép
takido
 
 


A pocimérésről még annyit,hogy reggel a felkelés után nézd meg!!Még evés-ivás előtt!!Köldöktől-köldökig!Érdemes hetente egyszer!Én legalábbis igy szoktam!A cicmet már meg sem mérem!Betett az a múltkori 100-as! :oops:
Vettél már valami kismama ruhát??

Kép
bea27
 
 


Én azért annyira nemörülök a hitelnek!!Egyrészt azért nem,mert nincs kedvem innen elköltözni,másrészt,meg azért,mert nincs kedvünk száz millió évig visszafizetni! :x
Jut eszembe!!Cici viszketéssl ki,hogy áll??
Dóri,Nika!!Használatok a pocinövekedéshez babaolajat!!
Nektek nem viszket,ha nől???

Kép
bea27
 
 


Majd teszek fel,ha egyáltalán csináltunk olyat,amin rajta vagyok,inkább kameráztunk :D
Tényleg jó barnák lettünk,bár én inkább csak a lábam lógattam ki a napernyő alól,a hasamat nem akartam sütettni.
Még nem vettem kismama ruhát de most jutottam el oda,hogy egy gatyám van,ami rámjön,ugyhogy muszály lesz vennem valamit.Tervezzük,hogy kimegyünk Bécsbe,és majd ott vásárolok 1-2 dolgot.Idegesít,hogy nincs mit felvennem,és minden felsőm olyan rövid lett :?

KépKép
takido
 
 


Ezel én is ugyanigy vagyok!!A pólóim olyan passzosak,hogy hihetetlen!! :x És egy nyári nadrágom van,ami rám jön! :x
Viszont csak egy nadrágot veszek,ami nyári,mert mindjárt vége a nyárnak,és igaziból csak a hidegebb időszakban lesz ÓRIÁSI szükség rá!!

Kép
bea27
 
 


Akkor miért költöztök mégis?
Cicim még eddig nem viszketett,a hasamra én a milupás krémet használom,de ha elfogy egy olajat fogk venni,azt hiszem a DM saját terméke,barátnőm ajánlotta :D
Haskeményedése volt már valakinek?

KépKép
takido
 
 


Én úgy gondoltam,hogy nyári gatyót már nem is veszek.Szoknyám még van,ami jó rám,meg rövid gatyóm is,azzal még kihúzom valahogy.inkább őszre,meg télre kell vásárolnom.

KépKép
takido
 
 


Mindjárt utánanézek a haskeményedésnek!!Nincs vele gond,mert már nekem is volt!!Valahol olvastam,hogy ez természetes egy idő után!!NYUGI!!!!!Egyél keveset soxor,és lehetőleg olyat,ami nem puffaszt fel!!

Kép
bea27
 
 


Majd odafigyelek.Igazából puffatnak nem érzem olyankor a hasam.Csak volt,hogy arra keltem éjjel,hogy kőkemény a hasam.

KépKép
takido
 
 


23.héttől irja a folyamatos (20perces) keményedéseket,ami a terhesség végéig kisér!!! :x
Mit nézzek még???

Kép
bea27
 
 


A 21.hétre azt irja,hogy:E hét végére méhboltozata eléri köldökét.Mostantól valószinűleg sokkal energikusabbnak érzi magát,egészségesebbenk,határozottabbnak.Közérzete sokkal jobb lesz,mint eddig bármikor.Észreveszi,hogy rengeteg a dolga.Ne feledje,hogy piennie kell,még akkor is,ha úgyérzi semmi szüksége rá!Van aki mindig éhesA következő 10 hét alatt szedi fel a terhesség alatti teles súlygyarapodásának mintegy felét!Vigyázzon tehát,mit és mennyit eszik,Egyen jót,de ne kettő helyett!!!!

Kép
bea27
 
 


Málna!
Jobbulást Máténak ha jobban lesz várunk újabb képeket a huncut pofijáról.

Bea!
aug.9-én szerdán mozdult meg a Csöpp. Tettem fel képeket róla a múlt héten, akkor voltunk 18.hetes UH-n de nem mutatta meg magát.
Ajánlom nektek a babaszoba.hu ott hetenként még képek is vannak róla s ír külön általánosan a babáról s a mamáról. Én azt szoktam olvasgatni.
A viszketés nekem még nem jelentkezett. Kenegettem a pocim s a mellem környékét plussz a felsőcombomat egy Ilcsi kozmetikumos olajjal, amit beleöntöttem a baba testápolóba s így használom reggel este. Én se mérem a cicim, csak a pocim. Én se szeretnék elhízni, csak az a baj,hogy állandó éhségérzetem van még szerencse, hogy sok a gyümölcs s azt csak puffaszt nem hízlal. Mi lesz ha nem lesz gyümölcs :(

Takido!
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. S ilyen jól bírtátok a hosszú utat.
Vásárlás: nekem is 2 gatyám van ami jó + szoknyák. Én úgy gondoltam, hogy megvárom az őszi-téli kollekciót aztán bevásárolok.
Kész vagyon lesz.

Kép
nika04
 
 


Sziasztok kismamik!!!!Milyen jó,hogy ti már vásárolhattok ruhákat....ha én kihízok valamit véletlenül,az még nem a babó miatt van :x :x pedig a barátnőm mindig mondja,hogy milyen jó lesz majd,ha vásároljuk a tuti kismamarucikat :)
Megyek porszívózni :x :x :x utálok takarítani,de most el kel kezdenem...holnap itthon leszek,le kell szednem függönyöket és végignyalni az összes ablakot...nagy élmény lesz :x

Kép Kép
meli1118
 
 


Lányok teszem a táblát.Ha valami nem jó sikítsatok!!

Muszkuru

Azért tudod,hogy ez egy nagyon rendes gyerek ám...Ilyen megelőlegezett szülinapi ajándékot, szerintem még nem kaptál...
Akárcsak Máté,Ő majdnem a névnapomra érkezett.

szóval a tábla:

Kép

málna2162
 
 


Bea!
Köszi az infót.Igazából nem szokott sokáig tartani,meg ha jól emlékszem unokatesóm is azt mondta,hogy napi 4-5 belefér.

Nika!
Én is arra a kollekcióra várok.
Most kezdtem visszaolvasni,és láttam,hogy aggódtál a mozgás,meg a méretek miatt.Mozgolódás megindult,ugyhogy gondolom már nem aggódsz :D A méretekben meg csak azért volt különbség,mert mi 1 héttel előrébb jártunk az UH-kor.Vagyis ne aggódj :D

KépKép
takido
 
 


Málna!!A részemről SZUPER COOL a tábla!!!Köszi!! :wink:
Meli!!Nyugi!!Eljön a Te időd is!!Lehet,hogy a Málnával!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Én is igy gondoltam,ahogy Te!!Viszont Én nem szoktam hordani szoknyát!!Holnap átugrok Anyuval egy butikba,ahol van tök jó áron kismama ruha is,és azért veszünk egy gatyót!!De én sem akarok többet venni!!
A mai vásásrlás Apával elmarad,igaziból nem is kell sokmindent venni,csak gyümölcsöt,meg tejet,meg kenyeret!Meg hazafele a közértből fagyit rendeltem!Nekem nincs kedvem lemenni,mert hulla vagyok!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Hát a szombatom jó hosszúra sikeredett, kicsit elhajlottunk a barátnőmmel:)
Még most is heverem:)
A sziget jó volt, de hát annyi ember, jaj, lehet, hogy holnap is kemegyek, de szigorúan kocsival, nem szoktam énn inni, nem véletlenül, nagyon rossz a másnap:(
Málna!
Sajnálom Mátét, de fő, hogy túl vagytok rajta:)
muszáj dolgoznom, még jövök, pusz nektek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Leakartam fényképezni a pocimat,erre nem lemerűl ez a sz@r?????!!!! :evil:

Kép
bea27
 
 


Málna,nálam is minden stim,mármint a táblában!!!KÖSZI!!!!!!!
Csajok,azt hiszem nemsokára vége a nyárnak és jönnek a hűvösebb napok,senki nem nyaral már....összehozhatnánk egy találkozót....mit gondoltok?????

Kép Kép
meli1118
 
 


Én szégyellős vagyok!! :oops: 8)
Félek Tőletek!!
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!!!!!!!!Megyek nyaralni 1 hónapra!!!(vagy nem??) :oops: :wink:

Kép
bea27
 
 


Meli

És akkor még finoman fogalmaztam, és cenzúrázva.Ha elkezdeném egész nap csak írnék.
Eléggé kiborultam amikor bekötötték neki a branült ,és nem engedtek be vele a kezelőbe.Hárman fogták le.Csak azt hallottam,hogy ordít szegény.
Nem hiszem,hogy olyan nagy trauma érte a lelkét,még elég kicsi hozzá.Persze mindennap emlegeti a szobatársát,meg a pillangót.Így hívták a doktornénik a braült.Szerintem még szerencsések is voltunk, mert elégg jól szocializálódott már a bölcsiben,és szinte sosem sírt,csak amikor szúrták.
Mind1 túlvagyunk rajta

Anyusziszi

Ti hogy vagytok?remélem Tominak nem hasonló problémája van.Azt hallottam,hogy van valami vírus...

Kis_plutó

És a kis fakír?Jobban van már?
Remélem a tüzes parászon való sétálgatást kihagyja...


És akkor a képek.Próbáltam nem sokat összeválogatni,de még semlett kevés. :oops:

Nagy munkában:

Kép

A nagy nap:

Kép

:shock:

Kép

:lol:

Kép

És így ért véget a nagy nap:

Kép

Kórházban:

Kép

Kolléga :wink:

Kép

Diéta...na ja

Kép

Csipet csapat mese nézés közben

Kép

Cinivel

Kép

Esti altatás.Most akkor ki alszik?! :shock:

Kép


Szilvásvárad,Börtön múzeum:

Kép

Most ült elöszőr vonaton :lol:

Kép

Jön az ebéd!!

Kép

Egyedül vacsizom...Mindenen meglátszott...
:wink:

Kép

Slőn világosság!

Kép

Haza indulás elött.Mi nem voltunk ilyen boldogok... :wink:

Kép

málna2162
 
 


Málna!

Nagyon édes:)

Kép
Kép
nektarin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?