Új privát üzeneted érkezett!

Ivanka
Hú, de hasonlít a párod az egyik volt betegünkre! Ugyanilyen jóképű kigyúrt pasi, mindig versengtünk ki csinálja röntgent és ki asszisztáljon. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Csajok!

Jók a képek, akkor már én is teszek fel egyet rólunk :lol:

Kép

Amint tudok valamit, jövök :)

Ninike, a doki is ezt mondta tegnap: amíg nem jön meg, érzem a babát (vagy így, vagy úgy), addig nincs baj ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello!
Behívtak állásinterjúra. :))))) Nagyon ügyesnek kell majd lennem!
Jeanner hány éves vagy?
Mindenkinek nagyon jó a fényképe. Tündérek vagytok. Én is rakok majd fel. De nem tudom, hogyan kell.... Segítsetek légyszi.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Én kepfeltöltes.hu-ra töltöttem fel, és akkor rákatt a Kép-re, direkt link bemásol *Kép (azért előnézetben nézd meg, sikerült-e)

Én 25 :lol:

Állásinterjúhoz drukk megy!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/100520_url[img][/img]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


[img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/100520

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


[img]http://kepfeltoltes.hu/view/100520[img][/img]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Nem megy... :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Bocsánat csajok, hogy itt próbálkozgatok. Én 24 vagyok Jeanner. Köszönöm a drukkolást majd jövőhét csütörtökön kéne délután. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Egcsi
ügyes vagy! Mondtam én, hogy jól sikerült :wink:
Fiúk ágya nagyon jó! Rakhatsz még róluk képet, ahol jobban látszódnak!

Ivanka
csinos pár vagytok, és az a környezet. Most irigy vagyok ám! Dubai-ért is!!!

Jeanner
ti is csinosak vagytok, de már iwiw-en meglestelek :wink:

Gabi
állásinterjúhoz drukk!

Én nem teszek fel magunkról fotót, de iwiw-en mindenki megnézhet! :wink:
Vendég
 


Gabi
Lekicsinyítetted a képet? Állásinterjúhoz hajrá!!!!

Jeanner
Aranyosak vagytok. :) És fiatalok. :D
Hírek???

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Làttad volna Ferit 2 hônapja ...pocak, hàj :lol: Itt kezdett el kondizni és most jut el arra a szintre, amikor szôltam, h elég, mert én ugyan nem szeretem az ilyen kigyûrt manusokat :roll:
Gabi! Itt simàn a melléklet feltöltésénél. Hogy nem sikerül csatolni? Elôtte lekicsinyîted, belinkeled és a rendszer amutomatikusan kirakja...legalàbb is Nekem. Drukk megy csütörtök du.-ra!!! Nagyon szurkolok Neked!
Kitty! Köszi. Hogy tudok én Iwiwen nézelôdni? Ahhoz név kell nem?
Jeanner! Jelentkezz majd hîrekkel!!!
üdv Mindenkinek!
Vendég
 


Nem kicsinyítettem le. :oops: Majd megpróbálom még egyszer.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ivanka
küldtem priviben iwiw elérhetőséget :wink:

Párom hozott jó kis házi vörösbort. Egy borospohárnyi bőven elég volt :oops:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nekem mégsem lesz idén babám, nevetségesen alacsony volt a hCG szintem, csak késői peteérés és PMS szórakoztak velem :lol: hát ez van, majd legközelebb :lol: (mert ugye mikor kell akciózni???? peteérés után egy nappal... persze...)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


A vérvételből derült ki? Hát múlt hónapba mi is nagyon lecsúsztunk a peteérésről. Most minden második napon együtt voltunk majd meglátjuk mi lesz. Picit fájdogál a hasam, de még 1,5 hét van a nemvártig és mindig van valami "tünetem" ami esetleg arra is utalhatna hogy babás vagyok. Úgy hogy én már nem hiszek semmi testi tünetemnek. Majd a pozitív tesztnek.
Jeanner sajnálom, hogy nem lesz babód idén, de majd jövő év elején remélem együtt pocakosodunk. :wink: Én is belenéztem a 2011 januári topikba, mert sonce-val régebben beszéltünk és neki nagyon jó dolga van elsőre sikerült. :))) És megnéztem mizu vele és akkor láttam, hogy te is írtál oda. :) De ha nem a januáriba a februáriba még beférhetünk. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Jeanner
Majd a következő hónap! :wink:

Gabi
Ismerem ezeket a "tüneteket", én is már csak a kétcsíkos tesztnek hiszek. Aztán meg az Uh-n a dobogó szivecskének. :)

Megjártuk a fogorvost, a fiamnak kiesett egy fogából a tömés... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jeanner, sajnálom hogy nem jött össze. De új hónap új remény!!!
Drukkolok!

Gabi, mennek a drukkok az állásinterjúhoz!!! Egy kalappal!

Egcsi, sajnálom a fogorvost! Gondolom horror volt. :(

Teszek fel két képet én is magunkról:


Kép Diplomás gyerkőc

Kép Kis családunk

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Szép család vagytok! :)
Egyáltalán nem volt horror, minden beavatkozás előtt kap egy enyhe nyugtatót-inni kell- és nincs cirkusz. Nem is fél a fogorvostól, sőt, teljesen pozitívan éli meg. Arról nem is beszélve, hogy a doki szuperül ért a gyerekek nyelvén. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! Ninike tényleg aranyosak vagytok! :wink:
Andi! Meg lestelek Titeket is, az a kutya halàli :lol:
Jeanner! NE keseredj el... itt tanultam meg: ûj hônap-ûj remény.
Gabi! HA lekicsinyîted minimum 600x600 pixesre, de inkàbb kisebbre, akkor minden képfeltöltôs.hu nélkül simàn berakod és megjelenik!
Egcsi! Hàt igen... kint azért ez is simulékonyabb... otthon ugyan lehet ilyen orvost talàlni, csak legyen pénzed sok, meg szerencséd, h abban a megyében legyen.... sajnos... :?
Egyébként erôsen gondolkozom, h nyissak -e egy ûj topikot, mert annyira le vagyok tôletek maradva... ugye mi csak jövô év elején kezdünk neki a babônak :cry: és furi, h közületek meg màr sokan most prôbàlkoznak... mindig irigykedem kicsit... szôval nem lôgok ki nagyon?! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Csajok szerintem nem rosszbol de annyiraszeretnetek babat hogy ti idezitek a tuneteket.Ez velem is igy volt anno es hat mindig a csalodas.Mikor nem koncentraltam allandoan hogy babat akarok babat akarok,es semmi tunetem sem volt babas lettem :lol: .Nem jott a havi ennyi,kesobb jottek a tunetek.
SZerintem probalkozni kell de ne m eroltetni.
en 26 vagyok :lol:

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?

27 éves vagyok, van két kislányom, és kedden veszítettünk el egy 13 hetes babát, élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége volt, nem maradhatott velünk, kedden műtöttek :(

Most pár hónap pihi, de utána újult erővel szeretnénk a lányoknak kistestvért! :)
Vendég
 


Ivanka
Nem beszéllek le az új topikról, ha van kedved nyitni egyet, de ne menj már el közülünk....szerintem közénk tartozol. :)

Panndi
Üdv a topikban! :)
Sajnálom a történteket. :( Nem is tudom hogy lehet ilyet lelkileg feldolgozni....

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Én egyelőre azt hiszem, hogy sehogy :cry:
Vendég
 


Panndi, nézd a dolog jó oldalát: időben kiderült! Én hallottam olyat, hogy valakinek 32. héten vették észre, hogy baj van :( megölték a babát az anya méhében :( no comment... csak pozitívan!!!!!! Még ha nagyon nehéz is :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok, nem keseredtem el, sőt!!! :)

Marcsitita, nekem nem a tünetekkel volt a bajom, a két + teszttel... mert + lett mindkettő... de kiderült, csak a vesebajom miatt :lol: ennyi, nekem nem valók a tesztek, csak a vérteszt vagy az UH, ez utóbbi a legbiztosabb ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner, persze, tudom, később még nehezebb lett volna, de hát így is már egy kész kis emberke volt :(

Na de előre kell nézni, nincs más választás..
Vendég
 


Panndi, csak úgy lehet... én anno 8-9 hetesen vetéltem el, spontán... exemtől megkaptam, hogy egy sz*r selejt vagyok, a család úgy nézett rám, mintha egy genetikai hulladék lennék... mostanra jöttem rá, én ott nem ember voltam, csak egy tenyésztest a kisfiuk magjainak... no comment... sajnos az a 2 hónap, amíg ezt kaptam nap-nap után eléggé megviselt, folyamatos félelmeim voltak utóbbi időben, hogy én képtelen vagyok gyereket szülni, hiszen anno elvetéltem... a nőgyógyász vigasztalt meg 5ÉV UTÁN!!!!! hogy semmi baj, minden a legnagyobb rendben velem, mivel nem szedtem fogamzásgátlót soha, csak abba kell hagyni a védekezést és várni a babát türelemmel, bármelyik pillanatban jöhet... szóval hidd el, nagyon is jól tudom, mit érzel, de csak előre szabad nézni!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello lányok!
Üdvözlünk Pandi a csapatban. Kitartást kívánok neked ebben a nehéz időszakban. De tényleg jobb, hogy most derült ki, mint később. Az egyik ismerősömnek a gyereke úgy született, hogy a mozgásért felelős génje rossz és ezért nem képes mozogni. 2 évet adtak neki.. Szóval nagyon nehéz feldolgozni, hogy már nincs veletek a baba, de legalább nem ismerted és nem kötődött úgy hozzád, mint az ismerősömékhez a babájuk... És ott a két gyönyörű kislányod, ez éltessen. :)) És tuti hamar jön majd az egészséges kistesójuk.
Ninike: Nagyon aranyosak vagytok!! Nóri egy tünemény.
Ivanka nehogy kilépj a topikból! Hozzánk tartozol. És ki tudja lehet, hogy még jövő ilyenkor sem leszek még terhes és akkor akár le is előzhetsz.
Egcsi: Akkor a fogászat nem olyan drasztikus, mint nálunk..
Marcsi: Igyekszem nem rágörcsölni, de nagyon sokat jár az eszembe. Mondjuk most hogy dolgozom leköt a munka, de ha nem vagyok bent még mindig itt motoszkál a fejemben a babó téma..

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kép [/img]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Jeanner
sajnálom :(

Ninike
szép család vagytok!

GAbi
ez a kép nagyon jó!

EGcsi
és hogy viselte a fogdokit?

Panndi
én is sok szeretettel üdvözöllek!
Sajnálom a babát! Kívánom, hogy mihamarabb jöjjön hármaska!

Többi Anyuka is tehet ám fel képet a csemetéjéről!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha lehet. :) Nem tudom, milyen gyakran tudok majd jönni kukacom mellett, de igyekszem. Mi augusztusra tervezzük a kistesóprojektet. Reméljük minden rendben lesz. A környezetünk (nővéremék kivételével) nem tud a tervünkről, de Rudira se számított a család még pár évig, így reméljük sikerül majd meglepetést okoznunk ismét. :lol:

Kép
detti_
 
 


Detti
persze, hogy csatlakozhatsz! Örülök, hogy jöttél!
Gratulálok Rudihoz! Ezek szerint kis korkülönbséget terveztek :wink:
Vendég
 


Gabi, állati jó ez a kép :wink:

Detti, üdv a csapatban :)

Csajok! Begörcsöltem, most már rendesen... asszem még ma meg fog jönni :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


köszönöm lányok. :oops: Jó a fotósunk. :)
Üdvözlünk Detti a csapatban. :)) Annyira jó, hogy ennyien vagyunk. :))
Rudi egy kis tündér és nagyon cuki a neve. :)))
Jeanner: Azért nagyon bunkó volt a volt párod családja. Nem hogy biztattak volna, hanem inkább beléd rúgtak, amikor volt elég bajod... De ez is így volt jó, mert legalább most olyan emberrel vagy, akivel szeretitek egymást. Hát ha ezt velem megcsinálták volna, ott kő kövön nem maradt volna. Tuti ordítottam volna velük. Nagyon gyorsan felkapom a vizet. (most is picit felidegesítettem magam, hogy mondtad ez..)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, hagyd el :) az egy más szitu volt, egy rossz helyzet... jobb is így, most legalább nagyon boldog vagyok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Egcsi - Gabi! Köszi, aranyosak vagytok, gondoltam is, maradok még azért, ràérek azzal a màsik topikkal, meg itt màr azért ismergetjük egymàst legalàbb :wink:
Pandi! 2 GYöNYöRû - !!! - kislànyod van!!! Valôban. Ezt értékeld nagyon ! Lesz ott 3. is. A mostani szitut meg az idô fogja csak enyhîteni.
Te Gabi!!! Milyen jô az a kép, nagyon tetszik :wink:
üdv Dettinek is. Nem semmi vàllalkozàs, îrj még magadrôl!
Többieknek is üdv, szép hétvégét!
Vendég
 


Ivanka, hová akartál menni???? :shock:

Visszaolvasok, asszem valamiről lemaradtam...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ivanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérlek... felejtsd már el :lol: hová akarsz menni? :lol: én akkor jöttem ide, amikor jövő október volt még a kezdődátum... abból csak 2012-es baba lehetett volna, én mégis itt vagyok... na, tessék itt maradni!!!! :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


:lol: :lol: :lol: Na egye fene... maradok! Ha màr îgy kértek :oops:
Majd csak eljön az én idôm is, amikor megoszthatom Veletek, mikor van P.È. 8) addig meg megy a drukk mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Gabi
Ez a kép nagyon profi! :)

Kitty
Jól viselte a fogdokit, nem előszőr vittem, van gyakorlata. :)

Szia Detti!
Mi is augusztusban kezdünk, úgyhogy hajrá! Hány éves vagy? Merre van Majosháza? A kisfiad nagyon cukker, vigyorka. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Először is üdv az újaknak!

Detti, gratulálok Rudihoz és mégegyszer üdv köztünk. :)

Panndi, üdv köztünk! Sajnálom a babádat, de éltessen hogy két nagyon cuki pici lányod van! Nagyon édesek, aztán jön majd nem sokára a harmadik babóka is.

Ivánka, nehogy elmenj!!! Én is itt vagyok a kezdetektől, pedig mi előreláthatólag csak jövő augusztusban fogunk nekivágni a babaprojectnek.

Gabi, nagyon jó az a kép, nagyon szépek vagytok rajta. :)

Na mentem mert Nóri sajnos lázas lett, de azon kivül semmi baja. Lehet hogy foga jön már megint. :) De ezek már az utolsók.

Na puszi nektek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Detti! Nem is néztem ... Majoshàza? Apukàm tesvîre ott lakik, ûgy tudom nem olyan nagy helység, lehet ismered. Idôsebb hölgy, de fiatalos, feketére festett hajjal, nagy szàjû, imàdom. Etusnak hîvjàk.
Ninike! Ti is csak jövôre kezditek! Juhujjjjj! Nem is vagyok akkor egyedül :wink:
Vendég
 


Ivanka, mondtam én :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszönöm lányok. :oops:
Tök jó pünkösd jön, egy kis pihi. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


3 nap, ne is mond... :D

39. napon vagyok, mikor jön már meg??????

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nekem januárban 44 napra jött meg. Én is csináltam vagy 3 tesztet, de nekem negatív lett mindig és akkor a hőmből tudtam következtetni, hogy késői pém volt.
Most viszont nem tudok a hőmből következtetni semmire, mert össze vissza tudom mérni.. de lehet jobb is ez így, legalább nem idegeskedem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, dettó... sajna nekem is van még egy hetem :( vis 5 nap... 30. napon volt PÉ-m, a 36,1-es hőből és a tojásfehérje váladékból erre gyanakszom legalábbis...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi az üdvözlést!

Most tudok írni, mert manó apájával szundít. :lol: Sikerült visszaolvasnom. :lol:
Majosháza 30 km-re van Bp-től. Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunavarsány és utána jövünk mi. 1400 fős falu nem a fő út (51-es) mellett, hanem tőle 3km-re a Duna part felé. Azért is tetszett meg nekünk (Érdről költöztünk), mert kicsi, csendes, az utcánk végén folyik a Duna kis ága, de mégis közel van Pesthez, én ott dolgozok, így az is fontos szempont volt.

26 éves leszek júniusban. :)

Ivanka: hú, mi 2008 decemberében költöztünk. Annyira még nem vagyok képben :oops: csak a kisgyerekesekkel. Most nagyon sok itt az új lakó, mert gombaszámra nőnek a faluban az újépítésű sorházak.
Svájcban laktok és zenészek vagytok? Húúúú imádom Svájcot, de amúgy az egész német nyelvterületet (na jó, Ausztria imádatomhoz semmi sem közelíthető, de Svájc is nagyon tetszett, amikor ott nyaraltunk). Nálunk zongorában utazik a család. Mármint nem hivatásszerűen, de az én és a párom családjában is mindenki tud zongorázni. Rudi is már pötyögött a kicsi szintin. A versenyzongorán még elvesznek az ujjai. :lol:

Gabi: Sok boldogságot!!! Láttam, most volt az esküvő. :) :)

egcsi: 3. babó lesz? Mi is hármat szeretnénk. :) Remélem sikerül majd véghez vinni és nem jön több válság. Nekünk a 3. babóhoz költözés és új kocsi is kellene majd, de nem adjuk fel, mert nagyon szeretnénk hármaskát is, de előbb csak a közeljövőt tervezzük és az a kistesó augusztusban.

Panndi: nagyon sajnálom a történteket. :cry: Szurkolok, hogy minden rendben legyen. :wink:

Na jó, begolyóztam, nem tudom kinek mit akartam írni, de mindenkinek mindent bele!!! :lol:
Igyekszek jönni, amikor tudok. Mindenkinek szép hosszú hétvégét, ami még hátra van belőle! 8)

Kép
detti_
 
 


Jeanner: Elég valószínű, hogy akkor volt péd, mert tünetek nagyon arra hajaznak..
Detti: Köszönöm. :) Tündér vagy. Mit dolgoztál egyébként?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?