Új privát üzeneted érkezett!

Na az tök jó. :)) Egy füst alatt le lehet tudni a szülinapokat. :D Persze ez nem így működik. Párom dec. 23-án született és persze mindig megünnepeljük aznap. Nem toljuk el karira. Viszont arról beszélgettünk, hogy az már igazán hosszú ünnep lenne, ha a gyerek dec. 22-én vagy dec. 27-én születne... :D De remélem nem akkor fog, mert akkor egy éve kéne arra várnom, hogy teherbe essek..
Rajta vagyunk a dolgon. Minden másnap együtt vagyunk, remélem, hogy sikeres lesz. Ma vagy tegnap volt peteérésem elvileg, mert érzem a pocim.
Akkor már ti sem védekeztek Jeanner ugye?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Mi már nem... most várjuk, h megjöjjön, nem nagyon akar... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Az nem baj ha nem jön meg. Lehet, hogy már babás vagy. :wink:
Mi most mindent megteszünk a siker érdekében. Viszont ha ebben a hónapban sem jön össze, akkor már nem fogok ezen agyalni, lekötöm magam mással és jön amikor akar. :D Az a helyzet, hogy mi még csak két hónapja nem védekezünk, de egy örökkévalóságnak tűnik a várakozás. Már több mint egy éve nagyon szeretnék babát, de eddig nem lehetett még. Most viszont már nem áll az útjába semmi. Úgy hogy én naív azt hittem majd nekem elsőre össze fog jönni... Azért ez nem ilyen könnyű.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Én biztosan nem vagyok babás, a teszt az imént negatív lett és egyre jobban fáj a hasam is, csak vérezni nem tudok :(

Én drukkolok, de tényleg ne görcsölj ezen!!! Attól nehezebben jön össze...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csak meg fog már jönni. Csak lehet, hogy később volt peteérésed, mint szokott. Mondjuk nekem is nehezen jött meg a múlt hónapban. Nem is értettem hogy miért.
Nekem még van kb. 2 hét míg megjön. Addig meg lefoglalom magam. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


:-) szerintem vizsgák... remélem, holnap, holnapután meglátogat Miklós :-D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Ma 12:45 kor megszuletett a kis Vivien noverem kislanya 3100g 49cm egesseges,mindketten jol vannak. Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Gyönyörű baba, gratulálok hozzá és jó egészséget kívánok nekik!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Marcsi
Gratula! Szép babóca és a neve is csodaszép. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Marcsi
gratulálok, nagyon szép kislány!

Meg van a hormoneredményem, nincs peteérés (ezt eddig is tudtam), egy hét múlva uh, ha addig nem jön meg.
Vendég
 


Kitty
Gondolom gyógyszert kapsz majd... Mit néznek UH-n?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
igen, kapok gyógyszert, egyet, hogy megjöjjön, egy másikat meg azért, hogy legyen peteérés.
Nem tudom, mit akar nézni uh-n, mert két hete volt, mutattam is neki a papírt, de azt mondta, hogy legyen egy hét múlva is és akkor ír gyógyszert.

Most meg gondban vagyok, mert ugye bejelentkeztem endokrinológushoz is, de ez a doki meg nagyon el kezdett velem foglalkozni, és hát ez közelebb is van, meg ide majd egyedül is el tudok menni kocsival v. busszal, ha a párom nem lesz itthon. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!!!

babánk lesz!!!! :) (Kitty, itt már ne gratulálj)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner terhes vagy??? Ez nagyon jó hír. :)))))))
Kitty szerintem ha nem akarsz ne menj el andrológushoz. Ha elég ez a doki akkor felesleges. Ez a várakozás olyan idegőrlő... Mondjuk mi is próbálkozunk még pár hónapig és ha nem jön a baba akkor megyek dokihoz, mert az én menszim sem az igazi.. Elég rendszertelen és a barnázás sem tetszik..
Nagyon tündér a kisbaba Marcsi. Gratulálok a nővérednek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Az vagyok :-D ennyit arról, hatékony módszer a megszakítás :-D elkezdtem inni a termékenység teákat, és pont telibe trafáltuk a peteérésem :-D ez a baba nagyon akart jönni :-D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gratulálok! Ebből látszik, hogy maximálisan egészséges vagy.
Mi 1 évig védekeztünk így és semmi. És persze most sem jön, hogy élesben próbálkozunk.. Úgy hogy nálunk tuti van valami..
De majd csak kiderül.
Nagyon jó ezt hallani, hogy kisbabád lesz. Örülök, hogy nektek sikerült.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ááááá, mi 3 éve így védekezünk, és semmi... most elkezdtem inni a teákat és bumm!!! :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Gratula!!!! :D
Mi 12 éve védekezünk így és csak akkor lettem terhes, mikor akartuk. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Gabi
endokrinológus, az andrológus pasi bajokkal foglalkozik :lol:
PCO-soknál mondjuk magas a férfi hormon, bátyám mondta, hogy át is operáltathatnám magam :lol:
Remélem, nincs semmi bajod, és hamarosan jön a baba!

Mi egy éve nem védekezünk, és nem jön a baba. Mondjuk csak most derült ki, mi a baj :roll:
Vendég
 


Jaj tényleg. Ez az andrológus van most a fejemben, mert holnap is ahol dolgozom lesz sperma vizsgálata.. Már bele tanultam...
:oops:
Hát remélem hamar helyre állnak a hormonjaid és nálatok is jön a baba. Egyébként neked milyen az alkatod? Mert nekem igen fiús. Kis mellem van, nincs csípőm. Lehet, hogy nekem is kevés a női hormonom? Vagy nem lehet erre következtetni ebből? Mondjuk engem fiúnak vártak.. Van két nővérem, gondolhatjátok. :D
Jeanner: Ma teszteltél? Vagy voltál dokinál? Hogy derült ki, hogy babás vagy? Mesélj már egy picit. Hogy vagy? Nem érzel semmi változást? Olyan izgi. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


jeanner GRATULAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!De jo!
S koszi csajok,hat remenlem keresztmami leszek :-) Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Marcsi
Az ilyen hírektől (Jeanner) és képektől (Vivien) még jobban várom az augusztust. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Még csak csendes gratut kérek, bár a hőgörbém a csillagokat veri (végre elindulta felfelé, csak maradjon is ott), a reggeli x-epiles teszt - lett :( az esti gabriel volt, ami + lett, szóval egyelőre a reggelit meg nem történtnek tekintem, mert a gabrielt ismerem, azt tudom, hogy nem csap be, az x-epil még soha ezelőtt nem próbáltam, csak hát az volt otthon...

Hogy történt? 3. nap, és mensi sehol, cserébe minden szagtól rosszul voltam, szédültem, kimentem az üzemdokihoz, kaptam tőle B6 vitamint, de mintha szájon csókoltam volna egy halottat... a dolog akkor vált nagyon gyanússá, amikor a termelésben megcsapott az ipari alkohol szaga, és végem lett... mintha gyomorszájon vágtak volna... elmúltak a fájdalmaim, nem görcsöl már a hasam, csak mintha csúszna le a méhem és szúrnak a petefészkeim/hüvelyem... de úgy voltam vele, csak a cukrom... elszopogattam egy kanál cukrot, de semmi, pedig az szokott segíteni... aztán ebédkor jobban lettem, amikor ettem egy almát... :) amikor hazaértem azt hittem, meghalok éhen, ettem zabpelyhet joghurttal, amitől végképp taccs lettem... hát elmentem tesztet venni... one-step-et ajánlották, de az nem volt a patikában, mindenféle teszteket mutogatott a csaj, mondom, legyen Gabriel, azt ismerem... vártam türelmesen, hogy meglegyen a 3 óra a két pisi között, aztán megcsináltam a tesztet... megjelent a C vonal és pár másodperccel alatta a T... de annyira halvány volt, hogy azt hittem, csak káprázik a szemem... az nincs is ott... tök szomorúan elkönyveltem, h negatív lett a teszt... otthagytam, kimentem pakolászni... ki akartam már dobni éppen, de csak nem hagyott nyugodni a dolog, mert ÉN LÁTTAM!!!! OTT VOLT!!!! akkor már nem volt vörös, csak mintha ott lenne... ennyire hülye nem lehetek... aztán kivittem a szobába és megnéztem természetes fénynél... és OTT VOLT!!!! olyasmi rózsaszínen, mint itt balra a smiley tábla, mára ki is szürkült (de már egyértelműen látszik mindenhol, minden fényviszonyban), de ott volt... leültem az ágyra, felhívtam párom, és elsírtam neki, h + lett a teszt... elköszönt, ő is sírt...

Ezért is rázott meg kicsit ez a - teszt reggel, de nem vagyok hajlandó ezen stresszelni... :) majd ha megjön vagy hirtelen elmúlik a hányinger...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: Szerintem tuti baba van a dologban. Az ember szervezete az élő bizonyíték rá. És te már produkálsz tüneteket is. :) És ha már egy teszt pozitív lett akkor biztos, hogy baba van. Nekem egyszer 14 napot késett, csináltam 3 tesztet ez alatt az idő alatt és kiderült a hőgörbém alapján, hogy akkor volt peteérésem, amikor meg kellett volna jönnie és ezért késett. Úgy hogy ha nincs baba, akkor tuti nincs pozi teszt. :wink: Viszont neked van!!! :) Szerintem most várj még a következő teszttel egy pár napot. És az már tuti erős pozi lesz, ahogy növekszik a hcg szinted. Annyira örülök, hogy már valakinek sikerült! Ez kitartást ad. :)
Egcsi: Gondolom, hogy várod az augusztust! :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


A csajok azt mondták, most várjak hétvégéig, és akkor se omoljak össze, ha - lesz, nagyon fiatal még a baba... :) lehet a doki sem fogja látni hétfőn, bár a hüvelyi uh kütyüje nagyon érzékeny... meg azért is vagyok viszonylag nyugodt, mert nagyon rosszul vagyok, azaz valamit ügyködik odabenn, szóval nagy baj nem lehet :D és nem véletlenszerű rosszullétek, ugyanabban az időben erősödik és gyengül... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi
ez vicces. Engem is fiúnak vártam (Gáborkának :lol: ), és fiús voltam nagyon kicsi koromban (fiú haverok, nem babáztam, stb). Amúgy kis mellem van, és csípőm nem igazán. Meg amúgy is töpszli vagyok (160/51). Iwiw-en fent vagy? Mert akkor ott megnézhetsz.
Sztem ebből még nem lehet következtetni, de ha itt megcsinálod a pco tesztet, abból már igen (nekem már ez is nagy valószínűséggel hozta ki a pco-t.
http://www.pcos.hu/kisokos.html

Marcsi
nagyon édi baba :D
Vendég
 


Kitty, én is fiúnak készültem ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Engem mondjuk lánynak szerettek volna, mert van egy bátyám, apu meg csak lányokat szeretett volna, de bátyám annyira beléjük beszélte hogy ő csak Gáborkát akar, hogy nem is gondolták volna, hogy lány lehetek :lol: Apu még fogadott is a munkatársaival, hogy tuti fiú leszek, bukott is egy üveg pezsgőt :lol:
Vendég
 


:D :D :D :D :D Én is Gábor lettem volna!!!! :D :D :D :D
Ez nagyon vicces. És ugye lány lettem ezért lettem Gabriella...
Mindjárt megcsinálom a tesztet. Én sem vagyok túl magas: 165 cm vagyok és 53 kg. Amúgy fent vagyok wiw-en én is. :))
Jeanner ez így van nem kell aggódni. Tuti baba és ezért sem szabad idegeskedned, hogy ne árts neki, mert az idegesség nem tesz jó.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Megcsináltam a tesztet, azt írta, hogy valószínűleg nincs pco szindrómám. Mondjuk szerintem sincs, mert nem illenek rám a tünetek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Aham, tuti... kiderült, mit csesztem el, nem egy érzékenységű volt a 2 teszt az esti pozi sokkal érzékenyebb.. :)

Én Krisztiánnak készültem, mert akkor apu szülinapján lett volna a névnapom :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


hello, sziasztok Lányok!

Bocsi hogy igy eltüntem, de sajnos kissé káosz volt a melóhelyen és nem volt időm jönni. :(

Hát először is üdvözlöm az újonnan jövőket: Jeanner, Marcsi.
Mka, örülök hogy újra találkozunk, ha már a másik topik leállt.

Marcsi, gratulálok a kis Vivienhez! Nagyon édes, cuki kis babácska.

Nagyon már én is hogy újra babánk legyen, de ez még messze van nekünk.

Jeanner, egyenlőre csak csendben, de tiszta szivből gratulálok a babácskához. Majd ird ám meg mit mondott a doki. :)

Egcsi, egy kalappal a vizsgákhoz!!!!

Nálunk annyi történt azóta, hogy Nóri teljesen beszokott az oviba. A héten lesz szülői értekezlet, hát kiváncsi leszek miről lesz szó. Jövő héten meg évzáró lesz és bemutatják hogy mit tanultak az év folyamán. Szóval ennyi, meló van ezerrel, de talán most már egy kicsit talán nyugisabb lesz. :)

Kellemes estét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Meg van bocsátva...most az egyszer. 8)
Nyáron nem is lesz ovi vagy csak félgőzzel? A vizsgáimmal kész vagyok, de még azt a nyamvadt biológiát nem tudom. Minden nap nézem a neten, de egyenlőre nem tették közzé az eredményt... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ninike örülök, hogy vissza tértél. Tök jó, hogy Nóri már belerázódott az oviba. :)) Hát a meló az nálunk is sok sajnos.
Egcsi csak fent lesz már hamarosan az eredmény...
Jeanner: Akkor tuti ott van az a babó. :)))))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hú, csajok, ma reggelre úgy volt, h meghalt a pici :( negatív lett a teszt, és leesett a hőm... hányinger a kanyarban sem, csak szúrt a méhem... jól kibőgtem magam és kb fél óra múlva kimentem a füribe megnézni a tesztet... nézem, mitől lett ez a + csík rózsaszín???? kezembe veszem a másikat is, azon szürkés továbbra is... azonnal beordítottam páromnak: Ez erősebb +, mint a hétfői!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na, akkor meg már azon bőgtünk :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Nem akarlak ijesztgetni, de általában a tesztek 1O perc után már nem megbízhatóak.... :? (Légyszi ne utálj nagyon, hogy ilyet írok...) Mennyire esett le a hőd? Ne stresszeld nagad, ha nem jön meg a hétvégéig, akkor csinálj még egy tesztet. Remélem ott van a picurka a pocidban. :wink:

Na, megcsináltam az őszi órarendemet. Hát köszönöm szépen jól leszek :shock: ...főleg, ha hozzáveszem a róakomát és az álomkórt, ami az előző két terhességemnél is vendégeskedett nálam. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, 2 percet vártam, vagy annyit se, még nedves volt a teszt ablak, amikor elpakoltam a tesztet... a gabrielt meg ismerem, sokat használtam anno, és akkor mindig negatív lett... és az órákkal később is negatív volt... ez meg egyre erősebb +... de a hétvégén még tervezek csinálni egyet...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ok. Drukk! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Benn vagyok kórházban, most csinálnak hüvelyit meg béta-hCG-t, az a tuti... drukkoljatok, h minden rendben legyen!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
drukk, majd gyere a hírekkel! Megnyugtatásképp mentél kórházba, vagy vmi baj van?

Egcsi
biosz eredmény meg van már?
Vendég
 


Hát, megnyugtatás, de csak idegesebb lettem...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Mikor lesz eredmény?

"A"-t kaptam a bioszomra! :D :D :D :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, gratula!!!!!!!!!!!!!!!

Eredmény holnap délelőtt... am valóban hamis eredmény adnak a tesztek 10 perc, a mienk annyira kifakult, h nem látszik a + csík, legnagyobb sajnálatomra... pedig vagányul ott volt, mindketten láttuk, még le is fotóztam szoszo alapon azon is látszik (nagyon kell nézni, de ott van...)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hu...mennyi minden történt néhàny nap-ôra leforgàsa alatt!!!

Jeanner! Reméljük a legjobbakat!
Egcsi!!! Vééégre meg van az eredmény, gratulaaaaaa!!!
Gabi! Àllàsinterjûn voltàl-mész?
Kitty! 160/51 nem töpszli!!! :wink:
Ninike visszatért, mindenkinek üdv és drukk!
Vendég
 


Hello lányok!
Jeanner: Hogy hogy holnap lesz eredmény? A hüvelyi uh mutatott valamit. Nekem egyszer volt ilyen és mondta a doki, hogy nincs elváltozás. Voltál vérvételen? Vagy milyen vizsgálatokat csinált?
Egcsi: Nagyon nagyon nagyon gratulálok!!! Aki tud az tud. :))) Egyébként minden terhesség más és más, lehet, hogy most hányinger nem lesz. De majd kiderül.
Ivanka: Voltam állásinterjún, de sajnos belső körből is keres a cég, úgy hogy egy picit elkeseredtem, mert így nagy a valószínűsége, hogy be se hívnak a céghez. (közvetítőnél voltam) Pedig nagyon jó lenne elszabadulni innen mert utálok bejárni és most 8 órába kell majd dolgoznom váltott műszakban persze 4 órás bejelentéssel. Nem tudom meddig akarom még ezt csinálni. Van egy két orvos akit felképelnék.... Nagyképű parasztok!!! Persze van egy két rendes is. Úgy hogy most vergődök és várom a csodát. Egyébként jól vagyok, élvezem a házas életet már amennyit itthon vagyok. Veled mizu Ivanka?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Legjobb menekülés lenne a GYED, nem? :wink:

Jeanner
Drukk! :)

Köszi a gratut, nagyon örülök, kicsit féltem, hogy az utolsó tesztemmel elszúrtam... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hát az lenne, de ha csak négy órában leszek továbbra is bejelentve akkor nem kapok csak gyest és abból éhen halunk. Mondjuk ha 6 órába jelentenek be akkor is kb. ugyan annyi lesz a gyedem mint a gyes.. Úgy hogy inkább egy másik munkahely lenne a megoldás.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hello Mindenkinek!

Ivánka újra üdv neked is!

Jeanner,
mennek a drukkok ezerrel!!! Majd gyere ám gyorsan az eredményekkel.
Egyébként ha szúr a méhed az elég jó jel. Nekem Nórival ez volt az egyetlen tünetem, meg persze hogy késett. De kb. 5 nap késés után már annyira fájt az oldalam, hogy elmentem a dokihoz, mert attól féltünk hogy esetleg méhen kívüli terhesség. De szerencsére nem. Még szívhang nem is volt amikor már láttuk. :)

Egcsi,
gratulálok a teszthez!!! Ügyes vagy! Akkor most néhány hónap pihi jön??? Aztán újra szeptembertől?
Szeptembertől én is suliba járok, meg mellette készülök a szakvizsgámra is. :(

Gabi,
hát sajnálom hogy ennyire nem jön be a meló, de csak találsz lassacskán másikat is, ami jobb lesz.

Nóri tegnap óta már nem kis rácsos ágyban alszik, összeraktuk neki a gyerekágyat, és Apa tett rá leesésgátlót. Nagyon élvezi hogy ilyen nagy ágya van.

Kellemes estét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Gabi
Akkor hajrá új munkehely! :)

Ninike
Gratu az új ágyikóhoz. :) Nekünk versenyautós ágyunk van, ha találok képet megmutizom. Hiába, fiúk... 8)
A sulim 3 hét múlva folytatódik, heti 2X4 óra angol július végéig. Szeptembertől meg a rendes félév...

Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


De kiràly àgy..... :lol: énisénis akarok!!!!!
Fiût....Feri szerint làny lesz majd .... sebaj, nem fogom visszadobni :D
Képzeljétek hétfôn àtmegyünk Dubai-ba, tök vàrom :wink:
Èn is mellékelek egy képet magunkrôl 8) Kép Mi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?