Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


nix kunci:D:D:D
de lassan már tényleg le kell állni, mert már egy egész kis evolúciót tudok felépíteni a tesztekből..már látom magam előtt, hogy majd az uram meséli a gyereknek, mikor elég nagy lesz: látod gyermekem, anyád ezzel szórakoztatta magát, (és kiborítja elé a rengetek pisis-papírt:D )

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Heno neked is harmadik? En sem irtam be hol lakom, de en sem messze Bogarkatol (3 ora). ...
Bejni ketseg sem fer a tesztedhez. Ismerek olyat, aki elrakta a tesztet.. Te egy egesz ciposdoboznyit fogsz orizgetni :D
De megertelek.
Orulok, hogy jol ment a vezetes. Mikor vizsgazol?
malna5
 
 

 
 

Bejni:abszolút megértelek,annyira jó látni mikor kijön a várva várt 2. csík :D :D :D Én iiiiiiiiis ilyet akarok!!! :D :D :D még 2 nap múlva jönne meg ugye? deeeeeeee nem fog :lol:
henó
 
 


Malna:jaja 3.! :D Két fiú után nagyon vágytam egy kislányra. De most at érzem,hogy úgy örülnék még egy fiúnak is. Tiszta hülye vagyok :D :D :D Mindegy csak baba legyen!Neked van már? Bocs de lehetetlenség visszaolvasni.Én fél órára lakok Egertől,na majd priviben megírom neked is de most rohanok takarítani amíg apa van a kicsivel
henó
 
 


Málna:ááááááááááá de hülye vok,gondolom neked is harmadik!!!? :oops:
henó
 
 


málna..bizony:D mindegyiket szépen beszámoztam, dátumoztam...azt hiszem, ha már 3jegyű lesz a szám, leállhatok;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni! Ez aranyos! :lol: :lol:
A teszted meg szép erős!
franci
 
 


henó, igen, vasárnap lesz az a nap..ami reméljük nem pirosbetűs...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Belani és Bejni:
GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!!!! :D

Vigyázzatok magatokra!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


nagy harcot küzdök most a hányinger ellen...Ezt nem gondoltam volna, hogy ennyire fokozódik, de lassan lehet beadom a derekam neki... :oops: :cry: főleg, hogy egy üzlet ember ment ki most a boltból és az az illat, wháááááá...hát kész vagyok.....
csip-csip18
 
 


Heno!!! Meselj mar, merre laksz?? Irj privit!!!! Alig varom!! Nekem sztem 9en volt pe-m. Remelem babas vagy!!! Foleg ha a tunetek nagyon egyeznek az elozoekhez!!:):) Drukkolok!! Mit erzel? En nem erzek semmit csak neha szur a hasam es olyan megjon erzesem van.

Bejni, nem vagy semmi aranyanyam!!!!:) Ugyis csinalsz meg, ismerlek!!! :D :D :D :lol: :lol: Jol teszed, en is gyartanam feszt!!hihi Jo vezetest!! Azt tudni merre mesz ma?

Csipp, orulok ha tetszik az oldal. Ma talaltam tok veletlenul es azonnal eszembe is jutottal. A fozes meg..en is jartam mar ugy, hogy darabos volt a kompeeerpurem es szinten habos lett. hehe!!:):) DE nekem ugy bejott igy habosan, hogy azota is habosra csinalom! :lol: :lol: Jol esett az ebed? Hanyingerrel hogyan allsz azota?

Jeanner, merre vagy??? Ezer +1 eve nem irtal!!

Malna, Te, hogy vagy ma?
Vendég
 


Bogarka: pont elötted írtam, hogy ngy harcab vagyok a rókával...de lehet most is Én nyertem....
csip-csip18
 
 


Csipp, hajra!! En Neked drukkolok!!:) Van egy ezresem, hogy Te nyersz, en...Rad fogadok! :D
Vendég
 


Bogarka: ugy legyen :) jó lenne :)
csip-csip18
 
 


Heno, gratulalok a ket fiadhoz!! Most pedig drukkolok, hogy lany legyen. Mindegy mi, tudom en:) csak ha mar lehet, akkor en lanyhoz kuldom a +++++++-okat! :wink:
Vendég
 


Mi van Jeanner-rel???Hol vagy????Mi a helyzet?????Nagyon várunk ám :) És mennek a drukkok :wink:

Csajok a sósperec ne tudjátok meg mire képes, huuu nagyon jó :)
csip-csip18
 
 


Hello lányok!
Voltunk ma auchanba vettem egy cuki játékot a picurnak meg egy fehér body-t. Már elegem van a fehér cuccokból!!!!!!!!!
Csajok aki babát vár annak fontos, hogy szedjen plusz folsavat!!! Ez tényleg nagyon fontos az első időszakban. Nekem is kell szednem kiegészítésként a terhesvitamin mellé. Mondjuk én szedek még magnéziumot, kálciumot is mellette, mert szüksége van a szervezetemnek rá.
Bejni: Nagyon szép ez a teszt!!!!!!! :D :D
Csip: Hányinger kontra Te: 1:0 :lol: :lol: Azt egyél ami jól esik, a szagok meg sajnos már csak ilyenek... Néha még mindig olyan tudok lenni, mint egy vadászkutya, olyan orrom van. :lol:
Heno: Drukk a ++++++ teszthez!!!!
Hogy vagytok ma egyébként csajszik? Ma én eddig egész jól érzem magam.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: Én már leírtam, hogy vagyok :) hol panaszkodom hol jó minden :) Hormonok azok mükszenek rendessen :)
Akkor mért fehér body-t vettél ha eleged van a fehérből??? :oops:
csip-csip18
 
 


Mert még nem tudom a nemét, és a színes dolgok általában vagy fiúsak vagy lányosak.
Az a jó, ha dúlnak a hormonok!!! Az a feladatuk. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Jaj Csip: Azt akartam írni: Hogy hányinger kontra Te: 0:1
:oops: :oops: :oops:
Bocsánat!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, orulok, hogy jol vagy!!!:):) Mikor teszel fol ujra poci fotot? Nem akarsz semleges szint pl. zold, sarga vasarolni? Az jo mindkettonek. Ha lany lesz ugysem csak rozsaszin cuccai lesznek, ha meg fiu, ugysem csak kek. :D :D Jo, nem beledumalok, csak kerdem mi az elv, hatha majd Nekem is jol jon a Te meglatasod.
Vendég
 


Semmi baj, reméltem, hogy nekem drukkolsz :) huuu és minek örülnél jobban???Nevek vannak már???Mikor mész leközelebb Uh-ra????Hátha akkor már megmutizza magát, de lehet szégyelős(kislányok azok)kik nem szeretik mutogatni magukat :) és nálad kislányra tippelek :)
csip-csip18
 
 


Csipp, tok jo, hogy jol vagy!!! Nem akarod kibrobalni, hogy meg reggel mielott kikelsz az agybol (este odakeszited) kekszet vagy sos perecet ragcsalsz? Nem sokat csak par darabot, hatha akkor elkerul a hanyinger. Es persze napkozben is nyammmoghatod!!:):):)
Vendég
 


De kifogom köszi :wink: van már hoztam be, de nem kívánom most ma inkább :oops:
csip-csip18
 
 


:lol: :lol: :D :D akkor ne egyed mert a vegen ezert leszel rosszul! :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Mindjárt vége a napnak :D hurrá :) aztán hétvége juhhhu...Holnap Apácska melozik, egyedül megyek bevásárolni, legalább nem kell kapkodni, tudok nézelődni :) Aztán haza takarítás, ebéd csinálás és punktum leteszem magam az ágyba!!!! 8)
És majd benézzek, ki-hogy van....

Azért még be-be nézzek, hátha lesz még valaki este itt :) Ha nem akkor Kellenes Hétvégét Mindenkinek :)

Pusziiiiiiiiiii
csip-csip18
 
 


sziasztok! hányinger monnnnyyyyon leeeee!!!!!!!!

gabi: megértelek, én már szinte tutira tudom, h lánykám lesz, de még nekünk is csak egy konkrétan lányos rucink van. a többi semleges. sárga, meg fehér.
ma én vettem egy pihe-puha takarót, ami annyira jó! még soha nem láttam ilyet. majdnem hálózsákká alakítható. így nem tudja lerúgni amagáról. nagyon cuki és annyira puha!!!! persze sárga. de van rajta egy igencsak csajos méhecske is egy valamilyen másik jószággal. kutya, maci zsiráf fejek keveréke. én nálad kisfiúra gondolok.

bejni: ez szép teszt. most már csak vasárnap csinálj!!!! kibírod?????? :lol: :lol: :lol: :lol:
nekem is el vannak rakva a tesztek(3), de sajnos ki kell dobnom mindet, mert annyira elcsúnyúltak. még szerencse, h lefényképeztem őket és a babanaplóban is fényképnek van helye.
ügyi vagy, h így megy a vezetés. apafej kezdhet autóra gyűjtögetni!!!! :wink: :wink: :wink:

rekus: hogy van a lelked???

jeanner:???????

belani:??????

franci:??????

lanyus:????????
és a többiek?????????(fejből nem mennek a nevek) :oops:

mi jól vagyunk ma. pihengetek, meg teszek-veszek. most vacsiztunk, vagy nem is tudom mi volt, a párocskám most ért haza. olyat sütöttem, h mindent összedobáltam, ami itthon volt. volt egy kevés csirkemell, meg kolbász, meg virsli, meg piros paprika, meg hagyma, fokhagyma. ezeket tepsiben összedobáltam, kicsit megpároltam, majd dobtam rá egy doboz mascarponét és átsütöttem. csináltam hozzá egy kis reszelt krumplit.
tök jó lett!!!

HOLNAP MEGYÜNK 4DRE!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hajrá holnapra akkor 4 D-re :) Kérünk ám képeket a rucikról és a plédről is!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok,nah megjöttem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rengeteg meló volt ma,ráadásul én kenyereztem ugyhogy elfáradtam a sok emelgetéstöl rendesen!!!!!!
Ráadásul szerintem meghuztam vagy nem emeltem jól,mert fennt a hátamban érzek egy kis fájdalmat!!!!!!!

Jah és petefészkek ezerrel duzzadnak,a hasam akkorára van dagadva mint egy terhes nönek :)
Meg fájdogál is,menzi jeleknek ez még csöppet korai...vagy az is lehet meg akar jönni.... a fffffffennnnnnnnnnnnneeeeeee tudja...

Málna: nem nem akarok még tesztet,azt sem tom ilyenkor mikor érdemes????
Bejni te mikor csináltad???Mensi elsö napja után hány nappal?????
Majd elötte max megnézem,de nem fogok összetörni ha nincs baba...már edzett vagyok!!!CSIP kinevelt!!!!!!!!!!! :P

kati legyen igazad,én ezt szeretném!!!!!!!!!!!!!

Csip köszi a drukkot reménykedünk!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bogarka:kis kíváncsi, a privi holnapra marad vendégeim jöttek,bocsesz :lol:
Csip:de jó neked :lol:
Malna: Neked fiúk,lányok?Holnap megy a privi.
Kati:hajrá 4d várom a híreket
Jó éjt mindenkinek!
henó
 
 


Bogarka: Itt az Auchanban nem nagyon voltak unisex holmik. Inkább csak kék, sötét zöld, lila, rózsaszín. Úgy hogy ezért vettem fehéret. De egyébként azt vettem észre, hogy egyre több olyan holmit gyártanak, ami vagy csak fiús, vagy csak lányos, hogy ugye többet kelljen venni.... De most már csak kibírom, aztán beszabadulok a tescoba és bevásárolok. :lol: :lol:
Csip: Még szép, hogy neked drukkolok!!! Jövőhét kedden megyek uh-ra, talán megmutatja magát. Vagy is nagyon remélem.
Kati: Az biztos fini lehetett amit sütöttél. Várunk képeket a babáról!!!
Lanyus: Nagyon drukkolok, hogy ez már mást jelentsen és ne menszit!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Lanyus, mensi előtt 4 nappal :D:D:D Mert vasárnapra nem várom:D
Kati, oksa, holnap úgysem érek rá tesztelni:D:D:D Mert 8ra megyek vezetni, aztán kell még egy kis medált venni a láncra, amit vettünk leendő keresztgyermeknek, aztán sütni akarok, meg főzni, ja meg vasalni, és ha még mindig van időm, akkor diplomatervet írni..:D

csip, még azért legyél!!!!!:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati!Holnap képet a kiscsajról!!!!!!!!!!!!!
Mondd meg neki hogy anyuci megmutogat a netes barátnöknek!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Holnap este jövök!!!!!!!

Bejni addig ugyes légy és mensi STOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csip: Egyébként én nem érzek semmit. Az elején lányt éreztem, aztán elbizonytalanodtam. Most meg mindenki azt mondja fiam lesz, és most már tényleg nem tudom mit gondoljak. De annyira mind1 nekünk. Csak egészséges legyen és ez tényleg nem csak duma. Mert tényleg így gondoljuk. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Itten vagyok, huuu takarítottam a szoliban szépen :)

Lanyus: nagyon aranyos vagy :) de tudod, Én azt kívánom Neked, hogy sikers legyen rögtön az első hónap, mint Bejni drágámnak :)
Sikerülni fog :) Rajta vagyok Én is :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi: most már nagyon kiváncsi vagyok, hogy akkor mi lesz :) és nevek????

Bejni: akkor láttom nyaklánc lett végül :) jól tetted :) és gyerek vagy felnőtt???
csip-csip18
 
 


Gabi, erteeeeem!! Azt en is eszrevettem, hogy cselesen gyartjak mar ezeket a baby holmikat.:(
Tenyleg, milyen neveitek vannak? Aruld el!! Es jol vagy? Hanyinger, egyeb mas akarmi? Remelem minden rendben. Ferjecsked? Olyan szepek vagytok a fotoitokon. Es nagyon csinos vagy!

Bejni, Te aztan nem vagy semmi! Ennyit dolgozni es meg ha lesz idod akkor jon a diploma terv...mi a temad? Regelj rola valamit en hoooot hulye vagyok a joghoz minden fele ertelemben de akkor is erdekel, de komolyan. Mikor mesz ujra vezetni?

Csipp, banyek, van erod takaritani?? A hanyinger utan?? Nem vagy semmi! Mondom en, a fiatalsag nagy elony!! :lol: :lol: :lol:

Lanyus, mennek a drukkok!! Meloban azert....tudod...ovatosan... Jo, tudom, hogy tudod...csak irom. Kis aggodas reszemrol. Nem is ertem, hogy birod ezt a strapat, kemeny vagy, mint a rock!

Jeannaer, gyere!!!!
Vendég
 


Heno, okes, varom holnap priviket!! :D
Vendég
 


Csiiiip:-Dcsak óvatosan a sok takarítással,ne vidd túlzásba:-P
Jaja nyaklánc maradt,de inkább ezüst lett,mert az fickósabb:-Dközéphosszút vettünk,h jó legyen később is.
Rókakóma?
Jeanner merre jársz?
Kati,Gabi a babacuccokról rakjatok képet:-D
Tényleg Gabi,úgy izgulok,hogy kislány vagy kisfiú.
Kati 4D fotókra nagyon kíváncsiak vagyunk ám;-)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bogárka,reggel megyek legközelebb vezetni:-D Elhunyt magánszemélyek soronkívüli adómegállapításáról fogok írni. Nagyon izgis..;-) mire vagy még kíváncsi?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, majdnem tokeletesen kielegitetted kivancsisagom :lol: de konkretan arrol fogsz irni, hogy ez soron kivul hogyan tortenik, mi a menete, folyamata? A hogyanjat? Vagy ez annyit takar, hogy letezik ilyen fazis, hogy elhunyt maganszemelyeknek ido elott megallapitjak az adojat/zasat es ezt mutatod be szepen sorban leirva, hogy meg a luke nep, mint pl. en is megertsem?! :shock: Szoval, hogy miert van erre szukseg? De tenyleg miert van erre szukseg? Bammeg, mar sajat magam is osszezavartam. Bocsi de az en agyam tul bonyolultan mukodik. :? :oops:
Vendég
 


sziasztok!

Kati, holnap mindenképp kérünk fotókat! Nagyon izgi! Annyira kiváncsi vagyok már.

Azért tartja bennem a lelket, hogy veletek örülhetek, így legalább könnyebb elfogadni, hogy nekünk még soká lesz babácska.

Bejni, érdekes témáról fogsz írni. Ez tapasztalat, mi is foglalkozunk ilyennnel. :)
Ha gondolod szívesen segítek majd.

Bogárka, hát azért kell soron kívül megállapítani, mert ez a hagyatéki eljáráshoz tartozik. Az adóhatóság soron kívül leellenőrzi az elhunyt adózását az utsó időszakra, ezzel lezárja az illető folyószámláját. Az ellenőrzés végén megállapítja az egyenleget, ha túlfizetésben van, akkor az örökösöknek kiutalják majd a lóvét, viszont ha hátraléka van, akkor azt az örökösöknek kell megfizetnie. Hát röviden ennyi.

KÉpzeljétek nekem tegnap jött meg, de brutál durva , nagyon erős, nem szokott ilyen lenni, nem tudom mi történthetettt.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Hali!

Még élek, de brutál el vagyok havazva... :roll: Állandóan témazáró tesztet írunk valamiből, de ha azt nem akkor röppentyűt. Az anatómia gyakorlat terror, egy csomó mindent kell memorizálni, minden hülye mélyedésnek és kidudorodásnak külön neve van... :?
Babaproject nem tudom eredményes volt-e ebben a hónapban, jövő héten kiderül, de fel sem fog tűnni, ha késik, mert nem érek rá ilyen apróságokkal foglalkozni. Legalább nem görcsölök a babatémán. Nincs rá időm. :lol:

Kismamákoknak hajrá! Esetleges hánykolódás kellemetlen, de jó jel, működnek a hormonok! :wink:
Majd még jövök!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Heno, jaja mar van ket csajszli, de ok mar nagyobbacskak.
Nekem mar mindegy mi lesz a harmadik, csak egeszseges legyen!
Lanyus szerintem a nem vart elott 1-2 nap az igazi a teszteleshez. Akkor mar biztos, hogy kimutatja, ha mami vagy, de nezd meg a teszt erzekenyseget, mert en kettot csinaltam, az elso szerint nem, utana igen! Vennem kellett egy harmadikat, hogy eldoljon, mi az igazsag.
Egcsi hajra a vizsgakhoz! Meg persze a harmadikhoz is!
Ninike lemaradtam. Miert kell sokaig varnotok?
Gabi, voltal mar a 18.heti UH-n? Vagy majd most? Ott azert mar latni szoktak a nemet, az a genetikai ugye?
Csip nem eg a gyomrod a sos perectol? Egyel kukoricapelyhet magaban! Az is jo. Ha meg jon a roka, akkor hagy jojjon, normal esetben par hetrol van szo :lol:
Na megyek viszem a kisebbiket balettorara!!!!
malna5
 
 


Ninike, koszi, ertem!!!!:):) Ez izgi tema!!!!! Es erdekes!! Te mivel foglalkozol, hogy ezt ilyen szakszeruen megfogalmaztad?

Egcsi, kitartas! Okos csaj leszel!!:):) :wink:
Vendég
 


itt vagyunk.
minden oké velünk, édes csöppség lakik a pocimban. még anyóséknál vagyunk, este otthonról rakok képet a picike LÁNYOMRÓL!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jó napot....

Reggel fél 7 óta fent voltam :( persze kergetett a hányinger :roll:
De Malna pont most akrtam írni, hogy mintha már a gyomrom is égne....Ma meg képzeljétek fáj elöl a petefészkem, Kati-Gabi nektek volt???Szokot???Mert nekem idáig nem nagyon.....Most is ágyból írok :oops: Szerintem szundizzom is egyet...
Bejni: na az valóban dögösebb az ezüst és fiús :D és medál????Ma teszt megvolt??? :D :D :D
Na megyek nyügi vagyok, ismét :( hátha kipihennem :( :)
csip-csip18
 
 


Csipp, jobbulast!!! Ragicsalj ehgyomorra ropit, haztartasi kekszet ebredes utan, elvileg ez enyhiti a hanyingert esetleg elo sem idezi. Pihikezz aztan gyere valamikor, hogy hogy vagy!
Vendég
 


csip: persze, h fájt. növekszik. és nekem a 13.héten fokozósott, majd még annál is erősebb lett a 16. héttől. még most is néha van, h fáj, de megfigyeltem, h főleg, amikor fáradt vagyok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?