Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, Timcsi, nagyon drukkolok, hogy + legyen.

Ez a könyv biztosan jó lehet. Most tényleg akciós. Én is gondolkodtam a vásárláson egy időben, de mégsem vettem meg.

Na megyek, sütünk az udvaron, aztán lassan itt van dél.
p__lilla
 
 


Timcsi: drukkkk!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Timcsi: Üdv és drukk:) Mikor tesztelsz akkor??

Kép
csucsu05
 
 

 
 

jöttSziasztok!

Bocsi,hogy még csak most írok,de az éjszaka sajnos megjött :cry: !
Köszi mindenkinek aki drukkolt de ez most sajnos nem jött össze. :(
De igyekszek nem nagyon elkeseredni,holnaptól elkezdjük a gynevac-ot.

Most megyek,összeszedem magam,megyünk nemsoká ebédelni.

Puszi mindenkinek!Timcsi
sztimcsi
 
 


Timcsi: :( :( :( sajnálom. Akkor most hajrá gynevac ;) Remélem neked is olyan sikeres lesz, mint nekem ;)

Csucsu: BOLDOG NÉVNAPOT NEKED!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csucsu
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Timcsi
Akkor nem volt szükség a tesztre. :cry: :cry: :cry:
Hajrá gynevac, drukk, hogy neked is olyan sikeres legyen, mint Virinek.
De azért gyere ám még hozzánk! Nem eltűnni!!!! :lol:
p__lilla
 
 


Csajok!

Olyan aranyosak vagytok,és megígérem,hogy nem tűnök el,beszámolót tartok majd mindenről.
Holnap hívom a dokit,hogy mikor mehetünk megbeszélni a következő lépést.Egy kicsit tanácstalan vagyok mert nem tudom,hogy vágjunk-e bele újra egy teljes kezelésbe(hormoninjekciók,petesejtérlelés,leszívás,megtermékenyítés stb...)vagy inkább a két kis lefagyasztottat kérjem.De majd végig gondoljuk.

Puszi!Timcsi
sztimcsi
 
 


Timcsi: sajnálom pirit! De nem szabad feladni. Hidd el előbb utóbb jönni fog a babóca :) Csak hinni kell benne.
Olvastam a gynevacot a neten. ÉN úgy vettem ki, hoyg gyulladásokra adják meg sok mindenre jó.
Nektek a doki azért ajánlotta hogy babásak lesztek hamarabb?
É smég egy kérdés. Azt olvastam 5ampullát adnak be. mINDIG MENTEK DOKIHOZ AKI BEADJA?

Viri: Lilla: Köszönöm. :)

CSajok nekem mostanában van PÉ-m. Az lenne a kérdésem nektek is szokott PÉ környékén több napig is fájnia hasatoknak? Feszit a hasam és fáj. Néha erőssebben néha gyengébben. Ez normális?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nekem is pé körül fájt a hasam. Olyan volt, mintha meg akarna jönni. Hol erősebb görcs, hol gyengébb. Szerintem ez normális.

A gynevac-ot én a körzetis dokimmal írattam fel és ő adta be őket. A nődokim Pesten van és nem akartam a szurik miatt Pestre menni.
Nekem az egyik barátnőm ajánlotta. A nődokim nem ajánlotta, de mikor mondtam neki azt mondta, ha kell felírja és beadja. Szóval a nődokim nem volt ellene, de ő nem mondta azt, hogy ettől babás leszek. A körzetisem meg az elejétől fogva hülyeségnek tartotta az egészet.
Igazán engem a barátnőm este győzött meg. Sőt van még egy ismerősöm akinek ez a barátnőm ajánlotta, és ő is babás lett. Mindketten 1,5-2 évig vártak a babára és mindketten a 3. után babásak lettek. És én elhatároztam az agyamban, hogy én is a 3. után babás leszek. És az lettem :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Nekem a gynevac-ot egy barátnőm ajánlotta,neki az 5.után sikerült.Én is kérdeztem a körzetis dokit,de elég negatívan állt a dologhoz csak azért mert ő nem ismerte és nem is írta föl,így én a Kaális dokimmal írattam ki,aki viszont javasolta is,de nem hozzá fogok járni,hanem a körzetinél az aszisztenst kértem meg,hogy adja be.De van egy barátnőm is aki egészségügyis és ha ő ráér akkor lehet ő adja majd be.Mi úgy beszéltük meg a dokival,hogy 5ampullát kapok hetente egyszer.Én nagyon hiszek benne,és örülök hogy nektek is pozitív véleményetek van róla. :lol:

Puszi!Timcsi
sztimcsi
 
 


Timcsi: nekem se akarta felírni a körzetis. Azt mondta, hogy nincs a gépbe nem írja fel. Mondtam neki, hogy írja meg kézzel a receptet. Igaz a bőgés kerülgetett, mikor ennyire akadékoskodott, de a végén felírta, de húzta a száját nagyon.
Most, hogy közöltem vele, hogy babás vagyok lehajtott fejjel csinálta a dolgát. Nem mert semmit szólni. Lehet jobb is ;)

5 ampulla egy hét alatt????? Ezt ki javasolta neked????
És akkor 5*5 szurit adatsz be???? Szerintem az írtó sok. Írj a honlapon a Lázár doktornőnek, hogy neki mi a véleménye erről.
Egyébként az 5 ampullát úgy kell beadatni, hogy hetente-10 naponta 1-et!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Timcsi, sajnálom! Sztem nagyon jó ötlet, ha kipróbálod a Gynevacot.

Viri, szted menjek el a nőgyógyászomhoz előtte megnézetni, hogy minden oké-e, vagy vágjak bele?

Remélem minden oké kisKendével!!! :D
Na meg a naggyal is! De már nagyon várom, milyen lesz a második fiatok, mert ő is biztosan ilyen szép lesz! Már ha fiú lesz... :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Viri:Rosszul írtam tegnap :oops: .Hetente kapok egy injekciót.(összesen kapok ötöt.)Igen azt hiszem az úgy elég durva lenne ha egy hét alatt kapnám meg az egészet.
Most hívta a dokit megyek reggel vérvételre,és aztán beszélgetés.De még mindig nem tudom mit csináljunk.
Fagyibabák????
Újabb program????
Vagy még pihenés???? :roll:
Én most csak egyet tudok,mindent megteszek,hogy sikerüljön!
Jenny:Köszi!És tényleg nagyon bízok a gyvevacba.

Azt nem tudom pontosan(de a doki biztos elmondja majd),hogy ha belekezdünk egy újabb programba és kapom a hormont,akkor attól függetlenül megkaphatom hetente a gynevacot?Ha jól emlékszem azt mondta igen. :roll:

Puszi!Timcsi
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztem.
Timcsi: Sajnálom a pirit. :( DE majd most sikerülni fog, és jön a babuci, vagy kettő.
Én sem tudom, hogy mit csinálnék a több lehetőség közül. Lehet, hogy a dokit kérdezném, hogy mit javasol, vagy általában mit szoktak ilyen helyzetben mások dönteni.
Era: Boldog névnapot kívánunk mi is Neked. :)
Nekem is szokott pé környékén az egyik oldalon fájni. Ez a pé-től van biztosan.

Többieknek is puszi!!!!!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Csucsu
Szerintem is a pétől van. De én úgy gondolom, ha megvolt az ovu, akkor már nem kéne érezned. Bár nem tudom, mert én eddig ennyire sosem éreztem.

Timcsi
Én lehet, hogy a fagyibabást választanám a helyedben. Úgy tudom, 5-öt támogat a tb, de a fagyibabás nem tartozik bele. Az lehet bármennyi, ha van a frigóba tartalék. Meg talán nem is annyira megterhelő a te szempontodból. Csak kérdés, hogy felélednek-e? :shock:
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Csajok tegnap főztem egy nagy adag husilevest. A fiam ma 3 tányérral evett belőle. Igaz én is zabálom (szó szerint) és már alig van belőle. Nemsoká főzhetem az újabb kondér levest :) Annyira kívánom a husilevest :)

Jenny: én előbb csináltattam egy citológiát és kenetet is vetettem. Nekem tavasszal volr egy fertőzésem, és le akartam tisztázni szuri előtt, hogy tuti elmúlt-e minden. És mikor kijött, hogy jó az eredményem, akkor írattam fel a szurit és adattam be. Mert ez a szuri nem gyógyít, hanem megelőz és véd. Meg max, ha van valami apró kis gyulladás akár neked akár apának, akkor szerintem azon segít. De ha televagy mindenféle bacival, akkor azt nem gyógyítja meg.
Szóval én azt javaslom előbb csináltass egy kenetvételt, ha citológiát nem is.
Ugye nem jól látom a vonalzód? Ugye nem jött meg!

Kiskende szerintem jól van. :) Legalábbis nem rosszalkodik. Nagykende meg napok óta megint hiszti-nyügi majom. :) Lehet jönnek a felső rágó fogai.
Egyébként én is fiút tudok megint elképzelni magamnak :)

Timcsi: na így már mindjárt másképp hangzik :) Kíváncsi leszek mit javasol holnap a dokid. Írd majd meg!

Lilla: kutyulid háta? Vettél tetrán kenőcsőt?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Olyan sehogyse érzem magam. :cry:
Fáj mindenem :( ,egész nap egyedül voltam :(
Tiszta depis hangulatom van ma.
Pedig próbálok most már csak a holnapra,és a sokkal sikeresebb jövőre gondolni.
Annyira szerettem volna,hogy babucink legyen,és tudom hogy lesz,csak türelmesnek és kitartónak kell lennünk,de nagyon szerettem volna. :(
Na jó,nem kesergek tovább.Holnap jövök.
Puszi csajok!
Timcsi
sztimcsi
 
 


Timcsi: Hidd el lesz babucid. Egyszerűen valakinek rövidebb és valakinek hosszabb időbe tellik. De hidd el amit nagyon akarunk az teljesül.
Amúgy én a szurit elolvastam és sok gyulladásra is jó meg fertőzésre. Én arra gondolok azért van sikere mert teljesenkitisztit. Vagy lehet hülyeséget írok de valóban nekem is sok ismerősöm kipróbálta és babás lett.

Csajok: Ma már nem fáj a hasam . 4-5 napig féjt. Ez normális??
Mondjuk tegnap még azért a projecten rajta voltunk.
El is határoztam ha most nem jön össze akkor kivizsgáltatom magam alaposan.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Viri: Jól eszik Kende is. :D Én Bercikébe néha alig tudok normális kaját bediktálni. Aztán meg van amikor jól eszik.
Hisztiből néha nekem is elég, de ahogy "öregednek" változik az is. Mostanában sokkal könnyebb megbeszélni Bercussal valamit, mit egy éve. Mondjuk ha a foga nő, azzal nem lehet mit tenni. Az elmúlik hamarosan. :D
Timcsi: Ne szomorkodj. Lesz babuci. A környezetemben olyan sok olyan ember van, akinek sokáig kell próbálkozni. Több lombikos is van.
És eddig még nem ismerek hála Istennek olyat, akinek ne jött volna össze. Mindenkinek sikerült valamilyen módon. Egy hónap múlva már lehet, hogy ikerbabák lesznek a pocidban. Minden rendben lesz. :)
Era: Szerintem normális, hogy 4-5 napig fájtál. Nekem is volt ilyen. Mondjuk régebben, akkor még nem volt szó babáról, de volt ilyen. Szerintem úgyis babás leszel most. :)

Többieknek is puszi!!!!!
Mennem kell.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: Ha igazad van én komolyan mondom agyon csokkollak. :)
Tényleg szeretném már a kistesót. Úgy érzem kezdek kifútni az időből.

Kép
csucsu05
 
 


Era: Dehogy futsz ki az időből!!!!Annyian szülnek 35 fölött is. Sőt 40 fölött is. Nézd meg a Jakupcseket. :) Én komolyan vettem a jóslatodat, és drukkolok nagyon.
De a többieknek is.
Megyek, majd benézek.
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Csucsu,Ildi:Köszi!Aranyosak vagytok.Igazából én is hiszem,és bízok benne,hogy minket is megajándékoz a jó Isten egy babával és most ma már sokkal jobban vagyok mint tegnap.De nagyon jól esett a vigasztalásotok :) .
És hát a dokink,én nem tudom de engem annyira megnyugtat az ahogy beszél .Annyira optimista,és szerintem látta rajtam,hogy nem vagyok valami happy ,és elmondta hogy ha én megbízok benne,hogy ő mindent megtesz azért hogy nekünk babucink legyen,és én is úgyszintén mindent úgy csinálok ahogy ő elmondja,akkor ő tudja,hogy ez sikerülni fog. :) És ezt olyan meggyőzően mondta,hogy minden szavát elhittem. :lol: .Nem mintha nem hinnék magamba,de olyan jól esett,hogy éreztem most igazán hozzám szól. :lol:
Úgy beszéltük meg,hogy most még pihenünk,aztán a következő mensi előtt megyek vérvételre(szeptember 22.),és megkapom a hormon injekciókat és egy teljes programot kezdünk el.A fagyibabákkal még várunk egy kicsit.Egyébként mikor bementünk még fogalmam sem volt róla,hogy mit fogunk választani,de úgy éreztem ezt kell választanom.Úgy érzem jól döntöttem.



Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült a beszámolóm.
Puszi mindenkinek!
Timcsi
sztimcsi
 
 


Áhoj dievčatá!

Jelentem megjöttünk Szlovákiából! Naggggggyyyyon jóóóóóóóóóóóóóó volt!!!!!!!!!!Még maradtam volna egy picit (csak páááár napoooooot!)
Szóval élménybeszámoló:
30.-án reggel mentünk gyorsvonattal Komáromba, csekély másfél óra volt az út, így nem volt nagyon vészes. Komáromba jött az unokatestvérem apukája értünk kocsival. Újabb egy óra utazás, na ez már cseppet kényelmetlenebbül. (Most képzeljétek el: Skoda Fabia (nem kombi) benne ül Papusom a maga 116 kg-val, Csabám 105 kg-val, én 107 kg-mal, meg anyu 80 kg-mal, plusz Feri bácsi! Erőteljesen lent volt a kocsi alváza!
Noh, végre megérkeztünk, természetesen házi ízek, igazi falusi fogadtatás volt. Végülis több mint tíz éve nem voltunk ott. (Ebéd: Tyúkhúsleves, májas hurka, kolbász, s némi pálesz - természetesen mind házi) Aztán jött a rokonság. Sec, perc alatt lettünk vagy húszan! Hát szó, mi szó lett mindjárt hangzavar. Természetesen mindenki anyu iránt érdeklődött, ő egy darabig bírta is a gyűrődést, aztán nagyon elfáradt! Első nap jó sokára kerültünk ágyba. Én kb. 20 másodperc alatt aludtam el.
Második nap kirándultunkegyet Nyitrára, egy nagyon szép helyre mentünk fel egy hegyre. Volt ott egy apátság szerű, aminek a templomját éppen felújították, de be lehetett menni. Képzeljétek, régészeti feltárás volt éppen, és emberi koponyák, meg lábszár csontok "lógtak ki a falból"... Éééérdekes volt...
Aztán indult a rokon látogatás ide-oda!
Mindenhol nagyon kedvesen fogadtak minket. Olyan jó érzés volt. Az egyetlen baj az volt, hogy mindenhol meg akartak minket szabály szerűen ebédeltetni. Amit az én gyomrom egyszerűen nem bír! (De azért segített egy kis pálesz! )
Harmadik nap már szomorú volt, mert ott lebegett felettünk a hazajövetel "szaga". Maradtam volna még! De anyu sikeresen elrontotta a hétvégét hazafelé a pályaudvaron. Vagy egy órával előbb kiértünk a pályaudvarra, mint kellett volna. Hogy a vonatunk melyik vágányra érkezik nem tudták megmondani biztosan. (Idő közben változott a vágány szám) Mondtuk anyának, hogy üljünk le az első vágánynál az árnyékba, és ha majd itt az idő, akkor átmegyünk a másikhoz (a többi vágányhoz először is át kellett menni egy felüljárón, és nem mellesleg mindegyikhez odatűzött a nap.) Ebbe anyu látszólag belenyugszik, öt perc múlva mégis közli, hogy menjünk át a másik vágányhoz. Mondom neki, hogy minek, mert ott süt a nap, és még több mint fél óra van az indulásig. Na erre elkezdett veszekedni velem, hogy én őt hülyének nézem, mert hát végül is ő csak egy roncs, és különben is szálljak le róla, és hagyjam békén! Hát mit mondjak elég szarul esett. Még meg is bőgetett. Unokatestvérem jött oda és vígasztalt, próbálta belém a lelket önteni. Így anyám végigduzzogta, az utat, s a végén még Papussal is összeveszett, mert szerencsétlen nem a hozzá közelebb eső pályaudvari WC-be ment a Délinél, hanem a messzebbibe. (Kb. harminc lépcső volt a különbség...)
A kedélyek megnyugatása végett, azóta kibékültünk anyával...

Remélem ti azóta babásodtatok!

Millió puszi

Kép
anda81
 
 


Timcsi: Nagyon jó kezekben vagy akkor. A bizalom a legfontosabb igaza van a dokidnak. És hidd el ő már sok embernek segitett nem csak a levegőbe beszél.
Ez fél siker ha a dokid ilyen. És pláne még meg is nyugtat hát hidd el lesz babátok:) Lehet nem is egy egyszerre:)
Kitartás én csak azt mondom. Gyere csak sürübben mond el hol tartasz és mi a helyzet.
Minket tényleg érdekel.

Ildi: igen tudom , hogy Jakupcsek is terhes de nekem az már sok lenne.
Bizok én is ebben a hónapban.
Tegnap óta már szedem az aloes dolgokat hát kiváncsi leszek nagyon.

Éjjel meg nyitott abalaknál aludtunk mint mindig. Nagyon lehűl már a levegő az biztos. Ma már szipogok és fujjom az orrom. Na szép még a végén megfáztam?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Timcsi, nagyon rendes lehet az orvosod, biztos jó kezekben vagy! Pihenj, próbálj nem görcsölni a dolgon, és megy majd szépen magától.

Era, rajtad a világ szeme!!! :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


LILLA!!!!!!!! MERRE VAGY?????????? Mi volt a dokinál??????????????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Tegnap elég vacakul voltam, nem is tudtam jönni. Egész nap feküdtem volna, ha a kicsi fiam hagyott volna. Ma már jobban vagyok. Délelőtt voltam a tb-be, bankba, postán szóval ügyintéztem :) Most apa elvitte a kölyköt, én meg főzök, meg netezek :)

Timcsi: nyugi!!! Lesz babád, vagy így, vagy úgy de lesz!!!!!!

Ildi: nem eszik mindig ilyen jól Kende. Nagyon válogatós. De a husilevest imádja. Kíváncsi leszek a holnapi bablevesre mennyit fog enni belőle. :lol:

Era: milyen időből futsz ki???? A korkülönbség miatt gondolod, vagy a saját korod miatt???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Era:Tényleg úgy érzem,hogy jó kezekbe vagyok és teljes mértékbe bízok a dokinkba,és képzeld most találkoztam 2 olyan anyukával akik szintén lombikra járta szintén ehhez a dokihoz jártak és már babásak. :lol: :lol: :lol: Szorítok a babóért! :)

Jenny:Most 100%pihi,megyünk kirándulni,amit már nagyon várok,nem is nagyon voltunk most a nyáron sehol.Egy nagyon szép helyre megyünk.Jó levegő,csend,madárcsicsergés,szép környezet......Majd mesélek.

Virág:Vigyázz magadra,és én is hiszem hogy összejön a babuci.

2 nap múlva indulunk.Még holnap jövök. :lol:

Puszi mindenkinek!
sztimcsi
 
 


Timcsi
De jó, hogy mentek kirándulni. Hány napra mentek? És hova? Kell is a kikapcsolódás. Csináljatok képeket is, és tegyél majd fel párat nekünk merre jártatok.

Nekem megvolt a vérvétel és az uh. Pénteken ugyanekkor ugyanez.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Alig tudok idejutni. :(
Holnap is csak rohangálok, meg pénteken is, és jövő héttől dolgozok.
3 és fél év után először. Egyelőre több okból is a sírás kerülget.
Alig látom majd a Bercusomat. :cry:
Meg már megint olyan rosszul voltam. Pedig most vitamint is eszek.
Olyan hányingeres vagyok, pedig most múlt el a piri, még azt se mondhatom, hogy terhes lennék.
Nem vagyok jó passzban. Eddig kicsit vártam a tanévet, de most valahogy az ovis élményekkel megspékelve nagyon félek az egésztől.
És már Hozzátok sem tudom, hogy mikor jutok, mert ha hazaérek akkor Bercizés lesz ezerrel. Majd délelőttönként jövök pityeregni.
Hú, de sok rosszat írtam most.

Anda: JÓ hogy jöttél, örülök, hogy jól sikerült a kirándulás. Szegény anyukád. Biztosan a hazaúton történtek mögött valami más is lehetett. Lelkileg is nehéz neki gondolom, hogy jól érezte magát,és itthon meg ott a betegsége... legalábbis valami hasonlót el tudok képzelni. De nem tudom.

Lilla: Jó, hogy túl vagy a mai programon. Jön a következő. Benézek a tanyára, hátha írtál mást is, nem kérdezem meg esetleg ugyanazokat. :)

Timcsi: Nagyon jó fej orvosod van. Hol van ő helyileg.? Én is úgy szeretném, ha néha egy doki helyretenné a lelkemet. Mert én errefelé nem sokkal találkoztam olyannal. (Azért van, csak ritka.) Ügyesen döntöttetek, pihenj jól és sokat. :) Aztán kezdődhet a babásodás.

Viri: Ma nálunk bableves volt. (zöldbab.) Nálunk bevált. :)

Megyek, mindenkinek Puszi!!!!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi
Szegénykém. Nem lesz egyszerű nektek jövő héttől. Nehéz lesz belerázódnod ennyi idő után a munkába. :( Bercuska alig fogja várni, hogy anya mikor ér haza. Alvásig rajtad fog lógni. :lol: De hát majdcsak kialakulnak a dolgok, és megszokjátok az új helyzetet.
Szerintem nagyon ideges vagy, ezért vagy rosszul. Akkor én is hányingerrel szoktam küszködni. Sok most a változás, és lehet ezért.
p__lilla
 
 


Lilla: Bárcsak igazad lenne! Most sem aludtam szinte semmit. Mondjuk most tényleg az idegesség miatt. Várom a jobb időket. :?
brumm
 
 


Ildi: Hidd el minden rendeződik. Most valóban jól össze jött minden: ovi, munka. És mint anya otthon meg kell felelni. Arról nem beszélve, hoyg mint háziasszony és feleség is teljesíteni kell. Ezért mondják, hogy a nők erősek. És te is az vagy. Hidd el kialakul a rend majd nálatok. Nehéz dolgod van de ügyes vagy hidd el.
Megértem az idegességet is mindenki ideges lenne a helyedben. De hidd el ez muló állapot :) :)

Timcsi: Nagyon jó a hozzá állásod jó a kedved az írásodból azt érzem. Ez a beszéd. tessék elhinni a doki bácsit és optimistán előre. Nemsokára jössz majd a pozítív teszteddel. Hidd el:)

Lilla: Jó, hogy túl vagy ezen. Egy lépéssel közelebb vagy a babódhoz:)
Türelem és kitartás babát terem:)


Virág: AZ én időmből. 34vagyok. Nem akarok nyugdíjasan anyuka lenne:)
Na meg a munkahelyem elköltözik Dunakeszire 1hónap múlva. Az neekem napi 4-5óra utazás lenne . És akkor még nem is dolgoztam 8 órát. Tehát oda nem megyek vissza a gyes után. Decemberig gyesen vagyok. Aztán ha elhelyezkedek akkor egy új helyről nem lehet csak úgy eljönni szülni.
Ezárt szerettem volna illetve szeretnénk ha jönne a kistesó mert sok dolgot megoldana.

Kép
csucsu05
 
 


Ja és huncut vagyok. Mert 1hónap múlva 35leszek :(:( Fiatalitottam magam:)

Kép
csucsu05
 
 


TIMCSI, mi jónéhányan, avagy mindannyian? :shock: Tömörülünk a www. anyatanya.hu oldalon, ami azért jó mert zárt fórumokat lehet létrehozni így nem látja minden gondolatunkat ország-világ, ha esetleg arról van szó. Szva lenne kedved csatlakozni? Priviben elküldöm hogy mi az ottani topic címe.
Vendég
 


Sziasztok!

Timcsi, gyere a tanyára, szívesen látunk ott is!
Era, 35? Az még semmi! És különben is, te már szültél egy csodaszép kislányt! Bizonyítottál már, szóval semmi gáz! Én tudom, hogy most össze fog jönni!!!!! :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: De ari vagy tényleg ahogy irtad kezdem én is azt hinni igen össze jött. Nem akarok hamarkodottan leirni semmit. De ittam 11kor egy kv-t és neme sett jól. Na de innen lehet nagyot is koppani.
Igaz amikor legutóbb babás lettem megéreztem. Remélem most nem csalódok.


Timcsi: Gyere tanyára várunk:)

Kép
csucsu05
 
 


Lányok olyan aranyosak vagytok!
Remélem nálam ez múló állapot.
Era: Rendben lesz minden. Jön a kistesó biztosan. Ha érzed is, akkor pláne. Én is megéreztem régen is, és legutóbb is. Nem fogsz koppanni. Legalábbis szerintem. :) Mikor nem kéne megjönnie?
Ja, és engem és az ikertestvéremet anyu 38 évesen szülte. És még ő a legegészségesebb a családunkban.( Hála Istennek) Nem leszel nyugdíjas anyuci. :) Egyébként én is 34 vagyok. :roll: Nem vagyunk még öregek. :D

Timcsi gyere tanyázni! Ott bontakozunk ki igazán. :D
brumm
 
 


Sziasztok!

Timcsi: jó utat nektek! Pihizzetek jól!

Ildi: sajnálom, hogy ilyen rossz passzban vagy. Elhiszem, hogy hiányzik Bercus. De hát sajna valahogy meg kell szoknotok ezt az új helyzetet, mert neki muszáj az ovi, neked meg a munka. De megteheted, hogy néhanapján délelőtt nem viszed be az oviba, du meg a mama, vagy apa vigyáz rá és akkor délelőtt együtt lehettek.
Na Kende ma bele se szagolt a bablevesbe. Hurkát evett helyette. Nem baj majd én bezabálom a levest :)

Csucsu: hát megértlek. Én azt mondtam apának legkésőbb 35 éves koromig szülök, utána nem. És hát szerencsére nekem összejött, így 34 évesen szülöm a másodikat. Hát a munkahelyed sem lesz egyszerű. Ha új után kell nézned akkor onnan nem szívesen jön el az ember egyhamar szülni.
DE ahogy olvasom a további hsz-t kávéundor??? YESSSSSS!!!! Mennek a megadrukkok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Timcsi: üdv a tanyán. Most már be tudsz lépni a fórumba, beikszeltelek tagnak ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág: De ez azért még nem egyértelmű. Na meg a tünetek lehetnek pszichésen is.
Várjuk ki a végét.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: akkor is mennek a megadrukkok!!!!!!!!!!! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csucsu
Mennek a drukkok.
Hányadik napon vagy? Elég korai már a tünet, nem? Ez nagyon jó!
p__lilla
 
 


Lilla: N aén a korai tünetnek sem örülök. Mert a méhen kivülinél is volt tünetem és korán. Ami nem is jó. De nem gonbdolok rosszra.
Most vagy a hormonok ha netán nem baba de ma is reggel émelygtem. Pedig a vitaminokat este veszem be direkkt.
Most vagy véletlen hogy hányingerem van vagy baba. Van egy hét meglátjuk mi lesz .

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

Gyorsan jövök még egy percre:
Lilla:Tiszaszőlősre utazunk 4 napra,kedden reggel jövünk.A hely neve Szőlőszem Farm Egészség Centrum.Ja és a gólyafészek nevű apartmanházba leszünk elszállásolva :lol: :lol: :wink: .Gondolok majd Rád!! :lol:
Ildi:Az biztos,hogy soha nem bánom meg,hogy ezt a dokit választottam.Ő a debreceni Kaáli Intézetben van, dr. bodnár Bélának hívják és egy szuper doki.
Nem lesz könnyű neked újra munkába állni :( de hát majd csak lesz valahogy.(Egyet értek Csucsuval) :lol:
Csucsu:DRukkolunk neked!!!!!!!!! :lol: :lol:
gioia:Köszi a meghívást a tanyára! :lol:

Most megyek,mert mindjárt indulunk. :lol:
Jövök ha hazaértünk!
Puszi mindenkinek!!!
sztimcsi
 
 


Tsókolom!

Jelentem itt vagyok! Tegnap is itt voltam, de mire el tudtam olvasni a termést, megérkezett a párocskám, és szinte azonnal honfoglalást hajtott végre a gépnél!

Szóóóóóval, tegnap FELMONDTAM! Bementem délelőtt a főnökömhöz, és nagyon diplomatikusan közöltem vele, hogy kaptam egy nagyon jó álláslehetőséget, amit szeretnék elfogadni. Először kicsit meglepődött, aztán gyorsan palástolta zavartságát. Azt mondta, hogy biztosan jól átgondoltam a helyzetet, ha már erről akartam vele beszélni, ő nem gördít akadályt a munkám elé. Természetesen elenged, írjam meg a papíromat. Felajánlotta, hogy közös megegyezéssel mondjuk föl a munkaszerződésemet, mert akkor ha bármi van, a munkaügyi központba be tudok menni. Jah, és amin a legjobban lepődtem meg! Azt mondta (és ezt többször is hangsúlyozta), hogy ha nem találom meg a számításaimat az új munkahelyemen, akkor - ha nem is azonnal - de nagyon szívesen visszavár! Köpni nyelni nem tudtam, hogy az én főnököm tud emberi módon is viselkedni. Mindenesetre nagyon jól esett,hogy ezt mondta. És én is megnyugodtam, hogy azért nem égettem fel minden hidat magam mögött!
Annyi volt a kérése, hogy a jövő hetet még mindenképpen dolgozzam le ott, mert most egyesültünk a másik tak.szövvel, és az átálláshoz kell egy kis idő (ennek örömére, holnap és holnapután mehetek dolgozni! )
Így ha minden igaz,akkor már csak egy hetet kell ott lennem, utána mehetek az új helyre dolgozni. Nagyon furi lesz! Úgy megszoktam már a napi menetrendet. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet! Mindent egybe vetve, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szerettem ott dolgozni. Nagyon jó ismeretségekre tettem szert, és ezt sajnálom otthagyni. De sajnos a mai világban a pénz beszél! A nettó hatvanezerrel több, az több. Pláne, ha most megint ekkora áremelésekre számíthatunk... Azért furcsa lesz a csend, hogy nem járkálnak az ügyfelek, nem zavarnak a munkában a többiek. Várom már! Szerintem jót fog tenni egy kis változás! És hátha babó is úgy fogja gondolni, hogy most már itt az ideje a találkozásnak!

Kép
anda81
 
 


Anda
Ez szuper. Akkor jól reagálta le a főnököd a dolgokat. Pár nap, és jön a változás. Kell is ez az embernek, pláne ha a pénz is gyarapszik. Jönni fog a babó is, meglásd.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Pár napig tuti nem jövök. Kende beteg (hány-megy a hasa, lázas, taknyos, nyűgös…) Nekem meg az allergia miatt bedurrant a szemem, így próbálok nem netezni, mert az csak ront a szememen. :( Jövök, ha jobban látok.

Puszi: Viri

Lilla: neked mennek a drukkok ezerrel az inszemhez!!!!!!!!

Csucsu neked meg drukk a + teszthez ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Szegény kis Kende, küldök neki gyógypuszikat. Meg neked is. Gyógyuljatok meg. Pihenjél, amennyit tudsz, és ha jobban leszel, gyere ám.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Viri, mi a baj, voltatok már dokinál?
A szemem nekem is gyanús, néha tök begyullad. Voltam régebben gyengén allergiás, de most megint kijönne? Te mit szedsz ellene? Apa nagyon csúnyán allergiás, de Zyrtec-en kívül senki nem tud neki mást ajánlani. Illetve van egy injekció, ami bika, de csak ismerősön keresztül jut hozzá az is, aki tudna szerezni.

Pihenjetek, gyógyuljatok, és várunk vissza! kisKendére is vigyázni ám! Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: