Új privát üzeneted érkezett!

Juca!

ICSI: amikor a petesejtetbe beleszúrják a "kiválasztott" kiskatonát. Tehát nem kell megkűzdenie a petesejt burkának az áthatolásával...

Brill

Kép
brill
 
 


Brill!
Nem tom engem is kiakasztott ez az ICSI-zés. Na de engem mi nem? :D

Ma kiderült hogy az én kedves barátnőmnek is kisfia lesz. Érdekes, hogy mostanában milyen sokaknál van ez így. :)
Vendég
 


Junko!

Komolyan nem értem a miértet... :roll:
Az mennyivel jobb, ha esetleg túl vastag a petesejt burka és ezért nem tud áthatolni a kiskatona??? És ez csak ott, és akkor derül ki... :roll: Még az ICSI-vel sem biztos, hogy megindul az osztódás... de az esély sokkal nagyobb rá, mindha "csak" összeengedik Őket... Másképp is lehet szemlélni a dolgokat! :wink: Kérlek szépen gondold át ebből a szemszögből is... :wink: Persze, sokkal jobb lenne, ha nem lenne szükség az egész lombikos dologra, de, ha már így alakult...

Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 

 
 

Brill!

Köszi.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikulást Mindenkinek!!!

Kép



Nálam is itt járt a Mikulás és egy rendhagyó ajándékot helyezett el a leendő babaszobában!

Kép

Fogantyú még nincs rajta, mert az egyik asztalosipari cég febr-ra ígéri a babafogantyúkat, azt még szeretném megvárni. Ezekről van szó: http://www.foresth.hu/hirlevel/ForestHi ... 200612.pdf

kacsa14
 
 


Kacsa!

Ez a szekrény tutijó! Csináltattátok vagy vettétek? Fogantyúk is aranyosak. Én legutóbb Retz katalógusban is szépeket láttam. Ha gondolod nézd meg!

tjuca
 
 


Juca!

Köszi! Nekem is nagyon tetszik!

Csináltattuk. Én terveztem, asztalos bácsi meg kivitelezte. Van hozzá illő Ugyanennek a mintájára van már pelenkázó komódunk is:

Kép

(A tetején egy polc van, ami majd a falra kerül és a másik darab lesz a toldalék a hátljára + oldalra kordon, hogy nehogy elmásszon a gyerek.)

Majd megnézem a Retz katalógust akkor, mert a másik cég eléggé időhúzósnak tűnik, mindig 1 hónappal későbbrre ígérek és a végtelenségig én sem tudok várni ...

kacsa14
 
 


sziasztok.

megjottem a dokitol.
februarig nem probalkozhatunk.a doki pco-ra gyanakszik.3-4 cn en megyek vervetelre.
nem vagyok tul boldog.inzulint is neznek,mert a csaladom notagjai(kiveve anyut)mind cukrosak.nagyon nagy eselyem van ra nekem is.valahogy most esett le hogy talan en is cukros leszek.most felek.

nem tudtam visszaolvasni,majd holnap,most megyek telebogom a parnam egyedul vok itthon.

Kép
monyoka
 
 


Monyó!
Sajnálom! :(
Nem biztos, hogy te is cukros leszel, vigyázz nagyon az étkezésre, a cukor, szénhidrát bevitelre.Ez nem csak a géneken múlik, hanem a táplálkozáson, meg az életvitelen.

Brill!
Nem tudtam, hogy mérgező, de már utánna néztem, köszi az infót.

Lányok!
Tud vki eladó használt utazóágyat?Lehetőleg emelőbetéteset.
Ha tudtok ilyet, légyszives írjátok meg nekem,Köszönöm!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Monyó!

Ilyen cukros-PCO-s dolgot már többektől hallottam. Van rá vmi. Metmorfin (vagy mi a szösz) nevű gyógyszer, ami állítólag csodákra képes! Inzulinrezisztens cukorbetegségszerűségre adják.

Egy másik csaj is most kezdi szedni, neki is PCO-t mondtak és a vércukor eredménye alapján megkapta a Metmorfin-t. De egyébként se diétáznia, se semmi cukorbetegekre jellemző dolgot nem kell tennie. Előtte már Clotsty-t is szedett 3 hóünapig, de az sem hozta meg a babát. Most a M-t szedi.

Úgyhogy ne keseredj el! Neked is csak azt tudom mondani, mint Hangyinak, hogy a baj önmagában még nem ok az elkeseredésre. Tudom, nem jó, ha nem magától megy a dolog, de ha már ez adatott meg, akkor törekedni kell a megoldásra és ha van megoldás akkor sem feladni, sem elkeseredni nem szabad!!!

kacsa14
 
 


panka.nem biztos hogy cukros leszek,de a hajlam megvan sajnos.

kacsa.nagyon varom a vervetelt(pedig iszonyuan felek tole)hogy kideruljon mi van.
most pl nemtudom mi lenne a jobb ha talanak valami bibit vagy minden ok.mert akkor jon a tovabbi kerdes hogy mi van?

lanyok ha a tesztoszteron magas a nagy baj?mert azt is nezik.
fsh,lh tesztoszteron,inzulin ezeket nezik most.

Kép
monyoka
 
 


Monyó!

Ezeken az oldalakon van hormontábla, ott tudsz kicsit nézelődni, hogy mi mikor mennyi kell, hogy legyen.

http://membres.lycos.fr/rgv/hormon.htm
http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

Én egyébként jobban szeretem, hogyha már ennyire vizsgálódni kell, akkor találnak is vmit. Mert szerintem a baj van, de nem tudjuk, hogy mi az és hogy hogy kezeljük az mindennél rosszabb!

Persze, csak olyan kis bajról legyen szó, amit könnyen, egyszrűen és gyorsan lehet kezelni!!!

kacsa14
 
 


Monyó!

Ne félj a vérvételtől, szépen lefekszel, elképzeled, hogy a pálmák alatt a tengerparton... a többivel egy húron pendülök Kacsával :-)

Kacsa!

Retz honlapja ugyanolyan fos, mint a többi bútoráruházé. Vagy ár nincs, vagy a teméket nem mutatják rendesen, vagy ezek keveréke. Még talán az IKEA kivétel. Szóval budiolvasmány volt a katalógus, de már kihajítottam, a honlapjukon meg a lényeg nem látszik. Volt pillangós, meg tengeri állatkás, ha jól emlékszem. Természetesen árak nélkül úgy rémlik :x Mondjuk azt sem tudom hozzátok hol van legközelebb Retz.
Írnál nekem árakat a bácsi termékeiről levélben? Nagyon tetszik :-))) LÉvén még üres a lakás ezért érdekel. Nagy terv/álom egy baldachinos ágy, de olyan rendes fa. Meg nagyon szeretem az ablak alatti ülős pad/dobozt alias tulipános ládát. Na jó veszek egy bilit, abba lógatom a kezem :twisted: Előbb utóbb úgyis kell majd :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!

Tudjátpk tavaly ilyenkor kértem valamit a Mikulástól: karácsonyra egy kisbbaát. nagyon csalódott voltam, mert egy árva második csík sem jelent meg a teszten. Borzalmasan csalódott voltam, és bevallom dühös is.....
Akkor még nem tudtam, amit most tudok. Hittem benne, és megkaptam. Kérlek titeket (különösen a napokban hallott rossz hírek után), hogy ne adjátok fel, mert nekem bejött. Duplán is :lol:

Mert biztos vagyok benne, hogy a Mikulás már összekészítette mindenki számára a megfelelő ajándékot
Kép

és eljön hozzánk a szánján
Kép

persze megpróbál bejönnia távhős kéményen :lol:
Kép

Kép

Kép

persze ez azért nem volt szép a rénszarvasoktól :twisted: :roll:

de hiszek benne, hogy mindenkinek meg fog jönni abban a formában az ajándéka, ahogy az égiek a legjobbnak látják :wink:
(nekem málnalevél teát tojt :lol: )

Kép

miután mindannyiónkat meglátogatott:
Kép

és még a bulizásra is maradt idő a szemtelen rénszarvasokkal :lol:
Kép

Ezzel kívánok nektek kellemes ünnepeket, ha nem találkoznánk :wink:

Puszi: Nárcó

Kép
narco
 
 


És most megpróbálok mindenkinek válaszolni!

Monyoka!
nem örülök a rossz híreknek, de annka már ideje volt, hogy elkezdődjön a kivizsgálás. Ez azt jelenti, hogy végre találtál jó dokit?
Ha bármiben segíthetek, akkor csak szólj bátran.
A cukorbetegségtől pedig ne félj, ha megelőzheted, és hamar kiderül az jó, merta babának sem lenne jó. Annak idején Kati küzdött ezzel a problémával, de megoldották, és most csodálatos kislánya van. Szóval ne add fel.

Kacsa!
Juj, hozzád ilyen Mikulás jött? :lol: :shock:
Jó lesz ez az együttes szekrényösszeállítás. Pöttöm sztobájában lesz fellelhető?
Jó kis figurás fogantyúkat az obiban és a praktikerben is lehet venni 800 ft-ért darabját, és tényleg nagyon szépek.

Junkó!
Ezt nem is tudtam az igazi Mikulás történetet, de nagyon köszi :)


Jucmuc drága!
Ne keseredj el enniyre. Igenis van megoldás, és én ennek a te részedről örülök. meglátod megcsinálják, és majd szép babáitok lesznke így is :D

Brill!
Kenegetem magamat, és kenegetnek :D Utóbbi jobban esik azért :D

Juca!
Ez olyan szuper, hogy a gyerekeknek enniyt jelent ez az ünnep. Mi is elhatároztuk már, hogy miket fogunk bevetni két kis moszatkánk boldoggá tételéért, és ebben a Mikulásos bújkálás is benne van. :lol:

Niki!
Szegéyn kicsi Zalán. Azért remélem, hoyg most már minden rendben lesz.

Csibe!
Ilyen masszírozásról nem is hallottam még, de ezzel is tanulok. Szívom ám magamba az infókat :lol: És hogy haladtok akkor a szopizással? Fejlődés van?

Juca!
Hát majd meglátjuk, hoyg mi jön be, lehet csak szülés. Azért ma felhívtam a csajszit, hogy hát a pöttyök még mindig ugyanolyanok és viszketnek, azt mondta, ha nem jó, akkor pénteken menjek vissza hozzá. persze ezt nem tudom hogy fogom megvalósítani, de addig még kenegetem, kenegetnek, és reménykedem.

Panka!
Nagyon szép a virágod, én is kaptam a férjemtől, egy picit kisebbet, de az is nagyon szép.

Norwell!
kende szép nagy, és nagyon jól gyarapodik akkor. van egy újság a patikákban, ingyenes, és abban írnaka székletrpl, meg az etetéstől. A Patika ajándéka itt. ha találsz, akkor érdmees elvinni, rakás jó tanács van benne.
Pedig most az az érzésem, hoyg örökre így maradunk :)
nagyon parázik a rokonság, mindenki felhív, hogy mi van már, de hát nincs semmi. Ma abbahagytam a magnéziumot!!! és kezdem a málnalevél teát. Meglátjuk mire lesz elég :)


Puszi: Nárcó

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Narco!

Az első hsz-ed eleje, amit a karácsonyi kívánságrólírátl, annyira megható volt!!!!

A Télapós story meg atom vicces.

Úgyhogy potyognak a könnyeim, a meghatottságtól + a röhögéstől!

Juca!

Nem titok, beírom ide is az árakat. A komód kopp fenyő és tényleg jó minőségű anyag, 75 e Ft.
A szekrénynek csak az ajtajai és a polcos része a fenyő, a többi bútorlap, 310 e Ft.

Szóval nem occsó. Bár, ahogy bútorboltban nézegettük, 1-2 tízezressel lett volna készen olcsóbb, de nem feltétlen ilyen minőségben és nem maximális helykihasználással. Úgyhogy nekünk most ez ennyit megért. A minden lomot elnyelő szekrény nagy kincs a mai világban!

Egyébként Pöttöm szobájában van mind a kettő.

2,7 m * 4 m-es a szoba. Az egyik végében van a szekrény, pont rányílik az ajtó. Vele szemben a másik keskeny falon van egy ablak. Ott, abban asarokban lesz a komód, mellette a hosszú falon a kiságy. És a szemközti hosszú falra tervezek még magamnak is egy ágyat.

kacsa14
 
 


Juca!

Így már tudom, hogy melyikre gondolsz, mármint fogantyúra! Azokat is ez a cég gyártja, sok helyen lehet venni. Asztalos boltban olcsóbb is, mint az ilyen barkácsos hiperekben!

Még várok a másikra, aztán, ha nagyon nem látszik alakulni az, akkor marad majd a tengeri állat + a pillangó.

Bár ajánlom nekik, hogy húzzanak bele, mert már meg is terveztem, hgoy hova melyik állat vagy kisvirág kerül!!!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Köszi az infót. Egyelőre bili, aztán majd szép lassan... :twisted:
Nevetek van már?

Narco!

Köszi, hogy elküldted hozzánk is a Mikit, sajnos nekünk a távhős kéményen számlát is hozott, ami legalább olyan nagy, mint a Miki feneke :-(
Képzeld az egyik ismerősünk azt mesélte, hogy tavaly bevittek egy gyereket a Heim Pálba, hogy valami baj van, mert hörög, de nem köhög... Karácsony előtt született, és az idióta szülők betették a fa alá :shock: Szegénynek meg tűlevél volt a tüdejében.
Eszemben voltál tegnapelőtt. Telihold, melegfront. Éppen Kinga evett, mikor ezen filóztam, hogy lehet beindulnak a lányok, de nem. Megúsztad a tömeget :-) Kofa osztálytársainak három gyereke is Judit napon született :wink: igaz egy nyáron. Aztán ott van még a Luca nap, lehet, hogy előbújnak a kis boszik, na meg annyi más nap is a naptárban. Már nagyon várom őket.
Igen az ünnepnek akkor van, hangulata, értelme, ha van "háttere". Én gyerekkoromban azért szerettem a Mikulást, mert abban bíztam, hogy nekem majd bedobja a megfelelő férjet. Jó tudom, kicsit képzavar, de kicsit összekeveredett a sztori a lánymesékkel :-)
Mi nevet is úgy választottunk Kingának, hogy amellett, hogy jól hangzik, példakép legyen az a szent, aki viselte. Leginkább az a bajom az ünnepeinkkel, hogy kommercializálódnak. Ez is egy marketing fogássá válik, de hát ez lesz a kihívás, hogy a mi kis családjainkban, visszaállítsuk az ünnepet, az azt megillető helyre. Tehát az adventi koszorú, amellett, hogy nagyon szép dísz, az advent jelképe stb. Apropó a húgom csinált sókerámiából koszorút, meg kopogtatót, majd lefényképezem, mert nagyon szép. Jellemzően infós csókák azt hitték, hogy kalács, és már nekiálltak volna falni, ha valamelyik észre nem veszi, hogy kopog
:twisted: kockafej rulez 8)

tjuca
 
 


Nárcisz!

Sztem te bele fogsz ebbe esni! :wink:

December 24-én este 10 órától az éjféli mise kezdetéig ünnepeljük az advent időszakában született gyermekeket, a nemzet örömteljes gyarapodását. Ha környezetében, a világ bármely pontján tud olyan magyar kisbabáról, aki advent időszakában született, küldje be a csecsemő nevét, születési helyét, időpontját, ha közölni szeretné, a fényképét, valamint a szülők nevét, címét és telefonszámát. Jelentkezéséhez kérem, csatoljon egy nyilatkozatot is, melyben kijelenti, hogy a kisbaba adatai megjelenhetnek a Duna Televízió képernyőn és honlapján is.

Három baba részére értékes ajándékot sorsolunk ki a Duna Televízió „Csendes éj" című adásában.

Jelentkezni a következő címen lehet:

„Csendes éj", Duna Televízió Zrt., 1016 Budapest, Mészáros u. 48; dukai_a@dunatv.hu.

További információ:(00 36 1) 489 1398-as közönségszolgálati telefonszámon.


http://www.dunatv.hu/karacsony.html

És az első kettő ajándékot helyből besöpörheted. :)
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Junko!

Nagyon tetszett a Mikulas törtenet, köszi! Es nagyon-nagyon köszönöm a szavaidat, minden betüje igaz!!! Ma mar maskepp latom, es csak arra gondolok, hogy minden rendben lesz. Ha ICSI akkor ICSI. Ez van. Es alig varom, hogy kezdhessük! Kivanom, hogy Ti is minel elöbb kezdhessetek!

Sajnalom, hogy nem megy az olasz, menni fog az meglatod csak nyuzni kell!

Norwell!

Orülök, hogy Kende meggyogyult! Szegenykem biztos jol radijesztett.

Narcisz!

Köszönöm a biztatast, nagyon aranyos vagy! Jol esik! Mar betöltötted a 37. hetet!!! Nagyon örülök neki! Viszont sajnalom nagyon a pöttyöket es a labaid is szegenykem…kitartas meg egy picit. Nagyon meghato volt olvasni, hogy mit kertel tavaly a mikulastol! Köszönjük szepen a biztato szavakat!

Monyo!

Szoritok Neked nagyon a kivizsgalashoz!

Aniko!

Orülök, hogy jol vagytok es sajnalom, hogy antibiotikumot kell szedned! Pihenj nagyon sokat, es minden rendben lesz!

Niki!

De jo latni a kis Zalant! Nagyon szep kisfiu!

Evi!

Biztos jo kis muri volt a zenes babafoglalkozas! Dorika hogy van?

Fleur!

Köszönöm! Szoritok Neked nagyon!!!

Brill!

Nagyon rendes vagy, köszönöm Neked is! Igen, a doktor ur nagyon szimpatikus, segitökesz. Volt egy sima nögyogyaszati vizsgalat is, mindent rendben talalt. Te is ismered a Boga doktort?
Az ICSI tenyleg megijesztett nagyon, szerettem volna elkerülni de sajnos nem lehet. Csak az bosszant, hogy erre egy ev utan kellett radöbbenünk. Jo volt olvasni amikor irtad, hogy igy nagyobb az esely stb.. köszi!

Juca!

Annyira rendes töled is a biztatas! Nagyon köszönöm! Brill mar leirta mi az ICSI. Most mar ennek is örülök, mert ha belegondolok kb.10 eve letezik ez az eljaras, igy meg szerencsesek is vagyunk, hogy van segitseg. Csak a sima lombiknal megiscsak ‘termeszetesebb’ a dolog. Letezik valamilyen szinten a termeszetes kivalasztodas. Az ICSI-nel pedig lemeztelenitik a petesejtet ami közben serülhet is es igy szurjak bele a kicsit elboditott egyetlen spermiumot. Vannak akik azt mondjak nagyobb a genetikai megbetegedesekre az esely stb..stb.. De en mar csak elöre nezek, es tudom, hogy minden rendben lesz. Hogy van a kis Kinga?

Hangyi!

Nagyon sajnalom, es teljesen együtt erzek veled! Hidd el par nap es könyebb lesz elfogadni a helyzetet. Tudom, hogy nehez de ha ez a jarhato ut akkor ebbe vagunk bele, Fel a fejjel!

Kacsa!

Nagyon szep a szekreny! Hogy van Pöttöm baba?

Angie!

Köszönöm megegyszer!


Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Junko! Nagyon jókat szoktál írni igaz a télapósat csak futva olvastam át de tök jó.

Brill!
Nagyon szupi a vonalzód!!!

Mindenkinek köszönöm a bátorítást!!

Kacsa!
Szépek a bútorok de a chippendél mikulást meghagyom másoknak nekem csak izmos kisportolt Téapót tessék küldeni.Na majd jövőre ...de azért köszi.

Narco ! a te télapoid is viccesek tök jó honnan szeditek az ilyeneket már másnál is láttamhogy küldött Welcome feliratokat stb.

Puppy????
Angie!
Hogy vagy fáradt vagy még???


Most megyek sietek égetem a zsírom és probálok fogyni kardiozom.jot tesz testnek és léleknek.

Valaki gyártson már egy másik vonalzót amin nincs bébi csak a mensi időszakára 28naposat.Előre is köszike.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Voltam ma a genetikán kontrollon. Csinálltak UH-t is és van 2 jó híremis!

A bigyó, amit a múltkor láttak, már csak sejthető!!! Elvileg ki is fogja nőni. Csak erről nekünk eddig elfelejtettek szólni. De így most legalább nagyobb az öröm!!!

A másik pedig, hogy a kiscsajom még mindig nem növesztett kukacot! A szonográfus is jót nevetett, mikor kérdeztem, hogy "még mindig kislány?".

Juca

Nevónk még nincs. Vártam még erre a megerősítő UH-ra. De hétvégén mostmár tényleg nem menekül Apa!!!

Anita!

Van izmos, kisportolt pasis adventi naptáram is :D , ha gonodlod, írj priviben e-mail címet és küldöm! Persze másnak is, akit érdekel. PowerPoint dokisi.

Jucmuc!

Köszönöm, jól van a kiscsaj! Reggel, miután Apukája elment úszni (fél 6 után), gondolta, ő is megkezdi a fedettpályás úszásait és rótta a hosszokat, de ugye rövidek odabent a pállyák, így minden hossználl koppant egyet és a fordulóknál majd szétrúgta a ház oldalát! :lol:

Mostmár elérte a köldököm vonalát. Azt kezdte rugdosni. Lehet, hgoy azt hitte, hgoy ott van a medence dugója! :D

kacsa14
 
 


Juci!

Ezt szeretem benned, ezt a hihetetlen erőt! Viszont ha jól értem az ICSInél tuttó spermiumot választanak ki. Kérhetsz szőke göndört, vagy kockáshasút :-) Bízz benne, és sikerülni fog!

Évi!

Ez nagyon cool :wink:

Norwell!

Kendének jobbulást. Másik topikban értekeztem a kajálásról :lol: lehet mától száműznek 8)

Anita!

Jó kardiózást. Nekem jó a karom, meg szeretem a diót is, de együtt. Most ismét kiderült mennyire nem vgaoyk egy sportember. Max. babakocsicipelésben jeleskedem :D

Kacsa!

Nagyon kíváncsi vagyok a névre :-) Amikor azt írtad, hogy eltűnt a bigyó, akkor már azt hittem, hogy volt kukac, nincs kukac, de aztán szonográfus néni megnyugtatott engem is. Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben!

Pá!

tjuca
 
 


SZIASZTOK!!
Eloszor a jo dolgok: Kép varjuk a karacsonyt:) Kép ezt meg a Mikulas hozta

A fonoknom meg egy nagyon szar hirt hozott: januartol bezarjak az irodankat, igy hat allas nelkul maradok...f@sza...

Na, egy kicsit osszeszedem magam, aztan majd jovok.

Hangyi, CsHeni, Junko, Jucmuc es hasonlo helyzetben levok: ne csuggedjetek, toltodjetek fel ezekben a fenyoillatu hetekben!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Juca!

Bocsi, ha félreérthető volt! :oops: Igen, a szívecske bigyójáról volt szó!

A szalagon lévő babára elvileg adtam egy rózsaszín bugyit, remélem, fel is vette! :)

kacsa14
 
 


Felvette, ügyes baba!

De mi az az írás ott, kérem szépen!!! Na, azt még eltűntetem ...

kacsa14
 
 


Na, mostmár tökéletes!

De mivel ezek a módosítások utólag úgysem látszanak, így valszeg senki sem érti, hgoy most miről is vakerálok! :lol:

No nem baj! A jó munkához idő kell + az, hgoy megbeszéljük magunkal a munkafolyamatokat! :lol:

kacsa14
 
 


Csináltam karácsony váró szalagot is, de túl hosszú lett vele az aláírás, a piszok gép nem engedi feltenni. Így ide teszem:

Kép

kacsa14
 
 


Sziasztok Lányok! :) :) :)

Köszönöm, hogy nem felejtettetek el és, hogy gondoltatok Rám. Most már helyén van a lelkem és bizakodóan nézek a jövőbe. :D
Holnap elutazom 5 napra, de szerdától vagyok és akkor jövök. :D

Millió puszi Mindenkinek
zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Örülök, hogy jöttél,és hogy jól vagy! :D Akkor szerdától várunk!
Hová utazol?

Nárcisz!
Hogy vannak a pöttyeid?Remélem már nem leléceltek! :D

Nomi!
Nagyon szép a koszorúd, ügyi vagy!

Évik???

Angie?

Brill?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nárcisz!
Bocsi, most olvasom.Szóval, remélem már leléceltek! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Voltunk a magándokinál is. Ő is lányra tippelt. Sőt, a póz alapján, amit most bevágott, nem is lehet más! Popsi lent, 2 lába szétterpesztve fent. Pont, mint egy rossz kurv@!

Kérdeztem a dokit, hogy mi lesz ezzel a kórházasdi, orvososdival. Azt mondta, hgoy szerinte semmi. Vagy, ha lesz is, megtalálják majd a kiskapukat. Mert ugye sem a kismaminak nem mindegy, hgoy kinél szül + ugye az ő zsebüknek sem ... =bár ez utóbbit ő nem mondta).

kacsa14
 
 


Kacsa!

Hogy mondhatsz ilyet a lányodra? Ejj.
Az a baj, hogy a dokik a megoldást a kiskapukban abban látják, hogy ők pénzüknél maradjanak. Az, hogy a szülő nő duplán fizet? Na az már az ő baja :-(

tjuca
 
 


Juca!

Kiscunásom tudja, hogy imádom! De tényleg olyan pózban volt, hogy nem lehetett kihagyni eme megjegyzést! :D

Nem tudom pontosan, hogy milyen kiskapukra gondolt, de nekem őszintének tűnt abban a tekintetben is, hogy kiskapukeresésnél nem csak a saját hasznát fogja nézni, hanem a kismamiét is ... De majd minden kiderül, ha odajutunk és a törvényhozók is meghozzák az okos kis törvényüket.

Egyik ismink orvostanhallgató és pont a héten volt bent 2 szülésnél is, amit a dokim vezetett, az egyik síma, a másik császár volt. Úgyhogy majd jól kifaggatom őt is, hogy mit tapasztalt!

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!

Önzően csak magunkról, de jövök még :twisted:

tegnap voltunk dokinál. Extra szuper volt :) Kipihent volt, és nagyon aranyos.
Mivel nem múltak el a pöttyeim, sőt inkább terjedni látszanak, így beszélt egy öreg dokival, aki azt mondta neki, hogy ez terhességi toxicoderma. Szóval diagnózisom már 4 darab van, erre 3 kencét próbáltam ki 3 napon keresztül, de semmi nem használ. Ma megyek vissza remélem a börgyógy klinikára.
A méhszájam 2100-as lett, tehát a külső nyitva van 1 úknyira. A CTG nagyon jól sikerült, és csinált flowmetriát, és az is szuper lett :) Szóval még maradhatnak a csajok, ami jó lenne, mert szombaton bulizik Egerben, így nem biztos, hoyg rendelkezésemre tud állni.
tegnap egész nap Nóci a méhszájamon ügyködött, ami meg is látszott a vizsálatnál, sőt lejjebb is rakta a kis fejecskéjét, de még nem illeszkedik. ma hajnal kettőkor arra keltem, hogy pisilnem kell, és valami barna trutyi jött belőlem, a nyákdugó egy részére gondolok. Aztán vártam, hogy hátha van valami fájás, de csak kis keményedések voltak, igazán még erejük sem volt. Nócika pedig tovább dolgozott a méhszájamon. Évi77: Előkerült a kötötű is :D.
Szóval vártam, de a kis moszat a mellett, hogy böködött járt a keze lába is, gondoltam, itt nem lesz semmi. Aztán bealudtam :)
Remélem nem baj, hoyg leírtam, nekem jó kalandnak bizonyult.


Panka!
Köszönöm kérdésed :)
Hát pöttyök terjednek, és még mindig vannak vesikulák, ami kidurranthatóak.
Na csak mondanak ma valamit.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Csak bele-bele olvasni tudtam, mint mostanában mindig :oops:

A Mikis képek nagyon helyesek, és Junkó köszi a történetet :D

Virág!
Természetesn továbbra is nagyon szorítok Neketek, és már nagyon várom a jó hírt :D !!!!!!!!!!!!!!!

Jucmuc!
Értetek is nagyon szorítok, és biztos vagyok benne, hogy már minden rendben lesz Nálatok is, és jön aza a gólya hamarosan, ha rásegítéssel hát azzal!!!!!

Zsúka!
De régeen hallotam Rólad. Mi újság Veletek???

és végül egy kérdés, mert rohanok, mint mindig :? :
Évi!, és aki esetleg még tud segíteni
A Férjednek a műtét után meddig kellett "szünetet tartania"?
És mennyi idővel a műtét után végezték el Neki a kiskatona vizsgálatot?
Tegnap kiszedték a Férjem varratait, és azt mondta a doki, hogy már semmilyen élettani megkötöttsége nincs, lehet próbálkozni, de spermavizsgálatot csak 6 hónap múlva végzik el újra. De ez olyan sok idő... :(

dido
dido
 
 


Dido!

Ez szuper, hogy már túlvagytok a műtéten. Férjed hogy viselte? Ha van egy kis időd, mesélnél nekem erről az egész procedúráról? Lehet privátban is.
Köszi!

Nárcisz!
Hú ez nagyon izgi!!!!!!!!!!!Dehogy baj, hogy leírtad!!!

Zsú!
Szia!!! Végre! :)
Vendég
 


Narco!

Ez nagyon izgi!!!
Szerintem 1 héten belül meglesznek a lányok!!!

kacsa14
 
 


Nárcisz!
Remélem tudnak a pöttyeiden segíteni, bár ezeket a krémeket 1 napnál tovább kell használni, hogy lehessen látni a javulást.Bocsi, mondjuk nekem sem van mindig ezt kivárni. :oops: :D
Hát szerintem nincs 1 heted, csak pár nap, és jönnek a csajok!De jó lesz!Remélem minden úgy alakul, ahogy elterveztétek!Ha indultok azért próbálj meg vhogy értesíteni minket!Én drukkolok!

Képzeljétek!
Ma elutazik a férjem 1 hétre Tokióba, így egyedül leszek péntekig! :(
De jön majd anyukám 2 napra, kedden, szerdán,így azért elviselhetőbb lesz.Munkaügyben megy egyébként.Elég talpraesett, de zaért izgulok érte, és csak vasárnap este tudunk leghamarabb kommunikálni!Addig lesz rossz kivárni!

Szép hétvégét Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


sziasztok.

Van munkam :lol: :lol: :lol:
igaz hogy messze all a szakmamtol de van:)antannaszerelo lettem :shock: a ferjemmel szereljuk az embereknek,plusz en konyvelem el az adatokat.mit mondjak annak aki eleteben meg nem is latott exelt annak bizony nehez szakszeru tablazatokat meg kitoltvenyeketszorolapokat stb csinalni.de nagggyooon elvezem,igaz kicsit nehez.
most boldog vagyok mert kihasznalom az idomet es kevesebb idom van ragodni a babateman.

latom a topik kicsit belassult.

kacsa orulok hogy minden okes a babaddal:)

zsuka.jo hogy ujra itt vagy:)

dido.jo hogy a ferjednek megcsinaltak a mutetet,mostmar nem all semmi az utatokba.

narco.kezd nagyon izgis lenni a dolog.azert izgulsz egy picit?sajnalom a pottyeidet.

panka.biztos kapsz anyudtol nagyon sok jo tanacsot a babaellatassal kapcsolatban.

Kép
monyoka
 
 


Az én Mikulásom kicsit elaludt, de csak nem haragusztok!:)

Kép

És amúgy hurrá, mindjárt itt a karácsony:
Kép

Nárcisz
Akkor volt az igazi névnapom:)Az anyós dolog szerencsére rendeződött, azt hiszem kiadtuk magunkból
mind a ketten.
Nagyon kreatív voltál Mikulásos témakörben:).
Azért már csak kezdenek készülődni kifelé...de szép karácsonyotok lesz!:)

Hangyi
Mi az a kicsit kevesebb?? Ha csak kicsit kevesebb meg fogják próbálni az inszemet. Nálunk is ez
volt a gond és nem lombikkal kezdtünk. Szerintem a Kaáliban is fogják ezt javasolni....
Veled minden ok??Csak bíztatni akarlak, hogy tarts ki és az orvosok, amúgy is szeretik a problémákat
eltúlozni és az emberre ráhozni a frászt.

Csheni
Örülök, hogy ti is jó úton vagytok:)

Norwell
Mindenki ezt mondja..én már nagyon türelmetlen vagyok így a 28. napon:):) De szerintem ez természetes.
Tök jó, hogy már négykézlábazik Kende baba:)Örülök, hogy jobban van.

Junko
Köszönjük a Mikulás történetet, nagyon szép volt:)

Tjuca
Na mire nem válaszoltam?:) Amúgy tudok ám jó diplomata lenni.:)


Csibe
Köszi a linket ez tényleg nagyon kedves.

Jucmuc
Nincs min keseregni, megvan a tuti megoldás, számít a többi? Nagyon szorítok. Februárban már
kismami leszel.

Nomi
Nagyon helyes a koszorútok.Nomi sajnálom a rossz hírt. Mivel fogalalkozol? Lehet, hogy tudok segíteni.
Beszéljük meg priviben....

Kacsa
Jézus ez a Mikus kép:))
Húha nagyon szép a szekrény. Nagyon jószívű volt a Miku:)

Monyóka
Kitartás..

Pankaa
Tokióba:) húha ez nagyon izgalmas?

Én, mint tudjátok már munkában, ma otthonról dolgozom. Most elég kellemes a légkör a munkahelyemen. Megőrülnöm már semmiért sem kell. Igazából 2 hét aktív üzlet, addig meg nem tudnám megváltani a világot.
Amúgy már az egész család be van kattanva, már mindenki belém magyarázta a gyereket/gyerekeket, már családnak is terhességi tünetei lesznek lassan :lol:
Anyukámnak nem mondtam el a dolgot, mert nem akartam, hogy mindig kérdezzék mi a helyzet ..de lebuktam, mert az egyik közös barátnőnkkel összefutottam az inszem napján a SOTE-n (neki amúgy lombik volt) és elpletykálkodta..:)Ez van, de most már anyukám is nagyon szorít.
Már nemsokára megtudom mi a helyzet. Kicsit félek a csalódástól, de tudom, hogy onnan is felállok és megyek tovább..igaz csajok?:)

Ha nem írnék addig jó hétvégét nektek!

Soxor puszil

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Monyó!
Ez szuper!! Az excelbe meg majd belejössz. Eleinte nekem is nagyon lassan ment.
Szeretem ha jó a kedved. :)

Virág!
Továbbra is drukkolok. :)
Vendég
 


Virág!

Mikor van a nemsokára? 8) Ja és állatkákról érdeklődtem :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám? :twisted: :twisted: :twisted: Takarítanom kellene, meg vasalni, de az ráér :) Senki nem csinálja meg, amíg nem figyelek oda :)

Zsúka!

Jó, hogy jöttél! Ugye most már maradsz is? :twisted: Jó utat!

Kacsa!

Gratula a kislányhoz :) Dóri is néha terpesztett ekkorákat, de csak ha nem készült felvétel róla. A 4D-sen pl. szemérmesen összezárta a lábait, mert tudta, hogy minden mozdulatát felveszik :)

Nárcisz!

Tényleg ez volt a neve a pöttyeimnek, csak nem emlékeztem pontosan, de most hogy írtad, beugrott. Drukk, hogy mielőbb megszabadulj tőlük, mert tudom, hogy nagyon borzasztó vendégek... Ja, lányok, ma 8-a van, dokibácsi és a nagyi is erre a napra tippelte az érkezéseteket, úgyhogy csomagoljatok pipikék :)

Panka!

Kitartást péntekig, azért ez jó hosszú idő lesz :( Jó, hogy anyukád veled lesz egy pár napig, az jólfog jönni. Én úúúúúgy utálok egyedül lenni, úgyhogy nagyon megértelek!

Dido!

Ha jól emlékszem, akkor kb. 1 hét házasélet-tilalom volt, utána lehetett már óvatosan leszedegetni róla a pókhálót :D Kontroll csak 3 hónap múlva volt, azt mondta a doki, hogy ennyi idő kell ahhoz, hogy látsszon a műtét eredménye. Elhiszem, hogy sokallod a hat hónapot, de szerintem ez nem azt jelenti, hogy addig várni kell a próbálkozással, csak azt, hogy nagyobb a siker esélye 6 hónapon túl, nem?

Monyóka!

Grat a munkádhoz, legyen sok örömöd és sikerélményed benne!

Fleur!

Utólagos boldog névnapot! Engem nagyon meglepett a talin, hogy nem is így hívnak, és a Virág csak az írói álneved :) Hogy vagy? Eszem a kefét miattad :) Mikor tesztelsz??? Milyen tüneteid vannak, amiket emlegetsz? Húúú, sikerülnie kellett!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Monyo!
Az új melónak örülök! :D Gyorsan beletanulsz majd! :wink:
Találtál egy rendes orvost végre? Én azt hittem, már diagnosztizálták Nálad a PCO-t... :oops: Vagy csak Te magadnak...? :roll: Kíváncsi vagyok majd a hormoneredményekre. Ezeket még sosem nézték Neked a 3. cn.?

Panka!
Remélem, azért nem "száműztétek" a Mikulásvirágot... Kár lenne érte, mert nagyon szép. :) Meg ugye ajándék...

Anita!
Köszi. :D
Mi az elképzelés vonalzó terén? :?:

Nárcisz!
Emlékszem, tavaly is mondtál mesét Mikuláskor! :D Akkor is mondtam, hogy megy ez Neked! :wink:
Hamarosan babázol!!! :wink:
Sajnálom, hogy nem jók a kencék... :( De sztem is idő kell, hogy segítsenek...

Kacsa!
Jó a szekrény! :D
Nagy az öröm, hogy gyógyul a "bigyó"! :D Ügyes ez a leány! :wink:

Jucmuc!
Biztos voltam benne, hogy átértékeled a Kaáliban hallottakat! :wink:
A petesejt lemeztelenítését biztosan jól értetted? :shock: Mert valóban létezik olyan eljárás (hatching), amikor a külső burkot megrepesztik, de ezt már az osztódó embrión végzik a beülti elött... Ez is segít abban, hogy megkapaszkodjon/anak az embrik/ék! :wink: Tehát nehogy kétségbe ess, ha ezt javasolják! :wink: Tudod, ezek mind-mind kipróbált és bevált módszerek!!! :D :wink:

Zsúka!
Várunk! :D :D :D

Dido!
Azért ezek már jó hírek! :D Lehet próbálkozni! :D Nem a papír a fontos az eredmény szempontjából... :wink: Azért óvatosan...

Virág!
Innen is mennek a drukkok! Kép

Tegnap összefutottam a ház elött Duduékkal! :D (mondtam én, hogy közel lakunk... :lol: ) A lányok tüneményesek! :D Panna kicsit aktívabb volt, már visszamosolyog!!! Luca durmolt... :D Azért ha álmosan is, de a dumapartink végére Ő is elővillantotta a kék szemecskéit! :wink: Lesz "gond" Velük pasik terén! :D :wink:

Szép napsütéses napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Monyóka!
Örülök az új melónak!Biztos ügyi vagy, hamar belejössz!

Évi!
Hát én egész nap egyedül vagyok itthon, már megszoktam, de esténként nagyon fog hiányozni, nincs kihez bújjak, és nem simizik a fejemet! :(

Brill!
Persze, hogy marad a virág, csak megnéztem, hogy pontosan mi a mérgező benne.De nem fogom nyalogatni! :wink: :lol:

Fleur!
Mikor tesztelsz?Drukkolok nagyon!2 nap múlva vonalzócsere? :wink:

Nárcisz???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


brill.igen talatam egy rendes dokit.
nem diagnoztizalta de szerintem erre gyanakszik.elmondtam neki a giga ciklusaimat meg tejcsorgas meg szorosodes,tulsuly.rogton kerte a tesztoszteront es inzulint.
ha jol tudom sima hormonnal nem kernek inzulint rogton.
meg eddig nem volt semilyen hormonvizsgalatom(csak proklatin)
mikor tudod meg hogy minibrill micsoda?csavo?vagy noci? :P

evi,junko.koszi:)

virag nagyon drukolok:)

Kép
monyoka
 
 


Panka!
:lol: Oké!!!

Monyo!
Vérképnél valóban nem kérnek rögtön inzulint, csak cukrot. (nálam így szokott lenni...) Igaz, többet mondana a terheléses mérés, de a sima inzulin érték is támpont lehet. De nem okoskodom...
Kisfiú. :D

Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok lányok!

Most jöttem abőrgyógy klinikáról. A nagyok összdugták a fejüket és a végső diagnózis: terhességi dermatózis. Kaptam rá Ftorokortot, meg sima kencét :)
Remélem most már túl leszünk valamenniyre ezen. Annak is örülnék, ha nem viszketne enniyre. De valószínűleg a betegség csak a szüléssel fog elmúlni. Mindenesetre az eddigi diagnózisuk azért nem esett jól, és hogy nem létező rovarokat kellett irtanoma bőröm alól (ezt senkinek sem kívánom), amiért végül is bocsánatot is kértek, de mondták, hogy elhelyezkedés szerint muszáj volt nekik először ez ellen kezelni engem. Viszont a mellett, hoyg nem volt értelme a kénes izé ki is szárította a bőrömet, így most ez ellen is kenhetem magamat. na de túl vagyunk rajta remélem, és ez már használni fog.

Beszéltem Anikóval tegnap: minden rendben velük, de egész nap fekszik, és pihen. Szedi a magnéziumot, és mindenféle jótékony vitamint.Innen is küldök neki sok sok drukkot ++++++++++++++++++++++++++++++

Brill!
Igen, gondoltam hátha tetszik nektek ezen éven is. :D
A lényeg, hoyg kívánságaink teljesüljenek :wink:

Panka!
Szegény, otthon leszel egyedül. Napközben én is így vagyok, és párom sokat dolgozik.
De azért jó neki, hogy elrepülhet ilyen helyekre, én is szívesen mennék. Kibírod ezt a pár napot, és a babanet is itt van :wink:
Induláskor lehet, hoyg szólok, majd meglátom milyen állapotben leszek, mert még zuhanyoznom is kell, meg összeírtam egy listát, amit akkor kell betennem, amikor indulunk.

Évi77!
Most már jobb szeretném, ha bent maradnának még egy kicsit, mert vasárnap lenne csak jó. Szombaton olyan doki ügyel, aki bár az enyém váltótársa, de nincs a helyzet magaslatán, bár olyan nagy bajom nincs vele. Már ultrahangozott egyszer engem, és jól el is beszélgettünk.
Pipi mit szólt a Mikuláshoz?

Fleur!
Igen december 8 van :D :wink:
Eredményt mikor közölsz? Nagyon izgalomban vagyok :)
Akkor azért nem nagy baj, ha szülők megtudják, biztosan nagyon szurkolnak nektek. :) Mondjuk én sem mondtam volna el.

Monyo!
Ennek nagyon örülök. Jó olvasni, hogy van munka, lesz munka :)
Az excellel meg majd megbarátkozol úgyis :)
Hát izgulok egy picit, de nem aszülés miatt, hanme hogy a dokim itt legyen. Azt hiszem nagyon ragaszkodom hozzá. Nem mintha nélküle nem menne, de azt érzem,hogy csak ő és a párom állnak majd ki az érdekeimért. A szülésről igazából nem tudom mit gondoljak. Szreintem nem tudom felmérni, hogy menniyre fog fájni, vagy milyen lesz. megpróbálom magamat átadni ennek a dolognak és remélem a testem tudni foga, hogy mit kell majd tenni.

Junkó!!
Látom ti is nagyon izgalomban vagy :) :wink:

Dido!
Gondolom kell annyi a spermakép rendeződésének. És a pici agyam rejtet mélyén az is megfogalmazódott, hoyg lehet nektek 6 hónap múlva már nem lesz szükségetek a vizsgálatra :wink:


Kacsa!
Örülök, hogy babácskéd teljesen egészséges :)Jó ezt hallani.
Őszintén szólva nekem soha nem jelentett az problémát, hogy kifizessem ezta dokit - úgyhogy egyetértünk. Szolgáltat nekem, és kész. Ezért nem sajnálom a pénzt. Az tetszik, hogy kedden délelőtt rendel és először oda mentünk vele megismerkedni, pénz nélkül. UIgyanazt csinálta, mint a magánrendelésén, nagyon alapos volt. Viszont azt mondta, hogy azért neki is van élete, és ne várjuk el, hogy hajnal kettőkor felkel szüleszteni egy olyannak, aki nem a magaánrendelésére jár. Szerintem ez abszolút érthető, és ezért nem is sajnálom tőle. Főleg hogy autószerelésért is kb enniyt szoktunk kiadni.......És még sorolhatnám.

Zsúka!
Naná, hogy nem felejtettünk el :D :wink:

Nomi!
Neked is nagyon szép a Mikulásvirágod :)
Úgy látom, hogy a fiúk igen kreatívak voltak.
de nem azt mondtad, hogy két munkahelyed is van? Mire jutottatok végül? Most mi lesz?

Anita!
A google-ba beírod, hogy mit keresel pl. Mikulás és utána, hogy gif. Majd gif (azaz animált) képként le kell meneteni, amikro mozog, és bármikor feltölteheted ide nekünk :)

Jucmuc!
Csak biztatni tudlak. Bár nekünk teljesen más problémánk volt, de nem adtuk fel. Amikor megtudtuk, hogy mi nem hordozunk semmiféle kromoszómahibát, akkor végre megnyugodhattunk. Tudod nálunk a családban iszonyatosan magas a vetélések száma.
És látod két pici babát, minden gond nélkül kihrdtam (ezt gyorsan le is kopogom, bár a végén vagyunk), SZÓVAL AZT VALLOM, HOGY MINDEN LEHETSÉGES. :wink:

Juca!
Köszönöm, hogy enniyre szurkolsz, és gondolsz rám. :)
Azért vannak még idióta szülők, szegény babóca. :roll:
Mikor lesz még telihold? Vagy abba már nem esek bele? vagy valami frontra kell számítanom? :wink:
De hát a Miki végül is bedobta a megfelelő férjet, nem? ha nem karácsonykor közvetítette, akkor gondolom azért nem, mert ugye a december 6 a gyerekeké, a többi meg a miénk felnőtteké :wink:
Jó ez a sókerámia story is :D
Na még anniyt, hogy igazad van, mert én is azt érzem, hoyg egyre inkább csak "marketing fogás" az ünnep, ahogy írtad. Anyukám viszont nagyon ért ahhoz, hogy az egész ünneplés, akármiről legyen szó hagyományos legyen. Mi éneklünk a köszöntöttnek szülinapra "Serkenj felt", névnapra a " Jöttem taligán..."-t, karácsonykor "Pásztorokat..", meg mindig valamit. És mivel jó sokat vagyunk, anniyféleképpen hamisan, de nekem így ettszik igazán az ünnep, velük együtt. Még ha ajándék sincs, nekem ők az ajándék a családom :)

Kép
narco
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?