Új privát üzeneted érkezett!

Dido
Én is örültem, hogy megismerhettelek! Köszönöm a szorítást, még szoríts egy picit.
Örülök, hogy túl vagytok a műtéten. Most már jön a karácsony és gyorsan telik majd az idő
meglátod:) Kitartás!

Pankaa
Igen hajtok nagyon a cserére:)Szorgosan is produkálok mindenféle tünetet. De én már csak az
UH-nak hiszek:)

Narco
Remélem már csak 1,5 hét és aztán váltok:)

Nomibogár
Ne hezitálj! Kapd el gyorsan a párod:) Örülök, hogy jók a hormon eredmények.

Bea
Nagyon szorítok!

Réka
A SOTE I. a Baross utcai megállónál kell a 4 vagy a 6 os villamosról leszállni és a Baross
utca elején van.
Ha a villamosról leszáll jobb kéz felé kell elindulni.
Az épületen belül a 3 emeleten van az Asszisztált reprodukciós osztály. De a portán ott már
eligazítanak merre menj. Kicsit kacifántos:).

Rolly
Azért ne menj el. Nekem is volt olyan időszak, amikor nagyon ritkán írtam. Volt, hogy csak 2
havonta 1X tudtam beírni, hogy x. ciklusnap:) Szerintem ez nem számít, mi ettől szeretünk:)

Nagy lett itt a felbojdulás Gracey hozzászólásával kapcsolatban. Azt hiszem extra már nem
szólnék a témához. De szerintem most már ne bántsuk se őt, sem egymást az indulatok szításával.
Lépjünk ezen túl.
Mindenki tudja ebben a topikban mi a helyes út. És szüksége van mindenkinek a pozitív
energiákra, főleg, hogy ilyen ramaty az idő. Úgyhogy csajszik, előre a pozitívizmusért!:)

Jucmuc
Gondolok rád!Köszi a névnapi köszöntést!

Junko
Köszi. Hát jó pihit akkor neked. Miért nem akarsz inszemet sem? Van nálatok probléma, vagy
nem tudják mi van? Bocs, biztosan írtad, de már nem emléxem.

Bellatina
Hát nagy igazság van abban, amit írtál. Ez a jó gondolkodás.

Évi
Csak kiváncsiságból..neked az első sikerült? És éreztél valamit? Na milyen volt a zenélős mondókás klubb?

Angie
Örülök, hogy jobban vagy. De jó, hogy költöztök:) Majd kérjük a képeket a konyháról.
Velem még semmi..:)

Tina
Nem baj, hogy kiírtad magadból, ezért vagyunk, hogy meghallgassunk! Nekem az a rész tetszett, hogy
jönnek az ünnepek!:) És új lehetőség ígérete ebben a hónapban.

Kacsa
Nagyon csini vagy:)Hol lehet ilyen pulcsit kapni?:)

Brill
Köszi!

CsHeni
Az átjárhatósági kb 15 perc és semmit nem veszthetsz vele csak nyerhetsz. Ugyan honnan tudná
a doki, hogy átjárható vagy, ha soha nem csinálta meg a HSG-t. Örülök, hogy visszanyered lassan
az optimizmusod, büszke vagyok rád!

Csajok
Húha én elfelejtettem meggyújtani a gyertyát, pedig megcsináltam a koszorút én sajátkezűleg-már megint:)

Anikó
Úgy örülök, hogy írtál! Pihengess sokat és kitartás! De gondolom a piciért mindent! Ne aggódj
minden rendben lesz.

Velem meg semmi különös. Azért vannak érzelmi hullámaim:) A hétvégén volt minden. Itt volt az
anyósom és kicsit összekaptunk, mert beduzzogott. A story most nem annyira lényeg csak eléggé elszúrta
a vasárnapom.
De szombaton meg vettünk bútort a fürdőszobába és ennek nagyon örültem:)
Meg nem is tudom mi volt még. Mától dolgozom. Igyekszem vigyázni magamra és ha szerencsém van
nem sokáig.
Húú most olyanokat szurkál már megint..ha tudnám, hogy ez tuti jó jel még örülnék is neki.
Ja és még annyi van, hogy olyan nagy a hasam. Ez lehet a többlet hormontól? Meg a cicim is elég
érzékeny.

Ennyi. Nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki, mert talán sokmindent be is képzelek.

Puszi.

Ja és Boldog Adventet mindenkinek így utólag.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Nagy rohanás volt a napom, mot pihenés képpen firkálok egy pár sort. 8)

Niki!
Zazinak jobbulást kívánok!Ngaoyn aranyos kisbaba, már én is annyira várom, hogy tavasz legyen :D

Anikó!
Én is szedtem penicillint az első hetekben, és én is ezen a véleményen voltam, hogy az talán kevesebbet árt,mint a bacik.Gyógyulj meg hamar!Gyógyenergie elküldve!

Évi!
Milyen lett az erkélydísz?Képet kérünk!
Jó, hogy bevált a zenés klubb.Te is énekeltél? :wink:

Nárcisz!
Kíváncsi vagyok, mit mond majd a bőrgyógyi!Nagyon viszket?
Esetleg emilben nem tudnál nekem fotót küldeni, közelit róla?Kíváncsi vagyok mostmár :roll:

Norwell!
Akkor meggyógyultatok már?

CsHeni!
Nagyon erős vagy!Remélem sikerül elintézned a nagykivizsgálást, én is ezt tenném.Örülök, hogy sikerül magadban rendezni a dolgokat, pszichológus nélkül is.Csak optimistán lehet ajövőbe nézni!Kitartást!

Rolly!
Na látod, erről van szó!Örülök a döntésednek! :P

Brill!
3 pasi?Látom nem aprózod el! :lol:
Mocorgás van már pocakban?

Képzeljétek!
Szombaton volt az M1-en egy film, este 6-kor, Egy élet születése, vagy mi volt a címe.Nem tudom látta-e vki.Abban volt, hogy a 4D uh-on készített fotóról csináltak egy gipsz öntvényt is! :shock: Így az ember kézbeheti a gyerekét, vagy ha csak az arca van rajta, akkor az arcát,mint egy maszkot!Hát én nagyon elképedtem, hogy mit ki nem találnak!Gondolom megvan az ára is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Megjött az egyik elveszett bárányka a tábla aljáról.Ma voltam nőgyógyásznál, van tüsző szép nagy :) és összeszedtem valamit :( ,úgyhogy kaoptam gyógyszert. Meg még rossz híreket is :cry: , de erről majd később.


Anikó!
De jó hogy újra itt vagy és örülök hogy jól vagy.A fekvéshez kitartást kívánok, de hát mindent a babáért.Remélem az a gyulladás is hamar elmegy.

CsHeni!
Nagyon erős nő vagy, hogy ezt így végig tudod csinálni.Neked is kitartást.2007 biztos a te éved is lesz.

Gracey Móni!
Már nem nagyon bolygatom ezt a témát, csak annyit akarok mondani, hogy nagyot csalódtam benned.

Kacsa!
Nagyon szép pocid van.

Fleur!
Drukk ezerrel!

Narco!
Küldtem privit .

Anyukáknak!
Nagyon szép és aranyos babák vannak itt a topicban.

Elnézést hogy nem irok többet,de most ennyi tellett tőlem.


Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 

 
 

Panka!
Most csak neked írok. Sikerült pár képet csinálni. Ilyen pöttyök vannak rajtam. Először csak vízhólyagok, majd kipukkannak (vakarom), akor pirosak, és végül pörkösek.
testszerte megjelennek.
Néhány példa:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Hangyi!
Nemsokára válaszolok jó.

Kép
narco
 
 


Hangyi!

Nagy baj van?

Narco!

Szegény most már igencsak bokában vagy combos :cry:

Virág!

Van kedvenc állatod? 8)

Évi!

Mikorra várható első közös lemezetek? Föltétlenül egy dedikált példányt a Kende mesterköpései mellé :wink: Na ugye, hogy jó. A klubban is mindenki énekel, és nem lehet hallani, ha valaki el-elcsúszkál egy kicsit :lol:

tjuca
 
 


Nárcisz!
Köszi a képeket.Nagyon csúnya, bocsi, hogy zt mondom, de ezt sajnos te még érzed is. :( Nagyon dagad a lábid is. :(
Szerintem folliculitis(szőrtüszőgyiszi), amit a folyamatos vakarózás tart fennt, és felül van fertőzve.Ez sajna ördögi kör, neház megállni, hogy ne vakarja az ember, márcsak megszokásból is, és így nehezn gyógyul, és viszi is tovább testszerte.Vannak rá fertőtlenítő fürdők is, de ezeket szerintem most még nem használhatod.Viszont egy sima anitiseptikum krémet igen, ha nem vagy jódérzékeny, meg egy kis kamillás lemosást, bár igaz, hogy fertőtléenít, de szárít is.Valószínűleg a száraz, feszülő bőr indította el a hasadon+hormonok.Nekem is viszket a hasam, mikor levetkőzök, és ha még izzadt is a bőröm, akkor jobban, de igyekszem nem nagyon vakarni.Mindenféleképpen menj el dokihoz, biztos tud rajta segíteni.Én azt hittem nem ilyen komolyak a pöttyök.Szóval szerintem a diagnózis sudamina+folliculitis.De majd a doki megmondja a tutit. :D Hová, kihez mész?Ha nem jön be, szólj, segítek!Addig is jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jut eszembe:felülfertőzött ekzema.Nem volt régebben ekzemád?A vízeshólyagok miatt még esetleg lehet allergia is, mert a szőrtüszőgyuszinál inkább gennyes hólygok vannak, bár a kép alapján nem lehet pontosan megítélni.Szóval doki!!!!Férjed nem viszket?Tenyereden, talpadon nincs iylen?(remélem!)
Na nem kontárkodok tovább. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem és nem is mentem magam.
Azért olvaslak titeket és a hétvégi botrány kicsit elszomorított.
Most személyesen nem írok senkinek, csak annyit, hogy kismamik további pocakosodást, növesszétek jó nagyra és vigyázzatok magatokra.
A csemeték gyönyörűek és nagyon szép nagyok.
Azért három személy megemlítenék:
Anikó, Heni, Brill:
Örülök, hogy jelentkeztetek és 12.cn

Rólam:
Holnap megyünk a Kaáliba, elvileg csak megvizsgál minket és gondolom felírja az injecikókat. Az lombik menete már ki van dolgozva. Úgy várom már a január végét és február elejét.
Azért reménykedtem benne, hogy még az idén zebrás leszek, de ami késik nem múlik (remélem).

Köszönöm, hogy hiányoltatok.

Puszi Mindenkinek
Heni
szalai heni
 
 


Nárcisz férje, alias Flogi!

Na, kézenfogtam asszonykát és elvittem bőrgyógyászatra. Nem mondom, jó kaland este nyolckor elmenni a Mária utcai bőrgyógy klinikára és rendelésen kívül ellátást kérni. De hát most már előnyösen tudtuk használni a Nárcisz neve előtti két betűt (dr). Amint megtudták, hogy várandós kollega, egy kis fiatal dokinő egyből ellátott minket. Meg akarta győzni asszonyt, hogy rühes :P , de mi nem hagytuk magunkat! :P Aztán csak a rend kedvéért, ha már ott vagyunk, elővett egy világítós, nagyítós fém csövet és megvizslatta volna az anyajegyeit is, de lemerült az elem és erre is várni kellett, mert ugye csak úgy nem szabadulhattunk. Végül is, miért, ne, úgyis van időnk. Anyajegy ellenőrzés után, még mindíg volt időnk, hát elküldött minket vérvételre. Fel az emeletre, megkeres éjszakás nővérke, persze az meg örült nekünk, de vért venni azt tudott....
Végülis ezek után megkapuk a receptet, amiért jöttünk és kilenckor mehettünk is. Irány egy gyógyszertár. Még jó hogy multkor vasárnap kellett nekem egy algopyrin, úgyhogy tudtam is egy ügyeletes gyógyszertárat, persze 3 kerülettel arrébb, de hát a szent cél érdekében mindent. A gyógyszertárnál pénztárca elő, mert hát ügyeleti díj meg minden, tízezres elő, mert hár gyógyszert vásárolunk, aztán a gyógyszerész kibökte az árat...
...nyolcvanhét forint :D Na, tízezres el, százforintos elő, hát abból egyből kaptunk is vissza. Gyógyszer eltesz, kocsiba be, haza.
Na, most itthon ülünk és épp nektek írok, asszony meg mellettem, viccesen fehérre mázolva különböző helyeken :lol: Háááát, ezt látnotok kéne... :lol:
Na, most átadom helyem neki és visszaadom a billentyűzetét.

Majd Ő ír nektek is :lol:

A háttérbe szorult, de segítőkész férj.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

CsHeni!
Nehéz időszakon mentél keresztül... :(
Bevallom, azért nem "zaklattalak", mert úgy gondoltam, ha eljön az idő, jelentkezni fogsz. Úgy is minden gondolatod a babák elvesztése körül forgott... Egy mostanában pocakosodó egyén biztos nem lett volna a legmegnyugtatóbb dolog a fájdalmadra... Persze nem tudom, így gondoltam... :oops:
Remélem, most már csak jó dolgok történnek!!! Tiszta szívből kívánom! :D
Holnapra nagyon szorítok, hogy megfelelő legyen a doki hozzáállása!

Rolly!
Még mindig kell a megerősítése, hogy szeretünk??? :wink: :D

Norwell!
Örülök, hogy Kende gyógyulóban! :D
Apa "tudta", hogy kisfiú lesz! :wink: Csak most már el ne múljon az a fütykös... :lol:
Nálatok is szalad az idő! :wink: Én is a minap néztem, hogy már öt hónaposak múltatok! :shock:

Aniko!
Köszi! :D
Mindent elkövetsz, hogy rendben legyen a pocaklakód! Ha antibiotikum kell, akkor nincs mese...

Jucmuc!
Remélem, minden jól ment a Kaáliban! :D
Gondoltam Rátok! :D

Niki!
Zalán édes!!! :D
Puszi a kis hősödnek! :D

Évi!
Még mindig nem merem határozottan azt mondani, hogy érzem a mocorgást... Bár mintha már kaparászna esténként?! Talán még mindig "csak" bélmozgás...? Nem tudom. :oops:

Angie!
Semmi gond. :D ( Úgyis Apáztam... :lol: )
Van dolgod most elég! :wink:

Csibe!
:D

Nárcisz!
Ahogy olvastam a viszketést, egyből a bárányhimlőre kenhető hűsítő rázókeverék ugrott be... Ártani biztos nem árthat alapon... Aztán olvasom, hogy vmi hasonlót kaptál? Remélem, használ!
Flogi! Ha "háttérben" is, de mindig itt vagy!!! :wink: Ez a lényeg! :D

SzHeni!
Holnapra Neked is drukk!
Január-február a Heniké!!! :wink:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


[quote="narco"]P írta:narcoanka!
Most csak neked írok. Sikerült pár képet csinálni. Ilyen pöttyök vannak rajtam. Először csak vízhólyagok, majd kipukkannak (vakarom), akor pirosak, és végül pörkösek.
testszerte megjelennek.


Sziasztok!

Narcó
bocsánat a beleszólásért :oops:
A terhesség végére nekem is voltak ilyenek. Nekem azt mondták attól, hogy nagyon feszül a bőr.
Viszont ami jó tanács ha bekerülsz a szülőszobára az nst-t próbáltasd gumis pánttal feltetetni(ami olyan mint a hagyományos derékgumi) mert a az a műanyagos gumi még jobban kiszívja a bőrt, és sokkal csúnyább lesz :cry:
Egyébként szülés után mikor hazajöttünk a kórházból addigra elmúltak rólam :wink:
Ja én a rázós keverék mellé kaptam ezt a kozmetikai alkoholnak nevezett szert is, és ez így együtt jó volt, csak nagyon hamar elfogyott :shock: :shock: Én is így tele voltam.

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Lányok!

Most még van egy kis időm a doki előtt:
Tegnap még annyit sikerült megtudni bőrgyógyász haveromtól, hogy herpes gestationisnak hívják, autóimmun betegség, ha ez így mond valamit. A cinkes rázós jó volt, ahol bekenetem, de hát az egész testemet kenetm egész éjjel, most tiszta kóma vagyok :shock:

Kis Plútó!
Köszönöm, hogy segíteni próbálsz. Ez borzalmas. Igen mondták, hogy majd elmúlik, de most éget, viszket.
A CTG-nk geminis :) és finom pánt van rajta. Persze még alig használtuk, mert a lányok igen mozgékonyak :)

Brill!
Igen, ő fog majd neketek tudósítani :D :shock: :wink:
Hogy bírjátok??? :twisted:

Panka!
Ez sajne nem szőrtüszőgyuszi, mert először serosus, és később sem lesz gennyes, csak elvakarom és lepörkösödik. Eégebben is volt egy helyen ekcémám a sebészi bemosakodószertől, és az is ilyen gáz volt, ezért gondoltam, hogy ekcémás hólyagok.
A tenyerem, talpam, és a férjem nem viszket :lol:

Na még jövök, de most elpályázok a dokihoz, hátha ad még valamit.

Puszi: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Jujj, Nárcisz
...ezek tényleg elég csúnyák. Remélem a kenőcstől tényleg elmúlik.
Hogy miben változtál? Juca valahogy jól írta. Mindegy is, arany kismama vagy most. :)

Kacsa!

Igen most megint visszatették a Dóm térre hál, Isten. Széchenyin meg vannak a bóvlik. örülök, hogy neked is szép emléked van Szegedről. Klassz a fotó. :)

Szheni!
Nagyon-nagyon fogok szorítani, ha beindul a lombik nálatok.

Csheni!
Kívánok nekd is egy sokkal szebb 2007-et!

Nomi!
Én is csináltam adventi koszorút, majd valahogy megpróbálom felvarázsolni ide.

Csibe, Brill, Juca Nárcisz, Norwell, Virág és még sokan mások
Köszönöm soraitokat.
Vendég
 


Nárcisz!
Látom sürgősre fogtátok a dolgot. :D Sima herpesz eszembe jutott, de csak a hátsó gondolataimban :lol: .Mit kaptál rá végül?Cinkes rázót?Bevallom a scabies nekem is eszembe jutott :oops: , bocsi, de csak a képen látottak miatt.Egyébként sajna sok csecsemőn láttunk ilyet, akik egy kórházi tartózkodás után, vagy szállodában kapták el. :( Mit mondott a dokinő, hogy szülés után gyorsan elmúlik?
Gyógyulást kívánok!

Brill!
Jó az új vonalzód!

Anikó!
Derekam jobbn van, de a csípőmet minden este elfekszem, így az sajog napközben.De már van szopipárnám, amiről nem is gondoltam, hogy ilyen kényelmes, így napközben azzal támasztom meg a derekamat, este meg felpócolom rá a lábamat.És nagyon aranyos mintája van! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok megint!

Most alszik, de megint maradt benn neki buborék , még mindig hű a pocakbeli nevéhez :)

Infacolt használjuk, kicsit jobban tud tőle büfizni, de még nem elég, így most mindketten tanuljuk a büfizés tudományát, később meg majd tudjam leszoktatni róla :) Emellé még adok neki néha angol vizet is, mert az meg a kakilást könnyíti meg kicsit neki. Szóval ez van, nagyon mohó a fiatalúr, de már csak kb egy hónap és kinövi, addig meg bírjuk a szenvedést. Ez van, sokszor együtt sírunk, de legalább edződünk :)

Köszönjük a pocaksimiket, meg jobbulásokat, a dícséreteket meg bezsebeltük :)
Üdv Niki

Kinga!
Az fél év korkülönbség nemsokára meg sem fog látszani, úgyhogy dugd el jól a szüleid vadászpuskáját és engedélyét, mert megyek udvarolni :) Zazi

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, elkészült Pöttöm első home videója! Reggel sikerült lekameráznom néhány rugdosást! És szerintem tök jól látszik, kivülálló szemmel is! No, már amennyire az én szemem kivülálló ...

Csibe! Fleur! Hangyi! Junkó!

Köszönöm a dícséreteket!

Fleur!

A pulcsit még 2 éve kínaiban vettem ... Síma, vékony kis pamutos anyag és jól nyúlik! :)

Nem tudom, hogy milyen hormont szedsz, de a progi. pl. határozottan puffaszt. Én már a poz. teszt után is kigombolt gatyával ültem melóban + emiatt viszonylag hamar is kezdett látszani, hgoy ez a lány most vagy nagyon bekajált vagy terhes ... :oops:

Anyóssal meg ne törődj! Egy másik fórumon már hetek óta szidjuk felváltva az Anyósokat, ill. az Anyákat, kinek miből mi jutott. Én pl. vasárnap de. Anyukám miatt bőgtem egy fél napot ...

Narco!

Szegénykém! Jó csúnya hólyagocskáid vannak + látom van víz is bőven!

Remélem, a cinkrázó fog majd segíteni és pöttytelenedsz + a viszketés is múlik majd!

Junkó!

Földi vagyok én is, csak már elszármaztam. Hódmezővásárhleyen laktam + laknak még most is a szüleim. Bár nem igazán csíptem Szegedet, de az a 1,5 hónap, amíg az Uram ott lakott és minden 2. éjszakát nála töltöttem, az nagyon szép volt!!! :D

kacsa14
 
 


Most egyelőre csak ennyire fussa, de majd még jövök :) Ezt vehetitek fenyegetésnek is :twisted:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Narco megkérdezhetem, hogy te milyen orvos vagy?
faul
 
 


Sziasztok!

Ma itthon van Kofa, mert ő volt a Mikulás a klubban :twisted: Készítettek képeket, majd meglássuk miket kapunk.
Hétvégén volt buli nálunk, és onnan is vannak képek. Sok informatikus fószer egy rakáson :wink: 8)
Aki a képeket küldte szerényen csak ennyit írt:

lehet rajongani

Kofa színezgeti stoppolgatja a múltkori buli képeit, ahol Évi és Unique voltak nálunk családostul, amíg azok nincsenek felrakom a hétvégi buliképeket :lol:

úgy tudtok egyesével lapozni, hogy a kép jobb szélén középen, ha odaegereztek megjelenik egy nyíl. Én leginkább arra vagyok büszke, hogy életem első harcsapaprikása mind egy szál(ká)ig elfogyott :-)

http://trance.easyhosting.hu/~perger/dec3/

tjuca
 
 


Hangyolca
Nem osztod meg velünk mi történt? Bármi is az tudod, hogy veled vagyunk!
Köszönöm a szurkolást!:)

Juca
A zebrára célzol?:)Remélem valamikor a képeket is meg tudom nézni, most így melóhelyen nem merem:).


Szalai Heni
Szurkolok ezerrel!

Nárcisz és kedves férj:)
Mit nem adtam volna, ha látlak a fehér pötyökkel. Szerintem úgy nézhettél ki mint amikor engem
egy nyaraláson összecsipkedtek a szúnyogok.
Azért viccet félretéve remélem segített. Amúgy, hogy érzed magad?

Kacsa
Nem úgy értettem:)Én ilyen gömbölyű pulcsit szeretnék venni igazából:).Most csak Bromocriptint
szedek vagy valami ilyesmi. Ez nem befolyásolja a progi szintet ahogy én tudom. Na akkor
megnyugodtam azaz fogok, ha nekem is meglesz a + teszt a nagy has mellé:).

Az anyóssal már kibékültünk, azért nem is akartam leírni. Lehet én is kicsit érzékenyebb
vagyok mint kellene:).

Évi
Jó a kép:) Teremti a hangulatot:)

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok lányok!

megjöttünk :D
Herpes gestationis. kaptam rá cinkrázót, meg elocom kenőcsöt. Azt mondta dokinéni, hogy lehet ez is segít, meg a szülés is fog rajta. nekem már az is elég lesz, ha kevésbé viszket.

De ha már ott voltunk, akkor a doki elkaott egy CTG fordulóra, és azt mondta, ha nem lesz jó, akkor nem enged haza. Kitoltunk vele, mert jó lett :D
A szülésznők pedig várnak majd vissza, azt kiabálták :wink: :lol: .

És bizony!!!
Ma estéről holnap reggelre:
Kép

Niki!
Jaj, de jó, hoyg raktál fel újab képet. Zalán nagyon szép, aranos baba :) Tetszik, ahogy fogja a kis kezét alvás közben. Biztos dologba kapszkodik :)
Miért kellett könnycsatorna átmosás?
Hasfájáshoz nem értek, csak rettegek tőle :twisted:

Évi77!
Akkor nem jön rá a csizma?
na nem baj a Mikulásnak akkor biztos jobban fog tetszeni :D
Ez volt az a zenés dolog, amiről írtál még azelőtt? Nagyon szuper :lol: Hol találsz ilyeneket? Vagy később lesz erre kihegyezve az antennám?

Angie!
Ok, akkor remélem hézidoki elég talpraesett lesz magnéziumügyileg, ha meg nem, akkor ideje tanulnia tőlünk is valamit :D
Mérem a hasamat néha, vagyis inkább a férjem. Most a héten 114 cm volt, ami nemtudom nagy-e vagy kicsi. Én nem érzem a hasamat olyan egetrengetően nagynak, és most azt mondják a szülésznők, hogy kezd is leszállni.
Igen, csak néha parázok, de akkor nagyon. :roll:
Őszintén szólva nem szeretném a 40 hetet, mert karácsonyra itt szeretnék már lenni a lányokkal. Na meg a dokim sem biztos, hoyg rendelkezésre áll karácsonykor. Szóval lassan be kell vetnem a szülői szigort :D

Kacsa!
Sok idő kellett a lányoknak, amíg megismrték apa hangját. Igazából a 20-24. hét közöt kezdenek el figyelnia hangokra, és akkor ismerkednek az apukával. Estefelé a férjed beszéljen neki, és akkor mire eljutto ide meg fogják ismerni már. Ez egy nagyon jó érzés mindenkinek.

Fleur!
Akkor együtt váltunk, ahogy megbeszéltük :D
Nem felejtettem ám el a december másodikát, csak nem tudom mire kellett volna emlékeznem.
Vigyázz magadra a munkával. Az anyós dologt pedig sajnálom, ez olyan rossz tud lenni.

Hangyi!
Olvastam, hogy beteg vagy, meggyógyultál? Remélem csak átmeneti influenza vagy ilyesmi.
Küldtem privit, megkaptad?

Juca!
Hát ilyena lábam, amikor itt ülök a gép előtt. Most így, hogy mentem egy kört lemegy, aztán estére megint fel. Már nem foglalkoztat, belepréselem a cipőbe, és ennyi.


SzHeni!
Mi volt a Kaáliban? remélem jó hírekkel jösz.

Brill!
Igen, kenegetem magamat hősiesen.
Ti hogy vagytok? Mocizik már a babóca?

Junkó!
Adventi koszorú? Nagyon kíváncsi vagyok :)

Panka!
Semmi baj a scabies miatt, csak múljon végre el. Egyébként a fotók nem lettek túl jók sajna, mert nem látszik rajtuk, hoyg pontosan milyenek a bigyók.

Faul!
Egyenlőre csak addig jutottam, hyg elvégeztem az orvosi egyetemet, majd gyógyszercégnél dolgoztam.
Nagy valószínűséggel ezt fogom majd tovább folytatni, amilyen állapotok vannak most az egsézségügyben. De azért ha tudok szívesen segítek.

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Elocom krém???Ha csak 2 pöttyöt kennél vele...De ilyen nagy felületen.Hááát.De mondjuk most már nem árthat a babáknak.Viszont a másik, hogy a herpest, ha vírusos, akkor nem szabad szteroidos krémmel kenni!De akkor ez nem a vírusos fajta, csak a megjelenési formája miatt hívják herpesnek?
Legalább hatnak a krémek már?

Képzeljétek!
Voltam ma egy bababoltban, és Mikulás ünnepe miatt csináltak ma fotózást a babákkal+Mikulás, meg a kismamákról is, mikulás nélkül :lol: Pénteken lesz kész a kép, ingyér persze, és még csomagot is kaptam!Termékminták, promós anygok voltak benne, köztük 2 db. Avent melltartóbetét is.Hát nagyon megörültem, régen kaptam mikuláscsomagot :lol: Biztos jó kislány voltam :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Igazából csak a neve miatt herpesz, de egyébként pemphigoid csoportba tartozik, tehát autoimmun, amire kell a steroid. Viszont csak ez mehet rá terhessségben, a többi nem.
Tök jó ez a mikulscsomag. :lol: Én annyira tudok örülni a legkisebb dolognak is :)

Kép
narco
 
 


Juca!
Megnéztem a képeket, köszi!Jó a cellátok, a babák aranyosak, a papák pocakosak :lol: Kinga nagyon fotogén, tudja jól, hogy merre van a kamera :wink: .Fürdős kép szenzációs! 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Fleur!

Értem már!!! Hát tudod, még nem szabadalmaztattuk az eljárást. Kezdetnek talán egy, a pulcsi alá dugott párna is megteszi! :D

Azt a Bromi bigyót nemt udom, hogy mi. De abban már alányok + könyvek és saját tapasztalat is megerősített, hgoy a progi puffaszt!

Narco!

OK, akkor majd beszéltetem Apát a pocakhoz. Bár egyelőre inkább az a messziről szemlélődős fajta ... A rugások kivárásához sincs sok türelme. Azért is videóztam reggel, hgoy ott én már kivártam, neki csak ülni és nézni kell. :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Nos akkor panaszkodom egy kicsit.
Megvolt a férjemnél az andrológiai vizsgálat. A doki azt mondta egy kicsit kevesebb a kiskatona de ez nem jelent akadályt.Persze azért megkérdezte hogy esetleg a férjemnek nincs-e valaki mástol gyereke(nincs). kicsit furcsáltam, de annyiban hagytam a dolgot,így is elég sok minden szakadt a nyakamba. Az arculcsapás tegnap ért a nőgyógyásznál. Ő is megnézte a leletet és megmondta hogy ilyen rossz eredményekkel nem tud velünk foglalkozni és keressük fel a Kaálit, mert nálunk már csak ez segíthet. Megkértem Narcot hogy Ő is mondjon véleményt.

Narco!
Te is ugyanazt mondtad mint a nőgyógyász, azzal a különbséggel, hogy a doki már az inszemet sem tudja javasolni.Így marad a lombik.

Most még hátra van a férjem hormon vérvizsgálata és egy sp. bakt. teny. vizsgálat. A nőgyógyász szerint a hormon eredmények még mutathatnak valamit, de nem vígasztalt semmivel.

Egy kicsit kiakadtam, tanácstalan és ideges vagyok. És persze ezt nekem kellett elmondani a férjemnek is.Fogalmam sincs most jelen pillanatban mit is csinálhatnék...........


Pussz: Hangyi



Ui: Vonalzót már nem is rakok fel, valahogy nem látom értelmét.
hangyolca77
 
 


Narco!

Köszönöm a véleményt.Ne haragudj hogy csak most teszem meg! :oops: :oops: :oops: Lelkileg most nem vagyok éppen toppon.

Hangyi
hangyolca77
 
 


Hangyi!

Fel a fejjel!!!

Tudom, elcsépelt + biztos, sokan mondták már, de nem a módszer, hanem a cél számít! Ha lombik, hát akkor lombik!!! Nézz előre és gondolja arra, hogy mostmár célzottan tudnak Nektek segíteni és nem csak az idő megy a próbálgatással.

Én is Closty-s voltam. Van, akit már ez is paffra vág. De engem ez sem érdekel, sőt akár még büszke is vagyok rá.

Szóval ne csüggedj!!!

kacsa14
 
 


Kedves Lányok!
Ha sikerül, hétvégén írok egy hosszabb levelet! :P
Most csak egy rövid Mikulásnak-örülök-kép!(De ez a Mikulás nem az a mikulás :wink: )
Kép

Sok puszi:
Kép Kép Kép Kép Kép :P
rolly
 
 


Sziasztok!

Nárcisz:
A Kaáliban nem volt semmi különös, csak felírták a gyógyszereket, megultrahagoztak minket. Na jó volt a hangulata a dokinak is és ennek nagyon örültünk. Most már csak várjuk a januárt és mennek a gyógyszerek. A stimuláció január 19.-én kezdődik és 24.-én kell visszamenni legközelebb.

Most csak ennyire futottak, lehet, hogy még benézek később.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Brill: nagyon köszönöm a figyelmességedet! Tényleg magamhoz kellett térnem és még fáj a lelkem!!

Junkó: én hiszem, hogy a 2007 jó lesz!!!!!

Narco: olyan kíváncsi vagyok, hogy mikor akarnak kibújni a kislányok!!! Már komolyan mondom én is kezdek izgulni!!Drukkolok!

Ma az orvosnál: Rendes volt, megvizsgált. Mindent rendben talált. Azt mondta, hogy figyelgessem a mensimet és ha decemberi is ilyen lesz, akkor január közepén mindent elkezdünk kivizsgálni. Februárban mindenképpen ajánlja az átjárhatósági vizsgálatot. Addig egy gynevac kúrát kell megcsinálnom, de hiánycikk, szóval, ha tudtok valamit, akkor segítsetek (hol lehet kapni)! Beutalt genetikushoz is, egyszóval szépen haladnak a dolgok!!!

Köszönöm a drukkolásokat mindenkinek.....Most szugerálom az agyamat, hogy minden jó lesz!!! Mellesleg, ha nem lesz okés a mensim (arra gyanakszik, hogy későn kezd levállni a nyálkahártyám), akkor a clostyt akarná felírni, de fél szemet, nem pedig 2X1-et. Egyenlőre mondtam, hogy felejtsen el minden gyógyszert!!!

Puszi mindenkinek!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Narco!
No para, gyerek még nem maradt belül, hát még kettő… :wink: Juj, tényleg nagyon rossz lehet a bőröd miatt, szegénykém, és még vizesedsz is… Remélem, használ a gyogyótári kenőcs.

Niki!
Zalán édibédi tündérfiú!!! Olyan gyönyörű!!! Hiába no, a topik babái mind gyönyörűek! Büfizésre nem próbáltad a palack-módszert? Vízszintbe döntöd a babát, egy kicsit úgy tartod, aztán felemeled újra a válladra büfizni (ugye a palack aljáról is akkor jön fel a bubi, miután megdöntöd, és újra felállítod). Nekünk nagyon sokszor segített. Puszika Zazinak! :)

Angie!
Bizony nálam vészhelyzetben adrenalinszint és vérnyomás föl, agy egy pillanatra elborul, aztán utána két mély levegő, és elkezdek gondolkodni, hogy mit is kell tenni. Majd meglátod… :wink:

Csibe!
Ne add fel, fejjél sokat-sokat, és meglesz az eredmény!!! Mondjuk az nem tiszta, hogy mi köze a gyógytornásznak a szopihoz??? :shock: :oops:

Virág!
Hasszurkálás nagggyon jó jel, de még próbálok türelmes lenni… :wink: Már a 25. napon vagy…

Panka!
Köszi az érdeklődést, nagyjából igen. Még csöppentem és szívatom az orrát (amit úúúúúúúgy utál), meg kapja a Supraxot, amit viszont szeret, mert édes… :twisted:

Évi!
Tök jó lehetett a zenés összeröff. Tudod, ez olyan, mint az énekkar: nem baj, ha félrecsúszol, úgyse veszi észre senki… :twisted: Nagyon szupi a Mikis kép!

Juca!
Essssssssszméletlen jók a képek!!! A szőke lyány pocaklakója mikor érkezik?

Hangyi!
Én is csak azt tudom írni, amit a többiek: ne add fel, mert majd amikor a kisbabád a kezedbe adják, nem fogsz arra gondolni, hogy lombik avagy sem, mert Te leszel a világon a legboldogabb anyuka!!!

Kende, úgy tűnik, gyógyulóban, mondjuk ma elég nyügi napja volt, sztem lehet, hogy a felső fogai, mert nagyon duzzad az ínye. Meg szegényemnek a fenekét kicsípte a sok kaki, mostanában napjában 4-5* kakil, és ezek szerint hiába teszem azonnal tisztába… :cry: Kicsit mintha hasmenéses lenne, de nem tudok vele mit kezdeni, doktor néni meg nem mondott rá semmit… :evil: Voltunk méredzkedni tegnap: 7700 gramm és 65,5 centi. Most „csak” 280-at hízott, de a védőnő szerint ez attól van, hogy rengeteget mozog (és feláll négykézlábra, Jucaaaaa!!!!!!!).

Most megyek vészhelyzetet nézni… Puszika!

Kép
Kép
norwell
 
 


Az igazi Mikluás

Szent Miklós 52 évig volt püspök. Évek alatt a szeretete, a gyerekekkel, emberekkel való törődése miatt annyira megszerették, hogy nem csak püspökük, de még vezetőjüknek is tartottak. Vagyonát a gyerekek és az emberek megsegítésére fordította. Egyszerű emberként élt a nép között, miközben tanított és szeretetet hirdetett.

A kolostor szomszédságában élt egy elszegényedett nemes ember, aki annyira nyomorgott, hogy betévő falatra is alig jutott. Három férjhez menés előtt álló lánya azon vitatkozott egy este, hogy melyikük adja el magát rabszolgának, hogy tudjon segíteni a családon, és hogy testvérei férjhez tudjanak menni.

Ekkor ért a nyitott ablak alá Miklós püspök, aki véletlenül meghallotta az alkut. Visszasietett a templomba, és egy marék aranyat kötött keszkenőbe, majd bedobta az ablakon, így kisegítette a családot szűkös anyagi helyzetükben. A lányok azt hitték, csoda történt.

Egy év múlva ugyanebben az időben még egy keszkenő aranyat dobott be a második lánynak. Kisiettek, mert lépteket hallottak az ablak alól, s akkor látták, hogy egy piros ruhás öregember siet el a sötétben.

Harmadik évben ezen a napon nagyon hideg volt, és a püspök zárva találta az ablakot. Ekkor felmászott a sziklaoldalban épült ház tetejére, és a nyitott tűzhely kéményén dobta be az aranyat. A legkisebb lány éppen ekkor tette harisnyáját a kandallószerű tűzhelybe száradni, és az adomány pont beleesett.

Az ismeretlen jótevőről kezdték azt hinni, hogy a hóborította Taurus hegyről - mivel mindig télen történtek ezek a csodák -, maga a Tél-Apó jön el ezekkel az ajándékokkal. Az idő folyamán mégis kitudódott a titok: a jótevő maga Miklós püspök! A legkisebb lánynak bedobott aranyban ugyanis volt egy olyan darab, amit a helyi aranykereskedő előzőleg adományozott Miklós püspöknek egy szerencsés üzletet követően. Ezt felismerve már mindenki tudta, ki a titokzatos segítő!

Kiderült ez abból is, hogy december 5-én, a névnapja előestéjén a hideg idő beköszöntével a püspök rendszeresen megajándékozta a gyerekeket mindenféle édességgel. Ezért az adakozásaiért a nép elnevezte " Noel Baba" -nak, ami azt jelenti: "Ajándékozó Apa". Ebből a tiszta forrásból áradó szeretettel küldi legendája a mai gyerekekhez utódát, a Mikulást.
Kép

Lányok!
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én gyermeteg rajongással szeretem ezt a napot
. :oops:
Vendég
 


És szegény, elírtam a nevét. :?
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenki jó kislány volt?
Ezt Nektek küldi a Télapó:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Ezt meg nekem hozta a Miki:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Remélem mindenki sok finomságot kapott a Mikitől :-)

Junko!

Köszi, hogy közzétetted Szent Miklós legendáját, én is gondolkodtam rajta. A reklámokban szereplő Mikik úgy silányítják szegény ünnep lényegét.

Narco!

Tarts ki, már nem sok van hátra. Azért gáz, hogy még a klinikán is hülyeségeket beszéltek, azért ezek a pöttyek sajnos nem olyan ritkák. A kenőcs nagyon jó, Csipinek is azt írták a bőrére, és szépen helyrerántotta, és ami a lényeg nem viszketett neki.

Henik!

Nagyon sok erőtök van, minden csodálatom a Tietek. Tudjátok, a jó elnyeri jutalmát.

Virág!

Szóval a Judit nap lesz a nagy nap? Ja és kikerülted a válaszadást kis diplomata :-)

Norwell!

Nem értelek. Igen én is tudok négykézláb állni!!! :twisted:
Gratu Kendének! Nos innen az elindulás nálunk mintegy másfél hónap volt szabályos mászsában. Viszont Kinga előbb "kiskutyázott", mint kúszott.
Lényeg a léyneg, gyerekeink kis Schumik :wink:

Panka!

Kikérem Kofának, ő nem pocakos. Van egy pici védőréteg a kockás hasfalán, preventíve, hogyha fut a vonathoz, meg ne fagyjon menet közben. Többi papa viszont tényleg hatalmas pocakkal rendelkezik 8)
De hát a menü is energiaszegényre sikeredett: harcsapaprikás, gyümölcsös csirke, csokis-kakaós kalács, mazsolás kalács, valamint tejszínhabos kakaó. Kész szerencse, hogy nem lett fofás a vége 8)

Hangyi!

A tagló lecsapott, de most jön az erőgyűjtés. Képzeld el, ha mindez még pár év múlva jön elő. Fel a fejjel és előre!

Anikó!

Remélem minden rendben Veletek! Minden nap árgus szemekkel figyelem, hogy jelentkezel-e.

Évi!

Mindig megkukkolom a képeket :-) nagyon jók! Készülnek a képek, csak tudod, nálunk minden idő kérdése...

tjuca
 
 


Juca!
Ezer bocsánat Kofának, azt láttam, hogy Ő kakukk tojás, dehát így rímelt amit írtam. :D :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Norwell!
A gyógytornász az egész arcát maszírozza, tornáztatja, még a szájába is benyúl! Az én kicsi drágám nem tud vákumot képezni, ezért nem szopik, csak nyammog!Nagyon édes pofákat vág, miközben maszírozzák!A fejét is maszírozza, mert egy kicsit el van "deformálódva".Még cumisüvegből is nehezen eszünk, de kezd alakulni! :lol:
A pontos szakkifejezéseket nem tudom leírni, hogy pontosan mi a "baja" babókának!

Ezt Mindenkinek küldi a Mikulás! Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Mivel ebben a fórumban csupa jószívű ember van, továbbítom ez a linket, hátha tudtok segíteni!

www.ciposdoboz.hu

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Norwell!

Kismillió féle büfizési technikát alkalmazok, egyik sem tökéletes nálunk, sőt van olyan mint pl ma reggel, hogy csak hörög, de úgy alszik közben, hogy a Buborékok is bealszanak szerintem a pocakjában, mert akármit csinálok vele nem jönnek ki, aztán meg nyugtalanul alszik.

Narco!
Könnycsatorna átmosás azért kellett, mert le volt tapadva neki egy billenytű a csatornában így nem vezette el a könnyet váladékozott a szemecskéje. Ha nem csinálták volna meg később lehetett volna gond belőle.

Most viszont a veséjén találtak tegnap valamit amire azt mondta a doki, hogy valszeg kinövi, de azért vigyük el egy másik dokihoz kontrollra. Szóval nem unatkozunk.

A Mikulás remélem mindenkinek hozott valami fonomságot! :)

kancellárka
 
 


Csibe!

Ez a cipősdoboz nagyon jó :wink:
Dévény módszerrel dolgozik a gyógytornásznő? Mert arról csak jót hallottam. Fog ez menni, egyszer csak rájön az ízére a kis trónörörkös :wink:

tjuca
 
 


Kép

Hozzánk most jött a Mikulás. Kinga megtalálta (na nem az ajándékát) a Kaiserses nagy szatyrot, és úgy örül, hogy azt nem lehet leírni. Az anyja pedig befalta a Kinga mikijét, aki szintén úgy örül, mint egy pákosztos macsek :wink:

tjuca
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Hangyikám :(

Ezek nem túl jó hírek... :( :( :( Mégis mennyire vészes az andrológiai eredmény? Tuti nem lehet inszem? Hátha a Kaáliban mást mondanak! Fel a fejjel, most már jó kezekben lesztek! Tényleg szerencse, hogy már kiderült a probléma, és nem megy az időtök "felesleges" próbálkozással :( Hajrááááááá!

Juca!

Jók lettek a képek :) Kicsit utolérem magam, és akkor elküldöm mailben azokat amiket mi csináltunk nálatok, oké?

Nárcisz!

Azt a babazenés klubot a kerületi újságban hirdették, ott találtam rá :) Tuti minden babás témát kiszúrsz majd te is :)

Csheni!

Állítólag a Gynevac nagyon jó kis szer, de hallottam már az ellenkezőjét is. Van itt a babaneten is gynevacos fórum.

Szheni!

Hajrá január!!!

Norwell!

Tuti a foga jön Kendemanónak, attól lehet a hasmenéses kaki és popókipirosodás is, sajnos. Megint gyarapodni fog a családotok fogállománya :) Nem semmi, hogy már ő is négykézlábazik, még csak most született! Dóri egész egyszerűen kihagyta a mászást, csak kúszott helyette :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok! Kép

Nárcisz!
Kenegesd Magad szorgalmasan!
Grat a jó CTG-hez! :D Tehát, még maradnak a lányok...

Junko!
Köszi, jó néha felidézni a "Mikulás történetet". :D

Panka!
Örülök, hogy a szopipárnával talán sikerül enyhíteni a derékfájós tüneteket.
Köszi a vonalzó dícséretet. :D Apa kreáció! :wink: Az előzőt a wunshon készítettem, de az most napok óta azt írja ki, hogy a ticker szolgáltatás bizonytalan ideig szünetel... Bár ma az új sem remekel!!!... :twisted: Mindegy még egy kicsit várok a váltással, meg Apa műve nekem is nagyon tetszik! :D Kár lenne érte...
A mikulásvirág nagyon szép, de ugye tudod, hogy mérgező? Mindig kézmosi... :wink:

Juca!
Nagyon jók a képek! :D
Kingát látom a szemeim elött a hatalmas szatyorral bíbelődve... :D A csokimiki meg egészségedre! :lol: :D

Hangyi!
Ne keseredj el! Tudom, sokkolóan tud hatni az ilyenfajta a hír, de ahogy már mások is leírták a segítség adott és arra kell gondolni, hogy van megoldás! :D

Rolly!
Mint mindig, most is várunk majd! :wink:

CsHeni!
Érthető, ha fáj a lelked... Kép
Mindenki más ütemben dolgozza fel az ilyen borzalmakat... Nálad az elvonulás volt a kezdő gyógymód..., én pedig "becsomagoltam" és jó mélyre elraktam. Nekem úgy volt könnyebb feldolgozni, ha előre néztem... (Persze valótlant állítanék, ha azt mondanám, december elején nem jutott eszembe, hogy már babázhatnék...)
Gynevacban nem tudok segíteni...

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok Lanyok!

Holnapra visszaolvasok mindent igerem. Nagyon köszönöm mindanyiotoknak, hogy gondoltatok ram! Nagyon sokat segit!

Kb. 10 perce sikerült beszelnem a Boga doktorral, aki ICSI-t javasol. Nagyon el vagyok keseredve, nagyon biztam benne, hogy legalabb sima lombikrol szo lehet.

Nagyon kedves es türelmes volt velünk a doktor ur hetfön. A leleteink alapjan lombikot mondott rögtön, de latni akart egy ott keszült spermiogramot. Tegnap reggel 9-re kaptunk idöpontot a vizsgalatra, es tölem is vettek vert (összeferhetetlenseg). Azutan hazajöttünk.
Ma reggel kellett telefonalni, (mert tulelest is neztek ami 18 ora) nagyon sokszor probaltam, mindig volt nala valaki. Aztan vegülis most sikerült vele beszelnem es azt mondta, hogy ez csak ICSI-re jo. De persze ha a punkcio reggelen sokkal jobbat produkalunk akkor esetleg sima lombik.
Jövö het csütörtökön kell telefonalnom egy januari idöpontert, amikor is megbeszeljük a lombik menetet. Remelem februarban mar kezdhetem.

Most jol kibögtem magam, nagyon feltem ettöl a valasztol. Holnap jelentkezem addig is puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Szívesen a Miki történetet.

Most csak két sorstársnak!

Hangyi!
Teljesen. Oda-vissza megértem min mész át. Én is ugyanekkora pofont kaptam és még most sem másztam vissza a székre tőle. Remélem neked hamarabb sikerül mint nekem. És végy példát a topikunk Henijeiről, meg a többi lányról (ne rólam :) ) és kitartás.

Jucmuc!
Téged is megértelek. Nekünk is csak ICSI-re elég. Tudom ez nem vigasztal, de gondolj bele elkezdhetitek. Szeretnék segíteni, de tudom, hogy holnap már máshogy látod a dolgokat és várni fogod, hogy belevágjatok. :)
Vendég
 


Juci!

Fel a fejjel!!!! Ma Mikulás van, aki nektek jövő Valentinkor babát hoz a puttonyában!!!
Ne haragudjatok, de valaki elárulja nekem mi az az ICSI, mert nem tudom.

tjuca
 
 


Jucmuc!

Örülök, hogy szimpi volt Boga doktor! :D És, hogy épségben megjártátok az utat. :)
Sajnálom, hogy ilyen rosszul érint az ICSI-s megtermékenyítés... De miért is??? :roll:

Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?