Új privát üzeneted érkezett!

Évi!
Ti is márc. 10-re voltataok kiírva?Tök jó!Szerintem mi sem várjuk meg, én már az elejétől fogva érzem, hogy ahmarabb jön majd.Elsőre márc. 4.-ére tippeltem, mert akkor telik le a 266 nap a fogamzástól, de a múltkori uh-n február 25. saccol a gép.Az a 38. hét.Hát majd a 32 hetes uh-n hátha kiderül vmi.Én már a 36. héttől úgy készülök, hogy felőlem jöhet, akkor már elég érettek, nem fogok parázni, ha elindul vmi :wink:

Jucmuc!
Jó utat Nektek!Férjed hogy van?

Juca!
Huggies törlőkendő már megvan, akciós volt, és adtak hozzá egy nagy tartó dobozt, meg egy kicsi utazósat, micimackó mintásak :lol: Persze, hogy megvettem :lol: Illata nekem is tetszik, de még nem bontottam ki, csak a zacsin keresztűl érezni.Van Johnsonom is, kaptam, majd azt is letesztelem, bár ezt a márkát nem kedvelem, nagyon allergizál.

Most látom , már csak 2 számjegyű a vonalzomon a hátralévő napok száma :!: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nárcisz!
Húúúú, ez nagyon dúrva!Csak pislogok itt mint egy béka.Szóhoz semjutok.Gondolom nyeltél egy nagyot, és lapozol.
Ez már tényleg korlátoltáság.Dehát kapott mástól is dorgálást, majd látjuk azokhoz mit zszól.Szerintem nem sokat fogjuk viszont látni itt ezek után.

Anita!
Nagyon jó, hogy így állsz a dolgokhoz!Előbb minden az agyban dől el, és ha már felismeri az ember a problémát, az az első lépés.Ha nagyon hajtós az életetek, akkor tényleg lehet rajta lasítani.Mi Pesten nagyon pörögtünk, főleg a férjem.Mikor ideköltöztünk meg szinte egyből jött a baba, itt sokkal nyugodtabb a légkör, a város ,az emberek.
A nyugalom mindenképpen gyümölcsözni fog, meglátod!

Évi!
De jó, az ilyen klubb!Nekem is repedt fazék a hangom, de én azért mindig énekeltem a rámbízott gyerekeknek, ők azt mondták mind1, csak énekljek!Nekik tetszik. :lol:
Vmelyik nap a tvben volt egy műsor, és aban is mondták, hogy a gyereknek az édesanyja hangja a legszebb! :wink: Ezzel Dóri is biztosan így van :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

A próféta szóljon belőled :twisted:

Igen, valami csoda folytán a Dóri is csípi a hangomat :) Szerintem ezt veszi természetesenk, mert fogalma sincs szegényemnek, hogy lehetne jobb is :)
Jól ittfelejtettem magam, mert a lyány dél óta szunyál :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

Latom, megint kellemetlen ugyek arnyekoljak be a topikot...

Gracey: az elottem szohoz juto lanyok nagyjabol elmondtak az en fejemben kavargo szavakat...igy hat csak annyit tudok hozzatenni, hogy ha ugy is erzed, hogy neked a 2 baba sok, akkor sem teszed ezt szova egy olyan helyen, ahol a lanyok barmelyike odaadna mindenet egyetlen babaert is! Es aztan ne is beszeljunk a sok nyavalygasrol, turelmetlenkedesrol, amit az inszem elso napjaiban vegigcsinaltal. Mi lesz, ha meg is kell szulni azokat a babakat? Junko talan igazat beszelt: nincs igazsag a Foldon...Szallj egy kicsit magadba es ragd meg jobban a gondolatokat, mielott barmit is szolnal.

Angie: kosz az erdeklodest. Te hogy vagy? Szurkalasok? Pihenj minel tobbet, puszillak!

Aniko: latom szorgoskodsz a tablaval. sokat gondolok rad, imaimban te is helyet kapsz am!

Timika, Norwell: a fiuk gyonyoruek!!!!!

Rolly: en is ritka madar vagyok erre, nem kellet volna kijelentkezned a tablabol. De ugye neha meg "ranknyitod az ajtot"?

Bellanitta: hasznaljatok ki a karacsonyi hangulatot, gyujtsetek sok erot, hogy tovabb tudjatok lepni. Fontos a sok egyuttlet, es ezt a parod is biztos nagyon jol tudja:)

Narcisz, Bea: hajra-hajra!

Juca: aztan nem ataludni az egesz delutant! a kis pipit ki szorakoztatja aztan :wink: ?

Junko, Jucmuc: fel a fejjel, a jovo a mienk!

Lanyok! Bennem mar olyan unnepi zsongas van! Munkaban is behunyom a szemem, ha nagyon faradt vagyok, veszek egy nagy levegot, es elkepzelem, hogy fenyoillat van...Olyan jo erzes!

Hetvegen meg jovok surubben, most megyek befalok egy fazek toltottkaposztat
:roll: Ettol minden duh es rosszkedv elszall...probaljatok ki, ha nem hiszitek :lol:

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


sziasztok.

lanyok hihetetlenul elszomorit hogyha valaki maskent gondolja a dolgot rogton le kell hurrogni.
ez a topik en ugy erzem, nem errol szol,azt irja mindenki "beszeld ki magadbol"
aztan meg ha veletlenul kibeszeled akkor jon a hidegzuhany.
grasy egyedul ott hibazott hogy megkerdezte a velemenyunket,igy jogosan kap ilyesmit.
felre ertes ne esek nem ertek egyet dologgal,de arra gondolok hogy hirtelen felindulasbol irta,es terhes szoval a hormonok....

narco,ne haragudj de nagyon nem szep dolognak tartom hogy feltetted azt a levelet amit nekd privat kuldott.azt csak rad tartozik es nem a topikra.

Kép
monyoka
 
 


Évi!

Honnan tudod, hogy rossz a hangod? Belülről teljesen mást hall az ember, mint kívülről. Nekem tetszik a hanghordozásod, meg a hangszíned, tök megnyugtató. Bevallom a csajok közül még Didoéval vagyok így :-)
Tök jó, majd írj, milyen volt. Ja és azok a művek amúgy sem dodekafónok, nem kistercben kell énekelnetek a tavaszi szelet, szóval önbizalom, és nem vagy botfülű, egyik füledben sem láttam botot.

Narco!

Szerintem zárjuk rövidre, nem ér többet. Te gyógyítasz, életre esküdtél fel, Gracey viszont nem örül, mert nem egy, hanem két baba fogant meg, és a tudatában még az is megfordult, hogy az egyik elhalhatna. Anikó hetekig fel sem kelhet, nehogy megtörténjen a borzalom, Gracey meg játszik az Istennel. Evvan.

Gracey!

Azért egy UH képet vagy tesztet miegymást szívesen látnék, tudod az égett kezemmel tamáskodok. A véleményem tartom, max. paréjnak titulálsz, de ez meg nem érdekel.

tjuca
 
 


Évi!
Szerintem is így van!

Nomi!
Holnap lesz töltött káposzta!Kipróbálom!Én is imádom.
Bár még nincs hó, meg téli idő, de most már én is várom a karácsonyt, a fenyőillatot!Idén először lesz saját fenyőfánk, elvégre már hárman vagyunk.Bár nem itt karácsonyozunk, hanem utazgatunk a szülőkhöz, de legalább itt is lesz egy kis hangulat, és illat! :D

Monyóka!
Részben igazad van, ez egy szabad fórum, mindenki elmondhatja a véleményét, csak itt pont az ellenkőzjéért harcol, babát szeretnének.És az ő hozzáállása érthetően felháborodást vált ki mindenkiből.Lehet, hogy elöntötték az agyát a hormonok, vagy ilyesmi, én is ebben reménykedem, de azért csak rosszul esett mindenkinek.Ráadásl őt nem kellet hogy meglepje a dolog, hiszen ez ezzel jár, nem spontán iker terhessége van.
Nárcisz igen, elmondhatta volna a saját szavaival is,a mit neki írt, de gondolom nem pazarolt rá sem időt, sem energiát.
Remélem ez az ügy nem jár senki részéről bizalomvesztéssel, ilyen egy internetes fórumon bármikor megtörténhet.
Szóval szuerintem is lépjünk túl ezen, mást úgysem tehetünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hmmm...Megint eldurvulnak itt a dolgok...De engem Gracey szavai (pontosabban az, hogy az egyik baba szivodjon fel) valahogy ugy erintettek, mint anno Matra imaja...na, de lelkiiemerete a legtobb embernek van...
A toltottkaposzta mar csak azert is jolesett!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Igen lányok!
Ez volt az egyetlen célom, amit itt most többen megfogalmaztatok és a háttérben is:
Mátra=Elizabeth= ???

Szeretném, ha ez most nem a háttérben zajlana, mert a amúltkor is megszívtuk, ugye emlékeztek....

Kép
narco
 
 


Én továbbra se méltatom az illetőt egy szóra se, szerintem tegyétek ti is ezt... Így talán rájön, hogy itt nem érdemes vitát szítani, mert nem vagyunk vevők rá. Kibírtunk mi már ennél rosszabbat is együtt, nem?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 




Lanyok !

Mas is kapott ehez hasonlo levelet.(Norwell , Narco, Tjcuca, Bellanita, .......)

Ki hogy alt itt hozzam....................normalisabb valaszokra es kulturalt megfogalmazasra szamitottam.


Aki normalissabban visszafogodtabban irt nekem azzal semmi bajom de telleg ,de ertsetek meg nem fogom magam porig alazva erezni es nem visszairni azoknak szinten olyan kedves levelet akik
nem tisztelik masok erzelmeit akarmit is gondoljon ebben a helyzetben per pillanat .

Es az meg meg sem fordult a toportyu agyukban hogy telleg valaki kisse tehetetlennek erzi magat ebbe a helyzetbe es mi az Isten szol belole.....................nem ertik.




Az elso nem veluk megegyezo eszmenel mendenki szinte letamadott akkkor ne varja el senki tolem hogy szep kulturalt megfogalmazvanyt fog visszakapni.

Es azt is privatba kuldtem el mert igy szemelyesebben veheti magara az illeto ha mar nem volt batorsaga privibe leirni.
Szerintem gyavasagra utal es mindenki hata moge elbujva kigyot bekat kiabalni egy masik olyan szemelyre akit se kozelrol se tavolrol , lelkiekben es ott legbelul abszolut meg csak nem is ismer.


Lehet , hogy meg valaki kozszemlere teszi , szive joga , az szerintem a fent emlitettekben akkor onmagukert beszelnek.

Ez lagalabb olyan volt nekem mikor egy otthoni ugymondd sztarrol pletykalnak es alig varjak hogy kicsamcsogahassak a bulvarra ehes elkeseredett ,megtort emberek.

Vagy meg egy pelda:
Ha a szomszednak van szep kertje ,szep kocsija , ..................stb. tegyunk mar benne kart ne legyen mar neki sem jobb!!!!!!!!!!!!!!

Sajnos a Magyar szemleleten kellene valtoztani de ez mar legtobbnek az anyatejjel jon.



Lanyok!
Tenyleg nem erre szamitottam meg kell , hogy valjam de ekkora mocskolodast en sem fogok magammal szemben tetlenul hagyni.


Akinek itt meg nem inge az ne vegye magara .

Csak kifejtettem a hozzam fuzott levelek iszonyu lehordo hanvetelere a velemenyem.






Moni









gracey
 
 





Lanyok!


Jah, majd elfelejtettem mara meg van a legfontosabb tema amit ki lehet beszelni, es forgatni nehogy unalmas legyen ez a topik !!!!!!




Ui: Koszonet azoknak akik eddig is mellettem alltak...................es nem irkaltak bantoan mert veszekedni azt konnyebb mint valamit es valahogy megoldani.





Moni



gracey
 
 


Sziasztok Lányok!
Jaj, mi van itt!!! Azért ezt az ügyet mégsem kellene a Mátráéval összhasonlítani, mert az személyes csalódást jelentett mindannyiunk számára. Itt csak egy ember eltérő véleményén rökönyödtünk meg, ami (legalábbis bennem) inkább felháborodást váltott ki, mint csalódást.

Gracey!
Lényeg, hogy valóban nem ebben a topikban kellett volna az érzéseidet megosztanod, mivel ez a topik a teherbeesésért való harcról szól, nem pedig annak az ellenkezőjéről. Biztos vannak fórumok, ahol kétségbeesett kismamák írnak a dilemmáikról, kétségeikről. Itt másról szól az élet, ezért is ez a kemény fogadtatása a véleményednek. Minden egyebet elmondtak a lányok, amivel én is egyetértek. Én nagyon bízom benne, hogy átértékeled a dolgokat, az itt elhangzottakat (hiszen te kérted, hogy reagáljunk), felhagysz (felhagytok) a gyerekes hozzáállásotokkal és végre felnőtt ésszel és lélekkel, a korotokhoz méltóan és felelősen hozzátok meg a döntéseiteket. És itt most nem feltétlenül csak arra gondolok, hogy megtartsd-e mindkettőt, hanem arra is, hogy ha megszülöd, és ahányat megszülsz, felelősen tudjátok nevelni, felnőtt módjára. Én nem hinném, hogy el kellene tünnöd a topikból, viszont ha maradsz, akkor a topik hangulatához, felfogásához és szelleméhez kell alkalmazkodnod, hogy ne legyél köztünk kakukktojás.

MÁS:
Én már jobban vagyok. Biztos a frontnak volt köszönhető a levertségem. Munka van bőven, de szívesen csinálom. Éjjel jól alszom, 8-9 órákat simán végigalszom, csak ritkán kell kimennem wc-re, így éjjel tudok regenerálódni. Inkább a mozgás hiányzik. Keresnem kell valahol kismama tornát, de foglamam sincs, hogy merre induljak. Pesti lányok, ti jártatok, és hová?
Hétvégén konyha összeszerelés lesz, aztán jövő hétvégén véglegesen becuccolunk, és el kezdünk bepakolászni.

Nárcisz!
Akkor majd íratok fel Magnéziumot a háziorvosommal. Bocsánat, a talin félreértettelek, mert kérdésként értelmeztem amit mondtál. Lényeg, hogy be lehet szerezni recepttel olcsóbban. Van most bőven kiadás, tehát még a sok kis 100 ft is számít.

Anikó!
Köszönjük a táblát, de nehogy ezzel eröltesd meg magad. Nem gondoltad átadni valakinek? Nem megterhelő? Nagyon vigyázz magadra és a gyöngyszemecskédre. Sokat gondolok rád!

Brill!
Nem jártam közben, mert gondoltam megvárom, hogy kimennek-e maguktól. Délután intézkedtem volna. De ezek szerint mentek. Lényeg, hogy minden működik. Részetekről megértem, hogy Marshall fotelének mennie kellett, de őt nagyon sajnálom, mert biztos egy kis átmeneti lelkitraumát okoz neki. De majd talál magának másik fészket. Már nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre. Teljesen visszapakoltatok már? Hétvégén lehet, hogy csörgök.

Junko!
Érthető, hogy most így érzel. Én azt is megértem, hogy most egy picit megálltok. A műtét hátha megold sokmindent. Nagyon sokat azért ne várjatok, pár hónap pihi még belefér. Jó talit Timikával! Jól emlékszel, annyira bíztam benne, hogy a házikóba már kisbabával a hasamban fogunk beköltözni, és így is lett. Igaz, én azt gondoltam, hogy majd szépen a doktorbácsi segít rajtunk, de a természet beelőzött.

Rolly!
:cry: :cry: :cry: Nagyon szomorú vagyok. Nagyon megszerettelek, és hiányozni fogsz. Így, hogy a táblában voltál, legalább tudtam, hogy néha-néha előbukkansz, de most félek egy kicsit, hogy teljesen el fogsz tűnni. Kérlek, ne tedd. :cry: :cry: :cry:

Dido!
Én nagyon sokat gondoltam tegnap rátok. Mikor kell visszamenni kontrollra? Nekem minden reményem ebben a műtétben van. 2007-ben beköltözik majd a te pocakodba is valaki. Meglátod!

Virág!
Szépen telik az idő! Még egy hét! Amit írtál, az hormonváltozásra utal, egy kis reménysugár. Szép a vonalzód! Ja és nagyon örülök, hogy végre aktívan részt veszel a topikéletben :D

Bogárka!
A zöld lámpána örülök, és drukkolok, hogy zöld utat is kapjanak a fiúk a nagy találkára. Nem jársz mostanában Pesten? Jó lenne téged is megismerni személyesen. Mintha a nővéred lakna itt valahol Mo-on? De biztos nagyon messze Pesttől :(

Monyóka!
Én veled is teljesen egyetértek, hogy itt szabad vélemény nyilvánítás van. Csak az a baj, hogy Gracey nem jó témát dobott fel. Okot adott a felháborodásra. Ilyen neked sem jutott volna az eszedbe, de ha mégis, biztos, hogy van annyi intelligencia benned, hogy nem ebben a topikban dobod fel a topik érzelmivilágával ellentétes gondolataidat.

Timika!
Nagyon édes a kisfiad.

Norwell!
Kende is nagyon hozza a szokásos formáját.

Judit!
Hétfőn veled leszek lélekben. A legjobbakat kívánom nektek!!!

Juca!
Nekem is a Huggiest dícséri a barátnőm. De van akinek az nem vált be. Izlések és pofonok. A Baklava receptet mentettem. Én azt hittem, hogy ezt sokkal bonyolultabb megcsinálni.

Bea!
Kitartást! Még egy ici-pici idő. Vagy ki tudja?! Drukk-drukk! Könnyű szülést!

Évi77!
Amíg nem készülsz a megasztárba, addig lényegtelen, hogy milyen a hangod a nagyközönség számára. Lényeg, hogy Dórit megnyugtatja :)

Pankaa!
Gratula a kétszámjegyhez. Igencsak fogynak a napok. Ezt magamon is érzem. Repül az idő, és én még csak a szülés gondolatáig sem jutottam el. De lehet, hogy ez így van jól. Ráérek vele foglalkozni a vége felé is. Most annyi minden más van. Sokszor rosszul érzem magam, hogy napközben ritkán foglalkozom Manócskával. Este viszont annál többet. Apukája is sokat beszél hozzá.

Anitta!
Örülök, hogy átkértékelődtek a dolgok bennetek. Ez biztos, hogy egy hatalmas előrelépés. A másikra való odafigyelés, az összhang nagyon sokat számít. Fel a fejjel! és Előre!

Syry!
Nagyon eltűntél? Minden rendben? Babó?

Pupy!
Mi a helyzet a munkakereséssel? Alakulgat már valami? Gyere gyakrabban?

Sziszka!
Még mindig nincs netetek?

Brill!
Te tudsz valamit Sziszkáról?

Lányok!
Most elbúcsúzom, mert van még egy kis melóm, aztán lépek haza.

Puszó, és szép hétvégét MINDENKINEK.
Vendég
 


Gracey!

Szerintem fogj kezet Mátra barátnőnkkel, meg talán Elizabethhel, és aztán húzz innen!

Ja, és ne feledd, talán a Jó ISTEN megoldja a problémáidat, és egyikre se lesz gondod!

Betty
Vendég
 


szikla azert ezt nem kellene!!!!!!!

angi igazad van nem itt kellet volna ezt felhozni.

gracey.szerintem senki sem volt kulturalatlan veled,sot...de ezt inkabb hagyjuk.velemenyt kertel es kaptal is,ezt el kell fogadnod.

lanyok tenyleg nem kellene matraval osszehasonlitani,azert a ketto nagyon kulombozik egymastol.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Úgy látom nagyon felkavarodtak itt a dolgok.

Gracey!
Az írásod nagyon felkavart engem is. Részben a lányokkal, részben pedig Nomival is egyet értek. Terhesként nem tudom, hogy milyen érzések kavaroghatnak az emberben (sajnos számomra még nem adatott meg ez az érzés), de az biztos, hogy a hormonok nagyon megtudják zavarni az embert. Én nagyon bízom benne, hogy sikerül ezt a dolgot megbeszélnetek a férjeddel és rendeződnek a dolgaitok, mert ha megszületnek a babák és a viselkedésetek nem változik, akkor nagyon nehéz időknek néztek elébe. A párodnak pedig mérsékelnie kéne az alkoholfogyasztást, mert én sajnos tapasztalatból tudom, hogy miket hoz ki az emberből. Nagyon fájó volt olvasni a soraidat. Amikor belevágtatok nagyon jól tudtátok, hogy ennél az eljárásnál elég gyakori az ikerterhesség. Nagyon remélem, hogy a soraidat csak felindulásból írtad és rendezni tudjátok a kapcsolatotokat a pároddal.

Tegnap mi is összezörrentünk a férjemmel egy kicsit. Neki sok volt a dolga, kapkodott, sietett én pedig közben ültem a gép előtt, hogy olvasgassalak bennetek és szerintem már ezt sem veszi olyan jó néven. Amiket kellett megcsináltam ill. még az olvasás utánra terveztem, de nála estére valahogy kiborult a bili. Ténykedett a konyhában, amikor mondtam neki, hogy késő van, le kéne feküdni, ő pedig elég ingerülten válaszolt, mire nekem több se kellett, elbőgtem magam. Nagyon rosszul esett, de valószínűleg azért is reagáhattam ilyen érzékenyen, mert hajnalban aztán meg is jött. Viszont amikor én már lefeküdtem Ő becsukta a hálószoba ajtaját, hogy ne zavarjon, amíg a konyhában van és olyan hangnemben kívánt jó éjszakát, hogy abból már tudtam, hogy nem is haragszik és már le is nyugodott. Azóta még nem tudtunk beszélni, de azért remélem, hogy ma higgadtabban lesz rá lehetőségünk. Ja! És nálam azért is volt felfokozott a hangulat, mert tegnap tudtam meg, hogy az egyik gyerekorvos hülyeségnek ítélte meg, amit az egyik anyukának mondtam és ezt még az anyuka előtt is hangoztatta. Én nem voltam ott, az anyuka mesélte. Szerencsére az egyik kolléganőm kiallt mellettem és a többiek vélménye szerint is szakmailag helytálló volt, amit mondtam. Ezt megelőzően is voltak bosszantó tényezők. Szóval úgy az egész napon pocsék volt.
Azért is fáj annyira ez a mensi, mert már olyan jól kigondoltam, hogy a férjemnek a szülinapján (dec.4) a többieknek pedig Karácsonykor mondjuk el. Na, de ez van. Egy ilyen hír bejelentése azért már önmagában is különleges. Majdcsak eljön annak is az ideje.
Húúú! Ne haragudjatok, de ezeket most muszály volt kiírnom magamból. Ilyen lelkizős állapotban már régen voltam. Ezzel pontot rakok ennek a dolognak a végére és egy nagy levegő: új hónap, új lehetőség és mindjárt itt vannak az ünnepek! :)

Rolly!
Igaz ugyan, hogy mi nem igazán ismerjük egymást, de én azért sajnálnám ha nem jönnél többet. Látod én sem vagyok itt túl sűrűn, de amikor tudok jövök és nem csak gyorsolvasok, hanem írok is. Ha van időd, gyere és írj! Várunk!

Évi!
Köszönöm, hogy megszólítottál. A dorgálást megérdemlem. :oops: Csak sajnos munka mellet nem marad túl sok időm. (most hétvégén is házibuli lesz, arra kell készülnöm.)

Fleur!
Gondoltam rád pénteken. Drukkolok, hogy szükséged legyen egy új vonalzóra! :wink:
Ja és mivel vsz, h. holnap nem tudok jönni ezért névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok!

Kati!
Ismét megkésve (de még 7 napon belül! :) )kívánok Neked is nagyon sok boldogságot!

Angie!
Pontosan nem tudom, hogy Téged Virágnak vagy Katalinnak hívnak e, de mivel a többiek írták ezért én sem szeretnék kimaradni a sorból: Neved napjának alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok!

Nárcisz!
Szerintem próbálj meg túllépni ezen az ügyön. A Te állapotodban egyáltalán nem hiányzik, hogy idegeskedj!

Anikó!
Sokat gondolok Rátok! Remélem minden rendben van veletek! Nekem ma az 1.cn. Amikor a táblát dobod fel, írhatnál egy pár sort magatokról ha van rá mód. :) Vigyázzatok magatokra!

Emlékezetből most hirtelen ennyi. Próbálok még jönni, de azt hiszem, hogy a jövőben inkább a férjem távollétében babanetezek, mert nem szeretném ha családi vita alapja lenne.

Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam és ha unalmas voltam.
A vonalzómat mindjárt javítom.

Kép
Kép
tina82
 
 


Lányok!
Elnézést kérek az érinetttektől, de a Graceyhez intézett hozzászólásomban összekevertem Nomi és Monyó előző írásait!
Monyó, Nomi!
Bocsánat!

Kép
Kép
tina82
 
 


Helló Mindenki!

Évi!
Reméljük nem készülsz a Megasztárba, ott a jó fej emberekblől is néha majmot csinálnak. Ettől függetlenül volt kedvencem, de a sztájlisztot röptettem vón :twisted:

Gracey!

Írtam választ, mindenre reagáltam, ami a kis töpörtyű agyamból kifért. Amit a végén írtam, azt azért ide is bevésem (nem szó szerint, csak a szüzsét):
Neked kell döntened, nem a topiknak, nem nekem. Az elmélet számodra valóság. Segítséget kértél, és nem helyeslést. A kettő nem ugyanaz. Az, hogy kaptál egy tükröt, vagy a nyugtalan lelkiismereted nem kapott gyógykenőcsöt, várható volt. Én szerintem kulturált hangnemben írtam egy igen markáns véleményt, és jogos, amit írtam engem minősít, ez MINDENKIVEL így van kivétel nélkül.
Valamint még azt írtam, hogy Neked most nyugalomra van szükséged, nem szócséplésre, nem levelezgetésre, hanem arra, hogy magadba nézz, és aztán a családoddal együtt döntsetek, amit egy hónappal ezelőtt csak részben tettetek meg.
Ennyit írtam "zárszóként", ezzel részemről a dolgot lezártnak tekintem.

Nem tudom hogyan csinálom, hogy minden gázos ügyből főkolomposként kerülök ki??? Nya mindegy ez is egy lecke volt. Sem a Mátrás ügy elintézési módját, akik ismerik tudják miről beszélek, sem a mostani kérdésre adott válaszaimat nem bántam meg egy pillanatra sem, vállalom MINDEN betűjét.

tjuca
 
 




Angie:


Kosz valahogy ilyen normalis reakciora gondoltam amit Te irtal szemelyesen.

Sokan tanulhatnanak toled empatiat!






Jol esett Angie de tenyleg!
gracey
 
 


Gracey!
Ítélkezni nem ítélkezhetek senki felett addig, amíg magam is meg nem tapasztaltam személyesen, amiért elitélném a másikat, és nem tudom, hogy magam hogy viselkednék abban a konkrét szituációban. Tudom, hogy különös helyzetek különös dolgokat tudnak kihozni emberekből, viszont utána kell annyi legyen egy emberben, hogy tudja, kivel és hol ossza meg az értelmeit. Azért nem értem a legutolsó indulatos leveledet, mivel valóban te kérted ki a véleményünket (és nem azt kérted, hogy érezzünk együtt veled), és kaptál is rá őszinte válaszokat. Jobb lett volna, ha hamisan mindenki bólogat, csak hogy neked jobb legyen? Ezt a topikot többen olvassák, mint gondolnád. Olyanok, akik erőt merítenek belőlünk, esetleg példaértékünek tartják a bennünk lévő kitartást a harcban. Ezek az olvasók miatt sem lehetett volna hamis véleményt adni neked, csak hogy a lelked megnyudojon. Hogy nézne ki az, hogy itt küzdünk valamiért, aztán magunkat meghazudtoló módon mellé álljunk valakinek, akivel nem értünk egyet?!?
Különben könnyű volt nekem ilyen higgadtan írni, mután elolvastam mindenkinek az írását, és volt időm átgondolni és lehiggadni. Egyébként belőlem is hasonló indulatokat váltottál ki, mint a többiekből, csak nem rögtön írtam, hanem hagytam hatásszünetet.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Én is végigkövettem a napi eseményeket! Sajnálom, hogy ismét ilyen háborús övezet lett a topicból ...

Igazándiból nem szeretnék belefolyni. A tény, hogy engem is szíven ütött a dolog, de úgy vélem, mindenkinek a saját lelkiismeretével kell tudni elszámolni ...

Kicsi hangulatoldásként, mellékelnék Nektek egy teljes "burkolatos" PöttömLak fotót:

Kép

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Gracey!
Nem fogok mentegetőzni, az, amit tegnap leírtam, ma is érvényes és holnap is az lesz. Ha valaki valami nagyon mocskos dolgot írt, az te voltál. Bátorság pedig ahhoz kell, hogy valaki nyílt kártyákkal játsszon és ide írja a véleményét. Túlfejlett igazságérzetem nem bírja, hogy jön valaki, aki arculcsapja az egész topikot azzal, hogy a saját gyermekének a halálát kívánja, mert számomra ez azt jelenti. Úgyhogy részemről lezártnak tekintem a dolgot, olyan ez, mintha egy kisbabával vitatkoznék a filozófia nagy kérdésein. Azért még az érdekelne, hogy te miért nem mered a véleményedet ide leírni? Mindenki megtette, erre te, mint valami láncra kötött kutya, vicsorogsz alattomosan arra, aki nem ért veled egyet. Nagyon csúnya dolog. A megoldást pedig nem nekünk kell kitalálni, hanem neked, mert a te életedről és babáidról van szó. Ha pedig csak azért vagy itt, hogy "témát szolgáltass", és vihar kavarj, hát, van egy ötletem... :twisted:

Kacsa!
Csinimamika vagy nagyon! :)

Köszönöm Kende nevében a dicséreteket! Kicsi szívem beteg, képzeljétek. :cry: Tegnap még nem volt semmi baja... Lázas és tiszta náthás szegényem, ma voltunk dokinéninél, Supraxot és orrcseppet írt fel neki, a lázra meg kúpot adok neki. Szívatjuk az orrát, nagyon nem szereti, de néha ordítás nélkül is képes elviselni. Remélem, hamar túllesz rajta, nagyon rossz nézni, hogy beteg szegénykém... :cry:

Most csak ennyi, megyek, puszi nektek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Panka!

Köszönöm! Ferjem is jol van, szedi a gyogyikat, merjük mindig a vernyomasat. Kepzeld meg egy kis füzetet is vezet amibe felirja mindig.

Milyen hamar el fog repülni az a hat-nyolc het! Aztan jön a kis Emili!

Nomi!

Aranyos vagy, ugy is van! Nem adjuk fel olyan könnyen igaz?

A töltött kaposztat en is nagyon szeretem. Karacsonykor csinalok is mindig belöle.

Lanyok, annyit beszeltek a karacsonyi illatokrol stb.., hogy kezd engem is elkapni a hev. Most, hogy hazamegyünk, vasarnap egesz nap raerünk, elmegyünk majd a karacsonyi vasarba Fehervaron.

Angie!

Nagyon köszönöm! Irto rendes vagy!

Kacsa!

Nagyon szep kismami vagy! Azert pöttöm mar nem is annyira pöttöm! :)

Puszi mindenkinek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kacsa!

Nagyon csinos kismami vagy! PöttömBaba büszke lehet a lakosztályra :)

Norwell!

Jaj, szegény kis Kendemanó... Mielőbbi gyógyulást kívánunk neki! Gyógypuszik mennek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Évi!
Sajnálom, hogy csalódást okoztam, de evvan. Azért kedvesek vagytok, hogy gondoltatok rám.

Timika!
Azóta újabb határidős munka szakadt a nyakamba, de remélem tudunk talizni. Jóhogy! Engem is a kézműves vásár érdekel. És a Dóm téren lesz megint szupeeer!

Jucmuc!
Nem megy az olasz. :( főleg a legutóbbi dogám...hajjaj ha te azt látnád. :?

Monyó!
Pont erről volt szó, amit írtál. Ha Móninak lehet véleménye nekünk is. Egyszer én is feszegettem itt a határokat. Évi meg is orrolt rám. Azóta tudom vannak dolgok amiről itt azért nem annyira illik.
A hormon meg bennem is tombol.
Mi van veled egyébként? Férjeddel remélem jól vagytok (egyszer írtál valami külön alvásról.)

Nárcisz!
Bizony mondom én mennyire megváltoztál.
Anno még mielött eltüntél, volt néha hogy nagyon nem értettem egyet veled és nem értettelek. De azóta ég és föld. És nagyon jó irányba változtál.

Móni!
Hát ha te nem érzed a problémát, akkor tényleg nehéz. Azért én remélem mégis átgondolod a dolgokat és jól döntesz.
És még valami. Azért Amerikából kritizálni a magyar hozzáállást!! Hát. Maradj itt és segíts megváltoznunk! :shock:
Vendég
 


Kedvcsináló a szegedi karácsonyi vásárhoz. Ugye milyen szép? :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Jajj, annyira sajnálom, hogy megint ilyen rossz lett a hangulat :( :( :(

Gracey! Azt gondolom, hogy nagyon rossz helyen öntötted ki a szíved, itt a legtöbb lány iszonyatosan vágyik és rengeteget küzd egy babáért, szóval nagyon érzékeny területet érintettél! A lombik miatt nagy esélyed volt az iker terhességre, nem értem, miért lepődtél meg ennyire. :roll: Viszont ha előre tudtad, hogy csak 1 babát szeretnél, nem lett volna szabad csak 1 embriót visszakérni! De szívből remélem, hogy amit írtál nem gondoltad komolyan, csak hiretelen felindulás volt...

Bellanitta, Juca, Angie, Évi :) Nektek is nagyon köszönöm!

Narco :) A Dóm tér Szegeden van és hát a hangulat varázslatos :lol: Hasonló, mint a Vörösmarty téren, csak van egy szalmából épített jurtaszerű színház is középen és egy gyönyörű dóm a háttérben.

Junko :) Azért remélem összejön a tali... :roll: Szupi a kép, csak kár, hogy a dóm nem látszik a háttérben :oops:

Norwell :) Jobbulást kívánok a kis Kendének!!! Mi szoktunk ilyenkor kapni Fenistil cseppeket is (hogy ne duzzadjon meg az orr nyálkahártya). Nem tudom, mondták-e, de pár perccel azelőtt, hogy kiszívnád az orrát, fújjál be Fluimare-t vagy Sterimare-t, az fellazítja a válladékot. Bocsi, ha már tudtad ezeket.

Pankaa :) Jucával értek egyet, egyelőre a Huggies a legjobb. Törlőkendőből én a DM-es Babylove sensitivet használom, eddig meg voltam vele elégedve.

Kacsa :) Nagyon szép kismama vagy!!! :D Nevetek van már?

Unique :) Múltkor keresték Fisher Price játékokat - ma betévedtem a Tescoba és tele volt ilyenekkel.

Évi :) Neked pár oldal: www.plantoys.hu, www.pagony.hu, www.fairplaytrade.hu, www.katica.hu, www.rongybabak.hu, www.haba.de
Most hirelen nem jut több eszembe... :oops:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Ja, Juca, neked akartam még írni, hogy a Brendonnál most van a Peg Perego Prima Pappa etetőszék kuponakicóban.

KépKép

KépKép
timika
 
 


Na, még vmi: SZIKLA! Miért nem írsz magadról egy kicsit???

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Ilyen sem volt még, hogy én legyek az első hozzászóló!... :lol:

Norwell!
Jobbulást Kendének! Biztos hamar lekűzdi a kórságot! :D
A képek jók, mint mindig! :D
A fütyis klubba nagyon szívesen léptem be! :lol:

Évi!
Köszi! :D
Az a két szerelem ,inkább három..., mert hát van még Marshall kutya is! :lol: Még szerencse, hogy ilyen nagy szívem van, hogy három pasiért is doboghat!!! :lol: :wink:

Panka, Timika, Dido!
Nevek? Még nem tudjuk... :)

GraceyMoni!
Mélységesen elszomorított a gondolkodásod... :( :evil:
De nem fárasztalak a véleményemmel...

Réka!
Üdv közöttünk! Kép

Virág!
Akkor ma nagyon boldog névnapot Neked! Kép
Drukkolok továbbra is! :)

Dido!
Férjednek nagyon gyors felépülést, és legfőképpen mindent elsöprő javulást kívánok! :wink:

Jucmuc!
Már biztosan úton vagytok...
Hétfőre drukk és nagyon várom a Kaális beszámolót! Tudod, hogy egyáltalán nem vagyok elfogult az intézménnyel kapcsolatban... :wink:
Köszi a dícséretet Minibrillről!

Nárcisz!
Nagyon szépen tolod a heteket! :D Persze, maradjadak a lányok, ameddig csak lehet! :D
Látod, hogy nem csak nekem tűnt fel a változásod... :wink:

Timika!
Kristóf még mindig tündéri! :D

Nomi!
Örülök a jó hormoneredményeknek! :D
Remélem, szépen teltek az elmúlt napok!!! :wink: :wink: Hajrá!

Bea!
Ezek szerint még egyben! :D
Nagyon-nagyon finish... :)

Rolly!
Ne köszönj el, kérlek! :shock:
Tudod, hogy bármikor is írsz, mi mindig örülünk! :D

Junko!
Remélem, az első sikertelenség élménye hamarosan feledésbe merül! Sajnálom, hogy megint megtorpanást érzek az írásodban... :( Töltődj fel az ünnepek alatt, aztán januárban gondold át mégegyszer a "se inszemet, se lombikot" dolgot. :shock:
Nagyon hangulatos lehet a vásár! :D Jó a fotó!

Juca!
Puszi Kingának, biztosan rendeződik a kaki dolog!
Valóban megnyugodtam, főleg, hogy Minibrill teljesen megfelel a korának! Sőt, idősebbnek mérték az adatok alapján... :lol: :wink:

Angie!
Valóban megoldódott a dolog, de nagyon köszi, hogy segítettél volna! :D A szándékot is értékelem! :wink: :D
Húú, Ti is hamarosan beköltöztök! :D
Sziszkáról nem tudok, talán Uniqe, Ő szokott beszélni Vele. Biztos fog jelentkezni! :) Lehet, még mindig nincs net Náluk...

Kacsa!
Csini vagy! :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Norwell, Jucmuc, Évi, Timika, Brill!

Köszönöm Nektek a PöttömLak dícséreteket! :)

Norwell!

Kendének jobbulást!

Junko!

A Dóm téren van a karácsonyi vásár? Pár éve még nem a Széchenyi téren volt? Vagy várj csak, ott a kütyüs vásár volt, a dóm téren pedig a kézműves vásár. Jól emlékszem?
4 éve Szegeden lakott az Uram albiban és akkor egy nagy-nagyon hideg téli napon mentünk vásározni, ill. inkább sétálni. de emlékszem, vettünk kimérős szaloncukrot, meggyeset + gesztenyéset. a gesztenyés kék papírban volt ... :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!!Igen,még egyben!!Igaziból csak kövőhét szombatra vagyok kiirva!!Szerintem birni is fogom addig!!
Csajok,akik már szültek!!!!!Kinek,hogy jött be ez a málnalevél tea???Kérem szépen az infókat!!!!Én már egy hete iszom!Napi két pohárral!!Nagyon bizom benne,hogy ez majd TÉNYLEG segit,és nemfogunk Ádival sokat "szenvedni"!!
Anikó!Mi újság??Remélem minden a legnagyobb rendben!!De miért is ne lenne!!
Brill!!Nagyon cuki a babád!!Vajon kislány,vagy kisfiú??Nemérzel semmit?
Angie!!Hogy vagy??
Timika!Irtam neked még tegnap este!!És amit megbeszéltünk,azt teljesitettem! :wink:
Pupy kedves!!Az ajánlatom még áll!!Jöhetsz látogatni majd a kórházba!!Örülnék neked!!A számomat tudod!!Bár Én úgyis előbb jelentkezem majd!! :lol:
Nomibogár!!Hajrá!!Szoritok!!! :wink:
Most mennem kell!!Szép estét mindenkinek! :)

Kép
bea27
 
 


Bea!

Röviden, tömören: NAGYON.
Mondjuk én napi 1-1,5 littyót ittam, mert azt hittem ad libitum kell inni, és ha szomjúhoztam, legurítottam egy begrével :twisted:
Relax! Annak a gyereknek meg kell születnie. Ha előre feszült vagy, az plusz órákat fog jelenteni. Bízz magatokban! Most foglalkozz a karácsonnyal, adventtel, ha pedig jön a baba, akkor Vele. Szorítok nagyon, biztosan ügyes leszel. (Bejönni látszik, amit az idő előtti szülésről írtam :twisted: ) Puszi

tjuca
 
 


Sziasztok Lányok!

Megerőltettem magamat és írok....Nagyon kemény időszakon megyünk keresztül és az az igazság, hogy fogalmam sincs mit gondoljak az elmúlt hónapokról. Nem nagyon tudom megemészteni a babák elvesztését, főleg a februárban történteket. Próbáltam olvasgatni a neten, hogy okosabb legyek...Szerintetek hol kezdjem? Kedden megyek a dokihoz kontrollra...A sebem szépen gyógyul, de nagyon sok és erős volt a mensim...Azt szeretném, ha A-Z-ig teljesen kivizsgálna....Mi a véleményetek, szükséges lenne egy petevezető átjárhatóságira? Októberben beszéltem erről az orvosommal, de azt mondta, hogy nem kell, mert teherbe tudok esni, így biztosan nincs elzáródva. Az esetleges gyulladást, hegesedést pedig nem tudja kimutatni....Most már 100%-ra biztosra akarok menni. Kérlek segítsetek....

Bocsánat, hogy ilyen önző módon csak magammal foglalkozom, de nem tudtam visszaolvasni. Ígérem, ezen változtatni fogok.....Most már ismét kezd visszatérni az optimista felem, mert januárban ismét lehet próbálkoznunk. Viszont addig nem akarok, amíg azt nem mondják, hogy minden rendben. Eléggé aggaszt, hogy ilyen a mensim. Mondjuk most nem volt előtte barnázás, napra pontosan megjött, ami jó jel. De a mennyisége és hossza aggaszt. Azt olvastam, hogy az hormonzavarra, gyulladásra vezethető vissza...Szerintetek? Meg akarom óvni az egyetlen ép petevezetőmet és nem szeretnék hasonló évet végig élni, mint idén....

Drága Kismamik!Attól függetlenül, hogy velem ez történt, mindenkinek további nagyon kellemes pocakosodást....

Angie: nagyon köszönöm az sms-eket, azt hiszem voltam annyira bunkó és nem válaszoltam....Ezer bocsánat!!!!!! :(

És természetesen Drága Anyukák! Ti meg puszilgassátok és ölelgessétek 2x olyan sűrűn a babákat, mint szoktátok- helyettem is....

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Mielott agyikoba bujnek, meg bekukkantok hozzatok :lol:

CsHeni: nagyon orulok, hogy jottel, es irtal! Csodalatra melto a pozitiv gondolkodasod, eros lany vagy. Drukkolok, hogy minden ok legyen veled. Termeszetesen beszelj meg mindent aprolekosan a dokiddal, a veled tortent sajnalatos dolgok utan nem art, ha tisztan lathattok. Kivanok Neked tovabbra is sok lelki es testi erot, hogy jovore egyutt lehessunk babasok :wink:

Bea: visszaemlekszem, hogy Te pontosan akkoriban jelentetted be a zebracskad, amikor en beleptem ebbe a csodalatos topikba :lol: hamar eltelt az ido, es Te hamarosan karjaidban tarthatod gyonyoru babacskad! Sok-sok erot es kitartast! A malnalevel-tearol pedig csak jo dolgokat hallottam :wink: Ja, es kosz a drukkokat.

Kacsa: igazan szep kismami vagy, Apa buszke lehet Rad! Hat csak igy tovabb:) Es meg valami: a szekrenyetek is szuper!

Na, mi meggyujtottuk az elso gyertyat az adventi koszorun. Majd kuldok kepet, hogy milyen csinosra sikeredett...Puszilok MINDENKIT!!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Kedves Lányok! :P
Nagyon szépen köszönöm a hozzám írt soraitokat!
Narco :P , Norwell :P , Jucmuc :P , Dido :P , Timika :P , Junko :P , Panka :P , Juca :P , Évi77 :P , Nomibogár :P , Tina :P , Angie :P , Brill :P , Aniko :P Köszönöm!! Könnybe lábadt a szemem, amikor olvastam :cry: . Ti is nagyon sokat jelentetek a számomra és ezért is van lelkiismeret-furdalásom, hogy ilyen ritkán jövök és ezért határoztam el, hogy inkább elköszönök, minthogy újra és újra eltűnjek :oops: . Őszintén szólva nem is képzeltem, hogy ilyen sokan fogtok nekem válaszolni. A soraitok megerősítették bennem, hogy ha ritkán is jövök – de tényleg hozzátok tartozom :P . És mivel most jön a szünet előtti, majd a félév előtti hajsza, nem ígérem, hogy jönni fogok, de legalább havonta 1x fogok írni (és ahogy írtam már, szeretnék gratulálni az új zebrásoknak, a megszületett babáknak).
Még egyszer köszönöm Nektek!!! :cry: (Ezek örömkönnyek)
Akiknek válaszokkal tartozom, fogom majd pótolni, most mennem kell, és köszönöm még egyszer a Tőletek kapott erőt. :P :cry:
És MINDENKINEK nagyon boldog első ADVENTET kívánok!!!
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a gyógypuszikat és a gyógysimiket, hatni látszottak, mert tegnap már nem volt láza és ma sem, és egy kicsit még náthás, de már tud aludni rendesen. Ma mondjuk épp baromi nehezen aludt el, inkább dumált helyette… :D

Dido!
Jobbulást a férjednek, remélem, mielőbb rendbejön.

Panka!
A babák nem szeretik, ha valami megzavarja a jó kis pocinyugalmat… :wink: Akkor se, ha az csak egy kis szívhang-hallgatás.

Juca!
Jaja, az alma bizony stoppol, nem is értem, miért ez az első gyümi, amit bevezet az ember lánya… :roll:

Narco!
Olyan jó olvasni, ahogy a lányokról írsz!!! És még mindig egyben vagytok, ez nagyon jó! De ahogy Juca is írta: mi izgulunk Helyetted is! :)

Tina!
Nagyon sajnálom a mensit… :cry:

Timika!
Köszönöm a segítő sorokat, valami gyogyótári, borzalmasbarna orrcseppet kaptunk, amit úgy készítettek. Szörnyű színe van, Kende utálja, mikor cseppentek neki, de eddig úgy tűnik, használ. És igen, néhány perccel szívás előtt cseppentek, és elég szépen kijön neki (mondjuk a trutyi színe, mikor kijön... hát, horror...).

Junko!
Gyönyörű a kép!!! Remélem, hogy a jövő év meghozza a várva várt kisbabát.

Brill!
Apa is örült nagyon, hogy fiú lesz, igaz? (Bár gondolom, a kislánynak is örült volna…) Jesszus, most nézem, mindjárt 18 hetes leszel!!! Az már majdnem félidő!!! :shock:

Kacsa!
Köszi Neked is!

Bea!
Szerintem nekem is sokat segített, viszonylag hamar kitágultam. Igaz, nem tudom, milyen lett volna, ha nem iszom. Én is napi két pohárral ittam (az íze nembejövős volt…). És csak azt tudom írni, amit Juca: no para, gyerek még nem maradt benn! Valóban nem szabad feszülten várni a szülést, a tested tudni fogja, mi a dolga, és teszi majd akkor, amikor eljön az ideje! Amúgy a vonalzód jó? Mert ha jövő szombatra vagy kiírva, az nem 16 nap…

Heni!
Nagyon nehéz helyzetben vagy… A dokidnál kérdezz rá mindenre, ne hagyd Magad kétségekben, annál rosszabb nincs. Kívánok sok erőt, és kitartás Neked!!!

Rolly!
A havi egyszeri írásnak is nagyon-nagyon fogok örülni!!! Puszillak!

Most megyek, mert még vár a zuhi...

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Nem jó a vonalzóm!Egyébként az utolsó mensim alapján vagyok szombatra kiirva!
A vonalzóm meg egy másik időpontot adott meg!
Mint ahogy mind a három féle doki,akiknél jártam!
Ez van!Ádi tudja,hogy mikor kell jönnie,és nem a vonalzó!
Köszönöm a tanácsokat! :lol:
Egyébként nem várom feszülten!Sőt,még a szüléstől sem félek!
Csak kezd izgi lenni a dolog!
Ennyi!!Jó éjt mindenkinek! :lol:

Kép
bea27
 
 


Heni!

Ezt már régen szerettem volna kérdezni. Tudom, hogy nagyon kemény dió a kérdés, de nem gondoltál még arra, hogy lombikkal biztosabb a teherbeesés, és nem kockáztatnád az egyetlen petevezetődet??? Tudom ez kemény kérdés. Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen. Gyanítom nem vígasztal, de mi ketten vagyunk tesók, de anyunak is sajna nagyon hosszú listája van, amin kerszetül ment előttünk, és a hugival is. DE megérte. Még mindig tartom a priviben írtakat.
Ugye váltottál orvost??? Remélem a pszichológus sokat tudott segíteni. Nagyon sokat eszembe jutsz, erős vagy hidd el.

Bea!

Válaszoltam, még mielőtt beléptem volna, úgyhogy többet kotyogtam a kelleténél.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nomi: nagyon köszönöm a kedvességedet!! Remélem tényleg együtt lehetünk babások már az év elején:))))

Norwell: igyekszem erős lenni, néha sikerül néha nem, de szerintem ez még belefér. Köszönöm, hogy bíztatsz!!!:)

Tjuca: nehéz kérdés, már megfordult a fejemben. De az bánt, hogy a lombiknál mindenképpen hormonkezelnek, míg én "normálisan" is teherbe tudok esni. Most abban bízom, hogy 100%-osan ki tudnak vizsgálni, és akkor minden rendben lesz. :) Most már nem történhet semmi semmi rossz...!!!!!!! A másik, nagyon félek már a fájdalomtól. Elég jól bírtam a kínzásokat, de erre az évre kijutott belőle és még az átjárhatóságitól is rettegek....Már nagyon várom a holnapot és akkor minden kiderül.....Ha esetleg nem annyira lenne segítőkész a dokim, mint ahogyan hiszem róla, akkor megint váltok. A Sotét ott hagytam, most a Kútvölgyibe járok Dr. Sándor Gyulához....Nála születtem:)))Csak odafigyel rám!:) Nagyon köszönöm, megvan még az e-mailed, genetikusra mindenképpen szükségem lesz!!!!! Szeretnék vele konzultálni, hogy a februári miért történhetett, de igazán nem tudom, hogy lehet-e az ilyenek ellen bármit tenni. Nagyon -nagyon-nagyon hiányzik a babácskám!!!!!!!!!! Még az ikrek is pedig kis pöttyök voltak:)) De már van 3 angyalkám, akik miatt mindig gyertyát gyújtok...Pszichológushoz végül nem mentem el, mert nekem kell ezeken túljutnom.....Ő soha nem volt ilyen helyzetben...Azt hiszem érzek magamban annyi erőt, hogy a családom és a Ti segítségetekkel túl leszek rajta. Főleg jövőre, amikor már lehet próbálkozni:)

Köszönöm Mindenkinek az együttérzést!!!!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Köszönöm,hogy ilyen sokat gondoltok rám!
Jol vagyok,sokat fekszem vagy is végig fekszem!
Sajnos a pénteki vérvételen a süllyedésem magas volt igy az antibiotikumot ujbol szednem kell ami nagyon letaglozott!Nagyon szomoru voltam miatta,de azt mondta az orvosom hogy többet árt a babának a magas gyulladás mint a gyogyszer :( igy semicillint szedek sajnos!
Olvastam Moni hozzászolását és nagyon szomoru voltam miatta! :(

Cs.Heni!
Becsülöm a hozzáálásod,és az eröd!
És nagyon örülök,hogy januártol lehet probálkozni!

Évi!
Dori eszméletlen édes!
Nagyon kis tündéri!

Kacsa!
Nagyon csinos vagy!

Panka!
Remélem a derekad már jol van!

Nárcisz!
Szuperul csinálod!!!!!

Norwell!
Én a meztelen képtöl elolvadtam!Tündéri kis harapnivalo!!!!

Timika!
Gyönyörü kispasi Kristof!!!Azok a szemek....!!!!

Csibe!
Remélem a szopizás rendezödött valahogy?!És jol vagytok?!

Brill!
Itt is gratulálok a fiucskához!Gondolom apa mennyire boldog volt!Az én férjem csak ugy dagadt a büszkeségtöl amikor a fütyijét kinagyitották az ultrahangon! :D

Bea!
Sokat gondolok rád!!!
Ügyes leszel biztos vagyok benne!

Dido!
Örülök,hogy a férjed tul van a mütéten!Jobbulást neki!!!

Jucmuc!
Remélem a te párod is jol van,sajnálom ami történt!

Juca!
Köszönöm,nagyon jol esik a felajánlásod!Aranyos vagy nagyon!

Angie!
Akkor holnap afp?

Nomi!
Tegyél képet az adventi koszorutokrol hogy milyen lett!

Virág!
Nagyon szoritok neked!!!

Bocsánat ha valakit kihagytam,fejböl probáltam irni!
Ja,Ági irt nekem eimailt és kérte vegyem ki a táblábol,ha majd jön ujra és szeretné azonnal visszateszem!Szoljatok ha valamit javitanom kell benne!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok!

Először is:
Heni!
Örülök, hogy végre írtál, és itt vagy velünk. Januárban, februárban akkor újrakezdhetetitek? Ez szuper. Bocsi, de most ennek a hírnek csak örülni tudok, és ezerszeresen menek a drukkok neked :)
Véleményem szerint 2 probléma lehetett, amely irányban el lehet indulni: vagy hormonális okai lehetnek vagy genetikai okai. Mondjuk én utóbbira szavaznék. Pesrez ezt nem lehet gyógyítani, de jó kezekben biztosan sikerülni fog valamit kitalálni. Ha bármiben segíthetek csak szólj, én voltam genetikusnál, aztán pedig Dido is elment hozzá. Nagyon meg voltunk elégedve. Csak ajánlani tudom.

Anikó!
Sokat gondolok rád, de szerintem ezt te is tudod. Remélem ez a karácsony már megnyugvást hozhat mindannyiónknak :)


Norwell!
Örülök, hoyg meggyógyult Kende :) Ugye ez a legrosszabb egy anyának, ha látja a babáját szenvedni.
Köszönöm, hoyg gondolsz rám, bár ezek már csaka várakozással töltött napok, de ilyen lusta lányokat..... nem igazán készülődnak, vagy én nem veszem észre. de hát csak lezs valahogy...


Rolly!
Csatlakozom Norwell írásához: havi egyszeri hozzászólásnak is örülni fogok, csak tudjuk, hogy minden rendben van:)

Nomi!
Igen, Advent első vasárnapja van, ez az igazi várakozás :)
Ugye most hogy nálatok is minden rendben van újra lehet várakozni ? :)
De ne dolgozz sokat kérlek, vigyázz magadra.


Juca!
Akkor málnalevél tea izzítson nálam is? :D Mit gondolsz?
Igen a megagáz stylistja igencsak furi alak, akkor nem csak nekem tűnt fel. Azt hiszem ez a táncos őrület sem jobb. Viszont a Szombat esti láz alatt sokszor kijön belőlem a kislány, olyan szépek :D

Kacsa!
Nagyon helyes pocakod van :D
És hogy már te is a 22. héten jársz, ez nagyon szuper :D

Brill!
Aha, tolom a heteket :D
Ahhoz képest, hoyg az elején annyit mondták nekem a dokik, hogy nem biztos, hogy a 36. hétig kibírom, és ez annyira beleivódott a gondolkodásomba, hogy meg voltam győződve, hogy moszatlányok egy hónappal hamarabb jönnek.
De azért ez a rénszarvasosdi is megrémiszt :D


Timika!
hát nem tudom hogy lehetek ilyen hülye :D :oops: :roll:
A férjem megvígasztalt, és mondta, hogy biztosan Budapesten is van Dóm tér nyugodjak meg :D
És vasárnap détáltunk egy jót a Vörösmarty téren a karácsonyi vásárban, igaz, hogy nem vettünk senkinek sem semmit. Gypjúpapucsból éppen elég van otthon :)
Ami meg jó lett volna, az mind külföldi árakon volt :)
Nem tudom hogy alakul majd ez a Karácsony......

Junkó!
Igen nagyon szép.:D te csináltad a képet?
Nem vettem észre, hoyg megváltoztam volna, nem tudom mire gondoljak :oops:
Igazából lehet csak arra jöttem rá, hogy másképpen jön le egy topikban a hangsúly, és ezt kellett gyakorolnom.

Évi77!
Mi újság?
Dóricica várja már a Mikluást??? :lol:

Tina!
Köszönöm nem idegeskedem :)
Elkapott a karácsonyi hév azt hiszem :D
Igazából mindig én vagyok itt az első, aki bezsong ilyen téren, már december elején :) Tavaly is ez volt.


Angie!
Ez a magnézium ügyet megpróbálom valahogy megoldani. Még gondolkodnom kell, mert nem vagyok túl mozgékony, de szeretném, ha mindenkinek segítene itt a topikban. Szeretném, ha ti is hozzájuthatnátok, és használna is, hogy minél több egészséges baba legyen, mert nekem bevált.


Jucmuc!
Akkor várlak vissza. Nagyon drukkolok :lol: :wink:

Magunkról!
A hétvégén kinyílt a csipám újra :lol: Sétáltam a karácsonyi vásárban :)
És hát a lányok még mindig ugyanolyan mozgékonyak :) Ha meghallják apuci hangját, akkor elszabadula pokol. legalábbis azt érzem, hoyg legszívesebben a köldökömön jönnének ki :) Persze párocskám is rátesz egy lapáttal direkt :) Ilyenkor megy a húgyhólyag, méhszáj rugdosás, és akkor a csúnyábbakat ne is említsem. :)

Viszont a pici piros hólyagok tovább terjedtek, és nagyon viszketnek már mindehola testemen. Holnap megyek bőrgyógyászhoz, aki valószínűleg enm tud majd velem mit kezdeni, de egy próbát megér...

Sok puszi: Nárcisz

u.i.: Merre vagytok lányok a tábla aljáról? Légyszi jelentkezzetek!!

Kép
narco
 
 


Csak gyorsan jelentkezem, mert lassan evészet lesz.

Sajna hasfájós lett Zalán és próbálkozunk a különböző szerekkel, talán már meglesz a jó. De emiatt nagyon nincs időm netezni, most is csak dobok pár képet.

Amúgy épp könnycsatorna átmosáson vooltunk délelőtt, egy kis hős volt a drága, csak egy kisit sírt, de utána nyugi volt, azóta is alszik.

Kép Kép

kancellárka
 
 


Zazi!

Nagyon helyes pasi vagy, kár, hogy én már egy vén banya vagyok :twisted:

Narco!

Tényleg megváltoztál. Régen sokkal többször lett volna kedvem a torkodnak ugrani :twisted: Mostanában meg nem is emlékszem előfordult-e ilyen heves érzelemkitörés az írásaidon. Inkább szentimentalizmus, romantika, na és az örökzöld sárga irigység :wink: Mondjuk lehet, hogy én is öregszem 8)

tjuca
 
 


Kanci!

Sokan dícsérik a DM-ben kapható cseresznyemagos párnát, ami tartja a meleget. Mi nem próbáltuk, de egy próbát megér. Nálunk az Infacol vált be leginkább, de volt időszak, amikor semmi sem segített :-(
Tej, tojás szokott nagyon gonosz dolgokat csinálni.
Persze nekem is azt mondták, hogy a nagyon sokat gyarapodó gyerekek hasfájósak. Túl kell élni :(

tjuca
 
 


Naszijjjjasztok!

Karácsonyi díszbe rittyentettem az erkélyt, most ráérek :) Olyan szép lett, úgy tetszik :)

Timika!

Köszi a címeket, megnézem őket!

Brill!

Szóval 3 pasiért dobog szíved :) Vannak nagy boxmeccsek legifjabb szerelmed részéről a pocakban?

Heni!

Az a nagy kivizsgálás nagyon jó ötlet! Legalább megnyugszol valamennyire. Január mindjárt itt van ám! :)

Anikó!

Kitartást a fekvéshez, nem lehet egyszerű... Végig feküdnöd kell majd? Jajjj... De gondolom a kis manóért bármit :) Hogy álltok nevekkel?

Nárcisz!

Biztos várja már a kis pipim a mikulást, mert sokat emlegetem neki :) Kapott már egy kis piros szőrös-bundás, meleg csizmát, azt tesszük majd ki az ablakba. Hordani úgyse tudja a drágám, mert cipzáras a csizma, és nem éri át a kis "pipaszár" lábiját :twisted: :twisted: :twisted:

Niki!

Sajnálom a könnycsatorna-dolgot, volt részünk benne nekünk is... Zalán tényleg hős, hogy ilyen jól viselte. Nagyon édi a képeken! Az infacol se segített a pici pocakján?

Jucmuc!

Mi volt a Kaáliban? Vagy nem ma vagytok ott? :oops:

Mi voltunk ma a zenés babafoglalkozáson. Hú, nagyon jól éreztük magunkat, megyünk máskor is. Volt mondókázás, éneklés, dögönyözés, meg a tanárnéni játszott egy picit klarinéton. Csípték a kölkök, úgy figyeltek :) Fél óra csak az egész, de sokkal tovább nem is tudta volna már lekötni a Dóri figyelmét a móka, így ez az idő elég is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!
Jaj de nincs kedvem ma pötyögni. Egyre jobban komputer-undorom van. Biztos a munkahely teszi. Hétvégén rá sem bírok nézni, pedig ott van a szobánkban. Férjem viszont uralja, mert hétközben ő sosem szokott netezni.

Cs.Heni!
Semmi gond, érthető, hogy nem válaszoltál. Épp elég volt neked magadat "életben tartani". Megértem, ne aggódj, csak féltettelek nagyon. Lényeg, hogy kezdtél rendbe jönni (lelkileg és testileg is), és kezded színesebben látni a jövőt. Nem lehet az erős vérzésed oka, hogy most műtöttek, és még nem állt rendesen helyre a szervezeted. Azt mondják, hogy ilyenkor 1-2 hónapig még beleférhet ilyen. Mindenképpen beszélj az orvosoddal. Továbbra is sokat gondolok rád, és kívánom, hogy harmadszorra minden rendben legyen.

Anikó!
Sajnálom ezt a fránya gyulladást, de a dokinak valóban igaza lehet, hogy a babának többet árthatnak a bacik, mint a gyógyszer, amit szedsz. Én nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz. Holnap még a dokihoz megyek, gondolom, szerdán megyek majd AFP-re. Neked mikor csinálták? Múlt héten?

Brill!
Bocsi, nem hívtalak hétvégén. Annyira elszaladt az idő, szerelték a konyhabútort, és nem is lettek vele kész. Pedig jó lenne már dumcsizni, hogy milyen lett a kecó, stb.

Nárcisz!
Én nem ismerlek a múltadból, de Juca írását olvasva én sem érzek olyat, amitől megcibálnám a hajad. Tényleg nagyot változhattál, mert inkább segítőkészséget érzek. Még azt sem lehet mondani, hogy parás mami vagy, mert nagy türelemmel várod a lányok érkezését. Hétfőn megyek a háziorvosomhoz, és teszek nála egy kísérltet a magnéziumra.
Még a végén meglesz a 40 hét! Még mindig nő a pocakod? Szoktad mérni az utóbbi időben?

Bea!
Biztos nagyon ügyes leszel. Ádika is sokat fog segíteni. Izgi! Várjuk a tudósítás. Ki ne felejts minket!!

Bogárka!
Kérjük a képet az adventi koszorúról. Én is szoktam csinálni majdnem minden évben, de idén a költözéssel, sok pakolással, anyuéknál vendégeskedve valahogy nem tudok az ünnepekre ráhangolódni. Legalább most így rajtad keresztül :)

Sz.Heni!
Te merre vagy? Régen jelentkeztél.

Rolly!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Virág!
Mizujs???

Kacsa!
Nagyon csini kismama vagy. Nekem már most ekkora a pocakom. Nagyon belendült Manócska.

Norwell!
Örülök, hogy jobban van a fiacskád. Én már gondolatban lejátszodtam, hogy mennyire be fogok pánikolni, amikor először megbetegedik Manócska.

Niki!
Zazi nagyon édes, viszont sajnálom szegénykét a hasfájás miatt. Gondolom, sokat sír. Ez neked is rossz lehet. Én, amikor tehetetlen vagyok, iszonyatosan tudok szenvedni. Remélem, hamar elmúlik neki.

Bocsi, aki kimarad, de egy levelet egyszerűen nem tudok összehozni, csak részletekben, fél nap alatt.

Puszó!
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb járt itt a Télapó és meghozta az ajándékom, mert jó kislány voltam. Megjött a múlt héten rendelt szopipárnám. Tök jó + édi-bédi huzata van. Meg kényelmes vele feküdni is. Bár lehet, hogy Apa kihajít majd vele együtt éjszaka, mert van egy kis zizegő hangja.

Nomi!

Köszönöm a dícséreteket a magam és a szekrény nevében is!

Cs.Heni!

Kitartást és sok erőt kívánok Neked!

Anikó!

Fránya gyulladás mostmár tényleg húzhatna Tőled a busba!!!

Örülök, hogy jól vagytok, pihizz is sokat!!!

Köszi Neked is a dícséretet!

Narco!

A Te pöttyeidnek is ezt üzenem: "Tünés!!!"

Az tök jó, hogy a lányok ennyire beindulnak apa hangjára! Pöttöm még eléggé szégyenlős ebből a szempontból. Nehéz tőle bármiféle aktivitást is kicsikarni akkor, ha őkelmének nincs mozoghatnékja. Viszont épp tegnap este mondtam Apának, hogy esténként mostmár nem a TV-t, hanem a pocakomat fogjuk nézni! Olyan jókat szoktam mosolyogni, mikor beindul odabent a műsor és a pocak különböző pontjai is önálló életet élnek! :D

Köszi Neked is a pcidícséretet!

Kanci!

Zalán nagyon helyes baba!

Pocikának jobbulást + gyógysimiket és puszikat küldök!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Látom szomorú téma volt a topikban! :(
De mivel elcsendesedett én már nem is akarom bolygatni!

Junko!
Kívánom, hogy az ünnepek alatt töltődj fel, kicsit tedd félre a babaprojectet és kövesd a példámat! Újult erővel, megnyugodva januárban kívánom, hogy essél teherbe!Én is így tettem, pedig egy éve még reményt se láttam rá!
Hidd el tudom, hogy nehéz, de próbálj kizárólag a szerelem kedvéért a párocskáddal lenni. Elárulom neked, hogy mi egy szalagavató buli után a Szotéban kötöttünk ki (ahol én mint szegedi csak igen ritkán jártam)és én, aki soha egy kortyot sem iszom legurítottam 3 tequilát és ha nem csal az emlékezetem azon az éjszakán fogant Gáborbaba!
Na jó eldugulok, de kérlek ne add fel!

Brill!
Gyönyörű minifiúbrill! :lol:
De jó, te is fiús anyuka leszel! :lol:

Kacsa!
Csini kismami vagy! :lol:

Bea!
Te miért nem vagy a tábliban benne?
Már nem sok van hátra!

Nárcisz!
Hogy vagytok?
Már nagyon izgulok!

Anikó!
Mindig örülök amikor írsz!
Rád is sokat szoktam gondolni!
Jól vagyunk, bár a szopizás még nem megy, de a gyógytornásszal dolgozunk az ügyön, hogy menjen!csak közben sajnos egyre kevesebb a tejem!

Anyukák!
A gyerekek gyönyörűek! :lol: Mindegyiknek millió puszit küldünk!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?