Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móni!
GRATULÁLOK!Gyere majd, mesélj!

Brill!
Nagyon édes Mr.Minibrill a képen, jól látszanak a kis kacsói is. :D Mi lesz a neve?Vagy titok?

Nárcisz!
Mintha úgy rémlene, hogy a köldök körüli pöttyöket a horonok, ill. a hasbőr feszülése, tágulása okozza, mert a köldök alatt egy kicsit másabb a szövet,mint a has többi területén.De javíts, ha tévedek.Szerintem is csak szülés után fg elmúlni, kenőcsök nem használnának, max. a testápoló puhíthatja, de úgy tudom kened is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 




Sziasztok!


Kepzeljetek felebredtem forgolodtam itt most hajnali 4 ora van.
Rettenetesen be vagyok parazva es egyfolytaban azon jar az eszem , hogy Istenem mit fogok en csinalni kettovel.

Most ven fejemre ......................valaki lehet hogy meg vett erte de ki kell irnom magambol most jobban orulnek ha az egyik csak ugy felszivodna .
Nem tom ki hogy erezhette magat ebben a helyzetben aki megtudta hogy ikrei lesznek .
En fel sem fogtam csak dereng mar valami......................ahhoz eleg hogy ne tudjak aludni.

Lanyok haaat mit mondjak nem kap el a boldogsag most es felek is!

Par neppal ezelelott osszezorrentunk a parommal mert en bennem ugye dolgoznak a hormonok szindromam ( bujni szeretnek mindig hozza, meg szeretgessen. meg puszilgasson szal valami ilyesfelek)
na , O nem igazan erezte jol magat ezt kozolte is velem majd en nem hagytam beken es nyomultam oda hozza .
A vege az lett , hogy beidegesesedett O radobta a kompjuteret az agyra majd leult az iroasztalahoz es csak bamult kifele a fejebol :shock: .
Engem meg erre elkapott a sirogorcs el volt szurva onnantol minden legalabb is ugy erzem.

Utana ra neha elofordul hogy ha kicsit tobbet iszik ( mert szokott sorozgetni) akkor de csupan hulyesegbol elkezdett az elhasznalt fecskendommel jatszani es lovoldozott vele engem mint a vizipisztoly lenne. :D
:D nekem kb. az 5 utan mar kezdett dee nagyon nem tetszeni a jateka de ennek ellenere hogy mondtam fejezze be nem tette tovabb csinalta.
Batratnom is itt volt pont es ot is csesztette vele. :shock:

Kezdtem ra begurulni mar utobb sorevel toltotte meg a kinevezett vizipisztolyat es azzal lott csupa sor lett a fejem hatulrol ugyanis onnan ert a tamadas.
Mindennek fejebe mar probaltam vedeni magam egy puloverrel es azt kiabaltam hagyja abba mert holnap nem csinalok kavet neki reggel de akkor meg odajott es eroszakosabban elhuzta a a vedobastyamat es szo szerint mikor en mar nem tudtam vedekezni megigertette velelem hogy de igenis fogok neki csinlani reggel kavet! :x

Kijozanodott masnapra es mivel akkor meg megigertem neki hogy visszaka :x pja ugy meg is tettem en meg a wcp- nem hagytam vele beken.
Huuuuu de nem tetszett neki :D :D :D !!
De meg is erdemelte pedig nem is annyiszor kapott mint elozo este en. :D :D

Utana meg aznap este mikor az injekciot beadta szinten de akkor mar nem volt benne szesz magint hadonaszott a fecskendovel es probat vele kicsit ijesztgetni, majd veletlenul beleertem veletlenul.
Naaaaa tobb se kellett innentol kezdeve elmondtam mindennek hogy megmondtam hogy ne hadonasszom vele majd uvoltve kirohantam a szobabol es kiabaltam hogy itt hagyom a fenebe . :evil:

Annyira ideges lettem hogy az volt a tervem fogok par motyomat es atmegyek a baratnomhoz aludni. :roll:

De aztan megerkezett a fiam elmondtam neki mi tortent es o leszidta ott meg engem is hogy minek piszkal es hogy bekuljunk ki.
Megtortent en meg lefekudtem.

Szal lanyok ugy erzem hogy nem szeretget mint kene es meg is mondta hogy o nem tud a nap 24 orajaban engem szeretgetni.

Haaaat szepen vagyunk el vagyok most keseredve a hormonjaim meg dolgoznek tovabb es ugy erzem mintha cserben hagytak volna.

Azt hittem hogy milyen szep lesz majd a terhessegem agyon fog majd szeretgetni ennek ellenere nem ezt kapom. :shock:

Most en hulyultem meg vagy O!!?? :shock:

Mit csinaljak lanyok es most mar ezek hatasara ugy erzem igazan nem szeretnek ketto babat ( bocs aki nem ert velem eggyet de most ez van bennem es telleg amugy is sokkal nehezebb minden kettovel , terhessegto lelkezdeve a felnevelesukig)
Mar az is megfordult a fejemben hogy az egyikkel kene csinalni valamit, mert sok lesz ez nekem.


Mit csinaljak ki hogy latja a dolgot segitsetek!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:



Bocs hogy mos onzoen nem irtam masnak majd bepotolom de ez most nekem fontos volt kiirjam magambol.





Mielobbi valaszokat varva .



Moni







gracey
 
 


Csajok!

Most néztem az OEP honlapon a betegéletetutamat, és meglepetten láttam, hogy H.bösziben vettem egy gyógyharisnyát 30 e Ft-ért, (27 e támogatás + önerő), egy tök ismeretlen doki által kiállított receptre ...

Hozzáteszem, hogy nem vettemilyet, se Böszibe, se máshol.

Aztán nagy gondolkozás után beugrott, hogy a receptkiváltás napján voltam a belgyógyászaton, a terhességi belgyógyi vizsgálaton, és a doki állította ki a receptet.

Valszeg szépen kiírt az én terhességi előéletemre egy kompressziós gyógyharit vki-nek. De most jól lebukott a "ribanc" ...

Úgyhogy ennyit a TB-ről és az eü-ről!!!! :twisted:

kacsa14
 
 

 
 

Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Gracey!
Hát elég durva amit a párodról írtál!Mivel én nem ismerem őt, arra gondolok, hogy talán csak nem tudja kezelni még a helyzetet, nincs felkészülve rá, főleg nem kettő babára.Valószínűleg téged is ez miatt zavar,hogy ketten vannak, mert nem kapsz mellé támogatást.Ha együtt örülnétek nekik, akkor biztos könnyebb lenne.Szerintem üljetek le, és beszéljetek róla, hogy hogyan tovább,milyen lesz ha tényleg ketten maradnak(mert ugye még nem biztos, hogy mind a 2 megmarad, bocsi).Mondd el neki, hogy te miket érzel, mire vágysz, de ne erőltesd rá magad, várd meg amíg ő közeledik.Persze tudom ezt nehéz, de talán okosabb,mint még egy ilyen veszekedés.A pasik egyébként is nehzebben fogadják az iylen helyzeteket(tiszetelet a kivételnek).Talán neki gyors eza tempó, egyik nap beültetés, utánna meg rögtön 2 baba.Kérdezd meg tőle,hogy Ő mit akar, hogy tervezi a dolgokat veletek kapcsolatban.Ezene a problémán csak beszélgetéssel lehet segíteni.És jó ha még az elején tisztázzátok a helyzetet, mert mint tudod, a negatív érzelmek nem használnak a babáknak sem!És arra még csak ne is gondolj, hogy vmit kéne csinálni az egyikkel!!!Könnyen rámehet a másik baba is!!!Ők nagyon megérzik, hogy várják-e őket, vagy sem.És Te szeretted volna, igaz?És azt is tudtad, hogy egy ilyen beavatkozásnak lehet következnénye az iker terhesség!Erre már felkészülhettél.Szerintem tisztázzátok a helyzetet, nyugodjatok meg, és meglátod, ha kibeszélitek magatokból a problémákat, akkor tiszta fejjel könnyebb lesz.
Nézz utánna neten, könyvekben az ikerterhességeknek.De semmit ne erőltess a párodra, várd meg amig ő közelít, és ő lesz kíváncsi, kezdeményező.Kérdezd meg tőle, miért viselkedik így, és mond el, hogy ez neked nem jó.
Ezt csak így lehet, szerintem.
Sok sikeret hozzá!És azért próbálj meg boldog is lenni közben, elvégre elérted a célodat!Dupla baba, dupla öröm is, csak hozzáállás kérdése.Ez az én véleméynem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!

Réka vagyok, még új, és szeretném a segítségeteket kérni. 22 éves vagyok, és a párommal már lassan 3 éve próbálkozunk, de sikertelenül. Most a Forgács Intézetbe járok, és túl vagyok az 1. inszem-en, de sikertelenül. Úgy működött, hogy szedtem a clostilbegytet, aztán 12. napon uh, 13. napon HCG injekció volt, majd a 15. napon a beültetés, utána a Duphastont szedtem 14 napig, és elkezdtem vérezni. A páromnak nincs semmi baja, ő tökéletes, nekem meg a progreszteronom nagyon alacsony, ami azt jelenti, hogy évente kb. 4szer van menszeszem. A korábbi orvosom megállapította azt is, hogy sok apró ciszta van a petefészkeme. De aForgácsba azt mondják, hogy nincs semmi komoly bajom. Namost 22 évesen szerintem ez elég nagy baj és 3 év sok idő. Most készülök a következő inszeminációra, de félek tőle, mert nem nagyon bízunk ebben az orvosban. Az 1 inszemináció került nekünk: 10 ezerbe a gyógyszer+ 40 ezer a beavatkozás. De még szálmlát sem kaptunk, és úgy érezzük, hogy csak a pénz kell nekik, mert azt mondták, hogy ráérek, végég kell csinálni a 6 inszemet, és utána a lombik. De mi a lombikban jobban biznánk, de nem tudom, hogy hányat támogat az állam, milyen mértékben, és ha nem támogatja, akkor mennyibe kerül.
Szóval nagyon nem tudom, hogy mit is gondoljak, érezzek. Ez, hogy maga még ráér, ez nem valami biztató. És ha a mostani sem sikerül, akkor váltani szeretnénk intézetet, de nem tudom, hogy melyikhez érdemes menni, mert erről is korábban csak jót hallottam.
Nektek mennyibe került egy inszemináció, és milyen volt a lefolyása??
Hány inszem-nek kell meglennie a lombikhoz?
Mennyit támogat az állam lombikból?
Mennyibe kerül támogatottan és nem támogatottan?
Hallottatok a Forgácsról valami jót?
Kit ajánlotok?


Szeretném, ha segítenétek, mert nagyon el vagyunk keseredve, és az anyagiak sem elhanyagolhatóak, mert 1 inszemem volt, de már öszességében 300 ezret hordtam oda az orvoshoz.
Segítsetek!!!!!

Üdv: Réka
kreka84
 
 


Sziasztok!!

Réka vagyok, még új, és szeretném a segítségeteket kérni. 22 éves vagyok, és a párommal már lassan 3 éve próbálkozunk, de sikertelenül. Most a Forgács Intézetbe járok, és túl vagyok az 1. inszem-en, de sikertelenül. Úgy működött, hogy szedtem a clostilbegytet, aztán 12. napon uh, 13. napon HCG injekció volt, majd a 15. napon a beültetés, utána a Duphastont szedtem 14 napig, és elkezdtem vérezni. A páromnak nincs semmi baja, ő tökéletes, nekem meg a progreszteronom nagyon alacsony, ami azt jelenti, hogy évente kb. 4szer van menszeszem. A korábbi orvosom megállapította azt is, hogy sok apró ciszta van a petefészkeme. De aForgácsba azt mondják, hogy nincs semmi komoly bajom. Namost 22 évesen szerintem ez elég nagy baj és 3 év sok idő. Most készülök a következő inszeminációra, de félek tőle, mert nem nagyon bízunk ebben az orvosban. Az 1 inszemináció került nekünk: 10 ezerbe a gyógyszer+ 40 ezer a beavatkozás. De még szálmlát sem kaptunk, és úgy érezzük, hogy csak a pénz kell nekik, mert azt mondták, hogy ráérek, végég kell csinálni a 6 inszemet, és utána a lombik. De mi a lombikban jobban biznánk, de nem tudom, hogy hányat támogat az állam, milyen mértékben, és ha nem támogatja, akkor mennyibe kerül.
Szóval nagyon nem tudom, hogy mit is gondoljak, érezzek. Ez, hogy maga még ráér, ez nem valami biztató. És ha a mostani sem sikerül, akkor váltani szeretnénk intézetet, de nem tudom, hogy melyikhez érdemes menni, mert erről is korábban csak jót hallottam.
Nektek mennyibe került egy inszemináció, és milyen volt a lefolyása??
Hány inszem-nek kell meglennie a lombikhoz?
Mennyit támogat az állam lombikból?
Mennyibe kerül támogatottan és nem támogatottan?
Hallottatok a Forgácsról valami jót?
Kit ajánlotok?


Szeretném, ha segítenétek, mert nagyon el vagyunk keseredve, és az anyagiak sem elhanyagolhatóak, mert 1 inszemem volt, de már öszességében 300 ezret hordtam oda az orvoshoz.
Segítsetek!!!!!

Üdv: Réka
kreka84
 
 


Szia Pankaa!!

Látom te Debreceni vagy, és gondolom elolvastad a hozzászólásomat.

Én Tiszavasvári vagyok, és szeretnék érdeklődni, hogy neked simán ment minden?
Kihez jártál, illetve nem tudsz javasolni egy jó orvost?
mert a jelenlegiben nem bizom.
Amugy jobb lenne Debrecen, mert közelebb van.

Üdv: Réka
kreka84
 
 


Pankaa, Unique, Norwell
Köszi. Nekem is nagyon bejön:)Úgy gondoltam 2 hét múlva lecserélem egy babásra.:)

Unique
Akkor biztos, ami fix. Legalább te is megnyugszol:).

Nárcisz
Örülök, hogy a csajok rendben vannak:).
Köszönöm a névnapi köszöntést:) December 2.-án is lécci:).

Brill
Az nagyon szuper lehetett. Remélem nemsokára már én is kezemben tarthatom azt az UH fotót.

Gracey
Az szuper! Ne legyél megijedve. Mi is a kettőre gyúrunk:)
Kép

Szerintem ne csinálj hülyeséget, a sors akarta biztosan úgy, hogy kettő legyen. Most gondolj
bele, ha elvetetnéd az egyiket, mi lenne, ha történne valami a másikkal is. Szerintem nem
érdemes kockáztatni, ha már annyit küzdöttél értük.

A story, mait leírtál nekem inkább szerelmes cívódásnak tűnik, talán régen te is élvezted ezt
a játékot, csak most kicsit érzékenyebb vagy. Talán nem is kicsit.
Szerintem egyik pasi sem képes egy nőt 24 h keresztül szeretni, de attól még szeret téged. Ne
akard megkötözni, mert azt nem szeretik és te is több szeretetet fogsz kapni.

Kitartás! Szerintem igenis nagyon kellene örülnöd:)

Csajok!

Na milyen sokat írok mostanában. Látszik, hogy van időm és már jobban vagyok:)
Amúgy, amit Gracey írt a hormonokról az engem is elgondolkoztatott egy kicsit. Kb. olyan vagyok,
mint egy időzített bomba estére. Hmm...ez lehet hormonoktól? Én arra gondoltam, hogy szanaszét
izgulom magam.:).

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Szia Réka!

Nekem is most volt az első inszemem, és nekem csak a gyógyszert kellett fizetni 15 e Ft volt. Ezen kívül semmit nem kellett adni és a beavatkozás sem került pénzbe.
Nekem azt modnták, ha nincs nagy baj és úgy tűnik nálatok sincs, akkor érdemes többet próbálkozni az inszemmel. Ne legyél elkeseredve, hogy az első nem sikerült.
Amúgy tényleg nagyon fiatal vagy és ez jó.
Ja és én a SOTE 1 -re járok Pestre. Én elégedett vagyok a bánásmódjukkal, akkor is, ha esetleg nem sikerült.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Réka!

Szia! Üdv közöttünk!

Én ugyan az inszemhez + lombikhoz nem értek. Viszont szintén zenész vagyok olyan szempontból, hogy PöttömBabám CLosty-s baba és Duphaston-t is szedtem. Bár én már csak babásan.

Viszont még a baba előtt egy doki a hormon leleteim alapján, nekem is alacsony progi szintet állapított meg és Duphit írt fel. DE!!! És itt látok egy nagy de-t, ahhoz képest, amit Te írtál. A Duphit nem szabad abbahagyni!!! Vagy mensiig vagy poz. tesztig kell szedni!!! Ha nem jön létre a terhesség, akkor a mensi a Duphi mellett is megjön, max. késik pár napot. Főleg, ha progi hiányod van!!! azzal szépen ki lehet nyírni a babát ... Persze, nem állítom, hogy 100%, hogy emiatt ment el a babád, lehet, hgoy nem is jött létre a nagy randi vagy nem volt egészséges, nem tudod beágyazdni, stb. De ha már szeded a progit, akkor azt mensiig tényleg nem kéne abbahagyni!!!

Én is db-i vagyok egyébként. Én a klinikára jártam. Ott van egy nagyon jónak tartott endokrinológus dr.nő. A modora elég vacak, de nekem a hormon labor vezető dr.nő azt mondta, ha neki hormon gondja lenne, ő csak hozzá menne. Jenei Katalinnak hívják, ha a Nőgyogyi Klinikát felhíod, ott tudnak segíteni, hogy mikor rendel, stb.

És van Db-ben is Kaáli, bár nem tudom, hogy szeretik vagy nem ...

Nekünk végül az első Closty-s ciklusban megfogant Pöttöm, pedig az első tüsző figyelő UH után még majdnem sírtam, mert a doki teljesen leírta a kis mikropetémet, aztán csak ki nőtt belőle a cserebogár! :D

Ha még doki ügyben tudok esetleg segíteni, írj bátran!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Angi, Juca, Évi, Annácska!
Nagyon jó volt találkozni Veletek a múlt hétvégén. A Babák gyönyörűek, kis zabálni való mind.

Nárcisz!
Örülök, hogy téged is megismerettelek személyesen is. Látom még egyben vagytok. Hogy van a lábad?

Virág!
Jó volt Téged is megismerni.
Gondoltam Rád pénteken, csak jönni nem tudtam. Nagyonnagyonnagyonnagyonnagyon szorítok Nektek!!!!!!!!!!!!!!

Csibe!
Gábor nagyon szép kis-nagy fiú, annyira elégedettnek tűnik a képeken.

Gracy!
Még nem is gratuláltam, úgyhogy sok egészséget és boldogságot kívánok Neked a pocakoskodáshoz!!!
Most olvastam, hogy ráadásul ketten laknak odabenn :D . Olvastam a többit is amit írtál, de ebben nem tudok tanácsot adni, csak annyit, hogy nagyon alaposan gondold át, mielőtt bárhogyan dönteszz. Remélem utána úgy alakul majd az életed ahogy szertnéd.

Éva!
Virág nagyon szép baba :D , kár, hogy nem láthattam élőben is.

Évi!
Dóri kész kis hölgy, napról napra szebb :D

Rólunk:
Ma műtötték a Férjem, k. 1/2 óráig tartott. Ezen is túl vagyunk, mostmár megint csak az időnek kellene egy kicsit gyorsabban telnie.

sziasztok:

dido
dido
 
 


Dido!
Jobbulást a férjednek, remélem hamar felépül, aztán jöhet is a baba!
Kívánom, hogy így legyen!

Réka!
Nekünk 3. próbálkozásra jött a baba, spontán, nem volt beavatkozás.Én nem járok itt csaka körzetis dokihoz terhesgondozásra, nem ismerek itt senki dokit.Kacsa is írta, hogy ott is van Kaáli intézet, talán telefonon is tudz ott érdeklődni, hogy működnek a dolgok,mi mennyibe kerül.
A 3 év tényéeg sok, mega ciszták,hormonproblémák, én szerintem ezzel nem szabad várni, hiába vagy fiatal.Most kell lépni!
Sok siekrt hozzá!Majd gyere, mesélj mit sikerült intézned!

Fleur!
Igaz, hogy szép a vonalzód, de a cserét én is támogatom! :wink:
Jó, hogy jobban vagy, gyere is többet közénk! :D

Anikó!
Hogy vagy?Legalább egy mondatot írj nekünk a tábla alá, kíváncsiak vagyunk, izgulunk Értetetek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Unique!

Akkor gondolok majd Ratok, de biztos minden rendben van Laura szemevel!

Evi!

Egy igazi kis hölgy lett Dorikabol, nagyon jok a kepek!

Fleur!

Ertem! Megjegyeztem am!  Akkor mar csak par nap!
Jo a vonalzod nagyon!

Narcisz!

Orülök, hogy tetszett a szülöszoba es, hogy a szülesznök is kedvesek! Biztos szep nagyok mar a lanyok, szerintem is tevedhet a gep. Köszi az infot Anikorol!

Brill!

Köszi, nagyon rendes vagy, hogy igy leirtad! Ezt a feherje dolgot mindenki mondja, hogy sokat kell belöle bevinni azokban a napokban.
A ferjem teljesen jol van köszönöm, szedi a gyogyszereket rendesen.
Nagyon szep a foto minibrillröl!

Norwell!

Orülök, hogy jol telt a bevasarlas es, hogy Kende is jol viselte!

Moni!

Nagyon örülök, hogy ikreket varsz! Amit a ferjeddel valo dolgokrol irtal nem igazan tudok hozzaszolni.
Viszont a babakkal kapcsolatban van velemenyem. Termeszetesen a Te eleted a Te gyermekeid tehat ugy jarj el, ahogy Te helyesnek latod.

Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy elvetessem, vagy azt kivanjam barcsak felszivodna az egyik. Föleg ugy, hogy rengeteg nehezsegen keresztül mentem, lombikoztam, es azon szerencsesek köze tartozom akiknek elsöre sikerül. Boldogan varnam öket. Arrol nem is beszelve, hogy az mar egy pici kis emberke akit Ti hivtatok eletre!
Hangsulyozom ez csak az en velemenyem!

Kivanok minden jot es nyugalmat Neked!

Dido!

Orülök, hogy a ferjed tul van a müteten! Eltelik az az idö meglatod hamar!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Unique!

Akkor gondolok majd Ratok, de biztos minden rendben van Laura szemevel!

Evi!

Egy igazi kis hölgy lett Dorikabol, nagyon jok a kepek!

Fleur!

Ertem! Megjegyeztem am!  Akkor mar csak par nap!
Jo a vonalzod nagyon!

Narcisz!

Orülök, hogy tetszett a szülöszoba es, hogy a szülesznök is kedvesek! Biztos szep nagyok mar a lanyok, szerintem is tevedhet a gep. Köszi az infot Anikorol!

Brill!

Köszi, nagyon rendes vagy, hogy igy leirtad! Ezt a feherje dolgot mindenki mondja, hogy sokat kell belöle bevinni azokban a napokban.
A ferjem teljesen jol van köszönöm, szedi a gyogyszereket rendesen.
Nagyon szep a foto minibrillröl!

Norwell!

Orülök, hogy jol telt a bevasarlas es, hogy Kende is jol viselte!

Moni!

Nagyon örülök, hogy ikreket varsz! Amit a ferjeddel valo dolgokrol irtal nem igazan tudok hozzaszolni.
Viszont a babakkal kapcsolatban van velemenyem. Termeszetesen a Te eleted a Te gyermekeid tehat ugy jarj el, ahogy Te helyesnek latod.

Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy elvetessem, vagy azt kivanjam barcsak felszivodna az egyik. Föleg ugy, hogy rengeteg nehezsegen keresztül mentem, lombikoztam, es azon szerencsesek köze tartozom akiknek elsöre sikerül. Boldogan varnam öket. Arrol nem is beszelve, hogy az mar egy pici kis emberke akit Ti hivtatok eletre!
Hangsulyozom ez csak az en velemenyem!

Kivanok minden jot es nyugalmat Neked!

Dido!

Orülök, hogy a ferjed tul van a müteten! Eltelik az az idö meglatod hamar!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok lányok!

Azt nem írtam tegnap, hogy végülis agalactiae negatív vagyok. :)
És hogy a napi 5 liter csapvízzel kihígitom magamat. Tele vagyok klórral a fertőtlenítő miatt, és a fehérjém csökkent a véremben. Szóval ettől volt a lábdagadásom. De ez azt jelenti hogy nem vsizek be elég fehérjét, és a vércukorszintemet sem tudja stabilizálnia szervezetem. Szóval rendesen lelaknaka csajok, csak az a bajom, hogy mát többet tényleg nem tudok enni....

Jucmuc!
Te nem akarsz vonalzót csinálni? Laglább tudnám pontosan, hoyg mikor kell drukkolni, persze az összes többi napon kívül :)
Tegnap azt beszéltük a Tomival, hoyg miért kell minden szülőszobát úgy felépíteni (kb 10-15-öt láttam gyakorlataim során), hogy a nők alsó fertálya mindig az ajtó felé néz akár premier plán, akár oldalról. Számomra ez érthetetlen.....

Dido!
De jó, hogy túl vagytok rajta. remélem most már az eredménye is meg lesz :D
Hogy vana férjed így a műtét után? Jól viselte? Nagyon megerőltető volt?
Nagyon drukkolok, és valahogy azt érzem végre ez megoldás lesz :)
Hát még egyben vagyunk, de hát acsjok nem nagyon készülnek :)

Fleur!
Meglesz a december 2, ok :wink: , az már csak 1 nap :D
Vonalzódról: hát használod még 1,5 hétig, aztán valami jót beizzítasz :) nagyon izgulok érted is :)

Réka!
Üdv a topikban. Igazából segíteni neked én nem nagyon tudok, csak esetleg szakmai, vagy gyógyszer kérdésekben valamennyit. De ettől függetlenül kívánom, hogy mihamarabb teljesüljön az álmod, és babás legyél. Gondolom a 3 év nagyon sok volt már, és kimerültél lelkileg, de kitartást kívánok.


Panka!
Hát akkor nem izgulok a pöttyök miatt :) Kenegetem igen.
Mondjuk én ilyenről soha nem hallottam, de megnyugtató,hogy nem vagyok egyedüla problémámmal. Olyan allergiás pöttyöknek tűnnek.

Évi77!
Nahát!! Már hétszer volt nálatoka fogmanó, és még mindig nem sikerült elkapni? :D
Köszi a választ, szóval akkor megnyugodhatok :)
A felvilágosítást másképp képzeltem :D Meg hát ezek a rénszarvasok is.....
Most egyenlőre a pelenkázás kevésbé izgat, mint a szülés maga, de fejlődőképes vagyok :D


Brill!
Nagyon kis helyes Minibrill :)
Hát igen holnap már lesz dokink, de azért még nem szabad az út :wink: , csak kevésbé veszélyes.

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Én voltam bent a múltkor a klinikai szülőszobán, és úgy emléxem, hogy az ágyvég az a fal felé volt, nem az ajtó felé :D
Nagyon viszketnek a pöttyök?Nem lehet, hogy arra vagy esetleg allergiás, amivel kened?Bár akkor máshol is kéne lennie pöttynek.Szerintem tuti a hormonok, mivel másnak is van.Ennél nagyobb kínod ne legyen soha!!! :wink: :D
Én egyébként le vagyok tiltva a csapvízről, a férjem nem engedi azt inni, pont ezekért, csak az ásványvizet nyomatom literszámra :lol:
Este Tomi babaázott, a hasamra tette a kezét, pedig aludt Emili, de sikerült felpiszkálnia :D Na akkor úgy beindul, hogy nem tudtam leállítani, nagyon megörült neki, hogy ő is foglalkozik vele.(én már uncsi vagyok :lol: )Érztem, hogy neki produkálja magát.Szerintem a kismamák tényleg tudják érzékelni a babájuk érzéseit, hangulatát, ez nem kitaláció.Ugye?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Megkísérlem a lehetetlent és próbálok úgy írni, hogy Kristóf itt van mellettem (remélem ki fogja bírni)...
Csak emlékezetből írok, úgyhogy bocsánat, ha kihagyok vkit :oops:

A Virágoknak és Katalinoknak nagyon boldog névnapot kívánok! (Igaz, már jócskán megkésve :oops: :oops: :oops: )

Jucmuc :) Nagyon sajnálom, hogy ilyen problémák léptek fel a férjednél, remélem minden jóra fordul veletek és elsőre összejön a babóca!

Narco :) Örülök, hogy nagyjából jól vagytok és ami még fontosabb: EGYBEN. A Tena betétettel kapcsolatban remélem még nem késtem el a válasszal, szóval nekünk direkt azt mondták felkészítőn, hogy a NORMÁL méretet vegyük, ha nem akarjuk, hogy a betét a hátunk közepéig érjen. :wink: És ami még fontos lehet, hogy a nőgyógyászoddal fel tudod íratni a hálós bugyival együtt és akkor olcsóbban meg tudod venni a gyógyszertárban. A Tidi a dokid egyébként?

Évi :) Nagyon édes Dóri! Már sosem szoktál lenni az msn-en?

Éva :) Virág is nagyon aranyos kislány!

Pankaa :) Gratulálok Emilihez, nagyon szép volt az UH képen, amit feltettél!

Kacsa :) Neked is szívből gratulálok a kislányotokhoz, annak meg külön örülök, hogy kiderült, minden rendben van vele!!! Ez a legfontosabb! Nevetek van már?
Amit az OEP honlapról írtál, az nagyon gáz!!!

Brill :) Isten hozott a fiús anyák táborában!!! Elárulod, hogy mi lesz a neve?

Fleur :) Nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen az 1. inszem!

Annácska :) Hogy vagytok?

Anikó :) Jó, hogy végre újra otthon vagy!

Gracey :) Gratulálok az ikrekhez! Elhiszem, hogy meglepődtél, hogy ketten vannak (bár a lombik miatt számíthattál rá) és sokkal nehezebb is lesz neked, de ne gondolkozz azon, hogy csinálsz velük vmit! Inkább szeresd őket!!! A férjeddel meg nem ártana tisztázni 1-2 dolgot szerintem!

Kreka :) Üdv itt!

Mi nagyjából jól vagyunk, manó tündéri, csak nap végére rendesen lefáraszt :lol: :lol: Dobok pár képet róla, hogy el ne felejtsétek! :wink:

Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!
CSak gyorsan gyorsan, es onzo modon csak magamrol 8)
A hormoneredmenyeim jol jottek ki, a doki zold utat adott...en meg hezitalok kicsit...de azert elkapjuk egymast apaval :wink:
Hetvegen remelem tobb idom lesz, es akkor visszaolvaslak, es hosszabban reagalok is majd!
Puszi Nektek, hianyoztok am!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Timika!
Milyen nagy baba már Kristóf is :)
Azóta megvettem az extrát, de az sem sokkal nagyobb. Olyan normális, alfogadható méret. nem is tudtam, hoyg dokival is lehet íratni. Tidri a dokim, miért?

Panka!
Pontosan ilyenek voltak az enyémek is :)
Apa hazajött, agy eldob, és ment a produkció, csak meghallottáka hangját. Most már kevésbé férnek el, így a rugdosás is csökkent. Amin még be tudják pötgetni magukat az a CTG. Aztán nekem kell lenyugtatni őket, anniyra zokon vették.

Kép
narco
 
 


Timika!
Kristóf egyre sármosabb! :wink: Gondolom már meggyógyult abból a légúti nyavajából!

Nárcisz!
Olvastam a múltkori CTG tortúrátokat, átérzem a helyzetet.Nekem a 12. heti uh volt nagyon gáz, amikor jól beledöfködték a vizsgálófejet a hasamba!Na aznap éreztem tőle, hogy ez nagyon rosszul esett neki, bár a mozgáasit még nem éreztem, de a rosszkedvét igen :(
Szerencsére a múltkori 4D uh-on nagyon rendi volt, csak a végén pityeredett el a szája, és ráncolta a szemöldökét. :)
Látom már nagyon meg vannak számlálva a napjaid! :wink:

Nomi!
Nagyon örülök a jó eredményekhez!Bújcikázzatok akkor gyakran! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors helyzetjelentés!
Igaz nem mai,hanem tegnapi!Szóval tegnap kicsikét bepánikoltunk,mert Ádi LUSTI volt,és majdnem bennt tartottak a kórházban! :cry: Szóval az úgy volt,hogy bementünk a szokásos heti CTG vizsgálatra,ahol is észrevették,hogy Ádi nemakar felébredni!! :x Aztán aztmondta a szülésznő,hogy ez igy nem lesz jó!!Menjek egyek meg igyak valami jó cukros italt!!Nemvagyok édesszájú,de a cél érdekében magamba tömtem egy kis tál gesztenyepürét,és ittam egy Hohes-c-ét!Sőt!Utána még a harmadikra is gyalog mentünk fel!!Na,vissza a vizsgálatra!!Bementünk,aztán már kezdett minden jó lenni!Erre Ádika elkezdett csuklani!Akkor meg az nem volt jó!!Na mindegy!Egy óra után SIKERÜLT!!Jó lett a CTG!!!De azért mondta a szülésznő,hogy ha igy folytatódott volna,akkor bennt kellett volna maradnunk a kórházban!!
Na mindegy!A lényeg az,hogy hazajöttünk!! :)
Csütörtökön kell újra menni,de a szülésznő aztmondta,hogy szerinte én még előbb megyek,de már szülni!! :shock: Végülis már lassacskán itt az ideje!!Mert akárhogy is van,dec.9re vagyok kiirva!Az meg jövőhét szombat!!
Na ennyi a nagy sztori!!

Kép
bea27
 
 


szia fleur!
Hol van pesten a Sote 1. mert nem vagyok pesti.
Köszi szépen mindenkinek a segítséget. szép estét mindenkinek.
kreka84
 
 


Gracey!

Már a lombik előtt is írtad, hogy mi lesz, ha két baba marad meg. Nos ez. A megoldást keresnetek kell, ha már így alakult. A férjed viselkedését nem értem, de nem is én vagyok a felesége. Az bizonyos, ha már a lombik előtt nem, legalább most le kellene fektetni a sarokpontokat. Ja és ott van még a fiad is, aki ugyan már felnőtt, de vele sem ártana beszélned. Ez persze csak az én véleményem. Kérted, hát leírtam.

Lányok!

Pesten voltunk papírokat intézni, hulla vagyok, majd jövök, bocsi mindenkitől :-(

Panka bemásolom a receptet. Konsole: parancssoros felület, fingom sincs hozzá. Na és Kofa valami saját fájlba mentette a recepteket, de most bedobta a "közösbe"

Baklava (eredeti görög cukrász receptje alapján :-))

16 réteslap (mi kis tepsihez 2db 6 lapos csomagot használunk,
a lapokat félbevágva és egymásra rakva, így 24 réteget kapunk)
15-20-25 dkg olvasztott vaj/margarin
töltelék: 30-40 dkg darált dióbél vagy sózatlan pisztácia

szirup:
őrölt fahéj, őrölt szegfűszeg, reszelt citromhéj
fél kiló cukor 2-2,5 dl vízben, a fentiekkel összeforralva
nagyon erős ízűre kell főzni, a töltelékben majd csökken az íz töménysége

tepsit kivajazni
réteslap, vaj, réteslap, töltelék, réteslap, vaj, réteslap, töltelék,
réteslap... ... töltelék, réteslap, vaj, réteslap, vaj
a rétegek közötti olvasztott vajjal vékonyan, a lehetőségekhez képest
egyenletesen meg kell kenni a réteslapot
előre, sütés előtt felvágni
170-180 fokon sütni, amíg felül meg nem pirul
ha kész, a szirupot lassan rámerni, amennyit felszív
(úgy is jó volt, ha sütés előtt megkapta a szirupot - kipróbálni, melyik a
jobb)
a maradék szirup lefagyasztva tárolható

puszi

tjuca
 
 


Sziasztok!
Gracey! Gratulálok a kisbabákhoz, remélem hogy a kezdeti riadalom után hamarosan örülni is tudsz hogy ketten vannak!

Már megint nagy rohanásban vagyok, úgyhogy bocsánat a gyors hozzászólásért...
Ha így röpködnek a hetek, akkor remélem hamarosan eljön az augusztus, és én is élesben belefoghatok a babaprojectbe.
Addigra persze már itt nagyon sokan bebabásodnak, és ennek nagyon örülök, mert próbálok mindenkit nyomon követni (bár nem egyszerű) és tapasztalatokat gyűjteni!
CSak egy kicsit lenne több időm!
Csheniről tud valaki valamit?
faul
 
 




Sziasztok!


Eloszor is mindenkinek koszonet a biztatasert.



Narco :D
Gyere es meselj veled mi hogy volt!Erdekelnek az ikrekkel valo terhesseg meg minden.




Majd jovok meg.




Moni
gracey
 
 


Kedves Lányok!
Szeretnék Tőletek elköszönni. :( (talán nem végleg, nem tudom)
Az utóbbi hetekben rengeteg időmet lekötötte a munkám, és ha sikerül is olvasnom Titeket, írni már nincs energiám. :( És ha ilyen hosszú hallgatás után felbukkanok, mindig lelkiismeret-furdalásom van Veletek szemben. Azt sem akarom, hogy csak egyszer egy hónapban jelentkezzem az „1. cn”- hírrel.
Aniko
Ezért kérlek, vegyél ki a táblából, légy szíves!

Biztosan megjelenek köztetek időnként, mert sokakat megszerettem itt a topikban :P és majd szeretnék gratulálni az új zebrásoknak, meg a babáknak (hisz Narco, Bea is már a finisben vannak).
Moni (meg is ragadom az alkalmat)
Gratulálok a babákhoz!! Vigyázz magadra!!

Kedves Lányok, vigyázzatok magatokra, sok puszit küldök:


Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Figyelj Móni!

Nem fogok neked semmit sem írni, mert nagyon felháborodtam az írásodon. Szörnyűnek tartom, hogy ennyi idősen így gondolkodol, és ezt le mered írni egy olyan oldalra, ahol a lányok többsége a fél életét adná akármelyik petezsákodért. És ezt az egészet legjobban azok a picike ártatlanok fogják megszívni.......

Kép
narco
 
 


Rolly!
:cry: :cry: :cry: :cry:
Megértelek, nagyon várlak vissza, hogy mi van veled :cry:,
de nagyon sajnálom, mert ez idő alatt nagyon megszerettelek.
Pusziloma kisfiadat is, és kívánom, hoyg majd babával térj vissza.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Gracey!
Én nem leszek olyan finom, mint a többiek, nem kérem, hogy ne haragudj, azt sem, hogy ne sértődj meg. Őszintén megdöbbentem, mi több, iszonyúan felháborodtam azon, amit írtál, és ezt nem tudom, de nem is akarom szebben megfogalmazni: iszonyú korlátolt gondolkodásra vall, amit írtál. Azt hiszem, pontosan tudtad, mibe fogsz bele akkor, amikor azt mondtad: legyen. Benne volt a pakliban, hogy ketten, akár hárman lesznek, ami ugyanúgy ajándék, mint az egy baba. Elhiszem, hogy megdöbbentél, hogy ketten vannak, ugyanakkor nem értelek, mivel tudtad jól, hogy mekkora az esélye. Ez nem olyan dolog, hogy valamit megveszel, nem tetszik, és eldobod, mondván, édesanyám, én nem ilyen lovat akartam! De ha valóban ilyen gondolatok forognak a fejedben, amit még tetéz a férjed viselkedése, azt kell mondjam, őszintén és előre sajnálom a gyerekeidet... Adj hálát a Jóistennek azért, hogy sikerült a beültetés, utána pedig kérj bocsánatot a babádtól, akinek a halálát kívántad!

Rolly, drága!
Nagyon sajnálom, hogy nem jössz... :cry: :cry: :cry: Puszit küldök a kisfiadnak!

Narco!
Gratula a negatív eredményhez. Hogy van a két kis angyalka??? Pocaksimit küldök nekik!

Timika!
Fúúúúúúú, mekkora már Kristóf!!! Gyönyörű nagyfiú!

Réka!
Üdv körünkben!

Évi!
Jól tetted, ügyes, önálló nagylány vagy! :D De közkívánatra dobok néhány képet a végére, jó?

Bea!
Nálunk is volt anno ilyen, hogy meg kellett ismételni a ctg-t, többször is. Szerencsére az ismétlések mindig jók lettek. Nagyon szülni akarsz már, látom! :wink: De megértelek maximálisan! :D

Nomika!
Örülök, hogy jók lettek az eredményeid! Akkor hajrá... :wink:

Kende ma elég nyügi volt, és ömlik a nyála, úgyhogy valszeg megindult a felső fogacskák valamelyike... Volt egy kis hőemelkedése is, 37,4, de erre nem adtam neki semmit, remélem, nem fog az éjjel belázasodni. Pedig az alsó fogacskák gond nélkül kijöttek, úgy látszik, a felsőkkel jobban megszenvedünk. Majd meglátjuk, milyen lesz az éjszaka... :wink:

És akkor néhány kép a végére:

Azannya sose ad ennek a gyereknek normálisan enni, épp úgy néz ki, mint akit éheztetnek:
Kép


Reszkessetek, csajok! :D
Kép


Apa ki akarta venni a kiságyból, erre megállt, mint a cövek:
Kép

Puszi, jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Reka!

Udv. közöttünk! Lattam a masik topikban Dezsina szepen leirta Neked a dolgokat.
Szerintem is erdemes lenne az inszemeket allami intezetben csinaltatni. Ha Debrecenhez közel laksz, szerintem a klinikan erdeklödj, ott biztos csinalnak.


Narcisz!

Draga vagy! Volt vonalzom, par napja szedtem le mert most nem nagyon van ‘ertelme’. Valahogy idegesitett, ahogy lattam mennyi napom van meg a ‘tesztig’ .Mivel most per pillanat eselyem sincs a tesztre. De mikor visszajövünk M. o.-rol csinalok ujat.:) Igazabol majd hetfön fel kettö körül jönnek jol a drukkok, akkor fogad minket a doktor ur. Juj de jo, holnap mar pakolom a böröndöket. Kép

Tenyleg erdekes amit a szülöszobakrol irsz, ezt a dolgot mar mastol is hallottam.

Timika!

Nagyon jol esik, köszönöm szepen! Nagyon szep Kristof, igazi kis csillagszemü!

Nomi!

Orülök, hogy jok a hormonok! Csak igy tovabb!

Rolly!

Kedves Rolly, megertem a problemat. Azert ha ritkan is tudsz irni, mindig örülünk amikor hallunk rolad azt tudod ugye? Vigyazz nagyon magadra es neha azert irj nekünk magadrol es a kisfiadrol!
Puszi! Kép

Adriana!

Hogy vagytok? Reg jartal erre. Remelem minden rendben van Veled es Levikevel is!

Angie!

Hogy vagy ma? Remelem jol! Mi holnaputan reggel indulunk Fehervarra. Aztan hetfön reggel bemegyek a korhazba a leletemert, aztan delutan egyre megyünk a Kaaliba.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Örülök, hogy már otthon lehettek. Nagyon vigyázz Magatokra :) :!:

Brill!
Nagyon édes a kis Pocaklakód :D , hogy elment az idő, sak ámulok, hogy már itt tartotok :D
Hogy fogják hívni?

Panka, Jucmuc!
Köszönjük. Én is nagyon remélem, hogy így lesz.

Nárcisz!
Az ikrek tényleg lelakják a mamijukat, de szerintem akkor is nagyon megéri :D . Már úgyis nem sokára kibújnak, persze akkor majd kint folytatják amit bennt elkezdtek :D . Örülök, hogy azért többé-kevésbé jól vagytok.
Köszi, jól van a férjem. Nagyon férfiasan viselte a műtétet, tipikusan férfi "beteg". Persze biztos senki sem szeretné, ha odalent vagdosnák. Tegnap nem kellhetett még fel, ma már majd mászkálhat, azt mondta a doki, és szombat de. hozhatom haza. A jövőhét még pihi neki, utána folytathatja a mindennapokat. Szerencsére már mindjárt itt vannak az ünnepek, akkor meg megint nem kell dolgoznia.
Jövő csütörtökön lesz a varrat szedés.
Nagyon remélem, hogy igazad lesz, és már tényleg nem jön semmi közbe.

Kreka!
Üdv. közöttünk. Én mostanában nem vagyok túl gyakran, de a Lányok sokat fognak tudni segíteni, majd meglátod :D

Timika!
Kristóf már nagyon nagy fiúcska, és micsoda hatalmas kék szemei vannak, annyira szép baba :D

Rolly!
Szerintem nem kell ezért elbúcsúznod. Én is ritkán tudok jönni mostanában, de lesz ez még majd máshogy :D . Attól néha még bejelentkezhetsz, és a táblában is itt maradhatsz közöttünk :D .

Norwell!
Kende baba nagyon édes kisfiú, olyan kis gyurmázni való :D

Most rohanok a kórházba, sziasztok:

dido
dido
 
 


Jó reggelt lányok!

Narco, Pankaa, Norwell, Dido :) Köszönöm szépen Kristóf dícséretét, aranyosak vagytok! :) Igen, olyan nagyfiú már, úgy elröppentek ezek a hónapok… :roll: egyébként ma nekünk van olyan ünnepünk, mint pár napja Éviéknek: Kristóf ma 38+4 és ennyi idősen született meg. :lol: Most, hogy így ránézek az órára, kb. ilyenkor távozott a nyákdugó :wink:

Narco :) Sajna én is csak akkor tudtam meg, hogy fel lehet íratni, amikor már megvettem… :evil: A dokit csak azért kérdeztem, mert anno még nálam is szóba került a MÁV (nem tudom, emlékszel-e) és nekem őt ajánlották. :lol: A CTG-t általában nem szeretik a babók. :(

Pankaa :) Olyan jó, hogy te így rá tudsz hangolódni Emilire!!! Én sajnos soha nem tudtam ennyire Kristófra hangolódni, pedig úgy szerettem volna! :( :oops: Egyébként meggyógyult Kristóf, csak néha szuszog, de ez állítólag azért van, mert szűkek az orrjáratai.
Ugye te írtál még régebben a bio pelusról (Sensan baby)? Mi örököltünk egy csomaggal a tesóméktól és sajnos elég rossz minőségű, kicsit jobban meghúzod és szakad mindenhol.

Bea :) Írtam neked privit! Húú, ez már nagyon a finis!!! :lol: :lol: Viszont akkor rossz a vonalzód? :shock: :roll:

Rolly! Nagyon sajnálom, hogy elköszönsz!!! Azért néha adjál életjelt magadról! Aztán ha bezebrásodtál, gyere vissza, oké?

Norwell :) Olyan kis édes husi Kende :lol: :lol: Képzeld, a mi ismeretségi körünkben is a napokban született egy kis Kende :lol: Tudom, hogy írtad már, de mikor vágnátok bele a tesó projektbe?

Dido :) Jobbulást kívánok a párodnak!!!

Jucmuc :) Akkor drukkok hétfőre időzítve!!! :D :wink:

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Móni!
Norwell és Nárcisz a szívemből szólt. Bár ez egy fórum és a vélemény szabad, de vannak kimondatlan szabályok. Isten bocsásson meg azért amit most írok, de néha nagyon igazságtalanul keveri a lapokat.

Jucmuc!
Sajnálom a férjedel történteket. Jó hírem, nemsokára lezárjuk ezt a béna évet és kezdhetünk új lappal. legyen 2007 a mi évünk.

Dido!
A férjedet tegnap műtötték, ugye, remélem minden rendben volt.

Virág!
Nagyon szurkolok neked!

Anikó!
Végre otthon, remélem ez a 2 fekvős hét most már elég lesz és utána kicsit visszazökkenhetsz a régi kerékvágásba. de a baba jól van ez a lényeg.

Rolly!
Én is ritkán jövök, te is gyere néha. lelkiismeretfurdalásod meg emiatt ne legyen.

Évi, Virág, Csibe, Timika, Norwel!
Megzabálom ezeket a gyerkőcöket.
CSibe, sztem rád is hasonlít...

Angi!
A tied is nagyon aranybogár. Nagyon jól sikerült a fotó!
Én a helyedben már rég nem dolgoznék...

Nárcisz!
Komolyan, én már annyira kiváncsi vagyok a csajokra. :shock:

Brill!
Te is ritkán jössz. Ja persze házfelújítás, vagy ilyesmi.

Emlékezetből most ennyire futotta.

Magamról!
- sokat dolgoztam/dolgozom
- igen megjött rendesen 23 napra :shock:
- elfáradtam
- tudatosodott bennem, hogy nem akarok se inszemet, se lombikot
- jó kérédés, hogy mire várok, egyenlőre a Mikulásra
- tervezzük a házunkat
- ádventi koszorúkat készítek
- meg mikuláscsomagokat
- szeretem a férjem
- újrakezdtem a fősulit
- bajlódok az olasszal
- nevelem a kutyákat
- ja és a férjemet sztem valamikor megműtik
- én meg öregszem :evil:
Vendég
 


Junko :) Annyit gondoltam rád!! Űgy reméltem, hogy azért nem jössz, mert zebrád lesz és az a vérzés csak a beágyazódás volt :cry: :cry: :cry:
Figyi! Nem akarom az érzéseidet összekavarni, meg tanácsot sem kértél, de szerintem meg pont kéne venned egy nagy levegőt, készülni az ünnepekre, relaxálni és januárban belevágni a lombikba és nem tökörészni tovább!!! Egyébként meg pusszantalak!!! Ma nyílik a karácsonyi vásár, nincs kedved vmikor összefutni? És neked is köszi Kristóf dicsit! :lol: :wink:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika! :D

Hidd el ha a minimális jelét érezném annak, hogy terhes lennék, azonnal leírnám nektek. Hát még ha zebrát fognék. :shock:
Ma wellnesselni megyek a kolleganőmmel, délután a sok munkát kipihenni, de jövő héten találkozzunk!. Imádom a karácsonyi vásárt, állandóan ott szoktam lógni.
Hát az a baj, hogy először a férjemet kell "megtökörészni" :x . Azalatt a 3 hónap alatt lesz időm nagy levegőt venni, és aztán csak beindulnak a dolgok. Most egyszerűen kimerültem, nem bírom elég volt. De jól vagyok egyébként - teljesen- szeretem a decembert.
Vendég
 


Jó reggelt!

Rolly!
Én nem szeretném, ha nem jönnél! :( Nem baj ha ritkán, de azért gyere nyugodtan, lelkizés nélkül, tudod, hogy itt mindig várunk, és számíthatsz ránk!A táblában is sok hely van, bőven beleférsz! :wink:
Kisfiad hogy van?

Timika!
Nem én kérdeztem a biopelust, de köszi.Én csak egy másik fajtát találtam a DM-ben, de most láttam kibontva egy Liberót, aminek gumis a dereka.Úgy tudom a Pempersnek nem ilyen.
Jó évfordulózást! :D

Juca!
Köszia receptet!Nagyon rendes vagy, hogy bepötyizted! :D

Norwell!
Kende tökös Dzsoni!Látszik rajta az éhezés :wink: :lol:

Bea!
Hát akkor szülésre fel!Nagyon izgi a dolog!

A babák miért nem szeretik a CTG-t?Szorítja őket?Vagy csak a macera?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Junko :) Oké, akkor jövő héten csörizz meg és összefutunk! Én is imádom a karácsonyi vásárt, mármint a kézműves részét, amit végre visszatettek a Dóm térre! Úgy örülök neki!!!! :lol: :lol: :lol: Egyébként útálom a telet és a hideget, csak a karácsonyt szeretem benne!
Akkor a tökörészés után ne tökörésszetek tovább, oksi? :wink:

Pankaa :) Olyan biopelust én is láttam már a DM-ben, de még nem használtunk. Igen, Libero gumis hátul, a Pampers nem. Mi Liberot használtunk nagyon sokáig, de nemrégen átpártoltam a Huggiesra (szintén gumis hátul), mert párszor előfordult, hogy kifolyt éjszaka a pisi a Liberoból. :( A Huggiesból még sosem.
CTG: Az UH-ot nem szeretik, állítólag hangos nekik, a CTG meg kb. 20-30 perc.
Nosztalgiázom ám ezerrel, ilyenkor értünk be a klinikára :D :wink:

Kristóf alszik, cincognak az egerek :lol: :wink:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Gracey!

Narco és Norwell azt írta mint én, csak konkrétabban, úgyis mindig én vagyok a kemény, aki beolvas mindenkinek, most sikerült visszafognom magam. Én csak azon morfondírozom, hogy emlékszem az ikerterhesség, meg a kálium injekció a lombikod előtt is téma volt. Ideje lenne felnőnöd végre, a férjedről nem is beszélve! Itt jön az a mondás, hogy mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát, egy kicsit megfordítva, vagy amennyire felelősen tud dönteni.
Ja és amit még nem hagyhatok szó nélkül. Az soha nem játék, ami az egyik fél számára kellemetlen, megalázó, tiszteletlen. És ez a történet igen árulkodó. Én a helyedben elgondolkodnék, hogy milyen a kapcsolatotok, lehet-e egyáltalán építkezni, pláne gyereket vállalni. Igaz ezt egy hónapja kellett volna megtenned, de ezt már akkor is írtam.

Timi!

Gyönyörű Kristóf, igazán hódító bódító, boldog szülinapot :wink:

Junko!

Kicsit keserédes a számvetés. Ez a 23 nap gáz. Viszont jó, ha újra a mézesheteket élitek :lol:

Rolly!

Nekem személy szerint nagyon fogsz hiányozni, de ezt tudod. A fiadról tehetnél fel képet, ha van kedved.

Brill!

Nagyon szép Mr. Minibrill. Na most már nyugodt vagy remélem! :lol:

Norwell!

Hát olyan horror éjszakánk volt! Szerintem nálunk is fogzás van útban. Hőemelkedés, hascsikarás... Ma reggelre már volt legalább termés. Most veszek nektarint vagy barackot, mert az új fordulat, hogy a mindig kakis Kinga kétnaponta vagy háromnaponta kakál. Grat. az állvamaradáshoz a kis malájnak!

Narco!

Szülés előtt nekem is könnyebb volt. Elment a nyákdugó, és egy keveset én magam is fogytam. Viszont nem megijeszteni szeretnélek, de csökkenhet a súlyuk a lányoknak, de ha baj lenne, akkor a flowmetrián úgyis jeleznék. Hogy bírják a kiképzést a lepények? Szénhidrátot keveset egyél, fehérjét meg sokat. Már várom a lányaid nagyon, sztem jobban izgul a banda., mint te 8)

Bea!

Kitartás, már nem sok van hátra. A CTG-t nem kedvelik a skacok, volt amikor ott bugiztam a fejjel a hasamon, hogy Kinga ne szunyáljon. Én is rendületlenül megküldtem csokival, meg üccsivel, de azt élvezte a kis haspók.

Anikó!

Élni sincs időm, nemhogy írni :-( Azt szerettem volna írni, hogy nagyon örülök, de ez sablonos duma, a lényeg, hogy tényleg nagy kő esett le a szívemről. Ha van, amiben tudunk segíteni, bevásárlás, esetleg karácsonyi előkészületben valami, egy kicsit ránézni Marcira, hogy egy kicsit tehermentesítsük a férjed is, szólj és megoldjuk, szakítunk rá időt. Nagyon sok pusszantás!

Nomi! Monyó! Jucmuc! Dido! Junko!

Kívánom, hogy a 2007-es év tényleg a Tietek legyen!

Most mennem kell, alszok egy kicsit, és akkor nem kell maszk a fejemre séta közben :?

Puszi!

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!

Na most keltem csak fel :)
nagyon sokat alszom, de hajnal 1-kor még meg kellet innom fél liter kakaót, hogy mindannyian jól aludjunk :)

Azt hiszem megváltoztam. őszintén szólva nem voltam oda a gyerekekért annyira, mint mások, és még bánni sem nagyon tudtam velük ezelőtt. Viszont most Dóri, Kinga, Virág, Kende, Kristóf, Petra, Laura, Peti szemébe és arcára nézek, és isten bizony elolvadok. :)

Látom Juca te is alszol, hogy tudsz 6 hónapos baba mellett ilyet?
Akkor ez valami olyasmi lehet, mint a háború előtti csend???
Az az igazság, hogy flowmetria nem biztos, hoyg lesz nálunk, mert nem látják már a méhlepényeket. Nagyon hátul vannak, és már takarják nagyon a babák. Mondjuk én azt érzem, hogy egyre nehezebbek.
Tényleg enniyre izgultok? Nagyon jól esik, köszönöm, én még nem égek lázban azt hiszem....

Timika!
Hát mit mondhatnánk egy ilyen aranyos kisfiúra? :)
Teljesen tűzbe hoztál ezzel a Karácsonyi vásárral. nem tudom hol van a Dóm tér (ahogy az osztyapenkóval is mindig meggyűlt a bajom :lol: ), de azt néztem, hogy a Vörösmarty téren van most is november 25-től.
A férjem elvisz :), és addig maradunk, amíg bírok sétálgatni.
Végre lesz egy kis karácsonyi hangulatom :)


Junkó!

Éreztem már, hoyg előbb-utóbb besokallsz. sajnálom. :cry:
De nekem tetszik, hoyg elfoglalod magadat. Szeretném, ha belefognátok azért az inszem/lombik programba, látod mennyi lánynak hozott már itt babát hasába. Mindannyian problémákkal küzdünk, így vagy úgy, de meg kell oldanunk, és biztos a siker. :)
Kívánom, hogy végre te is megtaláld az igazi megoldást, ami lehet csak 1-2 bizonytalan lépés lenne...


Dido!
Akkor már nem sok vana férjednek a teljes gyógyulásig, kitartás.
De arra gondoltam, hogy a spermaképe biztosan javulni fog.
Néha 1-2 hjét pihenés is csodákat tud művelni :) :wink:
Még akartam írni, hogy nagyon örülök, hogy megismertelek a talin :)

Jucmuc!
Köszönöm, meg tudom ragadnia lényeget :lol: :wink:
Akkor hétfőn 2 óra, megjegyeztem :)
Jaj, úgy izgulok, hogy mit mondanak majd az intézetben. Tudsz majd nekünk írni valahogyan?

Norwell!
kende nagyon kis szépséges, ő is benne van a mindjárt elolvadok körebn :)
Angyalkáim jól vanank, már alig férnek el :)
Egy végtagot folyamatosan tapintunk bal oldalona középvonal mellett, de hogy melyiküké, és mi az, azt n4em tudjuk. de meg lehet nyomni, akkor elhúzza valamerre, de aztán megint ott van :)

Kreka!
A SOTE 1 Baross utcai női Klinika leánykori nevén.
A Mária utca és a Baross utca sarkán van. ne ilyedj meg, szakmailag nagyon szuper intézet kissé marcona külsővel :)

Panka!
nagyon kis érzékeny babaócád lesz. Milyen jegy is lesz? csak nem halak? na mindjárt meg is nézem a táblát :)
Hát nem szeretik szegények az ultrahangot. Olyankor nagyon sajnálom őket, mert tiltakoznak, és megpróbálják a vizsgálófejet lerúgni. próbáltam utánanézni a CTG értelmének anőgyógy könyvben, de ilyen káoszt...A dokim meg inkábbnem kezd bele, csk azt mondja, hogy jó, met szerintem borzalmasan bonyolult. de azt hiszem aza lényeg, hoyg produkálniuk kell x időn belül y mozgást, és akkor emelkedni kell a pulzusuknak 160-170 körüli értékre. na lett 4 csúcsunk a múltkoriból, és elengedtek.

Kép
narco
 
 


Panka!
Bejött :)
Rolly kisfia, és én is halak vagyok, bevallottan a legérzékenyebbek körül való :lol:

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Igen, halacskánk lesz, aki már most szeli a habokat :lol:
A babahoroszkópban is van egy csomó igazság, régebben Juca tette közzé az oldal nevét, ott láttam, és sok minden már most illik rá.Furcsa ez a dolog, de van benne vmi. :wink:
Végtagokat én is szoktam tapizni, nekem is elhúzza, majd vissza. :wink: Jó jéték...
CTG-t tudom, hogy erre való, dehogy a babák mit nem szeretnek benne?Tudtommal az nem hangos, mint az uh.Na majd meglátjuk Emilikém mit fog hozzá szólni!?

Juca!
Na, kipihented magad?Vagy az még odébb van? :D

Timika!
Szóval akkor a Liberó, és a Huggies gumisderekú, a Pempers meg nem?Én gumisat akarok venni, elsőnek azt próbáljuk ki.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Kezdetben nekünk volt mindenféle pelus. A Newborn megkockáztatom mindegyik jó. Viszont később nekünk is a Huggies vált be. Kicsit műanyagosabb, de ebben van a legkevesebb baleset, és ez záródik derékban legföljebb. A Huggies törlőkendő is jó, én azt használom. Nekem bejön rajta a minta 8) na meg a sajátmagamon végzett próbát is kiállta.

tjuca
 
 


sziasztok!

Teljesen el vagyok képedve!!!!! :roll:

Gracey!
El sem tudom képzelni hogy jut valakinek ilyen az eszébe,de csak egyet írhatok nagyon sok anyukától hallottam hogy nem akart több gyereket mégis teherbe esett és még agondolat hogy elveteti és később mégis megtartotta és itt jön a lényeg a természet megbosszulja önmagát.és föleg ikreknél nem lehet őket szétválasztani mert biztos lelkisérült lesz a másik.ha mégis megtartanád mindkettöt és ez most morbid lesz tedd fel és szerintem köztünk biztos volna rá vevő!!!


Más:örömtelibb jegyzetek::: :D

Timika!
Kristóf csupa fiú nagyon nagyon szép.

Évi!
Dóri már hatalmas és milyen kis huncut.

Kende baba is növöget szépen.
Jó látni a sok szépséges baba fotókat.

Réka!
üdv közöttünk. én is az inszemes táborba tartozok igaz most pihizek,éppen ezért amit leírtál a gyógyszerek ára miatt.mi is 3 éve probálkozunk.Szerintem sok kiözös van bennünk igaz én idősebb vagyok egy picit de csak évszámilag.

Rájöttem valamire amit már hamarabb is sejtettem nálunk akkor lesz baba ha teljesen átformáljuk magunkat gondolkodásban és tettekben.A párom is felhagy az örökös munkával és lesz ideje velem lenni.Mert sokat dolgozik és olyankor már nem nyagatom hogy peteérés stb.valamelyik este is 7 órakor lefürdött és lefeküdt,elaludt csak reggel kelt fel én simizem a hátát és nézem a tv.11óráig bizti.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Na szijjjasztok!

Most olyan gyors leszek, amilyen csak tudok, mert lassan ébred a libus :)

Kreka!

Nekem a Kaáliban csinálták az inszemet, és ha kértünk volna, akkor kaptunk volna számlát, de nem kértünk. A dokink azt mondta, hogy az első 4 inszemnek kb. ugyanannyi az esélye a sikerre, de ha 4-ből egyszer sem jön össze, akkor nem kell végigcsinálni a hatot, mehetünk lombikra. A gyógyszerek kb. 10 eFt-ba kerültek, maga a beavatkozás 30 e-be. Clostilbegítet kaptam, Menogon szurit, és Choragon tüszőrepi szurit.
Egyébként én a Forgácsról is ugyanannyi jót hallottam, mint a Kaáliról. Mindneki azt az intézetet dicséri, ahol neki sikerült bebabásodni, nekem ezért a szívem csücske a Kaáli, azon belül is a Kovács doki :) Szerintem az orvos iránti bizalom égetően fontos, így ha pici kétséged is van, és nem érzed igazán jó kezekben magad, akkor gondolkodás nélkül válts!!!
http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id ... umid=16209 Ez egy forgácsos fórum :)

Dido!

Végre túl vagytok a műtéten, nagy megkönnyebbülés lehetett. Most már csak a pihi van hátra a teljes felépülésig, aztán tuti jön a kis babóca :)

Panka!

Timikához hasonlóan sajnos én se éreztem ennyire a Dóri hangulatát, de ha dühös volt, azt igen :wink: Akkor azt látni is lehetett, nem csak érezni :) Csatlakozunk a CTG-utáló minimanók csoportjához :) És ő is halacska-baba, és hozzád hasonlóan mi is márc. 10-re voltunk kiírva utolsó mensi szerint. Méret szerint márc. 3, de végül február 28 volt a nagy nap :)

Timika!

Ne haragudj, de tényleg már ezer éve nem voltam fenn az msn-en :oops: :oops: :oops: Igyekezni fogok, okés? :wink: Kristóf valami elképesztő helyes pasi :) Már nem babás az arca, hanem igazi kisfiús :)

Nomi!

Örülök a zöld lámpának, hajrááááááááááááááá!!!

Rolly!

Ne hülyéskedj, azért nem kell elköszönni! Mi örülünk a havi egyszeri bejelentkezőknek is!

Norwell!

Puszi a kis "éhező" combikáira :) Tisztára Dóris hurkái vannak :) Nagyon ügyesen álldogál az ágyikójában a nagylegény!

Junkó!

Mikor megláttam a neved biztos voltam benne, hogy jó hírekkel jöttél :( Francba :( Azért az jó, hogy elfoglalod magad :)

Nézegettem a táblát, és Syrynx, Ági, Sosi, Sziszka, Szheni, Eszti, Tina, Zsúka, Pupy, Hangyi irgumburgum, hol vagytok??? Csheni, te hogy vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


De tapló vagyok :oops: :oops: Természetesen köszi mindenkinek ismét a Dóri dicsiket :)

Anita!

Az előbb kimaradtál valahogy, bocsi... Teljesen jól látod, egy poronty átformálja az értékrendet :) A párod biztos igyekezni fog annyi időt veletek tölteni, amennyit csak tud!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lanyok!


Norwell, Angie, Dido, Evi, Timika, Juca, Narcisz, Anita es mindenki mas, nagyon szepen köszönöm a biztatast, a szep szavakat! Nagyon rendesek vagytok! Kép

Junko!

Neked is köszi mindent! Es valoban, a 2007 a mi evünk lesz!!! Sajnalom, hogy most egy kicsit melyponton vagy, hidd el, hogy a lombik megoldas lesz a problemankra! Bizz benne!
Es talan azert is jobb lenne minel elöbb elkezdeni mert ki tudja mi lesz a törvenytervezetböl!
Kitartas! Ja, es annak külön örülök, hogy ‘bajlodsz’ az olasszal. Ha tudok segiteni benne szivesen!

Narcisz!

Sajnos nem hiszem, hogy onnan tudok majd jelentkezni, hetfön este Györött alszunk a Revesz hotelben ha ott van esetleg net akkor tudok irni. De valoszinübb az, hogy majd itthonrol.

Fleur!

Mivel holnap mar nem leszek, igy most kivanok Neked nagyon sok boldogsagot Nevnapod alkalmabol!

Szep hetveget mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy ismeretlenűl írok,de amit Gracey írt nagyon felháborított.
Sajnos ismerem a Mátra történetet is,és azt hittem,hogy mégegyszer nem lesz ilyen betegagyu ember.

Gracey

Ha most egy tizenéves csitri lennél akkor még "próbálnálak" megérteni de,aki 38 évesen gyerek vállalásra adja a fejét,az már ezerszer átgondolta a dolgot.Főleg ha nem megy a dolog magától.Gondolom az Igéret Földjén sem mennek másként a dolgok mint itthon.Hosszú hónapok(esetleg)évek telnek el mire valaki sorra kerül.Ez alatt az idő alatt van idő átgondolni,hogy mi is fog történni,vagy mi nem.És esetleg visszalépni.
Nyilván a férjedet ismered,és tudod róla,hogy alkalmas-e az apa szerepre vagy nem.Bár leírtak alapján elég gyerekes és felelőtlen a viselkedése.És talán innia sem kéne annyit,hogy már csak a józanodás segítsen rajta.Ha nem alakalmas, arra ne akkor ébredj rá amikor már két baba életéről van szó.
Már neharagudj, de most bebizonyítottad,hogy te sem vagy alkalmas az anyaságra,ha már most azt kívánod,bárcsak az egyik feszívódna :twisted: .És ha a másik megszületik és nem lesz türelemed hozzá,és a férjed sem segít,akkor mit teszel??
A lányok akik itt a topicban segítettek,tanácsot adtak,támogattak és szurkoltak neked ,hogy sikerüljön a beültetés,joggal érezhetik azt,hogy elárultad őket és a nézeteiket!!Bár nem tudom mire számítottál,hogy milyen válaszokat fogsz kapni?!
Itt mindenki,hőmérővel kel,terhességi tesztet használ reggel,délben este.És azért küzd,hogy végre valahára gyermeke legyen nem azért,hogy ne legyen!!Sajnálom,hogy valakitől elvetted a lehetőséget...

málna2162
 
 


LÁnyok, én ezt az üzenetet kaptam Graceytől!

Narco:

Amit irtal nekem az TEGED MINOSIIIIIT!


Nem is ismersz igazan!

Neked is tudnod kell hisz te is allapotos vagy hogy kimeletesen kell banni , egy csomo gondolat foglalkoztatja az embert .Te nem voltal velem az , haaaat En sem vagyok !

Segitseget kertem tolem nem pedig palcat torni felettem!

Sokat gondolkoztam , hogy mit irjak neked vissza . Nem tudom hogy mielott irtad soraidat egyaltalan gondolkoztal -e!!!!??


Doktorno!

Mar ha az vagy mert ezek utan igen csak ketlem!
Titeket nem feleskettek veletlenul , hogy gyogyitsatok es segitsetek!?

En azt javasolnam szerintem valtoztass szakmat akkor mert nem vagy oda valo!



Igazabol mikozben olvastad soraim nem az volt a celom hogy megbantsalak de sajnos ezt TE hoztad ki belolem!

Ennyi!!



Moni


Móni!
Engem baromira nem érdekelsz, még a véleményed sem. Csak anniyt szeretnék üzenni ezzel a lányoknak, hogy leglább tudják milyen emberrel állnak szemben....
Mindenki döntse el magáét......

Kép
narco
 
 


El is felejtettem mesélni, hogy hétfőn megyünk éneklős-mondókázós-babazenélős klubba. A kerületi újságban olvastam a zeneiskola hirdetését, és úgy megtetszett! Kérdeztem a nőcitől, aki tartja a foglalkozásokat, hogy az nem baj-e, ha a lelkesedésem messze meghaladja az énektudásomat? Aszonta nem baj, van más botfülű anyukája is a csoportban, szeretettel várnak :) Majd lapítok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?