Új privát üzeneted érkezett!

Pankaa!
Nekem van egy könyvem Czeizel-től, és abban azt írja, hogy lehet szépítkezni, hajat festeni is. Ő is a kíméletesebb módszert javasolja, a melírozást. Azért szeretem azt a könyvet, mert nem riógat, nagyon józanul ír mindenről.
Varrattál kismamakabátot? De jó! Már én is gondoltam rá, de nem ismerek egyetlen varrónőt sem, akiben megbíznék. Nekem a nagynéném (második anyukám) az usában varrónő, a felső 10ezernek varr, és tudom, hogy milyen a minőségi varrás. Ezért vagyok válogatós. Igaz, nekem nem is lesz olyan nagy hasam még télen, hogy nem férnék bele a mostani kabátaimba. Tavaszra kell majd jó kis kardigánokat beújítanom. De lehet, hogy veszek egy pancsót, aztán csak magamra dobom, mint ahogy Juca is tette :)
Vendég
 


panka.a ferjem lakkozta a trafokat.ha zug azon talan meg lehet segiteni.egyett elottem probalt ki hogy sikerult-e.
hat csattant meg fustolt is. :shock:
probaljatok meg.ha nem jo akkor meg mindig van lehetoseg egy uj trafora.:)

angi.az asztalosunk szerelte be meg tegnap este.ez bennevolt az arban:)
ne csinald m,ar ez hogy remenyt keltesz bennem :lol:
a hom alacsony,a babahoz biztos.
kicvancsian varom a kepeket.az en fenykepezogepemnek epp toltodik az aksija.

aztan lesznek kepek.

lanyok.most voltam mazsalason :shock:
nyaron.jun-jul voltam 80 kg
egy honapja 76kg.
mai meresem eredmenye 74kg :shock:
az idegeskedesen kivul nem tettem semmit a sulyomert. :P

Kép
monyoka
 
 


Mondtam, hogy ma ráérek! .....

Monyó!
Gratula a súlycsökkenéshez, viszotn az nem jó, ha a stressztől megy le, mert a stressz sokminden egyéb galibát is tud okozni. Például azt, hogy nem essél teherbe. Bár az tény és való, hogy a súlyfelesleg is lehet a teherbeesés akadálya.
A bútorról pedig mielőbb kérjük a képeket.
Hát a mi árunkban sajnos nincs benne a beszerelés, mert mi nem asztalossal csináltattuk, és ahhoz képest, hogy mennyi elem van benne, nagyon olcsón hozzá jutottunk. Az asztalos pont a duplájáért csinálta volna meg, és lehet, hogy nem lett volna ilyen jó.
Nem akarok hiú reményeket kelteni benned, csak mondtam, hogy nekem is alacsony volt a hőm. Ez nem mindig mérvadó. Döntés a te kezedben. Ha nincs baba, akkor azt kívánom, hogy mielőbb megjöjjön.
Vendég
 

 
 

Jó reggelt Lányok!


Nomibogár

Részvétem a nagypapád miatt… :cry:

Juca

A szépség szerintem is nagyon relatív fogalom. Ismerek külsőleg minden mai trendnek és elvárásnak megfelelő lányt, aki emberileg, erkölcsileg a minimumot sem üti meg, és hiába szép a fizikuma, nagyon csúnya embernek látom. Mi még nem találkoztunk személyesen – remélem azért egyszer sor kerül rá – de a képek és az írásaid alapján én úgy gondolom, hogy ne legyenek kétségeid a szépségedet illetően. Csinos, vékony, kedves, mosolygós lánynak látlak, és látunk szerintem többen is, a humorod meg egyszerűen elképesztő. Olyan stílusban tudsz írni, hogy imádom…….


Angie

Akkor mi most egy cipőben járunk, legalábbis költözködést illetően. A mi napjaink is dobozolással telnek, és mikor olvastam amit írtál, mosolyogtam, mert olyan volt, mintha rólunk írtál volna. Szortírozás, átválogatás, ezer éve őrizgetett, borzasztó fontosnak tartott holmik előkerülése, majd emlékek felidézése, végül vacilálás, hogy maradjon, vagy menjen-e. Hétvégén 3 db, 110 literes zsákot sikerült megtömni szeméttel, amit sötétedés után próbáltunk valamelyik környező kukában „elveszteni”…… tudom, nem szép dolog, de a szükség……
:twisted: Tényleg fogalmam sincs, hogy mikor lett ennyi mindenünk :lol:

Anikó

Nagyon jól esett, hogy emlékeztél a költözködésre, köszönöm Neked :)
Bankkal való szerződéskötésre várunk, akik sajnos nem csipkedik magukat, és utána szabad a pálya. Mi már startra készen állunk, vagy a hétvégén, vagy jövő héten szerdán megyünk.
Nagyon rossz érzés ez az átmeneti időszak, mert a régi lakásban már nem, az újban meg még nem érzem igazán otthon magam. Szinte mindenünk dobozokban, zsákokban, a polcok, a képek lekerültek a falról, a szekrények üresek.
Nagyon megható lehetett, ahogy Marci megtudta, hogy kistestvére lesz. Gondolom azóta napi téma köztetek a Pocaklakó. :lol:

Brill

Nagyon fantasztikus párod van, de ezt úgy is tudod, igaz? Nagyon jó apuka lesz belőle szerintem. Örülök, hogy láttad Minibrillt! Csuda jók az UH képek!!!

Bogi

Nagyon szép a kislányotok, gratulálok!

Junko

Hogy vagy? Sokat jársz az eszemben……
Nagyon szép volt a vers, köszönjük

Timika

Kristóf nagyon szép, és milyen kis huncut :lol:

Nárcisz

Nagyon eltűntél, remélem minden rendben. Írjál valamit kérlek!!

Tina

Ideje volna egy új zebrának! Szurkolok, hogy hozzál nekünk egyet!

Hú, de hosszú lettem.... :twisted:

Legyen szép napotok!

Puszi
Borsó
borsó
 
 


Angie!
Én is kérdeztem Anikótól a Vichy krém nevét a striák ellen, de még nem válaszolt, estleg elárulnád?
Nem akarlak elkeseríteni, de a kicsomagolás még annál is rosszabb, mindennek új helyet kell találni, és utánna 1 hónapig nem látod viszont a dolgaidat :lol: Mivel mi már sokat költöztünk, úgy szoktuk csinálni, hogy ha én bepakoltam, beküldöm a férjemet a konyhába, és minden ajtót, fiókot kinyittatok vele, hogy lássa mi hol van, és ne kérdezgessen folyton :lol: Meg amíg elmagyarázom neki, hol mi van, addig én is jobban megtanulom. :D
Kabátra én is kíváncsi vagyok!

Monyó!
Valami lesz atv-vel, de én akkor nem leszek a lakásban! :wink:
Jó, hogy sikerült fogynod, bár az tényleg nem praktikus, ha a stressztől van.Meddig vársz a mensire?(teszt?)
Hőről csak annyit, hogy tudomásom szerint az emelkedést a progi okozza, így ha alacsony a hő, és van baba, akkor talán alacsonyabb a prigi is, amit ugye kéne kezelni.Szóval nem áltatni akarlak, de nem olyan drága egy teszt, ennyit megér, és ha negatív, akkor agyban megnyugszol tudat alatt, és talán napokon belül meg is fog jönni.Nálam legalábbis így működött. :roll:

Na megyek, csinálok spenótos lasagnet, egy kis lebbencs levessel.
Képzeljétek, már meg tudom különböztetni a babó mozgásait, hogy mikor milyenje van(számára kényelmetlenül fekszem, újság, könyv van a hasamon, dúdolok neki, vagy éhes vagyok).Mostanában úgy veszem észre, hogy csak bal oldalon fekve jó neki, a jobb oldalamon fekve addig rúgdos, míg meg nem fordulok, akkor nyugiban van :roll: Ja, és még a takarót sem gyűrhetem magam alá, mert az sem tetszik neki!Ezek lehetnek valós dolgok, vagy csak én ruházom fel jelentéssel a mozgásait?Bocsi a hülye kérdésekért :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Brill!
Még két nap, és átlépsz a 13. hétbe!!!! Felfogod ezt???

Anikó!
Neked sincs már sok hátra!!

Pankaa!
Igen, tudom, hogy a kipakolással még több gondunk lesz. Főleg, hogy most nem lesz még pénzünk minden szekrényt beszerezni, megcsináltatni, ezért lesz, ami marad dobozban még tavaszig. Úgy kell pakolnom, hogy amire nincs nagy szükségünk, azt külön. Minden dobozra ráírom, hogy mi van benne, és megszámozom őket, majd csinálok egy "leltárt" a végén. A férjem szerencsére nagyon önálló, és azokat a cuccokat, amik őt is érintik, már megtudakolta, hogy mibe/hogy pakoltam. A kipakolásnál is lesz rá gondja, biztos.
Nincs tapasztalatom mozgás terén, de szerintem abszolút elképzelhető, hogy a babák jelzik, ha valami nem tetszik nekik.

Valaki kérdezte, hogy dobozt kapunk-e a költöztetőktől. Hát mi nem akartunk sok pénzt fordítani a költözésre, ezért csak a bútorainkat szállíttatjuk költöztetővel. Az összes többi cuccot apósom viszi a kisbuszával, meg mi a kombinkkal. Van olyan költöztető cég, aki be is csomagol, de valahogy nincs kedvem másra bízni a személyes cuccaimat, na meg az 100 ezrekbe kerül. Így megússzuk 30e-ből.
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Tényleg nagyon csinos vagy a képen. Nem tudom honnan ez a bizonytalanság magaddal szemben, fotót láttam rólad, semmi okod rá. És egyébként is.
Borsóval egyetértek.

Tina!
Köszi hál Isten megoldottam az urológus problémakört. Egy barátnőm ismerőséhez megy így nem kell beutaló és soron kívül is fogadják. Nagyon jól jött ez most ki. Ma megy szegény. :shock:
Neked drukk, hogy baba legyen.

Monyó!
El is hiszem hogy felvillanyoz a bútor. Majd fotó esetleg?

Borsó!
Akkor nektek is jó házbelakást kívánok. Hamar otthon fogod magad érezni. Nekem pl. már szembe se jut a régi lakás.
Megvagyok, jobb nem lévén várok a menzire ami már közeleg.

Brill!
Valahol egyszer leírtad a lombik menetét, de nem találom! Nem tudod mikortájt írtad?
Vendég
 


Sziasztok!

Junkó:
Brill a lombik menetét még nekem írta le amikor bekerültem ide, az augusztus eleje, a 621. oldaltól nézd meg.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Nomi!

Részvétem a nagypapád miatt :cry:

Jucmuc!

Nov. 3 mindjárt itt van, és akkor okosabbak leszünk :)

Juca!

Kingával nagyon-nagyon csinik voltatok ám!
Dóri egyedül még nem tud felülni, de ha leültetem, akkor percekig is eljátszogat a fencón ülve, de ha gondol egyet, akkor már vetődik is hanyatt. Úgyhogy mellette kell lenni :) Édi lehet Kinga, ahogy négykézlábazik :)

Panka!

Na jó, keddig kibírom pocakfotó nélkül :) Szerintem simán lehet, hogy meg tudod különböztetni a különböző mozgásokat. Manócskád nagyon talpraesett, már most el tudja érni, amit akar :) Dorci azért is reklamált, ha picit szorosabb volt a bugyi, ami rajtam volt. Olyanokat tudott odasózni, hogy lestem.
Én terhesen nem festettem a hajam, de azt hallottam, hogy elvileg lehet. Szülés előtt kb. 2 héttel azért beadtam a derekam, hog csinin várjam a nagylányomat :)

Tina!

Nekünk ugyan nem porszívós orrszívónk van, hanem a fejőgép motorjához lehet csatlakoztatni egy orrszívó adaptert, de szerintem nagyon jó. Mondjuk a Dórinak erről más a véleménye, de hát nem őt kérdezted :twisted: De tényleg, nagyon kis szelíd szerkezet, és jól kihozza a trutykát. A hangjától fél a pipi, meg utálja, ha lefogom a fejét, de ha muszáj, akkor muszáj :( Inkább, mint egy arcüreg-felszúrás :(

Monyóka!

Gratula az új konyhához! Biztos tök jó lett:)

Brill!

Jucával teljesen egyetértek doki ügyben. Hiszen nem csak magadat bízod rá, hanem a babát is. Ha picit is ellenérzésed van, akkor válts! Szívből tudom ajánlani a dokinénit, akinél én szültem. (Nem véletlenül tukmálom ám mindenkire :lol: :lol: :lol: )

Borsó!

Nektek is mihamarabbi beköltözést kívánok. Azért van a dobozból öltözködésnek is egy hangulata :)

Nekem meg feküdnöm kéne amíg alszik a pipi, mert iszonyat módon leamortizáltam a derekamat. Úgy közlekedek, mint aki nyomot keres. Nem tudok kiegyenesedni. Király :evil: Peeig tegnapra már sokkal jobb lett, de én hülye beiktattam két jó hosszú sétát és ügyintézést a törpivel, és estére megint ko lettem :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Junkó:

Megnéztem a 624. oldal tetején van Brill írása és amit név szerint nekem írt abban lesz amit keresel.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a hiányolást, nagyon aranyosak vagytok :)
Semmi különösebb nincs. Szuper volt a hétvége, és nem voltunk itt. :)

Borsó!
Merről merre költöztök? Mesélsz az új fészekről?
Igen, minden rendben van. Nóci szeretne kijönni az oldalamon néha, és Angi a megfordulást gyakorolgatja. Most ez egy picit nehéz időszak nekem, olvaslak titeket, de csak fekve tudok írni pár mondatot. Úgyis pihenésre ítélt az orvos. :)

Fleur!
Jó, hoyg ilyen hasznos dolgokkal tudod magadat elfogalalni. Mivel az asztalnál sem nagyon tudok ülni, ezért nekem ezs zóba sem jöhet.

Anikó!
Sikerült eljutnod Ózdra az apukádhoz?
Mi újság veled?

Juca, Kati!
Köszönöm a választ. Legalább el tudok indulni valamilyen vonalon. Anyukám már intézi is a házassági kivonatot. Azt hiszem valami szülésfelkészítő tanfolyamra kellett volna járnom, de nem bírok padban ülni sokáig, így nem vállakoztam rá.

Junkó!
Nagyon sajnálom, hoyg így nekikeseredtél a dolognak. Remélem azért ez a roszz lelet ismerete is előrelépést eredményez. Drukkolok az inszemhez, hogy minél hamarabb eljöjjön már, és sikeres legyen.

Kacsa!
Ígérd meg akkor, hogyha legközelebb fája fejed, akkor mindenképpen dokihoz mégy, vizsgáljanak ki. Mondd meg neki, hoyg ez azért nagyon gyakori. Jobb megnyugodni.
Elmex gél: Azt olvastam ki, hogy mivel nagyon nagy a fluorid tartalma, ezért shockos állapotot okozhat. A fluorid nagyon reagála vízzel, illetve elvonja azt. szerintem ha minden rendben van, akkor felesleges terhességed közben használni, főleg ha doki nem mondja. Ha a doki kifejezetten kér rá, mert van valami, akkor csak kis menniységekben, inkább többször keveset. Vigyézz, hogy ne nyeld le a gélt, jó sokszor öblítsd ki a szádat utána, közben.

Csibe!
Nagyon vároma beszámolódat, mindenképpen elolvasom :)

Angie!ű
Köszönöm, hoyg mellettem vagy a krémes dologban :)
Ez az AVON terhességi csíkok ellenimkrémja, plusz mellápoló zselé most már. szerintem érdemes használni. Közben a babaókat is masszírozom, és nagyon szeretik :)


Tina!
Köszönöm neked is a választ.
A férjem majd elmegy kiváltani a TAJ kártáyjukak, az övét is kell majd :)

Évi77!
Már 108 cm :):):)
Akkor a védőnőinket össze lehetne kötni :) Tanulhatnak egymástól, hogy hogyan kell rosszul csinálni. Hála Istennek engem nem ijesztget, mert nem tud anniyt, hogy tudna ijesztgetni. de beszélni azért jó vele.
Mi van Dórival?

Norwell!
Kende nagyon kis szépség :)
Az a baj, hogy nem ott szülünk, ahol házasodtunk, és csak így veszik az apa nevére autómatikusan.

Annácska!
Peti hogy van? Izgi még al epke?
Már a szopipárna is megvan :)
Baromi jól jöttünk ki, mert 2 huzattal 6180 Ft volt. Kértük a vásári kedvezményt is. Tegnap voltunk érte. A 17. kerületbe 3 óra volt, mire megkártuk, csak szegény drágámat nem szerettem volna egyedül hagyni az útra sem :)


Jucmuc!
Hát persze, hogy sikerülni fog nektek. mindent megteszel érte, amit csak lehet. Tudom most nehéz elképzelni, és amíg a kezedben nem tartod a babát( nagyon kezemre áll már, hogy babákat) , addig el sem fogod hinni :)

Csheni!
szomorúan olvasom, hoyg mi trötént veled. merre vagy most? Tud valaki rólad valamit? nagyon aggódom érted. :(

Niki!
Bizony a sáv elején vagy :)
Várom az sms-edet, vagy a hívásodat :)
Anyukák aggódása természetes. Nagyon várja már a nagy eseményt, ahogy mi is. :)

Brill!
örülök, hogy végre volt egy szupi ultrahangotok. Elvileg az SZTK-ban sem kellene ilyennek lennie. Nem gondolkodtál másik helyen? Vagy ragaszkodsza dokihoz?
Elvileg nekünk is lesz még egy utolsó felvett UH-nk november 3-án. De VHS-re, utána be kell digizni. Nem tudom mikor lesz majd fent az oldalon, de már nagyon várom. Vsizont egyre rövidebbek az UH-k, egyre kevésbé kibogozhatóak a lányok.

Bogi!
örülök a képeidnek. Nagyon szép kislányod van :) és ahogy gondolkodik :)

Nomi!
Sajnálom a nagypapádat. Közel álltatok egymáshoz?

Tina!
Még egy fontos adalék az orrszívóhoz. Bár abbaák már 3 éves korukban tudják fújni az orrukat, de olyan 4-4,5 éves korig inkább ne. Az a kürt, ami összeköti a garatot a középfüllel, még nem teljesen fejlett, nem tud lezárni, így gyakorlatilag a taknyot felfújatjuka gyerekkel, így középfülgyulladást okozva. Nekem nagyon sokszor volt ilyenem, iszonyatos fülfájásokkal a fújatás miatt, de hát akkor még nem voltak orrszívók.
Mi már eleve ilyen mellszívót vettünk, Évi77 ajánlására, a pesztonkát, aminek van ilyen funkviója is, a baba is szabályozhatja, ha akarja. Majd meglátjuk beválik-e. ha nem,a kkor a porszívós módszer.

Panka!
Szerintem abszolút jól érzed a babádat. És egyre többet fogsz megtudni arról, hoyg mi jó neki. Mi úgy vettük észre, hogy a rugdosás egyben egy kommunikációs forma is, tehát nem mindig jelent rosszat. Viszont már azt is meg lehet különböztetni, hogy miért rugdos éppen :)
Ezek nagyon szuper érzések ugye?


Na enniyt bírtam összeszedni egy óra alatt. Most már befekszem az ágyikómba :)
Puszi

Kép
narco
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sz.Heni!
Nagyon köszönöm, Mindjárt neki is látok.

Nomi!
Sajnálom a papáddal történteket.

Narco!
Köszönöm a drukkokat. Remélem egyszer majd nekem is "babák"-ra áll majd a kezem. :D A férjem meg aztán pláne.

Évi!
Kövesd Nárcisz példáját és sipirc az ágyba. :)
Vendég
 


Évi77!!
Meghalok pipitől!!!
Most ugrott be, ahogy olvastam az üzidet, hogy kértél pocis képet. Hát, inkább még nem fényképezném magam, mert az az esti pocak inkább puffadást. Majd ha már reggel is hozza a formáját.

Nárcisz!
Örülök, hogy jól vagy, azaz bírod még a nagy pocakot, a lányok ficánkolását. Neked most nagyon sokat kell pihenned.

Pankaa!
Elég hiányosan olvasok vissza, mert a te üzidnek is csak felére reagáltam. Nem mondott konkrét nevet Anikó, de feltételezem, hogy a gyógyszertárban fogják tudni, ha mondom, hogy mire kell.

Megyek ebédelni, bár ma nem kívánok semmit, sőt, iszonyatosan ég a gyomrom. Lehet, hogy be kell vennem egy Rennie-t. Eddig még összesen 6-ot vettem be, amióta terhes vagyok, inkább elviselem, amíg lehet. Most viszont már nagyon rossz.
Vendég
 


Sziasztok!

Lombikosok!
Csak egy kérdés. Mitől függ a short vagy long??? :shock:
Vendég
 


Nárcisz!
Köszi, reméltem,hogy nem csak képzelődöm :D Igen, tényleg nagyon megható, hogy így "beszélgetünk".Annyira szeretem ŐT!!!!És rendes is, ha megkérem mászon odébb, mert nyomja az oldalamat, rögtön reagál rá.Azt is észrevettem,hogy szereti, ha vakarom a hasamat.Biztos viszket a háta :lol:
A petefészkek ilyenkor hol vannak?Maradnak lent, vagy emelkednek a méh növekedésével?Én utóbbira tippelek, vhogy ez most nem jut eszembe, hogy is van.Mert éjszaka, ha alszok(aludnék :evil: ) a bal oldalamon fekve vmire nagyon rá tud feküdni, és úgy szúr,mintha sokat futottam volna, csak az a másik oldalon jelentkezett még régen.De helyzetváltoztatásra elmúlik, és nappal sem érzem soha.Ezért gondoltam,hogy a petefészkemmel babrálhat, azt már kisebb korában kinézte magának :lol: Dehát párna is kell :wink:
Jó pihenést neked!A stria elleni krémet mikor kezdted el használni?

Évi!
Mindketten csíkosban?!Ez jelent vmit! :wink:
Jobbulást a derekadnak!Miért írtad,hogy esti fotó?Reggeli nem jó?Este csak a kajától, meg apuffadástól nagyobb, az nem ér! :roll: :lol: Ja, szoros bugyi ismerős.:-)

Angie!
Majd megkérdezem a patikában.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Nagy öröm, hogy ilyen ügyes és jó fiacskád van! :D Tejcsihez grat! :)
Várjuk a hosszabb születéstörténetet. :D

Nomi!
Részvétem... :cry:
Vizsgálati eredménynek örülök! Midjárt zöld az a lámpa!!! :wink:

Aniko!
Apának is az a kép a kedvence! :D A telefonján ez volt eddig háttérként..., tegnap ugyan váltott egy másikra, mert szerintem Ő sem tud betelni Vele!!! :wink:
Ha jól számolok, lassan Te is egyesével kapod a progiszurit!!! :wink: Jelentem nekem ma van az u-t-o-l-s-ó!!! :D

Junko!
Szép volt a vers! :)
Férjednek drukk mára! (Igaz, lehet, már végzett...)
A leírást gondolom, már megtaláltad Sz Heni segítségével! :D Látom, beindult a kutakodás!!! :wink: Helyes. :D

Bea!
Holnap várjuk Ádi pontos méreteit és persze, hogy befordult-e!? :)

Timi!
Úgy sajnálom Kristófot! :( Remélem, hamarosan rendbejön!
Annyira jók a fotók!!! :D Nagyon zabálnivaló Kristóf még mindig!!! A szemei pedig továbbra is "hű-ha"! :D

Angie!
Apás nap volt! :lol: (holnap is! :wink: )
Pakolásra, mit mondjak...? Először is, lassacskán... Aztán meg, átérzem! Én rettenetesen rakosgatós vagyok. Örököltem... :lol: :lol: :lol: Nem is tudom, mi lesz, ha egyszer költözni fogunk??? :shock:
Holnap megyek 12. hetes UH-ra! :D
Az émelygés nálam néha-néha... Pocakom viszont... :lol:

Évi!
Jaj, nagyon örültem, hogy leírtad a "formás" szót!!! :D Én is ugyanezt éreztem, amikor megláttam! :D Egy gyakorlottabb szem p pedig megerősített! Kép
Természetesen itt jegyezném meg a témához kapcsolódva, hogy Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a dícséreteket!!! Kép
Dóricica olyan kiegyensúlyozott mindig! :D Tiszta "nőci"!!! :D És olyan nagy már Ő is...

Jucmuc!
Szerintem is említsd meg az inszemet! Ne legyen időhúzás!
Novemberben is kellenek zebrák!!! :wink:

Juca!
Nagyon jók vagytok a képen!!! :D
Tessék nagyobb önbizalommal lenni magad iránt!!! Mert igenis csini vagy! A belső értékeid is egyértelműek!!! Kép

Tina!
Nem mérsz hőt? Drukk még!!! :wink:

Borsó!
Neked is jó pakolást! :)
A bank lassúsághoz meg kitartást!

Monyóka!
Máris jobb olvasni a soraidat! :D Mit tesz egy konyhabútor? :lol:
Afogyáshoz gratula! Ez is egy megvalósulás kezdete!!! :wink: Folyt köv!!! :wink:

Nárcisz!
Szép a pocakméreted! :D
Nagyon várom a lányokról a felvételeket! Azt írod, hogy kevésbé kibogozhatóak lesznek... így biztos, hogy számítok majd az útbaigazításokra! :wink:
A kórházban soha nem a dokim csinálja az UH-got... Ez a szokás. Ő "csak" szöveges írást kap az állapotról... Lehet, hogy más lenne, ha Ő csinálná... :roll: Így olyan futószalagszerű az egész. Az, meg hogy hol fogok szülni??? Tudva a kórházi háttérinfókat... :roll: Majd kialakul. :wink: Én továbbra is bízom, hogy nem bánom meg a választást! (Juca, Évi azért köszi! :wink: )
Nikiről nincs hír?

Sziszkáról!
Mindig elfelejtettem írni (bocsi :oops: ), hogy mégis elköltöztek, úgyhogy most nincs net Náluk... Azt írta közvetlenül a gép szétszedés elött, hogy amint tud jelentkezik és puszil Mindenkit! Nem vagyok jó postásnak... :oops:

Nem tudom, ki maradt ki...
Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!
Most jó sokat írtam:)

Juca
Kinga nagyon édes. Megnéztem a linket és nagyon felkeltette az érdeklődésemet a könyv. Azt hiszem, hogy meg is veszem, még akkor is ha most nem aktuális. Köszi a tippet.
Pedig kell az önbizalom, jó, hogy a férjed segít ebben. Nagyon átérzem, mert ebben én is hasonló cipőben járok. Bár én most már kezdek helyre rázódni.

Pankaa, Szti, Angie, Nomibogár, Tina, Jucmuc, Narco, Monyoka, Juca, Évi, Norwell, BorsóKöszönöm a bíztatást.

Norwell
Kende baba nagyon kis helyes vasgyúró.

Kakas :)
Köszönjük a születéstörténetet. Nekem az a rész tetszett a legjobban, hogy ficsúr kipotty :).

Angie
Hát igen a 3 cm az hatalmas :). Jó növögetést nektek.

Nomibogár, Anikó, Annácska
Már meg is csináltam a fényképeket a művekről, de annyira nem vagyok profi a letöltésben, meg felrakásban, úgyhogy majd kérem férjem segítségét :).

Anikó
Amúgy köszönöm jól vagyok. Csak nem sok kedvem van vissza menni dolgozni, pedig már nemsokára kell. Tegnap is voltam gyógytornán, és a héten megyek úszni is. Most már tényleg kezdem úgy érezni, hogy visszanyerem az erőmet és ez nagyon jó érzés.

Jucmuc
Tök fura nekem, hogy ennyit kell várnotok az eredményre, de az bíztasson, hogy mivel a HSG már megvan és ok, a következő ciklusban indulhat a babagyártás, ha már a vérvételek is megvannak. :). Szorítok!!!

Ági
Boldog szülinapot!

Monyo
Hát nem egyszerű nálatok a helyzet. Nagyon szorítok neked, hogy ne kelljen ezt a folyamatot végig csinálnod. Most úgy érzem nekünk itt egyszerűbb a dolgunk, úgyhogy befejezem az ilyen dolgok miatti nyavalygást. Ha nem volt PE-ed, akkor, akkor fog megjönni, amikor kedve tartja. Szorítok, hogy ne kelljen sokat várni. Próbálj kicsit megnyugodni. Mellesleg lehet azért vagy agresszív, mert nem jön meg.



Junko
Mi az, hogy katasztrófális? Meg sem próbálják az inszemet? Kitartás, ha neked nincs bajod és neki vannak használható spermái, akkor szerintem az orvostudomány megoldja a problémátokat.
Sajnálom, hogy rossz érzéseid vannak. Amúgy vitamin szedéssel próbálkozhatnátok. Mit dolgozik a férjed?

Kacsa
Nagyon csinik a rucik. Helyes a pocak. Ami meg a táblát illeti elhiheted rajtunk nem múlik :). Szerintem a mese figurás bordűr jó ötlet. Amúgy is lehet, hogy túl aktivizálnák az élénk színek a babócát.


Bea

Csak ne rohangálj össze vissza nagy pocakkal :). Hú ez izgi, hogy megint születik egy baba.

Heni
Ha olvasol majd, kitartás neked! Veled vagyunk és nagyon szorítok!

SzHeni
Sajnálom, hogy ilyen negatív tapasztalatok érnek. Sajnos szerintem nehéz olyan meddőségit, ahol mindenki kedves és figyelmes. Kitartás nagyon szorítok nektek!

Pankaa
Több szerencsét a TV vásárláshoz!

BrillÖrülök, hogy láttad mini brillt és megnyugodtál.

Tina
Akkor nagyon szorítok! Jövő hétre. Vagy az már ez a hét?

Gracey
Nem kövezünk meg, de feltétlenül tedd le minél hamarabb. Mikor HSG-n voltunk ott mesélte a néni, hogy ő a koraszülött babákkal foglalkozik és sokan azért koraszülöttek, mert a mamájuk dohányzott. Neki meg végig kell nézni, ahogy a babák küzdenek, hogy levegőt kapjanak. Ha más nem ez biztosan elriaszt.

Bogica
Csodás a lányod.

Timika
Jó ez az előke:). Biztos, ami fix?:)

NomiŐszinte részvétem. Kitartás és előre a vizsgálatokért, már nem sok van hátra. Próbálj ne görcsölni a témán.

Sok pusza

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Timika!

Nagyon szep kisfiu Kristof! :D

Juca!

Ti is nagyon csinik vagytok a kepen! :D
Annyira aranyos vagy! En is nagyon varom mar a talit! :D Az orvos tud mindent, a koromat, azt is, hogy mi mar kezdenenk az inszemeket, van egy dosszienk amiben minden rögzitve van. Megprobaljuk meggyözni a jövö heten.



Junko!

Igen, sajnos ket het. :( Nem tudom en sem mi tart ilyen sokaig. Eddig mindig a közeli korhazba vittük, ahol 3-4 nap alatt megvolt az eredmeny. Most viszont a meddösegi központ kerte, hogy oda vigyük, talan azert is mert nem csak egy sima spermiogramma neznek mast is. (swim-up)
Egyebkent minket is inkabb csak jobban összekovacsolt ez a dolog. Nalunk föleg en vagyok az aki jobban elkeseredik de a ferjem mindig kihuz a gödörböl. :)

Angie! :D

Igen, sajnos igy van. Itt is meg a TB.-n felül is kell mindig fizetni a ticket dijat ami vizsgalattol függöen valtozik. Nem beszelve a magan rendelesekröl!

Nomi!

Igen, en is ebben bizom most! :)
Orülök, hogy mindent rendben talalt az orvos, meglatod hamarosan jön az a baby! :D

Nagyon sajnalom a nagypapadat! :cry: Fogadd öszinte reszvetem!

Monyo!

Köszönöm, rendi vagy! :D Orülök a konyhabutorodnak, es persze annak, hogy jokedved van! :D

Evi!

Igen, nagyon varom mar! Köszönöm! :D

Narcisz!

Köszönöm Neked is a biztatast! Nagyon rendes vagy! :D

Brill! :D

Mindenkeppen mondjuk majd neki. Attol felek csak, hogy majd megint a gyorsito bogyokat erölteti. A multkor is azt mondta, hogy az inszemmel sincs sokkal több esely! Pedig szerintem van. Na majd meglatjuk!

Virag!

Nagyon köszönöm! :D


Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Mindjárt visszaolvasok, de előtte önző módon magunkról:

De. voltam terhesgondozáson, ahol is orvul megcsapolt a vámpírnéni, levett 5 vagy 6 kémcső friss piros nedűt. :( AFP és egyéb címen. De legalább ezzel is előrébb vagyunk és már számolhatom a napokat a genetikai UH-ig!!!
Pöttömkéhez is behallgatóztunk!!! Jó nagy ketyegés volt odabent!!! :)



Juca!

Nem emlékszem, hogy tegnap írtam-e, de nagyon kis csini Habcsókotok volt! És Te is nagyon csini voltál!

Amit pedig a saját szépségedről írtál, abban maximálisan egyetértek Veled! Én is pont ezen mentem keresztül: önbizalomhiány, kisebbségi érzés, petrezselyemárúsítás. És nekem is az eski volt az a nap, amikor úgy éreztem, hogy én vagyok a legszebb a világon!!! És akkor azt se bántam volna, ha a világ összes fotósa idejön és engem fotóz!!! Sőt, még Apánál is csinibbnek éreztem magam. Mert ő valahogy alapból is jó pasi (nekem legalábbis), de az eskin is csak ugyanolyan jó volt, mint máskor, hétköznap. Én viszont tuti csini lettem, ami a hétköznapokon messze nem vagyok!

Angie!

A kajákon ne próbálj meg eligazodni! Nekem volt olyan reggelim, hogy az első 2 falat kijött, utána egy fél óra múlva folytattam a megkezdett parizeres kenyeret és azzal már semmi gond nem volt ...

A költöztetéses soraid felébresztették bennem a mi, 1,5 évvel ezelőtti költözésünk emlékét. Mi nagyon kis trükkösek voltunk, mert az új lakás a fsz-en van és kintről pont elérhető magasságban van a párkány. Otthon mindennpara összepakoltunk 1-2 dobozt és az éj leple alatt minden este el-el cuccolgattunk. Így a végére már csak a nagy dolgok, a bútorok és néhány apróság maradt. Én is utáltam nagyon, hogy sokáig nem volt meg sok bútorunk és addig igencsak nehéz otthont teremteni, amíg mindennap azzal küzdessz, hogy mi hol van és hova tedd, hogy ne legyen rumli. Nekünk pl. fél évig a cipősszekrényünk egy megbuherált nagy doboz volt, amin kartonlapok voltak a polcok, cipősdobozokkal kitámasztva! :lol: Minden ismi azon röhögött, mikor meglátta. De mostmár azért csinosodunk mi is. Bár még van bőven csinosítani való, de egyre kevesebb.

Évi!

Te meg pihizz!!!

Bugyi dolog ismerős, bár Pöttöm még nem reklamál, de engem is zavar, ha bevág. Úgyhogy a régi M-es popómmal már az XL-es bugyóknál tartok. De mi lesz később??? Nagymamabugyogó??? :lol:

A csíkos rucis fotó nagyon tünemény!!!

Narco!

Ígérem, hogy megyek dokihoz, ha ismét jön a fejfájás rémség!

Köszi az Elmex-es véleményt. Én is hasonlókra jutottam. Elvileg azért kellene, mert tán a fogaim, ahol összeérnek, ott romlanak és gondolom, ott akarná dokibácsi erősíteni őket. De inkább hanyagolom a gélt és mosom alaposan, aztán majd ha meglesz Pöttöm megyek mihamarabb ellenőrzésre, hogyha baj van, kezeljük!

kacsa14
 
 


Most csak rövid...

Gracey!

Cigivel kapcs. Felnőtt ember vagy. Lombikba kezdesz, annak minden vonzatával, és mégis dohányzol. Ha annyit mondok felelőtlen, akkor nagyon finom vagyok. Ha annyit, hogy önző, hedonista akkor reális. Ezen nincs mit szépíteni. Persze még van időd... (Másfelől, ha jól emlékszem fodrász vagy. Éppen elég vegyszert szippantasz a munkád során, amit el kell viselnie a szervezetednek, és a leendő baba szervezetének is. Nem kell a szükségeset még tetézni)

tjuca
 
 


Lányok!

Minkenkinek köszi az önbizalombombát :-)

Évi!

Este rendelj hátdögönyt párodtól. Nagyon jó a kép Pipiről, már olyan nagylány.

Narco!

Pihengess, de azért néha adj jelet!

Virág!

Örülök, hogy kezdesz a réginél jobb formába jönni. Önbizalom. Nehéz ügy. Pedig te még főnök is vagy. Hát igen az önbizalomhiány a szüzek kiváltsága... Na Kingának láthatóan nincsenek e téren problémái. Már ilyen pici gyerekeknél lehet látni, ki milyen, na ő nagyon extravertált.

Kacsa!

A saját esküvőn is jó volt, de most a kis HabCsóka nagyot emelt a kisugárzásomon :lol:

Panka!

Na igen a rugdosás bizony kommunikáció! Utcsó hányós időszakban, amikor kisuhantottam a kajcsit Kinga még rúgott is. A győzelem mámora később a bordatámadás lesz, na azért az már egy más dimenzió :twisted:

Juci!

Már kíváncsi vagyok nagyon Rád!

Borsó!

Nagyon aranyos vagy. A borsó meg a héja, biztosan nagyon jó Héjad van :lol:

Na dobok én is egy-két képet:

A bizonyos négykézlábazás:
heroikus küzdelem, elképesztő arcmimikával


Kép
majd nyugdíjas pózban elbabrálgatva

tjuca
 
 


bocs, az előbb rossz gombot nyomtam

folyt köv:

Kép

tiltott gyümölcs (még a szagélmény sem volt elég riasztó :-))

Kép

Másik kedvenc a repülőzés, na ezt sok percig, mintha előírnám
Kép

A játszószőnyeg virága kalpagnak sem lenne utolsó :-)
Kép

És végül olyan régen készült már olyan kép, amin valóban Kinga van, ahogyan én a hétköznapokban látom. Tudom nem ez a legmosolygósabb, meg nem is történik semmi, de nekem ez a kedvencem:
Kép

Na most jó sok képpel bombáztalak Titeket :lol:

tjuca
 
 


Juca!

Nagyon édi a kiscsaj és ez a séró!!!

Lányok!

Ilyet még nem pipáltam! Végre beleendültem a vasalásba és legyűrtem a sok hetes elmaradásom, erre kitört a vasalódeszka lába. Kinyírtam a deszkát ... :cry:

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit korábban sikerült leülnöm.

Köszönöm mindenkinek a bíztatást -Angie, Juca, Borsó, Junkó- csak a mai napot átnézve, de sajnos nem jött be, amit vártam. Türelmetlenségemet már nem sikerült fékeznem, ezért ma reggel csináltam egy újabb tesztet. Sajnos eredménytelenül, ugyanis az is negatív lett. :cry: Dühömben vagy elkeseredettségemben már bőgni tudnék. Ha legalább nem éreztem volna, akkor annyira azt a peteérést, amennyire éreztem, akkor legalább nem várnám ennyire. Ez a várakozás a legrosszabb. Az egyik munkatársam szerint az is lehet, hogy egy cisztám van és az miatt nem mutatja ki a terhességet a teszt. Az is eszembe jutott, hogy közben volt egy provokált pé-m és akkor sikerült összehoznunk és még azért nem mutatja a teszt. Én már nem tudom, hogy mit gondoljak. Mindenesetre most úgy döntöttem, hogy várok még 2-3 hetet és ha addig sem lesz semmi, akkor bejelentkezek dokihoz. Aznap reggel csinálok még egy tesztet, aztán annak függvényében elmondom, hogy mi a "panaszom".
Bocs, hogy most ennyit írok magamról, de ezt muszály volt kiírnom magamból. Tudom, hogy másnak ennél sokkal komolyabb problémáik vannak és én csak ne szólja egy szót se, hiszen még csak most kezdünk el próbálkozni. Csak annyira jó lenne, ha sikerülne...
Na jó, ennyi elég lesz belőlem.

Fleur!
Örülök, hogy jobban érzed magad. Visszamenni dolgozni, hosszabb kihagyás után mindig nagyon nehéz (én max. 3 hétig voltam egyfolytában eddig szabin, de szörnyű volt ismét visszaállni), de csak idő kérdése és újra belerázódsz a dolgokba. Mindenestre addig is kíméld magad és tonázzál, ússzál jókat, hogy helyre tudj rázódni! Várjuk az alkotásokat!

Brill!
Most, hogy így olvasom az írásokat nekem is megfordult a fejemben a hőmérőzés, bár nics mihez viszonyítanom. Eddig nem igazán foglalkoztam vele, mert nagyon jól megéreztem a pé-m idejét.

Narco!
Köszi, hogy így leírtad ezt a váladék eltávolítási dolgot! Szerencsére én is azt tapasztalom, hogy jó az orrszívó.
Te pedig pihengess, kímél magad és ha tudsz, azért pár mondat erejéig jelentkezz! Ja és a haskörfogatot végig érdemes mérni szerintem, mert az is számít, hogy mennyire növekszik egyenletesen. Amúgy nálunk meg is követelik a mérését és módszertani előírás is.

Panka!
Szerintem nyugodtan lehet melíroztatni, főleg ha az nem is ér hozzá a fejbőrödhöz.

Évi!
Neked is köszönöm a véleményt. Reméljük Dóri egy idő után majd csak kibékül az orrszívóval. Hallottam már olyan sztorit is, hogy egy kisfiú nagyobb korában Ő maga vitte oda az Anyukájának, jelezvén, hogy le kéne szívni. :)
Ez a kép nagyon jó lett Rólatok!

Juca!
Tünemény lányatok van! Ha vannak még képek, akkor bombázz bennünket nyugodtan! :)
Ami a külcsínyt illeti, én is úgy gondolom, hogy az igazi szépség belülről fakad. Ahogy az írásaidat olvasom, abból arra következtetek, hogy egy nagyon kellemes egyéniség lehetsz, jó társasági ember, odafigyelsz másokra. A szépség, ahogy más is írta elszáll, de a belső értékek megmaradnak. Próbálj meg egy kis időd szánni magadra és tedd azt, ami jól esik. Csak úgy...

Hú! Ezeket most jól esett kiírni magamból és legalább, amíg írtam, addig sem agyaltam.
tina82
 
 


Tina!
Nekem az utolsó mensim tréfált meg ennyire, és esett rosszúl, mert én is nagyon vártam a babót.Így a következő hónapban alig mertem reménykedni, de végülis az volt a tuti befutó. 8)
Végülis ti is nemrégóta próbálkoztok, az én felméréeim szerint a baráti körben átlag 6 hónap volt, csak 2nek jött össze elsőre, így én is számítottam a 6 hónapra, de szerencsére csak a fele lett belőle. :D
Nektek is ezt kívánom!
Igen, pé. utáni 2 hét borzalmas lassan telik. :?

Juca!
Nagyon helyes kiscsaj ez a Kinga hölgyemény!A papucs is nagyon tuti :lol:
Ki az a baba ott a képen?Barátnő gyereke?
Repülőzés tényleg jó, legalább magától tornázik. :D
Az elmerengős kép tényleg olyan kis valós, póz nélküli, megértem miért az a kedvenced. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


szóval ez a fa áll a házunk előtt, reggel fotóztam le, mert olyan gyönyörűen sütötte a nap, de fényképen nem jön úgy vissza.
A másik a babatakaró, amit varrattam, nagyon puha anyaga van, nem olyan durva,mint amiket lehet olcsón kapni.A rugi meg kínai, de kivételesen jó minőségű(nek látszik).

Szép estét!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Lanyok, koszonom a reszetet a nagypapamert. 90 evesen az emberek meghalnak, ez az elet normalis menete...

Monyoka: az jo, ha csokkentettel egy kicsit a sulyodbol:) tedd rendbe a ciklusod is:) en nem lennek olyan nyugodt, hogy ennyi ideig nem jon meg (gondolom eddig is rendszertelen volt, igy etettem), ez mar meger egy kivizsgalast. Nem remisztgetni akarlak, de legjobb tisztazni a dolgokat. Addig is vigyazz magadra, es ne stresszelodj sokat. Latod, a konyhabutor-aldomas utan egesz feloldodtal:) En is kivancsi vagyok a butrodra!

Tina: sajnalom a neg. tesztet...

Angie: biztos lesznek meg emelygosebb napjaid :wink: Sok erot a koltozkodeshez, es nagyon vigyazz magadra!

Brill: Mar 12. het?! varjuk az uh-kepeket, biztos megint nagyor nott Minibrill:)

Fleur: nem gorcsolok a teman, valahogy megtalaltam a lelki nyugalmam is, es tudom, hogy legkozelebb sikerul:) Csak most azert temazok annyit ezzel a mensivel is, mert orulok neki, hogy (ugy tunik) helyreall a testem a regi kerekvagasba...Te hogy erzed magad? Kitartoan jarsz tornara? Minden jot!

Juca: Cigivel kapcs. osztom a velemenyed:) aki babat akar, az gondoljon foleg a babara...Nem tudom, miert nem erzed magad szepnek, vonzonak:) Szerintem minden no megszepul a terhesseg alatt, utana meg meg szebb:) Ezt minden ismerosomrol elmondhatom, aki az utobbi idoben babasodott :wink: Es ha meg a ferjed is ugyanazon a velemenyen van, hat tessek szepnek erezni magad! Ja, es meg egy dolog: a 3 napos ciklust en sem tartom okesnak, mar tavasszal is mondtam a dokimnak, hogy ez nekem nem tetszik...mert hat nyalkahartyavastagsag, megtapadas, stb. Most meg ugy orulok ennek a szep mensinek, mint a husveti csokinyuszinak :roll: Kinga-kepek lehengerloek!!!

Kacsa: szep kis dolog...a vasalodeszkat kinyirni :lol: most majd hasznalhatod szorfozni :wink:

Narco: jo, hogy jelentkeztel, es hogy minden ok veletek. Simi a lanyoknak, es kitartas!

Pupy, Aniko! Keveset jelentkeztek, ugye minden ok?

Lanyok, bocs hogy folyton a mensimrol beszeleg, de olyan boldog vagyok tole:) Es az utobbi napokban nagyon jo kedvem van(a papam halala ellenere, remelem megbocsat nekem), a parom is megjegyezte, hogy egyfolytaban bolondozom :lol: Egyszeruen erzem, hogy minden rendben lesz ezentul :wink: Kuldok nektek is egy kis pozitiv energiat:++++
Legyetek jok!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Pankaa

Húú, nagyon fantasztikus érzés lehet, amikor érzed a babó mozgását. Élvezd ki ennek az időszaknak minden percét! Jaj, én is úgy szeretném ezt átélni majd egyszer!
Gyönyörű a kép a fáról! Hogy te milyen ügyes vagy, hogy ilyen szép ágytakarót tudsz csinálni!

Angie

Én sem szeretném, ha idegenek pakolnák össze a dolgaimat, főleg nem ilyen borsos áron. Szóval marad az esténkénti szortírozás, dobozolás.
Szerencsére a párom szállítmányozással foglalkozik, így autóra nem lesz gond, és nagyon baráti áron „megússzuk”.
Már mindennel készen vagytok az új házban? Nem raksz majd fel képeket?

Junko

Mi volt az urológusnál? Gyere mesélj, mit mondtak a párodnak?
Én már megsirattam ezt a lakásunkat, mikor aláírtuk a szerződést. Első közös fészek, nagyon le volt pukkanva mikor vettük, pénzünk nem volt, így mindent mi csináltunk. Nagyon a szívünkhöz nőtt. Remélem az újat is meg fogom tudni szeretni ennyire.

Évi

Mi történt a derekaddal? Jobban vagy már?
Dóri csodaszép kislány! És milyen csinosak vagytok így együtt!

Narco

Jaj, de jó, hogy előkerültél. Nagyon sajnálom, hogy egyre nehezebb. Tartsd be az orvosi utasítást, és pihenjél sokat. Mozgékony kis lánykáid vannak, még egyelőre a pocak „korlátozza” őket, de ha már kibújnak jól megfuttatják majd a szüleiket. :lol:
Néztem a vonalzódat, hihetetlen, hogy már a 31. héten jársz! Hipp-hopp, és már kinn is vannak a lányok!
Most Budapesten lakunk, de Szigetszentmiklósra költözünk. Új és nagyobb lesz az új otthon. Remélem lesz majd kivel megosztanunk……

Fleur

Örülök, hogy jobban vagy, és lassan minden visszaáll a rendes kerékvágásba. Sajnos dolgozni muszáj, megértem, hogy nincs kedved a visszatéréshez.

Juca

Nagyon kedvenc film a Forrest Gump, és az „olyanok vagyunk egymásnak, mint a borsó meg a héja”. Biztos furcsán hangzik, de tényleg úgy érzem, hogy ez a mondat nagyon igaz ránk.
A Héját imádom !!!!!
Nagyon jók a képek Kingáról. Azt hiszem ezt már írtam, de szerintem már most egy óriási egyéniség a lányotok. Az utolsó kép pedig „megszólal”, annyi érzelmet fejez ki a nézése.

Tina

Szerintem a legjobb helyen panaszkodsz. Bár nagyon sajnálom, hogy szomorúak a soraid, és nem örömhírt közöltél. Most próbálj meg megnyugodni, mert ha nincs senki a pocakodban, akkor úgyis nemsokára megjön, viszont ha lakik már ott valaki, akkor nagyon nem tesz jót neki az idegeskedés! Szorítok, hogy hamar sikerüljön!

Lányok, én ma megint elvesztettem a hitemet, és újra csalódnom kellett az emberekben.
Banki hitelügyintézés……
:evil: Emberek felelőtlenül végzik a munkájukat, játszadoznak mások pénzével, életével.
Hova tűnt a becsület, a tisztesség, és a segítőkézség? Emberségről már nem is beszélve.
Bocsánat, csak teljesen el vagyok keseredve.
Nincs nagy baj, mert persze mindent meg lehet oldani, és ugyan késve, és tele feszültséggel, de költözünk, de azért kihagytam volna az életemből ezt a fejezetet.

Ma nagyon belelendültem, majd visszafogom magam

Jó pihenést mindenkinek

Puszi
Borsó
borsó
 
 


Kép kep

zeusz a macijaval alszik

Kép kep


ocsem:mi lesz ebbol?? Kép kep

hat ez lett :P

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!!!

No, végre itt, az utóbbi két nap ölég sűrű volt, úgyhogy azért nem tudtam írni, no de majd most, csak győzzétek olvasni! :twisted:

Nomi!
Őszinte részvétem… :cry: És a napok el fognak telni, ne aggódj! Örülök a pozitív gondolkodásodnak! :)

Kacsa!

A suttogó titkai című könyvvel én is vigyáznék… Bár nem olvastam, csak a kivonatát, de ott eldurrant az agyam, amikor azt írja az esti altatással kapcsolatban, hogy ha ordít a gyerek, akkor is hagyni kell, és csak x időnként menj be hozzá. Na, speciel ehhez nekem nem lenne idegzetem! :evil:

Bogi!
Nagyon édes a kislányod!!! És Te is irtó csini vagy, meg sem látszik Rajtad, hogy szültél :) (bezzeg rajtam… :roll: )!

Brill!
Na ja, észre sem veszem, aztán már a csirkecombot rágcsálja! :D Minibrill iszonyú édes!!! Jaj, énisénisénis újra!!! Annyira jó volt babásnak lenni! :D

Jucmuc!
Sajnálom a mensit… :(

Gracey!
Nem szekállak a cigi miatt, mások már megtették… De arra kérlek, gondold meg, mert egy kisbabát szeretnél a testedbe fogadni, akinek nem gyárkéményre van szüksége!!! És az nem elég, hogy azonnal leteszed, mikor megtudod, hogy terhes vagy, mert addigra a fő szervek már kialakultak… :roll:

Bea!
Nyugi, nyugi, nyugi!!! Nem mindenkinek leányálom a terhesség, főleg az utolsó két hónapban jön a neheze. Kitartás, már nincs sok hátra! Utána majd mástól leszel fáradt, de azonnal el is felejted, ahogy ránézel a kisfiadra… :wink:

Junko!
Anikó szó szerint azt írta, amit én is akartam, és nagyon jó példa az egyik baráti házaspárunk. Hajtás, stressz, munka mindenekelőtt, no pihi, és négy évig vártak az első babára. Aztán elmentek két hetet pihenni, na mit gondolsz, mi történt? 8) Ja, és a második baba másfél év után minden nehézség nélkül megfogant… :)

Szalai Heni!
Szerintem terhesség alatt nem csinálnak rákszűrést, nehogy baj legyen, nekem nem csinált a doki, mondjuk előtte fél évvel voltam rákszűrésen.

Timika!
Kristóf kész férfi már!!! Az etetőszékes kép a legjobb! Jobbulást a drágámnak! :)

Évi!
Köszi a gyógypuszikat, átadtam, és úgy tűnik, használ. :D A második fogija fehéredik rettentően, úgyhogy szerintem hétvégére (legkésőbb jövő héten) megint eggyel nő a család fogállománya… :twisted:

Juca!
Pelenkázásból mostanában nálunk is mindig karateóra lesz… :twisted: Négykézláb hintázás??? :shock: Húúúú, ez igen, nemsokára mászni fog Kinga! Úgy nézem, hiperszuper gyerekeink vannak! :D Eszméletlen jók a képek a lyányról!!! Ja, és hogy is vagyunk a szépséggel? Nem hinném, hogy Kofának rossz ízlése van. Nagyon csini vagy a képen, és a másik, hogy nem egyetlen dologból áll a szépség!
Kinga átalussza már az éjszakát? Hogy álltok ezzel?

Monyó!
Gratula a fogyáshoz, de dádá az idegeskedés miatt! Nem tesz jót a babaprojektnek sem, tudod jól! Gratulálok az új konyhádhoz, nagyon szuper lett!!! Zeusz tök édes a képen! :)

Panka!
Nem, teljesen igaz, amit írsz: a baba jelzi, ha úgy fekszel, ahogy neki nem jó. Kende is mindig akkor rugdosott óriásiakat, ha a jobb oldalamon feküdtem, a bal oldalamon fekve csak dugogatta a testrészeit, tehát akkor jó volt neki… :wink: A végén én már a sarkát is meg tudtam fogni, isteni érzés volt! Nagyon szép a takaró és a rugi is! Jézus, most nézem, már túlvagy a félidőn!!!! :shock:

Narco!
Ja, az már más. Nálunk egyértelmű volt, úgyhogy ezért nem is kérték az anyakönyvi kivonatot. Avon krémhez: a vége felé már nem használt… De masszírozónak tökéletes, elhiszem, hogy a lányok szeretik! :)

Angie!
A Rennie-t nyugodtan szedheted, amíg terhes vagy, sőt, nagyon megdobja a magnézium-szintet! Volt, hogy én is megettem egy levéllel egy nap alatt… :wink:

Virág!
Igyekeztünk jó munkát végezni… :P

Tina!
Nagyon sajnálom, nem erre számítottam… :( De mindenképp menj el dokihoz, mert ez nem oké, hogy negatív a teszt, és nincs mensi!

Borsó!
Ez a híres-nevezetes demokrácia, és annak minden hátulütője… Ahol az ember már nem érték, lesz@rják a fejedet, a lényeg, hogy pénzed legyen… Bocs, hogy ilyen negatív vagyok ezzel kapcsolatban, de tényleg nagyon sok az ilyen eset… Nem megfelelő emberek a nem megfelelő helyeken. Én csak azt nem értem, minek megy oda dolgozni, ha nem odavaló, legalább annyi önkritikája lenne... :?

No, és akkor végül rólunk egy kicsit: Kendém most szunyál, délután bejártuk Győrt, vásárolgattunk pár cuccot (pl. harisnyát neki, 1400-ért, azt hittem, a pofám leszakad, még egy női necc sem kerül ennyibe…). Meg elintéztem a gyedes papírokat, nemsokára már azt kapok. Ma lett Kendém négy hónapos!!! :D És irtó ügyi, simán átfordul hasról, vissza még kell neki a segítség, de nemsokára az is menni fog. Álló nap be nem áll a szája, giiiii, ööööö, eeeöööö, meg hasonlók… Imádnivaló! :D Most megyek is, fáradt vagyok eléggé…

Puszi mindenkinek (és bocsánat, ha valaki kimaradt)!

Kép
Kép
norwell
 
 


Szép Jó estét mindenkinek!
Sajna a védőnéni ma JÓL rámilyesztett!!Ugyanis Ő megvan róla győződve,hogy Ádika nem karácsonykor fog születni,és nem is előtte!Ő november végére tippel,max.december elejére!De Ő is mondta,hogy a 35.héttől bármikor! :shock: Nagyon sokkolt a hir! :shock: tudom,hogy LASSAN itt az ideje,de azért azt nem hittem volna,hogy ennyire GYORSAN!!!! :shock:
Már megvan Ádikának mindene!!! :) Még a pelenkázó komódra kell vennem pelenkázó párnát!Viszont a mérleggel bajban vagyok!vajon melyik éri meg jobban?Venni,vagy kölcsönözni???KI TUDJA??
Küldök nektek két pocis képet!És mára búcsúzom is!Holnap jövök a méretekkel!!Mindenkinek szép,és JÓ éjszakát kivánok :wink: Kép Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!



ok Lanyok nem vitatkozom senkivel, mert igazatok van, eddig is tudtam de most mar leteszem megint mielott terhes lennek nem akkor mikor megtudom.

Mondjuk szombattol, es akkor meg a beultetes elott leraktam megint.

A baj az , hogy nem tudok jonni mert most este fel 9 -re ertem igy is haza es itthol is teszek veszek holnap meg 8 -ig leszek az uzletbe igy keson erek haza megint , bocsi olvaso uzemmodba kapcsolok de ..............leszek.




Na, de majd kotelezo fekvesnel bepotolom es sokat beszelek veletek.


Tjuca :D :

Leteszem , de nem vagyok hedonista csak bagos .Aki nem dohanyzik az nem tudja vagy megis dohanyzol?

Mindenkinek aki irt nekem :D :D :

Koszonom a jo szavakat majd jovok lanyok bovebben.





Puszi: Moni
gracey
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt!

Borsó!
Köszi a takaró dícséretet, de írtam, hogy varrattam.Bár én is meg tudtam volna csinálni, de gép csak anyáéknál van vidéken, meg 500 ft-ért inkább babráljon vele a varrónő :wink:
Kívánom neked, hogy te is mielőbb megtapasztalhasd ezt a csodás érzést!Hivatalos dolgok sosemmennek könnyen sajnos, nem könnyítik meg az ember dolgát, de remélem elfelejtitek, mikor beköltöztök az új kéróba!

Nomi!
Nagyon örülök, hogy ilyen jó paszban vagy!! :D Fő a pozitív gondolkodás!Így a babó is hamarosan jönni fog!
Köszi az energit, én kaptam belőle! :D

Monyó!
Naggggggggggyyyyyyyyon édes a cicád!!!!!Imádom a macsekokat(bár most mellőzöm őket)!És akonyhabútor is szépséges!

Norwell!
Én is olvasom a Suttogót, bár az alvós résznél még nem tartok.De!Vigyáztam egy kisfiúra, aki minden alvásnál iszonyat hisztit vágott le, így a szülei elhatározták, hogy tenni kell vmit, mert tarthatatlan lett a helyzet.Vettek egy könyvet, és abban is az volt, ha csak azért sír a gyerek, mert nincs kedve aludni, vagy hisztizik, akkor jó módszer az, ha először 5 percenként, majd 10, 15, 20,stb. megyünk be hozzá, és nem vesszük föl, csak elmondjuk neki, hogy itt vagyunk vele, megsimizzük, és kijövünk.Így a gyereke láthatja, hogy nincs magára hagyva, de most nem az van amit ő akar, és nincs mese, aludni kell.És bejött nekik, bár ők is nehezen viselték, főleg amikor már 40 percnél jártak, de azóta nincsennek ilyen problémák vele, és a kistesóját is hagyja aludni :D Én nem tudomhogy fogom majd csinálni, de mivel sikeresnek láttam, talán jó módszer lehet.De ne legyen rá szüksége senkinek!
Ja, vmijét nekem is dugogatja a jobb oldalon, kis gombóc van olyankor ott.Vagy a popsi, vagy a feje, de inkább utóbbi, és nyújtózik, mert olyankor a másik oldalon rugdos.:-)
Pont most számoltam én is, hogy 3 hét múlva már a 3. trimesztert kezdem!

Bea!
Húú, nagyon szép nagy pocakod van!Nov. vége??Az már csak 1 hónap!Nem csodálom, hogy sokkolt a hír!Nekem már most mondta a védőnő, hogy nagy baba lesz, hát majd meglátjuk.
Drukkolok nektek!Alvással hogy állsz?

Szép napot nektek, megyek tornászni egy kicsit.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Borsó!
Köszönöm az érdeklődést. Hát szegény férjem belekerült a sűrüjébe. Látom már rajta azt hogy kezdi felfogni a dolog nem olyan egyszerű. Ugyanazokat a lépcsőket kell végigjárnia mint nekem.
Urológián megvizsgálták. Van egy kis sérve vagy micsoda, de ezt eddig is tudtuk, ám azt mondták nem vészes. Most ez a doki elképzelhetőnek tartja, hogy itt a gond. Újra kellett ma reggel anyagot vinnie. Szintén ma volt vérvételen ahol homronokat néznek. Nov 6-án hasi és here UH. Aztán majd meglátjuk ha gond van műtét. :shock:
És tudod mit mondok? Nem értem. Ha gond van mi a francért nem tudott ez egy éve kiderülni. A sérv akkor is ott volt. Miért tréfált meg minket az élet és váratott halál fölöslegesen még egy évig, amiből így műtéttel lesz másfél is. :evil: Mindegy.
Más. No igen az első közös lakás azért mindig más. Nekünk igazából a mostani az eslő közös, és imádom. Kicsit lepukkant, kicsit ilyen-olyan de szeretem.
Veletek most mi van egyébként? Lehet írtad, de akkor figyelmetlen voltam. :shock:

Gracey!
Helyes a döntésed a cigivel kapcsolatban. De ne is szokj vissza rá.

Brill!
Ma megint UH? Újabb fotó? Szuper és már a bűvös 12 hét. :D Várunk.

Monyó!
Szuper lesz a konyhád. Nekem is annyira tetszik a mi bútorunk, pedig kicsike, hogy a mai napig szoktam csak úgy nézegetni.

Norwell!

Hát a 2 hét nyaralást mi is "rááldoztuk" sajnos nekünk ez nem jött be. De lesz ez még így sem. :)
No ez mit jelenthet: giiiii, ööööö, eeeöööö :shock: :D

Jucmuc!
A férjem is optimista volt eddig. Most hogy beindultak az ő dolgai, lehet sok-sok nehézséggel, azt hiszem nekem kell átvennem ezt a szerepet.

Virág!
Olyan menedzser féle egy cégnél sok-sok feladattal. Vitaminnnal fogunk próbálkozni, de nem akarok erőszakoskodni, legyenek meg a vizsgálatok.
Hát számot nem írnék, hogy mennyire kevés, de eléggé. Inszemre nem elég a doki szerint, de én lehet kierőszakolok egyet. Csak egyet az én megnyugtatásomra. Majd elválik jövő héten.
te gyógyulgatsz/pihengetsz?

Tina!
Még nagyon az elején vagy, kérlek ne vedd ennyire komolyan a dolgot. :!: Ezzel még ráérsz, és elronthatod az elejét a próbálkozásnak. De azért sajnálom a nega tesztet.


Megyek, sziasztok.
Vendég
 


sziasztok.

a kepek nagyon jok.imadok kepeket nezegetni.meg meg sokat :P

juca.szerintem igenis szep vagy.minden teren.

koszonom a dicseretet.zeusz es a konyham neveben is :lol:

lanyok tegnap olvastam a szomszed topikban hogy egy lany ugy terhes hogy nem volt pozitiv az lh tesztje.ez egy picit most remenyt adott.
tunetem meg mindig nincs,nagyon ritkan belenyilal a cicimbe(szerintem csak akkor ha ra gondolok)meg ami fura,hogy rengeteg tojasfeherjem van.ha legugolok vagy valami szo szerint folyik belolem. :roll:
ilyenkor mindig azt erzem hogy megjott es rohanok megnezni,de semmi.
ha a hom nem lenne alacsony akkor nagyon remenykednek.
ma 36.7 :(

Kép
monyoka
 
 


ja meg azt hozzatennem hogy a sresznek oka van(adosag a szuleim iranyaba)ha ez megszunik akkor fogok lenyugodni.
nem kertunk adtak de utalok tartozni.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Látom, ez a Suttogós téma sok mindenkit "felkavart". Egyértelmű, hogy minden illyen dolgot fenntartással kezel az ember. Én sem ezt tekintem bibliának. Most elolvasom, ami megragad, megragad, ami nem, az meg nem. Aztán meg majd nevelek ahogy sikerül ...

Nem szokta vki. nézni a Zone Club-on a Vásott kölykök c. műsort? Röviden arról szól, hogy viselkedési-, alvási-, evési problémás gyerekes családok beköltöznek egy házba és 1 hétig, pszichológus figyeli őket és segít nekik. Persze itt is van sok eltúlzás, hülye amcsi szülők néha olyanokat csinálnak, hogy a hajam égnek áll, de szerintem azért az infókat megszűrve sok hasznos dolog van benne.
Hétköznaponkánt du. 4-kor van.

Egyébként most olyan könyvet keresek, amiben a csecsemőápolás gyakorlati kérdései vannak benne, pl. hány fokos vízben fürdessünk, hogy fogjuk meg a gyerket, mikor vigyük először levegőztetni, stb. Mert ezek egy része konkrét adat, ami azért nem csak vélemény függő. Pl. nem mindegy, hogy 20 vagy 40 fokos vízben fürösztöm a gyereket, mert az egyikben megfagy, a másikban meg megkopasztom. Szóval, ilyet nem tud vki. ajánlani? A Picik és kicsik-et már dícsérték, ezt ismeri vki.?

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Elnézést az eltünésért de rengeteg dolog összejött….most is itt vannak a villanyszerelök! Kép

Panka! :D
A Vichy krémet pont megelözésre kell használni ha már ott vannak a csikok azt már nem tünteti el semmi! :shock:
Fehér-zöld a doboz és magyarul is rajta van hogy TERHESSÉGI CSIKOK ELLENI KRÉM!
Nagyon édi a takaro meg a ruhácska!

Nomi! :D
Öszinte részbvétem a papád miatt! :(
De tényleg gyönyörű kort élt meg!
Örülök,hogy ennyire pozitvan látod a dolgokat! :D

Juca! :D
A kisfiamnak szeretnék egyenlöre rendelgetni csak mert én a 28-ik hétig nem veszek a babának semmit!Nem vagyok babonás de ezt a kisfiamnál is betartottam!Meg ellesem a taktikát,hogy is kell csinálni! :wink: !Nagyon édesek a képek!Csinik vagytok az esküvöi képen!

Bea! :D
Brutál a pocakod! :shock:
Hu mekkora!!!!!!!!

Timika! :D
Gyönyörű nagyfiad van!
Mit mondott az orvos?
Nekünk van egy inhalátorunk amibe sooldatot kell tenni és gözölög amit be kell lélegezni(nem meleget)és az feloldja a váladékot mindenhonnan föleg az arcüregböl!
Nem tudom hogy Kristofnál esetleg nem javasolták e mert utána ugy le lehet szippantani a nozit hogy csuda!!!!

Angie! :D
Ráéreztél!A GAP-et imádom!Sokat hozattam már kintröl csak hamar kinövi és most kellene megint!De Jucáékra rátelepszem! :lol: Tegnap voltam 2 in 1 nevü kismama üzletbe és vettem két szuper kismami farmert!Nem a legolcsobb kategoriába tartozik de nagyon jol néznek ki!

Évi! :D
Örülök,hogy a kispipi ilyen kis közvetlen lett! :lol:
Nálunk általába a hajléktalanok jöttek be leszolitás terén én meg gyorsitottam hogy még véletlenül se jusson oda gyerekhez!!! :lol:
Nagyon édesek vagytok a képen!

Tina! :D
Nem értem hogy mi lehet!
Nem tudsz egy vérvételre elmenni?

Monyo! :D
Gyönyörű lett a konyhád!
Ezt nevezem!
Zeusz zabálnivalo!Van neki alvo társa?!
Gratulálok a fogyásodhoz!


Borso! :D
Remélem hamarosan rendezödik a helyzet!
Jo lesz nagyon az uj helyen,meglátod!
Amikor majd szépen csinositgatod a lakást egyre jobb érzés fog eltölteni!

Brill! :D
Gatulálok a 12.-ik héthez!!!! Kép
Ma csuriba vagyok érted!

Nárcisz! :D
Ari vagy hogy emlékszel miért is megyek Ózdra!
Még nem jutottam el,valamelyik hétvégén fogok menni!
Te hogy vagy?

Junko! :D
Szegény párod!
Az urologiai vizsgálat 100x rosszabb mint bármi!
Mond meg neki hogy egy hős!!!!


Kacsa! :D
Émelygésed?

Norwell! :D
Ezek az árak engem is sokszor megdöbbentettek!
Tegnapelött elkellett mennem köntöst venni a kisfiamnak!
14.000 ft volt majd nem elájultam!De muszáj volt megvennem mert az uszáshoz kell neki és ezt az eggyet találtam pedig bejártam a félvárost!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Szia Anikó!

Köszi! Mostmár jobb. A napközbeni non-stop émelygés megszűnt. Már csak a táplálékokkal kell újra megismerkednem. De igyekszem nagyon! Tegnap pl. főztem, citromos csirkecici + rizs és ettem is belőle 2x. Ma meg rántott pipicicit és krumplipürét tervezek csinálni.

kacsa14
 
 


Lehetséges, hogy 11 óra óta nem írt senki??? Hol van MINDENKI??

Sziasztok Lányok!
A tegnapi émelygős nap ma folytatódik. Nálam úgy látszik, hullámokban jön. De bírom, tűröm, és örülök, hogy jelez a szervezetem, hogy minden rendben.

Tina!
Eddig még nem késett ennyit a mensid? Lehet, hogy gyenge tesztet használsz? Milyet vettél? Én azért még drukkolok neked, hátha mégis van pocaklakód. Ha pedig nem, nem szabad elkeseredni, hiszen ahogy te is írod, még csak most kezdtetek el próbálkozni.

Anikó!
A Baby GAP az én kedvencem is. És azért vagyok szomorú, mert mostanában nem tervezek kimenni, és nem tudok betankolni belőle. Addig csak szemeztem velük, hogy ha majd aktuális lesz… Most hogy lassan aktuális, nem jutok hozzá. Az E-bay-en láttam jókat. Na majd onnan. Pociképet kapunk? Én már nagyon kíváncsi vagyok, hogy 8. hét óta mekkorát nőtt. Az enyém még semennyit. Ma reggel méretkeztem, és fél kilóval kevesebb vagyok, pedig elég sokat eszek, néha folyamatosan. Ez hogy lehet? Merthogy nem hányok, amitől esetleg fogyni lehetne.

Brill!
Várlak az UH után. Ma mobil képet kapunk?

Bea!
Hatalmas a pocakod. A védőnő milyen alapon mondta neked, hogy egy hónappal korábban fog jönni a baba? Ne parázz be ettől, mert a van olyan védőnéni, aki fölöslegesen riogat. Lehet, hogy te pont kifogtál egy ilyet.

Monyóka!
Nagyon szép lett a konyhád. Nálunk sem lesz minden berakva egyszerre, mert a konyhagépek még nem érkeztek meg. De a költözésre minden meglesz (remélem).
Igen, lehet terhesség bizonyított pé nélkül is. Én is élő példa vagyok, hiszen meggyőződésem volt, hogy kimaradt a pé-m, és hát azóta is itt csücsül Manócska a pocimban :D

Borsó!
Nekünk ez lesz az első közös lakunk. Eddig az enyémben laktunk, amit eladtunk, hozzápótoltunk, + kölcsön, és bátran belevágtunk az építkezésbe. Már alig várom, hogy rendezgethessem a cuccainkat.
A banki ügyintézéssel kapcsolatban nekem sincsenek jó tapasztalataim. A mi hitelünk ugyan jól alakult, viszont a vevőnkké (akinek eladtam a lakásomat) elég viszontagságosan. Emiatt is csúszott az építkezésünk kezdése. 10 millió forintot 3 hónapig folyósítottak. És bizony nem csak a banki szektorban, hanem ha szétnézünk ebben az országban, minden területen csalódnia kell az embernek. Kitartást!
A házunkról dobok egy képet. Már bent vannak a nyílászárók, csak azóta nem készült fénykép. Még bent festeni kell, parkettázni. A hideg burkolatok már bent vannak. Nov 13-ra ezek elkészülnek, utána már csak a külső burkolás marad. Lehet, hogy nem költözünk be, csak odavisszük a cuccainkat, és néhány hétig anyuéknál fogunk lakni.

Bogárka!
Örülök a pozitív gondolataidnak, érzéseidnek. Ez már több mint fél siker :)
És köszönöm az erőt! Szükségem lesz rá.

Junkó!
Úgy tudom, Didó férjének is hasonló gondjai vannak, és náluk is a műtétet mondták megoldásnak. Műtét után akár spontán is teherbe lehet esni, ha neked nincs komolyabb problémát.

Gracey!
Helyes döntés!! Tartsd is be!

Pankaa!
Én is tervezek majd szép dolgokat csinálni. Remélem, ha már otthon leszek, lesz hozzá energiám, hogy magam megcsináljam. A fán igenis látszik, hogy milyen gyönyörű, és ha még hozzáképzelem azt, amit a gép nem tud visszaadni, akkor még szebbnek látom.

Norwell!
Egyelőre úgy néz ki, hogy 1 Rennie is segít, igaz 3 óráig hat max. Kendének boldog harmadéves szülinapot kívánok!!

Kacsa!
Ez a vasalódeszkás story nagyon tetszik, bár szerintem te nem örültél annyira neki, amikor szétesett.
Tanulnék az ötletedből, de mi az elsőről kellene hogy kidobáljuk a cuccokat :) Viszont az a cipősdoboz ötletet lehet hogy átveszem, még nekem is beválhat.

Jucmuc!
Lehet, hogy előbb-utóbb itt is fizetni kell majd a TB-n felül is a szolgáltatásokért. Mondjuk az rendben is lenne, csak ne vonnák le a fizetésünknek majdnem felét.
Hamarosan teszek fel egy táblát, hogy mi melyik nap érne rá találkozni. Jól emlékszem, hogy 20-21-22-t mondtad, hogy neked jó lenne?

Virág!
Ekkora kihagyás után nem csoda, hogy nehezen veszed rá magad a munkábaállásra. 3 év babázás után már lehet, hogy jobban kívánkoznál vissza. Reméljük annak is hamarosan eljön az ideje. Én ezért drukkolok nektek nagyon-nagyon.

Pupy!
Merre vagy? Várunk!

Szisz!
Remélem, hamarosan lesz net és tudsz jönni. Hova költöztetek? Pest?

Niki!
Finiselsz!!! Gondolok rád sokat-sokat! Könnyű szülést kívánok.

Rolly???????

Dido????????

Zsúka????????

Puszó!
Vendég
 


Évi77!
Hát ez tipikus kép rólatok, nagyon szuper :)

Junkó!
Picit megpróbáltam neked utána nézni, hogy mi a short meg a long, de azt valami olyan jött le, hogy a short protokoll alatt gyorsabb gyógyszerezést értenek. tehát az előkészítés a lombikra nem hónapokig történik, hanem 1-2 ciklus alatt. De igazán nem találtam róla semmit.
Gondolom, hogy dühös vagy ezért az egséz sérves ügyért. Igazából nem értem hogy tudták, hoyg babát akartok,mégsem csináltak semmit. Ez nagyon szomorú. De hátha ez már meghozza az eredményt. Volt már rá példa.
Naná, hogy drukkolok neked, és abszolút megértelek.
Úgyis esélyed lesz a több babára egyszerre. :)
Férjed hogy viseli?

Angie!
A Rennit nyugodtan szedheted, mert írtam már, hogy milyen jótékony hatásokkal rendelkezik. A nyelőcsövedet meg nem érdemes kinyírni, bárki bármit mond.
Pihenek is sokat. Állandóan az ágyban fekszem, csak 1-2 helyre moccanok ki, akkor is a férjemmel, hogy nehogy egyedül menjek. Viszont most nagyon fáj a csípőmnek aza része, ahol a babák kijönnek, így néha olyan vagyok, mint egy rokkant.
Na nem panaszkodom, csak számomra nagyon furcsa a helyzet. :)

Panka!
Biztos, hoyg nem képzelődöl. Olyan aranyosak tudnak lennia babák, amikor sikerül velük felvenni akapcsolatot. természetes, hogy szereted a picikédet, én is nagyon szeretem az enyéimet :)
A petefészkek lent maradnak. Nekem a 25. héten alul UH-zta a doki, mert az is szóba jött a fájdalom eredőjeként.
De pl fájhat bal oldalon közép távon a vese, vagy a húgyvezeték, de a bordád szintjében a lép is. Nem tudom milyen magasságban fáj neked.
Stria elleni krémet a 8-9. héten kezdtem azt hiszem, de addigra a mellem már csíkos lett, így azt cseszhettem (jobban nem tudom mondani).
Nagyon szupi a takaró, és a fás képet is köszönöm. ez az ősz annyira szép.:)

Brill!
A Margitban nekem sem a doki csinálta, de mindig adtak képet, és mindig nagyon aranyosak, rendesek voltak. Nem is ezen múlott a dolog.
Sziszkát várjuk :)

Fleur!
Mi újság veled? Picit elvesztettem a fonalat :oops:

Tina!
Nagyon sajnálom a negatív tesztet. És még mindig nem jött meg? Nem lehet, hogy stresszelsz valamit, vagy később volt a pé? Hányadik anpon vagy most? Mindjárt nézek egy táblát...
A cisztát pedig felejtsd el, mert attól nem lesz negítív egy teszt, nem is tudom hogy gondolta az ismid.
nyugodtan írd le, ha valami bajod van, én szívesen meghallgatlak.
szerintem is előírás lenne a haskörfogat mérés, de hát ugye a lustaság nagy úr.
Pihengetek, nem is nagyon tudok mást csinálni. :)

Nomi!
Simit átadtam, örültek neki, köszönik szépen.:)
Azért éán sajnáloma nagypapádat, mert nekem szinte egy sem volt. :(

Borsó!
Bizony 31. hét befejeződött....parás egy alaphelyzet... :)
Házba költöztök? Szigetszentmiklós jó hely, lakott ott egy barátnőm.

Monyo!
Jó fej macsekod van.
Hogy funkcionál a konyhád? Élvezed ugye? :)

Norwell!
Micsoda árak vannak... Kendének sok puszi :)

Anikó!
Igen emlékszem. Köszönöm elvagyok. Fentebb írtam már, hogy kicsit nehezen, 1-2 fájdalommal, de elvagyok itthon. Már nincs sok, de nem tudom, hoyg várom-e még a végét. :oops:

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Ugye emlékeztek még rám?
Csak az elejét olvastam el a lemaradásomnak Bocsika! :oops:

Angie!
Vonalzó önálló életet él de lehet hogy le is veszem nem sok értelme van.

Kacsa!
remélem jól emlékszem neked voltak a rucikák fenn amik nagyon nagyon édik.Merre is laksz? Felénk itt az Alföldön csongrád megye
szokott lenni vásár és mi is szoktunk járni és nagyon jó gyerek dolgokat lehet kifogni A legutobb olyan édi babakocsit láttam 3 kerekü szép szinű(kékes,Szürkés) szolid,csak hát kinek vegyem meg?
igy ott maradt de láttam egy kismamit aki bolgogan tolta.
És még annyi hogy a kis keresztfiamnak vettem rucikat jó állapotú alig használt.Ja még a hordozót is ott vettük.meg egy nagyon édes kis "bicikli szerűt"ami még zenél is 400Ft igen jól látjátok 800FTra volt hirdetve még azért is megéri.

Panka!
jövő héten lesz a 3d Uh nagyon izgi most meglátjátok a kis jövevényt.,a kis pofiját és persze a nemét.

Kanci!
ha jól láttam a táblában te mér a finishben vagy be kell feküdnöd? hogy vagy várjuk a hiradót!

Évi!
Dóri még mindig nagyon aranyos és gyorsan fejlődik.

Szalai Heni!
nem akarok tolakodni vagy esetleg félreértettem valamit akkor ne haragudj nem is tudom hogy kérdezzem meg inkább írok majd privit lehet hogy nem szivesen válaszolnál nyilvánosan.

Cs.Heni!
Borzaszóan sajnálom aki tudja adja át.Sok erőt és kitart
ást kivánok.

Puppy????
Aki kimaradt bocsika!!!

Magamról!
Inszem még mindig várat magára kicsit félek az ujjabb csalódástól és hát a párommal is volt egy kis vita az elmult héten (de nem ezért.) várok kb dec.ig majd akkor megyek. kezdem ugy érezni hogy még nem vagyok felkészülve az anyaságra és lehet hogy nem is lennék jó anya (kicsit szigorú vagyok a tesóimmal is, de a kis keresztfiam nem tud olyat csinálni amit nem engednék meg mondjuk őt csak heti 1*látom) De teljesen jól vagyok készülök a karácsonyra már alig várom hogy készíthessem az adventi koszorú díszeket stb.most tököt csinálok üvegfestékkel és ha kapok igazit megprobálom kifaragni.Képek hátha kapok már végre Bluetooth és tudom küldeni.
Jó hosszú lett bocsi4 :oops:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Tina!

Sajnalom a negative tesztet! :( Tudom, hogy nagyon nehez türelmesnek lenni, probalj meg egy kis adni magatoknak! Te magad irtad, hogy meg csak most kezdtetek. :)

Borso!

Sajnalom a bankkal kapcsolatos nehezsegeket! Sajnos ez mindenhol igy van.
Viszont tetszett, ahogy a borsorol es a hejarol irtal! :D

Juca!

Nagyon csinos vagy! :D De tenyleg! Szeretnek en igy kinezni majd a szüles utan! :wink:

Evi!

Nagyon szepek vagytok a kis pipivel! :D

Bea!

Szuperek a pocis kepek! :D Hihetetlen milyen nagy!

Norwell!

Gratula Kende babanak, hogy ilyen kis ügyi! :D Biztos tünderi, ahogy gügyög!

Monyo!

Nagyon szep a konyhatok! Gratula! :D

Junko!

Nagyon szoritok Nektek, es kitartast kivanok! :D Ha a ferjedet müteni kell attol meg elkezditek a lombikot? Nem tudom mi igaz belöle, de valamit varialni akarnak a lombik tamogatottsagaval kapcsolatban. Szerintem kezdjetek el ha tehetitek!

Brill!

Drukkok mennek! :D :D :D

Angie!

Sajnalom az emelygest! Kitartas! :D Igen, hallottam en is az otthoni ticket bevezeteseröl.
A 21,22,23-a lenne jo nekünk.

Puszi mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Borsó!
A képet holnap pótolom.
Vendég
 


Junko! :D
Én akartam válaszolni csak elfelejtettem :oops: !
Szoval nekem egyik lombikom short volt a mostani meg long protokoll!
A shortnál elözö ciklusban fogigátlo,és a menstruácio 3-ik napjátol jönnek a stimu szurik!12-15cn között szokott történni a leszivás de ultrahangon nézik és ugy döntik el!
A longnál meg elözö ciklusban elkezdödnek a szurik és a következö menstruácionál még társulnak hozzá a stimu szurik is!
Az hogy mikor melyiket csinálják igazábol nem tudom minek a függvénye!

Anita! :D
Sajnálom hogy összezörrentetek!
Hol csinálták neked az inszemet?

Jucmuc! :D
Hogy vagy?
Magadrol nem irsz!

Angie! :D
A baby-Gap nagyon édes én is elcsomagoltam a pindurkákat de a nagyobbak meg "dögös-férfias" cuccok!Imádom rajta!Kár hogy olyan nehéz hozzájutni söt képtelenség! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó, Nárcisz!
Köszönöm, rendik vagytok.

Jucmuc!
Egész egyszerűen halvány fél sejtelmem nincs most mi fog történni. Ha műtik a férjem és várni kell hónapokat, akkor lehet hogy befizetek még egy kutyára. :shock:

Angi!
Várjuk a fotót a házról. Nem láttam azóta mióta cserepet növesztett.

Anita!
Nem baj ha kicsit pihentetitek a dolgot. Nem hinném, hogy nem vagy felkészülve az anyaságra.

Bea!
Hát nem semmi pocakod van. :shock:

Panka!
Nekem tetszik a fás kép. Tökéletesen átjött a szépsége.
Vendég
 


Sziasztok!

Bellanitta:
Nem értem egyátalán miről van szó, de kérdezz nyugottan itt is.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?