Új privát üzeneted érkezett!

Látom szépen gyarapodnak a babák kinn és pocakban is. Bogiéknak és Dudduéknak gratula. No és a halom új pocaklakónak is.
Valami feltűnt: Brill beelőzte Anikót! Csak nem a csodapeteérésből lett MiniBrill???? Na mindegy a lényeg a lényeg sok egészséget mindenkinek és még több zebrát és pocaklakót és egészséges kisbabót.
Csibe már nagyon finishben van!
Mi is, doki szerint nem biztos, hogy a 40 hetet kihúzzuk, nekem is az az érzésem, már nagyon kifele gyakorol a drága. De majd Narco-n keresztül üzenek, meg Norwell látom bújja az újságot, a győri topicban is lesz aki hírül adja.

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az egész napos mászkálásból, szerencsére Dugóka jól bírta nagyon, bár most cicizett vagy három percet, és beájult…

Köszi a gratukat fog-ügyben! Mindenki így néz :shock: , amikor mondom, hogy van foga mutatóban…

Panka!
Nagyon csini babócád van!

Monyóka!
Gyógysimik és gyógypuszik mennek, Kende babától is!

Juca!
Na ja, lassítópor néha jól jönne ide is… :wink: Nálunk ez a fogzás, betojok, hogy 3,5 hónapos még csak! Amúgy Kinga Rátok ütött, nem? :twisted:

Eszti!
Olvastam a privit!

Kanci!!!!!!
De jó, hogy írtál!!! Épp tegnap láttam, hogy született egy Zalán nevű kisfiú, ezek szerint nem Buborék volt…Írok mélt!

Most mennem kell, nyügi van... :roll:

Puszi Nektek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Na ennyi voltam, záróra van. Megyünk haza. Majd próbálkozom még jelentkezni, mindenki jó legyen!

kancellárka
 
 

 
 

Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok!
A tábla történetében azt hiszem fél tábla még nem volt de a tetejét egyszerüen nem engedi feltenni! :shock:
Anyukák babácskák elnézést kérek! Kép
Remélem ez csak átmeneti állapot!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!
Ismét itt vagyok. Sétáltunk egyet a férjemmel, ami nagyon jól esett. Mint már írtam szörnyű napom volt, de ezt inkább nem is részletezem. Már nagyon várom, hogy telljenek a napok és, hogy ne jöjjön meg. Elvileg 1-én volt pé-m, tehát ha 15-16-a körül nem lesz semmi, akkor talán...Bár reménykedni nagyon nem merek, mert eléggé fáj a derekam, ami nálam egy elég biztos jel szokott lenni. Na, de majd kiderül.

Másoknak is akartam írni, csak du-n már nem volt rá idő.
Panka!
Szép babakocsit választottatok! Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket.

Norwell!
Gratulálok Kendének az első fogacskához! Tényleg nem semmi, hogy ilyen korán kibújt!

Emlékezetből most hirtelen ennyi, de majd még frissítek!

Nárcisz!
Veled mi újság van? Ahogy olvastam elég elfoglalt vagy.
tina82
 
 


Még egy dolgot szeretnék Tőletek kérdezni. Még nem aktuális a kérdés, de azért érdekelne a dolog. Ti hogy mondtátok/ mondanátok el a párotoknak, hogy kisbabát vártok? Vagy adta magát a dolog, mivel már a párotok is érdeklődött, hogy megjöt-e? Lehet, hogy még korai erről beszélni, csak szeretnék meglepetést okozni a férjemnek, illetve valami frappáns dologgal előrukkolni a hírközlést illetően. Előre is köszi!
Sziasztok!
tina82
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Akkor, ha minden jól megy, hétvégén még otthon?... Vagy hogy legyen inkább??? :wink: Holnap mindenesetre drukk... Kép
Gáborka!
Neked hogy lenne jó? :wink:

Panka!
Köszi az instrukciókat! :D Már látom! :D Így van ez, ha vkinek nincs gyakorlata... :lol:

SzHeni!
Jövő hét pénteken mindent megkérdezni! :)
Novemberben már indul is Huginak a stimu..., sőt, ha long protokol lesz, akkor a Suprefact már október végén...

Juca!
Érezzétek nagyon jól Magatokat! :D

Monyóka!
Jóbbulást!

Niki!
Micsoda meglepi!!! :D Nem hiába, 13-a van és ez a dátum Neked igen kedves... :D
Örülök, hogy kezd kialakulni a rend körülöttetek! :wink:
És a memóriád..., valóban abból a peteérésből "készült" Minibrill! :wink:
Csak ügyesen a továbbiakban is! :wink: Majd várjuk Nárcisztól a híreket! :D Azért, ha addig még sikerül benézned... :wink:

Aniko!
Ne törődj a táblával..., ilyennek is kell lennie egyszer! :wink:
Hogy vagytok? :D Esti émelygések jönnek rendesen? :wink:

Tina!
Hétvégeee! :wink: Pihenés, séta, feltöltődés... :D

Szisz!
Remélem, Te ma meg sem mozdultál!!! :lol:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Brill!
Ne haragudj, úgy szégyellem magam. :oops: Gratulálok az UH-hoz! Nagyon ügyes ez a trükk a telefonnal! :)
tina82
 
 


Még egy pár sor utólagosan. :oops:
Annácska!
Nagyon szépek vagytok a családoddal.

Angie! Panka!
Nektek is gratulálok a UH képekhez. Nagyon jól sikerültek!
tina82
 
 


Tina,Hangyi,Eszti,Anita!
Nem szoktam eröszakoskodni :oops: de nem szeretnétek bekerülni a táblába?
Ha esetleg igen akkor küldjétek el az adatokat amik a táblában szerepelnek és nagyon szivesen beteszlek benneteket!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Brill:
Az mit jelent, mikorra várható a végleges bültetés. :oops:

Anikó:
Jobban vagy már!
Vigyázz magatokra.

Csibe:
?

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Anita!
Tiszta hülye vagyok! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Niki! :D
Nagyon örülök,hogy jelentkeztél!
Hihetetlen hogy már mindjárt kibujik Buborék!!!

Norwell! :D
Büszke is lehetsz hogy ilyen kis ügyes fiad van hogy igy birja a körutakat!

Juca! :D
Érezzétek jol magatokat a kiruccanáson!

Brill! :D
Köszönöm jol vagyok!
Hol émelygés hol ez hol az!
Most kicsit fáradtabbnak érzem magam mint eddig!
És te?

Heni! :D
Köszi,sokat pihenek!
Örülök,hogy a hugod eredményei jok lettek!Akkor indulhat a dolog!!!

Tina! :D
Örülök,hogy jot tett a séta!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Csibe! :D
Örülök,hogy nem tartottak bent!
Reméljük lassan elöbujik a picike mert már mi is nagyon várjuk!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Csibe:

Bocsi el is felejtettem, hogy délután fennt voltál, de azért mindig izgulok érted, hiszen bármikor meglehet a pici.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jo reggelt mimdenkinek! Kép
Elutazunk egy pár napra és hétfőn este jövünk csak haza ezért nem tudok feltenni táblát majd csak legközelebb kedden!
Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét!!!
Sziasztok! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Tina!

Bejelentéshez van itt néhány ötlet:

http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id ... umid=98741[/i]

Nálunk elmaradt a nagy bejelentés, mert épp inekcióra kellett mennem más ügyben és emiatt tudni akartam, hogy van-e baba. És mivel aggódtunk, hogy a szuri nem hat-e a babára. Nagyobb volt az idegeskedés és aggódás, mint az öröm vagy a meglepődés. Emiatt kellett pár nap, míg végigjártuk a szuri hatásait és mire felfogtuk és el mertük hinni, hogy baba van.

Majd talán a következőnél lesz meglepi is ...

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok asszonyok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Bár ennyi hozzászólást nem tudtam vissza olvasni, nagyon érdekel a témátok.
Magamról annyit, hogy kislányom születését követően 11 évet kellett várnunk a következő babára.
Mindenféle módszert kipróbáltunk, mivel semmi szervi problémát, elváltozást nem találtak az orvosok egyikünknél sem. Folyamatosan jártunk uh-ra, vérvételre, hogy pontosan meglehessen állapítani a peteérést, ami sem nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam.
De sajnos ez sem hozott segítséget. Kezdtünk bele nyugodni, hogy nekünk csak egy gyermeket szánt a sors, utolsó szalmaszálként kipróbáltunk egy ismerősöm által javasolt dolgot,amivel kapcsolatban kikértem az orvosom véleményét nagyon rendes volt, mert mikor megkérdeztem a véleményét, mondhatta volna, hogy nagy hülyeség, de nem tette. Azt mondta 99% megbízhatóságú. Amivel otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem. Segítségével egy hónapon belül kismama lettem. ", ráadásul kisfiú, amit szerettünk volna az első kislány után. A baba nemét is valamilyen szinten befolyásolni lehet vele, a biológiát alapul véve. Ez elég rég volt, mert a baba most töltötte az első évét, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

Ha valakit érdekel, szívesen írok róla bővebben, csak nem akartalak benneteket untatni, bár így is hosszura sikerült.

Sziasztok
Stöpszli
stöpszli
 
 


Ismét én.

Rókacsalád megint megtréfált. Megvárta, hogy az ebédem 75%-át megegyem és utána támadott meg ...

Hányós kismamik!

Nyugtassatok meg, hogy ennek vége lesz egyszer és újra tudok enni mindenféle finomat! Néha már annyira megkívánok 1-1 fini dolgot, de csak agyilag, ha már a számban érzem az ízét megy is el tőle a kedvem. És már egyre kevésbé bízok benne, hogy egyszer visszatér a jó evőkém. Régen jó evő kislány volt a becenevem ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Tina!
Köszi! :D
De ne érezd Magad kellemetlenül, mert nem lehet mindent észben tartani! :wink: Főleg, ha napokig nem tud olvasni az ember..., aztán meg pótlásként mindent egyszerre... :roll: Max jegyzetelni lehet és mire bepötyögi a válaszokat, már rég nem aktuálisak. :lol:

SzHeni!
Meglehetősen nagy felelőtlenség lenne tőlem, ha megmondanám a beülti időpontját... Nem lehet tudni... Annyi mindentől függ. Kezdve a protokol fajtájától (én csak a longot tapasztaltam), a Hugid ciklushosszától, a stimus szurikra való reagálástól, hogy hány napos transzfer lesz végül... :?: Egy dolog biztos! Jövő héten kiderül, mikor kezditek! :wink:
Úgyhogy még egy kis türelem..., aztán meg mégtöbb! :wink:

Aniko!
Jó pihenést Nektek!
Nálam is hasonló a szitu. :lol: Van amikor egész nap émelygek, van amikor szinte semmi... :wink:

Kacsa!
Lehet, hogy Juca rókacsaládját kaptad meg? Az volt ennyire ragaszkodó fajta... :roll:
Kitartás!

Stöpszli! (honnan ismerős nekem ez a név? Juca??? :lol: )
Elöszőr is gratula a gyerekeidhez!
Másodszor, kicsit most lehet, hogy ellenszenves leszek, de nekem elég "reklám" jellegűnek tűnik a dolog... Főleg, hogy majd' minden topikba felkerült ugyanaz a szöveg... Ennyi erővel rögtön le is írhattad volna a megoldást! :wink:
Azért remélem, hogy tévedek... és akkor majd szégyenlem magamat... :wink:

Szép napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Szia Brill!

Azért tettem fel több helyre, hogyha valaki csak egy topicon levelez, ott is megtalálja.
Reklámnak reklám, az én történetem reklámja.
Azon kívűl nincs mögötte semmi, csak az a 11 év amin keresztül mentünk.
Ugy gondoltam amíg a pici fiúnk alszik addig megpróbálok segíteni azoknak akik hasonló cipőbe járnak, ha mással nem hát azzal, hogy nem szabad feladni.
Ha reklám alatt anyagi haszonra gondolsz, nincs mögötte ilyen, de azért ne szégyeld magad...
Nagyon sokan így gondolkodunk ebben az anyagias világban.
De, ha nem baj még mindíg szívesen csatlakoznék hozzátok.

Szia

Stöpszli
stöpszli
 
 


Norwell!

Gratula Kendenek az elsö fogacskahoz! :D

Juca!

Jo kirandulast! :D En is nagyon szeretek kirandulni, imadom a termeszetet!

Anita!

Fel a fejjel! Meglatod Te is hamarosan babazni fogsz mint itt mindenki! :D

Panka!

Nagyon szep a babakocsi! :D Gratulalok!

Eszti!

En ugy tudom, hogy pont a pe elötti 2-3 nap a legfontosabb, azaz, hogy akkor ajanlatos együtt lenni es a pe napjan. De egyebkent azt is szoktak tanacsolni, hogy 2 naponta legyen, mert igy elvileg mindig van tettrekesz sereg aki bevarja a petet. Ha a fiuk feljutnak, akkor több napig is eletben maradnak.
Latom mar Panka is irt. :D

Aniko!

Köszönöm, elmult persze. :D Igazabol csak aznap volt szörnyü. Aztan masnap is fajdogalt, az volt a rossz, hogy nem tudtam, hogy a tüszönövekedest erzem-e vagy meg az elözö napi kinzast?
De aztan rajöttem, hogy a tüszöcskem szorakozik velem mint mindig.
Valahol olvastam, hogy hsg utan könnyebb teherbe esni??? Hat nem nagyon ertem miert de nagyon örülnek neki! :D
Jo utat Nektek, es jo pihit! :)

Brill!

Lillanak megvolt a simi :D Szoval a kave is segit? Hat ezt meg nem is hallottam! De nagyon örülök neki mert a ferjem minimum harom kavet iszik naponta. :lol:
De szerintem igazabol az antioxidansok es a vitaminok segitettek sokat nekünk.
Mar nagyon izgulok, hetfön reggel visszük a friss anyagot a korhazba. Mar most azon izgulok, hogy ne legyen nagy forgalom reggel, hogy idöben odaerjünk. :wink:
Orülök, hogy sikerült tisztazni a metamorfin szedeset.

SzHeni!

Nagyon szoritok Nektek, hogy minden rendben menjen! :D

Annacska!

De jo!!! Mar alig varom! :D Addig a kis unokaöcsemet dögönyözöm Igaz O mar kicsit nagyobb, 16 honapos.
Joval többre szamitottam mar ami a krem arat illeti. :) Ha csak ennyi akkor rendelnek belöle kettöt is. Ha tudok mindenkepp elmegyek a lanyhoz, csak odatalaljak. :?

Monyo! :D

Mi a baj? Remelem mostanra mar jobban vagy! :roll:

Tina!

Igen, a cinkröl en is tudtam, szedi is szorgalmasan mar honapok ota! 8) Jot nevettem a ‘spermahajcsar’-on. :lol:
Remlem kicsit kipihented a hetköznapi lotas-futast! :) Nagyon szoritok a napokban!

Niki!

De jo olvasni rolatok! :D Jo lehet az uj hazban, örülök Nektek! Es persze nemsokara elöbujik Buborek is!

Csibe! :D

Nagyon izgulok ertetek!!!

Stöpszli!

üdv. közöttünk! :D Bevallom kicsit nekem is "reklam" ize volt a dolognak ugy, ahogy Brill is irta.

Szerintem itt sokakat erdekelne ez a dolog leirod miröl van szo?

Lanyok!

Ma nagyon kitettem magamert! Ebedre jött a ferjem ket kollegaja, olyan ebedet föztem, hogy csak na! Hulla faradt vagyok, mert tegnap is egesz nap keszülödtem, de ugyanakkor boldog is. Apro örömök tesznek bennünket boldogga... :D

Szep vasarnapot mindenkinek! :D Mi holnap megyünk a lakberendezö kiallitasra Padovaba.

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok,

Megint előkerültem Igaz, megint kicsit le vagyok gyengülve, én nem tudom, h ez mennyire normális,de szerintem a szopi rendesen megviseli a szervezetemet. Tartalékaim szerintem már nincsenek Pedig szedem a Maltofer Fol-t és az elevitet is minden nap
Na mindegy.

Keresztelő megvolt, jól sikerült. Képeket igyekszem feltenni
Jól vagyunk, Laura szerdán volt 7.030g, amióta hozzátápizunk, szépen nő a súlya is. Anyatejci mellé kap ebédre Hipp főzeléket (sütőtök + krumpli, vagy sütőtök + pulykahusi, ilyesmik), délután kap gyümit, estére pedig a szopi előtt kap gyümi+Sinlac+anyatejcit. Egyelőre minden étekezésnél kap még anyatejcit is. De ebédre már 120-150g-okat eszik meg anyatejci előtt, délután kb. 40-60g gyümi, estére 60-80g gyümi Sinlaccal. Szóval szépen fogyaszt. Az áttörést a védőnénink jelentette kanalazás ügyben, aki egyik nap eljött, h segítsen, mi lehet a probléma, leült mellém, úgy adtam neki a kajcsit, és beszélt végig. Laura óriási szemekkel figyelte, közben meg evett na nem nyitogatja még mindig a száját, kell egy kis gyengéd "erőszak" hozzá, tehát be kell nyomni a szájába a kanalat, de szépen eszik és jelzi, ha már elég neki :) El kell csak terelni a figyelmét (Anikó, igazad volt :) ) :)
Úgyhogy most minden rózsaszín (leszámítva a gyengeségemet). Jövő héten csüt-pénteken megyünk két napra Visegrádra a férjemmel és a leányzóval, első utunk, még nem aludt távol eddig itthontól. Kíváncsi vagyok. Visszük az utazóágyát, a saját alvófelszerelésével

Baba-mama tornára kezdtem el járni vele, egész jól viseli A babúszást most hanyagoljuk, részben a szeptemberi sikertelenségek miatt (4-ből 1x volt jó, akkor is utána meg volt fázva 2 hétig ), lehet, h majd tavasszal visszatérünk rá nem erőltetem mindenáron, pláne, hogy jön a hideg idő Brr....

Puszi mindenkinek! Igyekszem tényleg, egyszerűen most nem megy több... :(

KépKép
unique
 
 


Sziasztok lanyok! Most csak egy gyors bejelentkezessel probalkozom. Kiprobalom h a telefonomrol tudok-e irni a topikba. Az uziket el tudtam olvasni. Nincs enter a tel billentyuzeten ezert most mindent egybe fogok irni. Aniko! Brill! Hasonloan ossze-vissza emelygek, de amiota minden nap beveszem az elevitet enyhult egy kicsit. Kacsa! Sajnalom h. meg mindig gyotor a hanyas...
Vendég
 


Ennyit enged irni. Folyt: Juca! Tegnap hivtalak mert talaltam 2 aranyos rucit es pont DKn jartam de kiesett h. kirandulsz. A rucik 6 honapos meretuek. Jucmuc! En is hallottam ezt a verziot h hsg utan konnyebb teherbe esni. Barcsak igaz lenne! Drukkolok a holnaph vizsgalathoz! Aniko! Jo pihit! Sz.Heni! Szivbol kivanom h. sikeruljon mielobb lebabasodnod! Isteni kegyelem h.ilyen szuper dokit talaltal
Vendég
 


Anikó!
Jó utat, priviben küldöm az adataimat a táblához.

Jucmuc!
Én is mindenhol azt olvastam amit írtatok, de akkor nem tudom, hogy miért mondta nekem ezt a doki. Na mindegy, valószínű úgy is váltok.

Stöpszli!
Szerintem többen is várják, hogy eláruld a módszert.

Puszi mindenkinek.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Csibe! Gaborka nem az az elkapkodos fajta. Biztos megfontolt ferfi valik majd belole! Gondolok ratok! Es varjuk apatol a hireket! Probalkozos Lanyok! Evi77 nyaral! Ez tudjdtok mit jelent! Zebraaradat! Huzzatok bele! En nagyon drukkolok! Pupy! Hol az a regeny? En nem adom fel! Tudod, oktobert a te honapodnak neveztem ki. Ugy legyen! Norwel! Nem keslekedett Kende baba fogacskaja! Ugyi kisfiu!
Vendég
 


Unique! Jo hogy jelentkeztel! Laura nagyon szep kislany. Meglestem Juca albumaban. Niki! Neké is nagyon orulok. Mar nagyon keves van hatra. Hatha tudsz addig meg jonni. Ha megsem, akkor varjuk a hisadozast. Syry! Mi van veled? Regen jelentkeztel. En nagyon kivancsi 8agyok hogy hogy vagy. Mi lett az amnio eredmenye. Nekem is erosen javasoljak. Nomi? Hogy vagy? Megjott? Brill! Izgi lesz a mai futam!
Vendég
 


Lanyok! Kicsit meguntam a telefonom potyogteteset ezert most bucsuzom. Bocsi akinek nem irtam. Bea! Jobbám vagy? Monyoka! Jobbulast! Tina! Drukkolok neked. Puszi MINDENKINEK. Tovabbi jo pihenest!
Vendég
 


Unique!

Jo olvasni, hogy minden rendben veletek, jo pihenest a jövö het vegere! :D Varom a kepeket a keresztelöröl.

Angie!

Tök jo, hogy tudsz irni a telefonodrol! :D Tovabbi jo pihenest!

Eszti!

Lehet, hogy csak nem beszelt eleg vilagosan es erthetöen a doki, de ha amugy is valtasz... :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok! :lol:

Hát ismét itt vagyok, és végre hozom a novellát, vagy regényt is. Sikerült visszaolvasnom csaknem 3 hetet. Előre is elnézést szeretnék kérni, ha egy egy személyes hozzászólás már nem aktuális, de szívből írtam mindent. :D És végre teljesen képbe leszek és újra tudok napi szinten jelentkezni! :lol:

Hát akkor el is kezdem, aztán majd a végén magamról is! :lol:

Rolly!
Drága, nagyon sajnálom a mensit, de kérlek ne add fel, látod Angie is el volt keseredve picit és pont akkor jött össze nekik a baba, amikor nem is számítottak rá. Nagyon tetszettek a trükkös képek. :D Hol lehet ilyet találni a neten? Várom,h mikor jössz majd! :D

Kacsa!
Gratulálok a 12. héthez!!! Kép Azóta már a 15. héthez gratulálok!!Múltkor megbeszéltük Pankával,h. ha Debrecenben járunk legközelebb, akkor összehozunk egy minitalit, mit szólsz?! Nagyon szép a pocid! :D Nagyon szépek a bútoraitok, amiket most kaptatok, nagyon jó izlésed van. Nagyon sajnálom,h. rókakomáék még mindig nem hagynak békén! Elvileg hamarosan el kellene múlnia. Nárcisz is sokáig volt rosszul, és úgy tudom Jucát is szerette a rókacsalád! :evil: Ha gondolod én szívesen átveszem őket!! :wink:

Csibe!
Már nagyon közel vagy, ahhoz,h. a kezedben tartsd a kicsi fiad, hidd el minden rendben lesz és a megfelelő időben tudni fogod,h. mit kell tenned. Gyönyörűek voltak a jókívánságok amiket leírtál! Nagyon édesek a képek amiket felraktál! Gratulálok a Házassági Évfordulótokhoz!Kép Én már nagyon-nagyon szorítok értetek!!Kép

Nárcisz!
Igen sajnos elég sokat dolgozunk, pont a cég költözése az oka, de hidd el minden nap nagyon sokat gondolok ám rátok. Nagyon örülök,h. a csajócák jól vannak, neked pedig kitartást, és remélem a fájdalom azért hamarosan mérséklődik. Nagyon jók a képek,amiket feltettél az állatokról.Lacinak is nagyon tetszettek. :D Nagyon-nagyon tetszett amit a szeretetről írtál! Majdnem elsírtam magam. :oops: Talán ezért szeretem ennyire a gyerekeket,mert ők még ilyen tisztán és őszintén látják a világot! Nem tudom megnézni az oldalatokat, szeretném én is letölteni azt a filmet. De amikor rákattintottam a linkre akkor beadta,h. az oldal nem regisztrált. Segíts! Látom időközben megszünt az oldalatok, esetleg tudnál segíteni,h. letöltsem valahonnan azt a filmet?

Panka!
Nagyon örülök,h. személyesen is tudtunk talizni, remélem hamarosan újra sort kerítünk rá és akkor több időnk is lesz. :lol: És azt is remélem,h. a következő tali képein már te is rajta leszel. :D Gratulálok az AFP-hez! KépNagyon örülök,h. minden rendben ment az UH-n és nagyon várom a képet a kisbabátokról! Szuper a babakocsi amit vettetek!:D

Heni!
Látod milyen jól mutatunk együtt a képen? :wink: Gratulálok én is utólag a házassági évfordulótokhoz.Kép Most olvastam a dokis napodat. Hát ez az orvos elmehetne hentesnek, ahol csirkét kérnek és ő libát adna. :evil: Tiszta hülye, de tudod ez sem számít,mert 1 dolog a lényeg,h. babát vársz és a férjeddel rendeződtek a dolgok, remélem. Annyira aranyos vagy,ahogy örülsz a babádnak, ettől én is olyan boldog vagyok, és tudom,h megérdemled!! :lol: Melyik Sote-ra mész és ki a dokid? Nagyon aranyos vagy,h. szorítasz nekem a babó miatt, nagyon jól esik és én is bízom benne. Szerintem szedheted a Gravidát. Én anno Elevitet szedtem, de most váltani szeretnék majd erre. Én is 2 naponta szedtem (meg fogom is) és folsavat minden nap. Meg én jódot is eszem minden nap.

Unique!
De örülök,h. láttalak és annak is,h. Laurával együtt jól vagytok! :D Hogy haladtok szopi ügyben? Örülök,h. megoldódott a kanalas dolog végre! Szerintem a Visegrádi pihenés 3-asban jót fog tenni nektek! :cool:

Hangyi!
Én még nem üdvözöltelek közöttünk szeretném most ezt is megtenni. Üdv. a csapatban!Kép

Angie!
Annyira örülök a babádnak és már mekkora!!!KépElmentettem a képet róla.Gratulálok drága, ma már 8 hetesek vagytok! (Holnap meg már 9 leszel)Hogy szalad az idő! Úgy látszik tényleg lemaradtam nagyon, Angie munkahelyet váltottál? Miért? Rettenetesen boldog vagyok én is attól a mondattól amit írtál: Boldog és nyugodt vagyok! Drága megérdemled! Hogy vagy? Hiányzol! :D Valamikor összehozhatnánk egy talit! Gyönyörű szép a Manócskád szinte el sem hiszem, de már a 9. héten jártok! Még néha most is eszembe jut,mikor először olvastam,h babát vársz és sírva felhívtalak. Annyira örültem neki! :lol: ÉS most is! Elküldöm Neked mail-ben az előszobaszekrényünket. Ezt ugyan még a régi lakók csináltatták, de nagyon szépen dolgozott az asztalos. Mi is vele szeretnénk majd az új konyhabútort megcsináltatni. Ha tetszik esetleg neked elkérem a számát. Jól működik a telefonos dolog is!Itt a regény Drága! Bár tudom,ha válaszok fele már nem aktuális, de szívből írtam mindenkinek! Én is bízom benne,h. az október tényleg az én hónapom (is)!! :oops:

Timika!
Köszönöm a kérdésedet, sajnos eléggé kevés időm van, de remélem,h. hamarosan több lesz. Jól vagyunk a Párommal éljük a fiatal házasok mindennapjait.:D Az új munkahely és az életünkben is van egy két új dolog, emiatt kevesebb időm jut sajnos rátok,amit nagyon sajnálok. :oops: De igyekszem visszatérni a régi kerékvágásba. Egyébként ez az első újra próbálkozós hónapunk, ma vagyok a 26.cn-en, megvolt a PÉ-m a 13. napon voltunk is együtt akkor Apával, és kíváncsian várom a hónap végét. Hihetetlen,h. Kristóf már ilyen nagy fiú.:D Hogy ízlik Kristófnak a szilárd kaja? Azóta adtál neki más finomságot is?

Duddu!
Hihetetlenül gyönyörű a két kicsi lányod! Gratulálok hozzá!!!Kép Kép

Évi!
Köszönjük,h. megosztottad velünk,h. milyen szépek Duddu kislányai. :D Gratulálok így utólag is Dorci 7. hónapjához és a Ti házassági évfordulótokhoz.KépÉrezzétek nagyon jól magatokat és nagyon remélem,h a pihenésed ismét szerencsét fog hozni. :wink:

Juca!
Nagyon sajnálom,amit érzel, de teljesen megértelek. :( Akkor majd kereslek a szokott módon.Örülök neki nagyon,h újra itt vagy, és annak is,h. rendezőtek a dolgok. :D Találtál már ruhát Kingácskának? Érezzétek jól magatokat a kiránduláson! :cool:

Bellanita!
Pihend ki magad és hidd el utána újult erővel fogtok ismét belevágni ez pedig meghozza majd a gyümölcsét. :D Ha jól látom mi pont ugyanazon a napon járunk! Szorítsunk egymásnak! KépKíváncsian várom a képeket a fürdőről! Semmi baj nincs azzal,h. panaszkodtál, mi azért is vagyunk itt egymásnak,h. az örömökön kívül a bánatokat is meghallgassuk,mert sajnos ez is az élet velejárója.:roll:

Borsó!
Még ha csak olvasol is minket én nagyon örülök,h. bejelentkeztél, és annak is,h. ilyen jó lelkű emberek olvasnak minket.Nem csatlakoznál hozzánk? Látom megtetted és nagyon örülök neki. Üdv. közöttünk!Kép Tiszta szívből kívánom,h. minél hamarabb babát várj! Csatlakoznék a Nomihoz fűzött mondatodhoz! Bizony leszünk mi még boldog kismamik! :D

Tina!
Még téged sem volt szerencsém üdvözölni, de most megteszem. Üdv. a csapatban!Kép Engem is érdekelne a sakk-matt sütid. Nagyon szorítok,h. ne jöjjön meg és legyen valaki a pocidban!Kép Nem csinálsz egy vonalzót?Esetleg a táblába nem szeretnél bekerülni? (Remélem Anikó drága nem baj,h. felajánlottam Tinának!)Látom már Anikó is felajánlotta. Az előző terhességemnél a Párom végig ott ált mellettem mikor csináltam a tesztet, így nem volt neki annyira meglepi, csak megilyedt mert én sírógörcsöt kaptam a zebrától! :oops: De megfogadtam, ha babó lesz megint a pocimban úgy csinálom meg a tesztet,h. ő ne tudjon róla és meglepem.:D

Nomi!
Már írtam,h. rettenetesen sajnálom, ami veled történt, tényleg átérzem,hisz tudod. De olyat soha ne írj,h. fejjel mennél a falnak azért mert örültél az első babátoknak. Hidd el Velem is madarat lehetett akkor fogatni és azt sem tudtam,h létezik még más is a babán kívül. De most,h. újra elkezdtünk próbálkozni érzem,h ugyanúgy fogok örülni a babának,mikor megtudom,h. bennem van. :D Úgy vettem ki a soraidból,h. újra felcsillant benned a remény szikrája és ennek mérhetetlenül örülök. Hidd el lesz babánk újra!! :D Nagyon jól esett,h. hiányoltál! Köszönöm,h egyetértettél Angieval, igen rettenetesen örülnék a csodának ismét, de nem szeretném erőltetni sem a dolgot. :oops: Drága, nekem a vetélés után az első mensim napra pontosan 6 hétre jött meg. Hidd el drága hamar eltelik ez a pár hét, én azt hittem sose fog eltelni és már október közepe van! :D

Bea!
Drága én nagyon örülök,h. megint itt vagy köztünk!Kép Mizujs a kis vejemmel? :wink: Írtam Neked maileket! Úgy szeretem,h ilyen kis bátor vagy, nem is szabad félned. Örülök,h. tetszett a szülőszoba.Hogy érzed magad? Meggyógyultál már? :shock:

Kati!
Teljesen igazat adok neked,h. vegyünk egy nagy levegőt és lépjünk tovább Mátrán. Nem szabad,h. ez a topic szétmenjen. Te,mint Anikó legjobb barátnője, pedig arra kérlek légy mellette. Puszilom a kis tündér lányodat!Kép Gyönyörű szép a kutyátok! :D Petrának utólag is nagyon boldog névnapot kívánok! Nagyon aranyosak vagytok a képen! Büszke vagyok Petra babára,h. ilyen jól viselte eaz oltást! És gratulálok a tejcihez! Hurrá!!Kép

Valér!
Rettenetesen örülök neki,h. visszatért hozzád a Párod! :lol: Bízom benne,h. ismét beköszönt a boldogság hozzátok!! Kép

Réka86!
Üdv. közöttünk,Kép azért ha már nem leszel fáradt, gyere és írj magadról, ahogy a nővéred is szokta.

Brill!
Hogy érzitek magatokat Drága? Brill baba? Annyira boldog voltam amikor láttam Brill babáról a képeket, teljesen elérzékenyültem. :lol: Jó lenne már valamikor talizni, szívesen megismerném Marshallt! :wink:

Norwell!
Örülök,h. a kis Kende mellett van időd ránk is. :D (Pont én beszélek,aki hetek óta nem tudja behozni a lemaradását) :oops: Örömmel olvastam amit a Párodról írtál! KendeApu minden tiszteletem a Tiéd! Nagyon jók a képek és gratulálok a keresztelőhöz! Hihetetlen,h Kende már 3 hónapos,hisz nemrég még a pocidban volt. Csodás volt a szüléstörténeted, remélem ha annyit írok,h. pityeregtem rajta akkor elhiszed,h. mennyire átjött. :D Utólag ugyan, de annál nagyobb szeretettel kívánok Boldog Születésnapot Neked! Köszi,h. írtál egy kicsit Kanciról! Várjuk majd Tőled a Kanci híradót! :D Gratulálok Kende fogacskájához!Kép

Éva!
Nagyon jól esett,h. hiányoltál!:D Köszönöm jól vagyunk, az első próbálkozós hónapot írjuk, el sem hiszem,h ilyen gyorsan telik az idő. Azt hittem soha nem fogom újra ezt érezni. Kíváncsian várom a hónap végét. :oops: Örülök,h. jól vagytok és annak is,h. Virág szépen gyarapszik, imád fürcsizni és szereti a tejecskét.Azért ahogy pici lányod engedi gyere! Nagyon jók a képek, kérek még!!! :lol:

Szisszka!
De jó hallani Rólad is! Nem fog széthullani ez a topic, tudom! :D

Junko!
Hamarosan itt van 10-e remélem it rendeződnek a soraid. Én nagyon szorítok Neked! Örülök,h. végül is jól sült el a dokis dolog, és nagyon szorítok,h. a tüsződ egyben maradjon jövő hétig!Kép

Jucmuc!
Én is nagyon örülnék Neki, ha te is ott lennél a novemberi talin, feltéve ha lesz ilyen. :shock: :D És semmi gond ha jön a Párod is, a legutóbbi talin ott volt az én férjem is és jól érezte magát:wink: Rettentően örülök,h- átjárhatóak a petevezetőid.Nagyon szépek vagytok a képeken. Annyira örülök,h. jól érzed magad, árad a soraidból,h. boldog vagy. :lol: Hidd el ez a boldogság meghozza a gyümölcsét.

Eszter!
Dejó újra látni! Jöhetnél a fényéveknél picit gyakrabban is hozzánk!:lol: Örülök,h. benéztél, sajnos nekem is elég kevés időm van mostanában, de tudom,h a lányok így is örülnek nekünk! Várunk, bármikor is jössz és örülünk neked!:D Nekem személy szerint nagyon sokat számít a személyes szimpátia. Hisz a szaktudás nem minden, nekem fontos,h. a lelkemmel is törődjön a doki. Én is most váltottam orvost a missed ab. után, és nagyon örülök,h. megtettem,mert egy tündéri dokim lett.

Babbus!
Én nagyon örülök,h. benéztél hozzánk, mikor még a régi stílusa volt a babanetnek én elkezdtem visszaolvasni, és sokat olvastam Rólad és Kristófról! Örülök,h. jól vagytok! :lol:

Anikó!
Hogy érzitek magatokat a kis Gyöngyszemmel? Már alig várom a novemberi talit,h. végre mi is személyesen tudjunk talizni. :lol: Gyönyörű szép az UH képen a Te kis Gyöngyszemed. Annyira örülök ám Nektek!Kép És az állatok is tündériek! Hogy hívják Őket?Gyönyörű szép a pocid is, nagyon kis formás! Sajnálom,h. nem jött be a doki, de remélem hamarosan fogsz találni egy megfelelőt. És a kisbabád mérete lenyűgőz, annyira örülök!!:lol: Drága Druszám pont amikor az előbb leírtam Tinának,h. nem szeretne-e bekerülni a táblába, erre most olvasom,h te is felajánlottad. Nem vagy hülye, csak babát vársz: Tudod a terhességi szitaagy szindróma! Érezzétek nagyon jól magatokat és kedden várunk vissza! :D

Dido!
De örülök,h. benéztél, hiányzol ám nekünk nagyon!:D

Bogi!
Neked is elpityeredtem magam a történeten, nagyon szép volt és tiszta szívből kívánom,h még nagyon sokáig örülhessetek egymásnak! :lol:

Adriana!
Tündériek vagytok a képen Levivel. :D És igen igazad van a szándék a fontos, már hetek óta én is csak ígérgetek a csajoknak,h. minden nap jövök...:oops: de most itt vagyok megint.Remélem hamarosan rendeződik az életed, de tudd,h. ránk bármikor számíthasz!:D

Annácska!
Örülök,h. Peti ilyen jól van és hogy te is kimozdulsz egy kicsit.:D Ha ahhoz a csajszihoz jársz,akihez régebben is akkor mindenkinek tudom ajánlani. Tényleg csodákat tett. Nagyon sajnálom,h. ennyit szenved Peti baba remélem azért hamarosan minden újra a régi lesz! Nagyon szépek vagytok a képen!! :wink:

Monyo!
Örülök,h. újra itt vagy, már rég hallottunk Rólad! :D Mi a baj?Remélem már jobban vagy!

Virág!
Rettenetesen sajnálom,h. meg kellett műteni a gerincsérved:( , de végül minden jól sült el. Pihenj sokat és vigyázz nagyon magadra! Őszinte részvétem az apósod miatt. :cry: Csodálatosan szép dolgokat írtál le, és gratulálok,h. ilyen férjed van!:D Ha időd engedi várunk!

Ági!
Örülök,h. benéztél, de azért sajnálom az 1 cn-t. :(

Faul!
Üdv. közöttünk és mielőbbi boldog Babavárást kívánok! KépSajnálattal olvasom,h. volt egy sikertelen terhességed, így még inkább boldog és problémamentes pocakosodást kívánok. Vagyunk itt egy páran akik sajnos túlélték ezt (köztük jómagam is) de hiszünk benne,h. nekünk is lesz hamarosan babánk! Neked is!! :D

SzHeni!
Örülök,h. végre Ti is el tudjátok kezdeni a projektet, szorítok 1000-el,h. minden jól alakuljon! Kép

Kanci!
De örülök Neked,h. itt vagy!:lol: Hiányzol ám Nekünk! Gratulálok az új lakhoz és ahhoz is,h. így berendezkedtetek! Remélem azért még időd engedi,h. gyere közénk! Küldök egy pocaksimit Buboréknak! :wink:

Stöpszli!
Üdv. közöttünk! Gratuláloik a két pici gyermekedhez! Engem személy szerint érdekel a dolog. Csak nem a jÓnás naptárra gondolsz? Kép

És akkor most RÓLAM!
Ma vagyok a 26. cn-en. A 13.cn-en megvolt a PÉ-m voltunk előtte is együtt és aznap is együtt Apával. A hőm nem túl magas, 36,8 36,9 körüli (bár az előző terhességemnél is ennyi volt kb).Pár napja hányingerem van, szurkál a pocim, meg olyan egyenletesen fáj, mint mikor meg akar jönni, pl. most is. Az előb voltam pisilni és egy icipici halványbarnás folttal találkoztam. :cry: Az a baj,h. tényleg beleéltem magam, és nagyon nem szeretném ha megjönne. Azt szeretném kérdezni,h. Utro-t lehet recept nélkül kiváltani? Illetve,h. szerintetek van értelme a 28.napon tesztelnem, vagy várjak még 5 napot úgy mint áprilisban, feltéve ha addig nem jönne meg. :shock: :oops:

Na befejezem, gondolom most épp elég volt belőlem, de még jövök este. :wink:

Millió puszi!Kép
Vendég
 


Sziasztok!!Köszönöm az érdeklődést mindenkitől!!Már jobban vagyok!!Meggyógyitott nagyjából ez a homeopátiás gyógyszer! :) Hála.............!Még jó,hogy van a kismamáknak ilyen lehetőség is!
Anikó!Jó pihizést!
Angie!Ügyi vagy,hogy már a mobilodról is tudsz irni!Ne félj,a rosszullétek maximum a 15-20.hétig fognak csak tartani! :wink:
Nagyon fáradtnak,és kimerültnek érzem magam,olyan gyenge vagyok,hogy az hihetetlen!Szerintem azért mert front van!Jön a hideg!
Apával csináltunk almás,meg túrós rétest,mindjárt kihűl,és megkostolom!Küldjek valakinek?
Jucmuc!Ott nálatok milyen idő van??
Pupy!Hol vagy? :roll:
Megkaptuk a gyerekágyat,már nagyjából össze is van rakva!A háten már vettünk Ádinak textil pelust,meg papirpelust,meg fürdetőszereket,kezd nagyon IZGI lenni ez az egész dolog!Márcsak a hordozót kell megvenni,meg a pelenkázó komódot!És kész!Megvan mindene a kis kukiskámnak! :wink: Lassan már ki is bújhat! :)
Na,megyek mert nagyon hulla vagyok!Puszi mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


Pupy!

Huh, ez aztán a maratoni hsz.!!!

Köszönöm a gratulákat!

Mini tali is OK. Jelentkezz, ha jössz!

Utro + Duphi is csak receptre van!

Szerintem, ha a 13. napon volt pé-d, akkor nyugodtan tesztelhetsz, a 28. napon, próba szerencse!

kacsa14
 
 


Ujbol itt :) Brill! Itt ulok a tv elott, rakeszulve a futamra... Es hat ... hiaba varom. Igy elnezni 1 hetet! Vicces, nem? Pupy! Na vegre! Tenyleg regeny lett, de ahhoz kepest h. mikor irtal utoljara meg rovid regenynek felel meg :) Szerintem is nyugodtan tesztelhetsz, hacsak nem visel meg egy esetleges negativ teszt. En nagyon-nagyon drukkolok. Jovo heten nem erek ra, de utana mar igen.
Vendég
 


Bea! Tenyleg jo h. tudok tel-rol is irni. Biztos nem olcso mulatsag, de szerencsere nekem ingyen van. Jucmuc! Olyan jo h boldog vagy. A mi kutyusunkat Bellanak hivjak :) Pupy! Munkahelyet valtottam de nem fonokot. A fonokomet kineveztek az anyacegunk vezetojenek es vitt magaval. Mar ismertem itt sok embert igy csak az uj kornyezetet kell megszoknom. 2en vagyunk igy oszlik a munka is. Ez tok jo!
Vendég
 


Egyebkent mar tudja a fonokom h. gyerekem lesz. Viccesen tortent: Behivott az irodajaba es megkert h hivjam fel az egyik korhaz vip osztalyat es erdeklodjem h a felesege igenybe veheti-e a szuleszet szolgaltatasait. En meg: tessek? Csaknem ujbol apa leszel? Es hat igen. Ugy ereztem h itt a nagy lehetoseg, igy en is elmondtam neki. Orultunk egymasnak. Azt hiszem, mara elbucsuzom. Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Kávét az akció elött kell inni (vhol olvastam is, majd rákeresek), akkor turbóz :wink: .
Holnapra drukk! A Te eredményeid is most lesznek készen ugye?
Feltétlenül írj!!!
Kiállítás milyen volt? "Loptál" vmi ötletet? :D

Angie!
Nagyon belelendültél ebbe a mobilos verzióba! :lol: De legalább már hétvégén is írsz! :wink:
Csak néztem, hogy milyen futamot emlegetsz? :shock: Aztán leesett a dolog... Sajnos az idei év már úgy tűnik eldőlt... Legnagyobb bánatomra. :( Hacsak, egy csoda nem segít! :wink: Csodák, meg mint tudjuk vannak! :lol: Kép
Jól időzítetted a bejelentést a Főnöknek! :D Ügyi vagy! Kép Amúgy meg úgyis bír Téged! :wink:

Pupy!
Na látod, ez az, amire én sohasem vállalkoznék! :lol: Elismerésem.
Akkor most, hogy utolérted Magad, gyakrabban írsz majd? :wink:
Marshall örömmel vesz minden új ismeretséget! :wink: Tegnap volt 5 éves a fiatalúr! :D Sajnos az Apa által készített szülinapi "Csülök Pékné mórda" (amit minden szülinapra kapni szokott) kicsit csúszik, így még nem köszöntöttük fel... :oops: Remélhetőleg kedden megtörténik a nagy zabálás. :lol:

Unique!
Rossz olvasni a hullafáradságodról...
Keresztelős képeket várjuk! :D
Baba-mama tornához sok sikert! Biztos nagyon jó dolog. :D

Stöpszli!
Természetesen üdv közöttünk! :D
Engem ugyan még nem győztél meg... :wink:

Csibe!
Egyben vagytok még???

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Panka!
Jól néz ki a babakocsi.Biztos, hogy nagyon jól kifogjátok használni! :D

Csibe! :D
Már nagyon izgulok! Drukkolok ezerrel. Biztos rendben fog menni minden.

Kancellárka! :D :D
Jó, hogy újra jelentkeztél. Örülök, hogy sikerült beköltözni.Tudom,hogy milyen én tavaly nyáron csináltam végig.

Norwell! :D
Gratulálok a kis Kendének az első fogacskához! :D

Unique! :D
Nagyon ügyi baba Laura, hogy már a kanállal való evés is megy.

Angie! :D
Jó dolog ez a telefon!Először UH fotó, amihez gratula aztán Net.

Anikó! :D
Jó utat és pihenést kívánok!
Nos adatok a táblához:
Kor : 29
Szülinap: március 31.
Lakhely: Győr
Próbálkozás: 2004.05.
Ciklushossz:26-28 nap
Ciklus nap: 8 cn

Pupy! :D
Jó hogy újra irsz!Köszi az üdvözlést nagyon aranyos vagy.Ez tényleg egy kisebb regény lett.

Bea!
Örülök, hogy jobban vagy. :D

Kacsa!
Sajnálom a rosszulléteket!Nem sokára biztos elmúlik és otthagy téged az a róka család.Igényt tarthatok majd rá ?


Puszi : Hangyi.

Kép
hangyolca77
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem jelentkeztem, pedig folyamatosan olvaslak titeket. Igaz nem ától cettig. A táblát szinte minden nap meglesem. (Külön gratula neked Angie34. Mire érkezik a baba a házatok is kész lesz?
Bírod az izgalmakat amik az építkezéssel járnak? Az szuper, hogy a főnököd felesége is babát vár, így legalább veled szemben is megértő lesz.) de minden levelet nem tudok elejétől végig olvasni. (a munkahelyen az utódom mellettem ül, egy gépet használunk ideiglenesen, nem tudok netezni. itthon pedig egy alacsony asztalon van a számítógép, elég kényelmetlen, ezért csak rövid ideig netezek. most folyik a lakásfelújítás, aztán majd lesz rendes asztal is...)

Aniko, Brill nektek is nagyon örülök.

Szomorúan és megdöbbenve olvastam a történteket Mátrával kapcsolatban. Egy ideig nem bírtam napirendre térni felette. De sajnos léteznek ilyen emberek.

Unique, a húgom is arról mesélt (még az első babájánál) hogy rettentően "kivette" minden erejét a szoptatás. Szedjél vitaminokat, ill. gyümit egyél, hogy legyen tartalékod a télre...

A legutobbbi vérvételnél (09.19) kiderült (zsömle+tej utáni) hogy magas a cukrom: 7,7 lett az érték. Ezután 2 hét kórház következett (szerencsére hétvégékre hazaengedtek.) Terheléses vércukor mérés utána fél óránkénti vérvétellel, az is rossz lett. Jött a diéta, először 160 gr szénhidrát aztán 140 gr. ez utóbbi végre jó eredményt hozott. Eleinte rossz volt, hogy nincs semmi édesség, süti. (nem ettem korábban se nyakra főre, de azért időnként jól esett...) Ma voltam egy rendezvényen, ahol megmérték a cukrom és 4,2 lett. Ennyire alacsony soha nem volt, jó jel.

Kis Mátéka (várhatóan febr. 8-án érkezik, beírod a tábliba Anikó? köszi) most már egyre élénkebben mozog. Szeretném a páromnak is megmutatni, de hiába teszem a kezét a hasamra, nem érzi még. Pedig már egyre erősebbek a mozdulatai.

Pankaa
ne haragudj, hogy a telefonhívásod után nem jelentkeztem. De sajnos nem tudtam utána nézni a kérdésednek. Sikerült megoldást találni, táppénz után felvesznek munkanélküli segélyre? Ha gondolod írd meg priviben.

Üdv mindenkinek
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

A hasfájásom ugyan enyhült, sőt most semmit nem is érzek, viszont azóta erősebb lett a barnázásom. Nagyon félek,h. ez a mensi előjele. És a progihiányé. :cry: :oops:
Lenne egy kérdésem. Ugyan nem most kezdtem mérni a hőmet, tehát tudom,h a reggeli ébredési hő a mérvadó a hőgörbe szempontjából, de a napi hőnek semmi jelentősége sincs?? :oops: Mert pl. nekem reggel 36,8, majd 10 perc múlva 36,9 és kb. 20 perc múlva 37 és így tovább. Szinte egész nap 37-37,4 között van. Bocsánat ha hülyeségeket kérdezek, de sajnos beleéltem magam,mert nagyon jó időben voltunk együtt Apával és a tünetek is… :oops:

Bea!
Örülök,h. jobban érzed magad, és,h. a kis vejem is jobban van. :lol: Mindjárt válaszolok az e-mailedre is.

Kacsa!
Igazán nincs mit köszönnöd! Én köszi,h. leírtad az Utrot! Ez annyira nem jó hír,mert nem hiszem,h a napokban el tudok menni a dokimhoz, de szerintem nincs is rá szükségem sajna. :oops: Te hogy vagy? Rókacsalád?

Angie!
Igazából én a mai barnázgatás után teljesen rákészültem egy negatív tesztre. Még meglátom, lehet,h. holnap már meg is jön a mensim és nem kell a teszt. Meglátom, ha nem jön meg akkor szerdán tesztelek egyet! Akkor 2 hét múlva tali, majd összecsörögjük! Rettenetesen örülök,h. a főnököd ennyire jó fej!:D

Brill!
Igen,megpróbálok gyakrabban jönni, legalábbis minden este! Én is nagyon sajnálom,h. Schumi kiesett az előző futamon, de mint tudjuk csodák léteznek! :wink:
Akkor Boldog Szülinapot kívánok Marshallnak!:D
Minibrill hogy van?

Hangyi!
Örülök,h. te is bekerülsz majd a táblába. Mit szólnál ha megfeleznénk a rókacsaládot? :wink:

Syry!
Nagyon örülök,h. jelentkeztél és,h. jól vagytok Mátéval együtt. Sajnálom ezt a cukorproblémát, de örülök,h. vége!:D Gyere gyakrabban amint vége a felújításnak!

Sok puszi! Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

No, végre Kendém beájult, miután 200-at bevágott két ciciből, csak lestem... :shock:

Hangyi!!!
Földim!!!!! Nem is figyeltem, hogy Te is Gy-M-S megyei vagy! :wink: Ja, és Kanci is az! :) Köszi a gratulációt Neked is!

Pupy, drága!
Végre-végre visszatérsz közénk! Nagyon hiányoztál már!!! Köszi a gratulációt és a köszöntést is! Azért ezt a barnázást említsd már meg a dokidnak... :roll: Progihiány szerintem is... Jön Juca, és elmondja. 8)

Syry!
Jó, hogy jelenkeztél! Sajnálom a cukrot, de örülök, hogy a diétával rendbe jöttél. Fúúúúúú, én nem bizti, hogy kibírtam volna édesség nélkül... :oops: Illetve persze, hogy kibírtam volna a baba érdekében, de marha mód hiányzott volna... :P

Angie!
Ügyes voltál, hogy ilyen frappánsan bejelentetted a főnöködnek a babát. :) Köszi a dicséretet!

Anikó!
A fél tábla is szuper… :wink: Jó utat Nektek!

Tina!
Neked is köszi a gratut! Nálunk nem kellett külön bejelenteni apának, mert alig várta, hogy megcsináljam a tesztet. A meglepi annyi volt, hogy a szülinapján lett kétcsíkos. :)

Stöpszli!
Üdv köztünk, és szerintem is leírhatnád, miről van szó (tippem: a Jónás-módszer).

Unique!
De jó, hogy írtál!!! Sajnálom a fáradtságodat, nagyon rossz lehet, a szopi belőlem is kivesz elég sokat. Bár én nem szedek semmi vitamint… Mondjuk az őszre való tekintettel lehet, hogy nem ártana… :roll: A tejcsimennyiségre vajon hatással van?

Jucmuc!
Köszi Neked is! :)

Kacsa!
Nyugi, egyszer vége lesz (ha máskor nem, kb. 25 hét múlva… :wink: ) Egyébként én a szülés alatt kértem hánytálat (szerencsére nem hánytam), de ez akkor a tágulás hatása volt (mint utólag kiderült).

CSIBE???????????? NAGYON IZGULOK ÉRTED!!!!!

Mi jól vagyunk, Kendém szenved a fogzástól egy kicsit, na meg attól, hogy már öt napja nem kakilt… :roll: Remélem, éjjel jól telepakolja a bugyrot, hadd könnyebbüljön meg kicsit… :? És képzeljétek, már hasra próbálkozik fordulni, de még azért nem sikerül neki teljesen, mert alatta marad a kis keze, és olyankor bepörög, és hisztizik, hogy segítsek már rajta!!! Meg kell olyankor zabálni! :D

Most megyek, késő van, és még zuhiznom kéne...

Pusszancs mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Pupy!
Ámulok és bámulok! Te mennyire tudsz figyelni másokra?! Nagyon jól esett, hogy még rám is jutott belőle. Általában mindig olvasok, csak írni nem mindig megy. Nagyon nehezen viselem a babóra várást, és nehezen megy erről a témáról beszélnem.

Anikó!
Most már tényleg megy a privi, csak eddig lefoglalt a háztartás.

Kacsa!
Tudom a megoldást! Küld át nekem a rókacsaládot. Én nagyon örülnék neki. Minden vágyam hogy reggelente, vagy akár egész nap rendszeresen rosszúl legyek. :wink:

Tina!
Mi újság? Elvileg azt írtad, hogy ma vagy holnap derül ki,hogy sikeres volt e az elseje? Szorítok!!!

Pankaa!
Tesóméknál az volt az elsődleges szempont, hogy nagy legyen, mivel a bébi óriási volt. Mondjuk semki sem gondolta volna, mivel az anyuka 150cm magas kis törékeny, de inas csajszi. 4,2kg-mal született a bébi, ami csak a kezdet volt....
Nekik mákjuk volt, hogy ép egy nagy méretű kocsit vettek!

Juca!
Szerintem amennyi kátyű van országszerte, mindenhol az anyukákra gondolnak, hogy könnyebben tudják elaltatni a gyerkőcüket. :D


Akinek nem írtam, bocsi.
Megyek szunyókálni.

Puszi mindenkinek

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Sziasztok!

Anikó :) Bellanitta :) köszönöm szépen a hiányolást! Régen írtam már, de olvasni mindig olvaslak titeket. Önző módon magunkkal kezdem. Kristóf sajnos még mindig nincs teljesen jól. A közérzete jó, rengeteget nevet, viszont sajnos még mindig nem kap teljesen jól levegőt az orrán keresztül. Úgy szortyog, mintha le lenne neki rakódva vmi, viszont már alig tudunk kiszívni neki vmit. Vettek mintát az orrválladékéból, kitenyésztették és negatív lett. Kedden visszük vissza a dokihoz, aztán meglátjuk, hogyan tovább.

Bocsánat, de képetelen vagyok mindent észben tartani, úgyhogy elnézést, ha vkit kihagyok!

Jucmuc :) Nagyon örülök, hogy jó lett a HSG eredménye, bár elhiszem, hogy nagyon fájdalmas volt :(

Annácska :) Nagyon szépek vagytok a képen! Sajnálom, hogy Petit megviseli a fogzás :cry:

Pankaa :) Szerintem nagyon tuti kocsit választottatok: az egyik ismerősömnek ilyen van és ő nagyon meg van vele elégedve :lol: Vesztek hozzá mózeskosarat is?
Fleur :) Mielőbbi gyógyulást kívánok! Sajnálom, hogy csúszik emiatt a projekt! :cry: :cry:

Szdorka :) Jó, hogy benéztél! Ha hiszed, ha nem, pont a napokban gondoltam rád, hogy mi lehet veletek. Csak én azt hittem, már megszületett a babó :oops: :oops: :oops:

Norwell :) Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok neked! :lol: Kende nagyon sokszor puszilom! :lol:

Tjuca :) Remélem jól sikerült a hétvégétek! Örülök, hogy vmelyest rendeződött a dolgotok, bár elhiszem, hogy ennek ellenére keserű maradt a szád íze :evil: :evil: :evil:

Pupy :) Örülök, hogy újra itt vagy! A hőnél sajnos csak a reggeli, felkelés előtti a mérvadó (az sem mindig) :( A barnázásod sem hangzik túl jól, nem tudsz egy hormon profilt csináltatni?

Bea :) De jó, hogy végre jobban vagy! :D Várom ám a válaszod! :wink:

Éva! A homeós szert csak kúraszerűen jó használni, úgy tudom. Mindjárt küldök egy cikket az emil címedre. Egyébként igény szerint szoptatsz? Mert ez a legfontosabb!!

Sms-eztem ma Csibével. Bent tartotta már a dokija a kórházban, mert 3cm-re nyitva van, fájásai viszont nincsenek, Gábor baba nem igyekszik kifelé :lol:

Jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok :)
Pupy :)
Hát ez nem semmi :shock: Erre tuti senki nem tudna rávenni! Most sem, hogy csak 3 napig nem voltam :oops:
Tényleg te láttad a fenekem a masszí után :D Most megint szép lett és elég is lett a 8 kezelés :D
A barnázás ténylég lehet progi hiány, de én nem igazán értek hozzá :roll: Végülis maradtál ugyan abban a kórházban vagy váltottá dokit?

Évi :)
Az Utrica-t csak kúra szerűen érdemes használni. Amit még kipróbálhaszt az a tejszaporító fejés 7-7-5-5-3-3-1-1! 7 percig egyik mellet fejni, 7 percig a másikat, majd újra az elsőt 5 percig és a másodikat 5 percig és így tovább. Inni és enni is nagyon fontos, na meg pihenni :)

Aranyosak vagytok, hogy aggódtok Peti fogijai miatt, de ma estére megszenvedtük a 2 fogacskánkat is :D Örömében jól megrágta anya cicijét :twisted:

Kanci :)
Örülök, hogy jelentkeztél :) Örülök, hogy jól alakul a ház :) Buborék szobájáról, ha tudsz tegyél majd fel képet :)

Na megyek is aludni :) Szép álmokat :)
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Pupy!

Ha kellene is Utro, mert progi hiányos vagy. Bőven ráérsz még akár az 5. hét körül is elkesdeni szedni, én is akkor kezdtem, pedig énigazoltan progi hiányos voltam. A gond ált. úgyis a 8-9-10-12. hetek körül szokott lenni, amikor a petefészektől átveszi a méhlepény a teljes progi termelést és a pf. kikapcsol. Úgyhogy nyugi, ha van is baba pár nap még nem okoz gondot! Amúgy is, ha volt pé-d, az már jelez bőven progi termelést és az a kezdetekhez pont elég.

Eszti, Pupy + volt még vki. :oops: !

Rókacsalládomat hova postázzam???

De kérek cserébe étvágyat!!!

Úgy szeretnék már fini kajákat enni, degeszre tömni magam, de egyelőre még csak létfenntartásnyi mennyiség megy le. Pedig az agyam már úgy enne egy jó kis töltött csirkét vagy töltött káposztát vagy sajtos, paradicsomos, sonkás bagettet, de ha a beleimmel gondolok ezekre a kajákra, akkor már mindjárt nem kérek belőlük ...

Voltam ma doktorbácsinál tp-es papírért. És egyúttal bepanaszoltam neki a gyerekemet is, hogy a múlt hét eleji nagy rezgések óta már 4 napja hallgat ezerrel, pedig már mindent kipróbáltam, feküdtem háton, nyugodtan, beszéltem hozzá, énekeltem neki (erre pl. minden jóérzésű ember menekülne), felhívtam rezgős mobilon, de tényleg rezgőre állítottam a tel-t és betettem a bugyimba! De semmmi. Dokibácsi szerint még korai mozgást érezni, de azért behallgatóztunk és Kisszaros szíve vert szépen, csak úgy látszik, most light-osabbra vette a mozgolódást odabent!

kacsa14
 
 


Jé, 10 órakor én nyitom a napi termést? Merre vagytok csajszikák????

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Most "csak" Csibe híradó:

"Szülőszobán vagyunk, szorítsatok!" (10:10)

Csibe!
Rajtunk nem fog múlni!!! :wink: Ugye csajok?
Ügyesek legyetek! :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


sziasztok.

nincs valami nagy forgalom:(

Kép
monyoka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?