Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Annyira jo nektek,hogy tudtatok találkozni! :D :D :D
De ha röptali lenne abba is benne lennék és a legközelebbin már 100% hogy ott leszek!
Nagyon várom a képeket!!!!!!!!!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Feltettem pár képet, akit érdekel:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10635&page=1

Megtalájátok a fotóalbumok között Babaprojectes tali 06.09.16. címen is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Lányok! :)

Ahogy olvasom, mindenki kellően felpörgött a talin. De jó volt nektek.. :lol:

A legközelebbire elmegyünk, ha összejön. Szuperek a képek, de KÉRÜNK MÉG! :oops:

Elég szomorkás az idő, Petra is érzi. Evett egy keveset, messze nem az adagját, és már húzza is a lóbőrt...
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!!

Szerintem fantasztikus volt a találkozó!!! És jók a képek Évi!!!!

Brill!
Annyira örölök, hogy megismerhettelek és köszönöm a bíztatást:) Valószínűleg kipukkantak, mert most nem fáj a méhem, sem a petefészkem:)) És reggel már mondhatod: 6+3!

Angie!
Jó, hogy élőben láthattalak és tudtunk valamennyit beszélni! Nagyon kívánom neked, hogy minden rendben legyen! Olyan kedvesek vagytok!!!!

Mátra!
Neked is rettentően örülük, hogy megismerhettelek!!! Főleg annak, hogy mosolygós voltál annak ellenére amiken az elmúlt időben keresztül mentél!!

Puppy!
Te aztán tényleg feltöltődtél!!Az energiádból én is kaptam...:) Nagyon helyesek vagytok a férjeddel! Jó volt Titeket látni!!A következő hónap remélem a Tietek is lesz:)

Évi!
Gyönyörű a babácskád és a lila kiscipóje!!!Jó volt Titeket megismerni!!!

Nárcisz!
Fantasztikusan szép pocid van! És hogy kisikrek....Mi sajnos nem tudtunk beszélni, de anyu mesélt Rólatok, meg a pároddal váltottam pár szót! Mondta, hogy salsára jártatok! Nem semmi...

Annácska!
Igen, sajna mi nem beszéltünk, de ami késik, nem múlik!!Egyenlőre itt levélben, és legközelebb élőben....

Zsúka!
Sajnos nem beszéltünk, majd legközelebb! Nézem a táblát, kíváncsi vagyok, hogy mivel fogsz majd hamarosan beszámolni!

Narco!
Neked nagyon köszönöm az eddigi levélkéidet is!

Tjuca!
Téged annyira szívesen megismertelek volna jobban:( Majd legközelebb!!

Anikó!
Rettentően sajnálom, hogy nem tudtál jönni, olyan szívesen megismertelek volna!!! Majd legközelebb!!

Az összes bébi fantasztikusan gyönyörű volt. A Peti baba is maga az álom!!! Azzal a kicsi macival a lábán!!!!! Lehet rájuk irígykedni:) Kingus kicsi hajacskája iszonyatosan vagány, ráadásul olyan édesen nyujtogatta a kicsi nyelvecskéjét!!!

Remélem nem hagytam ki senkit! Összefoglalva: köszönöm Nektek a szíves fogadtatást, az eddigi és jövőbeni nyugtatásokat és bíztatásokat, mert fantasztikusan jól esik. Teljesen más, hogy már személyesen is találkoztunk!

Mindenkinek gyönyörú vasárnapot kívánok!!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Talis Lánykák!

Ha tesztek fel fotókat, kérhetnénk alá neveket, mert a nem ott lévőknek így könnyebb lenne az ismerkedés ... Köszike!

kacsa14
 
 


Lányok!
Két percem van, mert sietünk ki a telekre, és most értem ide anyuékhoz. Holnap majd jövök bővebben.

A tali fergetegesre sikerült. És ez ahoz érzem, egyre jobb.

Kacsa!
Évi már írt neveket, de majd a többi alá is be fogja írni. Ezt mindig így szoktuk. Kár, hogy nem jöttél.

Még mindig a tali hatása alatt vagyok. Én maradtam a legtovább Annácska és Mátra társaságában, 3-ig (legutóbb is :oops: ). Utána rögtön a barátnőmhöz, és este 9-ig folytattam a babázást a 8 hetes kisfiával (azzal a kis kínaival, akiről egyszer tettem fel képet). Hát jól kibabáztam magam! Én most nem csináltam képet, lustaságból, pedig nálam volt a fotoaparat :oops: :oops: De biztos lesz ezer, ahogy láttam Kofát ügyködni, és még másokat is :D :D
Vendég
 


ahoz = ahogy
Vendég
 


Szasztok Lányok! :)

Nagyon rég jártam erre,és most is csak bekukkantani van időm.

Minden új babásnak szeretnék gratulálni!

Látom Duddu Te is megszültél,tiszta szívből gratulálok nektek és
nőjetek nagyra! :D

Majd még jelentkezem,csak a kisfiam nem akar maradni.

Puszi mindenkinek!

Sysy
sysy77
 
 


sziasztok!

Anikó!
Jobban vagy?

Jók a képek!!!Várom a többit!

Mátra!
Szuper a kép Kingával!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bocsika! :oops:
Én csak az összesített képeket néztem, azért reklamálltam, de látom, hogy egyesével nagyítva már ott a felírat ...

kacsa14
 
 


Aranyosak nagyon a képek!!!

Még! Még! Még!

kacsa14
 
 


Juca :)

Holnap délután egy minitali? :lol:
Vendég
 


Angie :D Brill :D Aniko :D

Annyira rendesek vagytok! El sem tudom mondani mennyire jol esett amit irtatok!
Tenyleg talalkoznatok velem amikor megyek haza? Huuu most teljesen belelkesültem!
Köszönöm!!!
Valoszinüleg november 20. körül megyünk haza, de jo lenne tenyleg összefutni veletek! Meg persze mindenki missal is aki raer :)

Nomi :( :( :( :(

Borzalmasan sajnalom ami törtent veled!

Lanyok :D

Nagyon jok a kepek, alig varom, hogy lassam a többit is :) nagyon örülök, hogy ilyen jol sikerült a tali!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Képek itt:
http://kofa.smugmug.com/Babanet

Minitali OK, csak egyeztessünk :-)

Én viszont most fejest ugrok az ágyba, mert nagyon fáradt vagyok, és kivételesen most én vagyok nyűgös, és nem a lányom :x

Pussz:

tjuca
 
 


Hétfő délután 5-6- ig Ricsinek karate van ott a Kőrösi suliban. Ha lejössz Kingával sétálni, akkor összefuthatnánk. Petra velem lesz :lol:

Szóval sétálhatnánk egyet, akkor viszem a babakocsit is.


Puszi, jó éjszakát
Vendég
 


Hú, de értelmesen tudok fogalmazni :oops: :oops: :oops:

Azt hiszem jobb, ha megyek aludni :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!
Köszönet a képek gyors felrakásáért! :D
Az album cim tökéletes! :wink:

Kati!
Látom Te is kedvet kaptál... :wink: :lol:
Következőn remélhetőleg megismerünk! :)

Jucmuc!
Viccelsz?! Amit leírok, azt komolyan gondolom! :D Szerintem Aniko és Angie is. :wink:
November vége betervezve!

Sysy!
Valóban rég jártál felénk..., de mindig örülünk a régi babás tagoknak is! :D

Juca!
Természetesen Kofának szintén köszönet és hála a rengeteg fotóért és a kommentárért! :lol: Nem csak Csipi "forgalomból kivonása" megy jól Neki... :wink:

Kacsa!
Mazsolázhatsz...

CsHeni!
Ébredésem első mondata stimmelt! :lol:
A megrepedést is pipálhatjuk (reméljük hiánytalanul), "találkozásban" bízunk..., majd koncentrálunk a tapadásra!

Aniko!
Gyógypuszik!

Csibe!
Hogy vagytok???

Holnap délben Kaális UH!!! Kép

Szép álmokat Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Juca!

Kofa iszonyú jó képeket csinált, na meg azok a képaláírások :) Nagyon tetszett! És igazi mintaapuka ő is, öröm ilyet látni :)

Brill!

Akkor már csak egyet kell aludni, és meglátjuk a kis csodababádat, de jóóóóóóóóóó :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!

Meg néztem a képekete. Köszönöm Juca és párja :)
Nagyon teteszettek a commentek :)

Tegnap voltunk UH-n. A dokim most már 3 hetente szeretne látni. Viszont nem nyugtatott meg. Angelika picit kisebb Noéminél, és vigyáznom kel rá. Addig szuper a helyzet, amígy nincs közöttük 500 gramm különbség. Nagyon jó tanácsot a doki sem tudott adni, többet kell feküdnöm, és ha lehet akkor a jobb oldalon (népi vajákosság :) )

Na még írok, puszi

Kép
narco
 
 


Brill!

Juj de jo, mar alig varom! :D :D :D
Ma delben gondolok rad ezerrel!

Juca!

Nagyon jok a kepek, sokat el is mentettem. :D Köszi, hogy ilyen hamar feltettetek! Ennyi szep kisbabat egyszerre ritkan lat az ember! :D Na meg persze Ti is mindanyian nagyon jol neztek am ki a kepeken!


Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kati!

Oké. Csörrents rám 06-70-231-3351. Lányom mostanában bukik idegen női ujjakra, eleinte a nyálát csorgatja, majd hamm.... Ez sem tart vissza? :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Nem, ez sem tart vissza, nem úszol meg!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt!

Briill: nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak ma az uh-án!!! Feltétlenül számolj be minden momentumról! Igen, most izgulok, hogy megtörtént-e a nagy találkozás......Remélem igen:)

Anikó: hogy vagy? Nátha?

Narco: pihengessél, szépen utól fogja érni a tesókáját a kicsi baba.... Ne aggódj!

Angie: milyen tüneteid vannak? Érzel már valamit?

Nagyon jók a képek! Már le is mentettem az összeset:)

Most rohanok, de még délután jövök!!!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Briill: nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak ma az uh-án!!! Feltétlenül számolj be minden momentumról! Igen, most izgulok, hogy megtörtént-e a nagy találkozás......Remélem igen:)

Anikó: hogy vagy? Nátha?

Narco: pihengessél, szépen utól fogja érni a tesókáját a kicsi baba.... Ne aggódj!

Angie: milyen tüneteid vannak? Érzel már valamit?

Nagyon jók a képek! Már le is mentettem az összeset:)

Most rohanok, de még délután jövök!!!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Briill: nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak ma az uh-án!!! Feltétlenül számolj be minden momentumról! Igen, most izgulok, hogy megtörtént-e a nagy találkozás......Remélem igen:)

Anikó: hogy vagy? Nátha?

Narco: pihengessél, szépen utól fogja érni a tesókáját a kicsi baba.... Ne aggódj!

Angie: milyen tüneteid vannak? Érzel már valamit?

Nagyon jók a képek! Már le is mentettem az összeset:)

Most rohanok, de még délután jövök!!!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Juca!

Nagyon jók a képek!!! :D

Tök jó, hogy mostmár még több névhez tartozik arc is, még ha csak fotó formájában is! :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Brill!
Megy a megadrukk!

CsHeni!
Neked is!

Nárcisz!
Akkor csak pihizz sokat, de biztos nem lesz semmi gond.Azt nem értem, hogy miért baj, ha az egyik baba egy kicsit kisebb, mint a másik,ez nem egyéni sajátosság?Persze a nagy különbség biztos nem túl kedvező, de 2 lepény van, nem?Egy kicsit ezen meglepődtem, hogy egyformáknak kéne lenniük.Eddig még nem hallottam egyforma súlyú ikrekről, és még a nagyobb különbség sem biztos,hogy hátrány, attól még egészséges lehet.De nem zagyválok tovább,pihenj, és ne aggódj!

Juca!
Jók a képek!

Anikó!
Hogy vagy?Nem referáltál a cukiról.Remélem jobban vagy!Mindjárt itt az Uh!!!Gondolom már nagyon be vagy zsongva! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!

Ikrekhez én sem nagyon értek, de ha a táblában megnézed, Duddu ikrei között 4 dekagramm a különbség. :lol:
Bár azt nem tudom, hogy az egy, illetve két petéjűséghez van-e köze a súlykülönbségnek.
Vendég
 


Lányok!

Köszi a dícséreteket Kofa nevében.
És még egy meglepetés, hát inkább az öregeknek, a tavalyi IKEA-ban készült képeket is feltette Kofa, én meg kommentáltam :-)
Jó nosztalgiázást :wink:
http://kofa.smugmug.com/Babanet

Brill!

Várlak a hírekkel!

Narco!

Pihenj, de most már tudod melyik az A és melyik a B baba. Én sem láttam még azonos súlyú ikreket.

tjuca
 
 


Juca!

Imádom a meglepetéseidet!!! :) De jó volt a régi képeket nézegetni! 15 hetes terhes voltam, még úúúúgy emlékszem :) Tök kicsi volt még a hasam :) És Duddunak milyen igaza volt az ikrekkel kapcsolatban! Milyen csöpp volt még Vivi és Kristóf is :) Meg Levike is Adri pocakjában lakott már, és Tündi is velünk volt még...
Jó kis buli volt az Ikeás is, na :)
KÖSZI!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok :)
Nárcisz :)
Pihengess, ez most a legfontosabb :)
Az ikrek hiába ikrek még sem teljesen egyformák. Nekem több ismerősöm is van akiknek még a fél éves ikrei sem ugyan olyan súlyúak :) Nyugi!

Juca :)
Nagyon tutik a képek :D A tavalyikak is és a mostaniak is :D A szövegezés, meg haláli :lol:

Évi :)
Neked is köszi a képeket :)

Brill :)
Drukkolok az első igazi sztárfotóhoz :) Remélem "jó pózol" majd a manód :D

Judit :)
Nekem hétköznap szinte bármikor jó a tali :) Összehozzuk, hogy láthassunk Téged is :)

Csheni :)
Drukk neked is :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Hello Lányok!
Megnéztem a képeket. Nagyon jók!! Nem lehet betelni velük. Már kezdem sajnálni, hogy lustaságból nem csináltam egyetlen darab képet sem.

Anikó!
Nagyon hiányoztál!! Legközelebb nincs kibúvó, főleg, hogy ide leírtad, hogy 100% hogy ott leszel a következőn (kisfiaddal és a pocaklakó(i)ddal együtt :) várunk)

Brill!
Küldtem smst, de még nem ment el. Mennek a hiper-megadrukkok. Fel fogod tenni ide a képet? Hú, már alig várom (már csak a sajátomat várom jobban, de az még olyan messze van :( ). Minitali valamikor?

Juca! Kati!
Jó talit nektek!

Cs.Heni!
Jobb háromszor, mint egyszer sem :lol:
Semmi tünet, az álmosságon kívül. Az viszont nagyon megy, már felébredés után egy órával is tudnék aludni. Anyukám aranyos, mindenre azt mondja, hogy neki ilyen tünete nem volt. Apum pedig mindig kijavítja, hogy "jaj, dehogy nem, hiszen te is folyton elaludtál", stb :D
Annyira jó, hogy el tudtál jönni, és végre téged is megismerhettünk. Anyukád is nagyon jó fej, fiatalos, és milyen lazán beilleszkedett a fiatalok társaságába.
Nagyon bízom benne, hogy a tüdzők kipukkadtak, és nem marad ciszta. Én a helyedben elmennék egy kontrollra, hogy megnézzék, hogy mi történt azokkal a 27 milisekkel. A kisebbek közül pedig valamelyik tutira bekapta a horgot (vagy a farkat? :D ). 27-t duplán várom, mert akkor lesz az UH-m, és neked is akkor derül ki, hogy mit ügyeskedtek a petéid. De én nagyon érzek valamit nálad :D
Nincs kedved priviben elküldeni a mobil számodat? Férjed nélkül milyen az élet?

Zsúka!
Aloecskámat ottfelejtettem a barátnőmnél :oops: :oops: , de visszamentem érte. Nem bízom rá senkire!! Olyan jó volt dumcsizni! Folyt köv hamarosan :D
El kezdtem izgulni érted. Mennek a drukkok! De jó is lenne még több zebra a csordába. Minél többen vagyunk, annál erősebbek leszünk!!!

Évi77!
Hogy a te Dórikád milyen cuki kislány, és hogy mennyire a szívébe zárt engem (én is őt!!). Nagyon tetszik, hogy kifejezed, hogy mennyire imádod őt. De látszik is rajtad, ha nem mondod is. Édes kis család vagytok.

Annácska!
Át fogom gondolni a dolgot! Nagyon megfogott, hogy nem vágott egyből, és hogy volt gátvédelem. Anyum például egyikünkkel sem repedt, nem kellett varrni, és pár nap múlva már nem is fájt. Itt meg többnyire alapból vágnak (Németországban, USA-ban sem). A saját dokimhoz biztos nem megyek, mert nem akarok abban a korházban szülni, ahol ő dolgozik.
Petikének pedig úgy kell majd levakarnia magáról a csajokat. Nagyon helyes kissrác! Annamari is egy tünemény. Nagyon megkedveltem :)

Nárcisz!
Aztán jobban lett egy kicsit az epéd? Fogadd meg a doki tanácsát, és pihenj sokat. A férjed milyen jól feloldódott a végére! Olyan jó, hogy te is el tudtál jönni.

Pupy!
Teljesen ki vagy virulva. Méghogy minden ugyanolyan mint előtte volt (Laci szerint)!!! Hát nem!!! Laci is kisimult, te pedig ragyogsz! Ez a hajszín pedig nagyban hozzájárul ehhez. Jó boldognak látni! Hamarosan ez a boldogság meg fog duplázódni :wink: :wink: Tuti!!
Köszönöm a Vichy cuccokat.

Mátra!
Hát igencsak meglepődtem a "nagyfiadtól". Kész férfi! Húúú, kitartást a "neveléshez". Az apjára hasonlít?? Nézegetem a képeket, és rájöttem, hogy ez a haj szín annyira jól áll neked. A sajátod is valami ilyesmi? Tök fotogén vagy. Beindult a nagyüzem a sulikban?

Juca!
Köszönjük Kofának a sok képet. Utólagos engedélyetekkel párat én is letöltöttem :) Csipisz pedig nagyon jól bírta a társaságot. Már látom most rajta, hogy hatalmas egyéniség lesz belőle (már most az!). Két ilyen szülőtől mi mást is örökölhetne.

Jucmuc!
Csatlakozom Brillhez: én is komolyan gondolom, amit leírok. Nov. 20 körül pedig találkozni fogunk. Téged sem hagyunk ki a jóból. Hátha már ketten jöttök a talira :)

Jó hosszúra sikerült a levelem. De hát ismertek!
Puszi, és szép napot MINDENKINEK. Akinek most nem tudtam írni, annak dupla puszi :D
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Annyira de annyira jó volt Veletek találkozni, remélem legközelebb az utolsók között hagyom el a terepet. :D
Sajnos nagyon nagy hajtás van nálunk, ugyhogy csak egy gyors bejelntkezésre volt időm. :(

Millió puszi Nektek
zsúka
zsúka
 
 


Lányok!

Én úgy tudtam, hogyha valaki szül, utána piri nem kínozza meg annyira. Az én pirim erről miért nem tud? Szegény Csipi azért sztrájkol a kajálással, persze ez nekem szombaton még nem volt világos... :evil:

tjuca
 
 


Juca!
Részvétem!Engem eddig is nagyon gyötört, úgyhogy remélem ez a 9 hónap javítóintézet meghozza hatását :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon rossz napom van, minden halálra idegesít:))) Szóval nem húzok le senkit a hangulatommal....

Ráadásul most bevállaltam egy munkát és Ciprusi pacákot kell kikísérnem a repülőtérre, mert nem beszél csak görögül. Félek, hogy béna leszek...

Mindenkinek puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Juca!

De jo, hogy meg tettel fel kepeket! Most sajnos nem idözhetek a neten (mert kikapok :) ) de alig varom mar, hogy este meg tudjam öket nezni! :D

Annacska!

Köszönöm Neked is! Mindenkepp hetköznapra esik. De jo, hogy teged is megismerhetlek szemelyesen is! :D

Angie!

Draga vagy Te is! Nagyon varom mar a novembert :D

Aniko!

Hogy vagy?

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok!
Tud nekem valaki tanácsot adni, hogy hova érdemes menni csempét nézni. Holnap szeretnénk férjemmel a nyakunkba venni a várost, és körülnézni hogy mi a kínálat, de a nagy árúházakon kívűl fogalmam sincs, hogy merre induljunk.
Köszönöm!

Juca!
Hát ilyen téren még nincs személyes tapasztalatom. Én is csak mástól hallottam, hogy a doki azt javasolja a nőnek a menstruációs görcsök csökkentésére, hogy szüljön gyereket. Ezek szerint nálad bekopogott piroska? Hát nem késlekedett, az biztos.

Jucmuc!
Talira fel!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés az UH képpel:

Kép

Apa is bent volt velem, Ő is látta a pulzáló szívecskéjét. Kép
Még csak óvatosan örülünk... Kezem-lábam remegett végig, hogy mi lesz (bár még most is egy kicsit...).
Következő UH 2 hét múlva, hétfőn.

Anikó, Angie!
Puszi az sms-ért! :D

Még jövök később...
Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Brill!

Gartulálok!nagyon aranyos!Jól látom, hogy 4.5 mm?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Brill!
Jól vagyunk, köszönjük szépen! :lol:
Nagyon jó az uh-os kép! Látszik aminek kell!!!!!!
Szmatona doki mit mondott?

Annácska!
Iszogatom a teát...
Be tudtam szerezni.Az első gyógynövény boltban mondtam, hogy málnalevél teát kérek és adtak!Neked vmi különleges van, hogy mondtad, hogy nem kapható?

Holnap újra ctg! Most már hetente! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok :)
Brill :D
Gratula a kis dobogó szivecskéhez :)
Kép
Itt picsogok örömömben :) Kicsit nosztalgikus érzés fogott el :D
Jó, hogy apa is bent volt és láthatta :)

Judit :)
Akkor ezt megbeszéltük, majd egyeztetünk időpontot :)

Juca :)
Ez csak elmélet, hogy nem kínoz a mensi szülés után. Mos ismerek olyan lányokat, akiknek rosszabb lett utána. Kitartás, lehet, hogy a következő már nem lesz ilyen vészes :)

Angie :)
Annó mi a Baumax-ban és Bricostore-ban vettünk meg mindent. A Praktker kicsit drága. Érdemes az akciókat figyelni. A kifejezetten csempe boltok is drágábbak, bár nem teljesen értem miért :roll:

Csibe :)
Nem különleges tea, csak mikor nekem kellett valahogy hiány cikk volt és seholsem kaptam :? Még a szülésznőm is adott egy adagot, mert a z egyik kismamájának már nem kellett :D Egyébként én még a szülés közben is azt iszogattam ásványvíz helyett :wink:
Drukk a holapi ctg-hez :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Brill!

Minden rendben, most már sínen vagytok. :D Még pár millisen is gyönyörű. :D

Annyira el voltam ma havazva, hogy nem tudtam jönni hozzátok, de igyekszem bepótolni. A képeket megnéztem, dicséret a fényképészeknek, no meg a kommentárnak. :D
A gyerekek egyszerűen tünemények, szépek, gyönyörűségessek.
Úgy szeretnék én is egyet-kettőt esetleg hármat. :D

Juca!

Engem is ezzel kábít a doki, hogy szülés után elmúlik a fájdalom, de ezek szerint ez sem jön be. :(

Csibe!

Minden figyelmünk a Tied, már alig várom, hogy lássam a kis csöppségedet. :D

Angie!

Dicséret Neked, hogy visszamentél a virágért, biztos meghálálja. :D A drukkokat köszönöm, de ez a hónap nem hiszem, hogy az enyém, majd a következő. :D

Évi, Heni, Pupy!

Sajnos nem tudtunk sokat beszélni, de legközelebb bepótoljuk. :D

Nárcisz!

Sok-sok simi a pocidra, remélem minden rendben és jól vagy. :)

Annácska!

Remélem is, hogy legközelebb megdögönyözhetem Petikét. :D

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!
Kicsit régen jártam már itt, de a telek elég sok időnként leveszi. Na, de nem nyavajgok, mert a benti rész a házban már majdnem teljesen kész van.
Nagyon jó volt nézegetni a talizós képeket, olyan vidámak és csinik voltatok! Látszik rajtatok, hogy jól éreztétek magatokat!

Brill!
Gratulálok az UH képhez. Nagyon jó, hogy a párod is bent lehetett és láthattátok a kis szívének dobogását!

Juca!
Nincs a fagyasztóban egy kis anyatej, amit odaadhatnál Kingának- ha elfogadná-, amíg nem hajlandó szopizni? Próbáld meg talán félálomban, hátha úgy elfogadja?

Anikó!
Merre vagy?

Képzeljétek! Ettől a hónaptól már mi is "hivatalosan" belefogunk a "babagyártásba". Miután a tegnapi napon volt az 1.cn, úgy döntöttünk, hogy nem várunk tovább. :)
tina82
 
 


Nárcisz!
Pihenj sokat! Vigyázz magatokra!

Zsúka!
Nagyon drukkolok Nektek! Soha nem lehet tudni! :)
tina82
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Köszönöm,hogy aggodtatok értem nagyon jol esik! :D
Mára már elkezdtem javulni de tegnap még elég ramatyul voltam! :(

Panka! :D
Köszönöm a cukrot! :D
Nagyon szuper és én megvettem az öblögetőét is hogy hatásosabb legyen! :D :wink:

Brill! :D
Gyönyörű ez a gyerek! Kép
Gratulálok!Szétizgultam magam!
Végül hol ettetek?

Jucmuc! :D
Amint mondod,hogy jössz mi egyből szervezünk egy villámtalit! :D
Hozzád alkalmazkodunk! :D :wink:

Angie! :D
Aranyos vagy,hogy ennyire hiányoztam de a nátha miatt sem akartam menni mert én ezt agyamenten komolyan gondolom!
Nálam nincs olyan hogy én biztos nem fertőzöm!Tőlem ne kapja el senki és erre nagyon vigyázok!
Legutoljára anyukáméknak vettünk csempét és nagyon jo árban volt a Zalakerámiában a gyár mellett és gyönyörűek vannak!

Csibe! :D
Már kész vagy otthon mindennel?

Annácska! :D
Nagyon édes volt Peti lábán a micimacko!

Juca! :D
Sajnálom a kinzo pirit! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Brill!

Gyönyörűséges kis manócskátok van, tiszta anyja :) Gratulálok hozzá, és ne izgulj, minden rendben lesz!

Juca!

Dóri se úgy eszik, mikor nálam vendégeskedik piri, mint máskor. Ő veszettül és mérgesen karmol az első pár slukknál, aztán beletörődik. Már harmadszor jött meg szülés óta, de nekem egyre rosszabb :evil: Úgy látszik, én fordítva vagyok bekötve, ahelyett, hogy javulna, csak romlik a helyzet.

Jucmuc!

A novemberi talira mi is benevezünk, hétköznap is jó :) Addigra te is hozod már a kis pocakbérlődet :)

Csibe!

Drukk a holnapi ctg-hez! Én szerettem ctg-re járni, kár, hogy csak 3-mat csináltak, többre nem volt idő :) Nemsokára Csibe-híradó :)

Tina!

Nagy kalappal a babagyártáshoz! Remélem nem kell sokat várnotok rá!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tina! :D
Köszönöm a hiányolást,aranyos vagy!
Pont egyszerre irtunk!

Zsuka! :D
Mennyi Coragont kellett kiváltanod?
És mennyi van még?

Hangyi! :D
Merre vagy?

CsHeni! :D
Hogy sikerült a reptéri kiséret?
Jobb már a kedved? :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?