Új privát üzeneted érkezett!

Kacsa!

:lol:

Én agyban remekül sportolok 8)

tjuca
 
 


Juca!

Jól látom, hogy 2 éves házassági évfordulótok van???

Ha igen, akkor gratula!!!

Épp a fotóitokat kuksizgatom. :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Ági
Sajnálom az 1 cn-t :(

Juca
Boldog Szülinapot!

Brill
Hát én kivagyok Schumi miatt.
Az utóbbi versenyek nagyon nagyon jók voltak.
Valahol éreztem, hogy vissza fog vonulni, de amikor kimondta
hát elkezdtek potyogni a könnyeim, azóta is szomorkodom...
Párom is ki van akadva. Kitaláta, hogy Braziliába akar menni
versenyre. Mondjuk akkor már nem volt annyira lelkes, amikor
közöltem vele, hogy ez kb. 2 és fél millából meg is valósítható álom :D
Bár addig még beüthet a "lottó 5-ös" hehe

Most megyek dolgozni, később még benézek!

Szisz
szisszka
 
 

 
 

Sziasztok!

Juca!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!Hogy ünneplitek meg?Lesz torta?

Sporttéma:Én speciel már kislánykoromban kijelentettem, hogy nekem csak olyan férjem lesz, aki nem cigizik, nem horkol, és útálja a focit(és minden más sportot).Hát ez a 3 kívánság teljesült :lol:
Én pénzkidobásnak tartom, mert túl sokat feccolnak bele, túl sokat kaszálnak érte.Szerintem mindenki sportoljon a saját kedvére, és szabadidejében, egyébként pedig dolgozzon, mint mások.A versengés sem tetszik, szerintem nincs értelme.Csak a doppingolásról lehet már hallani, mert már szinte csak a dopping szerek versengenek, nem a sportolók.TV-ben pláne nem szeretem a sportot, mert nem bírom a vele járó hangokat(ordítás, cipőcsikorgás, autózaj, stb.) :lol:
Amit viszont megnézek az a tánc, és a gimnasztika, ill. a szinkronúszás, meg a zenés korcsolya(ezt nem tudom hogy hívják), de ezeket is csak a zene miatt :lol:
Amit szeretek sport:"lepedőakrobatika" :lol: :lol: :oops:
Ja, meg nyáron forgolódni a napon.:-)
Na erről ennyit, ha már így szóba került.

Én is már gyerekkoromban tudtam, hogy áplónő leszek, ez csak úgy jött.

Monyóka!
Szerintem is menjen el, és vallja be az igazat.A doki majd biztosan leszúrja, de ha hazudik, akkor saját magának árt, mert az orvos nem kap pontos képet a dolgokról.Én is most beszéltem a férjem egyik munkatársnőjével, akinek erős köztivérzése volt, hányt is de nődokihoz nem ment el.Aztán addig faggattam, hogy kiderült még életében nem járt nődokinál :shock: .Aztán rájöttem azért, mert még szűz, bár volt neki egy 4 évig tartó kapcsolata :?
Azóta sem volt dokinál, pedig mondtam neki, hogy sajnos rosszul is végződhet a dolog, utánna meg hiába sír, hogy nem lehet gyereke, de ez sem hatotta meg.Erre csak annyit tudok mondani, hogy az ilyen ember buta, és felelőtlen.

Lányok!
Olyan jó nektek, hogy taliztok!!!Én meg megyek szüretelni :evil:
De csak a kaját fogom osztogatni :lol: Idén nem állok be a sorba, a derekam kikészülne, és nem is akarom megerőltetni magam.Anyós húzta a száját miatta, dehát már elmúltak azok az idők, amikor a nők a kapaföldről mentek szülni :lol:

Zsúka, Angie!
nagyon drukkolok nektek, mostanában nagy a zebraszaporulat, remélem ti is gyarapítjátok majd a csapatot!

Hát jó hosszú lettem, bocsi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Anita! :)

Nagyon sok boldogsagot az evfordulotokra! :)

Adriana!

Sajnalom ami most törtenik veled, :( remelem hamarosan rendezödnek a dolgok!
Nagyon boldog nevnapot kivanok! :)

Brill :)

Igen, kicsit elvoltam most foglalva a napokban. Amugy minden rendben, jo lett a leletem is, igy oktober 3-an mehet a H.S.G. Elötte meg telefonalnom kell amikor megjön. Kicsit felek töle de ugyanakkor varom is nagyon, mert ha minden okes akkor apa kap egy kis ‘gyorsitot’ es talan ugy könnyebben összejön nekünk is.
Mindig te vagy elöttem, egyszerüen tudom, hogy nekünk is sikerülni fog!
Remelem te jol vagy draga! :D

Aniko :)

Hogy vagy? Erzel mar valamit? Te is sokszor eszembe jutsz!
Oktober 3-an lesz a H.S.G.-m. Mar csak harom het…

Juca :)

Nagyon Sok Boldogsagot Kivanok Születesnapod Alkalmabol! :D

Rolly :)

Barmikor irsz en mindig örömmel olvaslak! :D

Szep napot mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pankaa!
A szüreit is jó tud lenni. Sőt sport is :) Anyósodat meg csókoltatom és legyen kedves a drága mama mosolyra húzgálja a száját, mert unokája születik.

Kacsa!
Lovaglás, öttusa, foci. Mindenkinek jut vaalmi. Én meg csak messze távolról szorítok, nehoigy valkinek baja legyen...
Nem semmi az a pasi. Persze nem jelentettétek fel... Fair play-t ti játszottatok. Undorítóak az ilyen alakok.

Na a mai adagomat én is megkaptam.
Nagyanyám húga jött és megkérdezte, hogy hogy vagyok. Mondtam fizikailag jól, lelkileg sz@rul. Néha sírdogálok stb. erre mintha azt mondtam volna, hogy Benedek pápához készülök feleségül, úgy nézett rám. Megkérdezte, hogy van-e valami okom sírni. Mert ha ez a kisbab most nme jött össze, majd összejön a következő. Kész voltam. Hozzáteszem, neki sem lehetett gyereke, volt pár méhen kívüli terhessége. Tudja mi fán terem ez a téma. Na jó, betudom a korának. Idén lesz 70. De akkor is kinyílt a bicska a zsebemben.
Ja és nem kell mennem Ózdra, csak holnap, mert most szóltak. Még jó, hogy nem várták meg, hogy elinduljak. Végre egy pihis nap. :P
mátra
 
 


Mátra!

A feljelentésnek nem sok értelmét láttuk. Egyrészt attól még nem fog kevésbé fájni sem a seb, sem a repedt borda, másrészt meg nem akartunk belemenni egy esetleges adok-kapokba. Ugyanis, ha esetleg feljelentjük vagy a sulijának súgunk, hgy mi volt, akkor ő is könnyen meg tud találni minket, az meg senkinek nem hiányzik ...

Az öreglány nem semmi!!! Sokszor azok adják a legfurcsább reakciókat, akik maguk is megjárták a poklot.
Az egyik ex-főnökömnek volt egy abortusza, aztán az 1. kívánt gyerek nem akart összejönni, már mindent kipróbáltak, mire végre bekopogtatott. Aztán a 2. jött magától. És most, 2 gyönyörű gyerek mellett, akiket állítólag szeret, képes azt mondani, hogyha az az abortusz lett volna az egyetlen esélye a gyerekre, akkor sem bánná ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Extra sz@r napunk van, így csak most tudok jönni. Az én kis hétalvóm ma össz-vissz 20 percet aludt, amibőlis sikítva ébredt. Megint a foga. Hát én ezt a rühes fogmanót, ha egyszer elkapom, hát bizisten lapáttal verem agyon :evil: Csak akkor fogatlan marad a gyerekem :roll:

Juca!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!!!
Az apás szüléshez egyszerűen nem tudok mit hozzátenni, mert olyan klasszul megfogalmaztad :) Apukák, ha tehetik, ki ne hagyják :)

A Forma 1-hez nem szólnék hozzá, mert engem is meglincseltek. Sportból csak a boxot szeretem nézni, de nem ám a nőit. Nem állhatom, ha két satnya vizisikló lökdösi egymást.(azért nem szeretnék egy ilyen vizisiklótól se kapni egy pofont, mert kidőlnék, mint a rohadt nád) A verekedés férfiaknak való sport, szigorúan szerintem :) Nem vagyok ám amúgy aggresszív :twisted:

Monyóka!

Maradj mindig ilyen jókedvű és boldog! Öröm olvasni a soraidat. A barátnőd meg emberelje meg magát és spuri a dokihoz :)

Zsúka!

Remélem eredményesen telt a hétvége, és összejött a randi :) Még mindig nem tudod, hogy nyertél-e a kerteddel?

Ági!

Sajnálom... Hogy sikerült a kerti buli?

Panka!

Anyósod halál komolyan gondolta, hogy szüretelni fogsz?! A száját meg ne huzigája, mert még úgy talál maradni :twisted:

Jucmuc!

Grat a jó eredményekhez, a HSG-től meg ne félj. Lehet, hogy nem is fog kelleni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kacsa!
Hát ez a lefejelősdi nagyon emlékeztet Zidane fejelésére élete utolsó mérkőzésén, de ott legalább a világbajnoki cím volt a tét. Elég brutál lehetett az a fickó, ha a 120. helyért ilyen patáriát volt képes rendezni. Értem én, hogy nem jelentettétek fel, pedig jól megérdemelné az ilyen ember. Én már jelentettem fel egy zsebmetszőt, aki történetesen nálam próbálkozott, és 6 évig ittam a levét, azaz jártam a bíróságot piti 300 forintért (akkor még 6000 ft volt egy havi fizetés).

Pankaa!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni a talira. Egy kicsit rosszul is érzem magam miatta, mert én választottam ezt a dátumot, de ha a másikat választom, akkor két másik ember nem tudott volna jönni. Tehát döntöttek a számok. Bocsánat! És remélem, hogy a legközelebbire már el tudsz jönni. A szüret biztos jó lesz, főleg, hogy fizikai munkát nem várnak el tőled.
Így, hogy módosult a bébikéd kora, már túl vagy az első trimeszteren. Hadd gratuláljak! További sok egészséget!

Jucmuc!
Már épp akartam kérdezni, hogy merre jársz. A jó eredményeknek örülök. HSGhez pedig drukk, hogy ott is minden rendben legyen! Osztottunk-szoroztunk, és úgy döntöttünk, hogy medencénk jövőre sem lesz, talán 2008 nyarára. Elestünk egy 400.000 ft-os támogatástól, aminek már megvolt a helye, és azt most a fizunkból kell összepórolni, és hát medence nélkül lehet élni, viszont konyhabútor nélkül már kevésbé :D

Mátra!
Hogy téged mindig megtalálnak ezek a kedves rokonok!!
A pihis napnak viszont nagyon örülök.
Ja, és a mai első üzidben kérdeztél vmit, amire a válaszom, hogy szerintem nem lesz szükségem rá.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, míg Kendém alszik...

Mátra!
Azért nem semmi, amit kaptál... Azt hiszi, jókedvedből nem szültél még gyereket??? :evil: Ez most nekem is fájt... áá, hagyjuk is...

Panka!
Anyósod: örüljön az unokájának, ne azt nézze, hogy mit nem tudsz megcsinálni miatta! Szerencsére enyémanyós nagyon jól állt a témához, nem engedett segíteni sem a kertben, sőt, az összes befőzést ő csinált az idén, úgy, hogy alig segítettem neki. Persze jól el is fáradt, de majd jövőre én csinálom.

Jucmuc!
Örülök, hogy jók az eredmények!

Ági!
:cry: :cry: :cry:

Monyó!
De jó, hogy ilyen pozitív vagy!!! Remélem, a teszted is az lesz nemsokára! :wink:

Zsúka!
Én már el is képzeltem, hogy Monyóval párban fogtok zebrázni... :D

Juca!
Kép
Gratulálok a házassági évfordulótokhoz is! Aztán megünnepelni ám rendesen!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Sport: Kende előtt kézilabdáztam, és nagyon hiányzik most is. Kérdezték is a csajok, mikor jövök újra, de amíg szopi van, addig kézi nincs, utána meg kistesóra gyúrunk (illetve nem csak hogy utána, hanem minél előbb... 8) )

Mi jól vagyunk, Kendém megtalálta a kezét, és néha nézegeti már, de még inkább csak a szájába tömi ezerrel. Van úgy, hogy én rántom ki, mert annyira ledugja, hogy majdnem róka lesz belőle... :D
Nem tudom, miért, egy kicsit úgy érzem, kevesebb a tejcsim. :roll: Lehet, hogy csak Őurasága eszik többet, de pl. a tegnap esti szopi után még lefejt tejcsit kellett felmelegíteni, mert éhen akart halni. Jó, nem is volt sok a cicikben, mert fél hatkor evett, de este meg 70-et beszlopált üvegből... Meg máskor, ha éjjel kettőkor kelt fel enni, addigra már kőkemények voltak a didkók, most meg feltelnek ugyan, de nem annyira. Lehet, hogy most van növekedési ugrás???
Mindjárt megyek is a gyogyitárba, veszek Fitolacot meg hozatok a sógornőmmel homeós bogyeszt. Csak az a furi, hogy a bogyót eddig is ettem, és úgy tűnt, hogy jó. Igaz, fekete pont jár, mert inni nagyon keveset iszom, és lehet, hogy ez a gond... :roll:
No, nem tartok panasznapot, mert ma délben elég volt neki egy cici is, úgyhogy nem tudom, mi van. Mondjuk este, ha nincs tele a cici, és dolgozni kell érte, azt már nem nagyon szereti, mert akkor már csak aludni jó rajta, miközben a tejcsi magától megy a szájába... :D

Megyek, este még megpróbálok jönni, ha Őkendesége is úgy gondolja... :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Évi77!
A hétalvó Dórika ma csak 20 percet aludt???
Változnak az idők, nőnek a fogak, csökkennek az alvásigények... Anyucinak pedig egyre kevesebb ideje lesz BBnetezni. Én pedig hiányolni foglak továbbra is (hacsak hamarosan én is nem találok magamnak valami más elfoglaltságot, pl. pocaknövesztést :))

Norwell!
Szerintem van tejed, csak most ilyenje van (mármint a cicidnek :)). Lehet, hogy éhesebb volt Őkendesége.
Beírtam a táblába, hogy nem tudtok jönni a talira :(

Anyukák!
Már akartam kérdezni, hogy ki mikorra gondolja a második babó vállalását, vagy hogy vállal-e egyáltalán? Ez a kérdés foglalkoztat már egy ideje (veletek kapcsolatban, mert nekem úgy-e egyelőre még az elsőért kell "küzdeni"). Szívesen meghallgatnám az elképzeléseket. Norwell már válaszolt is, hogy ők mielőbb tervezik a tesót (ezért is bátorkodtam feltenni ezt a kérdést:))
Vendég
 


Angie!

Aranyos vagy :)
Nem hinném, hogy ilyen egyik napról a másikra nagylányosítja magát a törpim, hogy tegnap még 2*2,5 órát aludt, ma meg már csak 20 percet. Baja van szegényemnek, de ha kijött a foga, remélhetőleg jobban lesz :)
A kistesót úgy szeretnénk, hogy kb. a Dóri kétéves korára szülessen meg. Ha sikerülne...

Norwell!

Irgumburgum, tessék inni! :) A homeós bogyót meg állítólag csak kúraszerűen érdemes használni, mert különben hatástalan. A Fitolacot nagyon dicsérik, de én nem próbáltam. Hajrá!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Mátra,Évi!
komkrétan nem láttam a szájhúzást, telefonon közöltem vele, de utánna volt egy kis hatásszünet, majd"jó van".Innem tudom, hogy nem tetszik neki annyira.Engem viszont az zavar, hogy a szüleimen meg a férjemen kívűl mindenki nyápicnak tart, egy kis terhesség nem nagy kunszt címmel.De én sosem bocsájtanám meg magamnak, ha nem vigyáznék magamra, és esetleg a babának vmi baja lenne belőle.Inkább húzzák a szájukat, ha kell összeveszek az egész világgal, de nem kockáztatok.Amikor bennt voltam a kórházban, nagyon pokol volt, pedig ot is csak legyintettek rá.Egy kis vérzés nem nagy baj.vagy megmarad, vagy nem.Majd lesz másik című hozzáállás.Persze ezt mind a férfiak mondják, nekik nem nagy kunszt másikat csinálni :evil:
Úgyhogy én akkor megfogadtam, hogy nem fogok olyat csinálni, amit úgy érzek, nem esik jól, vagy nem bírok.Akárki akármit is szól.

Angie!
Köszi a gratulációt!Nagyon gyorsan telik az idő!!!6 hét múlva már félidő!!!Nekem az a tapasztalatom, hogy szep.től karácsonyig rohan az idő, majd tavaszik csak vánszorog :( Most nem tudomhogy lesz.
Tali miatt semmi gond, majd legközelebb, talán már ketten?
:wink: Ilyenkor csak a számok szerint lehet dönteni, különben sértődés lenne a vége.

Juca!
Ma van a házassági évfordulótok is?Ahoz is nagyon gratulálok!Dupla ünnep, dupla süti??? :wink:

Mátra!
a kor nem mentesít senkit a hülyeség alól, sőt, éppen a tapsztalt öregeknek kéne tudniuk mi a dörgés.De gondolom csak a keserűség, és a káröröm beszélt belőle.Nehéz, de nem kell vele foglalkozni.

Évi!
Sokat jár hozzátok mostanában az a fogmanó!Nem te hoztad el a rendelőből a múltkor?! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Új vonalzót csináltam, mert a babafalván nem engedte kicserélni a képet... :evil:

No, lássuk:

Kép
Kép
norwell
 
 


Nem is rossz... :D

Évi!
A kúraszerű mit takar konkrétan? Mert úgy szedtem, hogy amikor éreztem, hogy kell akkor bevettem 2* vagy 3* 5-öt. Lehet, hogy elszabtam (made by Hofi... :lol: )???

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!
Ez így tök jó :D

Lányok!
Ha én így folytatom a hozzászólásaimmal, akkor lassan mindannyiótokat utólérlek az üzeneteim számával. Most látom csak, hogy már hol tartok, és ha átlagot számolok a belépésem óta, akkor itt én pofázok a legtöbbet.
Ennek sürgősen véget kell vetnem.........
Vendég
 


Kacsa!
Igen, ez érthető álláspont. Ezért is írtam a fair play-t.

Pankaa!
Támogatom az elgondolást. Szerencse, hogy a férjed is hasonlóan gondolkodik, mint te.

Évi!
Szerintem megvesztegethetnéd a fogmanót. Sajnálom szegény Dóriciát.

Norwell!
TESSÉK INNI. Jó az új vonalzó

Jucmuc!
Megadrukkok a HSG-hez!

DINA HÍRADÓ
Jól vannak, sok a tejcsi neki. Azt mondta, hogy a szülés nagyon szép élménynek maradt meg, de a következővel vár még egy picit. :) 7 óra alatt lett meg a baba, igaz, hogy nem kapott fájdalomcsillapítót, de a párja végig benn volt vele. 2 nyomásra lett meg a legényke, de bevérzett Dina szeme. MOst már minden rendben van velük.

Lányok aki emlékszik még Manyókára, ő is megszülte pénteken Liliánát 3300g és 52 (55?) cm. Dina mondta, ők tartják a kapcsolatot. Indítani kellett neki, mert túlhordta, de simán született a kislány.

Angie!
Azért vagyunk ám itt nagy dumások :D

Duddu? Dido? Unique? Éva? Syry?
mátra
 
 


Ja! Dina azt is mondta, hogy nagyon-nagyon jó kisfiú és nem is számított ilyen nyugira. Éjjel 1-2 alklommal ébred.
mátra
 
 


Az elkerülte a figyelmem, hogy hány órakor kezdődik a tali? Már csak azért, hogy mennyit fogok késni...
mátra
 
 


Lányok!

Én annyira boldog vagyok most!
Nemcsak azért mert ma van a második házassági évfordulónk, és ismét vénültem egyet, és ezt este jó alaposan meg is ünnepeljük, hanem, mert minden rendben Kingával. Na de ne szaladjunk annyira előre. Orvos mondta minden OK, de utána még inkább biccentette a fejét, és nem csak fekve. Már a családnak is feltűnt, én meg bepánikoltam. Gyorsan B terv, felhívtam a védőnénit, aki előtt le a kalappal, mert mondta, hogy itt nem szégyen még egy beutalót kérni, és nekem van igazam, mert most még lehet könnyen gyógyítani, de később már nem biztos, és inkább mondják több helyen, hogy primiPARA vagyok ennek minden flúgjával, mint hogy elkéssek. Na jó nem így mondta, de ez volt a lényeg. Annácska megírta a doki címét, aki hogy hogy nem helyrehozta a hugomat!!! annak idején, és adott gyógytornász számot. A védőnő tanácsát követtem és amíg nem jutunk el orvoshoz, elmentünk a gyógytornásznőhöz, aki Dévény módszerrel "gyúr".
Kingát mintegy fél óráig nézte, nagyon alapos vol, még a szájába is benézett, fejét, karját, hátát, fenekét, csípöjét... összhangot, mozgást, hallást, látást, szociális státuszt, én még nem is láttam, hogy valaki ilyen alapos. Engem is jól kifaggatott. Azt mondta, hogy elmúlt ezek szerint a rossz fejtartás, de nem nézett hülyének, mert az izmok és a fej alakja, meg a haj hullása engem igazolt. Azt is megállapította, hogy icipici eltérés van csípőtájon, ezt sem vette észre senki. De szumma szummárum semmi baj, és mintegy egy másfél hónappal fejlettebb a koránál. Na erre is parrantottam, mire megnyugtatott, hogy ez nem baj, kis fürge mozgékony lányom van. Nagyon aranyos volt, alapos, és megnyugodtam, mert láthatóan értette a dolgát. Az utánunk jövő kisfiú már törzsvendég volt, és ott örültek, hogy áll a gyerek, és ennek én is örültem, holott akkor láttam őket először!
Szóval jó volt ez a délután, végre eloszlott a parám!!!

Annácska még egyszer nagyon köszönöm!!!

tjuca
 
 


Kép
Vendég
 


Juca!
Ez igazán nagyon jó hír. Örülök, hogy minden rendben van Kingával.
Most már nyugimami nem paramami, (bár szerintem úgy is lesz mindig min parázni)
Nagy puszi a kisasszonynak és a maminak is, hogy ilyen szép fejlett okos kislánya van. :D
mátra
 
 


Évi!

Dentinox zselé? Mondjuk még én is csak hallomásból ismerem.
Megjegyzem ismerős a felkelünk visítva téma, csak én nem tudom eldönteni, hogy még a hasa fáj vagy már a foga hasogat vagy mindkettő :evil: a pelus azért árulkodik sajnos, de most már mindent megcsócsál, és aktívan nyálzik. Ja és hasról hátra fordul, a hátán meg uncsi, és akkor meg azért visít, mert tudja, hogy arra pattanok, a nyüszögésre csak ugrok :twisted:

tjuca
 
 


Mátra!

Kösziköszi.

tjuca
 
 


Juca!
:D
mátra
 
 


Sziasztok!

Tjuca: nagyon boldog születésnapot kívánok!!! Happy Birthday.......:)

Jöhet a lincselés, de én szerettem Schumit! Nekem jófejnek tűnt és mivel apukám újságíró, volt szerencsém találkozni vele. Mondjuk kb. fél perc erejéig, de szerintem egyáltalán nem beképzelt, és abszolut megérdemli a győzelmeket, mert keményen hajt. Nekem Alonso nem nyerte el tetszésemet, olyan kis ...."fura"...Összegezve: sajnálom Schumit, mert tutti nehéz döntést kellett hoznia, viszont anyagilag nem lehet rossz neki...

Lányok! Én is tudok menni a talira, mert ma dőlt el, hogy a férjem pont szombat reggel utazik...Szóval ha nemis pontosan, de fél órás késéssel ott tudok lenni.

Puszi mindenkinek:

Ui. be van dugulva az orrom, de nem fáj a torkom:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni!

De jó, de jó, de jó! Én többet fogok késni, mint fél óra...

Nem lehetne 11-re tenni ??????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops:
mátra
 
 


Sziasztok!
Csak röviden tudok beköszönni.

Juca!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Mátra!
Tudod, szokták mondani: a rokonait nem válogathatja meg az ember... :( Kitartás! Mi itt vagyunk! :) (Mondom ezt pont én, aki megjelelenik talán 2 naponta és alig ismerlek benneteket :)

Ági!
Sajnálom, de ahogy más is írta: új hónap, új remény :) Hogy sikerült a kertiparti? Mi bográcsoztunk 7végén, babgulyást főztünk, hmmm, nagyon finom lett :D

Röviden és tömören ennyi! Amint tudok jövök!
Sziasztok!
tina82
 
 


Tina!
Hát nekem a rokonok kiválogatása remekül sikerült :evil: Persze a barátját megválogathatja az ember. Azért vagyok itt. :lol:
Na aggódj az elején senki nem ismer senkit. Gyere kicsit gyakrabban és képbe kerülsz.

Mindenkinek jó éjt.

Kép
mátra
 
 


Norwell!

Semmi hír a pályázat eredményéről, még egy utalás sincs az újságban, sőt postán keresztül se értesítettek.Még az októberi számba reménykedek, hátha nem tudták eldönteni kinek a kertje kerüljön az újságban. :D A biztatást köszönöm és hajrá a kistesóért. :D

Juca!

Boldog házassági évfordulót és hatalmas puszi Kingának, hogy ilyen kis ügyi kiscsajszi. :D

Mátra!

Csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon örülök, hogy köztünk vagy. :D

Mindenkinek nyugodt vagy viharos éjszakát! :D (Nálunk utóbbi lesz, hosszú volt az az 5 nap kihagyás. :D )

Nárcisz!

Hiányzol!!!!!!!! Merre vagy?????????

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszönöm a sok bíztatást, és a köszöntéseket is!
Sajnos a dolgok inkább romlottak, nem tudom még mindig, hogy mi lesz. :cry:

A talira sajnos nem tudok menni, mert elég messze vagyok Budapesttől, és még nem tervezem, hogy hazamegyek...

Levike radarjai nagyon érzékenyek, mert szerintem a feszkó miatt mostanában nem alszik. Lefekvéstől számítva 2-3 óránként ébred, és csak cicin tud visszaaludni. Nem tudom meddig fogom ezt bírni.:(

Juca!
Boldog szülinapot, és házassági évfordulót! :)

Bocs lányok, te többre nem futja. Megyek aludni, mert 11-kor ébred a drágám...
Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
adriana
 
 


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm Kristóf dícséretét és a feledik szülinapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok :lol: :lol: :lol:

Juca :) Én is nagyon boldog szülinapot és házassági évfordulót kívánok! :lol: Nagyon örülök, hogy minden rendben van Kingussal!

Évi :) Sajnálom, hogy a kis Pipi is így megszenved a fogacskákkal :cry: :cry: :cry:

Csheni :) Jobbulást kívánok!

Adri! Én is nagyon sajnálom, hogy most így alakul az életed :cry: :cry: :cry: Azért légyszi gyere ha tudsz és mesélj magatokról!

Ági! Sajnálom a menzit, ráadásul még az ujjad is :cry: Végül melyik dokihoz fogsz elmenni? :?:

Kacsa :) Bár nekem ugye csaszi lett a vége, de mi úgy terveztük, hogy apa végig ott lesz a szülésnél. Szerintem már maga a jelenlét is sokat tud segíteni és végülis a közös gyerekünk születik meg :D

Norwell :) Nem biztos, hogy kevesebb a tejcid! Egy idő után már nem durrannak be a cicik, csak ha nagyon sok idő marad ki két szopi között. :idea:

Angie :) Szívem szerint én 3 gyereket szeretnék, de sajnos itt a pénzügyi dolgok is közbeszólnak :twisted: Két gyereket mindenképpen vállalunk és úgy terveztük, hogy Kristóf kb. 20 hónapos korában kezdünk el próbálkozni a kistesóval. Czeizel E. szerint ennyi idő kell a szervezetnek ahhoz, hogy teljesen regenerálódjon, meg nagyon kis korkülönbséget sem szeretnénk.

Lányok! Kancival mi van???? :?:

Pussz és jó éjt!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok :)
Bocsi, hogy a hétvégén nem jelentkeztem, de vendégeim voltak, tegnap meg a jó idő örömére nagypapáztunk egyet :)

Juca :)
Nagyon sok boldog szülinapot és házassági évfordulót :lol:
Kép
Örülök, hogy Kinga teljesen jól van :D Mi ma jártunk a neurológusnál Petivel, de még mindig kell egy kicsit tornázni, igaz már a torna nagyrészét nem kell csinálni, mert Peti magától is csinálja :)

Mátra :)
Sajnálom, hogy a rokonaid így betalálnak :( Kitartás :)

Angie :)
Mi is úgy tervezzünk, hogy a gyerkőcök között 2 évnél ne legyen több idő :) De majd meg látjuk mit hoz az élet :)

Pupy :)
Merre bujkálsz?

Szép álmokat Mindenkinek
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kép

Adri!
Nagyon sajnálom ezt a helyzetet. Levike biztos érzi és igényli a biztonségot tőled ezért cicizne olyan sokat. Kívánom, hogy gyorsan nyugodj meg, rendeződjön az életed. Sokat gondolok rátok.
Kép

Timi!
Annak idején, mikor elkezdtem a baba gondolatával foglalkozni (8 évesen :D) komolyra fordítva a szót 5-6 évvel ezelőtt én is ezt olvastam, és akkor így is terveztem. Kiszámoltam, hogy 35-36 éves koromra lesz három szép gyerekem. Na tessék. Egyébként eddig minden bejött amit C. mondott vagy írt. Szeretem azt az embert, volt hozzá szerencsém, tanított is. Szóval van még 14 hónapod pihizni. Mármint a szervezetdnek.

Annácska!
Ügyes kisfiad van. Hihetelen, hogy lassan már ő is fél éves lesz...

Zsúka!
Remélem nagyon ügyesek voltatok. :D :D :lol:

Lányok én elköszönök, megyek Ózdra, ma már nem lehet nem elmenni. Én már rettegek, mert ma vagy hoplnap megjön a szövettan eredménye. Kérek drukkokat, hogy legyen rajta valami, ne csak a hülye általános szöveg, mert akkor el lehetne indulni valamerre. Lehet, hogy nagyon nagy hülyeséget mondtam most?
Mindenkinek szép napot.

Kép
mátra
 
 


Mátra :) Azért két babó még simán belefér, sőt, ha ikrek lesznek, még több is :D :wink: A maradék 14 hónapot egy jó kis fogyókúrára is fogom használni, mert most nagyon tehén vagyok :cry: :cry: :cry:
Nagyon drukkolok a szövettanhoz, bár én azt szeretném, ha a szokásos szöveg lenne rajta, nem vmi rossz :roll:

Pussz

KépKép

KépKép
timika
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jo reggelt mindenkinek!
Remélem a táblát látjátok! Kép
Késöbb jövök feltétlenül!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hát csajok szóhoz sem jutok!!!! Pont most kellett kivetessem magam a táblából amikor így beindult???

Angie!

Nagyon-nagyon teljes szívemből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Vendég
 


Angie :) Hip-hip hurrá!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Tiszta szívből gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

Junko :) Gyere vissza! :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Angie!

Fantasztikus, méghogy nem volt peteérésed???????????????
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon öööööööörrrrrrrrrrrrrrüüüüüüüüüüüllllllllllööööööööökkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaj de jó jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!! Boldog vagyok és teljes szívemből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!

zsúka
zsúka
 
 


Angie :D
Hatalmas gratula :D
Ez fantasztikus hír :D Nagyon boldog vagyok :D
Nagyon boldog pocakosodást :D
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Angi!
Már a
"Lányok Nagy hírem van"-nál azt hittem ezt fogod bejelenteni. :idea:

Timika!
Köszi, de csak rontanám a statisztikát. :)
Kaáliba megyünk okt. 10-én, ennyi azonban már bizonyos. :roll:

Adri!
Sajnálom. Ha már el is költöztés az sajnos egy komolyabb dolognak tűnik. Azért talán rendeződnek a dolgok.

Mátra!
Szebb napokat kívánok neked.
Vendég
 


Angie!
Nagyon szuper :D

Gratulálok!!!!!!!
Kép
Mesélj!!!!!

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!

Így tényleg jó a reggel!!!! :lol:

Angie!
"Ami kicsi, lassú is lehet.
De nem nőnek hirtelen a hegyek.
Ne csodálkozz, ha nehezen virrad:
sosem jön meg túl gyorsan, ami nagy!"

Gratulálok!!!!!!!!!Nem is hiszemel!Gondolom te sem még.Látod, előbb utóbb itt mindenkire sor kerűl, nem lehet megúszni! :lol: :wink:
Gyere és mesélj majd!!!!

Mátra!
Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond!!!

Zsúka!
Te leszel a következő!!!Készülj! :wink:

Lányok!
De jó, nagyon szépen indul anap!És szépen gyarapszik a sárga mezőny!!! :lol: Csak így tovább!

Tegnap voltam kismamatornán, nagyon jólesett, úgy zörögtek a csontjaim,mint egy rozoga csontváznak :lol: Csüt.ön is megyek.Heti 2 alkalom szerintem nem sok, és nem megerőltetőek a gyakorlatok,de mégis mozgok egy kicsit(én a nagy sportútáló :lol: ,de itt csak egy helyben kell mozogni, semmi futás)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie!

Ne csigázz, mesélj!!!!!!!!!!!!!!!! Nem ér ezt csinálni velünk. :D

Junko!

Gyere vissza hozzánk!!!!!!!

Pankaa!

Nagyon köszönöm, remélem így lesz. Hajrá a kismamatornán. :D

zsúka
zsúka
 
 


Angie!

Jéééééééééééézusom, annyira örülök, és szívből gratulálok!!! A hideg futkos a hátamon, és irtó boldog vagyok! Most már hiszel az idézlek "utolsó perces véletlenekben"? :twisted:
Puszillak!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Hogy van Dóri és a Fogmanó? :D

Nárcisz!
Mi újság van veled?Nagyon eltűntél.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nárcisz!
Jut eszembe!Hol vannak a pocis képek?vagy csak én maradtam le róla?!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Angie: nagyon -nagyon gratulálok a zebrácskához! Most már jó sokan vagytok a karám fölött.:))

Mátra: mennek a drukkok a szövettan miatt! Vigyázz magadra és legyen nagyon szép napod!

Anikó: köszönöm a levélkét, és természetesen a benne levő infókat!!Sokat segített...:)

Ma már szerencsére jól vagyok!!!! Szóval kedves férjemnek főzök egy finom ebédet, hogy elvarázsoljam és ma este talán minden oke lesz..:)

Puszi nektek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Angie!
GRATULÁLOK!Nagyon örülök nektek!
Kép

Junko!
Mi is a Kaáliban kezdtük, aztán szerencsére nem kellett!
Kihez mész?A dokihoz v. a doktornőhöz?
Ha tudok, szívesen segítek!

Timika!
Még nem is írtam, hogy úgy örülök, hogy találkoztunk! :lol:
Kristóf nagyon édes! :lol: :lol:

Brill!
Ha jól láttam te mész a talira, ugye?
Majd küldök szombaton neked sms-t, amikor ott vagytok!Jó?
A te számodat tudom! :lol:

Csütörtökön megyek ctg-re!Hiába, telik az idő, már 36 hetesek leszünk! :lol:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?