Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jo reggelt mindenkinek! Kép

Ági!
Nagyon sajnálom! Kép Kép
Remélem a kertiparty jol sikerült! Kép

Juca!
Istén éltessen sokáig ezen a szép napon! Kép

Mátra!
Én vártam a sztorit de akkor biztos majd ma!

Nárcisz!
Hogy telt a hétvége?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


sziasztok.

agi.sajnalom:(

lanyok ha valakinek egy eve volt petefeszekgyulladasa,es akkor nem szedbe be a gyogyszert es mostmar nagyon faj neki es ha elmegy a dokihoz es azt mondja hogy tegnap ota faj,akkor a doki elhiszi azt vagy latszik hogy mar regota van a baj??

Kép
monyoka
 
 

 
 

Szép jó reggelt MINDENKINEK! Kép Kép Kép

Kedves Juca!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pankaa, Kacsa, Norwell, Brill!

Nagyon köszönöm a biztatást! :D


Évi!

Igen a nővérem pénteken este beadta a szurit és szombat éjjel voltunk együtt, ahogy a doki mondta. No meg vasárnap reggel és este is. :oops: Hosszú volt ez az 5 nap kihagyás. :D Csináltam az Lh tesztet is és érdekes, hogy vasárnap délelőtt mutatta ki a csúcsot. Ezt mondjuk nem nagyon értem, elvileg a szuritól nem előbb kellett volna?

Juca!

Isten éltessen sokáig! Milliónyi puszi Neked szülinapod alkalmából! :D

Mátra! :)

Mi van Veled? Hol van az a beszámoló? Gyere és mesélj!

Ági!

Nagyon nagyon sajnálom. Követekező hónap új remények.

Rolly!

Jó volt újra olvasni a soraid. :)

Most emlékezetből ennyi sikerült.

Puszi
zsúka
zsúka
 
 


Kép

Bocsánat az eltűnésért! :oops:

Ági!
Nagyon sajnálom.

Anikó!
Alább következik a beszámoló, de nem lesz nagy durranás :)

Monyóka!
Nem tudom látszik-e, hogy mióta van a meg a baj, de szerintem ne ezen filózz, hanem indulj és mond el, hogy fáj a hasad. Lehet, hogy nem is ez a baj.

Juca!
Kép

rögtön folytatom tovább
mátra
 
 


Zsuka! :D
Nagyon jol mutatta teszt,mert a szuri után 36 orával van a tüszök megrepedése!
Azért mondta az orvos a szombatot mert már a fiuk ott várakoznak a helyükön mikor a tüszö megreped!
Fájt a szuri?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Mátra!

Örülök, hogy jelentkeztél! :D

Anikó!

Annyira vártam, hogy írjál nekem, tudtam, hogy Te ebben profi vagy. :D Nem fájt, nagyon ügyi volt a Tesóm. :)


zsúka
zsúka
 
 


juca.

boldog szulinapot:)

mtra nem rolam van szo hanem a baratnomrol,ha rolam lenne mar nem itt ulnek.szerintem ez komoly problema.
a baratnom fel hogy az orvos lecseszi hogy hol volt eddig.

Kép
monyoka
 
 


Lányok! Nagy hírem van:
HÉTVÉGÉN TALI !!!

Zsúka!
Én nagyon drukkolok, hogy a nagy találkának meglegyen az eredménye. Egyszer mindenkinek eljön az ideje. Hátha a tied pont most jött el :D

Mátra!
Én is nagyon várlak!

Anikó!
Hogy vagy? Van valami tünet? Pisi, cicifeszülés, émelygés? Magadhoz tértél már, vagy még mindig hihetetlen a dolog? Gondolom, Marcikának a bejelentéssel még vártok.

Agi! Kép

Nárcisz!!!!!!!
:?: :?: :?: :?:

Duddu :?: :?: :?:
Dido :?: :?: :?:

Monyóka!
Én azt mondom, hogy a nőgyógyász előtt nem kell titkolózni, mert akkor hamis képet kap.
Vendég
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a szülinapi jókívánságokat!!! Hát igen, akkor is hétfő volt, anyu szerint amolyan fű se nől nap, még az orvos is késett, majdnem lemaradt a megszületésemről :-) meg kicsit kómás volt, ott kávézgattak fölöttem :lol: 3/4 9-re bújtam ki, más akkor bootol :twisted:
Ja és Kofa megjegyezte (mivel anyu minden évben legalább egyszer de a tesóm szülinapjával együtt kétszer elmesélei), hogy akkor is ilyen kellemes szép napsütéses idő volt, már akkor is engem ünnepeltek (vénasszonyok nyara).

Monyó!

Szerintem menjen el az orvoshoz. Lehet, hogy ez már nem a régi baj, vagy még tetézi. Nem is árt, ha az orvos lekapja a 10 körméről a lányt!

Évi!

Hát a fülbelövés, picit több volt, mint egy szurisírás, de jóval kevesebb, mint egy általános hasgörcssírás :-) nagyot visított rutinból, mad evett két kortyot, és nézelődött, meg szórakozott a cickóval :wink:

Na most megyek, mert romokban hever a lakás :-)

Pusza

tjuca
 
 


zsuka druk druk,sikerulnie kell!!!!!!

angi tudom,de nem vihetem el eroszakkal a nogyihez es nem mondhatom el az igazat a dokinak.
tavaly ugy bedagadt alul hogy a nogyi alig tudta megvizsgalni.kapott gyogyszert meg kupott de amint egy picit jobban lett abahagyta.most megint gond van,de o csak nevet rajtam hogy mit parazok.mondtam neki hogy ez elzarodashoz is vezethet.azt mondta csak azert karalok mert nekem nem jon ossze.

Kép
monyoka
 
 


angi latom rad is radfer egy kis druk.
szoritok hogy poziv legyel az elkovetkezo napokban.

ja azert irok ilyen sokat mert megjavult a netem:)

Kép
monyoka
 
 


Zsú!

:wink: :lol:

tjuca
 
 


uuugy fel vagyok porogve,valaki lojjon mar le:)

ma jonnek festeni a konyham.
na meg pe-utan vagyok.
na meg remenykedek hatha sikerult.
sut a nap.
ettem somloit.
olyan joool erzem magam:)

Kép
monyoka
 
 


Monyóka!
Dehogy lövünk le!!!! Pont most, amikor ennyire jól érzed magad!?!?!?! Inkább örülünk és reménykedünk veled. Lehet, hogy pont ez a pozitivitás kell ahhoz, hogy sikerüljön.
Annak különösen örülök, hogy megjavult a netetek.
Másik topikot megnyitottad?
Vendég
 


angi igen epp az elobb nyitottam meg.talan ir valaki de nem fuzok hozza nagy remenyt.tudod itt nem anyira elterjedt az internet,na meg nem mindenki tarja nyilvanosag ele a bajait.meglatjuk.
szerencsere jo itt veletek ugyhogy nem vagyok egyedul.
te mikoe akarsz tesztelni?latom a vonalzod szerint meg egy nap.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Juca!
Boldog szülinapot! Isten éltessen!!! :)
Kép
És, ha jól emlékszem, akkor boldog 2. házassági évfordulót! :D

Ági!
Annyira sajnálom... :cry:

Zsúka!
Remélem ügyik voltat a "srácok"! Kép
Drukkdrukkdrukkdrukk! :) Kép

Angie!
Taliláz indult Nálad! :wink:
Hogy telt a hétvége?
Tudom, hogy elvileg nem volt pé-ed..., de háta mégis...,vannak még csodák! :wink: Hődet méred még?

Monyó!
Végre pozitívan!
A férjed is pozitív az utóbbi időben (ha jól olvastam)..., látod mindennek eljön az ideje! :wink:

Mátra!
Megvárjuk a stryt... :D

"Schumis " lányok??? Mit szóltok a jövő évi F1 szezonnal kapcsolatban? :( Szokatlan lesz...

Mindenkinek szép napot!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Monyóka!
Bocsi! De akkor is menni kell, Jucának tökéletesen igaza van. A barátnőd meg érdekes szerzet lehet, ha ilyeneket mond...
Viszont örülök, hogy pozitív vagy, és lelkesedsz.

Zsúka!
Hajrá, most már elindult minden a céleegyenesben vagytok. De csak csínján a reménykedéssel 8)

Rolly!
Örülök, hogy látlak :wink:

Anikó!
Hogy vagy?

Angie!
Jó látni, hgoy ennyire várod a talit :D
Tényleg, hogy érzed? Tesztelsz holnap? Vagy vannak nem kívánatos előjelek?

Szóval a hétvége. Pénteken olyan fáradt voltam, hogy azt sem tudtam, hogy hol vagyok, mire elmosogattam és vacsit főztem és elképedtem, hogy nem gondoltam volna, hogy annyi ruhájuk van, hogy három hétig nem kell mosi :evil: :evil: :evil: addigra ágyba zuhantam. Szombaton extra munka volt, de az este ugyanm úgy telt, vasárnap pedig piacon voltunk és nem tudtam ránézni a gyerekruhás sátrakra. Borzasztó volt. Mire hazaértünk a gyerekek csináltak maguknak kaját. Most lassan indulok Ózdra és közben ebben a pillantabn szóltak,. hogy szombaton tanítani is kellene menni. De nem igazán tudok 4 felé szakadni. A három még megy. (egyetem, tali, megbeszélés), mert ez mind Pesten van. De Hatvanba fél kettőre már nem érnék le... Csak ha a talit lemondom. Azt pedig ugye...... :D :lol:

Szóval ennyi, végül is semmi érdekes nem volt, csak nagyon elfáradtam. :roll:
mátra
 
 


Sziasztok!

Juca!
Boldog születésnapot!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Kép

Juca!
Kép Isten Éltessen Sokáig!
Monyóka!
Jó látni, hogy jó a kedved :lol:

Köszönöm az együtt érzést :oops: jól esett.
Tegnap úgy éreztem, mitha sz..ral öntöttek volna nyakon :?
Ráadásul, hogy a hétvégénk ne menjen símán, odacsuktam három ujjamat a kocsi ajtajához. Csillagokat láttam.
Nem törtek el csak zúzódás van, de ez is rossz.
Össze szedem a gondolataimat, erőt veszek magamon, és felhívon az új dokit :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Jó reggelt!

Monyóka!

Menjen nyugodtan el a barinőd a dokihoz! Nem fogja látni, hogy mikortól van a baja.

Pár éve nekem is volt vmi, nem tudom, hogy petefészek vagy csak hüvelyi gyuszi, de fél éves antibaci kezelés után már laparral fenyegetőzött a dokim ... Aztán átkerültem egy másik dokihoz, mondtam neki, hogy mi volt, erre közölte, hogyha petefészek gyuszim lett volna, akkor olyan görcsökkel mentem volna dokihoz, hogy csak na, de mondtam, hogy nekem nem voltak iszonyat görcseim, aztán mikor megvizsgált mégiscsak mondta, hgy igen, volt ott vmi., mert érzi a hegeket. Szóval erről ennyit ... Nem mindenkinél egyforma minden dolog ...

Juca!

Kép

Anyukák!

Akik apásan szültek, mesélnétek róla?! Most volt szó erről az RTL-en és nagyon felpörgetett a téma.

Apát nem viselte meg nagyon a tehetetlenség, hoyg nem igazán tud segíteni, csak látja, hogy szenvedsz és ő semmit nem tud tenni? (vagy legalábbis nem sokat)

kacsa14
 
 


Brill!

Gonoszkodhatok??? :twisted: :twisted: :twisted:

JUHÉJJJJ!!! Végre lelép Schumi a színről!!! :D

Bocsika, tudom, a szurkolótábornak szólt a kérdés, de nem hagyhattam ki ...

kacsa14
 
 


Ez nem ér, végre ideérek, erre mindenki eltűnik ... :cry: :cry: :cry:

Kivel beszélgessen most akkor kiskacsa???????????

Kénytelen leszek, akkor magamat szórakoztatni ...

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!

Ne legyél gonosz, mert sokan vagyunk itt Schumi drukkerek!!!!

Brill! Nem nagyon lesz jó Nélküle :(

Kép
Kép
Ági279
 
 


kacsa.jol van megmondom neki,aztan majd eldonti hogy mit akar.mindenesetre en elmegyek vele dokihoz ha ugy erzi.tobbet nem tehetek.

nalunk nem divat az apasszules.de szerintem megoldhato(ha jo melyen a tarcadba nyulsz)
en szemelyszerint a vajudasnal szeretnem ha ott lenne a ferjem de maga a kitolasnal ne legyen ott.

Kép
monyoka
 
 


Ági!

Csak egy picit ...

De ha már itt tartunk. Mit szerettek benne? Jó pasi? Az eredményeit? Vagy mégis mit?

Komolyan érdekel!

kacsa14
 
 


Anikó!

Majd javíts már légyszi, ma vagyok 10+3. Köszi!

A doki UH gépe szerint jó a mensis számítás. Én korrigáltam 2 nappal a pé csúszása miatt, de akkor nem magánzok, ha a doki szerint jó!

kacsa14
 
 


Kacsa!
Én is itt vagyok, csak közben dolgozom is (nem mintha annyira nagy kedvem lenne hozzá).
Ez az apásszülés dolog engem is érdekel, jó hogy feltetted a kérdést.

Schumi: hát én sem neki drukkolok, de nem azért, mert bármi bajom lenne vele, hanem mert azóta nem nézem a Forma1-et amióta egyeduralkodó. Idén kezdett visszatérni a kedvem így a végefele (mert Alonso egyeduralmát sem szerettem). De így, hogy nem lesz Schumi jövőre, talán felélénkül egy kicsit a száguldó cirkusz.

A tegnapi vizilabdamérkőzéstől viszont kibuktam, hogy mi magyarok mindig elveszítjük a lélekjelenlétünket, amikor tétje van valaminek. Pedig nagyon jók vagyunk!
Vendég
 


Kacsa!

Nekem mint pasi nem jön be, rugalmas ember és nagyon jó pilóta :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Kacsa!
Jogodban áll véleményt formálni.
Én továbbra sem szeretnék ebből a témából vitát nyitni...
Te mit nem szeretsz benne? Az eredményeit, vagy...
Komolyan érdekel! (jöhet privibe is)

Ági!
Bíztam Benned!!! Kép

Brill

Kép
brill
 
 


Brill!

Mi össze tartó csapat vagyunk :evil:
Nagyon remélem, hogy VB ként vonul vissza, csak 2 ponttal van lemaradva, és azt símán betudja hozni!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Kacsa!

Erről az apákat kellene megkérdezni.
Szóval Kofa végig velem volt, és el sem tudom képzelni, hogy ne lett volna, annyira természetes volt, hogy ott van.
Segített a jelenléte is. Ha kellett beszélt, ha kellett hallgatott. Legtöbbször csak ült az ágy mellett. A kitolásnál nagyon keményen fogta a hátam, a szülész megmutatta, hogyan csinálja, és ez nagyon jó volt. Bíztatott.

Ami a legfontosabb. OTT VOLT, és LÁTTA A GYEREKE VILÁGRAJÖTTÉT. Pontosan azt, ahogyan világra jött nem többet, nem kevesebbet. Így tudja, hogy mit éltem át, ő mit élt át, és máshogyan néz a lányára, mintha nem lett volna benn.

Szülés előtt én is másképp képzeltem az egészet, így gondolom, aki kinn ül a váróban sem úgy képzeli. Egyrészről horror, vér, csatak, szenvedés, ami van, de mégsem úgy, másrészt azt az érzést nem lehet elképzelni, át kell élni.

Bizonyára mindenki tehetetlennek érzi magát egy kicsit, de ez sem a megfelelő szó. És én nem éreztem úgy, hogy Kofa nem tud értem tenni semmit, az is épp elég, hogy velem van azokban a percekben órákban! Egy puszi, egy csnedes odafigyelés mindennél többet jelent, még a fájdalomcsillapítónál is.

Ja és utána, amikor hazamentünk, nem kellett mondanom, hogy most tehermentesítsen, mert itt fáj vagy ott fáj, mert tudta, na és akkor mint egy kisdobos, ott segített, ahol csak tudott :lol: Ez lehet, hogy még többet ér, mint maga a szülés alatti odafigyelés. Elég volt látnia a gátmetszés előtt az ollót, utána nem kérdezte meg, hogy miért nem tudok rendesen ülni a kórházban, és nem döbbent le, mikor mondtam, hogy mossa ki a hálóingeimet, hanem vett egy adag Vanisht, és kifehérítette azokat szó nélkül. Eddig is megcsinálta volna, csak így tudta mi a dörgés.

Na nem tudom érthető voltam-e, remélem igen. Az is hozzátartozik, hogy Kofa sohasem volt az az érzékenyke, aki ha a másik rossz passzban van, akkor elsápad, ahelyett, hogy segítene, tehát bennem nem is volt olyan, hogy mi lesz vele a szülőszobán. Ő az a típusú férfi, aki ha éjjel hány a gyerek, akkor segít neki/nekünk, vagy az idős magatehetetlen szülőt is ellátja.

Ez nem tartozik szigorúan ide, de a Kinga keresztapájának feleségének begyulladt a melle, mert nem tudta teljesen kifejni a tejet. A lány nem tudta masszírozni, a védőnő megmutatta, hogyan kell, és a fickó masszírozta ki, miközben látta, hogy a lánynak csorognak a könnyei a fájdalomtól. Szóval bejöhet ilyen eset is, azt kell átgondolni, hogy hasonló helyzetben mit bír ki a párja valakinek.

na jó hosszú voltam...

tjuca
 
 


Brill!

Én sem akarok belőle vitát csinálni. Azért is voltak ott a kis ördög fejek, mert tényleg csak gonoszkodásnak szántam a dolgot ...

Nekem is az egyeduralmával van a problémám, egy idő után már nagyon uncsivá vált a dolog, Schumi jött, látott és győzött. Nekem is izgibb lenne, ha néha más ir szóhoz jutna. De ha marad, akkor sem megyek a falnak, ha megy, akkor sem.

Egyébként, mint pasi a kis lángosképe nagyon nem jön be, de ez megint csak egyedi elbírálás kérdése.

Angie!

Kikaptak tegnap este a fiaink? Mennyire? Egy ideig láttam, aztán kidőltem ...

kacsa14
 
 


Ági!
Akkor sincs semmi, ha nem lesz meg a 8.! (pesze gyönyörű lenne! :wink: ) Már bizonyított, mint pilótaként, mint emberként!!!
Csinálják utána!

Kacsa!
Egyeduralom..., arról nem tehet, hogy nem tudták Vele felvenni a versenyt... :lol:

Angie!
A vizilabdának én sem örültem... :evil:

Brill

Kép
brill
 
 


F1 rajongók!

Én nem nézem, mert nem köt le. Húgum viszont azt mondta, hogy Schumi nagyon jól megcsinálta a focimeccset, és akkor ott nem is volt nagyképű, nagyot nőtt a szemében. Én mint említettem egy időben Takagi szurker voltam, de már látom ő sincs a mezőnyben. Gondolom elfogyott a zsebpénze, vagy kinőtte az autóját :wink:

Nem láttam a vizilabda meccset. Nos lányok be kell vallanom és vizipóló, és hajtipajti rajongó vagyok. Megakad a szemem a formás fiútomporon :twisted: a versenyautó túl sokat takar :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Köszi a hosszú kifejtést! Főleg a gyerekágyas rész fogott meg, hogy ha látta, akkor jobban átérzi a dolgokat!

Én néha még látom Apán, hogy bizonyos dolgokat, csak nyafinak tekint. Mikor kiderült Pöttöm épp mentünk kirándulni és kitalálta, hogy teniszezzünk. Aztán mikor beszélt a gyereksebész barátjával, aki gratulált a teszthez és kérdezte tőle Apa,hogy akkor ez most mennyire biztos, akkor a srác azt mondta, hgoy mostmár csak vigyázni kell rá. Aztán Apa tőlem kérdezte, hogy "mit jelent a vigyázni?". Mondtam, hogy pl. nem kell teniszezni. És így, hogy egy doktorbácsi mondta neki, jobban elfogadta, mintha csak az én nyafi miatti kitalációm lett volna, hogy nem teniszezek.

A "hajtipajti rajongó" mit jelent? Ezt még így sosem hallottam ...

kacsa14
 
 


Brill! Kacsa!Angie!
Kiről is vitatkoztok??? Ki az az ember? :wink: :lol:

Én is itt vagyok!
Csak csendesen.

Kacsa!
Én, mint kibic csak a párom elmeséléséből tudom, hogy mikor a három gyereke született, akkor benn volt, pedig még akkor nem hogy divat nem volt, hanem nem is nagyon engedték. Hihetetlen élmény volt neki, maga a születés csodája. Mondjuk az ő lelke is olyan, hogy megérzi a nemes dolgait az életnek. Azt mondta, hogy az összetartozás érzését is fokozta. Na jól forgatom itt a saját szívemben a tőrt.
Nagyon jó az a kép :D
mátra
 
 


Kacsa!

Azt jelenti, hogy legeltetem a szemem a bicós hajtáspajtások hátsóján :lol: persze, ha elérik a kívánt mértéket!

tjuca
 
 


Kacsa!
1 góllal, 8:9-re kaptunk ki :(
Ezt én már nem is értem!

Juca!
Köszi, hogy megosztottad a véleményed. Ez szerintem is annyira emberfüggő. Nekem például volt egy barátom (igazi macho megtermett férfi), aki majdnem elájult, amikor egyszer nagyon elvágtam az újjamat, és dőlt belőle a vér. Na ő biztos nem élne túl egy szülést. A férjem már másképp viszonyul ezekhez a dolgokhoz. Biztos tudna nekem bent segíteni fizikailag is. De mi még nem beszéltünk ilyen dolgokról :)

Brill!
Nálatok apa is nagy sportrajongó? Mert nálunk a férjem egyáltalán nem. Ő csak a foci VB-t és EB-t nézi. Ennyi! Én viszont aputól és az öcsémtől kaptam hozzá a kedvet. Régen csak velük néztem, most már egyedül is leülök a tévé elé. Persze, azért megválogatom, hogy mit nézek meg.

Mátra!
Köszi a hétvégi beszámolót. Te ténylet képes vagy lemondani a taliért a tanítást ?!?!?! Szuper csajszi vagy. Tök jó, hogy ennyire szeretsz bennünket. Ez kölcsönös!

Pupy!
Drága, merre vagy? Ennyire kimerít a sok talpalás? Hiányzol! Akkor ma talizunk? Hívlak.
Vendég
 


Kacsa!
Nem 8:9-re, hanem 9:8-ra :D :D
Vendég
 


Angie!
Imádok tanítani, de az élet nem csak a munkáról szól. Nem csak a bajban kell egymás mellett lenni, hanem az örömben is :)
Egyébként az egytem miatt akkor is lemon dtam volna. Mert az is imádom :)

Most beszéltem Pupyval épen. dolgozik ezerrel. Találtam a neten egy neki való álláshirdetést és elküldtem, hogy pályázza meg, mert ez a munka nem neki való...
mátra
 
 


Juca!

Akkor készítek majd Neked egy fotót az Uram hátsójáról, hogy értékeld, mert ő is nagy bringás + triatlonos. Neki olyan kis fokhagymafeneke van (így nevezi) és nagyon büszke rá!

Mátra!

Köszi Neked is a hozzászólást!

Angie!

Neked meg az eredményt! Hát ez a mi formánk ...

kacsa14
 
 


Mátra!
El nem tudom képzelni, hogy hogyan lehet imádni a tanítást, pedig én is TANÁR VAGYOK a szakmám szerint. Eddig még CSAK a gyakorlati tanításon tanítottam, de ott elhatároztam, hogy ennyi elég is volt belőle. Kifogtam egy gimi második osztályt, és azok közül is egy olyan csoportot, akik élsportolók vagy fegyelmizavarosok voltak. Hát totál kikészítettek a közönbösségükkel és flegmasátukkal.
Sokat gondolok Pupyra. Mondta, hogy egész nap talpon van. Jól teszi, hogy keresgél tovább. Szegényke! Fel fogom én is hívni. Jól tudom, hogy 4-ig dolgozik? Addig nem zavarnám.
Vendég
 


Kacsa!
Mi fokhagymagerezdnek becézzük, és illik is a férjem hátsójára :lol: :lol:
Vendég
 


ANgie!

A Te urad is sprotol? Mit?

kacsa14
 
 


Angie!
Mikor 5 éves voltam a dédimamám barátnője közölte vele a fülem hallatára, hogy az ő unokája már tanárnő lett. kicsit bántott a hangja és megigértem Dédinek, hogy én is az leszek. Onnantól kezdve tudatosan készültem rá. 100 méterre volt tőlünk a gimi, én elmentem kollégiumba, hogy pedagógiát és pszichológiát tanulhassak... Volt, mikor elhagytam a pályát, de hiányzott és rendes elvonási tüneteim voltak. Pedig tanítottam minden nációt. Ipari iskolás túlkoros felfügesztett, próbára bocsájtott túlkoros fiúkig (velük volt a legjobb kapcsolatom) a mostani felnőtteimig. Ha érzik, hogy szereted és elfogadod őket és a "próbálkozásaikkal" nem mennek semmire (nem szaladsz ki sírva, nem mész tönkre), akkor a tenyeredből esznek. Én pl. magáztam ezeket a necces fiúkat. Majd' meghaltak tőle. Mert éreték, hogy emberszámba veszem őket és felnőttként kezelem. (és persze alig volt közöttünk 5-6 év. De ők ezt nem tudták :))

Na befejeztem a pályorientációs órát. :twisted:

Kacsa!
Bocsi. :oops: Én ilyen antitalentum vagyok a sportokhoz. Bár az új családomban mindenki sportoló és az élsport vezetésben is ott vannak néhányan...
De ezt akkor sem tudtam kihagyni. Én az egész F1-ben a benzint sajnálom, amit elökörködnek...
Na jó befejezem, mert a talin megköveztek. :shock:
mátra
 
 


Mátra!
Ne aggódj, mert a talin inkább körbeölelgetünk, nem megkövezünk. Itt minden véleménynek megvan a helye!
Amit meg fentebb írtál, az teljesen megállja a helyét. Én pont ilyen öntudatosnak ismertelek meg, viszont az, hogy már 5 évesen tudtad, hogy mit akarsz, az nagyon ritkaság. Vagyis, talán sokan vannak, akik tudják már kicsinek is, de aztán mi lesz belőlük ...???

Kacsa!
Zuram táncolt (break) 12 évig. Én pedig atlétizáltam 11 évig. Tehát mozgáshiánytól nem szenvedtünk :D (most annál inkább :()
Vendég
 


Mátra!

Mit sportol az új családod?

Felőlem nyugodtan véleményezheted a F1-et, különösebben nem izgat.
Az Uram eléggé sportmániás és nem csak csinálja, hanem nézi és olvassa is. Foci, kézilabda, kosárlabda, bringa, úszás, vízilabda, atlétika. Úgyhgoy én még egyelőre az utálat és a kezdem megszeretni határán vagyok.
Az atlétikában pl. azt csípem, mikor a kalapácsvetés, diszkoszvetés és gerelyhajítás után megy egy távirányítós kisautó a cuccért, hogy visszavigye a dobókörhöz. Na, ezzel a kisautóval, ha meglátom engem olyan boldoggá lehet tenni, mint mikor egy 2 éves kisfiú új kisautót kap! :)

kacsa14
 
 


Angie!

Én meg abszolút sportnélküli vagyok. Úgyhgoy szép kis pár vagyunk, egy sportmániás és egy lusta disznó! :D

Eddig egy futóversenyen (3,5 km-es tömegfutóverseny) indultam, azzal a feltétellel,hogy Apa jön velem és fut az én tempómban. No az lett az eredménye, hogy a sürgősségin kötöttünk ki, mert az uramat mellkason fejelte egy baromarcú állat.
Történ ugyanis, hogy kb. a 120. helyen kocogtunke gyás mellett, a rajt után kb. 50 m-rel átrobogott rajtunk egy 2 m-es állat. Utána szólt Apa, hogy "Nem kellene viziló módjára futni!" Erre a tag visszaszólt: "Anyád!". Erre már én is, hgoy a "Tied!" Ekkor még futtában visszamutatott egyet, majd hirtelen megfordult és belerohant fejjel Apa mellkasába, majd futott tovább. Apa elterült a földön. Hirtelen azt se tudtam, hgoy fel kel-e vagy moshatjuk fel az agyát az aszfaltról, de szerencsére nem verte be a fejét, csak meghúzódott a nyaka + mindkét könyökéből ömlött a vér + fájt a farokcsontja + a mellkasa. Aztán hogy látta Apa, hgoy egyben van a tag után futott, hgy megnézze a rajtszámát.
Aztán a versey után megkereste Apa + pár sporttársa a tagot, aki azt mondta,hgoy elborult az agya. Értitek, egy tömegversenyen a 120. helyen ...
Ami a poén még, hogy a tag is triatlonozott, látásból ismerték is egymást és a fickó ált. isk-i tanár!!!

Na, ezóta nem mentünk közös versenyre, így az én sportpályafutásom ezennel be is fejeződött.

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?