Új privát üzeneted érkezett!

bocs, hogy itt nyöszörgök nektek...de senkivel nem tudok róla beszélni :(

Kép
selyem
Pécs
 
 


túrós palacsintát ennék én is :D de majd akkor állok neki, ha a keringés végére értem -órák kérdése :x

együttalvásnak én sem vagyok a híve, de majd meglátjátok, kár előre tervezni. Milánnál működött, mert tápos volt a 3. hónaptól, de aki igény szerint szoptat.....nem működik, örültem hogy tudom szoptatni a kicsit, így bevállaltam, hogy adok neki cicit, mikor kér, volt is tejem. De a franc kelt fel hozzá amikor nyekergett, inkább mellém fektettem és csak rámfordult, fel sem ébredtem sokszor. Nem bántam meg amúgy,mert ezerszer egészségesebb és kiegyensúlyozottabb gyerek, mint a nagy. Hordozástól rosszul vagyok, de még a kengurutól is, nagyon nem az én világom. Nem is a stílus miatt, de valahogy tőlem iszonyat távoláll. A kengurunál meg leszakad az ember gerince, baromi egészségtelen, a kendőzés meg csak simán nem tetszik....lehet hogy a babának nagyon klassz dolog, nem tudom. Meg amúgy egyedül szeretek leginkább aludni, mert magamnakvaló vagyok :oops: :oops: :oops: szóval ilyenkor, mikor tanulok, csak örülök hogy nem kell aludnom senkivel :oops: :oops: :oops: van mire fogni
chamomilla
Pécs
 
 


selyem: mi ezért vagyunk!!!!!!! örömben, bánatban, hisztiben... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

selyem, nyugi. Ha nincsenek görcsök, akkor talán nincs gond. HA progi elégtelenséged van, kapsz majd utrot, de ezt az orvos majd úgyis megmondja. Az viszont tényleg nem játék, mert ha nem kapsz időben, elmegy a baba. Az is lehet, hogy a sextől lesztek eltiltva egy darabig.De én nem tippelgetek inkább. Viszont ha már reggel volt megint némi vér, a helyedben húztam volna a klinikára. De ha beszéltél a dokival és megnyugtatott, akkor addig is pihizz!!!
chamomilla
Pécs
 
 


Selyem igen-igen jól mondja Kati, ha valami van mi mindig itt vagyunk, és próbálunk segíteni!!!
Küld majd el Te is az msn címed, mert valamiért nem látom, hogy felvettél!!!

Én most lépek, mert az Uram megkért, hogy menjek el vele Mohácsra! Úgyis be kellene mennem vásárolni ezt-azt, később jövök majd, de csak a palacsinta sütés után!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


akkor jó. :)

na, most hogy megnyugodtam kicsit:

kati: izgalmas lehet, hogy a mosógépben a kórházi felszerelés :D utolsó konzik...mindenhol babaillat, baba kelengye :)
a rosszul alvásról meg... nem lehet, hogy csak az új matrac miatt aludtál rosszul? én, ha új helyen alszom (legyen ez akár új matrac is..)forgolódom és többször felébredek.

mona: délelőtt említetted, hogy kívánod a gyümit...akkor egyél ;)

amúgy most olvastam, hogy több esetben visszafordítható még a folyamat. egyébként most nem is vérzik egyáltalán... szerintetek mitől lehetett? tényleg a szex miatt?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Mikorra kell menned a dokihoz??

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


milla: örülök, hogy itt vagy :) de remélem nem én rángatlak el a tanulásról... mellesleg nekem is kéne, de gondolhatod mennyire nem az jár most a fejemben. :S


szerintem is el fog tiltani a szextől és én is az utrora tippelek, remélem megmarad, mert nagyon várjuk ám... :)

mona: küldöm majd priviben, és jó utat mohácsra :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


cham: kár, hogy messze vagy! én vinnék neked palacsintát. rengeteg tésztát kavartam be, de majd csak frissen sütöm, ha szól a férjecském, hogy elindult haza. valamikor 5-6 körül jön. én magamnak sütöttem hármat és be is nyomtam!!! :lol:

nesze neked holnapi védőnő!!!!!

selyem: a sextől tutira el lesztek tiltva legalább a 12. hétig.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


19:15re megyek... gondolom 20ig van rendelése?!

Kép
selyem
Pécs
 
 


mona: jó utat! miket veszel? babának?

megyek teregetek egyet!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


képzeljétek! új öblítővel mostam. sárga lenorral és annyira fantasztikus illata van, hogy kinyitottam a mosókonyha ajtaját, hogy mindenhol lehessen érezni. és teregettem egy-két drabot egy-egy radiátorra is. (majd kapok a fejemre, hogy letakarom a meleget. hihi)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Igen, 8 ig van rendelése!

Kati, túró kell a palacsintához, ásványvíz fogyóban van, gyümit szeretnék....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Én is sárga Lenort használok, nagyon szeretem, tényleg jó illata van!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


én nem bírok a seggemen maradni. átsétálok az anyósomhoz inni egy kávét!

selyem: hajrá, de ha csak 7 re mész, akkor még jövök addig.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én is használtam a sárga lenort... de találtam egy jobbat :) lenorral dúsított folyékony ariel mosópor (kék) és kék aromaterápiás lenor..eszméletlen majd próbáljátok ki.

mona: azt írja msn, hogy nem tudlak újra felvenni, mert már felvettelek.


kati: majd még gyere, várlak :) anyósom nincs olyan közel, hogy leugorjak egy kvra... de szívesen dumcsiznék vele, a mostani dolgaimról. mert amúgy nagyon jóban vagyunk (jobba, mint anyámmal. sajnos). de nem mondom el senkinek...egyrészt nem akarom, hogy aggódjanak, másrészt ha megmarad még lesz idejük megtudni.


am. anyámmal sem vagyok rosszba, csak megváltozott a kapcsolatunk, máshogy gondolkozunk.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Hiába kicsinyítettem, nem tudok képet feltölteni!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép
Kép
Kép

Végre sikerült!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


cham, a hordozást nekem se találták ki, kenguruban csak a férjem vitte Lexit, nekem nagyon nyomta a melleimet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: nagyon szépek a kicsik :D látom elég kevés köztük a korkülönbség... hogy bírod?

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem: nyugodtan panaszkodj :):):)
de a doki feltétlen lásson ha kell valami gyógyi szedd be nehogy már ezen múljon.Viszont a szexet én most hanyagolnám.simán lehetett a szextől nekem doki mondta hogy ilyenkor megvan puhulva a méhszáj és könnyeben barnázik az ember lánya.mondjuk én egyszer szexeltem az urammal de utána barnáztam szóval onnan no szex volt.

csillag: jelentem ma van a pihenőnapom :) vagyis nem egészen de nem tornáztam "csak" felmentem a hegyre kétszer kb 100 lépcső meredeken felfelé és még fogok menni egyszer :) mert a gyerekért még le kell mennem :) meg elgyalogoltunk anyósékhoz mert besz*rt a porszívó és odaadták az ő régijüket. ez kb 20 perces könnyű séta persze hegyről le hegyre fel és 20 perc vissza szóval ma megvolt az aerob mozgás :):):)

cham én még mindig Nika vagyok :):):) de semmi gond csak szegény Nita meg csak figyel hogy milyen tornáról beszéltek neki :D:D:D:D

én keverem mert mind más stílus :) van még más fajta norbim is de most 100 kg-an nem ajánlott még azok. béresem is van azt is majd csinálom nekem mindegy kire csak mozgasson meg :D:D:D

Pedi: én is úgy vagyok hagyom kicsit sírni a gyereket.úgyis tudod mikor sír úgy hogy nem csak hiszti vagy nem komolyabb baj:) igaz kicsinek egész kicsinek én sem hagytam sosem sírni de most már nagyobb simán tudja hogy kell manipulálni engem vagy az apját:) kis rafkósak :)Igaz nekünk együtt aludt velünk a gyerek de pikk pakk le tudtuk róla szoktatni. most is egyedűl alszik el neki teljesen mindegy lenne hogy alszunk e mellette vagy sem.egyenlőre viszont egy szobában alszukn de külön ágyon és most már azt is elértük hoigy nem mászik át éjszaka.nem lenne gond mert szeretm ahogy hozzám bújik de olyankor én nem alszok egy percet sem és nem tudom kipihenni magamat :)


Nita az jó ha már száradnak lefelé.addig ne is vidd közösségbe amíg le nem szárad mind mert felülfertőzik.remélem nincs sok pötty. Nekünk kb öt napig jött előr friss pötty aztán már csak száradtak lefelé.kb két hétig nem mentünk volna ha nem zárt volna be az ovi mire meggyógyultunk :):):):)

Beze nekem jó mehetünk zártba én mondtam már mikor először fel eltt dobva a téma:) de meg kell indokolni a moderátornak hogy miért akarod.nem nagyon örülnek neki de nincs lehetetlen. én is vagyok zárt fórumban akikkel terhesek voltunk. Édesek a gyerkőcök :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


selyem, köszi, aranyos vagy! Eddig jól, de nem tudom, mi lesz később. :lol:
Így is terveztük, én se leszek fiatalabb, idén már 32-t töltöm.
Marcival mi végig el voltunk tiltva a szextől, de megérte! :wink:

nika, a tanyára gondoltam, ha a többiekek is jó, ott bátrabban írnék le olyan dolgokat, amiket ide nem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nika: sok sikert a tornához. ha szeretsz futni, szerintem az a legjobb :)

amúgy, meg olyan nehéz elhinni, hogy egy lightos szex ezt válthatja ki. már várom az estét, mert kíváncsi vagyok mint mondd a doki. utána is nézek az ügyeletes patikáknak...hogy ki tudjam váltani a gyógyszert, ha ír fel..

Kép
selyem
Pécs
 
 


egyébként köszi neked is. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


a tanyát támogatom én is, bár nem vagyok a fórum öreg motorosa :)

a tanyán is fent vagyok és tényleg jobb a zárt!

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy csomót, és azt írta ki, hogy időtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt :evil: !

Beze! Hát ezek a képek könnyfakasztóak! Gyönyörű szépek a gyerekek! :cry: :cry: :cry: (bocsi, a kismami létem kibújt belőlem :oops: ) Egyébként a zárt fórumban én is benne vagyok. Csak majd szóljatok, hogy hol lehet csatlakozni!

Selyem! Én azt mondom, hogy a tegnapi sexnek lehetett köze a reggeli vércsepphez! Reméljük, hogy csak ennyi. Már csak pár óra, és kiderül minden! :wink: Nekem is a kék aromaterápiás lenor a kedvencem. Amikor beköltöztünk mindig azt használtam, aztán egy ideig nem láttam sehol olyat, és most újra rátaláltam. Eddig meg én is a sárgát használtam.

Kati! Nagyon egy a tervezett napi "menetrendünk". Mondjuk nálunk ugye van emelet, és én is úgy tervezem, hogy reggel lehozom magammal, de a du-i és esti alvás az legyen az ágyában. Most én is pihiszékeket nézek, egyelőre ez a favorit:http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fisher_price_baby_gear_pihenoszek/fisher_price_baby_gear_macikas_pihenoszek_.html
Én is palacsintát akartam sütni, de Zoli lebeszélt, de szerintem a héten még bepótolom. Valahogy azt bármikor meg tudnám enni!

Mona! Jó vásárlást Neked! (Mohácson laknak rokonaim.)

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: pont most olvastam, hogy egy kismamánál bocsánatos bűn ha állandóan palacsintát akar enni. erre te is írod, meg kati és milla is :D

szépek a székek! de ilyen árban vannak?! :O :O

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem! nagyon nagyon drukkolok h ne legyen semmi gond! én csak azt nem értem, h mertél apával együtt lenni, ha barnáztál is? én biztos nem mertem volna...sőt a mia napig nem merünk...pedig minden ok.drukkkk

beze! nekem ok a zárt forum!

csillag! sajnálom a nem túl jó éjszakát! na majd csinálj képeket!

nika! nagyon ügyes vagy a fogyókúrával!

Bettike! sokat gondolok rád!!!!

beze! nagyon gyönyörűek a gyermekeid!!!!olyan jóó képek!

mona! jó vásárlást!

pedi! klasszak a székek!

mi most elmegyünk apával sétálni egyet,mert semmit nem mozgok az ég adta világon, tornázni sincs kedvem:(

KépKép
dike
 
 


onj

Kép
selyem
Pécs
 
 


utro vagy duphanson milyen árban vannak?

Kép
selyem
Pécs
 
 


beze: marci mennyire helyes és kisfiús, karakteres. ő inkább apukája, ugye?

selyem: én duphastont szedtem, de sajnos elfelejtettem, hogy mennyibe kerül. itt a neten tutira utána tudsz nézni.
7.15-re mész csak? nyitva lesz még a gyogyitár?

pedi: jó a szék, de én nem akarok rezgőset venni, mert nem akarom, hogy "hozzászokjon" és esetleg csak abban aludjon majd el. én a hagyományosat szeretném játszóívvel. én vaterán leskelődök. olyan szépek vannak az eredeti ár töredékéért. és ezt is max 6-8 hónapig használhatjuk csak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nem tudom mi lesz. néztem ügyeletes gyógyszertárt..azonnal megyek gyógyszert váltani. mert azóta megint folyik.... :S :S

Kép
selyem
Pécs
 
 


szorítok nagyon!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


selyem: nemhogy nem szeretek de egyenesen utálok futni meg a térdem sem bírja.sajnos 60 kg-val sem bírtam futni.az nem az én mozgásformám :(

jaj selyem nagyon drukkolok hogy ne legyen semmi gond. mit jelent hogy folyik? és görcs nincs? ne izgass fel egy nyugdíjast :D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


a jó öreg nyugdíjasok :D :D

most részletezzem? sötét színű izé...hol van hol nincs, hol folyik hol nem...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, nagyon szorítok Érted én is!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mutatok pár fényképek Bencéről meg Gergőről! (velünk lesz tele az oldal... előre is bocsi...)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Az első képen látszik a mi pihiszékünk, nekünk egyszerű van játszóhíddal. Én sem akartam rezgőset pont azért, amit Kati is írt. Nem szeretném, ha hozzászokna ahhoz, hogy rázogatja valami (valaki)a sejhaját.

Majd este jövök bővebben, most lassan vacsizunk, aztán fürdetem, fektetem a lurkókat.
addig is puszilok Mindenkit!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: én annyira, de annyira IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY-IRIGY.

mást nem is tudok írni...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona KÖSZÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!:):)
elmentettem:)

Selyem pihizz is ....reméljük kapaszkodik a baba!!!!!

sex tilalomra szerintem is számíts kb 9 hónapig!!!!!inkább a rosszabra számíts és kellemes meglepi ér.......:)

Beze annyira szépek a gyerekek!!!!!!!!!!:):)

Pedi nekünk ilyen pihiszékünk volt:

http://lh3.ggpht.com/_MbIXB6T6e24/SstSo ... AG0007.JPG

engem tönbb anyuka beszélt le annó az olyanról amin ilyen híd van mert a gyerek úgy se éri el......

Virág gyönyörűek a fiúk!!!!!!!!!:):)
[/url]

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:tényleg nem érik el a hídról a játékot? ez még soha nem jutott eszembe. én kizárólag játékosakat nézek.
milyen jó, hogy itt vagytok gyakorló anyukák!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati nekem ezt több anyuka mondta...látni én kb 2x láttam....akkor tényleg nem érték el..de egy pár hetes hónapos baba jó hogx nem éri el...mikor meg elérné már akkor meg már lehet nem marad meg a székbe......
én a pihiszéket arra a célra vettem hogy a Barnika a közelembe legyen de mégse kézbe..meg eleinte etetőszék is volt....sok jó funkciója van.....
de te nyugodtan vehetsz ilyet ha szeretnéd...... :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag! nagyon szépek a fiúúúúúúk:))) már most nagyon sokat nőt Gergő!

KépKép
dike
 
 


Pedi, dike, kati, Nita, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Nyissak akkor egy új fórumot a tanyán? Ha oké, akkor a www.anyatanya.hu oldalon regisztráltok, aki még nincs fenn, a többit majd megírom.

kati, jó kérdés, mi még mindig nem tudjuk, kire hasonlít... :oops:

selyem, drukkolok, gyere rögtön a hírekkel!

Pedi, a tiéd is gyönyörű lesz, meglátod. :wink:

Virág, de édesek! 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék hozzátok? Nem vagyok egy nagy fórumozó, de már régóta érlelődik bennem, hogy mi lenne, ha elkezdeném. Már korábban is olvastalak benneteket az előző fórumban és úgy érzem, hogy egy nagyon jó kis csapat vagytok.
Utólag is boldog új évet mindenkinek!
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


bogi, te merre vagy ma?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


beze: hogy van a sebed???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nefelejcs! szia,mesélj magadról!

KépKép
dike
 
 


Nefelejcs üdv a csapatba!!!!!!!!!!
jó a fórumozás hidd el..vannak dolgok amiket a családnak nem mersz vagy nem akarsz elmondani akkor ezt itt nekünk megteheted!!!!!!!!!:):)
Beze várom a fórumot a tanyán:)
nekem sok "csapatom" van ott:):)jó a tanya:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, elérik a babák a játszóhidat, mert azt is több fokozatban lehet állítani. (legalább is a miénken) Ha akarom, most is oda tudom tenni úgy Gergőhöz, hogy elérje, csak még nem tud vele mit kezdeni...

Köszönöm a fiaim dicséretét. :D

Most még nem tudok többet írni, mert Gergő itt lóg rajtam... majd jövök.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: