Új privát üzeneted érkezett!

Ilonám! Túl a szurin. Rosszul... Nem tart sokáig, ha ott a hugim! :)
Kettő szurit kapott, egyet vállba, egyet combba. Fogtuk hárman, mire sikerült. Volt üvöltés is ezerrel de ilyenkor inkább a stressz miatt kiabálnak, ami a lefogással jár. A bökés egy pillanat csak. Bár utána csíphet, meg ilyenek.. Szóval, a húgom elkísért minket, Lukács meg őt imádja. Megbkökték, felemeltem és már nyújtota is a kezét, hogy Nene... Nene a Nénje aki a húgom.
Lényeg hogy minden mellékhatás nélkül megúsztuk. Este kicsit nyűgösebb volt, de se hőemelkedés, se nyekergés nem volt. Átaludta az éjszakát.
Nekünk nem volt kendőnk, de sokan dicsérik. A kengurunál jobb. Mi kenguruztunk, de rövid idő alatt nehéz lett benne a gyerek. Megfájdult gyorsan a vállam, hátam.

Hú de könnyen vagyok.. Mama elvitte a manót papázni... Kaja kész, meló kész, rendet is raktam. Kis porszívózás nem ártana, meg a ruhákat is jó lenne elrakni, de az megvár. Majd este, ha a pöcsös alszik. Porszívni meg nincs kedveeeem! :)

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Mondom, hogy ráérek.. Szóljatok, ha sok lenne...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek, mert Bence álmos..

ilonám:
nekem mei-taiom van, és nagyon szeretem, Bence is imádta :)

Zel:
mekkorát nőtt Lukács, és a haja!! Nagyon sűrű lett :) Igazi zsivány :)


Rólunk:
egygyerekes vagyok a héten,Anna nyaral a Dédiknél, Bence látványosan unatkozik, nem tud mit kezdeni a nővére nélkül. Hiába, egész eddigi kis életében ott volt mellette folyamatosan :)
Egyébként magunk alatt ,Apát a múlt héten kirúgták, létszámleépítés volt. Nem tudom mi lesz, hogyan tovább, itt vannak a számlák, a hitel, és nem tudom hogy fizetjük ki....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Mágnes, ez most nagyon nehéz lehet, több barátomat is most rúgták ki... Mi a szakmája a férjednek, gyorsan találhat mást?

Zel, Lukács fantasztikus, látszik, hogy mindent kipróbál :lol:
a 15 hónapos oltás mellékhatása 7-10 nap múlva jön csak ki, mi nem úsztuk meg, két napig lázas volt. Remélem nálatok elmarad.

Ilona, én sem használtam hordozókendőt, nekem túl nehéz volt. Nagyon cuki Kinga, hasonlít a papájára :lol:

Kép
domo
 
 


Helló csajok,

Mágnes nagyon sajnálom. Engem is rúgtak már ki olyan indokkal, hogy mindenki meg van elégedve veled, nagyon szuperül dolgozol, de kit küldjünk el a kétgyerekes anyukát? Megjegyzem ő nem igazán dolgozott. Egy hét után találtam munkát, de akkor is megviselt. Remélem, hogy a férjed is talál munkát hamarosan, és megnyugodhattok. Tényleg mi a végzettsége és eddig mit dolgozott. Hátha hallunk valamit.

Zel, hihi azt a csibész mindenit. Nem mondanám meg a kisfickóról, hogy még ilyen pici.
Holnap mi is oltásozunk, agyhártyagyulladás ellen. Jááááááj.

Ilonkám nekem Nandu XL kendőm van. Szuper dolog, mert mindkét kezed szabad, de én azt tapasztaltam, hogy nyáron nagyon meleg. Most már én is mei-tait vennék, vagy rugalmasat, de nézd meg a liliputi.hu lapot, ott írnak a hordozásról.
Van kengurunk is, egy Chicco, amit teljesen ki lehet bontani, így könnyű beletenni a babát. (vaterán vettem) Nagyon sokat használtam, ha boltba mentünk, persze kifele fordítani csak öt hónapos kor után szabad a lurkót.
Szerettem nagyon. Most viszont kinőtte Lotti, mivel elérte a bűvös kilenc kilót
Én meg mínusz hárommal könnyebb vagyok. Na de így is van még mit leadni.

Szerintetek be lehet vállalni egy kisebb bicajtúrát Lottival? Mondjuk csillagtúra lenne, napi 30 km-rel. Az nem sok.

KépKép
trinky
 
 


Mágnes! Nagyon sajnálom... Remélem, gyorsan sikerül a férjednek munkát találni. Talán felétek kicsit könnyebb, mint erre. Falun meg pláne.
Édes kis unatkozó Bencém! Küldd el hozzánk, Lukács majd játszik vele, te pedig megvigasztalod apát és gyorsan egyenesbe is jöttök! :)

Domo! Jaaj. Nem is kérdeztem a doktor nénit, mire számítsak. Simán letudtam annyival, hogy biztos, mint az előző oltásoknál. Annyi minden mást beszéltünk meg. Szóval ne ijedjek meg ha egy hét múlva belázasodik? Na nem erről vagyok híres, az biztos. Addig elfelejtem és farokfelvágva futok majd a manóval orvoshoz..
Ja. Mindent kipróbál. A slag végénél sincs jobb játék. A zoknija, szandija tiszta víz lett. Még szerencse, hogy dög meleg volt. Ribizli meg? Önkiszolgálóban. Arra kellett csak figyelnem, hogy a zöldet ne egye meg. Össze is vesztünk ezen párszor. De már mind piros, nincs vész. A másnapi kaki meg lapos is magos is! :)

Trin! Lukácsot mindig idősebbnek hiszik.. Magas is, meg nagyon ügyes.
Tudod, hogy én elég bevállalós vagyok, így azt mondom, menjetek a bicajtúrára. Napernyőt, szalmakalapot, bármit Lotti feje fölé, nehogy megsüsse a nap, naptej legyen mindig kéznél, meg innivaló.. Kérdés hogy csajszikám mennyire tűri az ücsörgést. Bár bicajon biztosan más, mint autóülésben, ahonnét még nem is látnak ki igazán. Ha nem tetszik Lottinak, simán vonatra pattantok és hazamentek, vagy biztosan lenne valaki aki hazavisz titeket cangástul. Ha pedig élvezi? Akkor utána egy életen át örülni fogsz, hogy megtettétek és büszke leszel, hogy bevállaltad, és még az unokáidnak is ezt fogod mesélni. ( Csak a tavalyi kéthónapos gyerekkel a tengernél nyaralásunkból kiindulva..)
Szuri jaaaaaj.... Előre is puszika !!

Jaaaj, Lukács 84 centi és 9 kiló körül van. Nem tudjuk pontosan, mert három mérleg mért három különbözőt... 8,64 9,2 9,3... Átlagoltam 9 kilónak.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel!
Képek jöhetnek bármilyen mennyiségben! Imádom!
Eddig is a szívem negyedik csücske volt Lukácsod, de most hogy írtad hogy 9 kiló, most már örök a szerelem.
Mivel a keddi dokiviziten az én egy éves kilenc kilósomat lekicsizték - mellesleg 1900 g volt a születési súlya - és most vasat akarnak újra szedetni vele. Ráadásul ő 10 centivel rövidebb mint a te fiad, így még csak soványnak sem mondható, ráadásul már vas nélkül is többet eszik mint a Csabi. Bár erősen gondolkodok rajta, hogy adjak-e neki vasat, mert attól megint kínlódni fog a kakálással, na meg én nem is tudom, akkor rá kell kötnöm egy zsemlészsacskót, vagy valami kaját, mert így is állandóan enne.

Ilona!
Én is kenguruztam-kenguruzok rendületlenül. Nekem nem volt kendőm, mert a boltban nem tudtak segíteni a megkötésben, a rajzhoz meg minimum műszaki diploma kellett volna hogy sikerüljön jól magamra kötni a gyereket.
Nekem bébé-confort kengurum van, ez is teljesen kicsatolható, könnyű beletenni a gyereket. Nekem nem fáj a hátam tőle, sőt sokkal könnyebb így cipelni a kölköt, mint kézben, nem beszélve arról, hogy marad két szabad kezed, ami bizony nagy előny. Ha kislányod is olyan mint az én gyerekeim, hogy elindulásukig szinte csak testközelben hajlandóan múlatni az időt, akkor ne hagyd ki, mert leszakadnak a kezeid.

tücsökbogár
 
 


Ja, és a kengurut apa is magára csatolja nagy büszkén, de kendővel nem tudom elképzelni.

tücsökbogár
 
 


Köszönöm csajok, Apa informatikus, és az a tapasztalatunk, hogy ebben a szakmában csak úgy juthat álláshoz, ha van ismerőse bárhol is.. Nagyon el vagyunk kenődve, persze Apa tartja magát, meg győzköd, hogy jól van ő, de látom, hogy nem úgy van az..

El is felejtettem mondani, Bence 1kiló 10 dkg :) Megkapta ő is a 15 hós oltást, mellékhatásunk is van már, 2 hét után Rubeolás kiütés..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jaj lányok, ezek az oltások ilyenek? Teljesen felborul tőlük az élet? Nemááááááár!

mágnes, a fene egye meg! Szurkolok, h hamar találjon valamit és helyre álljon a lelki béke, no meg az anyagi, és nyitva tartom a füleimet.
Mei-tai, hm már olvastam ezt a szót, meg is nézem mi ez.

tücsökbogár, a kengurut nem csak 6 hónapos kortól lehet? A védőnő ezt mondta... Amúgy nagyon szeret testközelben, mi is szeretjük, ezért is gondoltam.

zel, olyan jóképű kis krapek!

trinky, én is mennék bicajozni, a lány imádni fogja, majd meglátod, ha elfárad elalszik ülve, nem lesz gond. Ha meg beleuntok, piknikeztek egyet közben. Merre mentek?

Köszönöm a hordozós tippeket!
Pussz!
bbilona
 
 


Mágnes, ezt néztétel már?
http://www.cvonline.hu/allas/it-informa ... Zgod5GYOSA

Igazatok van, szinte minden álláshoz jó kapcsolat kell. Szoktam is mondani a férjemnek, hogy a kapcsolati tőke az egyik legértékesebb, sokszor többet ér mint a pénz.
Remélem azért gyorsan rendbe jön minden, és a férjedet tutira megviseli abban is igazad van. Hajlamosak nem mutatni, nehogy még jobban elkeseredjen az ember lánya, de belüről nagyon rossz nekik is.

Ilonkám, lehet kenguruzni hat hónapos kor alatt, csak olyat kell venni, és befele kell fordítani a babát. Ezek a védőnők.......
Fertő-tó körüli túrát csinálnánk. Lotti már kapott egy profi sisakot, most meg veszünk neki egy gyerekülést. Remélem szeretni fogja. Nekem tetszenek az utánfutók is, de nem tudjuk szállítani, itt Pesten meg nem vinném Lottit így.

Tücsi, Andrisnak nagyon boldog első szülinapot kívánunk. Méghogy kicsi.... Lotti alig volt több 8 kilónál egy évesen.
Lesz buli? Istenem de nőnek ezek a lurkók. Apukád?
A vasat szerintem add neki, persze sok rostosat és folyadékot kell belediktálni. Lotti is kapja, bár nem volt vérszegény, de megelőzésképpen. Muszáj, mert ha valaki akkor én tudom, hogy milyen gáz a vérszegénység.

Zel, én is szeretnék kertet és ribizlit. Olyan jó, hogy ilyen helyen éltek. Ezt nem lehet pótolni semmivel.

Lottinak kijött a 10-ik foga, így két rágófoga van. Ha így halad két hónap és az összes kibújik.

Boris, Reni, Gyöngyi, többiek?????

KépKép
trinky
 
 


Kenguru.. Lukács egész kicsi kora óta kenguruzott. Csípőszűrésre abban vittem másodszor.. Ha aludt, felém fordult, ha ébren volt és megunta a nyakamat nézni meg kellett fordítani.. :)
Szerettem volna én is kendőt, de mire rászántam magam, Lukács elindult egyedül.
Eladtam a babakocsinkat, vettem egy újat. A szaros akkor még nem volt egy éves. Na, gondoltam, azért ne a picikerekű, esernyőre csukható sportot, mert az amúgy is olyan kis bóvli, vettem egy rendes kocsit, minden tartozék nélkül. Most itt áll, a sarokban , összecsukva. Pókhálósodik is talán. Lehet, hogy gördeszkát kellett volna vennem, vagy görkorit...

Trin! Lukács tegnap kipróbálta a bicajozást. Papi kért egy gyereküléses bicit kölcsönbe. Na, körbe tekerték a falut hirtelen!! :) Lukács végig kommentálta a látott dolgokat. Mesélte apum, hogy végig, ugatott, nyávogott, hápogott, kotkodácsolt, búúúzott. Szerintem Lotti is élvezni fogja! :)

Andriska! Nagyon sok boldogságot kívánunk szülinapod alkalmából!!!

Ilonám! Jó esetben csak egy napra borul fel az élet az oltásoktól. Meg nincs is nagyon sűrűn. Túl lehet élni. Mi is megtettük! :) Csak a szíved szakad szét majd mindannyiszor, hogy bökik a kincsedet.. :)

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Mi a helyzet csajok? Elmosott mindenkit az eső?
Zel, remélem, hogy Lotti is szeret majd bicajozni, annál is inkább, mert az apja már családi versenyeken akar indulni. :shock: :shock: és a Passau-Bécs túrát tervezi :D

Tudtok valami jó bababarát szállást? Olyat ami nem túl elszállt. Kértem ajánlatot a Kolpingtól, de egy kissé drága. Lotti meg még nem tud részt venni kézműves foglalkozásokon, meg ott sem hagynám sehol, tehát nincs szükségünk ilyen programokra.

Húúúúú, dörög az ég :? remélem Lotti nem ébred fel, megyek is megnézem.

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Trinky! Szerintem ami kimondott bababarát szállás az mind elég drágák általában. Legalábbis amit én eddig néztem. Kolpingban mi is 1-szer voltunk.
Mi sosem olyat keresünk ami gyerekbarát. Pl. Mi Zalakaros MenDan Hotel-ben már kétszer voltunk. Jó ez sem a legolcsóbb, de olcsóbb mint a Kolping. Utazóágyat vigyetek és van olyan ahol kád van fürdésre. De már zuhanyozni is lehet velük.
Na de ez az én véleményem.
Zel! Nagyon nagy fiú már Lukács! :P
Ilona! Tündéri a lánykátok és tényleg tiszta apukája.
Oltás változóan hat mindenkire.
Kenguru, kendő nekünk nem volt. Nekem nem igazán jön be.
Mi most a 15 hós oltást elhalasztottuk, mert jővőhét végén megyünk esküvőre, egybekötve kis nyaralással és nem szerettem volna ha akkora jön elő valami tünete.
Miskolc-tapolca felé nem lakik valamelyikőtök? Arra fele megyünk esküvőre és pár napig még ott maradunk.
Ági Sajnálom, hogy a párod elküldték. De drukkolok, hogy minél hamarabb találjatok új helyet.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, te festetted ki? Nagyon jól sikerült!
Szépek na, még mindig :D , egyem a kis mezitlábát!

zel, mindig csak mosolygok a te kis örökmozgó, életvidám gyerekeden. Olyan kis életrevaló. Papa nem kuncogta végig a bicikliutat?

trinky, oh Fertő-tó, az nagyon szép lesz! Mikor mentek? Magyar részen bicajoztok, vagy átmentek Ausztriába is? Sajnos szállást nem igen tudok, mi általában tourinformot kérdezünk, és magánszállásokon szállunk meg, persze az semmi extra, de tudnak mindenfélét ajánlani.
bbilona
 
 


Ilona!Nem én festettem ki. Én nem vagyok ilyen ügyes.
A gyerekszigeten voltunk és ott csináltattuk.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Trin! Versenyezzetek! A bicajos csajok szépségversenyén Lotti tutti nyerő lesz! :)
bababarát szállás? Hol? Egy csomó utazási irodánál van opcióban, hogy úgy keres hotelt, ami családbarát.
A kolping szerintem is durva árban. Most kértem ajánlatot tőlük, az ár hűűű, és csak félpanziós. Le is ültem hirtelen. Ennyiért elrepülünk Bulgáriába, 8 nap, all inclusive...
Mikor jöttök Pécs irányába?

Ilonám! Hamarosan te is írhatod a poénsztorikat! Bár remélem, már van, csak nem mesélted el, hogy Kinga lepisilte apát, vagy belekakcsizott a fürdővízbe....
De! Papi is végignevette az utat. Bár szerintem inkább a ragyogás volt körülötte a feltűnő. Annyira imádja Lukácsot, hogy csak na.

Gyöngyi! Szép kis pilléd van! :) Meg az a kis mezítlábas?! Lukács is imád mezítláb caplatni. De a szandit nem viseli el zokni nélkül.

Lesz nyár??? Én úúúúgy szeretném!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, nekünk eddig padlószőnyegre, pelenkán átívelő, anyára repülő kakink van, ami lehet vicces is akár. De majd ha lesz valami kis mókás sztorim biztosan megosztom veletek.

gyöngyi, mindegy ki festette, nagyon jól áll neki.
bbilona
 
 


na pont most esett le az ágyról :oops: , anya hülyesége miatt. :roll: Szerencsére én sírtam jobban, ő inkább nem is, és nem ütötte be semmijét, mert a trehány anyja ledobta a földre a kapott kengurut és ő arra pottyant.
bbilona
 
 


Ilona, még szerencse hogy már ilyen aprókán is tudják, hogy hova és hogyan kell esni. De tutira mindig nekünk fáj jobban. :wink:

Mágnes!
Sajnálom apa munkahelyvesztését, remélem hogy gyorsan talál valamit.

Gyöngyi! gyönyörűek!!!!!!!

Utólag is köszönjük szépen Andrisunk köszöntését.
Az ajándékoknak nagyon örült, kapott egy dömpert is és egész este azt tologatta, meg bürrögött hozzá. A torta - aminek a rendelését rábíztam anyósomra - nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Először is rózsaszín volt!!!!!! :shock: Amikor megláttam azt hittem dobok egy hátast, de aztán csak nyeltem egy nagyot. És hát ettem már jobbat is. De persze az a cukrászda ahol én akartam rendelni, az nem tetszett neki, majd ő elrendezi, bízzam csak rá.......
Hát többet nem leszek ilyen felelőtlen.

Túl vagyunk Csabi hallásvizsgálatán is. Ami igaz hogy belekerült egy egész délelőttünkbe és majdnem agyvérzést kaptam az idegtől -mert időpontunk volt, de a sok-sok ismerős és nem ismerős pofátlan ember miatt ott dekkoltunk két órát - aztán közölték hogy jó, akkor menjünk át az sztkba hallásvizsgálatra. Itt azt hittem felrobbanok, mondván hogy ide is azért jöttünk. Majd az sztkból vissza is kellett vinni a leletet, amikor azt akarta az asszisztensnő, hogy újra várjuk ki az egész sort. Na itt durrant el az agyam, nem gondolják egy ekkora gyerekkel újabb két órát fogok itt tölteni azért mert a fél világ protekciósan és időpont nélkül vizsgáltatja magát és különben is mi már egyszer végigálltuk a sort stb. Úgyhogy negyed óra múlva behívtak és közölték amit eddig is tudtam, szóval hall a fiam, csak nincs kedve beszélni. Amúgy ez a harmadik doki nagyon normális volt és elképedt, hogy miért küldött ide beszédproblémával a háziorvos egy 21 hónapos gyereket, mikor elmaradt beszédfejlődésről csak 3 éves kor után beszélhetünk. Addig meg remélem megered a fiatalúr nyelve, mert ezt a cirkuszt nem szeretném újra eljátszani.

tücsökbogár
 
 


Ilonkám, szerintem minden gyerek leesik az ágyról. Ez valahogy beléjük van kódolva. Lotti is leesett egy pár hónapja. Én már vártam, is, mert hiába téptem a szám, hogy normálisan jöjjön le, nem hallgat a szép szóra. Esett egy szépet. Na azóta úgy jön le mint a kisangyal.

Tücsi, keresztlányom két éves volt amikor elkezdett beszélni. Ellenben már 9 hónaposan járt. Azt mondják, hogy azok a gyerekek, akik mozgásfejlődésben élen járnak, kevésbé beszédesek, és fordítva is igaz. Látod Lotti később kezdett el járni, sőt nem is mászot nagy könyv szerint, ellenben cserfes.
Semmi baja Csabina, csak gyűjti az infókat és egyszer csak megered a nyelve. Utána meg le se lehet lőni :D Anyóst csókoltatom. Hogy vehetett rózsaszínű tortát? Annyira gáz az a nő.

Zel, én röhögőgörcsöt kaptam a Kolping ajánlatán. Utána körbenéztem és úgy látom, hogy vannak még drágábbak is. :shock:

Gyöngyi, annyiból kellene bababarát szállás, hogy legyen kiságy meg etetőszék. Ennyi.....
Nagyon aranyosak a csemeték. Petinek mekkora a lába? Lottinak 17-es :oops: még mindig.

Lányok, hogy bírjátok ezt az időt? Mi be vagyuk zárva, és kezdek bekattanni. Lottinak a két rágófog miatt nagyon nyafogós napjai vannak. Amikor nem nyafog, akkor meg a fotel karfájára mászik és elengedett kézzel egyesnúlyozik a magasban. Már szóltam szépen, csúnyán, megpaskoltam a popsiját, de csak nevet rám és mászik fel. Már nem fogad szót.

KépKép
trinky
 
 


Trin, Lili ugyanezt csinálja :lol: minden veszélyes helyre felmászik, még sose esett le, de nekem nem tetszik. És ha szólók, nevet, ha mérgesebben szólok, akkor még jobban nevet :lol:
az idő miatt én is kivagyok, bár Lili egész jól viseli, mostanában olyan jól eljátszik magában is. Lilinek már 20as lába van, akkorát nőtt mostanában!

Tücsök, én is úgy tudom, hogy csak 3 éves kor után kell izgulni, ha akkor sem beszél. Csabival semmi gond, majd beszél, ha kedve tartja!

Gyöngyi, nagyon helyesek mindketten! Lili is legszívesebben mezítláb van egész nap!

mi 4 napra megyünk Balcsi mellé, utazóágy van, remélem nekik meg etetőszékük van :lol:

Reni, Boris hova tűntetek???

Kép
domo
 
 


Tücsök! Jaaaj, rózsaszín torta! :)
Baccus, azért ez a hallásvizsgálat rohadtul nem semmi.
A húgom ovis koráig csak annyit beszélt, hogy mam, mama, anya, apa, baba, babi, babu, iszi. Aztán elment oviba, és amikor hazajött, azt monda, hogy a Hajdú Ádám egy seffffej.
Én tökéletesen biztos vagyok benne, hogy Csabinak nincs semmi baja a beszédfejlődéssel! :)

Trin! Én nem nevettem. Ledöbbentem, hogy szezonvégen, félpanzióval, semmi extrával azon kívül, hogy megetetik a gyereket mi kerül éjszakánként 38, 5-be. Tuti tök szép, meg jó, de nekem túlzásnak tűnik.
Mi sem bírjuk ezt az időt. Én is megőrülök, Lukács is utálja, hogy nem mehet az udvarra. Üti az ajtót. ha kinyitjuk, szökik.
Lukács is felfelé mászik. Leszedem a konyhaasztalról, akkor a számítógép asztalra megy fel. Megtörtént a második esés a lépcsőről. Két fokon pattant, apa elkapta. Ketten voltunk mellette, mégis megtörtént. Én kész voltam, Lukács kicsit sírt. Aztán mire körülnéztünk, már megint az ebédlőasztal közepén vigyorgott.

Lukács 9,5 hónapos elindult és tök sokat dumál. Sok a halandzsa, de egy csomó egyszavas érhetője is van.

Ilonám! Jaaaj, sajnálom! Szerencsére nem történt semmi baj! Azért a kakiröptetést szívesen megnéztem volna. Jaj, ezt elmesélem. Lukács vetkőzik este fürdés előtt. Apa segít neki. :) A pelust kilazítja, Lukács pedig megfogja és olyan sztriptízes mozdulattal előrerántja a lábai közt és eldobja. El tudjátok képzelni?! Aztán egyszer nem vettük észre, hogy egy szép kis összeálló gumó volt a gyerek pelusában. Na, ez röpült rendesen. Kiszabadult a kaki és szállt, mint egy kavics, majd csattant a parkettán. :)

Domo! Liliről pár kép? Merre mentek a Balcsira?
Lukács nagy lábon él!!! 21-es!!!! Bár van egy 20-as cipője is. Ami még jó. :)
Mondjuk neki a pocakomban is nagy lába volt már, uh-n is mondták.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel!
Csabi is vetkőzik. De nem csak fürdés előtt, hanem egész nap. A pelust is simán leveszi. Volt is már szarakodás, meg párnárapisilés a kiságyba. Ja, és természetesen minden alkalommal fülig érő szájjal és nagyon büszkén mutatja be a művét.
Amúgy artistának készül, a kiságyból és a járókából is kimászik.

tücsökbogár
 
 


vagyok-vagyok csajok, bocsi de nálunk káosz van, fáraóhangya írtás a konyhaszekrényből, apa munkát keres ezerrel, Lujzi egész nap beszél én idegbajos vagyok (na nem ettől :wink: )....

ilona, kicsi Kingád ügyesen esik-kel :lol: Lujzi is esett le ágyról, és pont egy kiálló kerámiaburkolaton csattant..ismerős a helyzet, elhiszem, hogy megijedtél, de hát nekünk már csak ez a sorsunk :wink: :wink: de te nagyon szupi anyuka vagy!!!!

tücsike, pusszantom kiscsillag Andrisodat!!!!Csabival tuti nincs gond, emlékszel? Lujzit vittük gyógytornászhoz, hyermekgyógyászhoz mert anyós piszkált, hogyx 1 évesen már járnia kéne....a francokat!!! nincsenek ilyen szabályok, édesanyám 3 éves koiráig meg sem szólalt, azóta meg nem lehet leállítani :lol: :lol: szóval tutira semmi gond, most 'gyűjti a szavakat és egszer csak majd le se tudod állítani :lol:
rózsaszín torta...anyós magának vette?

zelem, Lukácshoz pont te kellesz 'anyukának!!! olyan édin írsz mindig kacagok :lol: és rég írtál a kisboltról, hogy megy? mit is árultok? szoktál menni te is?

mágnes, na ez nem semmi,...reménykedtem, hogy nem történik meg pároddal ez. mi is nagyon vacak helyzetben vagyunk, sokszor zacizunk, ki-be pakolgatjuk az aranygyűrűket, más lehetőség nincs..vagyis most lehet, hogy párom elmegy gázóraleolvasónak, gáz meg ciki..de ha ez összejön akkor legalább a számlákat ki tudjuk fizetni, estleg ha párod is úgy érzi érdeklődjétek meg a környéketeken, nem keresnek-e leolvasót, villanyt vagy gázost, a gázos a jobb, ott benzint is fizetnek és úgy hallottuk, hogy 100ezer fölött is összejöhet a fizu. Párom most lelkes mert a diplomájával kitrölheti...viszont ez az állás kötetlen munkaidejű és tulajdonképpen nincs főnök aki dirigál.

domo, hogy nő Lilid, atya világ :wink: és ahogy olvaslak ő is a porondra készül vagy légtornásznak :lol: :?:

reni? hol jársz drága?? munka? nekem nincs, megint kaptam egy nemleges visszajelzést..Lujzit meg valszeg csak jövő januártól veszik fel az oviba mert nem lesz minicsoport :roll: :cry: ettől kicsit kiakadtam, már nagyon készülünk az ovira, annyira kéne kis cinegémnek a 'társasági élet...Niusod? hogy van miket mond?

juci? hogy vagytok???Sofiád? Davidod?

gyöngyike, Petid milyen helyes!! olyan szép kis arca van!! Annádnak mekkora szemei vannak :wink: cuki no!

trin..hát igen éppen délelőtt fakadtam ki, ki is zavartam (az esőbe :twisted: ) a páromat Lujzival...lányom egész délelőtt azt csinálta amit nem akartam, vagyis rossz volt, annyira sikerült kiakasztania, hogy el páholtam, de ez sem használt, így usgyi, kizavartam a társaságot :lol: :lol: az az igazság, hogy ilyen kicsi gyerkőc mellett kéne nekünk anyáknak hetente legalább 1 óra amikor csak magunkba vagyunk, könnyű bekattani, ha ez sem adatik meg, nekem is nehéz megoldanom, mert a párom nem mindig hajlandó erre... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok csajok!

Boris!

Ez nem semmi,hallod ,hogy a párod ilyet képes dolgozni,de munka az munka.Szar ez az anyagi dolog.
Nekem sincs munkám vagy,nem hívnak,mert gyerek van,vagy visszajelzést se kapok.
Nia édi ördög.
Nagyon makacs akaratos.
Most nem jár már egy jó ideje bölcsibe.Szünet is van.
Szegény Lujzi,sajnálom,hogy nem veszik fel oviba.
Nagyon jó a társaság.
Niát imádják a dadusok, a múltkor arra menten be hogy puszilkoznak a dadával.
Remélem,hogy sok ború után derű jön.
:lol:
Nia mindent mond,meg sok baba duma mellé,de azt mondhatom hogy mindent mond és mondókázik.

mágnes!
Megszakad értetek a szívem.nagyon nehéz lehet.
Ha tudok valamit szólok.
Borzasztó,hogy min kell átmenetek.
Nekem is be kell osztani minden forintot ami igen csak nehéz.
bár neked nem kell mondani a múltkor 20.000ft ot hagytam a patikába.kitartást és gyors munkát kívánok.

bbilona!

gyönyörűűűűűűűű a Kinga+++++++++++
Nálunk is volt esés.Az ágy mellé a párnákra.
Majdnem szélütést kaptam.
A napi rendszer beállásához idő kell.bár nemsokára kialakul
vagy már lehet van is napirendetek.
m. reni
 
 


folyt köv.

trinky!

Édi vagy ,hogy hiányoltál.nekem is hiányoztatok. :lol:
Lotti drága hogy van?
Milyen az új külső???Fotót KÉREK!!!!!!
A bicikli túra mikor lesz?

zel!

Lukács mint egy 3éves,nagyon szép fiú. :lol:
Lehet jönni udvarolni :lol:
Nyaralás hová mentek?

Tücsike!
Ez megy a magán rendelőbe.
Nálunk a szemészeten csinálták ezt pedig magán volt.
Már majdnem ideglelést kaptam.
Ja a fülészeten majdnem felrúgtam az asszisztens nőt,azt mondja-
Nem érti,hogy miért kell is dühöngeni egy fülszúrásnál??? :twisted: :twisted:

Gögygyike!
Anna nagyon szép kislány,nagyon szép a festés!Peti ,hogy van?
Ti milyen szúnyog riasztót használtok a gyerekeknek ha nyaralni mentek?
m. reni
 
 


Örülök, hogy megkerültetek csajok :D :D
Viszont a munka dolognak nagyon nem örülök, sőt nagyon szemét dolognak tartom, hogy a 21-edik századi Magyarországon ha valaki dolgozni akar, az sem tud.Boris, szíből kívánom, hogy ez csak rövid, átmeneti állapot legyen és találjatok munkát. Nem akartatok elköltözni?
Igen kellene egy kis szabadidő, bár most elégedett lehetek, mivel egyik este elmentünk a barátnőmmel megnézni a Sex és New york 2-őt. Igaz, hogy 21.15-ös vetítésre és miután elaludt Lotti, de akkor is. Már a mozi felé nem tudtam letörölni a képemről a vigyort. Olyan jó volt tudni, hogy Lotti alszik, így nyugodtan kirúghatok a hámból. A film meg nekem tetszett, bár sokan szidják. Az eleje kicsit vontatott, de vannak benne igazságok az anyákról. :D :D

Reni, nem tudsz pedikűrözni otthon? Bár gondolom egy biztosabb állás kellene. Úgy sajnálom, hogy nálatok is e a helyzet.
Nagyon ügyes Nius, hogy szépen mondókázik.
A DM-ben lehet kapni bio szúnyogírtót, és van kullancsriasztó is. Nincs bennük semmilyen szintetikus anyag, így babákat is be lehet fújni vele. Lottit rendszeresen fújom vele, és tényleg nem csípik meg. Engem viszont annál inkább, és két hétig is meglátszik a csípés. Leht, hogy körbeveszem magam békákkal, az lesz a legjobb szúnyogírtó.


Mágnes, remélem jól vagytok és már van munkája a férjednek.

Domo, hová mentek pontosan? Barátnőmmel nézünk valami házat három éjszakára, két gyerekkel, de nem találunk semmit....

Zel, kínomban nevettem a Kolpingon. Ismerőseim most voltak, és teltház van...........úgy látszik nem mindenkit ér el a válság.

Juci, most meg te tűntél el. Milyen volt a tenger?

KépKép
trinky
 
 


reni, hát igen...páromnak is nehéz lesz ez a váltás, de nincs pénzünk és belátta ezt. ennek örülök.
Nius egy édilli-bédilli cukorlányka!!!! naná, hogy a dadus 'rácuppant!

trin, köszi! szóval ha eladjuk a házat akkor költözünk, meg is van a terv: BALATONFELVIDÉK. arra gondoltunk (vagyis ez rengeteg átbeszélt éjszaka eredménye :P ), hogy ha már úgy sincs pénz/lehetőség akkok miért ne teljesítsük be régi vágyunkat, hogy balatonfelvidékre költözünk? :lol: :lol: amit imádunk :D aztán csak jön az ötlet is a vállalkozásra, nem igaz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Trinky! Boldog születésnapot kivánok!!! :P

Lányok holnap elutazunk kedden jövünk haza. Majd jelentkezem ha addig nem zár be a topik.
Vigyázzon mindenki magára!
Sziasztok

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok Lanyok! :P

Gyors eletjel magamrol..:)))
Bocsi de nagyon ritkan tudok gephez ülni akkor pedig többnyire a leveleimet rendezgetem valaszolgatok facebook-ozok.. :oops: mert oda eleg egy kez is...most mind a ketten alszanak.
Nem is tudom hol kezdjem...a nyaralas nagyon jol sikerült bar igaz ami igaz harom napig (a hetböl) esett. Ettöl függetlenül jo volt kicsit kikapcsolodni. Mult vasarnap itt a kertben rendeztünk grill partyt a baratoknak-kollegaknak Sofikam keresztelöje alkalmabol.

Probalom a bilire szoktatni Davidot több-kevesebb sikerrel. Reggel amikor felkelünkl elrendezem a gyerekeket majd indulas le az udvarra. Ott vagyunk kb.1-masfel orat utana ebed, altatas, ezzel elhuzodik fel negy -negyig az idö. Sajnos ritkan sikerül mindkettöt egyszerre elaltatni. Aztan meg futkozok mint a mergezett eger, hogy legalabb a felevel vegezzek annak amit reggelk kitalaltam magamnak.. :lol: :lol:

Trinky,

Nagyon sok boldogsagot kivanok szülinapod alkalmabol! :P

Boris,

Orülök, hogy olyan helyre tudtok költözni amire regota vagytok! :P Irtad Lujzika rosszalkodasat...sajnos ismerös...Davide is ki szokott tenni magaert...sokszor tenyleg nagyon nehez velük...

Zel,

Lukacs gyönyörü kis kope! :P

Reni,

Büszke lehetsz kislanyodra bar tudom az is vagy! :P Nagyon kivancsi vagyok mar Davidomra mit alakit az oviban (mar ha eljutunk a szobatisztasagig...)

Gyöngyi,

Nagyon szepek a gyerekek! :P

bocsi csajok most ennyi voltam. puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki csak kikapcsolódik éppen, mióta nyár van....


Velünk semmi különös nem történt mostanában. Szerencsére. Unatkozni nem tudunk, pedig néha jó lenne. :)

Tücsök! Lukács egyelőre csak felfelé mászik. Majd jó hangosan kiabál, akkor is ha mögötte vagyok, hogy anya, hogy vegyem le.. :)

Kicsibém! Bolt megy. Mit is árulunk? Mit nem?! Talán még harcoló német katona is van a sarokban! :) Az üzlet két részből áll. Az egyik fele mindenfélés. 100 Ft-os jellegű, műanyag, kevés ruha, játék, vegyi áru, írószer, meg minden, ami ebbe belefér. A másik részen zöldség-gyümölcs, édesség, tészta, üdítő, fűszerek vannak...
Balaton felvidék? Jól hangzik! Kicsit talán közelebb leszel!!!

Renim! Megyünk udvarolni! Niával egyeztess kérlek időpontot.
Lemondtunk az én álmocskámért a nyaralásról. Vagyis a kilfeldi nyaralásról. Van Gyékényesen nyarcink, oda megyünk egy hét múlva, meg aug-ban is egy-egy hétre. Lukácsnak ez is jó, nekünk meg pláne jó.

Gyöngyim! Na? Jól telt a nyaralás? Merre voltatok?

Jucmuc! Majd részletes tudósítást kérünk a bilizésről! Remélem, gyorsan sikerrel jársz!
Lukácsról is sűrűn lekerül a pelus. Még nem szól, de elbújik, ha valami kell neki. Meg le is guggol. Így ha elég gyors vagyok, néha sikerül a bugyeszt lerántani róla. Egyébként meg mosok, mosok, mosok..:)
Csak keveset találj ki minden napra és ha sikerül többet megcsinálnod, mint tervezted, már büszke is lehetsz! :)

Van pár képem... Igazából sok képem van, és nem tudok válogatni..


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Csajok, mint utolsó kapcsoljam le a villanyt?

Köszönöm, a szülinapi köszöntést :D hát igen, 32 éves lettem én.......

Zel, látszik Lukácson, hogy minden hájjal megkent :D :D hol strandoltatok?

Boris, hajrá Balaton. Biztos vagyok benne, hogyha már jó helyen lesztek, jön az ihlet és a baba is!!

Juci, nálatok is ilyen dög meleg van? Sofi jól bírta az idegen környezetet?

Gyöngyi milyen volt a nyaralás?

Csajok, most akkor tényleg bezárunk?

KépKép
trinky
 
 


Hahó mindenki!
Lehet tényleg bezárunk?! :(
Köszike nyaralás jó volt.
Miskolc-tapolcára mentünk le pénteken. ott egy panzióban voltunk. Szombaton Miskolcra voltunk hivatalosak esküvőre. Ott Anna nagyon jól érezte magát. Talált magának 2-3 kis barátnőt és azokkal rohangáltak táncoltak. Még Anna is vad idegenekkel táncolt ami tőle nagy szám volt. Peti többségében aludt.
Kedden jöttünk haza. A barlangfürdőben 2x-szer voltunk. Anna élvezte, de Peti folyton nyűgi volt. Hiába vettünk neki beleülős uszógumit nem volt hajlandó benne elmaradni 5 percnél tovább. Csak az ölembe és kapaszkodott mint egy kismajmocska. Még apjához sem akart menni.
Csak leirom, hogy 25-től pár napig megint nem leszünk itthon Siófokra megyünk. Hátha akkortájt lesz már itt forgalom és lesz mit vissza olvasnom.
Trinky! Ti voltatok már valahol?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


sztem ne zárjunk be. Mi az emeleten tartjuk a számítógépet, így csak ha muszáj ülök le elé,mert pokoli meleg van. Addig a gyerkőc a fsz-en alszik.
Kinga szépen fejlődik 3 hónaposan megduplázza a súlyát, ha így halad, ami 8kg-ot jelent nemsokára. Gondoltam kéne valami hátizomtorna :wink: Túl vagyunk az első 2 oltáson, szerintem a kúp borzalmasabb élmény volt neki, meg nekem is :roll: .

zel, jó ez a sok kép...

trinky, mikor is lesz a Fertő tó túra? Átváltozás befejeződött?
bbilona
 
 


Trin! Még ne kapcsoljuk le a villanyt!!! Kééérleeeek!
Végre nyár van. Mindenki strandon, kertben vagy máshol, de a szabadban duhajkodik! :) Majd, ha megint csak egy-egy órára tudunk kimenni, több időnk, alkalmunk lesz a gép elé ülni..
Gyékényesen strandoltunk. Van ott egy kis nyaralónk.. Imádjuk.

Ilonám! Én szeretnék ilyen sok-sok képet látni Kingáról!!!!
Mit adsz ennek a kis tündérnek, hogy így gyarapodik?!


Gyöngyim! Jó pihit a Balcsin!

Csajok! Mi is elmegyünk este nyaralni. 25-én jövünk haza.
Gyékényesen leszünk, h a arra jártok, gyertek be hozzánk is! :)

Jók legyetek! Vigyázzatok magatokra!

Puszóka!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Huuu de regen irtatok ide..!!! 8) :roll: :shock: :P

Lukacs tovabbra is gyönyörü, imadom a pofikajat! :P

Trinky,

Sajna itt is baromi meleg van, de a csucs talan a mult het volt akkor szinte ki sem mozdultunk kb. 90 %-os paratartalommal....
Gyerekek jol vannak, most eppen fogzunk...es nem alszunk... :lol:
Lottika draga hogy van? :P

Csajok mindenkinek szep nyarat en teljesen megertem, hogy ilyenkor nincs idö netezni.. :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


r
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bbilona 2010.12.02 13:02-kor.
bbilona
 
 


Ilona! Gyönyörű kis husi gombóckátok van :P
Hány kiló most Kingus?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilona,

Nagggyon szep!! :P :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


gyöngyi, sztem 7kg felett :roll: :D
jucmuc, köszi...

Remélem mindenki vízparton!

Puszi!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Rég voltam és sajnálom, de nagyon ki vagyok. Most jött ki rajtam az összes depi, ami még eddig nem :?

Dávid jó gyerek, de persze csinytalan és szeret bolondozni, de ezt így is kell. A Bálint nagyon anyás és oly annyira, hogy már az elmúlt 2 hónapban éjszaka is több alkalommal fent volt és csak én és maradjak ott, majd feküdjek mellé és 1000 el hajbögyörgetés. jobbik esetben vissza alszik 5-10 perc alatt, de heti 1 alkalommal ékszaka 1 fele felébred és 4-5, volt, hogy 6 órakkor aludt el....
Nappal főzől minden nap mást.... közven 2 gyerek 3 fele és 5 dolgot szeretne anyukától, így anyuka dilis ma már egy kicsit.

Elvittem egy természetgyógyászhoz a kicsit, hátha tud segíteni és talán sikerült!?
Első alkalommal rögtön rávágta, hogy a mája nagyon rosszúl müködik és valószínű sokáig volt sárga.... Ezt teljesen jól eltalálta, mert ha még emlékeztek 6 hetesen vettem el az anyatejet 4 napra és akkor kezdett helyre jönni. Mondta még, hogy a máj éjszaka 1-3 ig van az ideje, így ezért kel ebben az időben....Na volt még más okosság is és ez első alkalomm napján a Bálint aludt mint a kisangyal. Másnaptól már nem :cry: Rá 2 hétre ismét mentünk, de elötte héten voltunk a szemészeten és a Jobb szemére igencsak rövidlátó a drágánk, így szemüveges lesz a manócskánk. Szóval ez volt az új hír, de mi nem ezért mentünk és nem is beszéltünk róla. Viszont a nő 3 perc útán mondta, hogy nem jó a gyerek jobb szeme :shock: A májára adott homeopatias golyókat és úgy néz ki, hogy hatással van a Bálintra, mert ha fel is nyüszög cumi és alszik is, viszont 2 alkalommal történi ez is. Remélem hamarossan az éjszakáink nyugodtabbak lesznek, mert az sokat segítene.

Kezdődik az ovi... várom nagyon. Mi is megyünk 1 hét múlva nyaralni, majd alig lesz itthon 1,5 hét és mehetünk. A kajafőzést abba hagyom nyaralás után és rendelni fogok, mert az sem idegesít és a srácokkal tudok lenni helyette.

Remélem nem baj, hogy elmeséltem, de most ez a nagy történés nálunk.
Ja és vettem borostyán nyakláncot is a Bálintnak és szerintem szuper!!!

Boris!
Nagyon merészek vagytok! Persze menni is kell, ha így érzitek. Pontosabban nem tudod a balaton melyik részére? Nyáriszetonra, még a lángos sütés és a kukorica főzésből is jól meg lehet élni :)
Nekem vannak ismerőseim akik ezt csinálják és nem panaszkodnak.


Mágnes!
Veletek mi a van? Nagyon rég írtál. Párodnak sikerült találni munkát?

Ilona!
óriási ütemben nől a picike :lol: Nagyon szép kislányotok van!
Apukára hasonlít?

Jucmuc!
Azt mondják ez a borostyán nyaklánc nagyon jó a babáknak és a fogzásban főleg. mondom nekem nagyon bejön, mert a Bálint még mondhatni napközben is nyugodtabb mint amikor még nem volt a nyakában. Lehet rendelni, csak kérdés oda hogy jut el, de a szüleid, vagy barátok elpostázzák gondolom.

Trinky!
Közeletekben van a Tó? De jó is az.... Nagyon helye legényke Lukács és örülünk a képeknek!


Remélem mindenki vissza tér.... persze most menni kell, mert megint josszú bezárt időszak vár ránk.

Szép nyarat Mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


végre én is idejutottam.

odry, emlékszem milyen kis álomszuszék volt a sárgaságtól a kis manód. Nem is tudtál nekünk más képet feltenni csak alvósat :wink: . Jó nyaralást, és pihend ki a depit!
A borostyánláncot épp most tettem a nyakába Kingának. Napok óta csak 10-20 perceket aludt már, az éjjelek is teljesen kiszámíthatatlanok lettek, rágja az öklét és folyik a nyála, na és látszólag ok nélkül, vigasztalhatatlanul sír. Most viszont 1,5 órája alszik :D
Olyan nagy már..., elképesztő.. na felébredt.

Puszi lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Mivel 2 hete senki nem irt most rakok nektek pár képet. Petit elvittük fodrászhoz. Tök ari lett. És Annáról is teszek.
Petiről ilyen volt és ilyen lett a képek. Kép Kép Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


És most egyben elköszönök mert holnap megyünk 1 hétre Hajduszoboszlóra.
Remélem mire visszajövök lesz mit olvasni.
Ja még annyit hogy Anna 2 hete éjjelre sem kap pelust és eddig a 2 hét alatt 3-szor pisilt csak be.
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Higgyétek el ,lassan vége a nyárnak, és többet leszünk a szobában, mint a szabadban. Akkor majd megszaporodnak a hsz-ok is!

A mi hiányzásunk oka nem a szabadban levés... Illetve volt az is, mert nyaraltunk egy hetet,de nem ott járt az agyam.
Folyamatos kivizsgálásokra jártunk, Annát elvittük fül-orr-gégészetre a folyamatos köhécselés miatt. Ennek hatására kedden kivették az orrmanduláját. Igazi hős volt, nagyon jól viselte, már itthon vagyunk, alig bírom visszafogni, hogy ne ugráljon, ne rohanjon..
A kórházi tartózkodás is jó emlékként maradt meg benne, mindenki nagyon kedves volt, odafigyeltek ránk, így Anna menne vissza a lufis bácsihoz (ő az anesztes), és a nénikhez :)

Én is voltam dokinál a fülem miatt, fél éve nem hallok. Ez az orvos végre foglalkozott velem, és kitisztította a fülem, mostmár teljesen jól hallok, ez nagyon furcsa volt fél éves süketség után :)
Talált viszont két polipot az orromban, tegnap volt arckoponya ct-n, majd az eredménytől függ, hogy mi a terve velem.

Apa állástalan még mindig....

Gyöngyike:
Anna nagyon szép csajszi!! Ügyes az éjszakai pelusmentességel!!!
Az én Annámnál is mostanában tervezem, hogy leveszem éjszakára.

Ne haragudjatok, hirtelen ennyi tellett, holnap vendégeink lesznek,és még csak a leves van kész...

Peti pedig milyen kis szöszke!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Még véletlenül se zárjatok be a topicot, mert vannak ám lelkes olvasók is, akik csendben ugyan, de követnek titeket. Mindig jöttem csodálni, izgulni, szomorkodni, vagy drukkolni, éppen kinek mi kellett, csak ez a fórumozás már nem ment. Jók legyetek, szépséges csodákra vigyázzatok!

Dóra anyukája

Kép Kép

Egy gyermekért azt adjuk, ami mindennél drágább ezen a földön: a szeretetünket, az életünket.
Helen Thomson
dudorka
 
 


dudorka:
én nem is gondoltam, hogy ez a fórum érdekel másokat is, de nagyon örülök neki :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Olyan régen tettem fel képeket, most csak Bencéről, és kicsit sok, de olyan sok arca van :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1281978680.8662.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1281978748.6.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1281978780.385.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?