Új privát üzeneted érkezett!

:lol: A rendszertelen jóslókat leszámítva, meg hogy ma hihetetlen fáradt vagyok - még a gyerek mellett is visszaaludtam reggel a tv előtt - no meg, hogy tegnap este óta megint izomlázam van a hasam alján és alig tudok néha lépni, semmi bajom...

Pankával bezárkóztunk és jókat hülyülünk még kettesben :lol: asszem ezek most az ő utolsó egyke napjai, amitől nem is igazán akarom megfosztani.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, akkor jó, minden rendben, egyben vagytok. Az egyik ismerősöm most szült meg pár órája, frontok, mert még 2 hete volt.

Nálunk Dóri ma is tiszta nyüszi, nehezen viselem..... Fogzik, de fog nem jön, az időjárás is, alvásban is alakít.... Mármint eddig ebéd után nem volt még soha fáradt, most 2 napja igen. Lencsét főztem, nem kellett volna, mindene szörnyűségesen nézett ki, így pelusig vetkőztettem és cseréltem a ruhát, mostam a fejét.... Soha többet lencse....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Beu kitartás,én is nagyon álmos vagyok,de csak az időjárástól!
Itt most folyamatosan esik.... :cry: És ma hosszú napom lesz,mert meló után megyek megbeszélésre,meg egy énekkaros próbára!Szerintem 8-nál előbb nem leszek otthon!

Hát a para és az ideg!!!Sajnos nőből vagyunk és pontosan tudjuk,hogyan működik a szervezetünk.Az én párom is mindig arra biztat,hogy ne gondolkodjak annyit a babán,de hát én tudom,hogy mikor van PÉ,mikor fog megjönni...akkor nem tudok nem erre gondolni!!!!Lassan azért át sikerül programozni az agyam!Igyekszem összegyűjteni a jó dolgokat magam körül. :lol:

Szép napot mindenkinek! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 

 
 

Beu!
Mindent bele az utolsó napokba :wink: :lol: :lol: :lol: !

Méhszáj
Nekem Noémivel még a betöltött 40. hét után is teljesen zárt volt, Ádámmal (2 év múlva) a 32. héten 1,5 ujjnyira nyitva volt már, mégis 40+4-nél született. Most Simonnal megint teljesen zárt volt még a szülést megelőző napokban is. Igaz, 10 év telt el Ádám óta.

Eyi!
Én is így voltam tavaly nyáron. A nagyok elsőre összejöttek, utána 1 évvel ezelőtt volt egy "véletlen" terhességem, aminek nagyon örültünk, de kiderült, hogy méhen kívüli :? . Így ugrott a jobb oldali petevezetékem :( . Mondtam a dokinak, hogy mi lesz velem, 35 évesen 1 petevezetékkel mikor leszek én terhes :shock: ??? Lehet, hogy soha??? Erre ő csak röhögött, hogy aki 3x gond nélkül terhes lett, az negyedszerre is az lesz. És igaza lett, júniusban volt a műtét, októberben kezdhettük volna a projektet, de már szeptemberben pozitívat teszteltem :wink: . Szóval, no para!!!

Mindenhol olyan vacak idő van, mint nálunk :roll: :?:

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Beu élvezzétek is ki ezeket a pillanatokat:)

Panda Ádámnak SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Beu akkor neked még drukkolok és még mindig kitartás a végére.
Nem volt netem így azt hittem mire legközelebb jövök már külön lesztek.

Olyan furi most Máté, kicsit nyűgösebb és köpködi ki a cumisüveget, lehet visszább akar venni az evésből? Na az nem lenne rossz, mert 1,5 kilót hízott egy hónap alatt és hát csúnyán nézett a doktornénink (mondjuk engem nem érdekelt). Ha délután alszik felkel éjszaka, nem igazán tudom mennyire normális, hogy napközben csak 40 percet alszik kétszer igaz este 21:00-tól most másnap 8-ig alszik, úgy hogy csak egyszer kell fel enni 5 körül. Kialakít egy rendszert megszokom, majd egy hét múlva átalakítja és közben jókat vigyorog. Lehet a front nem tudom.

nóciról van valami hír ezer éve nem hallottam felőle???





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem a dokimmal, a rákszűrés full negatív!!!!Juhé!!!!!! :wink:

Innentől várni kell,ha megjön vérvétel,ha nem nem!!!! :wink: 1 héten belül okosabb leszek.Holnaptól nem várom!!!!

Nóciról mintha olvastam volna valahol....talán jó hírt,de abból a topikból is eltűnt,úgyhogy nem tudom,mi lett a történet vége!!!!

Erika a pasik már csak ilyenek kórtól függetlenül,próbára tesznek!

Beu mizu??Hétvégére jön az időjárás változás!?Lehet kicsalogatja a babót!?

Szép napot mindenkinek! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


ma duplán is kisétáltam magam, a jóslók egyre erősebbek... még várakozó pozicióban vagyunk :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu én is drukkolok ezerrel) aztán kérjük ám a képeket!!
köszi panda)

Kép
Kép
eyi
 
 


apival tegnap megcsináltattuk a jegy gyűrűinket:) :lol: :lol: :lol:
Kép

Beu drukkolok én is ám ezerrel:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Ezek naaaagyon szépek!!!!!! Esküvő mikor lesz :wink: ?
Amúgy a mienk is ilyesmi, közepén hullámvonal, csak egyféle aranyból van. Úgyhogy, nekem különösen nagyon tetszik a tiétek :wink: ! Hol csináltattátok?

panda
Halásztelek
 
 


köszönöm Panda:)
esküvő 5 éven belül tuti nem lesz.sajnos muszáj ezt a házat valahogy meg csinálni........

Csepelen csináltattuk a Szent Imre téren........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó hírrel érkeztem!!!

Beu üzenete:


"Szüleim és nagytesóm legnagyobb örömére MEGÉRKEZTEM :) 2860 g és 51 cm vagyok. Anyával együtt jó egészségnek örvendünk :) Sára"

Isten hozta Sárit!!!! :D
20140503222551
 
 


jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

Beu szívből gratulálok a kis Sára érkezéséhez!!!!!!!!!
nagyon nagyon sok boldogságot kívánok nektek:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


BEU!GRATULÁLOK!!!!!!!
Lehullt e lepel, végre, már nagyon kíváncsi voltam, kit rejt a pocak :wink: 8)

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Beu hatalmas gratula!!!Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!!!Nagyon szép neve lett a kishölgynek!:wink:


Nita,nagyon szépek a gyűrűk!

Szép napot mindenkinek!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Beuuuuuuu, akkor jók voltak azok a jóslófájós séták :)
Szívből gratulálunk, üdv Sári közöttünk :)

Én ma egy plusz UH-n voltam, még mindig kisfiam lesz :) 80% De szerintem nem húzódik az már vissza :)

Tinus, doki, mikor? 20-a körül mész, azt mondtad!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, igeeen, 20-án megyek, már alig várom és izgulok is. Ma már volt reggeli hányinger, állandóan álmos vagyok, 2 naponta mosok hajat (ezt úúúgy utálom) és állandóan pisilnem kell. :) Szóval elvagyok.

Dórinak utólag is boldog szülit!! Fiúúú :) tök jó, lesz ilyen is, olyan is :) Név van már?
20140503222551
 
 


Szuper, nagyon izgulok Veled együtt :)

Köszönjük a köszöntést, olyan édes, és fura kimondani, hogy ok, 12 hónapos, de mondhatom, hogy 1 éves :)

Név alakul, lehet, hogy az Apja nevét kapja, de még kicsit hajtom, hogy nézzünk körbe a "piacon", mert a családjában ez divat, hogy az Apja nevét kapja, na, de már mennyi generáción át menjen?! A név maga tetszik, de ... Szóval még box alatt.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!

Nálunk nagyon meleg van,egyre nehezebben bírom,pedig egész héten dolgozom!!!!ÁÁÁ!
Nyuszika,nálunk is volt a családban ilyen névválasztás,de például az öcsém előre kijelentette,hogy ha egyszer fia lesz,akkor ő már nem adja neki ugyanazt a nevet!!!Úgy látszik besokallt!
Sokat gondolkodtam mostanság én is neveken,de most valahogy egy sem tetszik.Régen voltak kedvenceim,de most nincs.ég jó,hogy ráérek a választással... :D Majd,ha jön egy pocak lakó,akkor belevetem magam a témába!!! :wink:
Beuról van már hír?Mikor mennek haza?

Tinus,hogy vagy?Tünetek?Kiváncsi vagyok,hogy mi lesz az ultrahangon?Ilyenkor van már szívhang?

Szép napot mindenkinek!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Beuról nem tudok semmit.

Nálunk a fiam ugye apa nevét örökölte, de alapból én sem vagyok ennek a híve. Aztán mégis én ragaszkodtam hozzá :)

Háát tünetek annyi, hogy szokás szerint fájdogál a hasam (elsőnél még durvább volt), pisilés és émelygés is volt már. Remélem látszani fog a szívhang, ezért is megyek ilyen későn. De ezt nem lehet megjósolni, attól függ valójában mikor fogant...

Gyerkőc lázas, úgyhogy megyek, mert megint nagyon nyűgi...
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Igen igen jól eltüntem! Már nem is mertem írni az az igazság! de amint látom jól elszaporodott a topik aminek tiszta szívből örülök! És annak felettébb, hogy micsoda hírekre jövök!

Beu! Isten hozta kicsit Sárit ebben a nagy világban! Sok erőt, egészséget, rengeteg tejcsit kívánok nektek!!

Era! Én sajnos lemaradtam, hogy megszületett a kicsi Máté! De utólag is szívből gratulálok! Szerintem nem baj, hogy ennyit hízott! Ő ilyen és aztán majd lesz olyan mikor nem fog hízni és akkor a dokinak meg az lesz a baja figyeld meg!
Olyan jó volt olvasni, hogy pont most jöttem sok sok idő után és pont csak ezt az oldalt láttam és pont Te hiányoltál! Köszönöm!

Nita! Szívből gratulálok az eljegyzésetekhez! Örülök, hogy sinen van minden! Hogy haladtok a kistesó ügyben? Doki mit mond? Még mindig semmi? Esetleg inszemen nem gondolkodtatok?

Panda! Amint látom nálatok is megszületett a pici fiúcska! Szívből gratulálok hozzá!!

Sipike! Hol olvastál rólam? nem baj nem azért kérdezem csak mert még ritkán egy zárt topikba írogattam az sem most volt ezért nem tudom!

Minden kismaminak nagyon boldog baba várást kívánok!
Hol vesztettétek el nálam a fonalat??
Mi most ovi után rohangálunk! De most mennem kell, mert mancim ébredezik!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci!
De jó, hogy jelentkeztél!!!!
Ha kell segítség vagy vélemény ovikról, szívesen segítek. Tudod, én korai fejlesztéssel foglalkozom/tam :wink: , minden évben én is ovit hajkurásztam a gyerekeknek, hátha Neked is tudok segíteni. A Korai Fejlesztőben nem adtak ötletet? Nálatok mi a fő szempont, mozgás, értelem, beszéd vagy mi? Vagy minden? Hol próbálkoztatok már? Amúgy Regina hogy halad? régen írtál róla is!

Én ott maradtam le, hogy dokihoz jártál, és napoltátok a kistesó kérdést addig, amíg nem rendeződik az egészséged. Azóta jobb? Már tervben van a babaprojekt, vagy vissza szeretnél menni dolgozni, ha sikerül a kiscsajt oviba adni?


Nevek
Mi csak Noéminél tudtuk nagyon hamar eldönteni a kérdést, a fiúknál csak nagyon a végén jutottunk dűlőre. De nálunk mindig a férjem variált, nekem jó lett volna amit sikerült kitalálnunk, de mindig meggondolta magát :lol: 8) .

Itt is hőség van, a hálók a tetőtérben vannak, éjjel nálunk 30°C volt :shock: . Ébredt is simi 3x, pedig sosem szokott, csak reggel fél 6-kor. Na, akkor fel is kelt, de már nem tudott visszaaludni szerencsétlen, csak most, 10 perce. Remélem, kicsit visszább vesznek odafent a tűzből :lol: .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panda! Ovi téren nem igen volt segítségem! Én néztem ki a Bárczi Gusztávot az Üllői uton! Most papirokra váunk, mert 79-es kódja van mancimnak és oda 71-es kell! Egy darabig tartják nei a helyet aztán meglátjuk! Mindenféle fejlesztés kell neki mozgás éretelm beszéd! De ha tudsz még ilyet ajánlani Pesten azt meg köszönném!!
Manci 2 hete kezdett kúszni, de még nem váltotta fel teljesen a gurgulászást! Most járunk lovasterápiára én annak tudom be! Rettenetesen abban van minden bizodalmam!!
Nekünk is fent van a hálószoba nincs rendes szigetelésünk és itt is elég nagy a forróság!
Én most egyenlőre vissza szeretnék menni dolgozni míg mancim nem jár! Mert, ha jön a kistesó nem fogom tudni babakocsistúl cipelni vonatra fel és le! Szal most áll a projekct!
Most kell majd vissza mennem fél éves kontrollra és ha az is P2 lesz akkor boldog leszek! és persze újra egészséges is!!

Vannak szülés történetek? Azokat szívesen elolvasnám, de már annyit írtatok, hogy így nem tudom merre is keressem!

Ha valaki többet szereten rólam tudni facén mindig fennt vagyok ott sok mindent meg lehet tudni rólam! Elküldöm privibe a nevem annak aki kiváncsi rám és bjelölhet! Ott van rengeteg kép rólunk! Ide nem szeretem feltenni, mert kicsinyíteni kell sajna! Ahoz meg sok idő és türelem kell!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Ha küldesz nevet, jelöllek FB-n :wink: !
A Bárczi ovija a legeslegjobb, amit ajánlani tudok!!! Honnan vártok papírokra? A Szakértői Bizottságtól?
Az én szüléstörténetem az előző oldalon van :wink: .

panda
Halásztelek
 
 


Jaj beu nagy-nagy gratula és pihenj amennyit tudsz, ez most a legfontosabb.

nóci:örülök, hogy hírt adtál magadról, már kezdtem aggódni.

Minden kismamának kitartás ebben a nagy melegben.





erika82
Erdőkertes
 
 


Szisztok!
köszönöm mindenkinke:)

Szia Nócika!!!!!!!!!!!!!!

tesóka még nincs sajnos.a doki mondta hogy mérjem a hőmet 2-3 hónapig.ez mostanában telik le és megyek vissza akkor azt moondta ad clostyt.......
inszem és társaira én nem megyek pénzem sincs rá meg nem akarok rámenni..........

Nóci bejelőlnélek fb-on:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

beu gratulálok én is sok sok tejcit jó egészséget kívánok!!
Örülök nóci, hogy visszatértél)!! Remélem minél előbb találsz megbízható,normális ovit a kislányodnak.,
nitácska tényleg nagyon gyönyörű a gyűrűd!

Kép
Kép
eyi
 
 


Sziasztok!

Panda! Igen én is ezt olvastam a neten a Bárcziról ezért is esett rá a választás!
Igen a bizottságról várom a papirt! Kértem 2 hete mikor mondták az oviban, hogy nem jó a kodunk kértem egyből egy rendkívűli felül vizsgálatot! expresszel postáztam tehát másnap meg kapták a levelem még pont bele fétünk volna a nyári szünet elötti időbe, de tojtak rá finoman szólva! Privi minjá megy! Azért a név beazonosítása révén te is elküldöd válaszként a neved?

Nita! neked is minjá küldöm a privit! te is írsz nevet?

Eyi! Hát én is remélem, hogy amit kinéztünk az minden szempontot teljesen ki elégít majd!!! Aranyos vagy!!

Era! Rossz pénz nem vész el!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Panda! Most olvastam a szüléstöténeteket!
Nagy szép és megható hiába is volt csaszi!
Gyönyörű a kis ropid azaz a pici Simike!
Szívből gratulálok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Tinus, várunk!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Nócika ezek szerint nem jó Nócit néztem.Benéztem!Nem tudom,hogy melyik topikban,de az a Nóci éppen babát várt.Bocsi!!! :oops: Azért örülök,hogy itt vagy!Küldök nevet priviben!

Tinus gyere,amint tudsz!!!!

Felénk minden a régi.Borzasztó meleg van,nagyon szenvedek!Minden elismerésem a kismamiknak,mert nagyon nehéz lehet most!
Nyuszika,te hogy bírod!?

Szép napot mindenkinek!!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Itt vagyok, sziasztok.

Na, az a helyzet, hogy minden rendben. Egy kis pulzáló élő embrió :) Úgy ahogy gondoltam is kisebb, mintha az utsó mesi szerint számolnám, így csak 5-6 hetesnek tipplte a doki. Majd kell még mennem többször UH-ra, hogy belőjék pontosan a korát :) Szóval örülünk, hogy eddig minden rendben.

Hogy bírjátok ezt a meleget? Én majd elpusztulok. A gyerkőc meg 2 napig lázas volt, én meg most lettem szintén beteg "csak" kis hőemelkedéssel, úgyhogy "szuper" volt ebben a kánikulában betegeskedni.
20140503222551
 
 


Tinus,nagyon örülök,hogy minden rendben!!!!Képet kaptál?

Ez a meleg egyszerűen borzasztó,én nagyon nehezen viselem.Legszívesebben strandolnék,de dolgoznom kell!!! :cry:
sipike83
Kalocsa
 
 


Tinus!
De jó, hogy minden oké!!!

Itt is meleg van, ki se megyünk a gyerekekkel :roll: .Remélem, estére jobb lesz. A tetőtéri hálókban már 30°C van :shock: .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!

Eyi köszönöm:))))
már alig várom hogy az ujjamon legyen:)

Nócika be is jelőltelek.....én Mészáros Anita vagyok:)

Tinus szívből gratulálok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó Tinus, örülök, hogy minden ok, úgy jártál, mint mi, nálunk is 10 nappal fiatalabb a baba, mint a mensim szerint kéne, hogy legyen :) Mikor mész legközelebb?

Sipi, köszi, én jól bírom. Imádom a meleget, ok, napközben bent vagyunk, 4 utántól megyünk ki, most nem, mert alszik a kicsi. De én nagyon szeretem a szép és jó időt :) Nem terhel meg, még... Minél nagyobb a pocak, annál nehezebb. Nálatok mikor nem kéne jönni? Tudom, nem görcsölsz rá, de akkor is :)

Jajjj, ma 3 fogú lett Dórikám :) Persze ez azzal járt, hogy éjjel másfél órát ordított mi meg felváltva pesztráltuk, de esélytelenek nyugalmával....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Köszi mindenkinek!
Nyuszika, 2 hét múlva megyek kontrollra. Ja, hát így jártunk a rendszertelen mensivel. Hát akkor én nem is panaszkodom a fogzás miatt. Szegény Dóri! meg ti :) Nálunk is voltak nehéz korszakok, de most lecsitult, csak megint elkezdett ömleni a nyála, de nemtom mi jöhet, már 6 foga van.

Sipike, képet nem kaptam, bár mondjuk, ha mondom lehet adnak, csak most sztk-ban voltam, ott meg ugye megy minden, mint a futószalagon. Igazából most csak azért mentem oda, hogy felmérjem a terepet, mert lehet dokit váltok.
20140503222551
 
 



Szia Manocskak!

Persze,hogy csatlakozhatsz.5 gyermek,szép nagy családotok lesz!
Ha van időd írj egy kicsit magatokról!

Én hétvégére nem várom :roll:


Szép estét mindenkinek!
sipike83
Kalocsa
 
 


Szia Manocskak!

Én is februárra várom, de csak másodikat. 5. baba, nem semmi :shock:
20140503222551
 
 


Manócskák!
Naná, hogy jöhetsz :lol: ! Én sajnos csak 3 vonalzót látok (Joel, Joakim és a pocakbaba), a többiek lányok/fiúk? Írjál még, légyszi, magatokról!!!

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Így már jobb sikerült a többit is felraknom.

Én 36 éves leszek 1 1/2 hét múlva. (júli. 2.-án)
Elváltam az első házasságomból van a 2 nagy fiam.
A Joel és a Joakim 1 évben születtek.
Dávid fiam karosszéria lakatosnak készül, most lesz 10.-es.
Gergő fiam most lesz 8. osztályos, őt majd szakközép vagy gimibe szeretnénk, ha menne, mert jó tanuló, most is három 3-a lett a többi 4-es 5-ös.
Joel és a Joakim oviba vannak majd júli. 9-27.-ig lesz szünet nekik.

Zala megyében lakunk, állattartással is foglalkozunk, disznókat és kecskéket tartunk szabad tartásban.

A férjem van itthon most GYES-en a Joakimmal én meg elmentem dolgozni, na nem azért, mert a férjem nem akart, de neki itt vannak az állatok, ill. van egy kis munkája amit itthon tud csinálni.

Mire vagytok még kíváncsiak?
Kérdezzetek bátran. :wink:

manocskak
 
 


Húha Manócskák!

4 fiú!Nem semmi!Nem nehéz velük?Kit szeretnél 5-nek fiút,vagy lányt?

Van egy ismerősöm,neki 3 fia van,eleinte nehéz volt neki,de mióta megnőttek,nagyon vigyáznak az anyukájukra!!
:wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Manocskak, 4 fiú, jééé :) Nagyon különleges neve van Joelnak és Joakimnak. Megmondom őszintén azt nem is tudom magyarul hogyan ejtet a Joelt? Úgy ahogy írják? Bocs, ha buta a kérdés. :oops:

Egyébként, ha van kedved csatlakozni a februári topikhoz, oda is várunk. Zárt topik, úgyhogy ha érdekel megírom a részleteket priviben.:)

Bejársz dolgozni városba vagy a közelbe? Biztos igényel némi szervezést az élet ennyi gyerkőccel :)
20140503222551
 
 


Sziasztok!
Mi harmadik babaprojektben vagyunk. Csatlakozhatok?
Sipikét már "ismerem" egy másik topikból. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Szia Csuppancs!

Üdv itt is!!!! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Nyuszi gratula Dórinak a 3. fogacskához:)

Manocska üdv köztünk és gratula az 5. babához:)

Csuppancs üdv neked is:) cuki a nick neved:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Sipike:
Hát most már a 4 fiú után illő lenne egy kislány is, hiszen anyunak 6 fiú unokája van eddig.
Most már nem nehéz velük eleinte egy kicsit szokatlan volt, hiszen 10,5 hónap volt köztük, most már mind a kettő ovis együtt mennek oviba és könnyen beszokott a Joakim is mivel a tesóval van együtt, még ősztől is.

Tinus.
A Joelt így is ejtjük ahogy írjuk, valaki Dzsoelnek mondja, de nekem az nem igazán tetszik. Nem buta kérdés. :wink:
A városban dolgozom, minden csak szervezés kérdése, meg tudtuk oldani ezért is vállaltam, hogy megyek dolgozni.
Küldtem privit.

manocskak
 
 


Sziasztok!


Manócskák,akkor szurkolok, a kislányért. :wink:

Én elsőre mindig kislányt szerettem volna,de időközben rájöttem,hogy mindegy csak jöjjön!Egy csomó ismerősömnek van kisfia,annyira aranyosak.Azt hittem csak a lányokat lehet úgy babusgatni,de nem így van,sőt!Úgy tűnik,hogy a fiúk még anyásabbak!! :P

Itt reggel leszakadt az ég,végre lehűlt a levegő!Éjszaka is tök jót aludtam!!!Mindjárt elevenebb vagyok!!!! :lol:


Szép napot mindenkinek!!!
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: