Új privát üzeneted érkezett!

mágnes, milyen jó husis Bence, immmmádom ezeket a hurkikat, pláne harapdálni :wink: Lujzinak is van még ott a combijánál.. :wink:
asszem Bence médiasztár lesz, olyan fotogén :P

odry, hogy vagy? beszéltetek a pároddal?

kata, minden ok????? remélem nem teszteltél :oops: :shock: :wink: :lol:

zel?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszönöm a csajok a válaszokat!

Nagy valószínűséggel a császár marad, mert ha 4 nap alatt ilyen sokat vékonyodott a hegem, akkor kár erőlködni. A másik, hogy most beszéltem pár orvos vendégemmel és ők is azt mondták, hogy 99% hogy a vége császár lenne.

Trinky!
Az epidurálist itt a klinikán szőrnyen művelik.... sok a panasz és tán 1 anesztes van aki profi benne. Na már most azt kifogni :shock: Én is spinűálisat kaptam Dávidnál és az nagyon jó volt, csak az volt nekem benne a szörnyű, hogy 24 órát feküdni kellett. Na már most nekem estére, már a tüdőm is fájt. Most azért vigasztalt a doki, hogy csak 12 órát kell feküdni!!! Ez már jobban hangzik.

Mágnes!
Mekkore már Bencus :shock: hány kiló? gyönyörű!
Már nagyon várom, hogy milyen érzések törnek ki belőlem, ha a kisebbik fiamat a karomban tarom... Egyenlőre most Dávidot szeretgetem, néz is nagyot, de hála ő is szereti ezt :wink:

Boris!
Mint ahogy írtam szerinetem is a doki a császárt javasolja, csak megkérdezte.... ne hogy ne mondhassam el, hogy volt választási lehetőségem :lol: Akkor reggel írok :wink:

Ma már nem jövök és még jó pár napig :D
Készülők a a holnapi napra és arra, hogy lassan 2 családos anya leszek :wink: de furi :P

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


mágnes!

gyönyörű hurka gyúri :wink:


Odry!

Igen holnap 2 gyerekes családanya leszel :wink:
szorítunk érted :lol:
amint lehet jelentkezz!!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 

 
 

odry, hátha jössz még 8) :lol: sok - sok erőt neked holnapra és ami vár rátok :lol: és tényleg ami a lényeg, lesz két csodás kisfiad :!: :!: puszi :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry:
Gondolok rád holnap, és várjuk a híreket! (jajj e fura tudni, hogy holnap a nagy nap :lol: )
Bence 8 kiló felett van... :oops: :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Aztaneki Ági, milyen nagy már Bence :D :D 8 kiló felett van? Pont duplája Lottimnak.

Katám, nagyon sokat gondolok rád..........

Domo, tehát ott hagytam abba, hogy próbálom a kiságyba szoktatni Lottit. Amikor látom, hogy álmos, kicsit ringatom, járkálok vele és berakom a kiságyba, persze a cumi kell neki. Simogatom az orrnyergét, mert így lecsukja a szemét :D :D , és egy idő után leragad a kis szeme. A baj csak az, hogy nagyon éberen alszik így, és ha kiesik a cumi egyből fölkel. Eddig kb. 30 percet aludt napközben az ágyában. Este viszont altatni sem kell. Szopi után büfi, majd puszi és ágyikó. Ott egy kis simi és alvás. Ha még nem alszik akkor is csendben van és szép lassan elszenderül. Most már 6-7 órát alszik így. Érdekes, hogy amikor felkel szopizni, utána is visszaalszik az ágyában. Csak nappal van gond. Már gondoltam, hogy besötétítek neki teljesen, de félek, hogy akkor összekeveri az éjszakát a nappallal.
Meg bevetem néha a porszívót, mert arra elég gyorsan elalszik. Nem vagyok normális, mert kazettára felvettem a porszívó hangot..... :lol: :lol:
A hordozókendőt nem akarod kipróbálni?

Ma voltunk oltáson :cry: :cry: Szegénykém mikor belebökték a tűt jó 10 másodpercig nem vett levegőt, csak elvörösödött és gyűjtötte az erőt a síráshoz. Gáz volt, mert én is sírtam. Jól nézünk ki.......
Szerdán megyünk ortopédiára, remélem megússzuk a terpesz pelust.

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Nem megy az alvás :shock: vajon miért? Igen furi, hogy tudja az ember előre, hogy mikor is érkezik a babája. Viszont úgyan olyan izgalom, mint amikor éjszaka arra keltem, hogy elfolyik a magzatvízem.
Aranyosak vagytok!

Mágnes!
Talán Dávid is hasonló súllyal rendelkezett ennyi hónaposan. De így jó, van mit gyürni- harapdálni. Most meg olyan fura, mert ahoz képest vékonyabb, most kezdett nyúlni a drágám. Irigylésre méltó, hogy Te ennyire pozitív vagy a szülést illetőleg.... most ezt lehet hülyén írom, de alig van panaszod és még errő is a véleményed az hogy csoda. Persze én is annak tartom, csak sokan átélhetik és azt mondják soha többet. Én nem tudom mit mondanék :D
Én a császár után azt mondtam nem lesz másik.... de ahogy haza jöttünk és egymásba szerettünk, hát az tényleg felejti a fájdalmat.

Trinky!
Nekünk is ilyen volt az első oltás, de mondta a doki, hogy gyorsan kapjam fel. Az első hónaposnál sírt, de a többinél soha. Aztán ha nagyobbacska lesz, már attól fog sírni, ha lefogják. Azt senki nem szereti. Mi is ha megyünk tanácsadásra, akkor A Dávid attól van rosszul, hogy fogom mindkét kezét és nézik a torkát,meg a mellkasát.... ha kap oltást azt gyors beadják, de ahogy fel állhat és a dokinéni vissza ül, semmi baja és mondja, hogy cukort kérek....

Kata!?
Borist majd kérem, hogy dobjon egy smst. rólad!


Lányok akkor én készülödök.
Puszi!

Kép

Kép
odry
 
 


odry drága, nagyon szurkolok!

katata, neked is rettenetesen!

Pusza csajok!
bbilona
 
 


Csajok!

Nagyon jól esik, hogy ennyire gondoltok rám, szorítotok nekem. Köszönöm.
De ez sem sikerült... Reggel itthon csináltam 2 féle tesztet is, mindkettő csont negatív lett. Azért persze elmentem vérvételre is, de hát az eredmény már tudható.
Hát ez van.

Odry Drága!!
Sokat gondolok Rátok!! Neked ez a nap valóban csodálatos lesz!!! :D
katata
 
 


kata, ne már :!: :!: ezt már nem is tudom elhinni... :cry: tartsál ki katám, olyan jó lenne ha nem bújnál be a csigaházba, mi szurkolunk és várunk :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


A mai napon 7.55.kor megszületett Bálint! 3950.g. és 52cm, nagy haja és hangja van!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Boriska,
nem szándékozom csigaházba bújni, de elég nehéz hozzászólni szoptatáshoz, etetéshez, altatáshoz, stb. mikor ugye én így állok. Persze nyilván ez a normális, mert titeket ez foglalkoztat és ennek én örülök is, hiszen ezt azt jelenti, hogy Nektek sikerült és boldog anyucik vagytok. És ez tök jó! :) De sajna hozzászólni nem nagyon tudok. :roll:
Majd azért persze be-be kukkantok, ezt megígérem! :wink:
katata
 
 


Odry!!

Na ez gyorsan ment!!! :lol: :lol: Nagy-nagy gratula!!! :D Sok boldogságot a két kislegényhez!!
katata
 
 


Kata!
Itthon nekem is negatív lett a tesztem!!! Azért még ne add fel, a vérvétel a döntő. Én még szorítok nektek!

Odry!
Hihetetlen, hogy eljött a pillanat és hamarosan a karodban tarthatod a második kisfiadat. Problémamentes szülést kívánok és várjuk nagyon a híreket!

Mágnes!
Zabálnivaló husigombóc a fiad. Nem semmi, hogy már nyolc kiló, jó stram pasi lesz.

Trinky!
Hidd el, ha Lottinak nagy szüksége lesz az alvásra, akkor nappal is menni fog neki. Nagyon ügyi hogy éjjel ilyen jól alszik. Nekünk kicsit nehezebben ment a kiságyba szoktatás. Én mindig elfordítom a fejem amikor böki a dr néni a szurit, nem is bírom nézni. Odaszorítom az arcomat a Csabiéhoz, ez mindkettőnknek jót tesz. Általában ő is csak addig sír, amíg le van fogva. Sajnos még van pár oltás, de ezt nem lehet megszokni.

tücsökbogár
 
 


Oh!
Túl sokáig írtam az előzőt!
Hatalmas gratula és sok-sok boldogságot és jó egészséget kívánok Bálintnak és az egész családnak. Várjuk a képeket is a nagylegényről!

tücsökbogár
 
 


katata!

Nagyon szorítok érted!!!! :wink:

Odry!

Gratulálok!!!Sok tejcsit :lol:
m. reni
 
 


Megvan a vérvétel eredménye. 8,2-es a HCG-m. Ami azt jelenti, hogy megint volt terhesség, de nem tartott túl sokáig. :? Traszfer utáni 12-dik napon 60-80-an kéne lenni a HCG-nek, tehát nekem tizede. Ennek ellenére holnap újból kell mennem egy vérvételre, hogy biztonsággal tudjuk a dolgokat, mert mi van, ha mégis megugrik még. Persze erre nem sok az esély, de a doki biztosra akar menni.
Hát ez van. :roll:
katata
 
 


Odry, gratulálok Bálinthoz, szép hosszú életet kívánok neki.

Kata :cry:, nem tudnak valami olyat adni neked, hogy meg is maradjon a baba? Mitől marad abba?
Légyszi ne menj el, mert nekünk kell, hogy itt legyél.
Van fagyi babátok?
Amúgy még lehet, hogy tényleg megugrik.

KépKép
trinky
 
 


KATATA!

Nehéz bármit is írnom neked,a szívem szakad meg érted :shock:
veled együtt reménykedek.++

Egyszerűen nem értem,hogy hol van ilyenkor isten???
Miért hagyja hogy ennyit szenvedj???
Ilyenkor kikelek magamból,és mérgelődök,hogy az utolsó
némberek meg mindig terhesek. :twisted: :twisted:
nagyon megérdemelnéd már a csodát!!!!

Ne haragudj,tudom,hogy valami szépet kéne írnom,de
kikeltem magamból :twisted:
m. reni
 
 


Trinky,
van 2 fagyibaba, de egyelőre nem akarom őket. Fagyis beültetéssel még sosem jutottam el idáig sem.
Nem tudom,mitőláll meg a terhesség,majd holnap beszéljük meg a dokival a vérvétel eredménye után. Kíváncsi vagyok, mit fog mondani.

Reni,
:), én is szoktam ilyeneken mérgelődni. Van, hogy tényleg nem néznek oda az égiek, kinek mit adnak. :roll:
katata
 
 


Kata:
Nem hiszem el ,hogy már megint.. Amennyien itt drukkoltunk nektek, kizárt, hogy ne hallják meg odafönt.. :cry:
Őszintén szólva nekem sokszor lelkiismeret furdalásom van, amiért jövök képekkel, meg beszámolóval, és komolyan mondom, hogy egyáltalán nem sértődöm meg, és megértem, ha azt mondjátok, hogy ne. Szóval nyugodtan, mert nem szeretném megmártani a tőrt a szívetekben... :cry:


Odry:
hatalmas gratula nektek, nem semmik a paraméterek, nem hiába volt akkora az a pocak!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata, tényleg nem lehet mit írni, Reni már jól leírta...
azért még hátha holnapra ugrik...

Odry, nagyon gratulálok, remélem hamar tudsz jönni fotóval, beszámolóval :lol:

Trinky, a porszívó nekünk is bejött, arra mindig elalszik :lol: egyformán működnek a lányok, az estével nekünk sincs gond, nappal meg bárhol, csak ne a kiságyban :lol: Hordozókendőt még nem próbáltam.
Lili is sírt az első oltásnál, a 2.nál már csak éppenhogy felsírt.
Szurkolok, hogy ne legyen terpeszpelus :lol:
és rakjál képet, már rég láttuk Lottit.

Mágnes, nagyon tetszik Bence, a vörös haj a kedvencem :lol:

Kép
domo
 
 


Kata, azért ne vesd el a fagyis beültetést. Jucmucnak így lett Dávidja, nekem meg Lottim. Nagyon kíváncsi vagyok mit mond a doki.

Én biztos vagyok abban hogy ebben az évben kismami leszel. Sőt a "titkolózós" Ilonkánk is az lesz :lol:

KépKép
trinky
 
 


odry drága, nagyon nagyon örülök, a szívemben ezer - meg ezer jó érzéssel kívánok sok boldogságot nektek (sajna sms-t nem kaptam, de tuti kisebb gondod is nagyobb ennél :D :D )

Kép
Kép
piciboris
 
 


kata írtam egy csomót, elszállt...

na kezdem újra...szóval őszintén szeretnék írni neked, a második inszem után ami ugye nem sikerült, azt éreztem, hogy semmi sem érdekel ami a babvárással-babákkal kapcsolatos...minden irritált, de aztán valahogy elmúltak a rossz érzéseim, ezzel csak azt szerettem volna neked mondani, hogy teljesen megértem amit érzel és mágnesnek is igaza van, itt szerintem mindnyájunkban vannak ilyen kellemetlen érzések, hogy biztosan téged-ilonkát és mindenkit zavar az, hogy mi itt képezünk, dumálunk a babáinkról...azt hiszem én is úgy éreztem ahogy most te és ez természetes, de arra kérlek, hogy gyere, mesélj, legyél velünk, itt mindenki szurkol és talán segíteni is tudunk ha másban nem akkor lélekben neked :lol: :lol: :lol:

én még reménykedem..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok Lanyok! :P

Köszönjük szepen a Davide dicsiket! :P

Gyöngyi,

Anna es Petike gyönyörü es nagyon hasonlitanak is! :P

Reni,

Köszi edes vagy! Niacska hogy van? harapdal meg? Davide nagyon harapos lett sajnos nagyon nehez kivedeni.. :D

Boriskam,

Anyosodat csokoltatom! :twisted: :twisted: Lujzikad csodaszep! :P Az alvos kep fantasztikus! :P Anya is jo nö am! :D Drukk a dietahoz!

Ilona,

Focipalya... :lol: :lol: :lol: ez jo.. kicsit csal a kep, amugy ez a kertünk. Mi ujsag van veled? Jol vagy? :P

Zel,

Gyönyörü a kis Lukacs! :P

Pandacska,

De jo olvasni rolatok is! :P Mindig elkerüljük egymast amilyen sürün jövök en is... 8) mehfeltöltes azert kell mert csaszival szültem es latni szeretne a doki belülröl a mehemet. Nem vagyok oda az ötletert de a cel erdekeben mindent. Sajnos me'g minden bizonytalan, a multkor 38 napos volt a ciklusom most a 35. napon vagyok es semmi... a mehfeltöltest pedig csak bizonyos napokon lehet csinalni igy lehet, hogy ez a honap is ugrik.
Nagyon ügyes mar Dorika, hogy ennyi mindent tud es hihetetlenül gyönyörüseges! Persze akinek ilyen csinos anyukaja van.. :P

Tücsi,

Csabikad valoban zabalnivalo!! :P Nagyon edes!

Agi,

A Te Benced is nagyon edes szepseges baba! :P

Odry,

Sok szeretettel gratulalunk Balint erkezesehez, jo egeszseget es gyönyörü pillanatokat kivanunk! :P

Kata,

Borzasztoan sajnalom! :( Viszont Trinkyvel egyetertek! A regebbi fagyis beültik nem a Kaaliban voltak ott nem figyeltek ugy rad!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jaj Lányok, ne csináljátok már! Nehogy már lelkiismeretfurdalásotok legyen!!! Irgum-burgum!!! Engem nem zavar, SŐT, nagyon szeretek gyönyörködni a babákban, ahogy cseperednek a csöppségek! Én csak mondtam, hogy mivel nem szoptatok, pl. ehhez a témához nem igen tudok hozzászólni. Elég fura is lenne, nem igaz? :D Szóval tessék elfelejteni a lelkiismeretfurdalásokat, mert nekem attól nem lenne jobb, ha ti nem írkáltok ilyenekről, vagy nem tesztek fotókat. Én örülök, a Ti boldogságotoknak és egyszer majdcsak eljön az enyém is. Érthető vagyok????? 8)
katata
 
 


katám:
puszi neked! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


értelek katám, na de akkor tényleg nem elbújni :shock: :lol: :lol: :lol:

juci, köszike :lol: :lol: aranyos vagy :lol: a méhfeltöltéshez majd szorítok, mert azért minden ilyen dolog megterhelő :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry írt sms-t, és írta, hogy nagyon megviselte a császármetszés, késő délutánig nagy fájdalmai voltak és volt valami gond is...még várom, hogy esetleg megírja, hogy mi volt a gond.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jucmuc!

Mostanában nem annyira harap.Jó kislány nem verekedik
Most cuppanós puszikat oszt.IMádom!Nagyon sokat fejlődik.
Davide miket csinál?

Katata!
Egy fasza csaj vagy!Rólad kéne mintázni a nők mintaképét!
m. reni
 
 


odry!

szegénykém mi volt a gond,? :roll:
m. reni
 
 


Kata, ölellek és szívből kívánom, hogy hamarosan úgy kakáljon le téged is a porontyod, mit engem ma Lotti :lol: :lol:

Odry, remélem hamar rendbe jössz.

Jucmuc, milyen az idő nálatok? Ott is ilyen idióta időjárás van?
Minden császárosnál csinálnak ilyen feltöltést, vagy ennek különleges oka van?

KépKép
trinky
 
 


Trinky,

Itt ma nagyon meleg volt, az elmult 4-5 napban lehült de elötte kanikula...majus közepen. Most azt mondjak megint jön a meleg. Reggel gyorsan megyünk jatszora, kertbe, vasarolni aztan kesö delutanig ki sem mozdulunk. Vagy csak a teraszra ami arnyekolhato.
Nem tudom minden csaszarosnal csinalnak-e.
Itt a györi Kaaliban ezek szerint igen. Kerdezte a doki milyen uton szültem es amikor mondtam, hogy csaszi azt mondta a lombik elött kell ez a vizsgalat. Kicsit felek töle mert a hsg annak idejen szörnyen fajt, azt mondta a doki ez nem faj annyira...

Odry,

Remelem jobban vagy mar sajnos nekem is borzalmas volt es meg utana is sokaig igy aterzem nagyon!

Reni,

Nagyon ügyes Nia igazi hölgyike mar.. :P
Miket csinal Davide? Huu hat nagyon sok mindent nem is tudom igy hirtelen...egyedül feljön-maszik a lepcsön, me'g ügyetlenül de eszik a kiskanalaval, iszik poharbol es szivoszallal is (a pici rostosat) utanoz minket barmit csinalunk...hablatyol de nem mond me'g ertelmes szavakat. Puszil, integet, tancol, tapsol, imadja a zenet...bujocskazik, a függönnyel hancurozik, möge bujik stb...
Imadja az allatokat, kutyakat macskakat, egyfolytaban kergeti öket.. :lol:

Boriskam, köszi draga vagy! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


odry, véger kibújt a kis ördög! Isten éltesse őt egészségben, boldogságban sokáig! Neked is gyors gyógyulást!

jucmuc, hááát ebből a gyerekperspektívából tényleg minden nagyobbnak látszik?
Reméljük hamarosan megembereli magát a cilusod és jöhet az méhkukucska!
Köszönöm jól vagyok!

A hétvégén öcséméknél voltunk, jöttek látogatóba rokonok. Unokatestvérem kérdezte is, hogy nem rossz érzése-e? Hát hogy lenne rossz érzés! Imádom a kis prücsköket, örülök a más örömének!
Ti tudjátok a legjobban, hogy emellett milyen betyár nehéz más pocakját, gyerekét látva arra gondolni nekem is lehetne. Ezt pont nektek nem kell magyarázni.
Szóval én imádom a képeket a gyönyörű gyerekeitekről! :D :lol: Gyüjtöm az infókat a babakocsikról, homeopátiás cuccukról, oltásokról stb. :wink: Hátha jó lesz egyszer!
Ja és néha hozzá is tudok szólni dolgokhoz, mert hát én k..va okos vagyok, és nem bírom ki, hogy ne okoskodjak :oops: .

trinky, nincsen semmi titok, csak keveset tudok jönni, mert rengeteg a munka, de ha történik valami , azonnal jelentkezem.

Pusza csajok, szép napot!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Odry!Gratulálok a nagy fiadhoz! Remélem hamar rendbe jössz és már csak a szép emlékek maradnak.
Kata! Sajnálom, hogy nem sikerül,de te egy erős csajszi vagy!
Mi voltunk orthopédián és hálistennek minden rendben van.
Ági! szép kis husi babád van.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyike, jajj de jó, hogy minden ok az ortopédiai vizsin :lol:
ezek olyan jó hírek :!: (szeretjük a kiscipellőt :lol: )

ilonkám, te mindig hozol valami újat magadról, hiába a titkolózás :lol: mi az a rengeteg meló, hogy hanyagolnod kell minket? tényleg mit dógzóól?

juci de édes ez a srác!!! és gyönyörű a kertetek, a terasz, már én is ilyen napos - nyári délelőttökre vágyom, de itt olyan vacak az idő..a méhvizsi után tesóka következik? juj úgy izgulok :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


jajj csajok ezt le kell írnom nektek, bocsi:

na szóval, reggel csoda történt...eddig szerintem nem volt tüszőrepim...most reggel elöntött minden.. (bocsánat), aztán megnéztem a mikroszkópomat, tuti páfrányos volt...na de hát hogyan legyünk együtt..Lujzi csak du. alszik...
na ezt képzeljétek el..............Lujzit beültettem az etetőszékébe és beraktam neki egy mesét, közben apával elbújtunk és összebújtunk :lol: :lol: :lol: :lol: most minden ideálisnak tűnt...meglátjuk...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Na, megvan a mai vérvétel eredménye. Kb. lefeleződött a HCG, ma 4.9-es, így valóban leállt sajnos a terhesség. Dokinak nem nagyon volt ötlete, hogy mi lehet. Ilyenkor szoktak genetikai vizsgálatot ajánlani, de azt nekem már anno megcsinálták kint. Ami ötlete maradt, hogy nem 3, hanem 4 embriót fognak visszatenni legközelebb. Van 2 fagyibaba és ha nem lenne legközelebb 4, akkor azokkal kipótóljuk.
Hát nekem nem tűnik nagyon pozitívnak a dolog, vagy különösebben biztatónak ez a 4-es változat. Olyan nagy különbség már nincs 3 vagy 4 embrió között. Szerintem. Na de hát, ha a doki bízik benne, akkor legyen.

Borsika,
ügyik voltatok!!! 8)
katata
 
 


kata, hát akkor most ne ezzel a mostani beültivel foglalkozzunk, hanem a következővel :lol: okés :?: :wink:
szerintem pedig biztosan jelen többet, ha 3 helyett 4 embrike kerül vissza, végül is az egy embrikével nagyobb esély :lol:
és ami a lényeg: nagyon örülök, hogy nem veted el a köv. lehetőséget :lol: :lol: :lol:

köszi a dícséretet :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odryról nincs híred Boriska? Remélem már jobban van!!!
katata
 
 


kata, most írtam sms-t odrynak, írok, ha válaszol :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata, nem lenne érdemes megcsináltatni még egyszer a genetikai vizsgálatot? Vagy azt normálisan csinálták Svájcban? Nem lehetne, hogy következőleg két ampulla progi szurit kapj? Nálam nagyon bevált.
Olyan kár, hogy messze lakunk egymástól.......

Boriskám, te huncut :D :D :D remélem hatásos volt az összebújás.

Ilonkám csak azért írtam, hogy titkolózós vagy, mert magadról soha semmit nem írsz, csak mindenkibe öntöd a lelket.
Azért nem dolgozz olyan sokat, csak éppen amennyit muszáj.
Amúgy én szeretem ha te is hozzászólsz a dolgokhoz, attól, hogy jelen pillanatban nem vagy kismama vannak jó tanácsaid. Gyűjtögesd csak az infókat, mert hamarosan szükséged lesz rá a gyakorlatban is.

Mi is voltunk az ortopédián, hála Istennek nem kell terpeszpelus, teljesen jó a csípője Lottinak. Viszont az oltások utóhatása tegnap délután jött ki, és szinte semmit sem eszik. Kezdek tönkremenni ebbe, félek, hogy nem lesz tejem. Fejek mint a gép, de alig van. Azt hiszem elkezdem a barna sör kúrát, legalább Lotti is jobb kedvű lesz. :? :?

KépKép
trinky
 
 


Trinky,
ne izgulj, mert egy-két napig rosszabb az étvágya még nem megy el a tejed. HA újra eszik, tedd cicire minél többször, rögtön több tejed lesz. Én az elején fejtem, de alig jött valami, elkeseredtem, hogy nekem alig van tejem. De rájöttem, nekem fejéssel nem megy, inkább abbahagytam. Tejem pedig van, legalábbis Lili szépen hízik...
örülök, hogy nem kell a terpeszpelus :lol:

Kata,és most neki is vágtok a következőnek? vagy pihenni kell?
nekem is naponta 2 ampulla progiszuri kellett, mint Trinkynek, hátha neked is bejönne

Kép
domo
 
 


trin :D
de jó!!! nem kell terpeszpelus, szuppii!!!

kata, hú én ehhez a szuridologhoz nem értek, de lehet valami benne?

csajok... isten bizony, mintha meghülyültem volna...szóval most azt nem tudom,ha van ilyen folyásom akkor az már a tüszőrepi? vagy innentől vagyok termékeny... :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borsika:

A peteérés a ciklus közepén történik
A legtöbb nő ebből mit sem vesz észre, de van, aki enyhe fájdalomról panaszkodik, más valami körülírhatatlan érzésről beszél. Egyéb jelek is árulkodnak a tüszőrepedés időpontjáról: az ovuláció környékén a testhőmérséklet néhány tized fokkal megemelkedik, a méhnyak mirigyei által termelt váladék (méhnyaknyák) sűrű fehérből áttetszővé, folyékonnyá válik. A termékeny időszakban a méhszáj némileg felpuhul, és egy kicsit megnyílik. Ezek a jellegzetes változások önmegfigyeléssel nyomon követhetők.
katata
 
 


Még egy!


"A méhnyak nyákja ovuláció előtt jelentősen megszaporodik és nyúlóssá válik Ez a régi világban az ovuláció idejének jele volt.
Maga a tényleges ovuláció ugyanakkor késhet 24-48 órát és máris ott vagyunk, hogy ezekhez a jelekhez képest lehet 3 nap múlva is teherbe esni..."
katata
 
 


kata, köszi, akkor nem késtünk le...mert ettől tartottam, ma reggel érzékeltem először ezt a sok nyákot, akkor a tüszőrepi ma vagy holnap lesz ugye?
megmondom őszintén most sem bízom a sikerben..
bocsánat, hogy ilyenekete írok :roll: :cry: pont most, pont neked..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,
de miért nem bízol? Hisz most kell együtt lenni és kész!!! 8)
katata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?