Új privát üzeneted érkezett!

katám :lol: :lol: :lol:
jó pihenést, és most akkor arra gyúrunk ezerrel, hogy te csak szép nyugodtan babásodjál, nagyon-nagyon örülök :lol: :lol:

gyöngyike, ezek a gyerkőcök milyen édik együtt!! Peti olyan komoly-nézelődős? tuti okos kissrác lesz belőle!!

mágnes, na szurkolok, hogy menjen a pelus nélküliség :lol: :lol: :lol: ügyes lesz a nagylány, meglátod majd :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Peti tisztára rád hasonlít, bár Anna is szerintem. Szépek mindketten! Nehéz a két gyerköccel? Na lassan én is megtudom.

Kata!
Nagyon boldog lehetsz, mert szinte érzem, ahogy írtad ezt a pár sort! Nagyon sokat pihenjél! Gyertya gyújtás!!! Puszi

Jucmuc!
Szőke herceg!!! Látom ő is kint szeret lenni.

Reni!
Nehéz tanácsot adni.... Én sem teszem, csak leírom, hogy én mit csinálok. Bár az is igaz, hogy lány és fiú nevelésben is van különbség..... Dávid most kezd harapni.... én minden esetnél 3 szor szólok, aztán vagy beküldöm a szobájába, vagy rácsapok a kezére ( persze nem nagyot) Nem is szokott sírni, mert mindig mondom, neki hogy legközelebb nem szólok, hanem csapok. Ha fizikailag akar bántalmazni, én is azt teszem vele, de enyhe legyintéssel. Pocakomra vigyázzni kell és volt hogy úgy feküdt, hogy a lábaival el-el érjen mondtam 3 szor nem szabad.... majd fogom a kis lábát és a talpára csapok. Akkor abba hagya és odabújik, vagy nem vesz tudomást a történtekről és játszik. Szóval én nem hagyom magamat, de ő mondom pasi. A másik nem sürün fordul elő, de hatásos, mert nem is szokta máskor megpróbálni.
Majd túl lesztek ezen is......

Szép napot!
Jön az eső..... na meg a frontok :shock:

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Bence hasra fordult! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Gyöngyi!
Nagyon arik a gyerekek, nagyon hasonlítanak egymásra! Gratula Annának a bilizéshez!

Jucmuc!
Davide meg hamarosan eladósorba kerül, olyan gyorsan nő és nagyon ügyes!

Kata!
De jó! Nagyon ügyik voltak a babók! Pihizz sokat, min. 3 liter folyadék és sok-sok fehérje! Azért ha kibírja a derekad, akkor a hétfőt még húzd rá a pihire, mert a 3. napon lesz a beágyazódás - legalábbis nálunk így mondták. Mikor kell menned vérvételre? Fagyibabátok is lett?

Mi köszönjük jól vagyunk. A kisfiam egy tündér és hétköznap is igyekszik kímélni anyukáját. Hétvégén csak apa emelgeti, ő szállítja, büfizteti, tartja fürdésnél. Ma elkezdte mondani, hogy ma-ma-ma-ma, meg ba-ba-ba-ba sőt közben nagyon érdekes betűkombinációkat tud még, be nem áll a szája. Szinte egész nap ülve játszik. Újabban rászokott a rácsra, egyenlőre csak térdelésig tudja felhúzni magát, de előbb-utóbb állni fog. Nagyon ügyi gyerkőc, én meg a nagyon büszke anyukája vagyok.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Odry! Még nem is dicsértem meg a pocakodat. Óriási!
Nekem is szülés előtt kb. 2 héttel már mondták, hogy nyitva vagyok.
Nekem még mindig Anna nagyon nem fogad szót. Folyton veszekedni kell vele. De remélem most már el fog mulni.
Boriska! Igen elég sokat elnézelődik már Peti. Mostanában a zenélő forgó jön be neki nagyon. Dumál a nyusziknak és maciknak rajta és közben keze-lába jár. És van amikor nagyokat sikongat hozzájuk.
Tücsökbogár! Nagyon ügyes Csabi baba.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


mágnes, gratula Bencéhez :!: :lol: nagyon ügyes a srácod :wink:

odry, még azért bírjátok picikét a frontokat jó :?: :lol: :lol: pár hét és akkor már jöhet is Bálint, de addig csak élvezze a bentlétet :lol:

tücsi, olyan ügyesek vagytok, jól van, akkor nem nagyon emelgetsz, szuper, és olyan édin írsz Csabidról, mindig szeretem olvasni :lol:

zelék most nyaralnak ugye?

mi apával tegnap kirúgtunk a hámból, 'elsirattuk ezt a hónapot, pincefesztiválon voltunk, ettünk - ittunk, jól mulattunk, hajrá május.június, nem igaz :?: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziassztok!

Boris!
Bálint élvezi!!! Én nem annyira.... Olyanokat bele tud nyílílni a hasam ott lent, hogy az leírhatatlan. Én már úgy vagyok vele, hogy szerdán 37. et tőlti és onnatól kezdeve jöhetne. kedden reggel megyek ctg-re, majd mond valamit a doki.

Gyöngyi!
Sajnálom, hogy Annából ilyen viselkedést váltott ki a tesó érkezése. Gondolom azóta ilyen!? Semmi nincs hatással rá? Már itt csak azt értem, hogy veszekedni lehet vele csak? Rossz ez mindenkinek... én is tartok a dologtól, de az igazság, hogy vbízom a Dávid fiamban, mert eddig nem látom rajta az agresszivítást, ha más gyerekkel van. Igaz, Bálint jön és marad... :wink: :wink:

Mágnes!
Nagyon ügyes a Bence! Akkor 2 hónap és jön a hinta, majd a mászás..... Basszus lassan szalad :wink:

Kata!
Hogy viseled ezt a változékony időt? Bár gondolom jól, mert legalább nincs meleg.

Szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


odry, na jól van, akkor belőjük a szerdát aztán jöhet Bálint :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry! Akkor hajrá szerda!

Boris!
Nagyon jól tettétek. Akkor most ezennel ünnepélyesen lezártátok a tesó nélküli időszakot.

Kata!
Babókáid ma ágyazódnak be! Na, milyen a kismamaság? Én szerdán megyek a választott dokimhoz, remélem megkuksizzuk Bubikát. Te mikor is tesztelsz pozitívat?

Kisfiam tegnap délelőtt felállt a járókában!!! Aztán ez annyira megtetszett neki, hogy egész nap szinte nem is játszott, csak ezt gyakorolta. Biztosan jobb a magaslati levegő. Olyan büszke vagyok rá!

tücsökbogár
 
 


tücsi, nahát milen ügyes kisfiad van, nem semmi ám!!!!!

na lányok, hétvégén anyósom rákérdezett, hogy biztosan akarjuk-e azt a tesót...mert én öreg kisamama leszek..nehogy beteg legyen az a gyerek.. :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry,
kitartás!! Reménykedjünk, hogy még vár egy kicsit ez a legény! :D
Fura ez a változékony idő, de azért jó, mert nincs folyton 100 fok!! :D Na a Hídi vásárról lemaradtam, de sebaj, majd jövőre!!! Ti voltatok? A szombat esti tüzijátékot láttam a kanapéról, fekve. :D

Tücsi,
fantasztikus ügyes már Csabika!!! Elhiszem, hogy büszke vagy rá,lehetsz is!!! 8)
3-án kell mennem vérvételre (ET+ 12. nap), addig meg eszem a kefét... :?
katata
 
 


Boriska,
anyósod nem normális!! :evil: Remélem nem foglalkozol vele!!! :D
katata
 
 


Lányok!

köszönöm a segítséget! :wink:
Azt hiszem senkinek nincs egyszerű dolga :shock:
A kezére ütést próbáltam,de visszaütött,és Mortal kombat
harcot nem akarok a lányommal :?


Kicsiboris!

Ez a az anyós,na jó nem kezdem ócsárolni,mert nem illik :twisted:
Lujzinak van valami baja?Hát nincs akkor mi a baja?
:twisted:
Szép okos édes tündéri lányotok van.és lesz még egy csodátok :lol:
Más hülyeségével ne törődj :lol:
Drágám az a bajod,hogy mindenki hülyeségét meghallgatod,csak a
szívedre hallgass,másra ne!!!!

Tücsike!
Nagyon ügyes a kispasid :lol:
Nia 8,5 hónaposan állt fel,és azóta is jön megy :lol:

Gyöngyike!
olyan szépek a gyerekeid

:lol:
tiszta anyja mind kettő! :wink:


jucmuc!
megzabálom a pasit :lol:
Az a csíkos póló,mintha egy igazi férfit látnék :lol:
m. reni
 
 


Katata!

Te drága te lemaradtál :shock:
hogy érzed magad??
Annyira drukkolok neked++++++++++++++++++
m. reni
 
 


Katata!

Jut eszembe téged még mindig nem tudlak elképzelni?
Töltenél fel fotót,,??? :lol: :lol:
m. reni
 
 


Kata, itthon van most a párod, tud neked segíteni? pihenj sokat, de most minden olyan jól alakul :lol:

Tücsi, nagyon ügyes Csabi :lol: már rég raktál fel fotókat, már ideje lenne...

Boris, nehéz lehet az anyósoddal, de próbálj meg nem törödni vele. Lujzinak kell egy kistestvér :lol:

Gyöngyi, nagyon édesek a gyerekek, és tényleg rád hasonlítanak :lol:

nektek volt a fürdetéssel problémátok? az egész nap tündérien viselkedő lányom csak a fürdetésnél ordít, de akkor valami félelmetesen. Már sok mindent kipróbáltam, de semmi nem segít. Volt egy hét, amikor nem csinálta, de most újra. Nincs valami ötletetek?

Kép
domo
 
 


először is, katata kezem-lábam csuriban! pünkösd hétfő hajrá!!!

gyöngyike, igen aranyosak a gyerekeid :D Jópofa lehet a bilimániás lányka!

jucmuc, mennyire élvezia pancsolást a kis csibész! Mondd vettetek neki egy focipályát?

tücsökbogár, és hogy megy a felállásból a leülés? Mert az is egy külön tudomány!

mágnes, bili? Azt mondják ezt pont nyáron kell tanulni.

Amúgy a 2 hónapos unokaöcsém már hasról hátra fordul, olyan mokány kis kölyök.

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


kata, na most kezdődnek aztán az izgalmak :!: :roll: :lol: :lol: de azt kívánom neked, nagy nyugalommal és teljes lelki békével tartsál kinagyon szorítok...annyira de annyira :lol: jajj én is szeretnélek már látni!!
:lol: :lol: :lol:

domo ari vagy :lol: ez a fürdetés dolog..nálunk ha jól emlékszem 5-6 hónapos koráig mentek a hisztik :shock: lehet ám, hogy ezt majd 'kinövi, meg szerintem próbáljátok jó rövidre venni a fürdést :lol: de nem akarok ám belekotyogni :wink:

renim, nagyon aranyos vagy, anyósommal az a gond, hogy ezeket úgy tudja mondani, mintha full aggódná miattam magát, holott tudom, hogy nem ez érdekli...de megpróbálom kizárni a gondolataimból. egyébként lehet, hogy az ilyen kedves kis -----dolgoktól nem jön össze, úgyhogy tényleg össze kell szednem magam. :shock:

ilonkám, hogy érzed magad?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Lányok köszönjük a dicséreteket.
Domo! Nekünk az első hétben orditotta végig Peti a fürdést.
Azóta nem.
Próbáljátok ki (lehet már tul vagy rajta), hogy hidegebb vagy melegebb vizet raksz neki. Vagy többet mint eddig.
Vagy pár napig ne fürdesd csak törölgesd át.
Kata! Mindjárt itt van 3-a. Sok-sok drukk.
Boriska! Dehogy vagy te öreg!!
Egy kolléganöm 43 évesen szült, igaz nagyon korán, de nála más gond volt.
Képzeljétek lányok anyósomnak reggel egy enyhébb strokja (igy kell irni) volt.
Vittük volna Petit hozzá,mert epret akartunk volna szedni. De Ő hivta a mentőket és apósomat, hogy menjen haza.
Hálistennek minden lelete jó és állitólag aki látja az nem mondja meg róla, hogy mi történt vele. Picit a bal kezével még nem nagyon tud szoritani ennyi utóhatása van.
Itt sirtunk Petivel reggel, mert apóst nem értük el és nem tudtuk, hogy most mi van. Ráadásul Peti meg azt álmodta, hogy az én anyukám halt meg.
Hát röviden ennyi.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyike,
hátborzongató!! :? Remélem jól van most már tényleg. Sokat szokott idegeskedni? Vagy nyugodt típus? Jobbulást neki!!

Csajok,
majd ha lesz pocakom, akkor fejes képet fogtok kapni!!! 8) Addig maradok titokban. :lol: 8)
És köszi a drukkokat!! :D
katata
 
 


gyöngyike, húúú hát ez komoly, szegénykém...de neked sem lehetett egyszerű. jobban van? cigizik sokat? egyik kollégámnak volt ilyenje, de őneki a bal keze azóta is elég merev. anyósodnál ez elmúlik?

kata ez nem igazság!!! tessék képet rakni, nem 'csak pocakosan vagyunk rád kíváncsiak :P :wink: most is :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
Az idősebb korosztály ki van a kadva azon, is, ha már valaki 35-ön felül akar szülni. Mert az ő idejükben az átlag a 20 év volt. Ne hallgass Anyósra, egyáltalán nem vagy öreg sem a babavállaláshoz, sem egyébként :)

Kata:
Már tényleg jó lenne képet látni rólad, de akkor már nem kell sokáig várni :)

Gyöngyi:
Nagyszerencséje volt Anyósodnak, ezek szerint megúszta egy enyhébb stroke-kal. Jobbulást neki!

Bence ma kapott először almát! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hát mágnes igazad lehet, mert ezt már többször 'megkaptam..
de ügyes Bancéd, el is fogadta? elsőre :shock: :lol: :lol:

megrendelted az esővédőt?

Kép
Kép
piciboris
 
 


gönygyike!

Jobbulást anyósodnak!!!!!!


katata!

Légyszives tegyél képet,ne keress kibúvót :lol:

Mágnes!

Gratula az almához!!!Nia rám köpte elsőnek :lol:
m. reni
 
 


Bence fejére az volt írva, hogy : na végre már valami normális kaját is ad a tápszeren kívül! :lol:

Boriska:
Esővédő még elnapolva, a válság minket is elért.... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, oh csak nem apa munkahelyével történt valami?

boriska, köszönöm jól vagyok. Elkészült az öntözőrendszer, úgyhogy locsolok egész nap (programozok, hogy szép füvünk legyen).

katata, ++++++
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszönöm már jobban van anyósom. Most infuziót kap 6 napig majd gyógytornára kell járnia. A bal kezén az ujjait nem tudja kinyujtani, félig ökölben van a keze.
De amugy jól van. Nem szokott egyáltalán idegeskedni és nem is cigizik. És ugy néz ki, hogy álmában érte ez az egész, mert amikor felkelt már látta az ujjain, hogy valami nem stimmel, mert elég össze vissza álltak neki.
Kata! Én is szeretnék fejes képet látni rólad!
Ági! Nagyon ügyes Bence az alma evéssel.
A Nutriton hat a bukásra? Olastam a másik topicon, hogy kaptatok.
Lányok olyan kérdésem lenne: Gondolom ti is sok képet készitetetek a babákról és egyéb másról. Hol tároljátok őket? Vagy mit csináltok vele? Mert gondolom nem hivatjátok elő őket.
Nekünk is kb. havi 100 kép van és max 5-10-et hivatok elő az albumba. A többi gépen van.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Hát lányok, hogy fokozzuk a bajokat. Párom most hivott, hogy anyósnak az éjjel a kórházban ellopták a telefonját. Hát ilyen bunkó emberek hogy lehetnek a világon!?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyike....kórházban lopni....ez aztán a genyaság :!:
anyósodnak örülök, de jó, hogy jobban van :!: akkor a nyár elmegy a gyógytornákra, de legalább rendbejön :wink:
a képeket ki szoktam írni dvd-re mert nekünk is rengeteg van 8)
és mindig félek, hogy egyszer bakakil a gép és elvesznek..van olyan dvd lemez amire rá lehet többször is írni, nem kell lezárni.

mágnes, akkor Bence nagyon élvezte az almaevészetet :lol:

ilonkám, de szupi :P nálunk is be van programozva...minden este 6 órakor indulok ki.. :lol:

katám? mi úccság??? gyere ám a hírekkel? hogy vagy? remélem most keresed a képeket :wink:

csajok, elkezdtem ma diétázni....azt olvastam (és szerintem Lujzinál is segített anno), hogy a kismértékű fogyás segít a teherbeesésben, 3 kilót szeretnék gyors leadni..szorítsatok..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi:
A Nutriton nem használ sajnos, ugyanúgy bukik, úgyhogy abba is hagytam az adagolását, csak arra volt jó, hogy macerásabb legyen az etetés... :?
Ma pl. a fiam kompletten belebukott a nadrágzsebembe.. :shock: Na ezt csinálja utána valaki :lol:

Diéta:
Nekem is nagyon kellene, de én nem tudom mi van velem, állandóan a süteményt kívánom.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, na én is ennék ilyeneket, most ebéd után engedélyezek egy sportszeletet 8)

kata jól vagy?

zel mikor jössz? megjöttetek már? milyen volt?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Reggel voltam ctg-n és minden oké... Bálint jól érzi magát! Mondtaa doki, hogy még 1 hét... :shock: :lol:
Szóval jól rám ijesztett 2 hete, mert azóta nem rosszabodik, hanem javul az állapotom :wink:
Szombatn hívott be megint ctg.-re és mondta vigyem a cuccomat is, de én nem viszem, mert szombaton nincs itthon a férjem, tehát nem szülünk. Igaz a doki is molyogva mondta és kérdeztem is minek, ha ennyire tuti minden, mire Ő ... Babonából. Na...
Szóval maradunk a júniusi időpontban!!!

Mindenkinek Szép napot!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, de jó, hogy minden okés :lol: és légyszi felejtsd is el a szombatot...nem lesz szülés, majd ha apa is ott lesz :!: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry, ezek igazán jó hírek. A kis zsarnok csak kitart a végéig :wink:

boriska, a ti fajta öntözőrendszeretek is nagyon jó :wink: ! Ha tudnál 1-2 napig csak inni víz és rost nélküli zöldséglevek, az nagyon jól elindítaná a fogyást! Én így fogytam le 4-5 kilót, és tartom, mert azóta nem is bírok annyit enni (összement a hasam :shock: :D , vagy a gyomrom :wink: ).

gyöngyi, sajnos a kórházakban a személyzet, a betegek és a hozzátartozók is lopnak, na de mobiltelefont! Kevés embernek lenne keze, ha István király törvényei szerint az ilyennek levágnák... Klassz, hogy jobban van anyósod, gyors gyógyulást kívánok neki!

mágnes,l ebecsüljük a gyerekeket pedig hihetetlen ügyesek, és leleményesek. Kinek jutna eszébe egyébként anya zsebébe bukni? :wink:
bbilona
 
 


ilonkám, húúú te nagyon erős csaj lehetsz!!! én ezt a léböjtöt nem igazán bírom..., de talán egy napig kipróbálom :lol:
na 7 nap még és hajrá ilonkám :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonám:
Öribaba szálon van valami előrehaladás?

Odry:
ha tudsz, tessék mostmár minden nap bejelentkezni legalább egy mondat erejéig, folyton azt lesem, hol vagy :wink:

Benyóm ma megevett egy fél almát :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odry tényleg gyere, igaza van mágnesnek :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Jaj de kedvesek vagytok, hogy így aggódtok, de már nincs miért. Most itt jön a hídeg és remélem túl éljük az éjszakát, viszont reggel mehetnénk..... :wink:
Ma volt a dokim, gyors levágtam a haját és rákérdeztem a szombatra. Vigyorogva mondta, hogy most már bármi lehet és még a ma éjszaka sincs kizárva. Szombaton ügyel és majd látja mi lesz velem... Mondtam, hogy a férjem éjfélkot ér haza, erre, oké megvárjuk :lol: Jó fej.
Borisnak meg küldöm az smst!!!!!!!
Bencust el tudom képzelni, ahogy falja be az almát. nyersen kapja? Bírja a pocija?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, jujj még tartsatok ki :lol: :lol: :lol: sms-t majd várom, ha itt az idő 8)
te vagy a dokid fodrásza :?: ez tök jó :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Halihóóóóóó!


Megjöttünk. Jóóóóó volt! Isteni.
Lukács is nagyon élvezte. Az úton sem volt gond, csak enni kelt fel. A szigeten meg aludt, evett, úszott. ÚSZOTT! No nem a tengerben, mert az hideg volt, de a lábfejét beledugtuk, hogy tudja meg a tenger, milyen a Lukács tappancs. Szóval volt egy fedett medence is. A déli nagy melegben oda bevittük. Hát totális úszóbajnok. Azóta a fürdés is nehezebb. A kádban is úszni akar. Az egész szobát belocsálja. Az úszások után meg a parton árnyékban nagyokat aludtunk. Lukács lazán 2 1/2 órát.
Az éjszakákat rendszeresen átaludta már ott is, és már itthon is.

Tegnap pedig megkapta a kéthónapos oltást. Jaj megszakadt a szívem... Ma volt egy kis hőemelkedése, meg elég nyűgöskén vittük a napot.

Ne haragudjatok, de nem tudtam visszaolvasni..

Katám!!!! Neked nagyon-nagyon szorítok! Látom, már nem sokat kell várni az eredményre!

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, egész lebarnult a kiskrapek. Jó hogy jöttél, méghozzá képekkel!

mágnes, ősszel jön majd egy levél amin rajta lesz a sorszámunk. Én nem kérdezgetem. És akkor meg is kell hosszabbítani majd a határozatunkat, mert 2 év után lejár és még plusz egy évet lehet kérni, minden macera nélkül. Tovább remélem nem lesz szükség rá :) .
Most akkor a férjed cége bebukott? Mi lett veletek?
bbilona
 
 


Odry,
hogy bírod a frontokat?

Zel,
gyönyörű ez a legény és máris mennyit változott az arcoskája!!! Az úszós képen látszik milyen kis édes a popsija!! (Is!)

Csajok,
én nagyon izgulok. :? Egyszer biztos vagyok a sikerben, máskor meg totál bizonytalan. Nagyon nehéz a várakozás. :roll:

Tücsi,
te éreztél valamiket a beültetés után? Mert én tudok ám sokminden tünetet produkálni. 8)
katata
 
 


Zel!
Imádom ezt a kis vizicsibét!!!

Tegnap voltunk a választott dokimnál. Imádom. Nem rohant, alaposan végigolvasta a papírjaimat, nem akart kidobni a hülye kérdéseimmel, alaposnak tűnt és sokmindent elmagyarázott, amit eddig nem értettem és amitől paráztam. Bubi gyerkőcöt is megnéztük, aki 8-9 hetesnek minősített. Nagyon édesen dobogott a kis szívecskéje és képzeljétek, mocorgott a drágám. Pedig a doki bácsi azt mondta, hogy azt még nem is lenne neki fontos, de a mi piciként már meg akarta mutatni, hogy már ilyet is tud.
Csabikám a héten két éjszaka is műsorozott. Nem tudom mire vélni, mert az elmúlt fél évben nem volt rá példa. Tudom, hogy én voltam eddig elkényeztetve, de nekem ez nagyon szokatlan és teljesen le vagyok strapálva miatta, ráadásul róka koma érzés is hajnali 3-4 között tör rám rendszeresen. De nem baj, mivel tudom az okát, még ennek is örülök.
Szép napot mindenkinek!

tücsökbogár
 
 


jajj zelem drága, de jó, hogy jössz , már kerestünk ezerrel :lol: :lol: :lol: nagyon ügyik vagytok, hogy Lukácso úsztattátok, tök jó, mert így szépen hozzászokik, és meleg volt nagyon? ettetek finintengeri herkenytyűket? pusssza :lol: :lol:

katám elhiszem azt, hogy izgulsz, tudod :wink: én is milyen idegbeteg vagyok minden félidő után.. :shock: :shock: de nagyon szorítok!!! még hat nap :!: :lol: :lol: na még bírd egy kicsikét :oops: :lol:

tücsi kihez járyz? pesten? lehet már írtad, hogy hol laktok...csak híg az agyam :lol:

ilonkám, én azért remélem nem kell az anhosszabítás.....

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok, szerintetek lehet olyan, hogy most van ovum? még a ciklusom elején vagyok...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Lányok, majd jövök, de légyszi segítsetek: beoltassam Lottit rota ellen?


köszi

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Trinky,
Én nem oltattam be Dórit a rota ellen, eleve nem vagyok oltás párti, de az olyanokat nem is adnám be, ami nem életveszélyes betegséget véd ki. Sajnos az(is) a baj az oltásokkal, hogy nem 100%-os védelmet nyújtanak, azt mondják, de nem így van, anyósom védőnő, és a gyerekdokink is sok érdekes történetet mesélt. Amúgy meg ezt tényleg neked kell eldönteni, hiszen a fefelőség a tied, én így döntöttem, de lehet, te jobbnak érzed, ha beadatod. Nehéz ebben tanácsot adni...

Boris,
Simán lehet. Így érzed? Sokaknál előfordul az, hogy nem a ciklus közepén ovulálnak, valaki pl. mensi alatt :roll: Anyósod no comment, az enyém egy ideje teljesen normális magához képest. Már nem veszekszünk, béke van.

Kata,
Mindenem keresztben érted! Még a szemem is :lol: A sok hormon mellett felesleges a tüneteket figyelni, de komolyan, csak észbe kapott már a gólya, hogy tárt karokkal várod!!!!!! Nagyon drukkolunk Neked++++

Tücsi,
Örülök, hogy Bubikával is minden rendben van, meg Csabival is! Tudod néha a fogaktól, frontoktól, vagy más dolgoktól alakítanak rémes éjszakát. Remélem nem ismétlődik! Nagyon ügyesen fejlődik Csabi, ha már feltérdel, ott bizony napokon belül állás lesz!

Zel,
Gyönyörű baba Lukács!!

Odry,
Neked is mennek a drukkok, ügyesek legyetek várjuk a jó híreket!

Gyöngyi,
Mindketten nagyon szépek, a közös képük különösen tetszik :D Nincs is jobb a testvéri szeretetnél :wink:


folyt. köv.
Vendég
 


Sziasztok!

Trinky!
Én bedadtam a Dávidnak... nem oltás, hanem szájon át adják be nekik. Én azért adattam be, mert igen sok a hasmenéses és hányásos víros, baci stb. Mi is elkaptuk és a Dávidnak semmi baja nem volt, csak ment a hasa fél napot, azt meg nem veszi úgy észre. Viszont, a Rota napokig győtri és pláne a kicsiket. 2 alkalommal kell és ha jól emlékszem a 2.-4.hónapos kötelezővel kapta együtt.

Kata!
Én nagyon jól vagyok, mondhatni jót tett ez a hideg :wink: Bálint fiam is jókat alszik....
Te hogy vagy? Vasárnap? Izgi... szórítok.

Zel!
Melyik tengeren voltataok? Kocsival? És hogy egésznap aludt, csak enni kelt fel, ettől még éjszaka is aludt? Azért kérdem, mert mi a Dáviddal nem mertünk neki vágni a nyaralásnak, viszont most tervezzük a Bálinttal és Dáviddal.
Nagyon szép legény Lukács!

Boris!
Igen, jóban vagyunk már 10 éve.... nem mindig jártam hozzá, pont ezért. A feleségével egy suliba is jártam, így családostól járnak hozzám és nagyon jó a kapcsolatunk. Rettenetesen kedves és normálisak, na meg egy korosztály vagyunk és ez is jó. Volt egy nagyon rendes dokim és mikor elkezdtük a kivizsgálásokat, akkor érdeklődtem mindig a Zolitól ( mert úgy hívják) hogy mit- mikor meddig és akkor mondta, hogy menjek át hozzá,mert az csak más.... most ezt itt nem részletezném. Így megbeszéltem az előző dokimmal és nagyon rendesen fogadta, sőt mondta is a Zoli dokimnak, hogy korrekt csaj vagyok és még ílyet meg sem ért a prakszisa során. Úgy voltam vele, hogy még hozhat olyat az élet, hogy vissza kerülök hozzá és hát itt csak egy klinika van.... nem szerettem volna eggyikünknek sem kellemetlenséget. Azóta is kedvesen érdeklődik ha össze futunk bent és most amikor nem volt a dikom, szólt is neki, hogy én őt akarom ha nem lesz. Igaz egyébbként is egymást váltják. Na ennyi a dokimmal a történet.

Ilona!
Lehet butaságokat kérdezek... lassan letelik a 2 év? És ez idő alatt lett volna gyermek, vagy fel sem merült? És ha az egy év is hasonló képpen telik, akkor újra megint kell kezdeni? Nincs gyermek kit örökbe lehetne fogadni, vagy a papír dolgok? Persze gondolom nem a Ti részetekről nem történik, modhatni semmi. Csak azért furi, mert Tücsökbogárnál olyan gyorsan jött Csabi. Vagy csak nekem tünik úgy, vagy az másképpen zajlott, mert ha jól emlékszem van nyílvános és titkos!?

Szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


Trin:
én sem adattam be a rotát. Azt nem árt tudni, hogy 16 rugó, de nem szuriként adják be, hanem az ampullát a szájába öntik. Namármost, nagyon jó esély van rá, hogy kibukja a szérumot, vele együtt pedig a 16 ezret... Nem életveszélyes betegség, én himlő ellen sem olttattam be, nem árt, ha átesik rajta még kiskorában..

Boriskám:
Persze, hogy létezik! Bence 28. ciklusnapon fogant! Hajrá!!!! :lol:

kata:
Már nagyon izgulunk értetek!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Panda!

De rég!!!!!!!!!!! Örülök hogy vagy, de mi van veletek!? Dóri? Kérünk képeket, mert eltelt pár hét, hogy nem írtál. Remélem jól vagytok. Köszi, de nagyon úgy nézek ki, hogy császárosak leszünk.
Most már úgy vagyok vele, hogy mindegy, csak legyünk rendben túl rajta és ne legyen gond.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?