Új privát üzeneted érkezett!

Jajj de jó képeket nézni :)

zel:
Annyira szép a szoba!! Na és a pocak! Esküszöm ,ahogy néztem a pocakképet, kedvet kaptam egy újabb terhességre! :wink:

jucmuc:
Davide nagyon nagyfiú már :) Imádom a fürtjeit! :)

Tegnap lemértük a kis vámpíromat, 5010 gramm :) Ami most van rajta kantáros naci, az a nadrág Annán 1 éves korában volt... Igaz, neki térdgatyóként hordtuk, de akkor is.. :oops: :? :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszi a dícséreteket, felbátorodtam és rakok szülinapi képet is:
Kép

zel. muszály írnom neked először :lol: hát az a pocakos fotó ott Lukács szobájában... :lol: tök jó! egészen elérzékenyültem, olyan érdekes, most ott van a pocidban....és nemsokára az ágyacskájában alszik édesdeden :lol: tényleg lejjebb van a pocid :!: és nagyon jól áll a frizu, jó trendi lett :lol: a szobácska meg szupi, olyan finom szép!puszika

hát Juci, hogy milyen helyes vagy :shock: :lol: még nem is láttalak!!
és Davide :lol: olyan nagy már, igazi hapsi :P és igen,légyszíves többet jönni hozzánk :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


köszi ilonkám! jajj még keresek itt Érden fodrászt...ha lesz frizu megmutatom :lol:

reni, ha szerencsém van itt Tárnokon lesz addigra mire Lujzi 2 éves lesz kb. bölcsi vagy valami ahhoz hasonlóról is beszéltek az itteni önkormányzatnál, csak az valami 0családi foglalkoztató lenne, és fizetős...

gyöngyike, jajj de jó,azért még maradjatok csak így jó ideig :lol: próbálj meg napközben feküdni valamennyit, tudom nem egyszerű Anna mellett..

odry, küldtél képeket? nem kaptam még meg..

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Boris!
Jó lett a hajszíned! Nagyon szépek vagytok a nagylánnyal együtt!

Zel!
Lukács jelenlegi és jövőbeli kuckója is nagyon klassz! :wink:

Jucmuc!
Davide is nagyon nagy fiú már és nagyon aranyos!

Hát úgy tűnik, hogy Csabit a második fogacska jobban megkínozza, mint az első. Szinte egész délelőtt sírdogált. (hacsak nem az a baja, hogy ma fél éves és úgy érzi nagyon öregszik) Aztán ebéd közben kicsit jobb kedve lett - hát ő is olyan pasi lesz, aki szívéhez a pocakján keresztül vezet majd az út :wink: Le is fotóztam nektek etetőszékben, sütőtökösen, masztatosan, de sajna az újraélesztett gépünkre még nincs feltelepítve a tömörítő program, így egyenlőre nem tudom feltenni. De amint tudom, be fogom pótolni.

Ilona!
Nagyfiam még nem tud egyedül ülni, de dönthető támlás az etetőszéke, így be tudom neki úgy állítani, hogy ne kelljen terhelnie a kis gerincét. Egyébként nagyon tetszik neki ez a módi, de nem is csoda, apa szerint olyan, mintha trónban ülne. Szóval elégedetten nézeget belőle, ja és veri az asztalt amíg nem kap kaját. :lol:

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Ilona! Annánál nem volt választott szülésznőnk, mert abban a kórházban nem lehetett választani. Épp aki ügyeletes volt.
Nem bántuk meg, mert semmi gond nem volt az ügyeletessel sem.
De most azért választunk, mert akár meg lehet vele beszélni, hogy este vgy esetleg hétvégén menjünk CTG-re. Mert Annát lepasszolni elég nehézkes főleg ha átvisszük nagyiékhoz onnan nekem utána haza kellene buszoznom vele ami nem egyszerű. És azt sem akarom, hogy folyton Ő buszozzon hozzánk. 4-szer kell átszállni mig átjutunk egymáshoz BKV-val.
Igy reméljük megoldható lesz hogy Apával együtt megyünk amikor a szülésznő benn van. Ha már megkapja a kis pénzét! Nem igaz!?
Boriska aranyosak vagytok a képen.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Mágnes!
Csak most esett le nekem, hogy Beni 1 hónaposan 5 kg. :shock: Gratulálok a kis vasgyúrónak! Csabim már fél éves, de csak 7600 g. Mondjuk így is olyan kis formás, zabálnivaló husikája van és néha így is elég nehéz cipelni a popóját.

tücsökbogár
 
 


oh a kiskirályok anyaországban! Ugye?

tücsökbogár, elképzelem, ahogy félig fekve, sütőtökös vigyorral veri az asztalt, édes bogár. Na csak jó lesz már egyszer az egész gépezet, mert a képek hát igazán nagyszerűek lehetnek, igaz picsogok rajtuk folyamatosan, de azért jó!

kicsiboris, olyan szép kis kerek pofija van, jó ránézni erre a lányra.

bgyöngyi, már megint az a fránya pénz. Pedig milyen jó kis szakmájuk van, és biztosan amúgy is csúszik a zsebükbe néhány pöngő. Így akkor már mindent értek.

mágnes, vámpír? :shock: :D
bbilona
 
 


Ilonám:
Igen az, mert iszonyatos erővel tud szopizni, cincálni, ütni,vágni, mérgelődni, ha üres.. :)

Képek a vasgyúrómról:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234791010.3421.jpg[/img] Szopi

[/img] Kép Fullosan megteltem..

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234791075.6918.jpg[/img] Nővére kantárosában

[/img] Kép piszepisze :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tücsi, nem változott a hajszínem csak rossz a fotó :lol:

ilona, jaja olyan kis szilvásgombóc feje van Lujzinak :wink: :lol: :lol: néha úgy hívon, 'zsömlyearc hihi :lol:

mágnes olyan nagy szeretettel fogod a vasgyúró fiadat, hogy irígykedem...nekem is kell ilyen kis édi-bédi cukormanó :shock: :!: :D nem tudom még legyen-e tesónk, apa nagyon szeretne, csak olyan picike a ház,...de jobban félek magamtól...bírom-e...te hogy vagy ezzel most? lehet bírni két picikével?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Összes dicséretet bezsebeltük! Köszönjük.

Ilonám! Tiszta szívemből kívánom, hogy hamarosan a ti tündérbogyótok szobáját nézegessük. Meg a növekvő pocakodat. Hmm, szerintem te nem annyira a rózsaszínre fogsz menni, hanem inkább barack és krémszínű lesz a lányotok szobácskája, sok fehérrel..
Ne sírdogálj, drága! El kell jönnie a te idődnek is! Hamarosan! Érzem!!

Kicsibém! Igyekeztünk szép szobát összehozni a kis tökösnek. Már egészen megnyugodtam. Eddig kicsit izgultam, hogy összeáll-e minden.. Köszi a hajam is. Kényelmes. nincs sok gond vele.
Nagyon szépek vagytok Lujzival! Hasonlít rád a kislány!

Renikém! Életem! Emlékszel T. Verára? A legjobb barátnőim között van. Ő szokott még Tündérkének hívni.. Mindig meglep vele. :lol:
Nem vadoook széééép. Csak szerelmes! :lol: van két pasim! Apja-fia!!!! Jó dolgom van!

Jucmuc! Köszike! Ha rólam vennél példát, akkor este fél kilenckor meg kell enni egy nagy adag húsos káposztát, jó csípőset, majd éjjel tízkor főzni kell egy adag tejbedarát is rá! :lol:
Megnéztem a képeket! Jól nézel ki! Csini vagy! ( ami feljött rám az konkrétan 20 kiló!)
Davide nagyon szép kisfiú! Milyen sokat mosolyog! Gratulálok az ő első szülinapjához is! Sok boldogságot kívánok neki!!

Gyöngyi! Mi lemaradtunk az első ctg-ről.. Lehet, hogy kimarad az életünkből?! :lol: Elméletileg a jövő héten kedden megyünk megint...
Húzzál bele!!! Az én "derekam" 106-os!!! :lol: jaj, csak viccelek! Csini vékony mami vagy te! Szép nevek!! Péter Gergő!
Próbálj meg pihenni. Bár gondolom, nem könnyű egy kisgyerek mellett megoldani!
Én most próbálom elérni a leendő szülésznőnket.. De csak a hangpostája kapcsol be. :cry:

Mágnes! Na??? Na????? Bár ahol két gyerek elfér, ott a harmadiknak is jut hely! :lol:
Kantáros naci.. Olyan édesek benne! 5 kiló? nem semmi! Kis vasgyúró!

Tücsök! Remélem, hamarosan fel tudod majd tenni a képeket! Nagyon kíváncsi vagyok a majdnem kétfogúra! Hoooogy' öregszik a drága. Gratula a fél évhez! :lol: ( azért ne sokat emlegessétek neki. Pasi. Nehogy besértődjön, hogy a korával vicceltek! :lol: )

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem, ari vagy köszi :P
szerintem amikor így összejön minden (babaszoba, babacuccok..)olyan jó ott leülni, én emlékszem, esténként átmentem Lujzi szobájába és mondtam neki (még pocakban volt), hogy hamarosan itt talizunk :lol: nagyon ügyesek voltatok és tényleg szép kis szoba lett :lol:

tücsi szuper, már fél éves!!!! küldd el nekem felrakom!
diana_k@freemail.hu diana után alsó vonás van!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel!

Nekem mindig Tündérke maradsz.A lényed maga a tündérke!

Kicsiboris!

Nagyon szépségesek vagytok :wink:

Mágnes!

gyönyörű ez a vasgyúró fiú. :lol:

Lányok!

Teljesen kétségbe vagyok esve,és nem látok kiutat.
A lányom nem marad meg a babakocsiban,amint beleteszem
üvölt,mint egy őrült.és nagyon elkeserítő.
Már mindent kipróbáltam,de semmi nem segít.
Nem tudok vele sehová elmenni. :oops:
m. reni
 
 


mágnes, most már biztos, hogy rástartolunk a kislányprojektre, nagyon menő a kiscsávó :P ! És hm, az a két cserép virágföld is igen vonzó :roll: :D .

reni, sógoromék fia is rúgkapált, visított amikor be akartam tenni abba az esernyőszerű kocsiba, tudod. Szerencsém volt vele így esőben elindulni, gyalog, inkább cipeltem, ahol lehetett ott meg hagytam a saját lábán menni. Mit tudtam én, hogy mindig ezt csinálja és a szülei nem foglalkoznak a hisztivel, mert mire kiérnek a kapun már csönd van. Szóval szerintem (mint nagy tapasztalattal rendelkező, de ki tudná jobban mit kell tenni, mint akinek még nincs :roll: :wink: ), nálatok is te vagy a főnök. Ugye milyen egyszerű? :wink:

Ugye legalább a gyerekek örülnek a hónak? :D
bbilona
 
 


reni, esernyőkocsitok van?vagy olyan amiben felédfordul Nia? mert ha feléd néz, lehet, hogy meg lehetne fordítani, hogy többet lásson :wink: vagy lehet, hogy ő inkább a két lábán szeretne menni, csak ügye nem tudja, hogy az ilyenkor nem jó...neked sem...nemtom mi lehet :cry: Lujzi még elvan a kocsiban de ő nem jár és igazából nem is áll csak hébe-hóba..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Helló, megkerültem. Otthon voltam a szüleimnél, mert az apjukom síelt. Így visszagondolva nem kellett volna "elengedni", mert elég rosszul voltam a hétvégén. Na mindegy Lotti bent van, én meg jól vagyok.

Először is Boldog első szülinapot a két kis drágának, Niának és Dórinak. Nagyon tündériek.

Lujzikánk is nagyon édes, és tényleg hasonlít rád Boris.

Mágnes nem semmi étvágya van Beninek. Igazi férfi. Ha belegondolok, hogy keresztlányom 15 hónaposan még mindig 8,5 kiló
:roll: ....... Bár azt mondják a fiúk gyorsabban gyarapodnak.

Tücsi, boldog félévességet Csabinak, gondolom ő is nő mint a veszedelem. :lol:

Boris találtál már keresztelő ruhát? Én anno a next oldalán nézegettem keresztlányomnak. Most ezt találtam:http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/12/3

Persze itthon nem tudom hol lehet kapni, talán a Westendben van ilyen bolt. Meg az ára is elég húzós. Na mindegy azért szép.

Ilonkám hogy vagy? Néztem a vonalzód, három nap múlva teszt. Nem lehet, hogy.....??????? Én úgy hiszek abban, hogy spontán lesz, egyszer csak akkor, amikor nem is gondolnád. Sőt úgy gondoltam, hogy el is felejtesz tesztelni, és mondjuk egy pár nap múlva eszedbe jut, és akkor ott lesz a két csík. Ezen merengtem most :oops:

Zel, nagyon szép a szoba, és a pocid is. Milyen furi, hogy nemsokára ott szuszog pici fiú. Nekem még mindig olyan furcsa- pedig már a 34-ik hétben vagyok-, hogy babánk lesz. Meg hát annyira jó ez az állapot. A bordür milyen mintájú? Valamilyen állatkásat szeretnék, de egyszerűen nem találok.

Mi még nem tartunk sehol szoba ügyben. Kicsit kiakadtam, mert úgy volt, hogy hétvégén tapétázunk. Erre drága emberem versenyezni viszi a tanítványait vasárnap. Persze mondja, hogy ne izguljak, mert minden meglesz, de miért nem érti meg, hogy én akkor is aggódom. Már azt álmodtam, hogy megszületett Lotti és semmi nincsen kész, nem tudjuk hová fektetni, nincsenek kimosva a cuccai stb. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Annyi dolgom van még.

Tüzetesebben utána érdeklődtem a epidurális érzéstelenítésnek, és mint megtudtam nem fogok lemaradni a katartikus kicsusszanós élményről, mivel oxitocint adnak a kitolási szakaszban, hogy érezze az ember a tolófájásokat. Ja és 4 ujjnyinál adják be, tehát nem szúrnak rögtön hátba az első nyikknál. Szóval nem azért szeretnék érzéstelenítést mert gyáva vagyok, hanem csak úgy. A fájdalmat elég jól bírom (bár megbeszéltem a lánykámmal, hogy ő fájdalom nélkül fog világra jönni :oops: :D ), de azt nem szeretném, hogy esetleg ha elhúzódik a vajúdás, akkor a végére teljesen kipurcanjak. A barátnőm 16 óráig vajúdott és a végére nem érezte a tolófájásokat - pedig nem is kért fájdalomcsillapítást -, úgyhogy akkor nyomott amikor a szülésznő mondta.

KépKép
trinky
 
 


Pandi, én is szeretnék olyan bloghozzáférési bigyót. Köszi

KépKép
trinky
 
 


trin, hát nem is csodállom, hogy hiányzott a párod...én tuti nem engedtem volna el :lol: :wink:

a gerincinjekcióról írnék kicsit neked amit én tapasztaltam: az epidurálist kb3 újjnyiig adják (nekem 2-3 között adták be), utána már nem sokat ér mert mire hatna addigra megszületik a baba :lol: nálam pont azért volt nagyon jó, mert kb5-6 órán keresztül oxitocinnal jöttek csak a fájásaim és nagyon elfáradtam volna a kitolásig (ahogy te is írod),
így a dokim javasolta, hogy ha beadják még 'aludni is tudok kicsit ...ez így is lett, amikor beadták utána kb 1 óra múltán semmi fájdalmam nem volt, bóbiskoltam is, addig feljebb vitték az oxitocint és kb 2 óra múlva jött a kitolás, és 20 perc alatt megszületett Lujzi. én nagyon javaslom a gerincinjekciót akkor, ha nagy a fájdalmad nehezen bírod elviselni és úgy érzed nagyon elfáradnál a végéig, mert a kitolás igaz, hogy rövidebb ideig tart mint a vajúdás de sok energia kell hozzá és koncentráció is :shock:
bocsi ha hosszú voltam és a lányok is biztos írnak még erről neked :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


trinky, biztosan meg lesz minden, mire Lotti világra jön. Te csak en stresszelj, tudod vegyél mély levegőt!
A pasik azok nem aggódnak semmin, milyen jó is nekik!
Mi is a párod síoktató?

Szerinted van olyan, hogy az ember 6 év várakozás után elfelejt tesztelni? El sem tudom képzelni. De jó lesz, már nagyon várom! :wink:
bbilona
 
 


Boris:
Akkor te is oxyt kaptál?? Nekem is okys indítás volt úgy rettegtem tőle... Aztán háromszor emelték az adagot, mert nem reagáltam. Na aztán annyira sikerült reagálnom, hogy rögtön 3 percesekkel indítottunk.. :)
Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy mire jön az anesztes, megkeresik, beszúrják, addigra egy óra is eltelhet, és olyankor már sokszor fölösleges az EDA. Ráadásul megnyujtja a kitolási fázist.. Ezek szerint neked nem nyújtotta meg.

Ilonám:
röhögni fogsz, e én pl. a mai napig megnézem a DM-ben, hogy mennyibe kerül a teszt, nem akciós-e.... :lol: Hiába, belémivódott...:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


pocakos csajok, ezt nézzétek:

http://www.bohem-mama.hu/

Nekem nagyon tetszik :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trinky!

Jó az epidurál ha időben adják,be.
nekem rossz lett beadva,és ráadásul a gerincem bánta.és a fájdalom ugyan úgy megmaradt.
Utána alig bírtam feküdni :lol:
nekem 12órakkor volt búrok repesztés,és 17-10.re lett meg Nius :lol:
A második tolásra megszületett.
Ja és gátmetszésem se volt.


bbilona!

Hiába vagyok határozott,volt hogy végig az úton üvöltött. :oops:

kicsiboris!

5 féle babakocsim volt,és mindegyikben üvölt :oops:

A NAGY HÍR :ANTÓNIA MA ELINDULT!ÉS MEG SE ÁLL!!!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


Én is kaptam oxyt!
nekem bele kakált Nia a vízbe,és meg kellett indítani a szülést.

Mágnes!

Nagyon jó ez a hordozó!
Azt írja,hogy 0-3 éves korig!létezne?
m. reni
 
 


Reni:
Gratulálok Niának!!! :) Na most aztán meg sem áll majd a nap végéig :) De te :wink: sem!
nézd csak meg a képeket, a nagyobbat más pózban lehet cipelni. Nagyon tetszik nekem is, de egyenlőre Beni még nem ölbebaba... Ha az lenne, elgondolkoznék rajta..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, nekem nagyon nagy szerencsém volt szüléskor, az oxitocin sem okozott semmi rosszat és a kitolás is nagyon gyors volt..az orvosom mondta is közben, hogy most pihenünk és még nem toljuk ki a babát, így is nagyon berepedtem...olyan lendülettel jött a csajszi...
ez a kendőőő:o))) nekem volt, de nem mertem használni, mert féltem, hogy rosszul kötöm fel és kiesik Lujzi :oops: :shock:

reni, gratuuuullllaaaaaaaaaa
akkor fogyókúra ezerrel beindul...jujjj futhatsz utána :lol: :lol: :lol:
Lujzi olyan kis komótos, egyszer felállt múlthéten, azóta meg sem próbálta... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi,

Köszönjük szepen! :P

Ilona,

Köszi szepen neked is! :P

Agi,

Köszike! :D Az igen.. 8) Beni baba nem ehezik latom.. :lol: :lol: örülök, hogy szepen fejlödik! :D Most lattam a akepeket is gyönyörü!!! :D :D

Boriskam,

Irulok-pirulok.. :oops: (a kep csal am :lol: :lol: )
Nagyon edesek vagytok a szülinapi kepen, Lujzika gyönyörü...ja es persze az anyukaja is! :wink:

Tücsök,

Köszi, :wink: sajnalom Csabikat a fogzas miatt remelem jobb mar a helyzet.. :D

Zel,

Draga vagy köszönöm! :P Hat ezen az esti menün meg mindig somolygok...de tudom milyen en is igy ettem föleg a vege fele...akkor mar nem is mertem magam..egyebkent meg nem mondanam, hogy 20 :shock: kilo van rajtad.. 8)
De a szopi alatt minden lemegy meg ez a szerencse! :D

Reni,

Gratulalok Nianak nagyon ügyes! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


juci, szerintem akkor is szép vagy és a fotó rossz irányba csal, tehát még helyesebb vagy élőben :lol:
köszi a dícséretet 8) :lol: Lujzi jó dundus.., annyit eszik :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!


Tegnapi uh: Lukács 2990 g... Hossz ráközelítőleg 53 centi, mai ilyenkor az a átlag, de mérni már nem tudják a fekvésük miatt. Hosszú combikája van!

Mágnes! Miért nem láttam eddig a képeket?! nagyon szép a fiad! Puszilom!

Reni! Éééén rájöttem! Nia ezért nem akar kocsizni. Aki egyedül is tud már járni?! Nagyon ügyes!!!

Trinky! Macis a bordűr. Kép

Én nem akarom, hogy a gerincemet böködjék. Ha mehet simán minden, csak a minimális beavatkozást kérem.
Ne aggódj a szoba miatt. Ha elkezditek, pikk-pakk kész lesz! De azért hajrá, húzzatok bele.
Teljesen megnyugtattál.. Akkor nem csak én gondolkodom el azon, hogy jééé, és tényleg babánk lesz nagyon hamarosan. :lol:

Én is megnéztem a teszteket a DM-ben. Gondolom elé furcsa, ha valaki ekkora pocakkal a teszteknél áll. :lol: talán nem gondolták, hogy dilis vagyok!

Ilonám! De teszt van otthon mindig a biztonság kedvéért ugye???

Tegnap pasiztam... barátném kicsi fiával. Most lesz egy éves. Lombikos kiscsávó ő is. Gyönyörűség.. Kis zsivány volt. Eleinte rám se nagyon akart nézni, aztán huncutkodott. Kicsit ölembe is tudtam venni, de mindegyikőnknek kényelmetlen lett pár perc után. Hát, na, két gyerek nehezen fér el az ölemben! Olyan a kézfeje, hogy az ujjainál kicsi gödröcskék vannak. Lehet az ilyet nem folyamatosan simogatni, meg puszilgatni?!

[/url]

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


jaj zel, olyan édes vagy..kicsi gödröcskék.....................puszi-puszi, na hamarosan Lukács fekszik az öledben aztán lehet falni meg falni :lol: :lol: :lol: :lol:
nem semmi! már 20dekával nehezebb Lukács és 6 centivel hosszabb mint Lujzink volt amikor született :lol: :lol:
szerintem azért ne zárkózz el semmitől a szülésnél, én reménykedtem a gátvédelemben meg fürdőkádban vajúdásban és hogy nem kell majd szuri..aztán kellett az a fájdalomcsillapító (nekem már tök erősen remegett a lában amikor beadták..), de nem akarok semmibe belekotyogni ám :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jójó, Kicsibém! De Lujzi kicsit korábban született, nem?
Én most azt mondtam, a súlya már megvan, jöhet a gyermek...

Nem zárkóztam el semmitől, csak amíg nem muszáj, addig nem kérnék mást, csak ami feltétlenül szükséges... De köszönöm, nembelekotyogásnak érzem, hanem tanácsnak, segítségnek. És óriási a kettő között a különbség!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem, Lujzi a 37. héten született, úgyhogy Lukács már szupcsi súlyban van :lol: :lol: de azért még maradhat :lol: :lol: :lol:
ari vagy!! és nagyon szurkolok, hogy ne kelljen semmilyen beavatkozás és így is lesz :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hahóóóóóóóóó, mindenki eltűnt????????

Mágnes, nagyon jól néz ki ez a babazsák. Mindenképpen szeretném Lottit hordozni, de kendőre gondoltam. Szerinted ez a jobb vagy a kendő?

Reni, gratulálok Niának az első lépésekhez.

Ilonkám, hát lehet, hogy igazad van, és ennyi idő után nem fogod elfelejteni a tesztelést. Azért én szorítok.

Zel, akkor Lukács sem lesz picurka. Mennyire tippelik a születési súlyát? Mondjuk az nem jelent semmit......

Csajok, levizsgáztam ma, és sikerült, és úgy örülök, mert már hosszú ideje rettegtem ettől a vizsgától. Lotti végig dörömbölt. Szegény biztos utálta az egészet. Mindegy túl vagyunk rajta :D :D

KépKép
trinky
 
 


trinky, gratulálok! Egy barátunknak van kendője, de azt mondja nem nagyon tudja magától használni, el kellett volna menni valami tanfolyamra hozzá. Ők kengurúznak.
Köszönöm a szorítást!
Te én nem kaptam arcos képet rólad! Hogy lehet ez?

zel, nem sosincs otthon teszt, de patika mellett dolgozom, az meg majdnem olyan mintha otthon tartanám.

Szép hétvégét lányok!
bbilona
 
 


Trinky! Gratulálok a vizsgához! Akkor most már vége az izgalmaknak?

Annak idején én is kendőt menni indultam a Brendonba, de annyira bonyolultnak tűnt a használata, hogy inkább kengurut vettünk. Csabi is és én is imádjuk, kb. 7-8 hetes kora óta használjuk napi rendszerességgel. Az elején azért, mert nem igen szeretett Csabi egyedül maradni a kiságyában, ezért inkább vittem magammal mindenhova a lakásban. Pl. mindig ebben csücsül arccal kifelé amíg mesét vagy mondókát olvasok neki, mert így tudja nézegetni a képeket. Ha meg a tükör előtt törzshajlítást csinálok az meg olyan mintha hintáznánk és hatalmas vigyorokat kapok érte. Szóval én imádom és mindenkinek ajánlani tudom.

tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, nincs véletlen egy ilyen Csabis, tücsökbogaras, kengurus fotód? Ugy megnézném a kis csillag mosolygós pofiját!
bbilona
 
 


trinky:

Gratulálok a vizsgához!!!

Én azért sem vettem kendőt egyiknél sem, mert tartok attól, hogy nem megfelelően kötöm meg, és szétcsúszik, amikor benne van a porontyom... Elég bonyolult a kötése...
Én kengurut vettem most ,Annával semmink nem volt. Ha előbb láttam volna ezt a babazsákot, tuti ilyet veszek, annyira szeretnék ilyet, de kenguru és babazsák kicsit luxus... :roll: Nem kell valakienk egy vadiúj graco kenguru?? Eladnám :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


trin jajj de jó akkor mostantól nó stressz és nó para :lol: miből vizsiztél?

tücsi na ezt a huncut mosolyt én is megnézném :lol:

mágnes, képzeld még mindig dillemázom a tesón....párom nagyon szeretné, de én meg mindig elbizonytalanodom.....milyen kettő gyerkőccel? sokkal nehezebb? éjszakák? Anna nem ébred meg amikor sír Beni? vagy nem sír éjjel? mert én 'biz az éjszakáktól félek leginkább, most Lujzi átalussza, de ha jön a tesó tutira átborul ez, vagy nem?

Kép
Kép
piciboris
 
 


kata??olyan jó lenne ha jönnél,....meg jó lenne látni a táblánka is :lol: :lol: remélem minden ok?? :wink:

gyöngyike, hogy vagytok :?:

odry? hogy bírod? jól vagy? :?:

sapé :?: :!: :shock: téged is rég láttunk!!! és tartozol nekünk Ágotafotókkal :lol:

domo :?:

juci, azért te se tűnj el :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
Őszintén szólva én sokkal rosszabbra számítottam 2 gyerekkel. Persze nehezebb, mint eggyel, de még egyszer sem voltam az őrület vagy sírógörcs határán :) Talán az a jó, hogy az első hetekben a kicsi szinte csak alszik és eszik, ésez az idő éppen elég arra, hogy összeszokjatok.
Annaaz elején felébredt az öccsére, ilyenkor át kellett hozni, hogy megnézze mi a baj, aztán nyugtázta, hogy minden oké, és visszafeküdt. Mostmár ritkán ébred fel, tény, hogy ha Bence sír, rögtön ugrok éjjel, hogy ne ébressze a nővérét. Napközben pedig annyi a változás, hogy 2 napirendet kell összehangolni, de a pl. Bence nagyon könnyen alkalmazkodott a nővéréhez, meg sem rezdül, amikor Anna az építőjátékát a parkettára szórja dobozból.. :)
Az időd az első pár hónapban biztosan még jobban be lesz osztva, de ettől eltekintve egyáltalán nem vészes :)
Szóval hajrá!!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, köszi :!: tudom, furcsának hathatnak az aggodalmaim, és remélem nem fárasztok itt senkit ezzel...de most ez fontos, hiszen 37 éves vagyok, ha lesz tesó akkor annak kb most kéne jönnie, 40 évesen nem akarok szülni..és amiket írtál azok olyan megnyugtatóak, :P bennem mégis van bizonytalanság...a házunk is elég kicsi, igaz ha lesz pénz tudjuk bővíteni...de mégis-mégis...párom szeretne, de ugye ez újjabb kötöttség és elsősorban nekem. írjál még pozitív dolgokat nekem, az olyan jó :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Lányok, köszönöm a gratulációkat. Még egy vizsga hátravan, de az csak egy tárgyból lesz, ez meg 5 tárgy volt. Mindenféle "érdekesség" volt benne, az államháztartástól az EU-ig.

Boriskám, ne aggódj, vagyis ne aggód túl a dolgokat. Ezer százalék, hogy meg tudsz birkózni két picivel is. Viszont tényleg helyre kell tenned magadban a dolgokat, hogy ne legyen benned semmi akadályozó tényező. Szerintem - akinek még egy pocakon belülije van - az a lényeg, hogy lazára kell venni a dolgokat. Régen hány gyerekük volt az embereknek, és mégis ment. Tudom-tudom más volt a világ. Viszont most van mosógép, vasaló, meg ilyenek. Meg aztán a világon a legjobb dolog a tesó!!!!!!!!! Meg majd láthatod,ahogy szövetkeznek, ahogy segítik egymást, ahogy ütik egymást hátát :lol: :lol: Szóval nyugi, no para.......... :lol:

Mágnes, én is félek, hogy ki fog pottyanni. A Minimanóban néztem kendőt, de azt mondta az eladó, hogy akkor menjek be ha megszületett a pici és akkor vegyek, és menjek el egy tanfolyamra is a babával. A kengururól határozottan lebeszélt, sőt egy apukát is, aki - olyan édes volt - azt mondta, hogy ő már elképzelte magát, ahogy viszi a babát a kenguruban. (Pedig egész jó kenguruk voltak a boltban.)
Azért még gondolkozom ezen a zsákon. Csak ettől is félek, hogy kiesik a bébi.

Ilonkám, na mi a helyzet. Piri? Igazad van, küldök arcos képet.

Ma kezdődtek nálunk a tapétázási munkálatok. Óriási felfordulás van, ösvényeken közlekedek, már ahol nem akad fenn a pocakom. Még szerencse, hogy a WC akadálymentes :) :)

KépKép
trinky
 
 


Boriskám: pozitívumok? :)
Nos, Bencével már semmin nem aggódtam. :) Annánál tapasztalatlan voltam, túlaggódtam magam. :) Sokkal gyakorlatiasabb az ember, és nem óvja a széltől is :)
Ja és lány kontra fiú: én már most érzem a különbséget. Anna nagyon Apás, elenben a fiamat Apa nem tudja megvigasztalni. Ha bármi gondja van, és Apánál vagy bárkinél ordít tovább, de ha az én kezembe kerül, rögtön megnyugszik. :) Na és nagyon bújik hozzám, Anna ilyet nem csinált. :) Benike úgy bevackolja a pofiját a mellemhez, amikor felveszem, mintha ott semmi baj nem érhetné .Olyan jóóóó :) Imádom! Lehet, nálunk tényleg beigazolódik, hogy a fiúk Anyásak.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes. olyan cuki vagy, hogy törődsz a kis lükeségimmel :P
nagyon jó érzés lehet Benivel lenni, valahogy nekem is ezek a 'bújós érzések jönnek elő amikor vacillálok...Lujzi sem hozzámbújós és azt szoktam érezni, hogy ha lenne még egyszer picikém akkor őt sokkal-de sokkal jobban ölelgetném és szeretgetném, Lujzinál kicsit merev voltam az elején...ezek jó jelek?
és Lujzi nagyon társas lényecske, a párom ezért is szorgalmazná meg ő azt mondja, úgy szeretné látni milyen lesz a 2. kicsike lény akit mi hozunk létre és én ezt annyira értem/érzem, csak félek tőle...
írj még nekem ha nem fárasztalak :wink: :twisted: :lol: :lol: :lol:
a többiek most úgyis elbújtak... :shock: :wink:

trin, nagyon kedves vagy! hát igen...tesó kéne Lujzinak és tom, hogy nyaffka vagyok meg izé...és egyébként is :arrow: :mrgreen: :wink: néha tök éretlennek érzem magam mindenféle gyermekneveléshez de abban teljesen igazad van, hogy nekem magamnak kell ezt belül elrendezni...béna vagyok... :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


muszály megmutatnom ezt a képet :lol: dömét a páromtól kapta Luzi és visított amikor meglátta :wink:
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


zel? szerda óta nem írtál............csak nem? izgulooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook....érzek valamit.....

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, tündéri ez a lány, azzal a kis pisze orrával, és hát Döme is aranyos.

Ne mondogasd, hogy béna, nyaffka, éretlen vagy, mert ha sokáig ezt mondod, akkor tényleg az leszel. Ilyenre nem szabad programoznod az agyad. Igenis, jó fej, kedves, humoros, jó feleség, jó anya és jó nő vagy, aki mindent meg tud oldani. Ezt rakd ki a tükörre!! :D :D

Anyám tényleg hol van Zel, na meg Domo :shock: :shock: csak nem ott :?: :?: :?: :?:
Boris jók szoktak lenni a megérzéseid?

KépKép
trinky
 
 


Én ott voltam, már 6 napja egy csodálatos pici lány büszke anyukája vagyok :lol: :lol: :lol:

Jövök majd képekkel, történettel, de még kevés az időm mindenre. Egyelőre annyit, hogy csodaszép szülésem volt :lol:

Lili baba 37. héten jött, 3100 g és 52 cm,és tökéletes pontszámot kapott :lol: ÉS a szerelmesek napján született, február 14-én :lol: Holnap már egy hetes :lol:

Kép
domo
 
 


Sziasztok!
Domo! Gratulálok a pici lánykádhoz! Várjuk a képeket!
Majd jövök én is, de mostanában megint nem az igazi vagyok.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Domo! Óriási gratula nektek!!! Nagyon várom a beszámolót, de tudom, most sok a dolgod, és Lili sokkal-sokkal fontosabb, mint velünk foglalkozz! Nagyon sok boldogságot, erőt, egészséget, sok tecjit és minden jót kívánunk!
Gyere, ha lesz egy kis időd.....


Mi még egyben... Vasárnapnál előbb nem indulunk... Szombaton jön haza a dokim a szabiról...

Picibém! Olyan szép kislány Lujzi....
Nyugi... Amint indulunk kb félszáz smst kell küldenem. Tutti közöttük leszel!!!
Zizikém vagy! Nem nyafka, meg ilyenek! Simán elbírnál két gyerekkel. Én azon gondolkodtam múltkor, hogy anyáink hogy bírták.. Amikor mi születtünk, akkor ők nagyon-nagyon fiatalok voltak. szinte gyereknek lett gyereke. azért mi már mások vagyunk, nem 18 évesen szülünk, némileg be van nőve a fejünk lágya. Ráadásul egész más felkészültséggel, rálátással. Sőt, küzdéssel, várakozással. Sok előnyünk van velük szemben, hátrányunk pedig csak az idő, amit a tényleges küzdéssel kell eltölteni egy kis babókáért. Viszont ez az idő pont jó arra, hogy felkészüljünk. Némi türelmet tanuljunk, és sok dolgot átértékeljünk.

Ilonkám! Vettél már tesztet??

Gyöngyöm! Próbálsz kicsit pihenni??? Mondanám, hogy bevállalom Annát pár napra, de most csak a szándék van... :lol:
Szerintem hamarosan beállok Domo után a sorba.
( Ha nem, akkor Mágnes példáján még túl is viszem a kölyköt a kiírtnál! :lol: )

Trinky! Alig van vissza 46 napod!!! Ha kész lesz a szoba, tegyél ám képeket!

Kata? Nem szoros már egy kicsit a csiga-biga ház??? Nagyon hiányzol ám!

Mágnes! Nálunk Lukács egyelőre apás.. Ha apa hazajön és nem kap pocakpuszit, addig rugdos, amíg megyünk apa után a kijáró puszkáért. Ha nagyon mocorog, apa odateszi a kezét,én érzem, ahogy lelassul, szinte bújik apa tenyere alá..
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz ha megszületik. Apa is nagyon apás volt!

Csomagom összeállt. Csak táskába nem rakom bele. Annyi időm biztosan lesz, és nem akarom, hogy nagyon táskaszagú legyen a cuccom! Vagy rakjam bele????

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo, tiszta szívből gratulálok Lilihez. Nagyon sok boldogságot kívánok neki és nektek. Istenem, amikor még Konc ajtója előtt találkoztunk...........
Olyan furcsa, és egyben hihetetlen is, hogy most már jönnek a babák sorban. Nagyon eltelt ez a 9 hónap.

Lányok, milyen az amikor a pocak leszáll? Egyáltalán mikor megy lejjebb?

Zel, Lotti is bujós, legutóbb pici keresztlányom pinduri tenyerével vette fel a kapcsolatot. Olyan drágák voltak.
:D

KépKép
trinky
 
 


domo
nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen szépen-rendben megszületett kicsi lányod, Lili :lol: :lol: olyan izé vagy....kár, hogy nem tudtuk!!!!!!őszintén szólva és azt gondoltam zel hamarabb megy...
mindenképp gyere, mesélj milyen volt!!! és arról is milyen anyának lenni :lol: :lol: sok boldogságot nektek :!: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?