Új privát üzeneted érkezett!

zel, de édi, csuklizik :lol: :lol: :lol:
szóval, amikor hazamentünk a kórházból leraktuk Luzjit a földre a hordózóban és emlékszem a pillanatra, álltunk fölötte párommal, hogy na most mit csináljunk vele :P nekünk kellett idő, hogy megszokjuk, hogy ott van akkor is amikor alszik...olyan fura volt.....
1 hónapig senkit nem engedtünk a közelébe, mondjuk ő nagyon kis apróka volt és nem evett...ráadásul szoptatni sem tudtam...de nálad minden okés lesz, a lényeg, hogy te mindenre olyan 'zelesen készülsz ami tök jó :lol: :lol: :lol: :lol:
ja és anyósom nm volt kíváncsi a szülésre, a kórházban el akartam neki mondani, hogy született az onokája,de nem hagyta..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonkám,
még anno barátnőmmel nevettünk kínukban azon, hogy mindenki terhes lett körülöttünk, még a macskájuk is megfialt. :lol: :lol:

Nálam tegnap volt a védődőnő, aki nagyon jó fej. Mondta, hogy ne vegyek mellszívót, erre én faarccal bólogattam és magamban azon nevettem, hogy ott van már a konyhaszekrényben. Szerintem akkor is egy jó dolog. Amúgy olyan kevés dolgot kell beszerezni a babának szerinte, hogy azt már bőven túlszárnyaltam. Tudom, hogy a cuccok egy része - mint pl. patentos babapléd - csak az én mániám, de akkor is jól esik, hogy gyűlnek a kis dolgai. Jó, mondjuk a popsitörlőkendő-melegítő szerintem is gáz.


Zel, nem is tudtam, hogy fogtechnikus vagy. Más már így dolgozni, hogy nem hajt senki igaz? Én már nagyon megszoktam, bár a szakdolgozat és a szakvizsga eléggé nyomaszt.

Nekem anyukám jön majd egy hétre, utána hármasban leszünk. Anyós nem jön. Nem is mondta, hogy akar jönni, meg nem is kellene. Egyszer vasalt nálunk, és utána mindenki megtudta a családban, hogy mennyi vasalnivaló volt. Meg amúgy is későn kel fel, és meg nem fogok lábujjhegyen járni a babával. Meg kiszolgálni sem szeretném.
Szóval elég lesz anyukám.

KépKép
trinky
 
 


Boris,
anyósodnak lánya is van, vagy igazi fiús anyuka? Nagyon rendes nő lehet. :?
Az enyém például soha nem kérdezi meg, hogy mi van a babával.

KépKép
trinky
 
 

 
 

trin, hát igen .....anyósnak lánya is van, vele állandóan veszekednek..

Kép
Kép
piciboris
 
 


jaaaaj, Kicsibém! Nagyon jók lehettetek, ahogy álltok a hordozó felett, tanakodva. Egyik ismerősöm, szintén lombikos mesélte, hogy ők az autóban hazafelé jöttek rá, hogy gyerekük van! :lol: " apa, baszki, itt egy gyerek"..
Köszönöm az előre megszavazott bizalmadat. Zelesen készülök? Nahát..
Azóta anyóspajti tudja, hogyan született az unokája? Gondolom akkor azt sem meséltétek el neki, hogy nem olyan egyszerűen fogant Lujzi... Ne aggódj életem, ő szegényebb egy szép történettel, aminek te minden pillanatát ismered!
Lukács megint csuklani fog.. Találtam a fagyasztóban epret. Hogy minél hamarabb behabzsolhassam még a mikróban is megpörgettem. kicsit langyos, de eper! És ezután édesfiam szépen nyeli majd a vizet és csuklik is ezerrel.. :lol:

Trinky! Miért ne vegyél mellszívót? Bár én is gondolkodtam rajta, de úgy voltam vele, ha esetleg nem tudom majd használni, mert nem lesz úgy tejcim, akkor eladom. Viszont kézzel fejni nem szeretnék. Azzal lehet a ciciket rendesen megnyúzni. És ha nem muszáj, nem akarom a mellbimbóimat a köldökömnél hordani.
Leginkább fogtechnikus vagyok, az első szakmám. Emellett lettem kereskedő. Eddig 3 üzletet indítottam el, vezettem évekig. Nagyon élvezem, Így a technika mellékállásban működik. De az pont így jó. Hobbiszinten, mert azt is imádom csinálni.

Jó éjt, aztán jó hétvégét mindenkinek!
Még meleg lesz, kiránduljatok!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, jó ez a 'baszkis stori, és tényleg fura egy helyzet gyerkőccel az első napokban...a kórházban 2. nap jöttem rá, hogy meg is puszilhatom Lujzit ....és az nagyon jóóóóóó :lol: :lol:

jaj ez a cickós szöveg is nagggyon jóóó :lol: :lol: és a mellszívó az szerintem kötelező, anélkül bedurran a cickó..., az elején amikor még tudtam szopiztatni nagyon bevált, hogy egyik evésnél csak egyik mellből etettem Lujzit aztán a másikből így nem kellett az evést megzavarni az átpakolással és utána lefejtem a másikat, így nem kellett mindkettőt lefejni...hát nem tom, mindenkinek más a jó és bocsi ha itten okoskodnék:lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


húúú de hétvége van...
elmnnék fodrászhoz, valami ilyet szeretnék csak barna színben, tetszik nektek?:
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, szerintem nagyon jó ez a haj, és úgy nézem nincs is sok gond vele, vagyis reggel nem kell sokat szenvedni, hogy így nézzen ki. Nemsokára én is megyek fodrászhoz és rövidre vágatom. Utána úgy sem lesz lehetőségem hajat vágatni.
Az egyik kedvens hajam az ami Linda Evangelistanak volt a freedom című klipben. Képet sajnos nem találtam róla.

Zel, hééééééééééé milyen beszéd ez, hogy nem lesz tejcid????? Igenis lesz!!!!! Pozitív hozzáállás és megy minden mint a karikacsapás. Amúgy nem tudom miért mondta a védőnő, hogy nem kell mellszívó, mikor szerintem is nagyon hasznos. Én sem akarnék kézzel fejni, minthe kecske lennék.
Hozzátok is hat hétig jár majd minden héten egyszer a védőnő? És ha pont akkor szoptatok amikor jönnek? Remélem nem állnak oda figyelni.

KépKép
trinky
 
 


Nem tudom, hogy a védőnénik a valóságban is ilyen aktívak lesznek-e. Nekem is azt mondta az elején, hogy minden héten jönni fog, aztán a második látogatása után hirtelen két hónapos lett a Csabi mikor legközelebb látta. De nem hiányzik, ha valamit nagyon nem tudok eldönteni, akkor felhívom.

Jelentem, hogy az édes Nagyfiam tegnap délután nem kézben ringatva aludt el, hanem letettem a kiságyba, kb. 20 percet tornászott keményen, de nem sírt, aztán egyszer csak elfáradt és elaludt. És hogy nem csak egy rendkívüli alkalom van, azt bizonyítja, hogy ezt a jó szokását azóta is megtartotta. Úgy tűnik, hogy nem kell erőszakoskodni, meg bömböltetni a gyereket, egyszerűen meg kell érniük hozzá, hogy egyedül el tudjanak aludni. Olyan büszke vagyok rá!!!!!

tücsökbogár
 
 


Ja, ha akkor jött volna a védőnő amikor evett a Csabi, akkor én nem engedtem volna be. A gyerek az első, az első időkben meg ha éhes, akkor nem fog várni arra, hogy anya kinyissa az ajtót, meg udvariaskodjon, hanem ordítani fog. Ennyit egy védőnő sem ér meg.

tücsökbogár
 
 


boriska:
tök jó ez a haj!! Úgy látszik ilyen változós kedvünkben vagyunk, én is rövidre akarom vágatni. ..Nekem ez a fajta nem lenne jó, merthullámos a hajam.. Pedig húzom rendesen, de nem akar egyenesedni... :?

mellszívót csak ajánlani tudom, bár nem mintha olyan sok tejem lenne, de nagy szolgálatot tett, már másodjára is :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tücsökbogár, eddig mindig karban aludt el a szentem? :roll: :D De látod milyen kis ügyes, tudja, hogy anya nem body builder, ő viszont már biztosan jó nehéz a ringatáshoz!

trinky, ugye még a macska is! Na azon a törlőkendő melegítőn igen jót nevettünk(férjemmel)!

Boriska, aranyosak lehettetek!
zel, a barátaid is!
Tiszta móka, kacagás itt az élet :D !
bbilona
 
 


trin, én nagyon megbántam, hogy levágattam szülés előtt a hajam, most alig várom, hogy nőjön..

tücsi, nagyon szupi, hogy így elalszik Csabika, nálunk ez elég sokára sikerült.

mágnes,nekem a nagy álmom a hosszú ondolált haj...asszem sosem lesz olyanom :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Húúú, huhúúúú.. bagoly jelentkezik..

Én már levágattam a hajam. Kb 3ícenti, elöl kicsit hosszabb. A zselét pazarlom rá. De tök jó kis sünis. Bírom.

Kicsibém! Ez nagyon tutti frizkó! Ha elkészül szeretnék képet kapni rólad! Biztosan jó lesz!
Ha a baba szopizik az egyik ciciből a másikat teljesen le kell fejni?? Én nem tudom, és most merülnek fel ezek a kérdések...

Trinky! Jaaaa, tényleg, lesz tejcim, csak eltévesztettem. :lol: Szóval inkább vettünk egyet, itt az optimizmus, mint amikor szükség lesz rá, ezért kelljen rohangálni.. Látod, úgy készülök, hogy lesz tejcink!
Freedom? Abban tök rövid L. E. haja, nem? Meg olyan kis kócos..

Tücsök! nagyon ügyes fiad van! Eddig ringatni kellett? ( Én a húgomat altattam így. Még jó féléves korában is. Majdnem minden este. Megszokta a kis szaros, és addig üvöltött, amíg én nem mentem hozzá. Meséltem neki és ringattam. Jó volt még az is, amit a suliban csináltam, csak meséljek. )
Védőnő? Hááát, nem tudom,milyen lesz a mienk.. Kezdő. De nálam már volt két hete. A gyerekszobának a közelbe sem ment. ( mondjuk, nem is látott volna sokat..) Nem kérdezte, mit szereztünk be eddig, esetleg megnézhette volna, vagy mondhatná, mi kellene még.. De semmi. Viszont jót beszélgettünk főzésről, fűszerekről, meg az előző laboreredményeimről. amit az előző védőnő nem írt be a kartonomba...

Mágnes! Ne húzd, hagyd bodorodni! Szép a bongyor haj!
Elmeséltem apának a fogigátlós dilemmádat. Jót derült, hogy milyen érdekes az élet.

Látod Ilonám! Ezért nem kereshetsz te sem másik topicot! :lol:
Van itt mindig móka...
Csak néha nem tudunk olyan sűrűn jönni, mint jó lenne.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Csajok, itt bagoly.. Jelentkezzetek...

Ha holnap sem jön senki, megalapítom a "mindjárt szülünk, baglyok vagyunk, de leginkább egyedül maradtam" topicot...

Okés, ma fél nap nem volt babanet, de 5 után, már tuttira múúúkodott!

Pusszanat!

Holnap NST... Kíváncsi vagyok, milyen lesz.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


szia bagoly!

Jól meg is ijedtem, hogy már megint vacakol a babanet!
zel, még rövidebb lett a hajad! :shock:

Sajna nem történt semmi extra, nincs mit írjak, de pusszantok mindenkit! Azt is aki mindjárt szül :wink: , na meg azt is aki már olyan réges-régen lepett meg minket pár sorral!
bbilona
 
 


zel, mi az az NST?
bbilona
 
 


Sziasztok!
Itt egy elveszett!
Trinky! Szerintem legyen otthon mellszívó és ha lehet vidd magaddal a kórházba is. Mert mi van ha pl. begyullad a melled szopizás közben és csak a mellszívót tudod használni. Én igy jártam Annával, begyulladt és csak a mellszívót tudtam használni. azt nem tudtam elviselni hogy Anna szopizza ki.
A védőnő nálunk ha jól emlékszem tényleg hetente jött és volt hogy nézte, hogy szopizik Anna és segített is.
Zel! majd ird meg milyen volt az NST. Mit alkotott babóca?
Tényleg kismamik ti hogy tervezitek a szülést? Apás szülés lesz?
Valami fájdalomcsillapitót kértek vagy esetleg homeopatiás golyókat kezdtek el szedni?
Ha valaki homeopatiaban gondolkodik tudok listát küldeni róla.
Boriska! Jó ez a haj. Majd kérünk képet!
Én is tervezem hogy szülés előtt elmegyek fodrászhoz, de csak picit rövidebbre vágatom. Annyire hogy még feltudjam fogni gomival, mert nem jól ha szoptatásnál odalóg. Legalábbis engem idegesít. Meg tervezek kozmetikust is. Pici arcmasszirt és szempilla szemöldök festést.
Ági! Hogy vagytok? Éjszakák javulgatnak?
Képzeljétek úgynéz ki hogy megvan a fiunk neve: Péter (apja után) és Gergő. Legalábbis párom a hétvégén ezt mondta, mert ez a két név maradt és mondta, hogy legyen mindkettő. Remélem már nem akar változtatni.
Ilona! NST,CTG. kettő tappancsot tesznek a pocira és azzal nézik a baba szivhangját és a méhtevékenységet. Nekem Annával még plusztban kellett egy gombot megnyomnom, ha megmozdult.
Javitsatok ki ha nem jól irtam lányok.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


zel, itten vagyok én is,tök szar, hogy nem volt babanet... :cry:
igen, ha egyik cickót kiszivornyázza Lukács akkor a másikat jó ha leszívod teljesen, aztán következő szopizásnál fordítva:wink: nekem ez bevált az elején, aztán gyütt a láz...ment a tej :evil:
na majd rakok fotót ha a fodrász nem cseszi el...

gyöngyike, na Péter, Gergő? a Gergő nekünk is tetszik a párommal :lol:

csajok, tudtok internetes boltot ahol keresztelőruhát nézhetnék Lujzinak? Húsvétkor lesz a keresztelő :lol:
köszi!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi, engem érdekelne a homeopátiás lista. Terveim szerint nem kérek fájdalomcsillapítót (persze nem tudom mi vár rám..). És nálunk apás szülés lesz :lol:

Zel, milyen volt a CTG? én már kettőn voltam, és a kicsi lányunk olyankor mindig nagyon aktív: megpróbálja lerugdosni a tappancsokat a pocimról :lol:

nekem olyan védőnő jutott, aki eddig se volt kíváncsi ránk: összesen 3x találkoztunk, és már csak szülés után fogunk. Igazából nem sajnálom, mindent mástól kérdezek meg...

Kép
domo
 
 


Húú csajok, hogy repül az idő!! Már CTG-re jártok!!!
Nézzetek hülyének, de nekem annyira hiányzik a pocakom, és ezek a vége felé történő vizsgálatok, az uh-k... :oops:

Gyöngyi:
Éjszakáink mikor milyenek.... Amióta nem adom neki az Infacolt, azóta minimalizálódott a pocakfájás, de nagy haspók, így még mindig 2 és fél 3 óránként ébred enni... Tegnap előtt etetés közben elaludtam a fotelben, másfél órát ültünk ott... :?

zel:
Haegyik ciciből eszik, akkor azt kell kifejni, amiből evett, hogy minden cseppje kijöjjön. A másikat pedig következő etetésre hagyni. Nekem sosem volt ilyen szerencsém, hogy fél ciciből etessek... :cry:

Képek jöhetnek? (már mindegy, teszem is fel..)
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234261955.0642.jpg[/img]

[/img] Kép Pocakfájásnál ez a póz jött be:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234262027.3767.jpg[/img] Labdát nyeltem...:)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234265494.4268.jpg[/img] Eladtuk Annát egy muzulmánnak..:) [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bagolykám, én tegnap este írtam, de nem tudtam elküldeni, így feladtam. Pedig találtam az anyatejről mint komplett menüről egy cikket és azt is beírtam. Na majd rászánom magam és beírom újra.

Gyöngyike, van mellszívóm, és használni is fogom. Mi is apás születést tervezünk, és kérni fogok epidurális érzéstelenítést.

Borisom, én hetedikes koromban vágattam le a hajam, mert nagyon nehéz volt a copfom és kínai lettem tőle, mármint a szemem húzta. Most elől az államig ér, hátul meg rövid. Igazából hosszú,vörös, göndör hajat szeretnék, de ez soha nem fog megvalósulni. A göndörséghez sok, a vörösséghez szőke a hajam. Egyszer festettem be vörösre és rózsaszín lett. Egy ideig kalapban jártam. :roll:

KépKép
trinky
 
 


Mágnes, persze, hogy jöhetnek a képek. Nagyot nőtt a fiatalúr. Tényleg látszik, hogy nem éhezik :lol: :lol: Ha elalszol szopi közben ő is elalszik?És mozdulatlanul alszol? Én attól félek, hogyha elalszok szopi közben, akkor elgurul :oops: :oops: Hülye vagyok igaz?

Amúgy én is azt olvastam amit mondtál hogy azt kell kifejni amelyikből evett, mert az anyatej úgy van felépítve, hogy az elején van az előétel meg a leves a végén meg a desszert, ami a legtáplálóbb. Ezért ha csak az egyikből eszik, addig a következő etetésre a másikban ott lesz a desszert is. Viszont, ha szereti a pocakját mint Beni, akkor lehet, hogy dupla desszertet kap. :lol: :lol: Okos kölyök.

Kata?????? Reni???????

KépKép
trinky
 
 


gyöngyi, köszike a tájékoztatást.
Ha kajáról lenne szó, most csorogna a nyálam, így meg csak vágyakozom, hogy CTG, de jó! Tudom, tudom nekem is lesz majd, nehogy vigasztaljatok!

trinky, rózsaszín az most igen menő!

mágnes, ez a fiú gyönyörű, tisztára szerelmes lettem, ő is eladó? :wink: ! Ilyen szépet, nahát!
A kis csadoros hölgy is igen sikk! Nem lenne csoda ha másr most valami arab kivetné rá a hálóját!

most akkor, melyik cicit kell leszívni? Én már semmit sem értek!
bbilona
 
 


Homeopatias lista:
36.héttől:-ARNICA 9CH napi 1x5 golyó
-CAULOPHYLLUM 5CH napi 1x5 golyó

38.héttől ezekhez jön még:-CIMICIFUGA 5CH napi 1x5 golyó

Behozni:-vajúdásra:-CAULOPHYLLUM 5CH
-CIMICIFUGA 5CH
-sebgyógyulásra:
-ARNICA 9CH-amíg vérzés van ill.amíg a seb begyógyul
-STAPHYSAGRIA 15CH-2 hétig ill.a seb begyógyulásáig
(mindkét szerből napi 2x5 golyó)

-tejszaporításra:-URTICA URENS 5CH és/vagy
-RICINUS COMMUNIS 5CH
(mindkét szerből napi 2x5 golyó,amíg bőségesen beindul
a tej)
Amugy ezt egy szülésznőtől kértem le tegnap. Anno ott dolgozott ahol Anna született.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok! Ági nagyon szép Bencus baba. És tényleg jó kis husis.
Nekünk Anna is mindig este 8-9 körül kezdte általában a lábhuzogatást, orditást. Aztán csak ugy tudtuk elaltatni, hogy valamelyikünk a hasára tette és ott megnyugodott. Volt amikor egy idő után letudtuk tenni az ágyra és aludt tovább. Persze nem volt igy könnyű az alvás (pocakon), de legalább aludtunk picit.
Én volt hogy hajnalban arra ébredtem hogy még mindig rajtam alszik és nagyon fájt a derekam alig birtam megmozdulni.
Annátok is nagyon szép!
Domo! Már elkezdheted szedni a bogyókat. Én is ezeket szedtem igaz nem sokáig anno, mert idő előtt megszültünk. És más fájdalomcsillapítot tudtommal nem kaptam.
Most sem tervezem.
Ja és nálunk is apás szülés lesz.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilonám:
Eladó, de akkor legyél olyan szíves lányos Anyuka lenni! :wink:
Azt a cicit kell lefejni, amelyikből éppen evett. Mert teljesen nem biztos, hogy kiszívja az összes tejcsit, így,ha réfejsz, akkor a szervezeted úgy érzékeli, hogy kell még termelnie többet is, így gyarapodik a tejcsi. (tök jó, hogy elméletben tudom, gyakorlatban pedig képtelen vagyok gyarapítani...)

trinky:
hát én is megijedtem, amikor rájöttem, hogy elaludtam... Beni a kezemben volt, ülve szoptatok, és tényleg csoda, hogy álmomban is hogy tudtam fogni! Mert ugyanúgy tartottam....

ezeket én is szedtem most, igaz, vajúdás alatt nem volt energiám hozzá..:)
Fájdalomcsillapítót én sem kaptam egyik gyereknélsem, bár Bencénél a szülés előt beszéltem róla a szülésznőmmel, mivel féltem kicsit, de lebeszélt róla, és hálás is vagyok neki ezért :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jajj zelem hát persze, hogy úgy kell ahogy mágnes írta, már össze-vissza írok minden hülyeséget...bocsi!!!én is így csináltam, de nem figyeltem most....jajjjj..
na hazaértetek :?: mi volt :?:

mágnes, köszi, hogy figyeltél :lol: :lol: :lol: :lol:
és milyen édi ez a legény :lol: olyan szépvágású a szeme, melyikőtöké ilyen :?: Anna meg egy tündér :D

trin, én is kérnék a másodiknál helyből epidurált, nekem elviselhetetlen volt az injekció előtti 1 óra...
jajj képzeld a szülésznőm azt mondta, ha szülni fog már a portán beadatja.... :twisted: :twisted: jó mi :wink: :P 7

ilonkám édes drága... :wink: :wink: :wink: :!: :!: lesz ..lesz... neked is :lol: :lol:

domo, de jó, akkor minden szupi, mert aktivizálja magát Sali :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Naaaaa???? De jók voltatok ma!!!

Nem volt Nst. Ami ugyanaz, mint a CTG. Mivel két napunk hiányzik a betöltött 36. héthez. :shock: Ebben az a jó, hogy azért kellett most mennem, mert a dokim jövő héten nem lesz. Síel. Így két hét múlva kell mennem, amikor lesz. Szóval két nap számít, de két hét nem...
Sebaj. Legalább elintéztük a jövő heti uh-t, a pipim tök nega, méhszáj zárt, Lukács szépen befordulva a jó irányba...
Egyébként biztosan van még néhány baba, aki nst nélkül is simán meg tud születni és semmi baja... Lehet, hogy Lukács is ebbe a táborba fog tartozni.
Azt viszont megbeszéltük, hogy 21-ig tartjuk a 2in1 formációt! :lol:

Ilonám! Ez az a hossz, amit január végén vágattam.. De igen, ez már tök rövid. Buli.
Érzem, hogy neked is lesz ctg-nst... Kell, hogy leygen, mert olyan szép kismami leszel, hogy csak na!

Gyöngyi! Lukács alkot nst nélkül is! :lol: De abban az időben ő rendszeresen alszik, tehát valami jó kis édességgel majd fel kell ébresztenem, nehogy valami nővér nyomkodja meg a kis seggét egy kis mocorgásért..
Apás szülést tervezünk. Tudom, vannak csodák, de nem nagyon építünk ilyenre. Tehát valószínűleg csak egyszer élhetjük át ezt a csodát, apa is részt akar venni benne, mint eddig mindenben. Lehet, hogy nem tartotok majd normálisnak, de a rendes szülés lesz, szeretnék minél kevesebb beavatkozást kérni. Csak, ami feltétlen szükséges. A gerincemet meg nagyon féltem. Eddig úgy gondolom, hogy nem kérnék semmi gerincbe bökős fájdalom csillapítást. Ha meg császár, akkor lesz, ami lesz.
Én nem ismerem a homeopátiás dolgokat.. :oops:

Mágnes! Nagyon szép a kisgyerek! Tudnám kicsit megdajkálni! Annát is megölelgetném, olyan szép lány!
Elhiszem, hogy hiányzik a pocid. Tudom, hogy nekem is fog. Nyögök, jajgatok már, nehéz néha, de akkor is imádom a nagy pocakomat, a lakója meg a szerelmem... Az apjával együtt. Tiszta luxus! :lol:

Domo! Legalább nem zavar össze a védőnőd! :lol: Hogy állsz a vásárlással? Majd néhány szerzeményt szeretnénk ám látni!

Trinky! Róózsaszíín? Váááó! Éééés, ti hogy álltok?
Nekem is olyan volt a hajam, mint neked most, abból lett ez a tök rövidke... ( egyébként a hajam, ha hosszú, behullámosodik, eredetileg meg van a barnában egy kis vörös, amit nyáron a nap hoz elő..) De gondolom, te inkább olyan Nicole Kidman-es hajat bírnál! Vagy másik vöröset? Pirosat? Gránátalmát?

Kicsibém! Hát, na, engem is megtévesztettél a fejéssel, azért kérdeztem rá. De akkor jól gondoltam a sorrendeket.
Várom a hajadról a képet! Biztosan jól fog állni!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, hát néhány dolog megvan: kád, sterilizáló, mellszívó, légzésfigyelő.bébiőrző, kenguru, mérleg és néhány ruhadarab. Ennyi, és ennek is a nagy része a húgomtól. Hétvégén meglesz a kiságy, jövő héten pedig megvesszük a babakocsit. Kórházi csomag még mindig nincs. De még nem pánikolok :?
Nekem már a 33. héten is csináltak CTG-t, hogy lássam mi ez. Ma voltam vérvételen, de UH csak másfél hét múlva lesz.
Pocakkal ugyanígy vagyok: néha nyökdécselek, nehéz felkelni, fordulni, járásom pingvines, de imádom :lol:

Butus kérdés: szerintetek, ha kinyílik a méhszáj, azt észreveszem? vagy csak az orvos? csak azért kérdezem, mert a 32. héten nézte, és legközelebb 21-én (38. hetesen) fogja.

Mágnes, nagyon édes Bence, és Anna is :lol:
te sem kértél fájdalomcsillapítót? ugye ki lehet bírni?

Trinky, nektek már minden megvan? lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem készültetek 4Dre menni? és a képek hol vannak? ha voltak, akkor bocsi :oops:

Kép
domo
 
 


Domo! Akkor már nagyon ügyesek vagytok a készülődéssel.
A kórházi csomagom nekem is a levegőben van. A vasalódeszka vár, a pizsi, hálóing, türcsi, köntös kimosva, bugyik, zoknik kupacon. Vasalni kéne, de még nincs kedvem.. Nehogy Lukácsom azt higgye, hogy ha kész, akkor indulni kell! :lol:

Szerintem nem fogod észrevenni, ha kinyílik a méhszáj..

Pingvin.. :lol: Sosem értettem, a kismamák miért járnak majdnem terpeszben, mint a kis pingvinek.. Most már tudom.

Megint Lukácsot dajkáltam álmomban.. :lol: Olyan jó volt.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


mágnes, rástartolok a lányos anyuka projektre (eddig fiús anyukának képzeltem magamat :lol: ), ilyen jó ajánlatot nem lehet kihagyni! Hány hold földje is van a fiatalembernek? :D :D
Ezt a fejés dolgot most már teljesen értem, és tényleg logikus is. Úgy képzelem, hogy nem kis macera ez, pláne, ha mer van egy nagyobb tesó is, és nem csak magaddal kell foglalkoznod szopi után. Hm, hm.

zel, mi van 21-én a 37. hét talán, hogy addig kell várni a kibújással??
Ez a doki a szülészed? Igen jó fej, de matekból nem valami ász!

domo, veled olyan tervszerűen történnek aa dolgok, hogy tuti minden meglesz mire kell! :wink:

gyöngyike, köszi a homeos listát! Olyan vagyok mint a kiskakas, minden infót begyűjtök!
bbilona
 
 


Ilonám!
Nem a dokival beszéltük meg, hanem apa, Lukács és én a 21-ét. Tehát addig minimum egyben maradunk! Bár én azt mondtam, hogy majd csak márciusban megyek szülni. De majd meglátjuk, Lukács hogy' dönt. Szerintem van itt már sok tényező, amibe nincs beleszólásom. Igyekszem vigyázni magunkra, nem dolgozok már, csak amit feltétlen szükséges itthon megcsinálni, de azt is babakímélő programon. :lol:
Hű, én azt hittem csajos anya leszek, de tök jó érzés fiúsnak is lenni. Ha viszont tök őszintén belegondolok, én is azt hittem, hogy te is fiús leszel. Szépen programozd át magad, legyen egy gyönyörű kislányod. ha hasonlít majd rád, akkor tutti nagyon szép lesz! :oops:
De akkor Beni!!!! Kösd fel a pelust! Lukács is bejöhet a képbe kérőnek.. Van néhány aranyhold földje! :lol:

Telcsiztek a bababoltból! Holnap náluk lesz a bútor. Apa pénteken megy érte!!!!! Kicsit aggódtam, hogy mi lesz, ha nem ér ide, csak márciusban. De jöööööön! Juhhhhéééjj!!!!!!!! :lol:
De jó lesz a hétvége, összerakjuk!!!!
És ma be akartam rakni a mosógépbe a kis ágyneműket, hogy addigra megszáradjanak. Még mielőtt csörgött volna a telefon.
Bár lottószámokkal is lenne ilyen megérzésem..
Megyek, mosok!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


domo:
Nem kértem semmi fájdalomcsillapítót, és így utólag nagyon örülök neki :) Szerintem nekem azért volt mindkét gyereknél katarktikus élmény, amikor kicsusszant, mert éreztem minden egyes összrhúzódást,ahogy jött lefelé, így megküzdöttem érte :) Nem biztos ,hogyennek hiányában ennyire élesen megmaradt volna az emlékeimben, hogy milyen érzés, amikor közénk érkezett..
persze, hogy ki leht bírni :) Én már másnap mondtam, hogy jöhet a harmadik, pedig nekem alacsony a fájdalomküszöböm (legalábbis eddig azt hittem..) :)
méhszájat nem érzed,ha kinyílik...

Ilonám:
föld?? nos... hmmm.. Van 2 cserepes virágunk eddig, abban van némi föld, de rajta vagyunk az ügyön, további növényeket is beszerzünk :)

zel:
ez érdekes, én be sem töltöttem a 36-ot, és CTG-re küldtek... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jaj csajok, kismamik olyan jó olvasni a pocakos napjaizokat :lol:

zel, úgy elképzelem ahogy a lakásban tüsténkedsz meg készülődsz meg minden :lol: :lol: :lol: úhhh ezek a dajkálós álmok...nekem kettő volt összesen és én is olyan kábultan keltem belőlük...és a valóságban még csodásabb lesz amikor édesen elalszik Lukács a karjaidban :lol:

domo te laza kismami vagy :lol: szerinetm a szülésed is laza lesz :lol: :lol: :wink: de azért már pakolj be szerintem..
tök jó, szinte mindenetek megvan, de izgik lesznek ezek a hetek... :D

ilonkám akkor jöhetsz hozzánk csajos bulikra :lol:

jucmuc, reni, odry, sapé, kata :?: :?: :?: :?: :?:

pandiiiiiiiiiiiiiiiii :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes, nekem tisztára olyan érzésem van jelenleg, hogy elegendő nekünk egy babuka....Lujzi este nem aludt el, 2 óráig sírt, nagyon rossz volt, de két babóval vajon bírható -e ez????? nemtom, bírnánk-e..pedig néha olyan jó lenne ölelgetni a mi kis poronytunkat aki sokkal kisebb mint Lujzikánk...te hogy voltál ezzel :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Beeee.... itt az elveszett bárány :lol:

Teljesen lemaradtam :oops: :?

Domo,
A méhszáj nyílását nem veszed észre.

Boris,
Nagyon jó ez a haj...

Megpróbálok visszaolvasni...
Vendég
 


Zel,
Hűha... Holnap betöltöd a 36. hetet :shock: Érdekes ez a ctg, én se voltam kerek 36 hetes, amikor az elsőt megcsinálták... Milyen lesz a bútor? Nagyon lemaradtam :oops: A babakocsitok nagyon tetszik!

Boris,
Házzal, hogy álltok? Ott lemaradtam, hogy átköltöztetek :oops: Én most úgy érzem, hogy nem bírnék két gyerekkel, de nálunk ez most amúgy is nagyon-nagyon messze került. Talán majd egyszer... Borka királylány, mert már koronája is van, csodaszépséges :D

Mágnes,
Gyermekeid még mindig gyönyörűek :D

Gyöngyi,
Ezeket a bogyókat én is szedtem, és szuperek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon csinos kismama vagy!

Trinky,
Hűű, Te aztán szorgalmasan növeszted a pocakodat :D

Tücsök,
Nagyon helyes minipasi Csabi, okos nézése van!!

Reni,
???
Vendég
 


pandi, hellóka :!: :!: légyszíves ne tűnj el ilyen sok időre, már azt hittem nem is jössz!!
kis huncut!!! :wink: :wink: azért a ciklusodnak hajrááá :lol: :lol: de tesó nem????hihihi

Kép
Kép
piciboris
 
 


Panda, jó, hogy újra itt! Miért került nagyon messze a 2. baba? Ráadásul van egy 2. vonalzód, azt hittem belevágtatok...

Zel, majd rakjál fel fotót a kisbútorról, kíváncsi vagyok.
én is márciusban szeretnék szülni, az olyan szép hónap :lol: csak mi nagyon a határon vagyunk...

Gyöngyi, köszi a listát, neki is látok beszerezni őket.

Mágnes, jó, hogy ezt leírtad, még erősebb leszek, és ki fogom bírni :lol:

Kicsiboris, simán elbírnál két gyerekkel is, ettől ne félj.

Kép
domo
 
 


Boriska:
Nekem is voltak ilyen érzéseim, amikor nehéz volt Annával, hogy te jó ég, mire vállalkoztunk! :) Ráadásul folyton azon járt az agyam, hogy hogy fogunk majdalapvető napi teendőket megoldani (fürdetés, reggelizés, levegőzés, stb.) Elképelni sem tudtam, és még szülés előtt isezen aggódtam. Aztán minden alakul magától :)
Olyannyira, hogy Anna napirendjét nem is kellet átalakítanom, főzni tudok minden nap, és még felöltözni is van időm délelőtt :)
Szóval sokszor csak mi aggódjuk túl adolgot, a gyerekek hihetetlenül rugalmasak tudnak lenni :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Drágáim !

Igérem jövök,és Mindent bepótolok!!!!

Ma 1éves a lányom!!!!!! :lol: :lol:
m. reni
 
 


Pandus:
én is lemaradtam volna valamiről?? Baba? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni,
Drága Kislányodnak :D
Kép

Domo,
Sok minden összejött... A vonalzó azért van, mert 4 év után most először mensisek gyógyszeres segítség nélkül :D Ennek örülök :lol:

Mágnes,
Nem :lol: Nincs baba, tervben se.

Boris,
Igyekszem, csak most nagyon elkapott a költözési vágy is, tervezgetjük az új berendezést, Dóri meg pörög, alig alszik valamit.
Vendég
 


Pandácska! Pont ma akartam kérdezni, merre jársz, erre írtál... A mai napom erről szól???? Mindent kicsit előtte megérzek.. Ez jó. Koncertálok a lottóra, de az nem megy..
Tudod, miről jutsz sokszor eszembe? Van egy samponreklám... Valami gyémántfényes. A csajnak ilyen a haja, mint neked a képen. Na arról...
Gratulálok, hogy orvos nélkül nagylány lettél. Tök biztató, jó érzés lehet.
Nem raktál Dóriról képet.... Pedig úgy imádom nézegetni. Nagyon jó fényképeket csináltok róla.
Faktumbútoros Kék róka lesz Lukács szobájában a berendezés. De ha kész lesz, biztosan teszek majd képet nektek is!
Gyere gyakrabban, ha tudsz...

Domo! Tök közel vagyunk egymáshoz. 8 nappal vagyok lemaradva!
Buli!!!! Hát, lesz, ahogy lesz. Február, március? Kibújnak, ha itt az idő...

Kicsibém! Elmaradt a tüsténkedés. :lol: Húzott a hátam, ledőltem kicsit. Lett is belőle alvás.. Sebaj. Majd holnap mosok! :lol:

Mágnes! Nagyon ügyesek vagytok.

Pandácska! Kicsit megkésve, de nagyon sok boldog szülinapot kívánok Dórinak!

Reni! Még nagyon sok boldog szülinapot kívánok Niának!

Szeretnék majd némi ízelítőt látni az ünneplésekből!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel,
Megkerestem a neten, nagyon szép az a bútor, jó választás, tuti, hogy imádni fogjátok! A faktum bútorok gyönyörűek, kicsit megbántam, hogy nem onnan rendeltünk mi is... Reklám :lol: :lol:

Képek, kicsit nagyok bocsi :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


reni, drága!! isten éltesse Niát sokáig...100000000000000000000000évig és még azon is túl :!: :!: :!:
mikor lesz a zsúr? mit kapott Nia??

Pandi, jujjj látod nem jössz és nem tudtuk a szülinapot,
nagyon-nagyon sok boldogságos szülinapot kívánok Dórinak, légyszi adj egy puszit a nevemben neki
:lol: :lol:
és tényleg.....mitől ilyen gyönyörűűű a hajam? nekem olyan fénytelen........

zelem, egészségetekre a szundit!!!!majd holnap mosol, asszem én is..

Kép
Kép
piciboris
 
 


pandi, milyen helyes és szép pár vagytok az uradal :wink: nem semmi!!! és ez a szülinapi torta!!!! nagyon édes!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Pandi! Dóri továbbra is csodás kiscsaj!

Boldog szülinapot Dórinak és Niának!

Kismanómnak kibújt az első fogacskája. Azaz még az egyik csücsök alul van, de a lényeg már kilóg az íny alól. Sőt úgy tűnik, hogy a párja is hamarosan követni fogja.

Napok óta rosszalkodik nálam a babanet, próbálok mindent visszaolvasni.

tücsökbogár
 
 


Boris,
Köszönjük :wink: Puszit átadtam :D

Tücsök,
Gratulálok az első fogacskához, általában szeretnek kettesével jönni, számíthatsz még egyre :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?