Új privát üzeneted érkezett!

Szija Csip!

Azért én sajnálom :( baba ügyileg, gondolj arra, h nem véletlen ami történt, biztos beteg lett volna, jobb így... nekem ez nagyon sokat segített!

Egcsi, ennyire veszélyes Amerika? Vigyázzatok magatokra nagyon!!!!

Hoztam nektek egy ilyen hőgörbét, nem nagyon értek hozzá, nem tudok vele mit kezdeni... a lényege a dolognak, h az első 36,4-től döntöttem úgy, h csak csipogásig mérek, mert addig tudok sajna csak fenn maradni, az 5 perc nekem nem megy (hajnal 1/2 4kor kelek!!! és nem csak mérni...) így most úgy fest, beállt... hát nagyon remélem, hogy felmegy a hőm, de ebben a hónapban egyelőre még mindig lemondtam róla, mert megint égek kicsit belülről... majd iszok pár bögre cicka teát az elkövetkezendő napokban, hátha...

http://www.fertilityfriend.com/ttc/char ... 1278654916

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Esküvővel félhajasan???? Mért kell hozzá oroszlán??? Bocsi nem értem! :oops:

Egcsi!
Az USA-ban gyakori a gyerekrablás? Elég sok film is foglalkozik vele. hogy lehet megelőzni?
Én még akkor is féltem a fiamat, ha a másik ágyon szépen alszik. Tegnap este, halkan szuszogott, kivételesen tiszta az orra, de én kétszer is megnéztem vesz e levegőt.

Csip &Jeanner!
El kell siratni a babákat! :cry:
franci
 
 


Csip
Hát akkor majd legközelebb. :wink:

Jeanner
Nem tudom megnézni a görbédet, de ha két fázisú, akkor jó! :)

Nem tudom, hogy veszélyes-e Amerika, de biztos, hogy a 3OO millió ember között több a beteg elme mint mondjuk otthon a 1O millió között. :? Egyértelmű dolgokat olvastam megelőzésként, csoportosan járkáljanak, ne menjenek el idegennel, ha elvesznek kihez menjen oda segítségért, ilyenek..... Olvastam olyan esetet, ahol a gyereket a háza elől akarta elcsalni egy beteg állat, a szülők bent voltak, a kiscsaj meg kint a ház előtt játszott. :shock: A másik, a kislány biciklizett, megállt egy mikrobusz, betuszkolták, 3 napig keresték szegényt... 58 ezer gyereket rabolnak el évente idegenek. Mert ugye van olyan eset is, amikor az elvált szülők nem bírnak megegyezni és az egyik a másikától elviszi a gyereket.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Jézusúristen.... hát ezek tényleg sérültek... és hogy a gyerek mit él át, az meg senkit nem érdekel...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="franci"]
írta:
franciCsip &Jeanner!
El kell siratni a babákat! :cry:


Párom sírt helyettem is...

Esküvő: a szülőkkel vannak gondok, megsértődnek, beszólnak, segíteni akarnak, de bár ne akarnának stb stb... ők az oroszlánok, mi meg akárhányszor felmegyünk, fejünket a szájukba, mint a cirkuszban... (vicc akart lenni, na) a félhajasan azt jelenti, hogy egy csomó "apróság" még hiányzik...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na hát megjött a piroska hozzám :D nem édes???Ugy örülök neki :D Pedig nem szoktam de ennek most örültam, hogy megvárta a tegnap vizsgálatokat :D
Akkor jól számoltam Én, mikor volt pé akkor a ciklusom 38-39 napján(jó későn), de ezen nem csodálkozzom, mert az előző is így volt"így jött össze"...legalább eljutottam odáig, hogy tom mikot kell majd akciózni :D
Jaj de jó, úgy örülök neki, hogy végre 2 hónap ugyan az, és láttom a közöst benne :D
Bár nem bánnám, ha csökkene egy picit a ciklus hossz, de ezt is megszoktam már, rá tudok állni :wink:
csip-csip18
 
 


Csip, ha te örülsz, én is :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Neked is meg siratnod. El kell gyászolni a babát, elbúcsúzni tőle!

Most már értem! köszi!
Mi valamikor 2005-ban találtunk egy jó lakást, ezért gyorsan esküvő. Hétfőn szóltam az anyumnak hogy jövőhét szombaton esküvő. Ijedtében annyit mondott: Jó! 1 óra kellett állítólag míg magához tért.
A templomi 2 évvel később volt, senkinek se szóltunk előre.
franci
 
 


Csip!
52 napos a ciklusod??? Nem semmi! Bár néha az is elég! Babatervezésnél azért lehetne sűrűbben!
franci
 
 


Franci: igen...hát ez jutott, lehetne kevesebb is, de inkább több legyen és tutti és rendszeres :wink:
csip-csip18
 
 


Franci, én nem kesergek ilyen dolgok miatt...

Ki tudja, hányszor vetélek évente úgy, h nem is tudok róla? Lehet, h szívtelennek tűnök, de szerintem mindenkinek úgy kell ezt kezelnie, ahogy a legkönnyebb... én nem síratom, nem gyászolom, mert nincs mit... semmi nem volt, csak egy beágyazódott sejt, aki inkább felszívódott... lehetett volna belőle egy élet, de nem lett...

Páromat azzal vigasztaltam, hogy fent felejtett valamit a mennyben, vagy lehet elfelejtette lecsatolni a szárnyacskáit, így vissza kellett mennie, de nemsokára jön megint :) működött, párom is megnyugodott... valamelyikőnknek erősnek kell lennie, mert ha mindketten csak sírunk, az a legrosszabb, amit tehetünk...

Persze, akinek nagyon fáj ez a dolog, az SÍRJA KI!!!!! ez fontos!!! az ne tartsa benn, azt nem szabad... de nekem valahogy nem jöttek könnyek a szemembe... sajnálom... sírtam anno bőven eleget, talán ezért veszem ezeket a dolgokat ilyen könnyedén...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip!
Igazad van! Rendszeresen és peteéréssel!

Jeanner!
Nagyon erős vagy! Becsületre méltó!
franci
 
 


Franci, igyekszem előre nézni... ha a fájdalmamban tocsogok, sajnos csak önmagam rombolom... erre nagyon hamar rájöttem, úgyhogy igyekszem baromi optimista lenni!

A tervezett következő babánk már szép lesz és egészséges és ez nekem nagyon sok erőt ad ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati! Gratulálok a babóhoz :D

Csip! Nem is tudom, hogy mit mondjak. Ha úgy gondolod, hogy jobb ez így, akkor én is örülök (azért kicsit sajnálom, hogy nincs új babásunk) :D

Jeanner! Tényleg nagyon erős vagy, én nem éltem át egy baba elvesztését, nem hiszem, hogy ilyen erős tudnék lenni, mint te. Mindenesetre legközelebb biztos minden a legnagyobb rendben lesz :D

Franci! mi még nem beszélgettünk, üdv köztünk

mka
mka
 
 


Mka, jobb már a kedved? :)

De am lehet ez az egy év a ti évetek, szal hajrá hajrá :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Pont jókor kérdezed, hogy jobb-e a kedvem. Teljesen össze vagyok törve. Megkaptam a részletes eredményt. Összeségében nem voltam gyenge, viszont van egy tárgy, ami sokkal gyengébb lett,mint amire számítottam, és emiatt buktam meg. Egy szóbeli tárgy, úgy éreztem, hogy nagyon jól sikerült, minden kérdésre szuperül válaszoltam, nagyon boldogan jöttem ki a vizsgáról. Nem szokásom másokat hibáztatni, de most biztos vagyok benne, hogy azért kaptam rosszabb jegyet, mert nem vagyok francia. Valószínűleg olyan vizsgáztatót kaptam ki, aki nem szereti a külföldieket. Semmit nem látom, amit másképp kellett volna csinálnom a vizsga alatt, tényleg nagyon elégedett voltam magammal. Biztos voltam benne, hogy legalább 15-öst fogok kapni, ha nem jobbat, erre 11-est kaptam.

Teljesen magam alatt vagyok, mióta itt vagyok most először találkozok diszkriminációval, és nagyon rosszul viselem. 2 év kemény munkája volt ebben a vizsgában. Ha nem lenne itt a párom, akkor most fognám magam és hazaköltöznék. Mit keresek egy olyan országban, ahol nem vagyok egyenlő másokkal???

Komolyan modnom jobban viselném, ha azért buktam volna meg, mert nem voltam elég tudás birtokában. De így.... csak igazságtalanságból....... nagyon rosszul viselem.

hát ennyi. megyek nyalogatom a sebeimet

mka
mka
 
 


Mka, megértelek, én prog labból mentem át éppen mákból, mert két tanár van, és az egyik eléggé férfisoviniszta, és simán megbuktatott volna anélkül, h belenézett volna a munkámba... és ez Magyarország...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csipp, megjott? Egyebkent igazad van, jo az, ha most meg mensizel egyet a mutet utan. A gyerkoc pedig ugyis jonni fog, nem maradsz le semmirol!!! Orulok, hogy jol vagy!!!! Ez a legfontosabb!!!!:):)

Mka, megertelek. Es aterzem a helyzeted. En itt angliaban mar nem egyszer voltam diszkriminalva. Es en is csak a parom miatt vagyok itt. (Te majd latod meg rozsaszinben is a Vilagot;)) O nem akar hazamenni. En nem rajongok ezert ami itt van, egy rakas....semmit nem er ez az egesz. Azert is diszkriminalnak itt a nagy angliaban mert nem vagy angol meg azert is mert nem vagy szines boru. Ha indiai lennek arany eletem lenne, de igy...

Jeanner, Teged is megertelek. Nem voltam meg ilyen helyzetben de azt hiszem en sem sirnek. Szomoru lennek de ennyi. Valahogy annyi pofont kaptam mar az elettol es olyan kemenyeket, hogy egy ilyen esetet fel tudnek dolgozni es optimistan latnam a jovot. En eleg furcsan vagyok osszerakva tudom, bocsi lanyok de ez van. :?

Gabi, nagy drukk Neked. Alig varom a reggelt, hogy mi lesz! Mit irsz! Irjal am!!!!

Nekem pe-m volt es azt mondta uram, babazni akar. En meg nem alltam ellen igy radolgoztunk az ugyre. 2x voltunk egyutt a 3 napban, remelem siker lesz. Sztem meg ma is bujas lesz.:):)-elvagyunk! :D :lol:
Vendég
 


Bogarka: Ez édes volt ez a szöveg avégén :D :lol: :D
csip-csip18
 
 


Csipp, csak vidaaaaman!! :D :D :lol:
Vendég
 


AZ biztos :lol: :lol: :lol: :lol: Ráadásul péntek van :D jupéééééé
Holnap meg megyünk a telekre már reggel és sütögetünk-grillezzünk közben fürcsizzünk a medencébenjaj de jó lesz- :lol:
csip-csip18
 
 


Telek...sutogetes...grillezes... ez am az elet babocsai neni!!!! :lol: :lol: :lol: Akkor jo szorakozast igy elore is!! Egyel igyal helyettem is!!!:):) A furdest meg had` ne is emlitsem. Meg lehet gyulladni olyan meleg van itt! Gondolom otthon is! Kiongyulladok mindjart!
Vendég
 


Köszi meglesz :D Ti mit fogtok csinálni????????????
csip-csip18
 
 


Mka
Hát ez elég szemétség... :evil: Én nem éreztem itt, hogy hátrányban lennék, de ugye én legalább beszélek angolul, még ha akcentussal is, nem úgy, mint sok mexikói, aki meg sem tanul. :roll: Volt egy betegünk, na az utált, azt mondta nem érti mit mondok, küldjek valakit, aki angolul beszél... :roll: Pedig valószínű beszélek angolul, ha gond nélkül elvagyok a fősulin, na mindegy... Mindenhol vannak seggfejek. :?

Csip
Írom az esszét, takarítok, mert kedden este érkezik anyós, medencézünk a kölkökkel...ilyenek. Főznöm is kellene.... :roll: Lehet elmegyünk kínaiért. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Holnap reggel tesztelek! Ma tudtam venni, úgy hogy holnap reggel megcsinálom. Kicsit félek a csalódástól, de remélem végre már nem kell.
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!!! Tök jó péntek van. :))))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, drukkolok, izgulok, ragacs, ragacs es gyere meselj mit mutat a papirdarab. Vagy muanyag.:)
Ha meg nem pozi, az sem baaaaj!! Boldogsag legyen Apaval, ez a lenyeg! :wink: :D
Most Te is kuldjel pozi energiakat es ragacsokat mert mi is babaprojekten voltunk a napokban!:)

Csipp, mi holnap bogracsozunk+keszulodok, csomagolok mert vasarnap repulok haza 17 napra. Apa marad, csak en megyek!! Alig vaaarom!!:):) Jo lesz, jo lesz!!!:):)

Egcsi, En nemtom, hogy itt miert es mire fel ez a nagy nacionalizmus. En is beszelek angolul, fogorvostol kezdve bankot, nogyogyit mindent elintezek egyedul megis probalnak mindenhol arrebb lokni. Es nem csak engem. Ez itt..altalanos. Viszont nem erdekel csak akkor faj amikor eleve rosszabb napom van. :wink:
Vendég
 


sziasztok!

szerencsére mától egy hétig szabadságon vagyok! jupííííí!
jövő héten megyünk a balcsira egy pár napra (családi nyaraló). egyébként jól vagyunk, a cicijeimen kívül nem is tudom, h kismami vagyok.

csip: ma hazafelé az autóban jutottál eszembe, h írtad, h 8mm a méhnyálkahártyád. én úgy tudom, h beágyazódáshoz legalább 10mmes kell, h legyen, így gondoltam is, h ezt leírom neked, de már amikor gyorsan olvastalak délután, láttam, h örülsz a mensinek! én is örülök akkor.
figyu! szerintem nem normálisak az ötvenakárhány napos ciklusok. mégha van bennük pé akkor sem. erre a dokid nem mondott semmit?


gabi: NAGYON DRUKKKK!!!!! küldöm reggelre a babragacsokat!!!!!

jenner: én is csodállak az erőd miatt. nekem a vetélésem spontán volt, tehát semmi tortúrán nem is kellett átmennem, mint műtét, dokik, sajnáló emberek. csak a férjem és az én titkom volt, de rengeteget sírtam. pedig csak egy csíkocskát láttam belőle, mert az uh-on is csak egy pötty volt. még petezsák sem. mióta ő itt van, azóta nem sírdogálok, ha eszembe jut, de mégsem tudom ugyanúgy nevezni, mint azt, aki elment. mákocska volt, és nem tudom így hívni ezt a dobogó szivecskémet, mivel ez nem ő. pedig tényleg csak egy sejtecske volt még.
milyen jó, h nem vagyunk egyformák! most ezért tudtam egy regényt írni. :lol: :lol: :lol: :lol:

gabi: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ X100000000

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Gabi
Reggel gyorsan írj, mert addig nem megyek akkkor aludni, amíg nem tudom mi van. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Gabi
Drukkolok!!!!!!!
Vendég
 


Én megsirattam és jelképesen eltemettem az elvesztett babácskáimat... Eltemettem a készült UH-s és pocakos képeket... :?
Egy pszichológus ismerőssel beszélgettem, és ő is azt javasolta, hogy először az embernek magában kell tisztáznia, lezárnia a dolgokat... és akkor érdemes az új próbálkozásba belevágni, mikor az ember lelke helyrejön.

Én most itt tartok :wink:
Vendég
 


Hello lányok!
Fél 3-kor teszteltem pozitívat. :)))))))))
Nagyon nagyon köszönöm a drukkokat.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kép

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Otthon még nem mondom el, csak ha már van szívhang két hét múlva. (remélem minden rendben lesz.)
Mindenkinek nagyon drukkolok a +++++ teszthez. Úgy látszik bevált az ovu teszt. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gabi drága, hatalmas gratu!!!! Nagyon örülök a zebrás tesztednek! :D
Szép erős második csíkocska. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszönöm lányok. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi!! Jupppiiiii! De orulok!!!! Halk de nagy gratulacio Nektek!!!:):):) Es akkor most hogyan is vagy?? Mikorra nem vartad, akarom kerdezni, hanyadik hetben vagy? Csak mert ez annyira eros csik.....:):) :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziaszok!Eddig csak olvasgatalak benneteket,gondoltam en is csatlakozom.
Elsösorban gratula Gabinak,nagyon szoritottam neked,hogy pozi legyen a teszt! Kicsit hasonlo cipöben jarunk,mi is aprilis ota probalkozunk,es nagyon remelem,hogy ebben a honapban nekünk is sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!Magamrol röviden, 29 eves vagyok , 5 eve vagyunk hazasok a parommal es nemreg ota erezzük ugy,hogy elerkezett az idö a babazashoz :D !
Vendég
 


Picur, Szia!!
Mi is e honapban alltunk neki kemenyen pedig eloszor nem akartunk. Aztan... :wink: Drukk Nektek!! Volt mar pe-d vagy meg elotte allsz? Gabi juliusban lett csikos, mi pedig juliusban foganunk!!! :D :D Hajraa!!
Vendég
 


Hat elvileg mi is csak oktober körül akartuk elkezdeni,egyeb okok miatt,de nem birtuk tovabb :D Nekem eleg hosszuak voltak a ciklusaim (kb.60)nap,ezert is ugy döntöttünk,hogy inkabb kezdjük hamarabb,hatha v.mi gond lesz,ez volt apr.ban Elkezdtem hömerözni,lass csodat azota 30 naposak a ciklusaim,ha minden igaz jövö het kedd szardan lesz pe-m.Ugyhogy most nagyon remelem ez a honap a mienk(is) lesz :D
Vendég
 


Picur akkor egyszerre fogunk zebrasodni, nekem most volt pe-m tegnap!! :D :D :D Drukk, drukk!! Ne unatkozzatok am estenkent, reggelenkent, erezzetek jol egymast!!!:):) Szurkolok!!:):)
Vendég
 


Jaj,de jo is lenne!En is szurkolok ezerrel Nektek!Eddig ketnaponta akcioztunk,holnaptol meg minden nap,hogy biztosra menjünk!!!Te is hömerözöl vagy honnan tudod,hogy mikor volt pe-d?
Vendég
 


En LH teszteltem+a huvelyfojasbol-elnezest de tenyleg ebbol, na! :wink: Amikor mar elkezdett erosodni a 2.csik beindultunk. 2 naponta kekszeljetek mert ha minden nap, az nem jo, nem termelodik sok kis katona es nincs koztuk sok eletkepes. Szoval hatekonyabb a 2 naponta! :wink: Homerozni nem szoktam. Eddig egyszer homeroztem, megpedig mult honapban de csak azert, hogy lassam van e valoban pe-m. Van! :D :D Jol meg is ugrott a hom. Most pe-kor mertem 3 napig 35,2-35,6 kozott ugralt, ma pedig 36,6!! Ejjjha, mondom, ez pete igencsak kiszabadult, nem maradt bent! Lehet ketto is kijott ekkor hougrassal!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Na meg a vegen ikrek lesznek he-he! Egy kalap alatt le lenne tudva!Mi majd mindenkeppen 2 gyerköcöt szeretnenk,egy lany egy fiu :D vagy ket lannyal is kiegyeznek!Ugy latszik csak mi logunk a neten ilyen jo idöben?A te parod is dolgonni van talan?Londonban is 40 °C van?
Vendég
 


Kekszelesre visszaterve mult honapban ketnaponta csinaltuk,nem jött össze ,ezert most a pe napjai körül csinaljuk naponta,lehet megis szerencsenk lesz...
Vendég
 


Itt is 40 fok van, igen. Meg is van kergulve mindenki!!hihihi nem szokta az okor a szantast!!!:) No, majd most megszokjak!!:)
Nekem uram itthon van! 7vegen mindig szabad. En logok itt a neten, vagyis fozok meg takaritok is csak tudod, hogy van ez.... kell egy kis pihi is kozben!!! :lol: :lol: :lol:
Akkor durkk Nektek jovohetre!!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol:
Te hol lesz otthon? Vagyis TI!!!!
Vendég
 


gabi!!!!! látod, látod!!!!!!!! amikor már majdnem feladtad!!!!!!! még halkan, de gratulálok, bár ez már igencsak szép egészséges csík!

mikorra nem vártad? egyébként üdv a klubban!!!! (a babás klubban)

hajrá többiek ti is!!!!

picur! üdv itt köztünk, és remélem neked is hamar összejön!!!

bogár: látod, a sors itt is az ikreket akarja nektek! ha már tőlünk elvándorolt az egyik, akkor légyszi fogadjátok be őt!
képzeljétek! négy napja nincs hányingerem. rájöttem, hogy nuku édes(kivéve fagyi), és akkor minden jó lesz!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szia Kati!Biztos nagyon jo lehet ez az erzes,hogy egy pici elet lapul benned!Hat remelem most nekünk is sikerül,olyan pozitiv erzesem van!Bar ez alt.ban addig tart amig közeleg a mensi napja,elötte par nappal mar mindig mondogatom az uramnak,hogy olyan erzesem van ,hogy nem jött össze most sem.Bogarka mi nemeto.ban elünk,itt ismerkedtünk meg 6 eve.Masfel eve Rosenheimban elünk elötte költöztünk eleg sokat.Amugy en Pecs környeki voltam.Az en Dragam ma is reggeltöl estig dolgozik,pedig de jo lenne most a strandon hevereszni,na majd holnap!Most nekem is porszivozni kene,csak hat nem sok hangulatom van nekiallni.Meg majd vacsit is kell csinalnom,de majd csak kesöbb,valami salatara gondoltam.
Vendég
 


Picur, na majd most!!! Ebben a honapban ossze fog jonni, ez egy termekeny honap, jo a hold allas! :lol: :wink: :wink:
Nemetorszagban jo elni? Szereted? Bar 6 ev utan... gondolom igen, kulonben mar otthon lennel. :) Es babaval is konnyebb az elet, mint otthon? Itt angliaban eleg gaz, ha van egy gyerkoc es apa nem keres nagyon jol. Itt 9 honap a gyes,gyed osszesen amit akkor kezdenek folyositani amikor mar nem jarsz be dolgozni.:(:( Aztan meg ujra melo, a gyerekre var a bolcsi ami nagyon draga. pffff, az en fizum a bolcsire menne el. Ezert nem erdemes dolgozni jarni, viszont apa meg nem keres annyit, hogy egy nagyobb lakast+minket eltartson, ugyhogy nemtom mi lesz, de nem baj, majd lesz valahogy. Csak ezert nem tantorodok meg. Masok is elnek valahogyan. :wink:
Vendég
 


Laptetooooo!!!!! Yesss!! Ez mar a sokadik ebben a honapban, remelem a baba is jon Vele egyutt!! :D :D :D

Kati, igen, ernek az ikrek!!:) Bar oszinten, en egyet szeretnek. Ha a Tied vandorolt at ide akkor az mas!!!!:):) Ha lany lesz, Kati lesz!:) :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?