Új privát üzeneted érkezett!

Ana?????

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, talán igaza van a férjednek. De remélhetőleg a tesó már spontán érkezik, és nem kell érte ennyit küzdeni.
Akkor mostantól várom a férjemnél ezt a fajta fejlődést. :wink:
bbilona
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1218462060.191.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Lányok,
rémálom. :cry: Anyukám pénteken meghalt. :cry: :cry: :cry:
Holnap délelőtt 10-kor meg punkcióm lesz.
Nem tudom, hogy fogom végigcsinálni, de tudom, hogy Anyucim is azt szeretné, ha végig csinálnám a lombikot.
Borzasztóan érzem magam, rettenetes ez az egész. :cry: :cry: :cry: :cry:
Jövök, ha lesz erőm.
katata
 
 


Kata:
Részvétem Anyukád miatt! Nem tudok mi mást mondani.....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sajnos nincs baba és nem kezdhetek a mostani ciklusban, mert maradt két nagy cisztám. Kaptam Orgametrilt, amit 3 hétig kell szednem és miután megjött, akkor kell visszamennem. Szóval most pihi. Majd jövök, ha alakul valami.

katata: Őszinte részvétem az anyukád miatt. Próbáld úgy felfogni, hogy anyukád is ezt akarná, hátha úgy könnyebb.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Zel: elnéztem a napot, ma kellett volna megjönni a mensesnek, de még semmi. Azért vettem egy tesztet, ami negatív lett, meg sem lepődtem , de most nem tudom, mi van.... :?
Annak nagyon örülök, hogy neked ennyi viszontagság után összejött, visszaolvastam az eddigi történetet, hát, könyvet lehetne írni a fordulatokról.. És most végre HAPPY AND!
Képzeld ettől még nekem is jókedvem lett.

Katata: őszinte részvétem így ismeretlenül, kitartás!
ana30
 
 


Kata, veled vagyok lélekben. Rengeteget gondoltam rátok. Őszintén sajnálom, hogy ez történt. Ölellek és puszillak.

A holnapi lombikhoz meg nagyon-nagyon drukkolok.
trinky
 
 


Kata,
Írtam privit.

Mágnes,
Egyszerűen gyönyörű!!
Vendég
 


Kata!
Nagyon sajnálom!

Ölellek!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kata! Holnapra és az elkövetkező időszakra sok erőt kívánok. Szorítok nagyon.

Vicky!
Remélem, legalább a ciszták minél előbb elmúlnak, hogy folytathassátok! Sajnálom, hogy nem sikerült, de ne add fel! nyugi, pihi!

Ana! Hááát, tényleg voltak történések. Most, hogy visszanézek kiráz tőle a hideg. Örülök, és köszönöm, hogy jó kedvet csináltam!
Az utro visszatartja egy darabig a mensit. Nem kell kontrollra menned? Ha abbahagyod meg fog jönni a mensid. ( Nekem utro mellett is meg szokott.) Sajnálom, hogy nega lett . Szorítok, hogy neked is könnyebb legyen, mint nekünk volt.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


mágnes: Elfelejtettem...GYÖNYÖRŰ EZ A LÁNY!!! Koszorúslány lesz/volt?

zel: Köszi, már nyugodt vagyok, csak sajnálom a pihit. Mindegy, majd szeptemberben.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kata!
Őszinte részvétem! Sok erőt és kitartást kívánok az elkövetkezendő időszakhoz. Nagyon szorítok neked holnapra!

Kép
sapé
 
 


Mágnes!
Gyönyörűek vagytok! Milyen alkalomból készültek a fotók?

Kép
sapé
 
 


katata, részvétem.
Biztosan nagyon jó volt édesanyádnak, hogy utolsó napjaiban vele tudtál lenni.
A mai naphoz minden jót kívánok!

mágnes, biztosan a te lányod? Nagyon sokat nőtt és változott a kis hercegnő, igazán fess a kis ruhában.

vicky, a fene enné meg! Hamar felszívódnak, aztán indulhat az akció!

ana, kitartás!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon szorítok érted!

Mágnes! Caca valami gyönyörű! Koszorúslány volt? Olyan édesek ilyen rucikban..

Vicky! Szeptember már csak egy köpés ide. Aug. majdnem közepe van! Addig próbáld még élvezni kicsit a nyarat.

Jövő héten elmegyünk nyaralni! Várom már, mint a tyűűű. Lemegyünk a nyaralóba. Június 14-e előtt voltam ott utoljára. Apa azt mondta, befizetünk egy étterembe menüre, így majd csak vacsit kell csinálni és pihenünk, csak mi hárman, meg persze a kutyák..

Vééremet vették. Szerencsém volt, mert csak hárman vártunk a laborban. De az éhgyomor nekem a kínzás.. Be is fordultam utána rögtön a boltba és vettem pizza szeleteket. Jó egészséges mi? De majd éhenhaltam. Fincsi volt!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, de jóóóó, nyaralni szuper. Milyen jó is egy ilyen kis nyaraló valahol. Retteghetnek a halak, igaz?
Mit néznek a vérből ilyenkor?
Most nézem csak a vonalzódat, kb. egyidősek vagytok a sógorasszonnyal. Így jobban tudom majd követni, hogy ő hol tart, mert nemigen beszél róla. Naná neki simán ment minden.
bbilona
 
 


Ilonám!
Én is rámeredtem a vonalzómra! 9 hét, hihetetlen, pedig, mintha tegnap pipiltem voltam a tesztre.... ( persze, hgy nem beszél, neki tök természetes. gondolom fele annyit sem parázik, mint mi.)
Nézik a véremből a hepatitiszt, toxoplazmát, teljes vérképet, cukorral, vassal, meg egy csomó izé is fel volt még írva, ja meg pipit is hagytam nekik. A házidokim olyan, hogy ha már vérvétel, akkor fullextrás vizsgálatot kér.
Retteghetnek a halak. Csak az a gond, hogy a tavalyi helyzettel ellentétben most nincs a stégünk körül annyi, a szomszéd azt mondta páromnak pár hete, hogy most nem lehet ott fogni semmit.... Sebaj, nem az a lényeg, hanem, hogy csak mi legyünk együtt! Drágám nagyon el van fáradva.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


köszönjük lányok, igen, szombaton első koszorúslány volt, nagyon élvezte a lagzit, igaz fél 10-kor takarodót fújtunk neki.

Ilonám:
Ne is mondd, folyton azt nézem, hogy mekkora cula már a lánykám, és hogy ez a nagylány nemrég még a pocakomban elfért..

Kata:
Én Apu halála napjától számítva pontosan 9 hónappal később vagyok kiírva. Anyu a mai napig azt mondja, ahol a Jóisten bezár egy kaput, ott kinyit egy másikat.. Anyukád biztosan intézkedni fog fentről..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


zel, akkor majd nem halvacsora lesz, a pár héttel ezelőtt örömötökben fogott nyulak és madarak is megteszik. Ugye milyen klassz, hogy sok év után is olyan jó kettesben, együtt lenni! :D

Ugye mágnes, akkor nem csak nekem tűnt fel. És látod már a tesó is milyen nagy. Tudjátok esetleg, hogy Tiborc lesz vagy Kleopátra?
Ez a kapunyitogatós nagyon szép gondolat.
bbilona
 
 


Hát igen, Ilona, 6-án töltöttük be a 14. évünket... Ha csak kettővel kevesebbszer ölel meg egy nap, máris hiányzik. Kettesben? Már picike hármasban megyünk!!!! Bár idióta kutyáink lesznek az utánfutó, de az csak a hab a tortán. Talán majd nyaralás közben sikerül egy kis észt tolnom Pannám gyagyás fejecskéjébe. Igaz, hogy innét nézve ez még reménytelen vállalkozásnak tűnik. De próba, cseresznye!
Ja, Panna, kertészeti, kulimelós-gödörásó és fogtechnikai alapképzettsége mellé legújabban mosónőként is funkcionál. Csak annyi a gond, hogy a teregetéssel nincs kibékülve. Vagyis konkrétan, ha valami hosszabban lelóg a szárítókötélről, le is szedi, akár teljes száradás előtt. Így van, hogy újra kell mosnom egy-két darabot, mert ha már leszedi, akkor az udvaron körbe is húzza.


Mágnes! Gondolom minden elfogultság nélkül ki lehet jelenteni, hogy ő volt a legszebb koszorúslány!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonám:
Ha minden jól megy, holnap megtudjuk, hogy kit is rejt a pocakom. :) Nagyon jó lenne, mert nem is vásárolunk addig, pedig már nagyon vennék neki valamit..:)

Zel:
Bizonybizony nekem ő volt a legszebb :)

Lányok behülyítettetek a Quinny babakocsival.... Keresem neten használtan, de ég mindig skért látom.. Pedig erre még testvérfellépőt is rakhatnék.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok csajok!
hát, ma délben teljesen elszállt a reményem, színes váladék jött. Betettem egy tisztasági betétet, de még nem lett több, azóta semmi. Gyorsan kértem csütörtökre szabit, most meg vakarom a fejem, hogy mit csináljak... Igazi a mensi vagy nem? várok holnap reggelig, de most nem tudom, hogy használjam-e az Utrot...
Biztos ezért nem akartam felnőtt lenni. Csak a gondok, meg a gondok...A faluban mindenki csak kérdőn rámnéz, én meg széttárom a kezem. Azért jólesik, hogy érdeklődnek..
Telefonáltam a páromnak az új helyzetről, és ő olyan megértő volt... Azt mondta, sebaj anyám, akkor megint nekifutunk, mi más választásunk van nekünk, szerencsétleneknek!Na, ennyire futotta, de amennyire romantikus és finom alkat, ezt már bóknak vehetem.
Persze mondtam neki, hogy beszéljen a maga nevében, méghogy szerencsétlen! :? :D bírom benne, hogy nem akar a vállamon sírni, így ez a lehetőség egyedül az enyém :D
Bocsi, ha hosszú voltam!most már sokkal jobb.Ti tartjátok bennem a lelket.
ana30
 
 


Lányok,
köszönöm szépen, kedvesek vagytok.

Megvolt a punkció, minden rendben van, 7 petesejtet szívott le a doki és azt modnta minden ok, a nyálkahártyám is tökéletes. Holnap fél 10 felé kell telefonálnom, hogy mi újság a babákkal. Ellátott még mindenféle gyógyszerrel a doki és bízik a sikerben. Legalább ő.
Altatásból mikor felébredtem sírógörcs tört rám, elég szar volt, de nem tudtam visszafogni. :cry: Nagyon rendes volt a doki is és a nővérkék is. Fáj egy kicsit a pocim, de nem vészes, lelkileg vagyok nagyon rosszul. Remélem elég erős leszek és túlvészelem valahogy ezt a szörnyű időszakot.

Puszi Nektek és köszönöm együttérzéseteket!

(Bocsi mindenkitől, de nem tudok most másoknak reagálni,de majd fogok később ígérem)
katata
 
 


Kata! A 7 petesejt tökéletes eredmény! Nagyon örülök. A sírás miatt ne légy zavarban. Látnak ők ilyet épp eleget. Az elmúlt időszak után csoda lett volna, ha nem dolgozik még a tudatalattid is altatásban. Sírd ki magad, talán könnyebb lesz a kis lelkednek. Erőd meg van sok. Tudom. Próbálj kicsit előre nézni, anyukád meg úgyis vigyáz rátok!

Ana! Nekem azt mondta a pécsi dokim, hogy amíg rendesen meg nem jön a vérzés, addig kell utroznom. Így csúszott is pár napot a pecsételéssel. Ma még használd az utrot szerintem, holnap meg úgyis kiderül. Ha rendesen megjön, akkor biztosan abbahagyhatod. :cry:
Áááááá falu, érdeklődés. Nincs az emberekben tapintat! Majd jönnek a jobbnál jobb tanácsok is! Az viszont jó, hogy a párod lazára tudta venni. Meg az is, hogy már a következőre készül!


Egy kis étvágycsináló: az előbb ettem egy zsömit kenőmájassal, paradicsommal. Hopp, nyitom a hűtőt, joghurt.. ( ma vettem egy nagyobb adagot, mert a boltban úúúúúgy megkívántam, és kb 2-3 éve nem ettem) na a málnásból egy joghurt is beugrott, majd drágám nekiállt barackozni, mert nagyon szép csupaszbarack volt a boltunkban, hozott pár szemet. Hát nem bírtam ki, egyet ettem abból is. Szerintetek????? Mi lesz ennek a vége?! ( még jól vagyunk)

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kata, őszintán sajnálom anyukádat. Sajnos sejtettem miért tűntél el...
A 7 kis sejthez gratulálok :lol: nagyon megérdemlitek a babát, iszonyatosan szorítok nektek+++++++++++++++++++++++

Vicky, nekem is visszamaradt ciszta a 3. inszem után, de ez a gyógyszer kiűzte. Hamar eljön a szeptember.

Zel, olyan jó, hogy te is írtad, még hihetetlen. azt hittem, velem van a baj...
Persze mindig beszélünk róla, reggel kap a páromtól Sali is puszit, este is, beszélünk hozzá, és már itt van köztünk, de én még nem tudom felfogni :?


Trinky, hogy vagy? nem kezdődtek rosszullétek?

Ilona, te azért mész most a 21. napi UH-ra ? vagy ez is tolódik, amíg párod rendben nem lesz?

Mágnes, gyönyörű Anna :lol:
mi volt a vizsgálaton? fiú vagy lány???

Kép
domo
 
 


katata, nagyon örülök a szép eredményednek.
Szerintem az már maga a csoda, hogy nem sírsz folyamatosan. Az altatás állítólag fura dolgokat hoz ki az emberből.

ana, én szeretem a kilóméteres történeteket. Írj csak nyugodtan.
Erős vagy, a párod meg klassz hidd el, mondhatná hogy francba az egésszel, de ő továbblép.

zel, jó kis ajándék volt ez a Panna kutya. Ha egy kicsit unatkoznál, hát kitalál valamit.
Jó, jó akkor nem kettesben lesztek, hanem hármasban, ez asszem nyelvbotlás volt.

mágnes, akkor kíváncsian várom jelentkezésedet!
bbilona
 
 


Kata,
Ez nagyon szép eredmény, drukkolok a sikeres randihoz!!
Vendég
 


Sziasztok
KATA
Csak most olvastam, ez szörnyű, tényleg nem is lehet erre mit mondani. Őszintén sajnálom. :cry: :cry: :cry:
Mágnesről már hallottam, mivel én az 1. inszemre készülünk topicban lakom hivatalosan, régen oda is írt, és majdnem hajszálra ugyanezt akartam mondani mint ő, sajnos ez tényleg így van ahol az egyik kapu bezáródik ott kinyílik egy másik, ezt én is tapasztalatból tudom.
Remélem édesanyád odafent elintézi, hogy a bánatodat egy vagy két lurkó enyhítse, és ez a lombikod sikeres legyen. Az eredmények nagyon bíztatóak. Kimondhatatlanul drukkolok neked, sok erőt és boldogságot kívánok neked a további életedben.

dita75
 
 


Sziasztok!

Kata!
Hú, ez nagyon jó eredmény! 7 sejtecske, ennek aztán most sikerülnie kell! Na tudtál telefonálni? Mizújs?

Zel!
Azt szokták mondani, hogy amit egy kismami megkíván ( ha még egy falaról is van szó) el kell fogyasztania. Hát én úgy gondolom te így tettél. Ha jól esik, az a babónak is jó!

Mágnes!
Na milyen nemű a pocaklakó? Minden rendben? Nem tudom nekem olyan érzésem van, hogy fiad lesz, nem tudom, hogy miért érzem így!
JA! És ugye milyen csodás dolog, ha az ember lánya koszorúslány? Én is büszke voltam Ágotára, de egyébként minden koszorúslány aranyos, édes volt.

Ilona!
Most akkor nálatok 1 hónap pihi?

Tegnap meglátogattunk a gyerköccel a barátnőmet, aki a klinikán fekszik. Már a 31. hétet fogja pénteken tölteni. Hála a drága jó Istennek jól van, nincs probléma, de a szülésig nem engedik haza. Képzeljétek, Ágota oda van a barátnőmért, csak az ő kezét akarta fogni végig, amig nála voltunk. Szerintem izgatja a pocakban lakó baba. Hazafelé azt kérdezgette, hogy anya, neked mikor lesz baba a pocidban? És erről a témáról nagyon nehezen akart letérni, de egy fagyi megoldotta a dolgot! :lol:

Kép
sapé
 
 


Lányok,
olyan aranyosak vagytok, nagyon jó, hogy vagytok nekem.
5 kis embrike növöget, holnap kell megint 10 után telefonálnom és akkor meg fogom tudni, hogy mikor lesz a transzfer, ha minden jól megy pénteken és 3 embrikét kapok. Dokim szeretné, ha így lenne, mert így 10 %-kal nagyobb az esély. Én meg mondtam, hogy ok,férjem először nem akarta, most meg azt mondja rám bízza, meg a dokira, de nem akar 3 babát. De hát ilyen múlttal nem is lesz szerintem, meg a doki szerint sem.
Még mindig nem tudok rendesen visszaolvasni, de nagyon fáradt vagyok,kimerült, csak meg akartam írni nektek, hogy mi újság.
Puszi, Jó éjt!
katata
 
 


Sziasztok!
egész nap oda voltunk, kissé csalódott és mérges vagyok.
A genetikai uh-t a doki 2 perc alatt lezavarta. A BPD -n kívül más értéket nem mért, amikor rákérdeztem, hogy megnézhetnénk-e a nemét,kikapcsolta a gépet, és közölte, hogy majd a 21. héten.
Ezután az asszisztensnőjének lediktálta, hogy az alacsony AFP érték miatt genetikai konzultáció javasolt.
Az AFP -m 0.8 lett, éppen annyi, mint Annával. Ezt mondtam is neki, azt mondta, egyik könyvben ennyi a határérték, másikban annyi.
Aztán a végén odavetette, mikor látta, hogy értetlenül állok,hogy amúgy az uh alapján a gyereken nem látszik semmi
Nem is az AFP miatt vagyok csalódott, tudom, hogy téves lehet, de ha látta, hogy alacsony az érték, akkor miért intézett el 2 perc alatt? Nem kellett volna alaposabban megnéznie? Egy szimpla uh-t lelkiismeretesebben, alaposabban végeznek el, ott megmérnek minden adatot..
Holnap megyek a dokimhoz, megbeszélni vele, hogy mi legyen.
Az Istenhegyin már jártam, ott minden rendben volt,ha kell elmegyek még egyszer, de amniot nem fogok engedni!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katata, kívánom, hogy a 3 beültetett embrióból 1 tapadjon meg mindenképp ahogy kell! Nem kell, hogy visszaolvass nekünk elég ha hírt adsz magadról!

mágnes, na az ilyen orvos minek megy orvosnak, a munkáját sem 100%-san végzi és mint ember sem állja meg a helyét ott ahol van. Azért az megnyugtató, hogy Annának is ez az értéke volt. Nem lesz ott semmi baj meglásd!

sapé, igen most csúszunk egy hónapot, apa ma adja le a már remélhetőleg egészséges anyagot.

tücsökbogár, merre vagy?
bbilona
 
 


puszi csajok, meggyüttünk a nyaralásból, jó fárasztó volt :wink: majd rakok képeket.

kata, nem is hittem el, hogy ez történt anyukáddal.
elszomorított, de most ahogy visszaolvaslak, te nagyon erős vagy és most annyira szorítok a babá (k)ért neked :!: :!: írj mit mondtak, pénteken lesz a baülti?
és még valami, most csak magaddal törődj, az most a legfontosabb. puszika


reni nagyon édi Nia :lol: :lol: és látszik, hogy olyan kis kedves egyénisége van :lol:

mágnes ez a lááány, gyönyörű a habos-babosban :lol:ez az AFP-s dolog felháborít, miért nem nézte meg rendesen???????érthetetlen mert nagyon fontos lenne és egyáltalán nem mindegy, hogy kell-e menned amnióra vagy nem.....na talán ma többet tudunk.

juci nagyon jó utat :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Kata! Nagggyon jó! Tökéletes! Hú, de örülök! Érzem, minden rendben lesz! Gyönyörű blasztocskák lesznek péntekre!

Ilonám! Nagyon várom én is az eredményt! De már tutti eltűntek a csúnya bacik, és gondolj bele, kb két hét múlva kezdhetitek is!!!!!

Mágnes! Hát ez nagyon gáz. Ilyen doki minek ül be egy rendelőbe?! Ja, a pénzért, na de azért talán meg kéne dolgozni is!!! Pont tegnap hallottam, hogy az AFP olyan elavult dolog, hogy több országban már nem is csinálják,mert egy csomószor téves eredményt ad, és csak a kismamik idegeit vágják vele gallyra!

Kicsibé! A nyaralás fáradalmait majd kipihened itthon... Ha Lujza hagyja! Csajszi bírta mi?

Sapé! Nagon aranyos lehetett Ágota, gondolom barátnőd is élvezte! Ezek szerint ő is akar már kistesót?

Tegnap elkészült a laborom. Minden negatív a pipiben, és "csak" egy enyhe vérszegénység derült ki. a többi eredmény a ref. tartományon szépen belül van. A védőnő megdícsérte. Azt mondta, ezt még nem kell gyógyszerezni vassal, csak egyek húúúúúúst (fúj) meg sok zöldséget, gyümit, ami vasas... Beszélgettünk még olyan természetes alapú izékről is de nem tudom, melyik lenne jobb. Van a Forever-nek egy direkt b12+folsavas tablija, meg a Flavon-nak a gyümölcszseléje. Majd megkérdezem a házidokim is... Vagy a gyógyszerészem?!
Tegnap többen megjegyezték, hogy látszik a pocim.. Kapásból ráfogtam, hogy biztos csak a hájam, meg a zabálásaim eredménye. De azt mondták, ez nem hájpoci, hanem babáspoci! Nem lenne az még korai?? Igaz eléggé vékonyka vagyok, elég egy meggymag, hogy úgy tűnjön, de akkor is!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, szerintem a sógornőmnél is látszik a pocakkezdemény. Ő is ilyen modellalkat. Szóval sztem simán lehet. De ha lefotóznád :lol: mi elbíráljuk szívesen. :D
Az értékek jók, ez csuda jó hír, csak így tovább.

Jaj, áhh 2 hét, dehogy, majd a 21 napon mehetek újra, az meg még hu de messze van, és akkor mondják meg, hogy az én 3. napim rendben van-e. Tudod, hormon, hepatitis, HIV meg ilyenek :wink:

Na kicsiboris ezt akkor most nem értem, hát nem pihenni megy az ember nyaraláskor? vagy csak apácska pihent? Anyácska meg kipurcant? Költözés?
bbilona
 
 


Katám, szuper, hogy 3 babát tesznek vissza. Érzem, hogy most sikerülni fog nektek. Mikor lesz a beültetés???? Nagyon-nagyon drukkolok.

Mágnes, az a baj, hogy az ember olyan kiszolgáltatott az orvosokkal szemben, pedig nem kellene, hogy megtiszteltetésnek érezzük, ha 5 perccel tovább foglalkozunk velünk. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy semmi baj nincs a kismanóval. Remélem ma megnyugtat az orvosod. Amúgy szerintem is fiú.

Zel, szerintem már látszódhat a pocakod. Az enyém már két hete olyan mintha egyfolytában fel lenne puffadva. Ráadásul tök kemény. Behúzni nem tudom - meg persze nem is akarom. Pedig előtte egyáltalán nem volt pocakom, mondhatnám majdnem lapos volt.

Domo, nálam nincsenek igazi rosszul létek. Néha szédelgek, meg a szaglásom egy vadászkutyáéval vetekszik, és nem bírok még gondolni sem egyes kajákra. Amúgy jól vagyok testileg. Nem görcsöl a hasam, a cicim váltakozó mértékben fájogat, és Pamela Anderson mérete van. :oops:

Lelkileg viszont nem vagyok a csúcson, nagyon nehezen bírom ezt a várakozást. Kiporcióztam a szurikat, már csak 7 van az szívkukucskáig. Elég feszült vagyok, persze mindenki mondja, hogy ne legyek az, mert azzal csak magammal cseszek ki. Erre meg még idegesebb leszek. Éjszaka is arra ébredtem, hogy görcsbe rándult a gyomrom, és alig tudtam megnyugodni. Persze igyekszem arra gondolni, hogy nem lesz semmi baj, de van amit még nem tudok irányítani. Na nem szenvedek nektek tovább.

Ilonkám, most már tutira bacimentesek lesztek. Akkor szeptemberben kezdtek?

Domo, te még mindig aktív életet élsz? :) Csak azért kérdezem, mert én is elég aktív vagyok, bár most két hétig szabin voltam. Lementünk a Balcsira, meg most anyukámnál vagyunk, viszont egy csomó ember ijesztget, hogy ne menjek sehová, ne hajoljak egyáltalán, ne csináljak semmit. Kicsit elegem van ebből, mert mindig rám hozzák a frászt. Mágnes, ilyenkor veled nyugtatom magam, hogy te sem terülhetsz el egész nap, mert ott van Anna, és ti is jól vagytok.
trinky
 
 


trinky, aha szeptemberben.

Fhú ilyenkor biztosan mindenki baromi okos, még a pasik is, meg az is akinek nincs is gyereke, és ha elég tapintatlan jönnek a rémtörténetek.
Gondolj arra, hogy akinek spontán sikerül ugyanúgy éli az életét tovább, emel, hajolgat, dolgozik, nyaral, utazik, akkor neked miért ne lehetne! :wink: Csak lazán, hiszen most élvezkedned kellene, de 1 hét múlva már biztosan megnyugszol, és gyönyörködhetünk a kis trinkyben. Ugye?
bbilona
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Hát ez azért durva! Nem a kismamákért vannak ott? Vagy esetleg várt valamit a zsebecskébe? Pár hete az egyik tv csatornán pont ez volt a téma, hogy mennyire nem nyugtatják meg a kismamákat, sőt a sok felesleges vizsgálattal még idegesítik őket. Talán Czeizel doktor mondta, hogy át kellene gondolni milyen vizsgálatokat is lenne érdemes, és értelmes elvégezni. A barátnőmre is a frászt hozták az AFP-vel, az értéke alapján, hogy dwon szindrómás a gyerek. 4D-s ultrahangon pedig mindent rendben találtak. Ja! A védőnő is tett rá egy jó adag lapáttal, ahelyett, hogy megnyugtatta volna.
Sikerült a dokiddal beszélni? Nyugi, szerintem minden okés lesz!


Kata!
Na milyen híreid vannak?

Ilona!
Sikerült leadni? Eredmény mikor lesz?

Boris!
Hát újra itt? Hogy-hogy fárasztó volt? Hát te nem pihenél egy kicsit sem? Várjuk a képeket!

Zel!
De jó, hogy minden rendben! Miért nem eszel céklát? Abban is rengeteg vas van! De tényleg az Aloe-s cuccok nagyon jók, ha nem megy másként kezd el szedni!
Igen,várja a tesót, oda van a gyerekekért. A tesó témát egyre sűrűbben hozza fel. Tudod, az ovi nagy hatással is van/volt rá, mert a csoportjukban 3-4 baba év elején született. A gyerekek milyenek, bent beszámolnak arról, hogy kisbaba érkezett haza. Ő meg azt várja, hogy mikor költözik az én pocakomba is baba. A barátnőmnek pedig felejthetetlen perceket szerez, mivel ő most várja első babáját. Ja és nagyon szereti Ágotát, ahogyan ő is a barátnőmet. Szóval szimpatikusak egymásnak!

Trinky!
Nyugi, nem lesz semmi gond! De az, hogy eszed magad az nem jó a picurinak, mert mindent megéreznek. Az anyuka lelki-testi állapota kihat a babára is!

Kép
sapé
 
 


Trinky! Egész megnyugtattál. :lol: Szóval, ha fekszem, akkor is van egy kis púpocskám a köldököm alatt.
A szagokról ne is beszéljünk.... Meg a sajtról. Eddig imádtam.
Tegnap a védőnéni kérdezte, hogy vagyok amúgy. Mondtam, hogy tök bizonytalanul, mert egy csomószor az jár a fejemben, hogy biztos rendben van-e minden, meg nő-e, stb, stb. Aztán mondtam neki, hogy annyi nyugtat meg, hogy ha valami gond lenne, azt a test biztosan jelezné. Jót nevetett, azt mondta, persze, hogy jelezné.
Hiába mondom, hogy nyugi, mert én is síkideg voltam uh előtt. Ráadásul semmi nem köti le a figyelmet sem. Most jól megvígasztaltalak mi?
Én is kapom az észt. Feküdjek, sétáljak, ne hajoljak, ne emeljek, csináljak mindent, csak lazán, lassan, ne csináljak semmit. Most ott tartok, hogy nem dolgozok, itthon vagyok, főzök, mosok, stb, de nem teregetek, nem cipelek felmosóvödröt, nem porszívózok. Ja és port sem törölgetek. Mert rohadtul nincs hozzá épp kedvem. Pedig nagyon kéne.

Ilonám! Nem vagyok én modellalkat, csak vékony. Deeee már 52 kilót nyomunk! Van még egy utolsó nacim, az utolsó rövidgatyám gombja nem éri el a lyukat, de az nem számít, meg van egy-két szoknyám. De apa megígérte, hogy a jövő héten veszünk valami kis csinit, mert esküvőre is megyünk, meg különben is.
Még kicsit gondolkodom ezen a fotózáson. Meg amúgy is Apa is kell hozzá!

Sapé! Köszi a céklát! Eszembe nem jutott volna, pedig nagyon szeretem! Remélem még mindig szeretem.... A párom unokahúga is babát vár, a másodikat , félidőnél tart. Gergő az első már ovis, mint Ágota és büszkén mondja, hogy nekik kisbabájuk lesz.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, tényleg, nem lehet a felmosóvödröt sem, és a porszívót :roll:
Belegondolni is rossz, gondolom akkor a fűnyírás sem a megengedett listán van? Lesz nemulass!hajjaj, már látom, hogy csukott szemmel közlekedek a lakásban és az utcán értekezünk a vendégeinkkel, hajjajjaj.
A lombik miatt kell ennyire vigyázni, mert mi már annyira vigyázunk magunkra, hogy tuti ne legyen semmi baj?

sapé, anyag jelentem leadva, 3-4 nap múlva (munkanap) érdeklődhetünk.
Veletek valami újság? Költözés, lakáseladás, vásárlás?
bbilona
 
 


Igen, Ilonám, mi már ennyire vigyázunk magunkra. Vagyis én konkrétan nem szeretném egy sz@ros felmosóvödörrel a babánkat kockáztatni. Ennyi küzdés után azt hiszem, teljesen érhető, ha jobban figyelünk. A másik meg az, hogy a család sem enged egy csomó mindent csinálni. Ők is végigszenvedték az elmúlt éveket!
Ennek örömére ma rendbevágtam a konyhámat.. Már csak felnyalni kéne, meg virágot akartam szedni, de olyan meleg van, hogy nincs kedvem kimenni!
Fűnyírás.. A barátnőm épp tegnap mesélte, hogy 30 hetesen lenyírta az udvarukban a füvet, bement, ivott egy fél pohár sört és tök jól érezte magát. Én biztosan nem állnék neki... A sört sem szeretem. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Mágnes,
jajj én az ilyentől nagyon ki tudok borulni. Hogy lehet egy ovos ennyire érzéketlen? Mit mondott a másik dokid? Szerintem tuti minden rendben!!!

Zel,
örülök, hogy ilyen szupi eredményeid vannak, pocakfotót én is nézegetnék?

Ilonka,
mikor lesz férjed eredménye?

Trinky,
gondolom, hogy nehéz, de próbálj nem nagyon stresszelni!!

Boriska,
várjuk a nyaralásos fotókat!!

5 kis embrikém még mindig talpon van, 3-5 sejtesek, belőlük 2 db kiváló minősítést kapott (1-4-ig skálán 4-est), és a többi pedig 3-as. A doki azt mondta, hogy ugye 3 lesz beültetve, és a másik kettőt csak akkor fagyasztják, ha nagyon jó állapotban lesznek, mert kettő embriónál egyébként nem fagyasztanak.
Holnap fél 12-kor lesz a beültetés és utána 1-1,5 óra pihi és utána jöhetek haza.

Anyukám nagyon hiányzik, sokszor eszembejut, hogy úgy felhívnám, vagy beugranék hozzá. Ilyenkor telejsen kikészülök.
katata
 
 


Sziasztok!
Nos megjártam a dokimat, azt mondta, nem tud mit tenni, ha a kollégája a papírra ráírta a konzultációs javaslatot, akkor neki el kell küldenie, mert megütheti a bokáját. Azt mondta, ne aggódjak, semmi gond nem lesz, be kell jelentkeznem a Sote I-re, de még csak az sem biztos, hogy uh-t csinálnak.. Akkor mi is ez? pofavizit??? Próbálkoztam, hogy nem lehetne-e egy Istenhegyis uh-val kiváltnom, de azt mondta, hogy nekik ide KELL küldeni mindenkit, aki konzultációra javasolt.
Félre ne értsetek, nem azzal van gondom, hogy plusz vizsgálatokra kell járnom, bármit megteszek, hogy minden rendben legyen, de nem látom értelmét egy olyan konzultációnak, ahol max. uh-t végeznek. Ezt máshol is megtehetnék..
A vizeletben a leukociták 4 keresztesek lettek, ami gőzöm nincs,hogy mi,de a dokim szerint durva, és a genetikai után járjunk utána.. Tény, hogy folyton fertőzéssel küszködök, remélem legalább ezzel nem lesz gond...
Egyébként a méhszáj zárt, kicsit kúp formájú, de állítólag az előző szülés miatt van, nem kell aggódni.

Kata:
hidd el, hogy Anyukád fentről irányítani fogja a dolgokat, és születni fog egy (kettő, vagy 3) kislányod!
Nagyon drukkolok neked!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata!
Ez nagyszerű hír! Holnap nagyon szorítok neked!

Mágnes!
Na látod, éppen ezt feszegették a TV-ben is. Mi a búbánatos dologért kell egy kismamának több helyre is elmenni, noha egy helyen ugyanazt, sőt többet meg tudnak nézni. De a vizelet eredményed tényleg durva 4+, valami erősen gyulladásban van nálad. Nem fáztál fel az utobbi időben (nyáron is lehet ám, főleg ha kismami valaki)? A vizeletedet jól nézték meg? Vért vettek mostanában tőled?

ILona!
Hát akkor ebből csak jövő héten lesz eredmény, de a lényeg, hogy jó legyen. Drukkolok nektek!
A lakást még hírdetjük, de a gyerköcnek is el kell kezdenie az ovit, így Okt. 1-el anyuékhoz költözünk ideiglenesen. Úgy néz ki, hogy nekem is lesz munkám, de még nem akarom elkiabálni! Ide is okt. 1-áel kéne beállni. Mi házat nézegetünk, de addig amíg nem adtuk el a lakást nem szeretnénk venni, mert ugye az eladási pénz is kéne. Egyébként is már aug. 25-én mehetünk szülőire az új oviba, kezdődik az élet!

Zel!
Céklável hogy állsz? Sikerült enni?

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Kata! jajjjjj, de jó hírek! Pihenj sokat! Egy pár napig mindenképp!!! Kéééérlek! Tudod, amíg megkapaszkodnak a kincseid!
Természetes, hogy hiányzik anyukád. Még fog is, mindig, talán majd kicsit enyhül... Nyugodtan ülj le és mesélj neki bármit, mintha ott lenne, biztosan hallja.

Mágnes! Hát ez egyre durvább. Talán egy kismaminak kevesebb idegeskedésre lenne szüksége?! Bírom ezt az egyik a másiknak lököd megoldást! Csúcs. A 4keresztedre nem tudok it mondani, csak, hogy gyógyulj meg minél gyorsabban!

Sapé! Ihi, ettem céklát. Anyósom cukros, és diétával tudja még rendezni. Ezért nagyon sok zöldséget meg salit eszik. Tegnap este pont áthívtak minket is vacsizni, mert jött az öccse a csládjával. Csinált céklát is. mmmmm. Simán nyersen lereszeli, meg reszel hozzá almát is, majd egy pár csepp citromlével meglocsolja. Imádom. Azt hiszem más nem kell bele. Ja, és egy csomó szarvassültet is ettem a céklához, ami csoda, mert napok óta nem megy le a hús!

Ana! Remélem, jól vagy!!!!

Ééééés ma a semittevés biztos mezejére lépek. Mosnom kell, de majd Apa kitereget.. Tegnap amit kellett már rendberaktam. Holnap már csak csomagolok aztááááán nyaralunk!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy írok, de sürgősen szükségem lenne CHORAGON INJEKCIÓRA. Két naponta kellene kapnom, de mindenhol hiánycikk. :evil:
Vasárnap elfogy az uccsó, s keddtől nincsen. :roll:
Megvenném......
Kérlek írj privit, ha tudsz segíteni. Köszi.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sapé, na csáá, ismét itten :lol: akkor nektek is mozgalmas lesz az ősz :lol: :lol: te hogy vagy?

kata, hát elhiszem, hogy nagyon rossz, hogy anyudat nem tudod felhívni, nem tudsz beszélni vele...., de talán kicsit eltereli a figyelmed, hogy ma a pocakodban lesznek a gyönyörűségeid, azt kívánom most sikerüljön minden jól, nagyon szorítok ezerrel gondolok rád és a picúrokra!!!!

zelem annyira aranyosan írsz a kismamaságodról, szerintem kéne egy naplót vezetned mert picikéd is biztosan nagy örömmel olvasná amikor már nagyobb lesz :lol: :lol: :lol: :lol: és nagyon jó nyaralást kívánok nektek no és persze a mostaninál enyhébb időt :lol: :lol: cupp cupp a pocidra is :lol:

mágnes ezt az uh mizériát már nem is értem, annyira szörnyű, hogy ebben az országban minden a formalitásokon meg papírokon alapul, ha elég egy uh, minek küldözgetnek ide-oda....

ilonkám, szurkolok a szupi eredményetekért :lol: :lol:

trin én átérzem az aggódásodat, mint már írtam sokszor én tiszta ideg voltam a szülőszobáig, de utólag persze kiderült, nem kellett volna, szóval csak azt kívánom, hogy próbálj befeléfigyelni és élvezni a babát odabennt a pocidban és ne törődj senkivel/semmivel ...még velem sem :wink: :lol: :lol:

mi lehet tizuval??

gyöngyike jól vagy?

domo hogy vagy?

Kép
kicsiboris
 
 


zsu, találtam pár címet itt nézd meg, ők eladnának ilyet:

http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=116

http://www.noivonal.hu/viewtopic.php?t=316

Kép
kicsiboris
 
 


Kép Kép

Kép
kicsiboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?