Új privát üzeneted érkezett!

KATA
Nagyon aranyos vagy, hogy bíztatsz. :wink:
Én alapjáraton küzdő típus vagyok, egy szabályos őrült, úgyhogy csak a pénz hiánya szabhat határokat.
Nem fogom feladni abban biztos lehetsz, és nem kenődtem annyira el, mert tudom, hogy sinen vagyunk. Amig csak szórakoztak velem a dokik 2 éven át, nagyon sokat sírtam, most csak könnybelábadt a szemem picit, és rögtön csináltam egy új vonalzót, hogy mindenki és én is lássam, sebaj mindjárt itt a második inszem! :wink:

Remélem édesanyád jobban van!

dita75
 
 


Kép
katata
 
 


Sziasztok!

Trinky! Ollllllyan szép a teszted! Mikor is lesz az uh??? Nekem is voltak mensi-jellegű görcseim, én is baromira be voltam tőle parázva! Ne aggódj.

Kata! 8 tüsző? tökkkéletes! Nem kell több. Ezek szépen tudnak fejlődni. Neked sem lesz semmi bajod! Köszi a táblát! Már töbször eszembe jutott, de nem akartalak vele zaklatni!

Most csak ennyire futi időmből!

ja, voltam ma a védőnőnél! Vaaan kiskönyvünk!
Most indulok a dokimhoz megint, hogy a beutalókat aláírja. Jól kitekerték ezt a dolgot! ide-oda futni??? Vazzzze.

Dita! Ne csüggedj, hajrá! Szorítunk ezerrel. Te is csak pozitívan. Várj nyugodtan a teszttel, amíg érzed. Ha sietsz, sokkal rosszabb.

Ana????

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

 
 

Bocsi, kicsit szórakozott vagyok ma.

Szóval! Trinky, látom, holnap uh..

Dita! Te meg ne csüggedj, a következőbe is tessék tök pozitívan belevágni.

És Vicky! Te várj nyugodtan a teszttel addig, amíg jónak érzed....

És most tééélllleg menek.

Domo???

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


ZEL
Aranyos vagy, ezzel a kavarodással is! :wink:
Pont akkor kezdtelek el olvasgatni benneteket amikor érted kellett izgulni, és így ismeretlenül is nagyon szorítottam neked.
A kis pici csomagoddal nagyon boldogok lesztek majd. :wink:
Nagyon szép kismamiságot kívánok neked!

dita75
 
 


Köszönjük a dicséreteket :D

Zel,
Gratula a kiskönyvhöz :lol:

Kata,
Ez nagyon szép eredmény :wink: Anyukád?

Tegnap óta van két fogunk. Dórit nagyon megviseli, borzalmasak az éjszakáink, nagyon sajnálom szegénykémet. Elkezdtük a gyümiket is megkóstolni, szépen haladunk :D
Vendég
 


zel!

Én is gratulálok :lol:

Katata!

Nem semmi eredmény :lol: hogy érezed magad itthon? :lol:

Pandus!
Dóri már nagy csaj,örülök a fogacskáknak :lol:

Jucmuc!
Nagyon szép Davide :lol: Kép Kép Kép Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Köszönjük a jó kívánságokat! Akkor ez a babavárás nem olyan, mint Annával volt? Talán lehet fiú :wink:
Szegény Annácska, mihamarabbi gyógyulást!

Kata!
Ma volt nálam a Zoli dokim és beszélgettünk és meg említettem neki, hogy talán majd rám hivatkozva keresed. Ha nem az sem baj.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Én még nagyon újnak számítok,de szívesen csatlakoznék hozzátok :D 2 éve szeretnénk babát,de nálam van a próbléma,nincs rendesen peteérésem,jelenleg metformint szedek,mert pcos-m is van :(
Minnél többet szeretnék tudni az inszeminációról, mielőtt belefognánk!(vizsgálatok, gyógyszerár, stb) Köszönöm előre is.
sydney
 
 


Sziasztok Lányok,

megjöttem az ultrahangról. Állítólag most vagyok 5 hetes.
A petezsák 1,03X0,46 cm.
A magzat még nem látható. Az orvos azt mondja elégedett, csak egy picit lapos a petezsák. Kérdés: hallottatok már ilyet, hogy lapos a petezsák? Normális az, hogy még nem látható a magzat?

Két hét múlva kell visszamennem, addig nem tudom, hogy fogom kibírni. Őrület.
trinky
 
 


Sziasztok!

Reni! Micsoda hurkás térdecske! Hammmmmm!

Végre elfogyott az utrom. Hja, szerintem most pár napig azon fogok izgulni, nehogy gond legyen, hogy abbbahagytam... Jóóóóóvannnna.

Kata! ma is uh, vérvétel? Mikorra várható a punkció? Édesanyád?
Nagyon szorítok! Tök jó érzésem van veled kapcsolatban!

Gyöngyi! Úúúgy sajnálom a piciket, amikor betegek. Mielőbbi gyógyulást kívánok Annának!

Pandácska! Hűha, két fog? Aaaaaz igen. Gondolom, jól megküzdött vele Dóri. Meg ti is. De olyan édesek, amikor a kis pici fogacskák csak úgy világítanak a szájukban mosolygás közben.

Vicky! naaaa, hogy döntöttél? Vársz még, vagy már meg is csináltad?

Dita! hamarosan kezdhetitek a második inszemet. Egy hét meg egy kicsi. Az pikk-pakk elmegy.

Ana? Merre jársz? Tudhatunk valamit??? Gondolmo, hamarosan neked is esedékes lesz a teszt.

Trinky! Nagyon várom az uh eredményed! Jaj, tök izgi!

Ilonám! Párod most megint gyógyszerel? Meddig? Mikor lesz ellenőrzés? Ezerrel drukkolok nektek!

Sydney! Szia! itt nyugodtan kérdezz. segítünk. Vizsgálatok. Egy átjárhatóságit biztosan fognak csinálni, az kell az inszemhez. Meg ahogy emlékszem hormonokat néznek, 3-21 napit, rákszűrés, az is tutti. A gyógyszerárak talán nem változtak nagyon. Az utolsó inszemem azt hiszem minden szurival kijött kb 50 eft-ból. Ennyi biztosan kell majd hozzá. Nem tudom, a pcos mennyire befolyásolja a stimulálhatóságot, de nekem ez az összeg minimális adagokkal jött össze. Kb. " Régen" volt.


No. Tennnnnnap voltam a védőnőnél. Háááát először kicsit furcsa volt, aztán aranyos lett. Nem olyan szép színes-babás a kiskönyvem. Újat kapott a vnéni, és ez sima fehér... Majd bekötöm, mint az iskolai füzeteket! 9-kor mentem, 10-től pedig jött egy gyerekorvos, tanácsadás volt. Ezer anyuka a váróban, a mérleg meg kint. Amikor kiléptem a rendelőből, szinte örömsikongatásokat hallottam. Persze mindenki ismer a boltból legalább. Meg ugye mondtam már, hogy falurú gyüttem, így mindenki mindent tud. na szóval amikor végre végeztem a vnővel, a váróban kellett puszizkodnom, millió gratut fogadni, babázni a kis szerelmeimmel. Kicsit sírdogáltunk örömünkben. Kaptam egy csomó színes újságot, meg ilyen-olyan füzeteket is, átnézegettem este, hát sok hasznosat nem találtam. De a szándék a fontos.

Most kicsit eldugulok. Valamit kéne itthon is tenni-venni..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Trinky!
Nyugi! Nekem is "csak" petezsák volt látható. Sejteni lehetett, hol lesz a szikhólyag és azt hiszem, pár nappal talán idősebbek is voltunk az első uh-n. Hol tartasz? ET+ hány nap? Mi Et+21. napon mentünk!
Kitartás a köv két héthez. Túúúúúúúúúdom, milyen hosszú.

Most megint miért késik az alsó vonalzóm??????? Pedig úgy szeretem, olyan kis ari...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Jaj, bocsi..


Trinky! Gratulálok a petezsákocskához! Nem lapos az, hanem most nő! Na.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ő az, a kis drágám. Remélem ott csücsül valahol abban a picit lapos zsákban. :D

Kép
trinky
 
 


Zel, ET+20 nap.

Nagyon-nagyon félek :(
trinky
 
 


Sziasztok!

Trinky!
Ne aggódj, szerintem minden rendben lesz! A lényeg,hogy a szikhólyag látható legyen, és fejlődjön! Ja, és időben vagy!

Kata!
A koromat javísd már 33-ra, sajna öregebb lettem, a +infóhoz, pedig nyugodtan beírhatod, hogy pihi.
Egyébként a cytológia eredményemmel kinlódom, megint 3 hónap múlva kell mennem kontrollra, vagyis szeptemberben. A foltom még ugyan úgy és ugyan ott van mint volt, ameddig ezeket nem tisztázzuk az dokim azt javasolta várjunk a tesóval. Így leghamarabb jövőre kezdhetjük el ismét.
Édesanyád hogy van?

Odry!
Dávidnak boldog szülinapot kívánunk, így utólag is!

Zel!
Gratula a kiskönyvedhez!Hogy szalad az idő, már itt jársz!

Sydney!
Üdv. itt. Hová jársz? Ezt csak azért kérdezem, mert ahány intézmény annyi féle protokol szerint dolgoznak. Hsg-d volt már? Milyen vizsgálatokat csináltak neked eddig? Gyere és kérdezz bátran!

Panda!
Gratula a fogacskákhoz! Sajna lesz még pár álmatlan éjszakátok e miatt. Az biztos, hogy az ember szíve megsajdul amikor a gyermeke e miatt sír!

Kép
sapé
 
 


Sapé!
Most tényleg rohan az idő. 26-án megyünk ismét uh-ra. Nagyon várom, és alig két és fél hét van már csak addig.

Trin! Mondom, nyugi, minden okés lesz! A doki ugye nem aggódott. nem mondott semmit, ami aggaszthatna.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo?
Régen voltál!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


köszi lányok a nyugtatást. A barátnőm is azt kérdezte, hogy azt gondoltam, hogy már rögtön szülni megyek? Tudom-tudom, csak úgy vánszorog az idő.
A doki nem beszélt szikhólyagról. Annak már ott kellett volna lennie?

Na jó, elég a parából. Nem vagyok normális. Minden rendben lesz.
trinky
 
 


Trinky,

Ne aggodj minden rendben van! :D A szikholyag az az a feher ködszerü vlami ami körülveszi az embriot. Abbol lesz a placenta. Nekem annak idejen igy magyarazta a doki.

Zel,

Gratulalok a kiskönyvedhez! :D

Reni,

Köszi, nagyon szep a Te lanyod is, jo kis husiska! :D

Kata,

Gratulalok a tüszöidhez! :D Remelem anyukad ma is jobban van!

Lanyok en most ismet nem jövök egy darabig, megyünk haza vegre!

Puszi mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Trinky!
Az ötödik hét során mutatható ki a szikhólyag. Ez egy kerek, gyűrűszerű ultrahangképet adó hólyag, az éléskamra, ami a növekedéshez, fejlődéshez szükséges tápanyagokat biztosítja a tizenkettedik hétig. A szikhólyag megjelenése a méhen belüli terhesség egyértelmű bizonyítéka. Ugyhogy te benne vagy az időben ne aggódj! A következő ultrahangnál viszont már ezt látni fogod!


Jucmuc!
Jó utat!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok,

vagyok, csak sokat dolgozok, megyek mindenhova, mire hazaérek már inkább az ágyat választom :?
Ma voltam UH-n, tökéletes minden: 4, 16 cm-es a mi kis picikénk :lol:
Jövőhéten megyek még csak védőnőhöz, ha eljuttok, és két hét múlva az Istenhegyire kombinált tesztre a biztonság kedvéért.
Még nem híztam, nincs pocakom, és teljesen jól vagyok némi gyomorégést leszámítva.

Kata, remélem Anyukád jobban van. Mi volt ma az UH-n?

Zel, gyorsan haladsz :lol: (1 nap csúszással a szülinapomra vagy kiírva :lol: )
Te hogy vagy? vannak rosszullétek?

Trinky, majd szépen elindul, és gyorsan növekedni fog :lol:
nekem ilyenkor már látta a doki, de ez semmit nem jelent. Hosszú lesz a két hét (nem mehetsz vissza 1 hét múlva? volt egy lány ott, aki visszament, hogy biztos legyen benne...)

és a sztárfotók:

Kép Kép

Kép
domo
 
 


már most oda vagyok érte :lol: :lol: :lol:

Kép
domo
 
 


Domo, akkor ott álltam melletted:-)))))))))

Lehet, hogy ciki lenne akadékoskodnom a dokival, hogy hadd menjek egy hét múlva. Próbálok megnyugodni, arra gondolni, hogy végtére is azt mondta, hogy elégedett. Végül is 5 hetes baba még nagyon pici. Bízom benne, hogy legközelebb ott integet szikhólyagostól, szívhangostól együtt. :D
trinky
 
 


zel: megcsináltam reggel, de nem kellett volna...negatív lett :( Hátha hétfőre lesz még ebből valami.

sydney: Én is pcos-es vagyok és elég könnyű volt engem stimulálni, az első inszem kijött 30.000-ből.

trinky, domo: Már most aranyosak :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Trinky,
Ez az 5. héten teljesen jó eredmény.

Domo,
Olyan kis édes :lol:

Reni,
Tüneményes a kiscsaj :wink: Hogy vigyorog :lol: :lol:
Vendég
 


Vicky, ne csüggedj. Lehet, hogy még tényleg túl korai volt. Csak pozitívan :) :)

Domo, Sali most hátal van? Olyan jó lenne, ha már én is itt tartanék ahol te.

Sydney, hová jársz?

Zel, kaptam én is pár olvasmányt a babavárásról. Belenéztem azután gyorsan le is tettem. Pl.: ha fáj a hasa, vegyen egy jó meleg fürdőt :shock: :shock: (jó kis tanács)
Mégis az volt a legjobb, hogy mit csináljon az ember lánya, ha egyedül van, amikor elkezdődik a szülés. Hihetetlen dolgokat írtak, épp csak az nem volt benne, hogy főzze meg a szomszéd néni ebédjét. :) :)

Ennyi volt a várandós olvasgatásom, innestől kezdve húgom és sógórnőm lesznek a tanácsadóim, meg persze az itteni anyukák. :lol:
trinky
 
 


Pandi, köszi. Te különösen meg tudsz nyugtatni. :D :D
trinky
 
 


sziasztok csajok!
ma bolond módon teszteltem / 10 v 11. nap/, nem kellett volna, de hát kiváncsi voltam. Persze utána olvastam vissza ezt az oldalt, azt hiszem várnom kellett volna....Elvileg vasárnap jönne a piri, most már kivárom. :(
Nem baj, úgyis sok az írnivaló, majd a jövő héten látogatom a babákat, most nem megy.
Ezer bocs, hogy a problémáimat írtam először, de másnak nem merem mondani ezt a kudarcot :cry:
Mindenkinek kitartás, kismamiknak továbbra is gratula, jók legyetek! :wink:
ana30
 
 


Sapé: 6 éves ördögfiókám van, 2. párom, és Segesden lakunk.
Páromnál is és nálam is minden rendben, adoki szerint a méhnyaknyák nem vagy nehezen engedi át a hímivarsejteket a méhbe. Ezt próbálja inszemmel kiküszöbölni.
A múlt héten voltunk kedden és pénteken, a várható / de nem várt!/ mensi 1. napja vasárnap. 2 éve 27 napos a ciklusom, órát lehet igazítani hozzá. Tegnap a háziorvos rákérdezett, hogy teszteltem-e már, azt feleltem, szerintem még korai, meg nem merem...
Sajna ma reggel nem bírtam a belémültetett ördöggel, vettem egy tesztet, ami negatív lett. Amíg elbringáztam a gyógyszertárba, addig valamiért boldognak éreztem magam, most magam alatt vagyok...
DE!!!!!Nyugtával dícsérd a napot, azért is megpróbálom türelmesen kivárni a hétfőt!!!
Zel: bocsi, a múlt héten el voltam kapva, kolléganőm elment nyugdíjba, így az egész falu az enyém, dupla tanácsadással és dokuval, valamint pénteken tartotta egy ún. Anyatejes Világnapot, ahol előadást tartottam/ kivetítő, projektor, powerpointtal dia előadás/,vérnyomás, vércukormérés, volt játszósarok a gyerekeknek, babamasszázs, kaptak ajándékcsomagot a jelenlévők, és oklevelet , aki szoptatott.Ehhez be kellett rendezni a művházat, ami csütörtökön du történt estig, délelőtt a másik körzetnek tanácsadás, és szurik a babáknak :cry:
Úgyhogy egy kicsit zsufi volt a hetem, ezért nem jelentkeztem..De már itt vagyok. Ja, és most már lenyugodtam. jólesett, hogy leírhattam, bocsi, ha hosszú voltam.
ana30
 
 


Sziasztok!

Na, Trinky, látom, kezdesz megnyugodni. Egyébként meg, ha annyira akarsz menni egy hét múlva is, ne egyeztess a dokival, hanem állíts oda egy fals indokkal... :lol: Nem ám. Nyugi. Nincs semmi baj! Minden okés lesz!!!! Ha doki is elégedett, ne aggódj feleslegesen!
Én is hamar letettem az olvasmányokat. A sógornőm tud majd segíteni, a komasszonyom tud majd segíteni, itt ti tudtok segíteni.... Meg azt hiszem van már bármelyikünknek sajt elképzelése is. A jó példákból előttünk!

Ana! Inszem után 10-11 nappal nem tesztelünk. Ott meg kell várni, a megtermékenyülést, ami lehet 2 nap is. Aztán majdnem egy hét, amíg beágyazódik. Szóval ennyi idő alatt még nem fog annyi hcg-t termelni a kis prücsök, hogy a teszt kimutassa. Gyógyszert folytatsd, ne add még fel. Az utro amúgy is kitolhatja a mensit. Szóval vasárnap kérünk egy ismétlést!!!!! ( A másik meg az, hogy ha beleolvastál a stasztikákba, az első inszemek ritkán sikerülnek! A testednek még fel is kell fogni, mit is vársz tőle, miért történik vele minden. Szaaaal kitartás!!!)
Kérdés: a védőnőm nem adott beutalót teljes vérképre, csak a vércsopira, meg hepára. A házidokim sem, mindegyik a másikat mondta, hogy majd az ad... Vércsopim van egy évesnél kicsit régebbi, azt elfogadhatja még? A hepásat megcsináltatom. A teljes vérképet a háziorvosom is elfelejtette kérni. Én voltam a gyerek aki a sok bába közt elveszett. De a dokim azt mondta, a laborban a vérképet meg a vizeletet a kiskönyvre is megcsinálják. Igaz ez? vagy fussak még két kört egy kakis beutaló miatt?

Vicky! Lásd feljebb. Lehet, hogy neked is korai lehetett még. Szoktuk mondani, amíg mensi nincs, remény van!

Domo! Anyukám is egy nap eltéréssel, Ő 16-án született!
Nagyon édes a kisbabátok! Örülök, hogy jól vagy. Én már híztam kicsit. De a vnővel megbeszéltük, hogy lehet, hogy csak a folyadékvisszatartás miatt van. :) Mondjuk, alig 50 kilóval indultam a punkciónak, és most állítólag 52 vagyok. ( Engem elkap a hányinger naponta többször... Van, hogy sikerül, de mákomra sokszor csak vaklárma. De a csúcs eddig a hajnali fél kettős futás..)

ÉÉééééééés végre megyek fodrászhoz!!!!!! Juhhhhéjjjjj! Pletyizünk,meg csavargunk egy icipicit!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Köszi,a szíves fogadtatást! :D
Pécsi vagyok és a Klinikára járok,de egyelőre orvost keresek,mert már belefáradtam a sok-sok orvoshoz való járkásába. Ősszre tervezzük az iszemet,de előtte még lapar.

Vicky: milyen gyógyszereket kaptál?
sydney
 
 


zel, naggggyon szép leszel. Bár ilyen kövéren, hm :D :shock:
Úgy, úgy, kedvesem Sumetrolimot kapott és csütörtökön megy ismét anyagleadásra, majd tán kedden megtudjuk a frankót. Jó lenne, ha jó lenne, mert félek hogy feladja, ha így haladunk.

domo, tényleg csodaszép a kisember.

katata, édesanyád? Sokat gondolok rátok. A 8 tüsző az igazán szép eredmény, és az dícséretes az orvosodtól, hogy így figyel rád, rátok.

ana, szorítok.

sidney, ha a pénz nem akadály és már ezen agyaltok, akkor nincs messze a kezdet. Remélem hamarosan javítod a statisztikánkat! Ami azért már most is nagyon szépséges!

trinky, fel a fejjel! Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Úgy érzem sokminden lemaradt, és bár visszaolvastam sokminden kipottyant a fejemből, bocsi :roll:
Azért pusza mindenkinek.

Ja a tesómék 8 hetes terhesek (már ami a feleségét illeti), és jaj de remélem hogy mire megszületik benő a fejük lágya.
bbilona
 
 


Zel: köszi a biztatást, várni fogok.
a vércsop eredmény elfogadható / elvégre az nem változik/, valóban nem figyeltek rád kellőképpen, kérdezd meg a védőnődet, hogy mennyire gond neki, ha nem lesz eredményed, én biztos ideges lennék a hanyagágom miatt, nálunk én adom ki a beutalókat, és égőnek tartanám, ha ilyen helyzet alakulna ki.Ha nem lesz vérkép, hát nem lesz, te csak szedd a vitamint, lehetőleg ne teával, mert az gátolja a vas felszívódását.Majd a legközelebbi laborvizsgálaton már rendben lesz minden.
Egyébként nem tudom, hogy hol laksz, így a védőnődet sem tudom...
Bbilona: köszönöm , én is szorítok neked.
ana30
 
 


Ana! Ezek szerint ha visszamegyek hétfőn reggel a vnőhöz, ő ad beutalót? A szomszéd faluban, Somogyszobon lakom....
Köszike a segítséget!

Tök rövid lett a hajam!!!!!

Puszó, megyek olimpiázni.... Szigorúan lustizva!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Köszönöm a biztatást, azért annyira már nem bízom, de egy picit reménykedem még. :)

zel: Csak az a baj, hogy én a mensivel nem tudok számolni, mert a pcos-m miatt 60-65 naponta jön meg. Addig azért mégsem várhatok. :)

sydney: Merionalt kaptam, meg Ovitrelle-t tüszőrepesztőnek. Progeszteronpótlásnak meg Utrogestant.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jóóóó reggelt!

Vicky! Hát, hű. A pcos-od ki is ment a fejemből, meg nem is tudok róla szinte semmit... Vérvételt, vagy uh-t nem csinál a dokid, mielőtt azt mondaná, hogy sajna abba kell hagynod az utrot?

Ana! Jut eszembe, kettő a4-es méretű papírkát kaptam sok kis apró beixelhető négyzettel. majd elolvasom, hátha valamelyik a vérképről is szól, de igazából nem izgat annyira. Ja, dehogynem, ha két napja erről dumálok mi? Szóval megoldom..

Most elmegyek apa után a boltba. Egyedül dódozik... Kicsit átveszem a pénzes részt. Jaaaaaj jön a fééééfalúúú..... Na mindegy, majd vigyorgok nekik, mint a vadalma!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel: Nem tudom, Zeke doki csak a vizeletet mondta, de lehet, hogy a saját dokim kér mást is. Ha meg nem, akkor rákérdezek, mert volt róla szó, hogy ikreim is lehetnek. Bár szerintem akkor már mutatta volna a 14. dpo-s teszt. A pcos miatt nálam csak annyi van jelenleg, hogy nincs peteérésem és ciklusom is csak 2 havonta. A többit kezeli a gyógyszer. Remélem azért még lesz baba, mert most volt tüszőm bőven.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Zel:. tényleg a szomszédban vagy, nem tudtam, a Margót / védőnő/ ismerem, egy kicsit magának való csaj, sztem próbáld meg újra a vérképet, a 2 nagy beutaló a toxoplazma és hepa. :)
ana30
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sajnos most még nem jöhetek át hozzátok, mert megkött. Holnap megyek megbeszélni a 2. inszemet. Azért majd még jövök a kérdéseimmel, mert azok mindig vannak :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


köszi adícséreteket, olyan jó mindig nézegetem a fotókat :lol:

Ilona, jól telt a nyaralás? Párod nehogy feladja a cél előtt...

Trinky, ha mellettem álltál, akkor sejtem: te jöttél utánam, ugye?
igen, háttal van a pici, és te is nemsokára itt fogsz tartani :lol:

Zel, én is 16-án születtem :lol:

Kata, merre vagy és hogy vagy? és anyukád?
ugye nincs semi baj?

Kép
domo
 
 


Vicky, sajnálom, hogy megjött, de azért ne hagyj itt minket

Kép
domo
 
 


domo: OK, úgyis a mostani inszemmel babás leszek és akkor már idevalónak is érzem magam.

Lányok! Nálatok kinek hanyadik inszem sikerült? Volt, akinek már az első?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Bocsi, megtaláltam a táblátokat. Hát nem túl sok a korán babásodott inszemes. Sajnos. De majd én és Dita! Majd mi baások leszünk a 2. inszemtől. remélem :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Vicky!
Sajnálom, hogy nem sikerült, de majd a második jobban fog menni! Nekem a lányom 4.re sikerült , majd 2 évre a szülés után első inszem sikerült, csak nem baba lett az eredmény! Te Miskolci vagy?

Domo!
Lesznek majd még sztárfotók amikben mi is gyönyörködhetünk! :lol:

ILona!
Drága, a tesódéknak hatalmas gratula, jó egészséget, és problémamantes kismama hónapokat kívánok nekik! Na akkor most te jössz, ugye bár!

Kata!
MI van, hogy nem jössz erre? Gyere adj hírt magatokról! Anyukáddal mizújs?

Kép
sapé
 
 


sapé: Az voltam, 4 éve élek Pesten. Most csak havonta 1* járunk haza a szülőkhöz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Vicky! Sajnálom, hogy megjött!
Tényleg nem ér kiszállni a topicból.... Mi is itt maradtunk, még akkor is, ha már lombikra mentünk..

Domo! Én is gyönyörködöm a sztárfotóinkban! Sőt, az első mellé a teszt is oda van tűzve!

Kata! Leszívás? Anyucid?

Ilonám! Most már nem fog a párod kiszállni! Az enyém is baromi nehezen kezdte. Amikor először mentünk spermavizsire egész úton nem beszélt velem. Annyira izgult, meg zavarban volt. Aztán most ő mondta, hogy nincs pihi, mennünk kell a negyedik lombikra, mert ha megállunk, mindig lesz kifogás, hogy miért várjunk még.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, azt mondod? :roll: Remélem így lesz, ill. remélem, hogy csak 1 beültetésünk lesz, ami sikeres! :roll:
Klassz lehet a 2csíkosat, meg az uh képet nézegetni.

Barátainknál pénteken született kislány, ma mennek haza. Örülök, de a szívem sajog bele.

vicky, hohó haha, ez a topiknév már rég nem azt jelenti ami valójában. Mind a sikeres inszem reményében kerültünk ide, aztán szerencsére sokanál ez igaz is, de nézd csak meg akár az én soromat is a táblában.
Engem vontatókötéllel sem lehetne innen elvonszolni, olyan jó itt. Szerintem ne tűnj el, hagy szurkoljunk veled a 2-nál!
Csak kitartás!

domo, pussza! :D

katata?
bbilona
 
 


Na, lányok, mi ez a pangás????

Ilonám, remélem, a te párod is hasonlóan jár, mint az enyém. Biztosan emlékszel, hogy mindig mondtam, drágám teljesen ellene van az öribabának, amíg esély van sajátra. Hát a múlt hétre kaptunk az öris pszichológushoz időpontot. Egyik este mondom a páromnak, hogy akkor most mi legyen örigyermekkel? Arra kért, hogy beszéljek az ügyintézőnkkel, hogy kapjunk majd egy későbbi időpontot. Na, hidaltam is le ezerrel, hogy folytatni akarja az örökbefogadást. Összes paranoiám kijött, kérdeztem is, hogy miért. Annyit válaszolt, hogy nem tudja, de szeretné, ha nem állítanánk le azt a folyamatot, különben is kell kistesó is! Látod az én párom teljesen átfordult a másikk irányba.

Tényleg klassz nézegetni a képeket. Szeretném, ha már nőne a pocim, meg ilyenek, mert így olyan hihetelen még mindig!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?