Új privát üzeneted érkezett!

Trinky, Kicsiboris: köszönöm, alig várom!
Zel: 2. gyerkőc lenne új páromtól, a nagyfiam pikkpakkra meglett, ez most nekem új helyzet. ráadásul nap mint nap gyerekekkel, kismamákkal foglalkozom, 2 éve mondja a falu, hogy terhes vagyok, már sokan gratuláltak, sőt volt 2 ember, aki megkérdezte. hol a picike, amikor dolgozom....
Sebaj, csak annyit mondtam, nem tudok a terhességemről, majd szólok....
A barátaim tudták a helyzetet, kb 1 éve voltam mélyponton, nem bírtam elviselni, ha valaki várandós lett, szerencsére akkor 1 évig másik munkakörben dolgoztam másik faluban. Már összeszedtem magam, muszáj, védőnőként nem tudnék másként dolgozni.
Ennyit magamról...
Mindenkinek sok sikert és 1-2 babát kívánok, kicsit megnyugtat , hogy nem vagyok egyedül / bocsi!!!!!!/, de remélem, ez csak egy átmeneti állapot mindannyiunknak!
ana30
 
 


Zel csodababája :lol:
Kép
Vendég
 


Köszönöm!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata!
Nem minden nap alszik ott. Ha elmegy este, akkor másnap jön este. Van, hogy az első vonattal megy és az utolsóval jön. 2-3 napot megy, majd itthon van 2-3 napot. Jó volt ez, míg nem volt család. Ő is nagyon szeretne váltani, de a mai lehetőségek nem olyanok, sajnos. A Mávnál van és az csak Állami cég, váltani, meg csak is hasonló helyre menne, de itt Szegeden lehetetlen bejutni, ha nincs az embernek ismerőse. A helyzet az, hogy itt is volt szegeden, de neki van diplomája és beszél németül...na ez itt semmit nem és a pláne, hogy az itteni főnőkének meg szűcs szakmája van.... hát ez itt a fura dolog. Neki szakirányú képesítése van másnak meg hosszú nyelve. Mikor váltott Azért is ment Pestre, mert ott számít a papír és a keresete is jobb. Ma már ez nem számít, mert a Dávid az első, de sajnos, csak oda jöhetne vissza, ahonnan elment. Na majd egyszer....
Már múltkor megemlítette, hogy ha ide vissza jönne, elmenne kocsivizsgálónak, akik ütögetik a kerekeket, mert már annak is jobb a beosztása és a pénze :shock: Csak 1 éves iskolát kéne Győrben elvégeznie hozzá.... Na erről ennyit.
A dokihoz jársz a Kaáliba? Azon kívül van orvosod Itt? Én a dokimat nagyon ajánlom, jóban is vagyunk velük, de nem azért.... ha nincs más és érdekel. bár az apukáját is szeretik, de ő már nem vállal. Szerintem így már tudod kiről írok.
Hiszem azt, hogy a baba tényleg okosabb nálunk..... és mindenek eljön az ideje. Nelem is sokan mondták és abban a helyzetben egy csöppet sem érdekelt, mert a sok csalódás és kudarc után nehezen hisz az ember, viszont az élet igazolja ezt a dolgot. Én nagyon gondolok rátok, hogy ez nálatok is így legyen!

Csajok!
Olyan szép babák vannak itt!!! Tegyen már fel mindenki képet, mert olyan jó őket nézni. JUCMUC TE IS, mert már rég láttam Davidet!!!
Majd én is küldök Kborisnak a szülinapról, hogy hogyan telt a legénynek.

Zel!
Most volt az első olyan vizsgálat, hogy hallottad a picike szívét? Ha igen, akkor gondolom volt könnycsepp. Gratulálok!

Szép időt mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


köszi a dícséreteket!!

reni, én BEBA 2-őt adok kb egy hónapja Borkának, ez egy jó tápszer szerintem, de te nem hipoallergént vettél véletlenül? mert az keserűbb és nem minden baba eszi meg :cry: 'HA' van ráírva, nézd meg, ha nem ilyet vettél akkor próbáld talán meg a BEBA-t :lol:

jajj zel, milyen édi babád van :D tényleg...már sárgulok is... :lol: :lol: nem tehetek róla annyira irígy lettem :wink: hallottátok a picike szívét? a hízásról: hát drága zel, rád is fér pár kiló 8) :lol: :lol:

odry, nálatok sem egyszerű az élet...mi meg azért költözünk pestre mert a páromnak itt pécsen nincs lehetősége...,
várom a képeket :lol: jó volt a partiii :?:

ana, na én biztos idegbeteg lettem volna védőnőként...hát nem irigyellek, de tarts ki, mindenkinek sikerülni fog és mindenki babás lesz, te is :!: :!:

kata hogy van a hátad?

Kép
kicsiboris
 
 


Lányok! Nektek is eltűnt a babanet tetejéről pl. a privát üzenetek ikon? Nem találom az üzeneteimet :roll:
Vendég
 


Ana! Elhiszem, hogy nagyon nehéz lehetett. Körülöttem is mindenki babás lett, megszült.. Neked, a munkád miatt rátehetett még egy lapáttal az élet. Ne búslakodj most már ezen! Ha olvastál minket, tudod: csak pozitívan! Ja és az én szokásos javaslatom, igyál sok vizet! Jót tesz a nyálkahártyának! :lol: Kitartás! Erőd az van, az biztos! Ha eddig végigcsináltad, innét bármi gyerekjáték. Párodnál találtak gondot? Gondolom, igen, ha az első gyermek simán összejött. Szerintem akkor te ne aggódj, lehet, hogy csak ez a kis segítség kell a srácoknak, amit az inszem jelent.

Odry! Ühüm. Volt néhány könnycsepp. Az első uh-n a petezsákot láttuk. Most találkoztunk a babóval először. Valami csoda a kis élet! Úúúúúgy ver a kis szíve!

Kicsibé! Ennek a kis hízásnak csak a ruhatáram nem örül (de az le van ejtve) . Mindenki más nagyon. Szerintem nagyon sokat számított most, hogy a negyedik lombik előtt sikerült kb 3-4 kilót magamra kapnom. Ne irigykedj. Nemsokára Borka-tesó képeket is kell majd nézegetnünk. Bár, ha jobban belegondolok, én is egy csomószor mondtam, hogy irigy vagyok. Persze nem rosszból, csak hát néha nagyon nehéz volt... De ezt tudjátok...

Pandácska! Nekem is eltűnt. Sőt a lap alja meg csíkos. Furcsa. :shock: Gondolom, majd visszaállítják.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zeL!

gyönyörű :lol:


kicsiboris!

Nem hipo.... szaharózmentes,de fura szaga is van.Köszi a tanácsot,beszélek a doki nénivel mi lenne az ideális :lol:
m. reni
 
 


Zel: szép fotó :D , nekem is megvan az előző, meg a csuklópánt, és amit a babanaplóba írogattam, volt hogy visszafele, de megírtam. Olyan jó visszanézni... De még jobban örülnék a legújabbnak :) Tudom ajánlani, klassz dolog!
ana30
 
 


Zel,
nagyon klassz ez az uh fotó! :) És a kis szívdobogás, nagyon meghító lehetett.

Odry,
igen, a dokihoz járok, nagyon kedves, hihetetlenül. :)
Nen nagyon van másik dokim még, mert mielőtt kimentem külföldre 7 évet Pesten éltem. Szóval majd lehet, hogy jól jön egy kedves doki! Akit ajánlottál az kedves ugye?
Hát nem egyszerű a párod helyzete, nevetséges, hogy diplomával, nyelvtudással nem tud érvényesülni az ember.


Pandus,
nekem is eltűnt és nekem is csíkos alul. Nemtom mi ez. Gonbdolom majd javítják.

Boris,
köszi kérdésed, nyakam, hátam javulgat, már sokkal jobb!!

Reggel megvolt a Kaális szuribemutató, nem nagy durranás,de így már tuti menni fog.

Lányok,
anyukám megint kórházba került. Nagyon rosszul van. Kivagyok borulva. Bármi lehet... Úgy félek. :cry: :cry: :cry:
katata
 
 


Ana!
Zsókának én is azt vittem, amikor hazajöttek a kórházból. Nem tudom, Adri írt-e bele. Remélem. Keresztlányomnál láttam, és nagyon tetszett. Komasszonyom szépen vezette. Nekünk is lesz. Van ilyen kismamiknak is? Az is buli lehet! Ne izgulj, nemsokára írhatod az új babanaplót!

Kata! Biztosan én vagyok figyelmetlen, de nem emlékszem, mi a baja édesanyádnak. Nagyon sajnálom, remélem, hamarosan jobban lesz. Ölellek! Megkérem anyumat egy imára.. Én nem tudok.

Trinky! Én száműztem a konyhából a hűtőt. Pedig épp most tettem a képeket hűtőmágneses tartóba. Hát a őket nem teszem a spájzba. :lol: Sebaj, jó a galéria az éjjeliszekrényen is!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kata,
Nagyon sajnálom, szorítok, hogy anyukád jobban legyen :( Ölellek!!
Vendég
 


Zel, csodaszép bébike. Úgy szeretném már én is látni a kis drágá(i)mat :D Azért csak akkor nyugszik meg az ember lánya, amikor hallja a szívdobogását. (gondolom én) Miért száműzted a hűtőt?

Kata, én is mondok egy imát anyukádért, remélem jobban van. Légyszi próbálj megnyugodni, nem lesz semmi baj meglátod. Ölellek.

Lányok 4,5 év után először mentünk volna babaprojekttől függetlenül nyaralni. Ma lemondtuk. Nem merek kockáztatni. (nem az út miatt, hanem, hogy messze lennék a dokitól.)
A Wörthi-tóhoz mentünk volna, gyönyörű csodahelyre. Sebaj majd bepótoljuk babával. Igaz jól tettem?

Pandi, a görögdinnye betett ma :shock: :shock: ettem egy pár falatot és akkora lettem tőle mint Döbrögi :D Bár nem fáj a hasam.

Ana, hős vagy, hogy védőnőként tudtál ilyen helyzetben dolgozni. Amúgy tényleg mikor kell védődőt keresni? Vagy megmondják kihez tartozok? És ha nem szimpatikus?
trinky
 
 


Trinky,
A dokidtól kapsz egy igazolást, hogy babát vársz, és elsétálsz vele a védőnőhöz. Területileg van felosztva. Tőle kapod meg a kiskönyvedet, meg sok okosítást :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Zel! Gratulálok a szívhanghoz és nagyon szép a babócátok.
Lehet kapni kismamáknak is Pocakosnaplót. Nekünk is volt, szerintem most is veszünk majd.
Ana! Üdv itt!
Kata! JObbulást anyukádnak!
Kép
bgyöngyi
 
 


Lányok,
aranyosak vagytok, köszönöm. Itt zokogok, férjem nincs itthon csak jövő szombaton jön Mo-ra. Anyukám nagyon rosszul van. :cry: :cry:

Trinky,
jól tettétek, hogy nem mentetek el, a nyaralás megvár, most a legfontosabb a babó, vagy babócák!

Gyöngyike,
látom szeret főzni a kiscsajszi!! Imádnivaló a lábfeje. Imádom mikor ilyen kis vastag, zsurmi a lábuk.
katata
 
 


Kata,
Tudsz valami új infót az Anyukádról? Sokat gondoltam rád este, én nagyon anyás vagyok, nem is tudom mit csinálnék, ha bármi baja lenne :cry: :cry:

Gyöngyi,
Nagyon tüneményes és látom már főzni is tud :wink: Milyen szép kerek ő is :lol:

Kismamáink, hogy vagytok? Mocorgás, rókák, lelkiállapot?


Fél évesek lettünk. Nem igazságos, hogy nem lehet az időt megállítani :?

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=hHKa9bxQ ... eeblog.hu/

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


pandácska, miért akarod megállítani az időt? Olyan szép kislány lesz Dórából, hogy majd csak tátjuk a szánkat, hiszen már most is olyan gyönyörű.
Köszi a fotókat!

katata, édesanyádnak ezer ölelés, ima megy érted is, hogy erős legyél! A szurikhoz gratulálok. Apám már 2 éve, hogy az előző volt :shock: Mintha most lett volna, ez lesz a nyerő. Nagyon drukkolok! Jobbulást a nyak, hát problémádhoz!

zel, oh elolvadok. Ha száműzted a hűtőt, akkor mi lesz a sok jégkrémmel? Vagy nem jön be?

trinky, nagyon ügyesek vagytok! Szerintem menjetek valami közelebbi helyre, tapétaváltásra szükség van, otthon nem olyan :wink:

gyöngyi, látod így kell ezt csinálni, gondolsz egyet és lám már is ott a tesó a pociban! Annak a kis tündérhajúnak hamarosan tesója lesz, mint a mesében.

kicsiboris, a csaj egyre szebb lesz, nagyon aranyos a képeken.

reni, ti nem mentek nyaralni?

odry, oh, jó nehéz ez a munkahellyel. Miért oda építkeztetek? Család miatt? Na szép is lenne a párod, képtzeld csak el olajosan, unottan kopogtatná a vasúti kocsik kerekeit, de legalább el tudná igazítani a német túristákat. Nyomorúságos, nem irígykedem, erre legalábbis :wink: .

ana, annyi gólya van mostanság mindenfelé amerre járunk, és már a kölyökgólyák is munkába állhattak olyan angyok, remélem felétek is akad majd egy megfelelő! Kitartás!

lányok, köszönöm a nyaralás jól telt a Balaton partján, csütörtökön már egész élveztem is, persze pénteken haza kellett jönni. Itthon sem rossz azért.
Mi sajnos csúszunk, a bacik nem tüntek el kicsit átalakultak. Így aztán kicsit magamba roskadtam.

Szép vasárnapot lányok!

katata+++
bbilona
 
 


Sziasztok!

Kata! Ne sírj! Ott tudsz lenni anyud mellett? Mesélj neki, hogy nemsokára babátok lesz és tartson ki!!!!

Igen, Trinky! Én igazán most nyugodtam meg. Tudom, egy csomószor a pozitív tesztre nagyon gratulálunk, de a " félelmek" ott vannak. Szóval kicsit féltem, hogy tényleg itt van-e velünk, dobog-e a szívecskéje. Amúgy elég volt a keresztelő miatt aggódnunk érted. Jól tetted a nyarci lemondását. szerintem. Mi is csak jövőre megyünk. Babával. Fú, tök jó belegondolni!

Gyöngyi! Van ám asszisztenciád a konyhába! Bírom, amikor már így dolgoznak. Olyan édesek.

Pandácska! Ne akard megállítani at időt. Valami csoda, amit napról-napra a porontyok művelnek! Nagyon szépek vagytok!
Én köszönöm, jól vagyok. Bár a reggeli rosszulléteim naponta többször gondolják, hogy itt az idő, anyának el kell menni leborulni a nagy fehér porcelán előtt. Átlagban vaklárma, de biztonság kedvéért inkább ott küzdök egyet.

Ilonám! Egyelőre jöhet minden ami fűszeres, kicsit csípős. Jégkrémet egyébként is ritkán ettem, most sem kívánom az édes dolgokat. Vagyis egyet. Kakaós fonott kalácsot vajjal, meg zacsis kakaóval.

Ana! Ilonámnak igaza van a gólyákkal. Ha visszalapozol, tettem fel képet arról, amelyik itt szokott a kertben kajálni. Tedd az érzést magadévá, a gólyát meg átküldöm egy röpkörre feléd is. Mák, hogy a szomszédban vagy. Felismered, fehér a térde!

Hűtő. Félreértés ne essék. Van hűtőnk, fagyasztónk stb műszaki cuccok. :lol: A hűtő és a fagyasztó energiatakarékosság miatt van a spájzban. A konyha meleg és ezek a szerencsétlenek egész nap berregtek. A spájz hűvös, így a legalacsonyabb fokozaton tökéletesen működik mindkettő..

Jaj, menek. Megcsinálom a füzetcsomagokat iskolakezdésre. Meg gyrost akarok ebédre.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


kata, mi a gond anyuddal? nagyon sok erőt kívánok neked.

csajok holnaptól tíz napig balcsizunk mindenkinek szép hetet!!
de még segítenétek nekem kicsit?
Borkán 2szor jönnek ki kiütések a doki az elsőnél nem tudta megmondani mitől és már nem tudom elvinni ..lehet kajától de szerintetek melegtől is? olyan csúnyák, tele van az egész teste..
Kép

Kép
kicsiboris
 
 


pandi, nagyon sok pusszancs Dorkának, már fél éves....nem semmi :lol:
nagyon szépek vagytok a fotókon :lol:

reni, hát remélem megoldódik a tápis baj :wink:

zelem, olyan jó boldognak 'látni, a szívhang engem is annyira elérzékenyített a párom meg nagy zavarában fennthagyta a videokamerán a lencsevédőt, a dokim szólt neki, hogy talán levehetné :wink: :lol:

gyöngyike, látom sikerült a képfelrakás, ügyi vagy :D
Annababa már konyhatündérkedik is :?: cuki!

ilonkám köszi a dícséretet :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! Igaz sokminden nem látszik a képen, de lehet melegtől is és esetleg ha új kaját adtál neki attól is.
Jó nyaralást nektek! Akkor mi egy darabig nem találkozunk, mert jövöhét szombaton esküvőre megyünk vasárnaptól pedig 1 hét nyaralás Zalakarosra.
Milyen ügyi voltam hogy feltettem egyedül képet? MIt szólsz hozzá Kicsiboris?
Lányok köszönjük Anna dicséreteit. Igazából kipakolta a szekrényt és felakarta tenni a gáztűzhely tetejére.
Pandácska! TÜndéri Dorka baba!
bgyöngyi
 
 


babszi, nagyon örülök ám neked is, csak olyan sokat írtatok, hogy nem győzöm a fejemet kapkodni. Ez a hepiend.

zel, a boltban árultok iskolás csomagokat? Szabad neked ilyet csinálnod?

gyöngyi, kicsiboris jó nyaralást!
bbilona
 
 


Kicsibé! Mi mindent elfelejtettünk vinni. Még egy nyamvadt telefon sem volt a vizsgálóban, hogy a szívhangot felvegyük... Így csak elmesélni tudjuk a családnak! Lényeg, hogy apa is hallotta.

Ilonkám! Szabad. A profilba, engedélybe belefér. egyébként a jó hűvös szobában az ágy tetején ülve rakom össze. Mindegyik évfolyamnak csak 5-5 csg. lesz. Egyelőre.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Miért nem vált az alsó vonalzóm???????

Csomagok készen vannak, apa épp pakolja. Elsétálok ellenőrizni.. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Nagyon ki vagyok borulva. Megyek sokszor a kórházba Anyukámhoz. Pandácska én is rettentő anyás vagyok és megszakad a szívem. :cry: :cry:
Megmondta az orvos, hogy gyógyíthatatlan. :cry: Májbetegsége van, alig műlödik a mája, tiszta sárga, nagyon gyenge, felülni sem tud. Az én örökmozgóm Anyukám. :cry: :cry: Szörnyű látni ahogy fogy el. :cry: Holnap délután talán többet tudunk meg végre, hogy mik a kilátások. Nagyon szörnyű érzés, el sem tudom mondani. Belepusztulok. :cry: :cry: :cry:
katata
 
 


kata, nem is tudom mit mondjak....nagyon sok pozitív erőt kívánok neked, anyudnak.

gyöngyi, köszi, akkor talán nincs nagy baj :wink: jó pihit :lol:

köszike mindenkinek, megyünk is nyaralni, mire visszajövök sok új kismamit szeretnék :!: :!: :!: :lol: :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Köszönjük lányok!

Boris,
Nekünk a melegkiütés nem szokott ennnyire piros lenni, lehet ez valami étel lesz. Azt is olvastam, hogy a meleg inkább a hajlatoknál van. Szerintem, ha az egész teste ilyen, az valami kaja lesz.

Kata,
Csak annyit tudok mondani, hogy ölellek, és nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!! :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

No, merre vagytok?

Én most lassan jobbra el. Megyek meglátogatom a háziorvosomat.

Meg talán a héten keresek egy védőnőt is!

Katám! nagyon szorítok!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kata,

Nehez barmit is mondani ilyen helyzetben, gondolok Ratok es imadkozom!

Zel,

Nagyon jo latni azt a fotot, nagyon szep! :D

Ilonka,

Orülök, hogy jol telt a nyaralasotok, biztos kipihented magad! :D Ne roskadj magadba, most legalabb ma'r törtenik valami! Közel a ce'l!

Gyöngyi,

Jo kis kuktad van, edes a kiscsajszi! :D

Odry,

Hat ez a munka dolog eleg bosszanto! :evil: Remelem azert sikerül valahogy megoldani! :D Persze teszek kepeket, de talalsz az elözö (vagy azelötti) oldalon is rolunk.

Ime az elsö almaevesröl a kepek, a hetvegen keszültek. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok,
köszönöm.
Bocsi, hogy offoltam a topicot.

Közben persze adom a szurikat is. Holnap reggel kell mennem vérvételre, majd uh is lesz és meglátjuk, hogy reagálok a stimura.

Ilonka,
most az mit jelent, hogy újabb baci? Mit kell csinálni? Mikor lehet kezdeni? Az lehet, hogy ettől a bacitól nem jött a baba?

36 fok van, húha, azért ez durva! :shock: De azért akkor is jó itthon lenni!!
katata
 
 


Jucmuc,
mekkora ez a kislegény!!!! Nagyon helyes, tuti nyerő lesz a csajoknál! :wink:
katata
 
 


lányok, köszi a biztatást, nektek is viszont.
Zel: köszi a gólyát, egyébként a múlt héten pont a házunk előtt sétálgatott egy és csemegézett a fűből, addig néztem, amíg szem elől nem tévesztettem.Szuggeráltam, hátha megfordul és bejön hozzánkj, de valamiért nem tette :wink:
védőnőhöz nálunk a 8-10 hét körül mennek a kismamák, a többi úgy van, ahogy Trinky írta. nőgyógyász-igazolás-védőnő-vérvétel
Én az okos tanácsokkal úgy vagyok, hogy akkor adok, ha kérnek.Egyébként csak megfigyelek, hál istennek jó területem van, kevés az elhanyagolás. A védőnő területileg adott, nem választható, csak abban az esetben, ha teljes az összeférhetetlenség, olyankor álítólag a vezető vnő is látogat, próbálja kideríteni, mi a baj. Ha nagy, akkor aláírsz egy papírt, hogy nem tartasz rá igényt, de ne aggódj , kapsz másikat. :lol:
ana30
 
 


Kata! Dehogy offolsz. Csak vannak üresebb járataink. biztosan minden rendben lesz uh-n. Nagyon várom az eredményt!!!!!

Ana! Gondolom, tudod, ki itt a védőnő. Eddig panaszt nem hallottam rá. Szerdán van rendelése, akkor megkeresem. Tök izgi.
A gólya a ház előtt is hat. De az én gólyám b 10m-es körben sétált körülöttem. Mozdulni sem mertem.

Ilonám, jaj! mikorra végre tűnek el azok a fránya bacik???

Kicsibé! Remélem gyorsan meggyógyul Borka kis bőre.

Jucmuc! Úgy látom Davide szerette az almát!

A háziorvosom nagyon örült. Mindenről be szoktam neki számolni. Összepuszilt, ölelgetett Imádom. olyan, mint egy maci.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Köszönöm Kata! Hat igen, fel kell kötnöm majd a gatyamat! :D

Zel,

Hajjaj, ma is jol beevett belöle! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Korán kelek és lám szépséges babák fogadnak!

Panda!
Nagyon csinosak és szépek vagytok! Én is így vagyok, hogy meg állhatna az idő, de minden időszaknak meg van a maga szépsége.... gondolj bele, ha majd pár hónap és mondja Neked, hogy ANYA!!!!

Jucmuc!
Davide és jó képű legényke és szép szőkés a haja!!!???

Kata!
Jó ez az itthoni meleg!!!! :wink:
Ma érdekel az orvos, akkor szólj/írj és megadom a telefonszámát, ha gondolod szólok az érdekedben. Viszont még 2 orvos van jelenleg, akiről csupa jót hallok és majd látod.
Anyukádat nagyon sajnálom és én is csak annyit tudok írni neked, hogy légy erős!

Gyöngyi!
Nagyon telik az idő!!! Anna kis huncut, látszik rajta. Hogy vagytok? Hogy viseled az új állapotodat? Örülök Nektek!

Kboris!
Hintőpor!!! Dávidnak is van a melegtől, bár neki nem mindenhol. feltétlen lássa doki, nehogy étel alergia legyen.

Babszika!
Hogy vagytok?

Szép napot mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Hogy pörögnek erre az események!

Zel! Gyöngyi!
Jöhetek kicsit irigykedni? Gratulálok mindkettőtöknek, és boldog kismama hónapokat kívánok nektek!

Jucmuc!
Hát ez a fiúcska valami tünemény!

Panda!
Ne akard megállítani az időt, ezt már én is szerettem volna, de nem ment! Gratulálok a 6 hónaphoz! Gyönyörű a fotókon a kislányod, látszik rajta, hogy fotogén alkat!

Ana!
Üdv. itt! Jól olvastam neked már van 1 gyermeked? Milyen idős? Nekem van egy 4 éves lányom, és mi is a 2. babóért küzdünk! Hol laktok?

Boris!
Jó pihenést nektek!

Ilona!
Ó ezek a fránya bacik! Most akkor más kegyszert kell szedni?
Nyugi, hamarosan ti is belevághattok! Most csak kapkodom a fejem, hogy hány pozitív teszt lett hírtelen, milyen rövid idő alatt!


Kata!
Imádkozom anyukád gyógyulásáért, és remélem minél hamarabb jó híreket tudsz nekünk írni! Légy erős, kitartó !
Ezt a rövid imát küldöm anyukádnak:
" Atyám! A Te Igéd részemmé vált, és eljut minden sejtemhez, felépíti és helyreállítja a testemet! A Te Igéd testté lett, mert kiküldted és az meggyógyított engem!"

Kép
sapé
 
 


Sapé,
köszönöm, aranyos vagy!
Magadról nem is írtál! Mesélj!!

Ma délelőtt voltam a Kaáliban, 8 szép kis tüszőke indult be. Csütörtökön mehetek újból, akkor is vérvétel és uh.lesz.Nagyon vigyáz a doki, hogy nehogy ő is túlstimuláljon, ezért kell megint mennem. Egyelőre marad a napi két szuri még.
katata
 
 


Drága Katám,

örülök, hogy beindultak a tüszőid. A szuri simán megy most már?

Anyukád hogy van? Sokat gondolok rátok. Ölellek.
trinky
 
 


Lányok!

Megint egy kis tanácsért jönnék. Ti mikor teszteltetek az inszem után. Mert ugye a BMC-be a 17.dpo-ra hívott vissza a doki, de van, akinek már a 14-en kell tesztelni. Szerintetek? Nem korai nálam a csütörtök?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Szia Vicky,

hát ebben a témában eléggé elfogult vagyok, mert én mindig teszteltem. Azt már nem tudom, hogy hanyadik napon.

Mindenesetre lehet, hogy korai a csütörtöki időpont, de az is lehet, hogy már látni fogsz egy halvány csíkot. Egy a lényeg: ha nem látsz semmit, akkor se keseredj el, mert lehet, hogy tényleg korai volt.
Most amúgy vasárnap kellene visszamenned a dokihoz? Hogy érzed magad?
trinky
 
 


Lányok ne nézzetek hülyének, de ma csináltam egy tesztet :oops: :D :D :D (többet nem csinálok, de már annyira várom, hogy lássam az UH-on is a kis bogyómat)

Pont ilyet akartam látni :lol: :lol: Kép (a háttér elég béna)

Vicky ilyet kívánok Neked is. (persze Ilonának, Katának és Tücsinek és minden tesóra vágyónak is)

Domo, mi van veled??
trinky
 
 


Sziasztok!

Vicky
Minket hanyagolsz? Én már holnap dobnék egyet a helyedben. Van 10-es teszted?

Lányok!
Néha bekukkantottam ide hozzátok, és egyszer láttam a táblátokat.
Rögtön egy pofátlan kérés, dobnátok egy épp aktuellt?
Mindig erőt merítek az ilyesmiből, mert mindig van remény, és vannak csodák!
Most épp egy kis erőmerítésre lenne szükségem, (meg egy kis csodára is), mert a minap derült ki, hogy nem sikerült az inszemem! :cry:

Köszi előre is!

dita75
 
 


Sziasztok!
Trinky! Nagyon szép ez a teszted? Mikor mész dokihoz?
Én majd 2 hét mulva, mert most nyaral a dokim, jövőhéten pedig mi és ha hazajöttünk megyünk hozzá.
Kata! Csak igy tovább!!! Anyukád hogy van?
Odry! Boldog Születésnapot Dávidnak! Mi jól vagyunk köszönöm. Anna mostanában nagyon hisztérikás. Igaz picit beteg is taknyos és valószinű a torka is piros. Mert ugye a dokinő mondta hogy mit vegyek, de azt nem mondta, hogy mire, mi a baja. Csak a papirból derült ki hogy torokfájásra való.
Volt 2 éjszaka amikor úgy gondolta, hogy Ő éjjel játszani akar. Igy volt hogy 2-3 fele feküdtünk le. Persze ő előtte aludt egy picikét.
Ma meg hirtelen szinte 39 fokos láza lett. Reggel melegnek éreztem, de a lázmérő szerintem meghülyült (utólag jöttem rá) és nem mutatott lázat. Viszont délután már sok volt. Most éjszakára is kupot kapott. Enni sem evett igazán egész nap semmit.
Ilona! Elmulnak azok a bacik. Anno páromnak is volt. Amikor egyik elmult jött egy másik, de a végére mind eltünt.
Sapé! KÖszönöm. Ti hogy vagytok?
Amugy én jól vagyok semmi tünetem. Néha a számnak van rossz íze és akkor a közérzetem sem a legjobb. Balaoldalon szurogat a hasam néha.
bgyöngyi
 
 


Trinky,
szurik mennek, mint a karikacsapás,semmi gond.
Anyum ma mintha jobban lett volna, izgatottan várom, hogy holnapra még jobban lesz-e.
Zesztelj csak,nem nézünk gyagyásnak!! Én is azt tenném! :wink:

Vicky,
hát a korai teszttel az a baj, hogy csak akkor ér valamit, ha pozitív, egyébként ugye úgysem hisszük el, mert, hogy korai volt. Én nem tesztelnék még.

Dita,
én szoktam táblát rakni, elég régen raktam, iygekszem aktualizálni és felteszem.
katata
 
 


Itt a tábla.

Csajok segítsetek légyszi, mert nagyon lemaradtam, ki hány hetes is, vonalzókat sem látok csak Zelnek.
Meg mindenki szóljon, ha javítanom kell valamit.
Köszi!



Kép
katata
 
 


trinky: Vasárnap lenne a 17. dpo-n, de aznap nincs doki. Ezért megyek hétfőn. Amúgy fáj egy kicsit a hasam, a mellbimbóm és néha van egy kis hányingerem is, de nem tudom, hogy ezeket vehetem-e terhes tüneteknek. Ja és köszönöm, hogy megmutattad, hogy milyet is kéne tesztelnem. :)

dita: Oda is írok, csak ma nem történt velem igazából semmi különös. A holnapi tesztet még azért én magam is korainak tartom, mert nektek is a 14. napon kellett.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kép

KATA
Nagyon szépen köszönöm a táblicseket. :wink:
Remélem hamarosan te is feljebbkerülsz benne! :wink:
Látom elég sokmindenen keresztülmentél már! :roll:

VICKY
Én a 14.-en nem tudtam mert az utró mellett is a 12. dpo-n meglátogatott a pirianyó! :twisted:
Nem lehet általánosítani, Boninak már pl. a 11-en volt egy halvány csík, Linának csak a 16-on. Az, hogy mikor van/volt a beágyazódás senki nem tudja megmondani. :roll:

Kismamiknak boldog babavárást!
Akiknek még nem sikerült drukkhegység! ++++++++++++++++++

dita75
 
 


Pandi, olyan szépek vagytok a képeken. Dorka nagyon édes, és látszik, hogy nagyon kiegyensúlyozott.

Jucmuc, Davide nagyon helyes kisfiú. Az alsó képen a legtüneményesebb, gyönyörű kék szemei vannak.

Katám, örülök, hogy anyukád jobban van, és remélem, hogy egyre inkább javulni fog az állapota.
Azért nem csináltam még vonalzót, mert csak UH-n után akarok. Holnap viszont megyek dokihoz. Ma vagyok 5 hét 3 napos az utolsó mensi szerint. Szerintetek lehet, hogy holnap már hallunk szívhangot?
Amúgy 30 éves vagyok, BMC-s, 2004 február óta próbálkozunk, 1. lombikból 1 fagyi volt. Előtte volt 3 inszem.

Tegnap este és éjszaka is enyhén görcsölt a pocim, olyan megjövés előtti előjelszerű volt. Teljesen megíjedtem, de reggelre elmúlt. Normális ez?
trinky
 
 


Trinky,
ezer bocsi a tábláért, véletlenül Tiza adatai kerültek hozzád is. :oops: Javítottam most már.

Szerintem a megjövés előtti tünet normális és semmi rosszat nem jelent. Növöget a méhed és gondolom az feszülget. De azért kérdezz majd rá holnap a dokinál is.
Szívhangot 6-7.-dik héttől szokték mondani, hogy lehet hallani, de elég közel lesztek és pár nap ide vagy oda nem nagyon számít, szóval lehet,hogy hallani fogjátok!! 8)

Dita,
ne kenődj el, a második inszem nagyon sokaknak sikerül!! :wink:
Én nagyon rossz példa vagyok, szóval engem nem nagyon kell nézni. Maximum azért, hogy látod, én sem adtam fel ennyi lombik után sem!!!
katata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?