Új privát üzeneted érkezett!

Zel!
NAgyon szorítók neked!! :lol: +++++++++++
Tessék pihenni bár tudom,hogy örökmozgó vagy :lol:

Trinky!
Neked is tessék pihenni :lol:
Az inszeminációra mi mindig rádolgoztunk,tessék rádolgozni apával :wink:

Bbilona!
NA mi lett a szúrival beadta valaki?

Pandácska!
Pont a párom mondta,hogy jó rosszakat fotóztam,mert sötét a kép!
A program neve:Microsoft office picture manager
Dórka is nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!
Annyira hasonlít a párodra :wink:
Dórka hogy viseli,hogy duplán van pelenkázva?
m. reni
 
 


Katata! :lol:
Hogy vagy?Hogy telenek napjaid?
köszi a bababókot :wink:
m. reni
 
 


pandi, én huncut vagyok ám :P számítógépes grafikus vagyok ezért az ilyen képtömörítést meg képretusálást alapból tudnom kell, Photoshop programot használok ott javítom, színezem és ha kell élesítem a képeket :wink: és mindig próbálok nappali fénynél és vaku nélkül fotózni. de egyáltalán nincs miért tartanod, jók a képek Dorkáról és különben is olyan szép kisleány, hogy csak na :D :D :D

zelem, hát nagyon-nagyon örülök neked és a kicsikéknek :wink:
húú most kezdődik az izgis időszak, most aztán próbálj meg nagyon boldog és nyugis lenni, és tuti jó ha sokat iszol, én is tőled tanultam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

reni, nagyon bírom az ilyen apukás képeket :wink: tök cuki!!

Kép
kicsiboris
 
 

 
 

katata, ezt nem adhatom be magamnak, pedig de jó lenne.

tücsökbogár, nem adom be magamnak jaj dehogy, keresünk tovább, valakit csak találunk. Ha kell mi is áldozatot hozunk, jó lenne ha ezen múlna.

reni, keressük a megfelelő személyt.

athiz, az ügyeleten is beadják 1-1 ezresért, de az nem lenne túl jó business, próbáljuk olcsóbban megúszni.
bbilona
 
 


Boris,
Na most lebuktál :lol: mondtam én, hogy te vagy a legtehetségesebb :wink: :lol:

Reni,
Szerencsére ezt a dupla pelust nem is érzi :wink: Érdekes mindenki ezt mondja, hogy Dóra tiszta apja, de hé és velem mi lesz? :lol: :lol:
Vendég
 


pandi, bocsesz :wink:
szóval ne hidd el, hogy csak az apjára hasonlít :P :P :P én például látlak benne téged :wink: és olyan szép ívűek a szemei.

ilonkám, a körzeti nem adhatja be? vagy hülyeségeket kérdezek?

trinky én is szorítok ám!!!!

Kép
kicsiboris
 
 


Tücsi,
bocsi, elfelejtettem válaszolni neked.,
Szóval nekünk mostspontán hónapok vannak, annyi változással, hogy a Kaális doki szerint magas a prolaktinom és arra szedek bogyót. Áprilisba megyünk itt klinikára konzultációra, de nem tudom mit akar a doki mondani. Utána szerintem azért lesz itt még beültetés, mert van 6 fagyibabánk. Nyáron meg Kaáliba lombik. Bár addigra már babás akarok lenni!!!!!!!!!!!!!!!

Reni,
várakozó, spontános hónapok vannak, jönnek. Jól esikegy kis macera nélküli időszak. 8)

Ilonka,
bocsi, nem tudtam, hogy ezt a szurit izomba kell. :oops: :roll: De béna vagyok. :?
katata
 
 


Kata!
Ki tudja, talán egy a bogyó, meg a feszültségcsökkenés pont elég lesz ahhoz, hogy már babával a pocidban költözzetek haza. Szurkolok.

Ilona!
Nekem csak 300 volt a beadás - ugyebár még nem törölték el a vizitdíjat.
tücsökbogár
 
 


csajok, hol lehet baba fejkendőt kapni szerintetek? szeretnék húsvétra borkának:o) a brendonban néztem, bénák vannak..

Kép
kicsiboris
 
 


boris:
Kenguru Gold :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katata, ugyan már semmi gond, egy héttel ezelőtt még én sem tudtam, de megtaláltuk az injekióbeadó személyt, túllihegett kálváriánk végéhez ért.

kicsiboris, de be tudja adni a körzeti, de 8-16-ig rendel azaz kb. egykor el kellene indulnom a munkahelyemről, hogy mindketten odaérjünk, az meg most elég necces.
Aranyos lesz kendőben:-) Biztosan tudnál neki varrni is. :wink:
bbilona
 
 


Ilona!
Juhéjjjjjjjj!
Ja, ilyen messze laktok a melóhelytől? Akkor most már értem, hogy miért volt ez ilyen nagy probléma. Nekem csak egy órával a munkaidő vége előtt kell lelépnem és az ötből azt is csak kétszer.
A lényeg, hogy megoldódott. Már meg is kaptátok az elsőt?
tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, a jövő héten kezdjük. Már én is alig várom, pláne mert közeleg az április amikorra boszorka barátnénk megálmodta, hogy babás leszek.
Remélem kézenfogva sikerül ez mindannyiunknak!

Szép hétvégét lányok!
bbilona
 
 


Zel,
vannak híreid a babákról?
Mikor lesz a beülti?
+++++++++++++++++++++

Trinky,
hogy vagy?? Ugye már nem vérezgetsz?
katata
 
 


Sziasztok!

Háát az úgy volt....
Szerdán megtermékenyítették összes petesejtecskét. ICSI. Telcsiztem tegnap, és három termékenyült meg. Egy világ omlott össze. Komolyan fájt. Mondta a dokim, hogy ma menjünk beültire. Mentünk. Megnézte a petefészkeimet Uh-val, és mellékesen megjegyezte, hogy ugye továbbtenyésztést kértünk, mert öten vannak az embrikék. Néztem bután, mire elmondta, megbökték őket ismét,és lett még kettő. Azt hittem a nyakába ugrok. Így beülti hétfőn!!!!!
úúúúúúúúgy örülünk!!!!!!!

Puszika mindenkinek!
zel
 
 


zel,

juhéjj, látod milyen életképesek! Ugye kettő vackolja be magát hozzád, három pedig a megörzőben marad?
Tényleg nagyon jó hír, én is nagyon örülök!
Hajrá!
bbilona
 
 


Zel, micsoda meglepi, nagyon klassz, akkor nagy kalappal hétfőre!

Ilona, akkor neked is jövő hét, és áprilisban baba, helyes a hozzáállásod! Így legyen! :wink:


Jó éjt!
athiz
 
 


athiz, köszi. Kezet rá!
bbilona
 
 


zel, ez nagyon-nagyon szupi, hétfőre sok-sok szerencsét kívánok :!:

csajok, megjött a menzeszem :lol: :lol: :lol: :lol: jöhet a tesóprojekt úúújjjééééé :P szerintetek használhatok tampont, 2 és fél hónapja szültem..., nagyon úúútálom a betétet?

éljen március idusa, március 15 :wink: kamasz korom legszebb ünnepe :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


kicsiboris nem vagy semmi! Tampon ügyben nem tudok segíteni, de szurkolok, hogy akkor jöjjön a tesó amikor szeretnétek!
bbilona
 
 


Zel!
Hurááááááá!! Nagyon jó hírek!!! :lol: :lol:
Hétfőre sok sok drukk +++++++++++++++++++++++
katata
 
 


Sziasztok!
Trinky! Üdv itt! Sok drukk!
Zel! Nektek is nagy drukk!
Athiz és többiek! Nagyon szépek a gyerkőcök!!
Kicsiboris! Jól meggondoltad a tesót? Mi is szeretnénk, de amiket Anna mostanában művel (rosszalkodik, hisztizik) néha azt gondolom "kell nekem mégegy gyerek?"
Tudom most többen nem jókat gondolnak rólam, de ez van.
Persze ez mindenkinek a saját döntése, hogy mikor akarja a tesót. De azért mi is belevágunk majd úgy 2,5 hónap mulva, mert addig van gyógyszerem.
Rólunk kicsit: Tehát ahogy irtam Anna nagyon hisztis és akaratos lett. Már felmászik a pici székére a kocsiülésébe. Nem érdekli ha felborul vele, ezért folyton mögötte vagyok. Nekiáll toporzékolni, ha valamit nem adok oda neki.
A 15 hós oltástól hálistennek semmi baja nem lett. Igaz a mult héten picit taknyos volt 3-4 napig, de nem volt vészes.
Hát röviden ennyi.
bgyöngyi
 
 


Szép jó reggelt!

Péntek óta már nem vérezgetek, ám a hormonok dolgoznak bennem és igazi idegbeteg házisárkány lettem tőlük. :oops:
Csak hergeltem magam minden kis dolog miatt, és már saját magam sem tudtam elviselni. Így vettem gyógynövényes nyugtató teát, és mindjárt szép az élet :D Na jó csak egy-két bögrével iszom naponta, és lehet, hogy semmi hatása sincs, de már pszichésen is segít az, hogy megittam a teát és nyugodtanak kell lennem. Kicsit zavaros voltam, de remélem értitek :roll:

Zel! Nagyon szorítok Neked hétfőre, és az elkövetkezendő napokra, hogy a babák befészkeljék magukat. Megfogadtam a tanácsod és iszok sokat. Te nem lettél idegesebb a gyógyszerek miatt?

Kata! Osztom Tücsi véleményét. Szerintem is sokat segíthet a feszültség csökkenés a babásodásban. (bár a stresszcsökkentésnek nem vagyok nagy gyakorlati szakértője, elméletben nagyon felkészült vagyok :lol: )

Szép napot! T.

KépKép
trinky
 
 


szióka gyöngyike, jó látni téged :lol: hát igen..én is gondoltam már rá, hogy tuti nehéz lesz az első egy év ha már meglesz a kistesó, viszont Borkának mindenképp szeretnénk testvért és nem szeretnék addig várni, hogy betöltsem a negyvenet :evil: és abban is igazad lehet, hogy kiakasztó néha, bevallom nekem is vannak kiakadásaim amikor Borka üvölt 3 órán keresztül és semmivel sem lehet kizökkenteni, de talán 'kinövi..
és egyáltalán nem lepődtem, én elhiszem, hogy nagyon fárasztó folyton figyelni a kicsi Annára és ettől te nagyon is jó anya vagy :lol: :lol: :lol: :lol:

trin, a hormongyogyiktól én is megváltoztam, és meg is híztam tőlük...de most szorítok ezerrel neked!!!!!

csajok?? merre vagytok?

zel szépséges holnapot kívánok neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon érdekes ez az egész :lol: ma még otthon csücsülsz és holnap ilyenkor már kismami vagy :P

Kép
kicsiboris
 
 


Gyöngyi:
nem vagy egyedül ezzel :) Anna most lépett a hisztis korszakába, amit néha nehezen tolerálok..Általában ülő helyzetből hátra vágja magát, ilyenkor átlépem és nem veszek róla tudomást, de persze mérges vagyok, nem bírom a hisztit.. Aztán persze jön sírva, hogy vegyem fel, na ilyenkor már nem bírom tovább a közömböset játszani..:)
Nekem is megfordul a fejemben, hoy nehéz lesz tesóval is, de legalább egyszerre lesz nehéz, aztán fokozatosan könyebb :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris,
Gratula a mensihez :lol: na ilyen mondatot se írtam még :lol: Most rögtön kezditek a kistesó projectet? Lehet kezdeni drukkolni? :D

Zel,
Holnapra mennek neked az extra erős babatapik++++

Gyöngyi,
Teljesen érthető amit írsz, azért nem mindig könnyű a gyerekekkel főleg nem kettővel, ezt nővéremnél látom.

Mágnes,
Apukád??

Reni,
Hogy vagytok?
Vendég
 


gyöngyi, hát nem csak a más gyereke romlik el egy idő után? Azt mondják nem kell rá reagálni, mert az a cél, hogy foglalkozzanak vele. Sem a pozitív, sem a negatív reakció nem jó, tudomást sem kell róla venni. Tudod amíg az embernek nincs gyereke (remélem nem csak én vagyok ilyen okostojás) olyan jól meg tudja oldani fejben a gyereknevelést :wink:
Akkor júniusban nálatok is tesóprojekt?

trinky, ha megnyugtat én hisztis picsa (bocs adurva kifejezésért, de így volt) lettem a kezelések alatt. Ha zebra van a végén üsse kő!

zel++++++
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszike a hozzászólásokat, de nem akartam senkit megbántani ezzel. BOCSIKA!!!!!Persze mindenkinek szive joga, hogy mikor vállalja be a következőt.
Mi is szeretnénk tesót, de amikor hisztizik Anna akkor nagyon fel tud idegesiteni. És persze tudtam, hogy egy gyerek nem csak jó tud lenni, hanem rossz is, de erre vártam éveket.
Kicsiboris! Bocsika, ha megbántottalak! De ha ti úgy érzitek akkor hajrá. Drukkolok, hogy sikerüljön minél előbb!!!
Na meg persze mindenkinek.
Ilona! Igen júniusban belevágunk ismét.
Ági!Nem semmi, hogy hátravágja Anna magát. Én Annám ilyen még nem csinált. A héten volt olyan, hogy valamit nem adtam oda neki, erre elkezdett orditani és toporzékolni. Otthagytam. Majd jött utánam és elkezdett ráncigálni akkor sem reagáltam rá, aztán a konyhában beállt a pult alá, de akkor már nem orditott. Bementem a szobába és hivtam valami ürüggyel és már vigyorogva jött. Addigra lenyugodott.
bgyöngyi
 
 


Zel!
Mire elolvasod, addigra remélem, hogy már ahhoz gratulálhatok, hogy kismami vagy!!!

Jajjjj lányok! Nem tudom mi a fene van. Márc. 6-án jött meg a mensim és még azóta sem múlt el. Végig nagyon fura volt, és már csak pecsételés van, de az kitartóan minden nap. Volt már valakinek ilyen? Be vagyok tojva rendesen, de a dokim csak szerdán rendel.
tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, ez biztosan más, de nekem volt olyan időszakom, hogy 14-16 napig tartott a mensi, persze beleszámítva az első barna folttól az utolsóig minden napot.
Úgy hogy a hormonjaimmal állítólag minden rendben volt.

Mindjárt itt a 2. szuri?

Én is megyek dokihoz, nekem képzeld a jobb oldalon a nagyajak alatt nőtt egy 1/2cseresznyényi dudor, nem fáj, de a zabszem bent van rendesen mi is lehet.

zel, sokat gondolok rád.

gyöngyi, kitartás!
bbilona
 
 


Ilona, ez még pont hiányzott nekünk!!!! :roll:
Azért egy kicsit megnyugtattál ám, mert én mindenféle nagyon rossz dologra gondoltam már. Remélem, hogy tényleg semmi komoly gond nincs, csak kicsit megijedtem, mert nekem még sosem volt ilyen.
Igen, csütörtökön kapom a köv. szurit. Ti is a héten kezditek?
tücsökbogár
 
 


Trin,
nyugi! Ha a tea segit az jo, de probalj egy kicsit masra koncentralni. Mikor tesztelsz? Vagy, hogy van a dokival megbeszélve?
++++++++++++++++++++++++++++++++

Zel,
++++++++++++++++++++++++++++++++

Tucsi,
sokszor nem egy forma a mensi, csak babaprojekt elott erre nem figyeltunk. Nekem is produkalmar eleg cifra dolgokat es nincs semmi baj. Nyugi, remeljuk veled is minden rendben.

Ilonkam,
hat miket produkalsz te? :? Mikor mesz dokihoz?? Nagyon szoritok, hogy valami ki semmiseg legyen, bar szerintem tuti az. Nem is faj, nem is nagy, szoval nem lehet komoly dolog. :wink:
katata
 
 


tücsökbogár, még szereznem kell egy orvosi igazolást arról hogy nyugodtan be lehet adni nekünk a szurit, ha ez megvan akkor kezdjük.

katata, ha mensi nem zavar be akkor pénteken megyek nőgyogyihoz, ha bezavar akkor kedden. Szernited ott a fél cseresznye nem nagy :oops: ? Na akkor jó, mert én baromi nagynak találom, de remélem hogy csak egy elzárodott mirigy vagy ilyesmi. :roll:

Te hogy vagy? Érzel valami változást esetleg? Most akkor minden 3. napon :oops: ? :D

gyöngyi, nemhiszem hogy kicsiboris megsértődött volna, de őszintén én is féltem egy kicsit a csajt, a szervezet a mensivel biztosan azt jelzi hogy vége a regenerálódásnak indulhat egy következő várandósság.

Egyébként szomszédban 3 éves kislány 1 éves kisfiú testvérpárnál látjuk hiszti nincs, de olyan mértékű a féltékenység hogy csak na, pedig anyuka igazán mindent megtesz. Szóval ezzel is számolni kell, piciknél még talán ilyen nincs.
bbilona
 
 


Ilona!
Hááát nálatok ez a szuri dolog igazán nem egyszerű. Nem is értem ezt az igazolást. Ki fogja ezt leigazolni nektek?

Kata!
Köszi, aranyos vagy.
tücsökbogár
 
 


Hát féltékenységtől én is félek, hogy mi lesz, hogy lesz..
Gyöngyi:
Ezek a hátravágások azért is rosszak, mert itthon általában habtiapin sikeredik. Viszont voltunk vendégségben, ahol szintén produkálta ezt, csak éppen ott parketta volt.. Volt, hogy ágyon csinálta, ott meg a támla csapta fejbe. Ilyenkr mindig mondom neki, hogy megérdemelted, de persze bújik, és sír, és úgy sajnálom. Előbb utóbb csak rájön, hogy nem kifizetődő a hiszti.. Hagyni nem fogom magam, nehogy a fejemre nőjjön!

Apu kikerült az intenzívről, mosolyog, fényképeket mutattak neki, és Annámnál kimondta, hogy PANNA .Ez az első megnyilvánulása az agyvérzés óta. Beszélni még nem beszél, de lassan javulgat. Pénteken megyünk haza, alig várom, hogy láthassam!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1205753028.7841.jpg[/img] Macismaci :)

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Pedig a képeken egy angyalnak tűnik a kisördög!!!
Nagyon örülök, hogy apukád jobban van! Remélem, hogy ezentúl napról napra javul majd az állapota.
tücsökbogár
 
 


Ilonka,
én is valami mirigyelzáródásra gondoltam, csak nem mertem leírni,mert azt hittem nagy hülyeség,de ha te is gyanakszol rá, akkor valszeg van ilyen. 8) Péntek hjaaajjj,majd csak eljön ...
Az az igazság, hogy nincs ilyen, hogy minden x.napon, teljesen pihizünk, szóval csak akkor, mikor jólesik. Kicsit elegem van már a dologból, szóval nem vagyok rákattanva, de persze mensi környékén reménykedem.

Mágnes,
de jó, hogy papád jobban van!! Nagy az öröm akkor, továbbra is gyors javulást kívánok neki!!
Ez a leányzó meg nagy csibész!! A szeme sem áll jól!!! :wink: :lol:
katata
 
 


mágnes, végre apukád jobban van, megnyugtató, hogy kikerült az intenzívről!
Te vagy az erősebb, ne hagyd magad! Csajszi csak megtanulja, hogy vannak határok!

tücsökbogár, azért kell az igazolás, mert az ismerős nem meri csak úgy beadni, nehogy valami bajunk legyen, szerintem jogos a kérése, nem ad be akármit, de az ügyeleten is megkérdeztük ptt is kérnek az orvostól igazolást hogy mehet a dolog.
Gondolom a nőgyógyi csak ad ilyenpapírt, mert ki ha ő nem!

katata, jó lesz az úgy is, 3 naponta elég stresszes, nem beszélve a minőségről.
bbilona
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem voltam, de Szili szülinapját ünnepeltük tegnap anyuéknál, előtte szombaton óriástakarítás volt itthon, ma is még van mit tenni (igaz, mikor nem?), szóval juj.

De azért olvasom a dolgokat, bár mindenre nem emlékszem!

És elnézést, de neveket sem fogok írni, mert időm, mint a tenger, csak mínuszba. :twisted: Előre is bocsi, de legalább nem sértek meg senkit (remélem)!

Szóval ez a bogyó, ami a puncakörnyékén van lehet bármi, de szerintem sem szörnyű csapás, bár fene tudja. Na ezt azért írom, mert természetesen nekem is van/volt hasonló.
Most pl. van egy rettentően fájdalmas, kifakadt akármi, olyan hólyagszerű, csak hosszúkás, és természetesen a bugyivonalnál, nehogy meg tudjon gyorsan gyógyulni. Így alig bírok még menni is.
Förtelem! Valszeg vmi szőrtüszőféle, ami begyulladt, mégpedig múltkori alsótájéki borotválkozásom miatt (ez csak feltételezés).
Másik még terhességem alatt jött elő, egy kis fehér pöttyszerűség, amely szépen felterebélyesedett idővel, ezt megmutiztam a dokibácsimnak, aki azt mondta, ez egy szemölcs. Klassz. Általában ez HPV vírussal fertőzötteknél jön ki, de mivel terhesség alatt szűrnek, mint a tésztát, ez valszeg nem annak az eredménye, csak miért ne engem gyötörne... :evil:

Anna nagyon tüneményes ezzel a macikával! És naná, hogy nem látszik rajta, hogy egy kisördög.
Az én fiamon sem látszik, h büdös kutya, mégis az. Nagyanyjáéknál egy angyal, amikor velem van, megszállja az ördög, és képtelenség értelmesen beszélni vele. Néha már ott tartok, hogy felkötöm magam egy fára. 8) :lol:
Kötöszködik, visszabeszél, hisztizik, és természetesen most már sárgul az irigységtől, ha a tesójának oda kell adni vmi játékot.
Pedig aztán egyátalán nem így neveltem, sőt, még mindig mindent megteszek, hogy ne legyen ilyen, de nagggggyyyyon nehééééz!
Szóval aki kis korkülönbséggel vállal kistesót, az vagy kötélidegzettel bírjon, vagy nem normális (mint én) :lol: .
Remélem, ezt nem rosszindulatúnak veszitek, mert imádom a kölkeimet, de a legjobb akkor, amikor bevágják a szunyát. :wink: :lol:
Ja, és szeretném majd mégegy csemetét, csak még nem tudom biztosan, túlélném-e, úgyhogy még vacillálok.

Azért nekünk ez a Gynevacos dolog sokkal egyszerűbben ment, bár itt is volt, aki kötekedett, de akkor azt megkerültem, és máshonnan intézkedtem. Szóval vannak kiskapuk, igaz?

Az agyvérzés sajnos igen súlyos betegség, és nehéz a felépülés, bár nem lehetetlen. Nagyon drukkolok tehát, hogy gyors jobbulás legyen!

Hosszantartó mensire nem tudok mit írni, csak annyit, hogy lehet hormonális alapja, de akár stressz, vagy bármi más is. Doki tudja, de még az is lehet, h ő sem. Mindenesetre nem árt, ha ezalatt pótolja az ember lánya a vérveszteséget vaskészítménnyel + Ferrum Metalicum nevű homeos készítménnyel.

Bocsi, ha vmit kihagytam, ennyi telik most tőlem, puszi mindenkinek!
athiz
 
 


És lőn fiaim:

Kép Kép Kép

Hát nem imádnivaló szargombócok? :mrgreen:
athiz
 
 


Athiz!!!

Zabálnivaló szargombócok!!! :lol: :lol:
katata
 
 


athiz, valóban aranyosak.
bbilona
 
 


Köszi!

Ilona, nőgyogyi biztosan ad igazolást, és aztán végre nekikezdhettek a szuriknak! Nagyon drukkolok!

Meg persze a többieknek is! Mindenkinek aki szeretne, egészséges és szép babát kívánok, és az is mindegy, hányadik, én u.annyira szerettem volna a második babámat, mint az elsőt. Sőt, talán még többet tettem a másodikért, mint az elsőért! :wink:
athiz
 
 


gyöngyike, egyáltalán nem bántottál meg, még a közelében sem jártál :lol: :lol: :lol: :lol: de ari vagy!!!! és én azért szeretem ezt a topikot mert őszinték lehetünk :wink:

mágnes, de nagyon öröm hír, hogy apucid jobban van, most már gyorsabb lesz a gyógyulása remélem :!: puszika és Annád annyira-annyira szép!!! nem is hiszem el, hogy ilyen kis ördögfióka :twisted:

tücsi, nekem alapból mindig 10 napos a mensim, most így yzülés után tök érdekes, hogy ilyen lájtos...szerintem nincs veled baj :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


athiz:
naggyon édesek!!! Az első kép nagyon tetszik, kis medvebocs :)
Nem akartok egy kislányt? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Mágnes nagyon helyes ez a kicsi lány, nehéz elképzelni, hogy toporzékol, meg hanyatt dobja magát. Szerintem teljesen jó kezeled a dolgot, hogy nem mész bele a "játékba". Előbb utóbb tényleg rájön, hogy sokkal jobb hiszti nélkül. Anyukám szerint én is hisztiztem, de hamar kinőttem. Néha nagyim elém rakta a tükröt és megmutatta milyen csúnya is vagyok ha hisztériázom. Volt, hogy ez is hatott, néha meg egy kis víz az arcomba, amikor már a hányinger is kerülgetett. Szóval nagy színésznő voltam. :lol:
Amúgy tesóm és köztem csak 14 hónap a korkülönbség, és soha nem volt közöttünk féltékenység, és szerintem a féltékenység nem is törvényszerű, viszont a kis korkülönbség szuper!!!!
Athiz: nagyon édes huncut fiúcskák, főleg a piciről látszik, hogy nagy csibész :)
Tücsi, úgy látom, hogy itt nem sok a 28 napra érkező 3-4 napig tartó "álom"mensi. Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, mert nekem is sokáig tart. Nyugodj meg, nincsen semmi bajod.
Kata; március 28-án kell mennem a dokihoz, remélem lesz miért. Te hogy érzed magad a spontán hónapban? Sikerül lazítani egy kicsit?

Húú hoszú voltam, gyorsan megyek aludni, nehogy tovább írogassak. Jó éjszakát!!!!

KépKép
trinky
 
 


trinky, szorítok hogy a március 28 ünnepnap lehessen! Hideg vízre én is emlékszem :wink:

athiz, kérdés megoldódott asszisztensünk a nőgyógyászaton utánakérdezett, megnyugtatták, így ma lesz az első :? :D Köszi a drukkot!
bbilona
 
 


Ilona!
Na végre, talán végre megoldódik ez a szuridolog is. Nőgyogyihoz mikor mész?

Trinky, Kata!
Jó lenne már egy zebrás teszt, mert már nagyon régen nem volt részünk ilyen örömben.

Athiz!
Nagyon édesek a srácok!

Boris, köszi, kicsit már nyugodtabb vagyok, bár még nem teljesen. Holnap a dokinál talán majd tényleg sikerül tisztázni a dolgot.
tücsökbogár
 
 


Köszi csajszik, örülök, h tetszenek a fiókáim. :D

Ilona, hajrááá, készítsd a popódat! :lol:

Trinky, 28-án van a szülcsinapom, csak nem márciusban! De hátha szerencsét hoz, drukk!

Mágnes, az egyik vágyam az, h legyen még egy kislányom. A másik meg az, h saját házunk lehessen!

Pusz, most megint csak ennyi, rohanok. :roll:
athiz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?